PDA

View Full Version : Parim väravavaht?

Kosk
01.10.01, 16:06
Seoses sellega, et käivad teravad vaidlused selle üle, kes on parim ründaja, otsustasin algatada vaidluse selle üle, kes parim väravavaht on. See peaks ju lihtsamalt välja tulema, sest väravavahte on vähem, kui ründajaid.
Ise arvan, et parim on Sunderland AFC kollkiiper Thomas Sorensen.
Enamus hakkab kindlalt pakkuma Barthezi, aga viimane on kindlalt ülehinnatud mees, mitte et ta kehvik oleks, aga siiski...Mees hoiab puuri puhtana, kui tema ees seisab kaitse nagu sein. ManU kaitse seda kindlasti ei ole.
Siis veel David Seaman- no comments, selle mehe päevad on küll läbi.
Vastu tahtmist tunnistan, et üks parimaid on skunkide iirlasest puurilukk Shay Given.
Peaaegu unustasin meie Mardi, aga see mees on juba samasugune Mr. Injuy, nagu seda Shearer on. Kui mees ikka pidevalt vigane on, siis pole midagi teha.

eston maravilha
01.10.01, 16:47
nothing more to say than

BIG PETER SCHMEICHEL

ja bartezi ahv on selgelt ülehinnatud

guitz
01.10.01, 18:06
Kindlasti Peter Schmeichel.Oma mänguaastadega Manu-s jättis ta väga hea mulje!Eks ta hakkab juba vanaks jääma,kuid ma arvan et ta on ikka tasemel.

eston maravilha
01.10.01, 18:20
võin kinnitada et ta on ikka tasemel. möirgab samamoodi nagu vanasti ja oskustest pole kaotanud ka midagi. eile näiteks võttis nagu muuseas üks-üks olukorra ära.

Jyrka
01.10.01, 19:10
haha sorensen elusees pole parim tegelt on schmeichel

Jyrka
01.10.01, 19:11
Orginally posted by Kosk

Vastu tahtmist tunnistan, et üks parimaid on skunkide iirlasest puurilukk Shay Given.
õIGE õIGE õIGE

Martin
01.10.01, 20:14
Inglismaal:
Nigel Martyn (lihtsalt kunn - kui Leedsi kaitse lubab vastastel midagi teha, siis Martyn peatab palli kuidagi ikka - selle tõestuseks on Leedsile sellel hooajal kokku löödud 3 väravat. Praegu on kaitse ja puurilukk korralikult hakkama saanud, sellest ka minu endine usaldus tema vastu, kuigi vanust on juba päris palju).

Richard Wright (kui viimane ainult väljakule saaks, Ipswichi eest oli fantastiline).

Testest tasuks mainida: Peterit ja Fabiani.

Jyrka
01.10.01, 20:19
Martin
ega nad sul sõbrad pole et sa neid eesnimede jargi kutsud

By Martin: ega sa minu sõber ka pole, et sa mind eesnime pidi kutsuda võid :lahe:

apunkto
01.10.01, 20:36
Euro 2000 jäid näiteks eriti hästi silma loomulikult Toldo aga ka türklaste kollkiiper RÜSTU RECBER, või mis iganes ta nimi peaks olema. Seda kus ta liigajalgpalli mängib ma ei eriti nagu ei tea.: Fenerbahce oli selleks klubiks kunagi, võibolla passib vant praegugi seal ei oska öelda. Praegu siukest erilist parimat ei oskagi välja tuua.

Undi
01.10.01, 22:43
to aojalgpall: pakun välja,et threadis peetakse silmas inglismaal mängivaid väravavahte

Peter schmeichel oli super, aga pärast manust lahkumist pole ta minu arvates enam päris parimas eluvormis...tõusev täht(või no tegelt ta juba praegu üsna tipu lähedal :oih:) on kindlasti richard wright, krt saaks ta arsenalis normaalselt mänguaega,siis oleks väga bro. Seamani viimased mängud on küll paras nõmedus olnud, tüüp ei jaksa justkui üldse enam hüpata, kukub pikali lihtsalt :)

Nigel Martynist niipalju,et ntx eelmise aasta CL-i lõpupoole tegi ta küll üsna imelikke liigutusi,tema vorm võib järske hüppeid teha...

Barthez...hmm...mees on ju lahe küll, enne fergie käest sõimata saamist tegi palliga igast trikke, aga väravavahina on ta tõesti veidi ülehinnatud.

ahjaa-veic off topic,aga rüstüga seoses tuli meelde värav eelmine nädal CL-s,kus ta jõhkralt jalaga rinda/näkku sai. Arvan, et tolle kolli oleks pidanud lugemata jätma...vastukõla?

Miq
02.10.01, 01:16
Sorensen - pole paha, aga siiski parim ta nüüd pole kidlasti (Kosk, saa üle sellest maaniast, et parimad mehed on AINULT Sunderlandist, ole reaalne).
Seaman ja Schmeichel - praegust headust ei saa hinnata varasemate tegude põhjal ja mõlemamehe aeg on paratamatult läbi saanud.
Martyn - kindlasti üks parimaid, aga olgem ausad, Leedsi kaitse on ka ikka päris hea.
Poom - no comments.
Barthez - miks ta nii ülehinatud on? Viimasel ajal on teda ikka rohkem kritiseeritud, kui kiidetud. Lihtsalt ta on oma stiiliga väravavaht, kes paraku ei ole just parim Premieris (aga Roy Carroll on tegija!)
Wright - kui mängida saaks, oleks varsti ka Inglismaa parim väravavaht
Ja finaal - nagu eelmise aasta statistika näitab ja nagu ma ise olen paarist Totttenhami mängust näinud (ManU mängu jätame eksena välja), on Premieri hetke parim puurilukk Neil Sullivan. Lihtsalt suudab igale poole ette jääda ja kõik.

Lauri
02.10.01, 03:35
vigastused vigastusteks, aga meie mees on parim, kui terve on. bartheziga on sama jama, mis brasiilia v2ravavahtidega eelnevatel aegadel - kui kaitse peab, siis on varavavaht ju hea. aga samas kui tal vahe tood on, siis ei v6ta ta loomulikult k6iki neid vaheseid v6imalusi 2ra. mina v6tax kyll toldo enne. seaman on jah vana, ning ka peter pole oma endiste paevade tasemel, kuigi siiski piisavalt hea.

kyps
02.10.01, 13:24
Minust on üks väga tubli ja kindel väravavaht Liverpoolis palliv Dudek. Mees veel vähe mänginud, aga näis kas suudab hooaja lõpuni head mängu näidata.

Maarek
02.10.01, 13:47
Minu jaoks pole kahtlust:
Nigel Martyn - Kaitse headus sõltub ka palju väravavahist.
Samuti hiilgav sell on paraku tema varju jääv Paul Robinson, kes eelmisel aastal CL-s päris tegijat pani.
Loomulikult on tegijamate hulgas ka Mart, aga tuleb siiski nõustuda Koskiga.

Mõttetutest meestest tulevad kõigepealt meelde:
Seaman - aru ei saa, miks tema pärast Wright pingil peab kükitama.
Barthez - Millegipärast kui Barthezi mainitakse, tuleb esimesena meelde vana hea Moskva Tsirkus.

aiFo
02.10.01, 13:54
Sorensen - pole paha, aga siiski parim ta nüüd pole kidlasti (Kosk, saa üle sellest maaniast, et parimad mehed on AINULT Sunderlandist, ole reaalne).

tohoh! minu arust on safc fännid oma tiimi mängijate parimaks tunnistamisel suht tagasihoidlikult ennast yleval pidanud... v6tame v6i kevin phillipsi. ma ei kahtle, et kosk teda yheks parimaks peab, aga parima ryndaja väljapakkumisel oli kosk suht vagusi selle koha pealt... kui ma nyid 6ieti mäletan...

seega miq... läks vist pisut märgist mööda see kriitika... juhtub... :)

Ja finaal - nagu eelmise aasta statistika näitab ja nagu ma ise olen paarist Totttenhami mängust näinud (ManU mängu jätame eksena välja), on Premieri hetke parim puurilukk Neil Sullivan. Lihtsalt suudab igale poole ette jääda ja kõik.

:) hmmm... omal ajal statistilist analyysi 6ppides oli seal kah siuke nipp, et jätsid graafikust need andmed välja, mis yldist trendi segasid, et soovitud tulemust saada....:) jalgpallis nii vist ikka ei v6i....:)

aga nyyd paar s6na sorensenist... miski derby treener eelmine aasta kuskil intervjuus mainis, et mart poom kuulub nelja parima premieri väravavahi hulka. ylejäänud kolm olid nigel martin, fabien barthez ja (yllatus-yllatus! :)) thomas sorensen... praegu on poomiga just nii nagu ta on, barthez teeb kah väravas imelikke asju...:), martin on aga endiselt tegija (kasv6i state vaadates) ning sorensen?... peab nentima, et mees on ikkagi ylik6va! hooaja alul saadud vigastusega v6ideldes on mees tegemas suurepäraseid mänge!!! kui vaadata v6i viimast mängu boltoni vastu, kus sorensen s..st saia tegi...:) siis... njaaa... arvan et mees ei ole oma eelmise hooaja tasemele alla jäänud, seega on kindlasti yheks kolmest parimast väravavahist. teised 2 oleksid siis:

n.martin
r.wright

njah. vaat selline lugu...

eston maravilha
02.10.01, 14:00
ahjaa-veic off topic,aga rüstüga seoses tuli meelde värav eelmine nädal CL-s,kus ta jõhkralt jalaga rinda/näkku sai. Arvan, et tolle kolli oleks pidanud lugemata jätma...vastukõla?

miks lugemata jätma? ise tõrjus ju ründajale ette kes selle enne rüstule peale prantsatamist sisse lõi. ega ta ei tõuganud ju rüstut eemale vaid lihtsalt kukkus peale lööki rüstule peale

chilli_bo
02.10.01, 19:36
Orginally posted by eston

nothing more to say than

BIG PETER SCHMEICHEL

ja bartezi ahv on selgelt ülehinnatud

to the tune of rudolph the red-nosed reindeer:

schmeichel the red-nosed goalie
had a little kinky dream
he wanted to be naked
in front of dave seaman

Siim
02.10.01, 19:38
Nigel Martyn ja Peter Schmeichel on üle teiste. Tihedalt järgnevad Barthez, Wright, Dudek, Sorensen ja Mr. Injury

Miq
03.10.01, 01:01
Orginally posted by aiFo

tohoh! minu arust on safc fännid oma tiimi mängijate parimaks tunnistamisel suht tagasihoidlikult ennast yleval pidanud... v6tame v6i kevin phillipsi. ma ei kahtle, et kosk teda yheks parimaks peab, aga parima ryndaja väljapakkumisel oli kosk suht vagusi selle koha pealt... kui ma nyid 6ieti mäletan...

seega miq... läks vist pisut märgist mööda see kriitika... juhtub... :)

Eksid siinkoal Aif, ma pidasin slmas ka koski verbaalseid väljendusi. Ta ei hõõru kogu aeg Sunderlandi nina alla, nagu meie kallis kodumaa kaitsja Berg Newcastle'ga tegi, aga olgem ausad, kui läheb PL-st jutuks, tulevad ikka tahes tahtmata sisse Quinn ja Philips ja Sorensen ja ...

Kosk
03.10.01, 01:13
Ja sina muidugi ManU mehi ei maini üldse, kui jutt Premieri peale läheb.......
See on ju loomulik.

Miq
03.10.01, 01:23
Orginally posted by Kosk

Ja sina muidugi ManU mehi ei maini üldse, kui jutt Premieri peale läheb.......
See on ju loomulik.

Nojah, tegelt see ei olnud üldse teravatõmbamisena mõeldud - lihtsalt Sorensen ei ole kindlasti mitte Premieri väravavaht (mitte ainult minu arust), sellepärast tundus su väide veidi noh, kohatu. Oleme ikka sõbrad edasi:)

Yazid
03.10.01, 04:10
Loomulikult Barthez,kui vaja teeb ime tõrjeid,kui vaja siis tsirkust.Mida muud rahval vaja läheb.
PS.Meest kes on valitud viimased 2 rahvusvahelist suurturniiri parimaks väravavahiks,annab alles üle pakkuda.

aiFo
03.10.01, 12:44
Orginally posted by Miq

lihtsalt Sorensen ei ole kindlasti mitte Premieri väravavaht (mitte ainult minu arust),

miq, sa v6id ka neid teisi inhvormeerida, kes sinuga yhte meelt on, et sorensen siiski ON premieri väravavaht (safc peaks ju ike veel premieri klubi olema?) :) pealegi yks parematest.... njaaa...

a loodetavasti saad pooleteist nädala pärast ka ise näha, kuis tommy manu vastu tegutseb... loodetavasti ei ole aint kohtunikud sama jobud kui eelmisel korral mil need 2 tiimi kohtusid sol'il...

priity
03.10.01, 12:45
Beats me kuidas keegi üldse julgeb selle teema all Barthezi nime suhu võtta??? PL-s on ta võtnud 7 mängus oma selja tagant 13 palli!!!
see mis ta newcastle vastu tegi oli ikka päris lahe... kusjuures viimaste mängude väravatesadu (peale korralikult mängitud lille ja ipswichi mängude) on olnud täielik müstika. kõik ei ole ju ka kaitseliini eksimused. kui oleks nii oleks kaitse juba fergie poolt maha müüdud. samuti peab väravavaht kaitsjad nii töötama sundima, et ohtlike olukordi nõnda palju ei teki.
p.s. vaatan asja ainult selle hooaja poole pealt. eelmine aasta oli barthez loomulikult üks PL- tippe.

Ramm
03.10.01, 12:59
Hetkel arvan et N.Martyn ta on kõige vähem väravaid enda taha lasknud:viha:

sicmic
03.10.01, 22:55
Orginally posted by priity

Beats me kuidas keegi üldse julgeb selle teema all Barthezi nime suhu võtta??? PL-s on ta võtnud 7 mängus oma selja tagant 13 palli!!!

njah, ma kahtlen, et sa arvestasid sellega, et kui barthez oli vigastatud, mängis tema eest carroll, nt Aston Villa vastu. nii et ei ole 13, oopis 12 ja mitte 7, vaid 6 mängus:kaval: :õnnelik:

eston maravilha
03.10.01, 23:02
kusjuures see teeb ju tema sisse lastud väravate keskmise ju veel halvemaks

13:7=1.8...

12:6=2

Kosk
05.10.01, 22:39
Nonii, kõik, kellel on midagi halba öelda Thomas Sorensen`i kohta, siis vaadake näiteks seda:
http://www.safc.com/news.asp?article=63709&lid=204

Sorensen ON tõsiselt hea väravavaht ja keegi ei saa midagi selle vastu öelda (kes vähegi on näinud mängimas seda Taani puurilukku).

MRH
08.10.01, 14:36
Poom ikka. Ja Wright.

suslik
18.10.01, 13:34
Ütleme nii, et praeguse seisuga on Nigel Martyn üle prahi puurivaht. Kindlasti ei jääks Poom talle oma tasemelt karvavõrtki alla, aga nagu siin paljud juba maininud on ei lase vigastused teda kuidagi platsile, sellest on kuradima kahju

Sen
18.10.01, 18:40
Orginally posted by Miq

Barthez - miks ta nii ülehinatud on? Viimasel ajal on teda ikka rohkem kritiseeritud, kui kiidetud. Lihtsalt ta on oma stiiliga väravavaht, kes paraku ei ole just parim Premieris (aga Roy Carroll on tegija!)

Ei ole ta ka parim CL-s! Ja stiili tal tõesti on Miq, seda tõestas eilne mäng Manu-Depo! KOHUTAV VÄRAVAVAHT!!!!

raido
18.10.01, 20:22
Aga statiliste andmete poolest on parim hoopis soomlane Jussi Jaaskelainen Boltonist!

Phillips
18.10.01, 21:49
Parimad on Poom ja Sorensen , kõige s.... on Barthez.ManU`l võiks rohkem selliseid mängumehi olla.Oleks paljudel tuju parem.

ROOTSI KUNN
19.10.01, 00:22
No krt kui keegi peale eilseid M.Liiga mänge ütleb ,et konnasööja on inglise liiga parim puurilukk(mõtlen Barthez´).Siis olen mina tõesti ROOTSI KUNN

Miq
19.10.01, 13:07
Orginally posted by Senmaster

Orginally posted by Miq

Ei ole ta ka parim CL-s! Ja stiili tal tõesti on Miq, seda tõestas eilne mäng Manu-Depo! KOHUTAV VÄRAVAVAHT!!!!

Sen, on sul midgi ta väravavahivõimete kohta öelda? kui on, siis sa oled ikka paras idioot. Loomulikult pani ta kolmapäeval palju s*tta, aga mitte midagi ei saa öelda joonemängu kohta - kolma hiilgavat tõrjet. See klounimängimine ei kuulu enam väravavhi oskuste hulka, vaid on Barthezi eralõbu.

Yazid
19.10.01, 13:43
Need 2 eksimust olid tõesti rängad ja ilmselt leiti neile lahendus alles duširuumis.Teistes olukordades näitas Barthez oma loomulikku taset.
Kuid ma arvan endiselt,et see nn.konnaõgija
on endiselt maailma parim väravavaht(seega ka inglise liiga).
Peamine süü ManU kaotuses seisnes nende olematus kaitsemängus.Tihti on nii,et kui suure tiimi kaitse lõpetab funksimast,hakkab ka nende tippväravavaht näitama eksimusi,kes on harjunud hea kaitse juures tegema head tööd.
Näit.Euro2000 Ger-Por (0-3) mängus püüdis Kahn palli nii ,et see tal jalgevahelt väravasse läks.Kuid kes on Kahn väravas, teavad ilmselt kõik.

kojamees
19.10.01, 16:26
Barrhez loomulikult pärast viimast mängu.Ex nad ise tea mix Poomi ei tahtnud.Kiilaka vigu vaevalt et Poom olex teinud.:love:

sicmic
19.10.01, 17:44
Orginally posted by kojamees

Barrhez loomulikult pärast viimast mängu.Ex nad ise tea mix Poomi ei tahtnud.Kiilaka vigu vaevalt et Poom olex teinud.:love:

tegijal juhtub nii mõndagi, igal ühel paremad-halvemad mängud, fabienil oli seekord see halvem mäng, ajastus oli muidugi vale.
sellest hoolimata olen kindel, et manu saab edasi!!:love:

mikk
19.10.01, 19:05
2001 oktoober on parim Martin.

Head on ka Dudek, Sorensen, Barthez(okei, ehk mitte viimases mängus)

Pätu
20.10.01, 00:45
Peter Schmeichel

http://www.planetfootball.com/images/PLAYERS/3952.jpg

Jeeg
20.10.01, 13:28
Mulel tundub, et igati on selleks Buffon, Juventuse euromängudes on ta juba lugematutel kordadel Juventuse päris võimatutest olukordadest ära päästnud

eston maravilha
20.10.01, 22:28
meil siin käib nagu arutelu selle üle kes on inglise liiga parim väravavaht kui sa aru pole veel saanud

Undi
21.10.01, 02:17
ega keegi ei tea,mis westerveldist saab? Kas mõni klubi pole ostusoovi avaldanud?

raido
21.10.01, 13:42
Premieri top 5 väravavahti:

1. Peter Schmeichel Aston Villa 1422
2. Dean Kiely Charlton 1388
3. Thomas Sorensen Sunderland 1247
4. Jussi Jaaskelainen Bolton 1079
5. Ian Walker Leicester 1075

Andmed: optaindex

Wingback
21.10.01, 19:28
hmm...... Fransesco Toldo ja Oliver KAHN.

guitz
21.10.01, 19:32
Ikka pole aru saanud,et soovitakse parimat INGLISE liiga väravavahti!!!

Wingback
21.10.01, 19:38
:oih: Inglise liiga... oih panin teemast mööda siis. sry

Kosk
21.10.01, 19:45
Orginally posted by Kombatrat

hmm...... Fransesco Toldo ja Oliver KAHN.

Kuule mees, vaata teema pealkirja ja siis mõtle, ning siis alle kirjuta.
9 korda mõtle, 1 kord kirjuta.

rohelineKonn
22.10.01, 12:20
eile mängis Leedsi vastu ülikõva mängu unustatud Bosnich. mitte, et ta PL parimate väravavahtide hulka kuuluks, aga uus tulemine võib tal ees olla küll.
ps.ma pole üldse mingi Londoni klubide toetaja.vastupidi.aga mehe mäng oli lihtsalt hea.

eston maravilha
22.10.01, 17:05
bozzie on alati hea olnud lihtsalt too teine periood mankus keeras ta karjääri tuksi. nägin ise ka toda chelsea mängu ja mul oli hea meel näha kuda wizard of oz oma heade päevade tasemel mängis.

Sen
22.10.01, 17:10
Orginally posted by Miq

Sen, on sul midgi ta väravavahivõimete kohta öelda? kui on, siis sa oled ikka paras idioot. Loomulikult pani ta kolmapäeval palju s*tta, aga mitte midagi ei saa öelda joonemängu kohta - kolma hiilgavat tõrjet. See klounimängimine ei kuulu enam väravavhi oskuste hulka, vaid on Barthezi eralõbu.

No eks ikka on ja mitte ainult minul :D

Lesteri väravahiga võitleb viimase koha pärast, kes rohkem sisse laseb sel hooajal :D

eston maravilha
22.10.01, 17:23
korra juba ütlesin aga peale nädala vahetust tõestas ta seda veelkord.

PETER SCHMEICHEL

tava positsioonil mäng just eriti ei õnnestunud kuid väljaku teises otsas oli mees õigel kohal.

muide see oli talle kas teiseks või kolmandaks väravaks inglismaal. paar tükki on löönud vist ka manku eest

Aramis
23.10.01, 01:08
See mis ma nyyd ytlen ei pruugi enamustele meeldida,aga minu nägemuse järgi on nii BundesLiigas kui La Ligas väravavahid paremad nii keskmise taseme kui ka tippude poolest.Serie A ja Inglise Liiga jäävad alla.Stabiilsus on võti ja inglise tipppuurivahtidel(Barthez,Seamann,Smeichel) on kuskilt midagi puudu,et olla sama hea nagu Kahn,Butt,Molina või Canizares.

Miq
23.10.01, 01:33

bozzie on alati hea olnud lihtsalt too teine periood mankus keeras ta karjääri tuksi. nägin ise ka toda chelsea mängu ja mul oli hea meel näha kuda wizard of oz oma heade päevade tasemel mängis.

Muide, huvitav, et sa pole veel maininud, et Schmeichel oleks Üliinimene, kui ta mankus poleks mänginud. Hea et ta ikka villasse läks, nüüd saab tast äkki maailma parim väravavaht ka.:lahe:

P.S. Tegelikult, ärge saage must valesti aru, Schmeichel on ikka veel hea ja mul ei ole absoluutselt midagi ta vastu (küll aga tekib Villa ja Estoniga seoses juba nn. Bergi sündroom), lihtsalt ajab selline jutt pasa keema.:viha:

erxx
23.10.01, 04:07
Selle aasta nähtud mängude muljetel ütleksin ( näinud nüüdseks iga premier league meeskonna mängu see hooaeg) ütleksin et parimad on Jussi Jääskeläinen, Nigel Martyn, Richard Wright ja Neil Sullivan.

priity
23.10.01, 10:54
Jääskeläineni mängu pole see aasta veel näinud, kuid eelmine aasta nägin mingisugust karikamängu kus ta uskumatuid tõrjeid tegi + kus tal uskumatult vedas. stiilis, et vend oli pikali maas pall oli värava ees 5 meetri kaugusel, vastasmeeskonna ründaja üritas seda väravasse lüüa. jussi tõstis jala üles ja pall lendas vastu seda... segane sai kuid ega olukord vähem absurdne polnud.
kusjuures jääskeläinen on soome koondises nr.2. nr1 niemi peab siis puha imemees olema.

erxx
23.10.01, 12:08
Jääskeläineni pakun tõesti julgelt hetke esimeseks - ja tõepoolest, meeletu õnn on tema suur abiline - aga õnn on tugevate poolel. Põhjus, miks ta Soome esiväravavaht pole on see, et Anti Niemit saadab veel suurem õnn :D - kas Soome-Saksat nägite?

Siin palju kiidetud Sorensen tegi eile küll mitu otsustavat viga ja Sunderland kaotasgi kahe väravaga oma rivaalile. Tema süüd võib näha mõlemas väravas.

Pätu
23.10.01, 12:48
Orginally posted by Aramis

See mis ma nyyd ytlen ei pruugi enamustele meeldida,aga minu nägemuse järgi on nii BundesLiigas kui La Ligas väravavahid paremad nii keskmise taseme kui ka tippude poolest.Serie A ja Inglise Liiga jäävad alla.Stabiilsus on võti ja inglise tipppuurivahtidel(Barthez,Seamann,Smeichel) on kuskilt midagi puudu,et olla sama hea nagu Kahn,Butt,Molina või Canizares.

Ma EuroGoalsist Hispaania liigat vaadates küll aru ei saa , et stabiilsed väravavahid oleks seal väravavahtimine kõige hädisem

Ja kui stabiilsusest rääkida siis Kahn sellega ei hiilga

eston maravilha
23.10.01, 13:27
to imq
schmeichel on üli-inimene. ja selle bosnichi kommentaariga mõtlesin lihtsalt seda et kuna ta mankus eriti mängida ei saanud siis pingil istumine pole just eriti kasulik või kuidas.

to priity
jääskeläinen on soome puurilukk nr 3. nr 2 on peter enckelman.

Miq
23.10.01, 16:16

to imq
schmeichel on üli-inimene. ja selle bosnichi kommentaariga mõtlesin lihtsalt seda et kuna ta mankus eriti mängida ei saanud siis pingil istumine pole just eriti kasulik või kuidas.

Schmeicheli kohta väites ülinimene, oli Üliinimene suure algustähega muideks;) see selleks. Aga Bosnichi keras ise oma karjääri ManU-s p*rse - pingile ikka niisama ei istutata, ta oli ikka mõnes mängus õite pask.

eston maravilha
23.10.01, 17:48
nii-samuti võiks ju pingile istudada ka barthezi. eelmine hooaeg oli konnasööja päris hea aga mis ta nüüd mõtles et on end tõestanud ja võib igasugu trikke tegema hakkata?

Miq
24.10.01, 01:11

nii-samuti võiks ju pingile istudada ka barthezi. eelmine hooaeg oli konnasööja päris hea aga mis ta nüüd mõtles et on end tõestanud ja võib igasugu trikke tegema hakkata?

Sedan't küll jah, et ta on nii mõnegi palli sel hooajal võrgust välja kookinud, aga saatuslikke trikke tegi ta siiski vaid ühes mängus siiani.

eston maravilha
24.10.01, 17:46
see kes tahab näha kuda schmeichel värava lõi vaadake seda

http://www.avfc.co.uk/today/view/breaking_news_detail/0,1563,10265~113130,00.html

manutd
24.10.01, 19:11
oot, mis tähendab, et Barthez on ülehinnatud?! Kuidas saab ta ülehinnatud olla kui ta näiteks euro2000 oli vist nagu parim väravavaht või kuidas, 1 või 2 väravat vist lasi ainult sisse. Sina kes sa selle topicu üles seadsid tegid seda kindlasti peale manu ja depori mängu, kus ta jah päris kõvasti mööda pani, kuid siiski tegi ka paar super tõrjet. Sa võiks oma äkkarvamused endale hoida, nii et barthezi ei sõima enam.

eston maravilha
24.10.01, 19:40
mida sa üürgad. vaata enne millal topicut on alsutatud kui oma atrgumentidage välja tuled. see on juba 3 nädalat vana vähemalt

Kosk
24.10.01, 19:54
Kulla manutd, estonil on täiesti õigus- enne, kui sa siin midagi plõksima hakkad, vaata, millal topic on alustatud ja siis tule haukuma.
Ja Barthez ON ülehinnatud. Muidugi ta on parim väravavaht, kui ta ees seisab maailma parim kaitse, sest viimasest ei tule lihtsalt ühtegi palli läbi.
Tooksin analoogse näite. Nimelt kunagi põhikoolis sai mängitud kooli meeskonna eest. Mina küll väravas ei olnud, küll seda oli üks mu sõber. Võll sai terve turniiri jooksul palli puudutada vaid korra. See oli vist esimeses mängus, kui ma ei eksi. Point oli selles, et mees tunnistati turniiri parimaks väravavahiks.

Edson
25.10.01, 11:22
Ma võtaks sõna härra David Seamani kaitseks. Ta ei ole enam noor ega talendikas, tema headus seisnebki STABIILSUSES. Mehes võib alati kindel olla, suuri kalasid üldjuhul läbi ei lase. Ja seda kõike loomulikult tipptasemel. Samuti ei "hiilga" staaritsemisega nagu mõni teine väravavaht. See staaritsemine näitab ju tegelikult psühholoogia nõrkust, väravavahile väga oluline omadus.
Ja kui kõik Seamani laitjad kokkuvõttes paika panna: Miks te keegi ei ole siis veel Inglismaa treener, kui nii targad olete? Eriksson võttis Seamani, rohkem tõestust polegi vaja. Või loeb mõni mees ennast eelnimetet rootslasest targemaks?

priity
26.10.01, 16:37
see millega arsenali kaitseliin on löönud, on olnud kogus. ehk siis variant kus 2-3 sumomaadleja mõõtudega venda--adams, seaman, keown--vastu astuvad, pole ühelegi ründajale väga meelepärane. eelmine aasta küll owen fa karikfainaalis näitas, et kärbeskaallane võib hääde oskuste ja pisku õnne puhul ka raskekaallase nokauti saata.
seamani oskused on kindlasti tipptasemel, põhjuseks, miks nõnda paljud inglise treenerid on teda teistele väravavahtidele eelistanud, võib aga välja pakkuda tema puhul lisaboonusena tulev \'intimidating\' välimus+suhtumine.
p.s. tõsi on aga ka see, et praegusel hetkel näeb seaman oma ponihännaga välja rohkem \'silly\' kui midagi muud.

MARX
30.10.01, 15:54
Edetabel , vähemalt minu arvates:::

1. Barthez
2. van Der Sar
3. Schmeichel
4. Poom
5. Seaman

Sorry , kui mõni pole üldse nõus , aga see on ju kõigest minu arvamus.

vaikiv mees
30.10.01, 16:59
Lemmik Schmeichel hakkab vanaks jääma; Ing koondislased Seaman ja Martyn kukkuvad kohati päris ära ja Barthez on viimasel ajal näidanud, et pole ka üliinimene. Niisiis, kui Poom vähegi tervena püsib... Sörenseni onka kskil väga kiidetud.

Yazid
30.10.01, 19:34
Orginally posted by vaikiv mees

... ja Barthez on viimasel ajal näidanud, et pole ka üliinimene.

Õigemini pole ta viimasel ajal näidanud ,et on üliinimene!

Rainman
07.11.01, 23:20
Wright viimases mängus küll ei hiilanud, lasi neli palli oma võrku, üks neist läks kirja omaväravana... Seaman vaatas tribüünilt ja nägu oli kole hapu :P

Kosk
19.11.01, 16:59
Thomas Sörensen tõestas järjekordselt oma tippklassi mängus Leedsi vastu. Mees tegi väga hea mängu ning mängu lõpus valiti MOM-iks (Man of the Match).

Maarek
19.11.01, 17:09
Sörensen on päris tubli. Sai ikka päris mitu korda kaitsjate eksimuste tõttu hiilata.

Rainman
19.11.01, 19:09
Igatahes Bosnich on Chelsea's justkui ümber sündinud, viimases mängus Evertoniga (0:0) ta küll pisut vigastas ennast lõpus. Teda asendanud Carlo Cudicini (vist on nii) tundus ka normaalne vv olema selle vähese põhjal.

Ja Kosk on ka oma postitusega täpselt enne nelja hakkama saanud :)

moochie
19.11.01, 19:25
Neil Sullivan ja Thomas Sorensen!

mcnamara
20.11.01, 10:49
Jerzy Dudek.

erxx
20.11.01, 15:32
Orginally posted by erxx

Selle aasta nähtud mängude muljetel ütleksin ( näinud nüüdseks iga premier league meeskonna mängu see hooaeg) ütleksin et parimad on Jussi Jääskeläinen, Nigel Martyn, Richard Wright ja Neil Sullivan.

Jah, mõned nädalad on möda läinud ja enda pakutud Richard Wright'i võib nüüd rahumeeli maha kriipsutada. Uus edetabel näex siis välja Jääskeläinen, Martyn, Sullivan. Bosnichi vorm on ka päris hea.

Kosk
21.11.01, 23:13
Orginally posted by erxx

Orginally posted by erxx

Jah, mõned nädalad on möda läinud ja enda pakutud Richard Wright'i võib nüüd rahumeeli maha kriipsutada. Uus edetabel näex siis välja Jääskeläinen, Martyn, Sullivan. Bosnichi vorm on ka päris hea.

Sul on täiest õigus- just paar minutit tagasi näitas ta jällegi "taset". Arsenalil on nüüd kriips peal kah.

Pätu
21.11.01, 23:39
OPTA statide järgi on Bosnich just kõige parem

Kosk
21.11.01, 23:48
Hehhheee- Wright võeti poolajal välja.:D :D :D

Pätu
22.11.01, 00:46
taylor on tegelikult küllaltki hea... aga ta kogenematu... pärast mängis ta juba ilusasti

Maarek
22.11.01, 13:49
Krdi kahju Wright'st, vend pole see hooaeg ikka mitte millegagi hakkama saanud.
Wengeri poolt muidugi väga julge temp, nooruke Taylor tundmatus kohas vette visata, aga vastupidiselt minu kartustele tüüp ujuski välja:) , kuigi alguses ikka puterdas päris korralikult.

Ei tea kas Wenger Manningeri ka taga igatseb;) ;) . Minu arust on vend Fiorentina eest UEFA-s päris hästi esinenud.

Pätu
23.11.01, 16:07
polnud tal küll suuri puterdusi, vaid see üks kus palli äralöök tuli ebaõnnestunult välja... ikkagi parem kui barthezil "päevadel" nii selle nädala inglise liiga väravavahtide opta statides on poom tõusnud kolmandaks... vaadake www.opta.co.uk või www.planetfootball.co.uk

kraabus
23.11.01, 16:48
Wright vahetati välja kuna sai vigastada.

Miq
24.11.01, 01:55
Orginally posted by kraabus

ja on kuskil detsembri keskpaigani välja. Mis tähendab, et pühapäeval on väravas Wright :D

Lineker
24.11.01, 02:01
Orginally posted by Miq

ja on kuskil detsembri keskpaigani välja. Mis tähendab, et pühapäeval on väravas Wright :D

Mõtlesid vist Stuart Taylor`it.

Miq
25.11.01, 02:33
Orginally posted by Lineker

Orginally posted by Miq

Mõtlesid vist Stuart Taylor`it.

loomulikult. Krt. Sry:kaval:

Rainman
25.11.01, 20:43
Ei imestaks kui Poomile Manchesterist taas pakkumine tehtaks. See, mis Barthez just hetk tagasi taas korda saatis, no ma ei tea :D Lõi Henryle otse jalgadesse väljalöögi, mille viimane kindlalt väravaks realiseeris. Hetkel 2:1 Arsenalile, kui mängitud on 84 minutit.

IRWWW!!!! :õlu:

Teine prohmakas kohe otsa! Panin postituse teele ja Barthez sai JÄLLE hakkama! 3:1 Arsenalile. Autor taas Henry!

Rainman
25.11.01, 20:51

Palju ei puudunud, et ka Taylor oleks vigastatute nimekirja sattunud - Solskjaer sõitis talle just jõhkralt jalgadega sisse.

Nr11
25.11.01, 21:08
Teine prohmakas kohe otsa! Panin postituse teele ja Barthez sai JÄLLE hakkama! 3:1 Arsenalile. Autor taas Henry!

Kurat, need kaks eksimust olid päris rängad....aga kuni nendeni tegi ta ju väga hea esituse.

Kosk
25.11.01, 21:49
Barthez.....see oli ikka omaette kino, millega võll täna hakkama sai:D :D :D
Vahva mäng oli igatahes. Aga ma ei saa ikkagi aru, kuidas mingi seltskond teda maailma parimaks peab, kui ta järjest paneb selliseid pirukaid.....:D :D :D

Miq
25.11.01, 23:41
Orginally posted by Kosk

Barthez.....see oli ikka omaette kino, millega võll täna hakkama sai:D :D :D
Vahva mäng oli igatahes. Aga ma ei saa ikkagi aru, kuidas mingi seltskond teda maailma parimaks peab, kui ta järjest paneb selliseid pirukaid.....:D :D :D

1. Barthezi pirukad olid jälle jah maailmaklass. Aga joonel on ta jätkuvalt hea, s.t. reaktsioon, ehk loodue poolt antu on tal tasemel. Järelikult on suuri probleeme ikkagi kas suhtumise või treenitusega. Igatahes 2 punkti kirjutame täna Fabieni nimele.
2. Kosk, kui sa mind mõtled "mingi seltskonna" all, siis selgitan veidi - ei pea Barthezi maailma parimaks, aga samas ma ei ole nõus ka selle väitega, et ta väga pask ja ülehinnatud jne. on.
3. Solskjaer mängis muideks palli ja see oli Taylori oma viga, et jala otsa jooksis. Reeglites on muideks kirjas ka, et väravavahile läheb ohtlik mäng kirja ka siis, kui ta ise ennast ohtlikusse olukorda paneb.

Aga krt, asi hakkab juba närvidele käima. Carroll väravasse! :viha:

Kosk
26.11.01, 09:06
Ei Mihkel, ma ei pidanud sind selleks seltskonnaks.

muurek
26.11.01, 10:45
sisselastud väravate poolest on hetkel manu'st liigas napilt sitemad vaid leicester ja west ham. barthez võiks üritada oma
alavormiga mm-i lõpuni vastu pidada ;o)

Kurbu Sepitser
26.11.01, 18:52
Seaman on läbi aegade parim. See mees peaks surematu olema.:)

Tammist
26.11.01, 22:38
:D Noh, mis seal salata, pean tunnistama, et pean siiski yheks parimaks meie Mardi Poomi, kuigi Oinad ainult välja võtavad. Aga Poom on ikkagi hea.:õnnelik: Noh oleks isegi pakkunud Arsenali Wrighti, aga viimane mäng.....
liigas pole ta muidugi sitasti mängind. Valik oleks siis Poom ja siis Wright.

muurek
27.11.01, 09:31
Nagu Nottingham Foresti fännide nali Derby kohta:
Mis on ühist Mart Poomil ja taksojuhil?
Mõlemad lasevad neli sisse..

Kaarel
01.12.01, 04:02
Esiteks, Miq, mis see Bergi sündroom on?

Kaks parimat väravavahti Inglise liigas: Mart Poom ja Shay Given.

Mis Barthezi puutub, siis võib öelda, et rahvale võib ju nalja teha. Iseasi muidugi, kas Inglise ja Meistrite liiga mängud selleks õige koht on. Peale sellist kino, nagu ta on Depori, Pooli ja Arsenali vastu teinud, peaks temaga tegema nagu tehti Massimo Taibiga. Kes mäletab oli ka see VV Man.Utd suurepärane ost, tõsi peale paari mängu sai selgeks (näiteks Man - Southampton 99-200 sügisel), et Ferguson on taas kord talendiotsinguga ämbrisse astunud...

Sellegi poolest mida kauem Barthez Man.utd väravas udutab, seda kauem jätkub Man.Utd langus. Nii et minugi poolest...

Rainman
01.12.01, 21:34
Orginally posted by guru

inglise liiga parimad väravavahid Poom ja ja mees Given, aga loomulikult, ma vaatan ainult statistikat, Derby on lasknud 23 ja uuskindlus 17, lets ignore the statistics again and think POOM as world class keeper, -------------------------------------------------------Until he has nothing achieved on a Premier matchess, he?s not a keeper for United and I surely hope --------------------------------that ManU dont? make a mistake and...........................
Jalgpall on nagu meeskonnamäng ja kuidas saab siis öelda, et Poom pole midagi saavutanud?? Sa vist mõtlesid, et Derby County pole midagi saavutanud? Kui vaadata Derby viimaste hooaegade mänge ManU vastu, siis Derby on vist üks Premieri paremaid meeskondi selles osas. Pole vist vaja öelda, kelle teene see on...

Jaan
02.12.01, 04:33
Ja j2tkates anybody v ManUtd, siis esikolmikus on kindlasti ka punastes ja musta-valge triibulistes s2rkides m2ngivad mansad.

marakas
13.12.01, 13:59
The Independent: Inglise jalgpalliliiga kõige parem väravavaht on Mart Poom!
Ei oska öelda kui mainekas ajaleht see independent tegelikult on(sl õhtulehe andmetl pidavat mainekas olema), aga vahet ple. Minu enda arvamus ingliseliiga parimast väravavahist ühtib The independenti omaga. MART POOM!!!

mcnamara
13.12.01, 15:07
marakas, kui sa ei tea, kui mainekas ajaleht on the independent, siis on kuidagi kurb... nojah mina ei loe aga jälle seda sl-ölehte :)