PDA

View Full Version : Taavi Rähn (74/0)

Leheküljed : [1] 2 3

torp007
07.02.04, 05:23
Tere!
Taavi Rähn on Ukrainas \"Volyn\"klubis.Klubi on pärit Lutskist(obl.keskus)Lääne Ukraina.
Eelmine aasta Ukraina MV kuues.
www.fcvolyn.net
www.fcvolyn.com
Ise olen seal üles kasvanud.
Andrei Tallinn

Malfoy
07.02.04, 09:53
Tere!
Taavi Rähn on Ukrainas \"Volyn\"klubis.Klubi on pärit Lutskist(obl.keskus)Lääne Ukraina.
Eelmine aasta Ukraina MV kuues.
www.fcvolyn.net
www.fcvolyn.com
Ise olen seal üles kasvanud.
Andrei Tallinn

LAGI :D
Misha Moskva

Silver
07.02.04, 11:22
Tõenäosus, et Rähn sinna jääb on suhteliselt väike. Minu silmis jääb mees tulevaks hooajaks kuhugi Tervise ja Flora vahepeale. Sellisest klassist mängijat vaevalt tasub sisse tuua. Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis. Väga ebakindel tüüp. Poleks eales lootnud, et Rähn üldse kuhugi \"välisklubisse\" testimisele jõuab.

Kuid samas võin ka eksida. Eks tulevik näitab, mis mehest saab.:P

asdf
07.02.04, 11:52
Originally posted by treze

Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis.

FC Flora president Aivar Pohlak lausus, et kõigi kriitikute küsimustele on see testimisele siirdumine parimaks vastuseks. \"Rähni minek Ukrainasse pole mitte meie töö, vaid Ukraina klubi skaut valis ta ise Kubok Sodružestva mängude põhjal välja,\" sõnas Pohlak.

\"Volõni skaut jälgis kõiki meie mänge Moskvas,\" jätkas FC Flora president. \"Alguses kõneles ta isegi kuni viie mängija kutsumisest testimisele. Sealsete meistrivõistluste tase on kindlasti Eesti omast kõrgem, kuid antud klubi mänguklass on Floraga võrreldes enam-vähem sama.\"

Ehk annavad need kaks linki: http://www.soccernet.ee/news.php?id=5794 ja http://www.soccernet.ee/news.php?id=5765 sulle vastuse ;)

Silver
07.02.04, 11:55
Oleksin pidanud rohkem uurima, loomulikult oskas meie kõikide lemmik tippajakirjanik Mihkel Uiboleht ennetada olukorda ning vastavad küsimused kiirelt ära küsida. :P Aitäh.

asdf
07.02.04, 11:56

Oleksin pidanud rohkem uurima, loomulikult oskas meie kõikide lemmik tippajakirjanik Mihkel Uiboleht ennetada olukorda ning vastavad küsimused kiirelt ära küsida. :P Aitäh.

:D :D :D Häbi treze, sa vana intervjuueerimisspets ;), oma portaali uudiseid sa ka enam ei loe :deemon: :P

ROOTSI KUNN
07.02.04, 14:02

Tõenäosus, et Rähn sinna jääb on suhteliselt väike. Minu silmis jääb mees tulevaks hooajaks kuhugi Tervise ja Flora vahepeale. Sellisest klassist mängijat vaevalt tasub sisse tuua. Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis. Väga ebakindel tüüp. Poleks eales lootnud, et Rähn üldse kuhugi \"välisklubisse\" testimisele jõuab.

Kuid samas võin ka eksida. Eks tulevik näitab, mis mehest saab.:P

Poleks uskunud ,et sa lausa kahe jalaga ämbrisse astud.:P

Silver
08.02.04, 01:50
Lausa häbi on :keel4:

Martin
10.02.04, 01:44
Esmaspäeval pidas Türgis treeninglaagrit läbi viiv FC Volõn Lutsk kontrollmängu Kasahstani kõrgliiga meeskonnaga ja võitis 2:0. Ukraina klubis testimisel viibiv FC Flora kaitsja Taavi Rähn alustas algkoosseisus poolkaitsja positsioonil ja mängis 70 minutit.

POOLKAITSES? :oih:

Litmanen37
10.02.04, 11:46
Minul erilist usku Taavisse ei ole..Ma ei saa eriti aru,kas see scout oli pime või mis?Vabandan teiste ees,kui minu arvamus oli liiga kriitiline,aga olgem ausad...Taavi on siiski Eestis kuulus oma `kalade`,mitte ilusa ja nauditava mängu poolest.

Ott
10.02.04, 11:55
Ta on küll viimasel ajal kaitses päris hästi mänginud. aga pärast neid \"kalasi\", ei pane keegi tema head mängu lihtsalt tähele...

indrek
10.02.04, 13:19
Põhjus miks ma Taavi Rähni \"troppide\" kilda olen paigutanud peitub selles, et pärast Hollandi mängu teatas, et jäi oma esitlusega üldjoontes rahule - 8 minutit platsil ja kaks väravat tema kraesse. Pisut võiks enesekriitikat ikka olla.
Pole olnud ka mõjuvat põhjust \"troppide\" osakonnast välja arvata. Loodan, et kunagi tuleb.

ROOTSI KUNN
10.02.04, 13:40
Originally posted by indrek

Põhjus miks ma Taavi Rähni \"troppide\" kilda olen paigutanud peitub selles, et pärast Hollandi mängu teatas, et jäi oma esitlusega üldjoontes rahule - 8 minutit platsil ja kaks väravat tema kraesse. Pisut võiks enesekriitikat ikka olla.
Pole olnud ka mõjuvat põhjust \"troppide\" osakonnast välja arvata. Loodan, et kunagi tuleb.

Ukrainlased üritavadki teda TROPPIDE osakonnast välja tuua.:kaval: Aga ,miks ka mitte ,meie saame selle raha eest nii mõnegi noore välja koolitada ja võibolla on Taavi juba aasta pärast koondises asendamatu . Mina olen enam ,kui kindel ,et Ukrainasse ta selleks hooajaks jääb.:lahe:

jyriöö
10.02.04, 13:47
Võrreldes Hollandi mänguga, on Rähn ikka päris kenasti edasi arenenud. Kuigi jah, kindlust ei sisenda ta vist oma mänguga kellessegi ka praegu. Kaitse oleks tema võimete juures ainus koht, kus ta hakkam saaks hetkel. Kui Rähn tõesti Ukrainasse toksima jääb, siis keskväljal võib juba tema tehniliste oskuste ja kiiruse juures ette kujutada, mis juhtuma hakkab.

tanielo
10.02.04, 13:55
Originally posted by Litmanen37

Minul erilist usku Taavisse ei ole..Ma ei saa eriti aru,kas see scout oli pime või mis?Vabandan teiste ees,kui minu arvamus oli liiga kriitiline,aga olgem ausad...Taavi on siiski Eestis kuulus oma `kalade`,mitte ilusa ja nauditava mängu poolest.

Õnneks sa ei otsusta ka, kes kus mängima hakkab

Litmanen37
10.02.04, 14:17
Originally posted by tanielo

Õnneks sa ei otsusta ka, kes kus mängima hakkab

Sina kahjuks ma otsustan kyll,kuid mitte sellisel tasemel;) ........igatahes edu Taavile...

Amadeus
11.02.04, 13:17
Tegelikult on Rähnil ju enamgi eeldusi ja märksa parem tehnika kui Piirojal. Miks te k6ik nii pessimistlikud olete. Need kalad on ka suuresti kommunikatsiooni probleemidest tulnud mitte Rähni kobadusest.

Malfoy
21.02.04, 19:50

Loodan, et sinu eelarvamus kujunes valeks ja Taavi \"Toks\" Rähn saab Ukraina tiimi liikmeks. Tänased uudised on selles liinis üsna head. Pigem Ukrainas kui Eestis null konkurentsiga liigas. Igal juhul on see mehele edasiminekuks.

asdf
21.02.04, 19:54
Originally posted by Malfoy

Loodan, et sinu eelarvamus kujunes valeks ja Taavi \"Toks\" Rähn saab Ukraina tiimi liikmeks. Tänased uudised on selles liinis üsna head. Pigem Ukrainas kui Eestis null konkurentsiga liigas. Igal juhul on see mehele edasiminekuks.

Tänasest päevast alates vist Taavi \"Tank\" Rähn (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5938) vms :P Aga jah, uudised postiivsed. Märgid näitavad, et uuel nädalal on oodata lepingut.

Silver
22.02.04, 13:55
Võin tõesti oma sõnu süüa, sest märgid näitavad jah, et mees suundub Volyni ridadesse. Väga positiivne iseenesest. Kritiseerisin liigselt üle. Samas huviga tahaks näha mõnda kohtumist, kus mees palli veeretada sai. Lugenud olen jah, et positiivselt, kuid oma silm on ikka kuningas. Loodetavasti selline võimalus ka tulevikus tekib. :P

kräka
23.02.04, 10:06
mees näitas milleks võimeline on....

Amadeus
23.02.04, 14:48
Ei viitsi ennast eestpoolt tsiteerida, aga tundub, et teie pessimism osutuski liigseks. Go Tank :D

rauno
23.02.04, 16:17
ja nii saigi Taavi \"Koba\" Rähnist hoopis Taavi \"Tank\" Rähn:):)

Glazza
23.02.04, 18:05
Originally posted by rauno

ja nii saigi Taavi \"Koba\" Rähnist hoopis Taavi \"Tank\" Rähn:):)

Enne koba nimetust oli ta Pärnus veel ka Toks-Toks

-Loom-
23.02.04, 18:45
Originally posted by Martin

Esmaspäeval pidas Türgis treeninglaagrit läbi viiv FC Volõn Lutsk kontrollmängu Kasahstani kõrgliiga meeskonnaga ja võitis 2:0. Ukraina klubis testimisel viibiv FC Flora kaitsja Taavi Rähn alustas algkoosseisus poolkaitsja positsioonil ja mängis 70 minutit.

hmm, kas siis osteti r2hn tugevdama ukrainlaste poolkaitset??

Amadeus
24.02.04, 11:21
Originally posted by Chobram

Originally posted by Martin

hmm, kas siis osteti r2hn tugevdama ukrainlaste poolkaitset??

Ta mängis pea iga mäng ise positsioonil. Keskkaitse, äärekaitse, äärepoolkaitse ... you name it.

Silver
24.02.04, 11:51
Rähn Ukrainas kuni suveni. (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5966) Loodame, et jääb ka kauemaks..:lahe: Edu ja õnne \"poolkaitsjale\" tangile..

17
24.02.04, 13:18

Rähn Ukrainas kuni suveni. (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5966) Loodame, et jääb ka kauemaks..:lahe: Edu ja õnne \"poolkaitsjale\" tangile..

Jääb kauemaks?Aga seal on ju juba õeldud, et 1.juunil omandab 175k USD eest Rähni mängijaõigused täielikult vms.:oih:

Amadeus
24.02.04, 13:32
Originally posted by Roberto Carlos

Jääb kauemaks?Aga seal on ju juba õeldud, et 1.juunil omandab 175k USD eest Rähni mängijaõigused täielikult vms.:oih:

Seal on öeldud , et neil on 6igus seda teha, aga nad ei pea seda tegema. Eelisostu6igus. Kui ta laenu perioodil ennast ei 6igusta siis nad v6ivad ta koju tagasi saata.

rauno
25.02.04, 14:49
Isiklikult hea meel kui Taavi \"Tank\" Rähnil hästi läheb:)
saab Ukrainas mängides ja teist õhustikku nuusutades kindlust juurde:)

Amadeus
05.03.04, 11:39
http://www.estfootball.ee/read.php?art_id=3692

Rähn mängis jällegi terve mängu Lutski eest. Ja arvake ära kes veel - Jevgeni Novikov. Too on kah omadega nyyd Lutski j6udnud. Kas ta sinna ka jääb ei ole veel teada.

marabella666
20.03.04, 15:52
Volynile täna ees ülitähtis kohtumine Zirkaga, õnneks mängitakse koduväljakul. Las tabeliseis räägib ise enda eest

10 Karpaty 16 4 5 7 16 20 17
11 Vorskla 16 4 5 7 12 22 17
12 Zaporizhya 16 4 5 7 13 19 17
13 Kryvbas 16 3 5 8 11 20 14
14 Volyn 16 3 3 10 11 24 12
15 Tavriya 16 2 6 8 7 15 12
16 Zirka 16 2 6 8 8 19 12

raviaa
22.03.04, 20:23
SL Õhtuleht:Ukrainas alistas Taavi Rähni tööandja Lutski Volõn Jevgeni Novikovi Kirovogradi Zirka 3:1. Rähn mängis 90 minutit, Novikov ootab endiselt debüüti.

Tuleb välja,et J.Novikovil suhe Kirovogradi Zirkaga.Ajakirjanduses sellest juttu pole olnud.Huvitav kui pika lepingu ta sõlmis?

kmoor
22.03.04, 20:30
Novikovil polnudki võimalik väljakule saada, kui ta sõitis alles täna Ukrainasse. Suhe kestab hooaja lõpuni.

17
23.03.04, 00:00
Originally posted by FCOperBK

...
16 Zirka 16 2 6 8 8 19 12

Novikov on endale väga tugeva klubi leidnud seal kaugelt Ukrainamaalt:D

siim14
26.03.04, 13:29

Ma nõustun sinuga me kõik mäletame Eesti vs Hollad Lilleküla saadionil, see eksimus oli ikka väga jube ja rikkus muidu ilusa Eesti mängu.

malagar
26.03.04, 18:05
Lollus - pandi noor poiss esimese koondise mänguna holland vastu platsiel ja siis sõimatakse tagant järele aastaid kui ta seal kehvasti esines . Jätke poiss rahule ja las mängib - tast saab ikka ennem asja kui Piirojast näiteks.

Amadeus
26.03.04, 18:33
Tundub et ukrainlased on talle parema ampluaa leidnud poolkaitses. Arno v6iks teda kah seal proovida. Poolkaitse ongi nagu ainuke liin koondises kus yhtegi leegionäri ei mängi. K6ik koduse liiga poisid.

eston maravilha
26.03.04, 19:45
Originally posted by Amadeus

Tundub et ukrainlased on talle parema ampluaa leidnud poolkaitses. Arno v6iks teda kah seal proovida. Poolkaitse ongi nagu ainuke liin koondises kus yhtegi leegionäri ei mängi. K6ik koduse liiga poisid.

terehov on hull ryndaja jah...

Amadeus
27.03.04, 13:57
Originally posted by eston#21

terehov on hull ryndaja jah...

Minu arust on ta kyll mänginud p6hiliselt ääreryndaja kohal. Soomes on ta ka äär.

Refieus
27.03.04, 19:53
jajah ääretormaja või tühikargaja.

Mänge ka Rähn viimasel ajal pelanud on?

El President
27.03.04, 23:08
Volõn võttis täna võõrsil 1-0 võidu Lvivi Karpatõ üle (konkureerib samuti tabeli lõpuosas) ja tõusis nüüd kogutud 18 punktiga 11. kohale. Rähn mängis kõik 90 minutit ja teenis kollase kaardi. FC Volyn (http://www.fcvolyn.com)

Kirovogradi Zirka mängis kodus 1-1 viiki Simferoopoli Tavrijaga ja on 13 punktiga endiselt 16. ehk viimasel kohal. Novikovist ei tea midagi. Kas üldse on kohale jõudnud?

Tabeliseis (http://www.ffu.org.ua/tournaments2.php?club_id=29&tournament_id=82) :myts7:

shakedown
28.03.04, 05:24
Mitu meeskonda Ukrainas nõrgemasse liigasse langevad?

El President
28.03.04, 07:08
kui ma ukraina keelest õieti aru saan, siis kaks viimast :myts7:

reglement (http://www.ffu.org.ua/reglament.php?club_id=29&tournament_id=82#21)

Alfonso
28.03.04, 14:32
Et teaksite, Rähn on oma võistkonnas väravavahtidest pikem ja jagab pikima mängija tiitlit veel 3 mängijaga, kes ükski pole ukrainlane (nigeerlane, kamerunlane ja serblane)
peale selle on tal pikemad juuksed.

17
28.03.04, 15:17
Originally posted by Alfonso

Et teaksite, Rähn on oma võistkonnas väravavahtidest pikem ja jagab pikima mängija tiitlit veel 3 mängijaga, kes ükski pole ukrainlane (nigeerlane, kamerunlane ja serblane)
peale selle on tal pikemad juuksed.

IRWWWWW, kust sellised teadmised?

Alfonso
28.03.04, 16:03
Sa vist oled see viiendik meestest.

El President
05.04.04, 10:21
Volõn (http://www.fcvolyn.com/article.php?m=@games/_19) võitis viimases voorus kodus 1:0 Borispili Borisfeni (järjekordne kandidaat tagumistele kohtadele). Tabelis (http://www.fcvolyn.com/index.php?m=_standings) tõusti nüüd 21 punktiga juba kaheksandale kohale.
Rähn oli ka seekord platsil 90 minutit ja sai jälle jala kollaseks, nagu öeldakse. See oli talle juba teine kaart viimases kahes mängus. Huvitav, kas peab järgmise vooru vahele jätma? :myts7:

Amadeus
05.04.04, 17:15
Rähn on ikka k6vasti Volõni mängu vist parandanud. 14ndalt kohalt juba 8ndaks tõusnud. Yehaaaaaaaaaaa :D

ROOTSI KUNN
08.04.04, 20:06

Rähn on ikka k6vasti Volõni mängu vist parandanud. 14ndalt kohalt juba 8ndaks tõusnud. Yehaaaaaaaaaaa :D

Oli see eilses või üleeilses Postimehes ,kus Visnapuu Taavist pika artikli kirjutas. Väga positiivne ja pamine ,et Rähn ise seal oma eluga rahul on. Pappi saab 5 x rohkem ,kui Eestis ja liiga on samuti üsna tugev nii ,et arengus samm edasi. Ja Volõn on tõesti tabelis kõvasti tõusnud.:lahe:

vaikiv mees
09.04.04, 02:37
Originally posted by ROOTSI KUNN

Oli see eilses või üleeilses Postimehes ,kus Visnapuu Taavist pika artikli kirjutas.

artikkel postimehes (http://www.postimees.ee/080404/esileht/131036.php)

lume
16.04.04, 19:17
Volyn Lutsk 1 - 1 Dnipro D\'petrovsk ,57.min mängitud

14\' [1 - 0] Rahjn
20\' [1 - 1] Rotanj

Rahjn??
Tundub et Taavi on kolli löönud!?
Way to go!!!

-Antz-
16.04.04, 19:48
Originally posted by lume

Volyn Lutsk 1 - 1 Dnipro D\'petrovsk ,57.min mängitud

14\' [1 - 0] Rahjn
20\' [1 - 1] Rotanj

Rahjn??
Tundub et Taavi on kolli löönud!?
Way to go!!!

Paistab sedaviisi, sest kedagi teist sarnase nimega vennikest Volõni koosseisus minu teada küll ei ole!

lume
16.04.04, 19:57
2-2 lõppes, Volõn suutis võidu viimasel minutil käest ära anda.
Aga jah, väravalööja oli Taavi.

Tihane
16.04.04, 20:03
kas volõnil mõni rahvusvahelise keelega kodulehekylg ka leidub .. tahaks väga lugeda, mis nad selle mängu kohta kirjutavad.

Amadeus
16.04.04, 23:00
Väidetavalt ei olnud Volõn enne Dniproga v6rdselt mänginudki . Igatahes on Rähn kindlalt ennast p6hikoosseisu mänginud liigas mis on ikka euroopa tugev keskmik. Sealt peaks ta kyll ohtrasti kogemusi saama. Rähn koondises kah poolkaitsjaks !!!

17
16.04.04, 23:25
Kas keegi värava saaks kuskile riputada või vähemalt rääkida kuda Tank kolli köksas:)

Karla
23.04.04, 18:06
taavi rähn on ka ühe värava juba löönud tundub et tal läheb seal ukrainas hästi.

U2
24.04.04, 21:54
lutsk sai täna 0-3 kaotuse kryvbas kryvi righilt(andke andeks kui nimi valesti on)
Tank on seekord ilma kaardita hakkama saanud :D

Karla
29.06.04, 20:02
Taavi Rähn sõlmis Lutski Volõniga kolme aastase lepingu.

Grinch
29.06.04, 20:45
Sellekohane uudis on üleval ka FC Flora koduleheküljel (http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=3204327c872464e9392 95fb8b2f39dc8).

Isiklikult on Taavi üle muidugi hea meel, et end Ukrainas piisavalt tõestas ja lepingu ära teenis. Loodetavasti jääb Taavi ka edaspidi ikka algrivistuse meheks Volõn\'is. Huvitav oleks muidugi teada saada üleminekusummat või vähemalt suurusjärku... Igatahes edu ja tuult tiibadesse! :r66m15:

fitti
29.06.04, 20:49
soccerneti uudise kommentaaris on yht summat pakutud...alllikat muidugi mainitud ple.

mjkk
30.06.04, 01:34
Originally posted by fittibaldi
soccerneti uudise kommentaaris on yht summat pakutud...alllikat muidugi mainitud ple.
küll aga leidus viide 25. veebruari sl õhtulehele, mis kirjutas muuhulgas:
FC Flora teenib 1. juulini kestva laenulepingu eest 25 000 USA dollarit (312 000 krooni). Seejärel on Volõnil õigus Rähn osta, makstes FC Florale veel 175 000 dollarit (2,18 miljonit krooni). Rähnist saab esimene eestlane Ukraina liigas.

seetõttu peaks ka 10000 dollari suurune kuupalk paika pidama. :)

igati vahva ja edu talle!

Aramis
15.07.04, 23:10
Volõn sai täna toreda viimase minuti võidu 1-0 ....

Amadeus
16.07.04, 11:53
Originally posted by Aramis

Volõn sai täna toreda viimase minuti võidu 1-0 ....

kuda rähni poiss toksis? on teda ka mainitud kuskil?

Martin
20.07.04, 22:11
Rähnake sellel hooajal siis seni kahest kaks. Kuus punkti. Väga tubli. Täna siis Volyn Lutsk - Illitchivets Mariupol 3 - 2.

murri
21.07.04, 10:35
Taavi Rähn on Ukraina Meistrivõistluste kodulehe andmetel (http://www.ffu.org.ua/players.php?club_id=49&tournament_id=185&team_id=1 362) siis ka kodakondsust juba vahetanud. :D

Amadeus
21.07.04, 11:01
Originally posted by murri

Taavi Rähn on Ukraina Meistrivõistluste kodulehe andmetel (http://www.ffu.org.ua/players.php?club_id=49&tournament_id=185&team_id=1 362) siis ka kodakondsust juba vahetanud. :D

seal on ka vaid kaks kaitsem\'ngijat, kusjuures Rähn, kes mängib poolikut on üks neist. kõik ülejäänud on poolukud ja sündinud 1 jaanuaril 1970 :D

futboliit
24.07.04, 15:51
Kahtlane liiga see Ukraina oma ikka..:D Aga loodame et Rähn oma klubiga euroväljakutele tõuseb tulevaks hooajaks. See oleks tase:P:kaval:

Aramis
25.07.04, 22:21
Sitta ta kahtlane on. Ukraina on suur jalkgpallimaa ja klubid nagu Dynamo, Sahtjor ja Dnepr on ikka vägagi korralik eurotase. Kuhu aga Rähni meeskond muidugi ei ulatu. Ent seal liigas hakkama saada ja tugevaid mänge saada - see on päris OK variant. Täna küll suure favoriidi kiievi vastu nii hästi ei läinud nagu kahes esimeses mängus. Kiievis tuli alla vanduda 0-3 - Satshkihh tegi hattricki.

svenss
26.07.04, 20:08
Luznikis tuli alla vanduda 0-3 - Satshkihh tegi hattricki

Luznikis? ei tahaks uskuda

Aramis
02.08.04, 01:46
Originally posted by svenss

Luznikis tuli alla vanduda 0-3 - Satshkihh tegi hattricki

Luznikis? ei tahaks uskuda

Ja õieti teed. Ei peetud seda mängu Venemaal vaid siiski seal kus pidi.
Aga see selleks - tänane päev tõi jälle ilusa 1-0 koduvõidu ja kaitsval poolkaitsjal peaks nullimängus tugev roll olema. Hea töö, Taavi!

Aramis
24.10.04, 19:12
Ja momendilgi juhib Lutsk mängu:
54\' Volyn Lutsk [1 - 0] Arsenal Kyiv

33\' [1 - 0] Sacko

magicm
25.10.04, 00:32
ning selle 1-0 võiduga hoitakse peale kümnendat vooru koguni neljandat kohta liigas, samas kas Rähn ikka kogu kohtumise kaasa tegi. Kuigi enamasti on ta ju seda teinud ning tundub, et talle seal hästi mõjub ja ka võrreldes eelmise aastaga ei pea liigast välja langemist kartma.:)

Amadeus
25.10.04, 12:06
Rähn on seal ikka kõvasti arenenud küll. Nüüd ta tõsiselt ikka väärib oma hüüdnime - tank. Viimases koondise mängus valitses ta ikka keskvälja täielikult. Ei mäletagi et ta kasvõi korra oleks kahevõitlust pallli pärast kaotanud.

Martin
25.10.04, 12:11
Algselt postitas Amadeus

Rähn on seal ikka kõvasti arenenud küll. Nüüd ta tõsiselt ikka väärib oma hüüdnime - tank. Viimases koondise mängus valitses ta ikka keskvälja täielikult. Ei mäletagi et ta kasvõi korra oleks kahevõitlust pallli pärast kaotanud.
No nii hea ta veel ka pole. :) Tehnikat, sööduoskust ja kiirust tuleb selgelt parandada. Julgus tekib iseenesest, kui hakkama saab.

tkkt
28.10.04, 17:25
no rähn on julmalt arenenud ukrainas ja ilmselt just eelkõige oma peas.. poisil on vist on vist see suur kartuse periood yle läinud. ei minu arust yx asendamatu tyyp koondises praegu.

Malfoy
28.10.04, 19:53
See, et ta Pijpersi soosingus oli ja nüüd siis järgmise hollandlase soosingus on, ei tähenda seda, et meeletult arenenud oleks. Reim ja Lindpere moodustavad mu arust tõsiselt parema keskvälja paari kui Rähn - Reim. Olematu sööduoskusega \"tank\"
SEE on minu arvamus.

3rk1
28.10.04, 20:01
Aga Rähn-Lindpere :O

Malfoy
28.10.04, 23:03
Kui midagi paremat paari aasta jooksul välja ei uju, siis vist paraku kurb tõsiasi.:(

Aramis
28.10.04, 23:45
Algselt postitas Malfoy

See, et ta Pijpersi soosingus oli ja nüüd siis järgmise hollandlase soosingus on, ei tähenda seda, et meeletult arenenud oleks. Reim ja Lindpere moodustavad mu arust tõsiselt parema keskvälja paari kui Rähn - Reim. Olematu sööduoskusega \"tank\"
SEE on minu arvamus.

Vabalt võid arvata, mida iganes...

Amadeus
29.10.04, 12:17
Mina jällegi arvan, et meie koondisel oli alati puudu just palli võitmisest keskväljal ja seda teeb Rähn paremini kui keegi teine. Ok, vahel ta ei saa võidetud palli õigesse kohta toimetatud aga vähemalt ei ole enam keskväljamäng ainult ühe meeskonna siseasi. Rähn-Lindpere on just see paar kes hetke tegijatest seal peakski olema.

marcello
01.11.04, 08:43
Miks Tank viimases mängus ei osalenud?
Vigastus?

v6hiv66ras
01.11.04, 11:10
Rähni eeliseks on juba see, et on nii pikk ja vastaste väravavaht peab arvestama väljalöögil, et keskringis on õhuliikluses meil potensiaalne eelis ja Piiroja ei pea ka tagalast meestele selga lendama.

Martin
01.11.04, 11:20
Algselt postitas marcello

Miks Tank viimases mängus ei osalenud?
Vigastus?

Vist kaardid said täis, kuid kindel väga pole.

tkkt
01.11.04, 18:47
Rähn - Lidpere\'
asendamatud hetkel, yx täiustab teist!:)

piilupart
02.11.04, 18:33
Algselt postitas zuma17

Rähn - Lidpere\'
Dünaamiline Duo :P

tkkt
02.11.04, 21:31
Algselt postitas piilupart

Algselt postitas zuma17

Rähn - Lidpere\'
Dünaamiline Duo :P

rähnman - pererobin:P

nali naljaks.. ylim respekt kuttidele.

jorss
29.11.04, 15:45
Pois täna ka helesinisel ekraanil. kl 17 TRK Ukraina (Sirius) Volõn vs Shakhtar!

budu
29.11.04, 16:00
mängu ei toimu kuna poliitiline olukord on ukrainas nii pinev.

kaitz
29.11.04, 23:51
Krt nii ta kahjuks on:viha:

gamer
02.12.04, 20:13
volön sai siis 1-3 pähe

Jaak
05.12.04, 16:35
kui nüüd livescore uskuda, siis on Rajhn täna kolli löönud. Zakarpattia-Volyn 2:2

3rk1
05.12.04, 17:32
Nii ongi.

Edit: fakk, Soccernet vene tähti ei tunnista.
Igatahes sai Taavi 60. minutil jala valgeks.

Ch1ller666
05.12.04, 22:58
heh päris tore uudis :)

Juveman
06.12.04, 01:05
Algselt postitas Ch1ller666

On jah :r66m3: Aga nüüd on vist sobiv aeg mainida, et ma käisin kunagi pisikese poisina Taavi Rähnaga ühes trennis :silm1: Päris kõva sõna teine!!!

PS! Lisaks veel Marek Lemsalu vennaga ning Teet Allase õde oli mu klassõde :r66m6:

skint
06.12.04, 01:10
Algselt postitas Juveman

Algselt postitas Ch1ller666

On jah :r66m3: Aga nüüd on vist sobiv aeg mainida, et ma käisin kunagi pisikese poisina Taavi Rähnaga ühes trennis :silm1: Päris kõva sõna teine!!!

PS! Lisaks veel Marek Lemsalu vennaga ning Teet Allase õde oli mu klassõde :r66m6:

Põhimõtteliselt ma ei usu sind Juvemees, suht hale vale oma populaarsuse tõstmiseks. Aga mina tean, et Teet Allas ei tee Pärnu tänavatel eriti vahet. Aga lahe ikkagi.

Ja Taavi on kult! Ainult, et kurb, et mees Lätis fänne tänama ei tulnud... ainsana vist. Aga eks ta ole ülearust jura ka kuulma pidanud!

Juveman
06.12.04, 01:14
Põhimõtteliselt poleks vaja nokkima hakata, et sina taolise saavutusega hakkama pole saand, mul on vähemalt, millele pensionipõlves mõelda...erinevalt sinust, kes jääbki mõtlema, kas David Lee minemalaskmine Brightonist oli ikka õige tegu või mitte!

Fuhh, Shame on You!:ham9:

skint
06.12.04, 01:20
Mis nüüd on siis? Saan küll, aga mul on tegijamad sündmused ikka :). Raioga olen koos bussis sõitnud ja Mellaga sama laua taga istunud ja söönud ja joonud ja siis veel Teedu nukujuhtumit uurinud ja Teedu õe klassivendadega pulli teinud ja Intsuga samas koolis käinud ja veel kindlasti. Parimad palad jätaks saladuseks siiski ;)

Aga Davo vabastamine oli tõesti viga, ta on ikka tõsine tegija sonksi ja Cm-i arvestades vähemalt. Kurb on :( :( :(

Juveman
06.12.04, 01:29
No olgu, tahad sõda ? Sõja sa saad :myts1:

Eesti male guru Kaido Külaots käis minuga ühes koolis !!! Selle kõrval igasugused Mellad ja Intsud kahvatuvad kohe...Korvpalli trennis oli treeneriks Jaanus Levkoi, kõlab tuttavana jah? Peakski, nr2 treener Eestis, Kalle vastu ei saa ju keegi :r66m2:

Ja kes oli mu pinginaaber ??? Pärnu vuti kaitselegendi Rain Põldme vend, no pane sa nüüd midagi vastu...samas tekibki küsimus, et miks talle koondise uks nii kaua kinni on ? :sega7: Ammu aeg noored peale tuua...

CM-is on aga Davidi pommid ikka nii meeldejäävad, et oioioi...

skint
06.12.04, 01:38
Algselt postitas Juveman

No olgu, tahad sõda ? Sõja sa saad :myts1:

Eesti male guru Kaido Külaots käis minuga ühes koolis !!!

Maleguru on ikkagi Jaan, malemaja staar! Kaitsi teavad vaid miskid tõsised malefännid nagu sina :prill2:

Selle kõrval igasugused Mellad ja Intsud kahvatuvad kohe...

Ei kahvatu ju, aga see olenebki nagu huvidest. Mulle Carmen ei meeldi eriti näiteks...:arm4:

Korvpalli trennis oli treeneriks Jaanus Levkoi, kõlab tuttavana jah? Peakski, nr2 treener Eestis, Kalle vastu ei saa ju keegi :r66m2:

Klandorf on tõesti hüva treener, aga Laimondsi, Bondarenko ja mõne veel oled sa siinkohal unustanud...

Ja kes oli mu pinginaaber ??? Pärnu vuti kaitselegendi Rain Põldme vend, no pane sa nüüd midagi vastu...samas tekibki küsimus, et miks talle koondise uks nii kaua kinni on ? :sega7: Ammu aeg noored peale tuua...

Selle vastu ma tõesti ei saa... Aga samas olen mina Klevi staadionil skandeerinud Põldme-Põldme-Põldme ja ergutanud meest standardolukordades rünnakule tõttama. Mida tegid sina sel ajal??????

CM-is on aga Davidi pommid ikka nii meeldejäävad, et oioioi...

David Lee ja Chelseas??? Suht maruu :)

Aga minu koolis käis ka riigionu Kostja ja siis see näitleja ka veel Matvere Marks nt. Maailmakuulsused teised! :r66m8: :r66m4: :r66m2:

Juveman
06.12.04, 01:57
Sul on väga ilus postituse ülesehitus, lemmik mul !

Algselt postitas skint

Maleguru on ikkagi Jaan, malemaja staar! Kaitsi teavad vaid miskid tõsised malefännid nagu sina :prill2:

No ausalt öeldes teavad Jaani rohkem vanakooli mehed nagu sina noh, Kaido on uue põlvkonna mees ning seega hetkel au sees...no näed sa, riimi lasin teele kohe.:keel1:

Ei kahvatu ju, aga see olenebki nagu huvidest. Mulle Carmen ei meeldi eriti näiteks...:arm4:

Minumeelest päris kobe teine, aint tervist hävitab nende suitsudega liialt :sega6:

Selle vastu ma tõesti ei saa... Aga samas olen mina Klevi staadionil skandeerinud Põldme-Põldme-Põldme ja ergutanud meest standardolukordades rünnakule tõttama. Mida tegid sina sel ajal??????

Mees, ma olen näinud rohkem Rain Põldme mänge kui sina jalgpalli üldse kokku!!! Põhimõtteliselt olen ta fänn...mitte aga sinusugune tegelinski, kes käib siis mänge vaatamas, kui Pärnu meistriliigas pallib :silm1:

David Lee ja Chelseas??? Suht maruu :)

See oli selle hooaja parim ost mul, lihtsalt võrratu David :arm3:

Aga minu koolis käis ka riigionu Kostja ja siis see näitleja ka veel Matvere Marks nt. Maailmakuulsused teised! :r66m8: :r66m4: :r66m2:

Ja kui juba trumbid välja tuleb laduda, siis mu onu on näiteks Pärnus nii kõva vutitreener, et võitis oma satsiga isegi mingi turniiri, kust saadud auhinnarahaga minnakse Lõuna-Koreasse..uhuu...oleks ma vaid jäänd vutti taguma :oih: Tal vist mitu satsi treenida, ühes aga jookseb pea iga 3s mäng platsile ka siuke legend nagu Kajar Soosaar, kogenud keskkaitsja, a sa oled vast kuulnud tast ühtteist ikka...kui end jalkafänniks pead!!!

skint
06.12.04, 02:15
Sul on väga ilus postituse ülesehitus, lemmik mul !

Kõik meis peab ju ikka ilus olema, ilu on vaatajate silmades, minu silmades ka. Tore!:õnnelik:

No ausalt öeldes teavad Jaani rohkem vanakooli mehed nagu sina noh, Kaido on uue põlvkonna mees ning seega hetkel au sees...no näed sa, riimi lasin teele kohe.:keel1:

Minu lemmikmalemees on Jaan igatahes, Jaan on sellepärast ka tore, et talle meelib Läti... mulle ka, aga Rigas Balzams ei ole just päris see minu maitse, Lido on ka haige koht, aga muidu on vinge. Ja kuna Tõnngi tegi loo just Jaanist, siis on Jaan ikka tegijam.:myts6:

Minumeelest päris kobe teine, aint tervist hävitab nende suitsudega liialt :sega6:

No ega tal muidu v-o viga polegi, aga praegu on üldse raske periood ja seetõttu ei meeldi ka Carmen eriti. Aga tead sa üldse, mis suitsu ta teeb? :(:lehm::(

Mees, ma olen näinud rohkem Rain Põldme mänge kui sina jalgpalli üldse kokku!!! Põhimõtteliselt olen ta fänn...mitte aga sinusugune tegelinski, kes käib siis mänge vaatamas, kui Pärnu meistriliigas pallib :silm1:

See on jälle see koht, kus hakatakse lahmima. Mina vaatasin vähemalt ML mänge, sina aga satud vutile vaid siis, kui seal kõrval miskit venitusharjutusi teha vaja on. Ja ega Jüri Saar sind murule ei lasekski ju tossudega!! Tossudega just! Jube! :viha: :viha: :viha:

See oli selle hooaja parim ost mul, lihtsalt võrratu David :arm3:

Kes oli see kvaliteetnõuande andja? Sama mees, kes sundis sul teda mängitama ja ka noorele Promise\'ile väravalöömisvõimalusi andma.:ham3:

Ja kui juba trumbid välja tuleb laduda, siis mu onu on näiteks Pärnus nii kõva vutitreener, et võitis oma satsiga isegi mingi turniiri, kust saadud auhinnarahaga minnakse Lõuna-Koreasse..uhuu...oleks ma vaid jäänd vutti taguma :oih: Tal vist mitu satsi treenida, ühes aga jookseb pea iga 3s mäng platsile ka siuke legend nagu Kajar Soosaar, kogenud keskkaitsja, a sa oled vast kuulnud tast ühtteist ikka...kui end jalkafänniks pead!!!

Muidu ma vastaks siin ka midagi, aga su jutt on siin juba suurest pingutusest liiga segane. Lipnik Kajar on su onu?? Ja miks see su onu siis su lemmiktreenerite nimistus Kalle kõrval ei seisa? Sa oled ikka hämminguline mees ma ütlen!:kratsti: :juuksed: :üllatus:

Aga Taavi Rähn annab häid diagonaalsööte nürgalipu suunas :) Koondises vähemalt!

Juveman
06.12.04, 02:30
Algselt postitas skint

No ega tal muidu v-o viga polegi, aga praegu on üldse raske periood ja seetõttu ei meeldi ka Carmen eriti. Aga tead sa üldse, mis suitsu ta teeb? :(:lehm::(

Kuule ei teagi ? On sul infi anda ?

See on jälle see koht, kus hakatakse lahmima. Mina vaatasin vähemalt ML mänge, sina aga satud vutile vaid siis, kui seal kõrval miskit venitusharjutusi teha vaja on. Ja ega Jüri Saar sind murule ei lasekski ju tossudega!! Tossudega just! Jube! :viha: :viha: :viha:

Olen mina selles süüdi, et Kalevi staadioni kõrgklassi turvad mind mitu korda kahtlase koti tõttu sisse ei lasknud ? I don`t think so...ülekohus!!!

Muidu ma vastaks siin ka midagi, aga su jutt on siin juba suurest pingutusest liiga segane. Lipnik Kajar on su onu?? Ja miks see su onu siis su lemmiktreenerite nimistus Kalle kõrval ei seisa? Sa oled ikka hämminguline mees ma ütlen!:kratsti: :juuksed: :üllatus:

Põhimõtteliselt noh ma ei arvanudki, et su järelejäänud ajujäänused pikemat kui 3sõnalist lauset lahti nokiksid :keel4: Ei midagi isliklikku :) Onu on mul küll kõva vutitreener, ent Kalle vastu ei saa küll keegi meie riigi piirides...panimaaješ?

Ja et see tore postituste seeria veel toredama lõpu saaks, siis tagasi teema juurde:

Postitas: Ch1ller666
heh päris tore uudis

On küll! :r66m3: ...So i`ll end this s*it, but f*ck you and have a nice day:arm7:

tkkt
06.12.04, 02:56
Algselt postitas skint

Mis nüüd on siis? Saan küll, aga mul on tegijamad sündmused ikka :). Raioga olen koos bussis sõitnud ja Mellaga sama laua taga istunud ja söönud ja joonud ja siis veel Teedu nukujuhtumit uurinud ja Teedu õe klassivendadega pulli teinud ja Intsuga samas koolis käinud ja veel kindlasti. Parimad palad jätaks saladuseks siiski ;)

Aga Davo vabastamine oli tõesti viga, ta on ikka tõsine tegija sonksi ja Cm-i arvestades vähemalt. Kurb on :( :( :(

jube kõva vend oled ma ei suuda...

ek
06.12.04, 10:55
Algselt postitas Roosaelevant

Lobisejad on ikka need, kellel midagi öelda pole...

tkkt
06.12.04, 12:37
Algselt postitas ek

Kui ma sulle ausalt ütlen, siis pole ma hambaid kunagi pesta viitsinud. Aga näed, kui suust välja kukkusid, polnudki enam nii lõbus. Ma ei saanud enam naeratada. See oli kurb, sest olen lõbus mees...”

Amadeus
06.12.04, 13:21

Algselt postitas ek

Kui ma sulle ausalt ütlen, siis pole ma hambaid kunagi pesta viitsinud. Aga näed, kui suust välja kukkusid, polnudki enam nii lõbus. Ma ei saanud enam naeratada. See oli kurb, sest olen lõbus mees...”

Rähn Ukrainas???

tkkt
15.01.05, 23:01
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas ek

Rähn Ukrainas???

Pigem Potsataja kuul!

Igatahes, kuulsin mingit kõlakat CSKA Sofia huvist Rjahni vastu, eto pravda?

gamer
15.01.05, 23:46
käivad jah mingid jutud võimaliku huvi kohta, aga midagi surmkindlat pole veel leidnud

Peku
15.01.05, 23:52
rähn võiks CSKA Sofiasse minna küll. sealt on ometi ju celticusse läinud bulgaaria koondislane stan petrov ja see tähendab, et Sofial hoitakse silma peal. Rähn Celticusse!:myts1:

sander
19.01.05, 14:08
Tundub et Rähn ei lähe Bulgaariasse
http://inside.cska.bg/cska/en/info/news/2005/01/20050107_1307/view

Amadeus
19.01.05, 18:05
Huvitav millest selline meelemuutus. Väidavad ju , et praktiliselt olid läbirääkimistega lõpule jõudnud juba, aga siis ühtäkki otsustasid üldse mitte testimisele kutsuda.

tanielo
19.01.05, 18:10
Algselt postitas Amadeus

Huvitav millest selline meelemuutus. Väidavad ju , et praktiliselt olid läbirääkimistega lõpule jõudnud juba, aga siis ühtäkki otsustasid üldse mitte testimisele kutsuda.
Ehk keegi sokutas neile EST-HOL mängu videokokkuvõtte?

Epic
19.01.05, 18:49
Algselt postitas tanielo

Algselt postitas Amadeus

Lehiste taas :kaval:

eestimees
19.01.05, 19:00
Algselt postitas tanielo

Algselt postitas Amadeus

:r66m7: :r66m7: :r66m7: see oli küll nii hästi öeldud et mul tuleva pisarad suurest naerust!!

marcello
19.01.05, 21:50
Saage üle juba Rähna Hollandi mängust,vaadake millal see oli ja mis mänge Eesti Tank ukraina liigas on teinud.Niisama põhis seal ei ole...

Aff
20.01.05, 12:27

Saage üle juba Rähna Hollandi mängust,vaadake millal see oli ja mis mänge Eesti Tank ukraina liigas on teinud.Niisama põhis seal ei ole...

täpselt, kõigil meil on sittasid päevi olnud. Keskendugem päevakorralisemale!

Daz Booob
20.01.05, 20:57
Algselt postitas Aff

nu krrr, isegi mina pole nii osavalt mänginud...ah-jahh, ma pole ju koondiseski, selle unustasin:doh:

tkkt
21.01.05, 00:04
Algselt postitas Daz_Booob

Algselt postitas Aff

nu krrr, isegi mina pole nii osavalt mänginud...ah-jahh, ma pole ju koondiseski, selle unustasin:doh:

\"¤!((#\"¤!, kõigil juhtub. Saa yle nyyd!!!!!!!!!!!

mel21
21.01.05, 18:00
Pärisin bulgaaria sõbralt Rähni ja Ratnikovi kohta. Ütleb nii, et viga tasub eelkõige CSKA asjaajamises otsida, mis olevat üks igavene patune valelike korruptantide pesa. Ratnikovi testimine/värbamine olevat ka juba lõppenud, sest CSKA peab teda ründavaks mängijaks, kuid sofialased vajavat hoopis kaitsvat pallurit. Ratnikov vist on aga ikkagi kaitsev poolik, aga eks targad tea paremini öelda...

Igal juhul, võtab ta kokku, on neile igati positiivne, et nad CSKA palgalehele ei läinud.;)

armin
21.01.05, 18:50
ega sõber juhuslikult Levski fänn ei ole ?

Karla
01.03.05, 23:11
volõn mängis täna ukraina meistrivõistlustel mängu užhorodi zakarpatijaga ja võitis 3-0
rähn ei mänginud.
volõn on tabelis neljnadal kohal 28 punktiga.

Karla
05.03.05, 21:28
volõn mängis täna shakhtari donetskiga ja kaotas 3-1
rähn sekkus mängu 68.minutil.
tabelis jätkab volõn ikka neljandana.

RD
18.03.05, 16:59
rähn hea jõuline mängija, aind et kiirusest ja söödutäpsusest jääb pisut vajaka, ehk on viimases süüdi ka ukraina veits kiirem mängustiil ja kõrgem tase.. koondises tema söödud tihti liiga tugevad või liiga ette antud. a praegu usun, et keskel oleks meil parim variant lindpere klavan reim. Küll Rähn veel reimi lahkudes mängida saab.

Amadeus
18.03.05, 17:02
kui me mängime kaitsest lähtuvalt, nagu me enamasti ka teeme, siis on Rähn raudselt kasulikum kui Reim. Reimi kaitsetöö ei ole enam see mis vanasti. Rähn on kindlasti kiirem ja jõulisem mängu lõhkuja keskväljal.

Karla
21.03.05, 00:48
täna mängis volõn metalist kharkiviga ja kaotas kohtumise 1-0
rähn mängis ainult esimesel poolajal

nimh
21.03.05, 20:30
pea meeles, et kh ingliskeelses transkriptsioonis on eesti versioonis \'h\' :)

Amadeus
21.03.05, 21:31
Algselt postitas nimh

pea meeles, et kh ingliskeelses transkriptsioonis on eesti versioonis \'h\' :)

Eesti keeli on selle linna nimi siiski suisa Harkov.

vandersell
21.03.05, 22:35
Selle eesti keele ja kohanimedega on üldse huvitav- tihti kirjutatakse ajakirjanduses Argentina kuigi mina olen harjunud Argentiinaga, sama asi on Milano-Milaano ning mitmete teiste kohtadega mis hetkel pähe ei tule. Aga Ukrainaga on see lugu, et sellest ajast kui nad nüüd jälle vabalt oma keelt kasutada saavad, on kohanimede kirjapilt samuti muutunud: Harkov-Harkiv, Lvov-Lviv. Dünamo-Dinamo, see oli neil juba enne, nüüd meie keelepruuki tulnud ka Kiievi Dinamo, mitte Dünamo.

priity
22.03.05, 17:13
Kusjuures, valitsuse määrusega on kehtestatud reeglid vene nimede ja kohanimede eesti keelde panemiseks, kuid teised kirillitsat kasutavad keeled on ära unustatud, sh ukraina keel.

Homie
26.03.05, 13:35
Kas keegi teab mitmendal kohal praegu Volõn Ukrainas paikneb:doh:

gamer
26.03.05, 13:43
http://www.fc.volyn.net/ ehk siis 4. kohal

woodoo
26.03.05, 13:47
huvitav et \'\'mustamerelisel\'\' on kaks punkti rohkem kui \'\'volõnnil\'\' aga tabel näitab mõlemale 4 kohta :sega9:

Karla
04.04.05, 00:08
Volõn mängis täna Obolon Kiieviga ja võitis kohtumise 1-0.mängu aińsa värava lõi Sachko.
rähn oli terve kohtumise varumeestepingil.
tabelis on volõn 34 punktiga neljas

ROOTSI KUNN
04.04.05, 20:27
Millegipärast on Taavi juba mitmendat mängu varumeeste pingile potsatanud. On see juhus või on hoopis mingid probleemid treeneriga? Eks näis aga ,kui nii edasi siis ...:(

tkkt
04.04.05, 21:37
Kui mu mälu ei peta, siis nad soetasid omale mingi uue pooliku vahepeal ja tundub, et Rjahn ei saa enam mängu lihtsalt:(

zaz
04.04.05, 21:55
Kusagil Rähn-poiss ise mainis, et läks treeneriga raksu (sellepärast, et Venetsueelasse koonidsega läks) ...

eika
05.04.05, 19:13
Algselt postitas zaz

Kusagil Rähn-poiss ise mainis, et läks treeneriga raksu (sellepärast, et Venetsueelasse koonidsega läks) ...
Minagi olen seda kuulnud...
Üleüldse võiks meie noormängijad eelistada klubi soove sõprusmängudele. Mis kasu oli Rähnal sellest Venetsuaal reisist- kaotas ainult algkoosseisukoha oma klubis. Oleks ilusti Goesile seletanud ja hollandlane oleks aru saanud...

Malfoy
05.04.05, 19:33
Patriootlik poiss.:D
Koondise semudega väike trip on vist vähe etem revolutsiooni järgsest Ukrainast.

Raix
08.04.05, 11:24
Taavi pajatab tänases Pärnu Postimehes törts juttu: Rähn tahab treeneri usalduse tagasi võita (http://www.parnupostimees.ee/080405/esileht/10054982.php)

------
Paljud Eesti vutifännid räägivad siiani teie õnnetust omaväravast Lillekülas Hollandi vastu. Sellest on sündinud isegi väljend “rähni tegema”. Kas see häirib teid?

See on oli juba nii ammu ja olen selle unustanud. Eksivad palju suuremadki mängijad kui mina. Las fännid räägivad, mis tahavad.
------

Thats the spirit, soldier, õige suhtumine!

priity
08.04.05, 17:26
Algselt postitas Raix
Paljud Eesti vutifännid räägivad siiani teie õnnetust omaväravast Lillekülas Hollandi vastu. Sellest on sündinud isegi väljend “rähni tegema”. Kas see häirib teid?

Kas ma olen loll või muidu seniil, kuid ma küll ei mäleta Eesti-Hollandi mängust Rähni omaväravat? Kõige lähemal omaväravale oli siis hoopis Piiroja, kellest suunda muutnud pall esimest korda Eesti väravas maandus. Rähni repertuaari kuulus hoopis õnnetu tagasisööt mille vana N väravasse toimetas...

Raix
08.04.05, 17:41
Algselt postitas priity

Algselt postitas Raix

Kas ma olen loll või muidu seniil, kuid ma küll ei mäleta Eesti-Hollandi mängust Rähni omaväravat? Kõige lähemal omaväravale oli siis hoopis Piiroja, kellest suunda muutnud pall esimest korda Eesti väravas maandus. Rähni repertuaari kuulus hoopis õnnetu tagasisööt mille vana N väravasse toimetas...

Just-just, hea tähelepanek! Püstolreporter üllatab järjekordselt!

Karla
10.04.05, 00:03
Volõn võitis täna Arsenal Kiievit 2-1.
Rähn tuli mängu 87.minutil vahetusest.
37 punktiga on Volõn tabelis kolmandal kohal

valdano
13.04.05, 17:01
rääkides Volõni treenerist, siis üks kohalik rääkis, et see on täielik mats. siuke mulje pidi jääma, et vene keelt mees eriti ei oska - iga sõna järgi tuleb väike matt ikka ära ja me räägime siinkohal ametlikust pressikast!

Karla
16.04.05, 22:46
Volõn mängis 2-2 viiki Zaporižja Metalurgiga ,.kusjuures Volõn vahepeal juhtis 2-0.
Rähn täna mängida ei saanud,teda polnud isegi varumeestepingil.
tabelis on Volõn 38 punktiga ikka neljas

Epic
16.04.05, 22:53
Algselt postitas Karla

Volõn mängis 2-1 viiki Oboloniga

khm-khm...tõesti? 2:1 viiki? Huvitav...

Jaak
16.04.05, 23:19
Algselt postitas Karla

Volõn mängis 2-2 viiki Oboloniga,.kusjuures Volõn vahepeal juhtis 2-0.
Rähn täna mängida ei saanud,teda polnud isegi varumeestepingil.
tabelis on Volõn 38 punktiga ikka neljas

varumeeste pingil nagu ikka oli...

Karla
24.04.05, 19:47
Volõn kaotas Borysfen Boryspile 0-1.
Rähn mängis terve mängu

Karla
30.04.05, 21:21
Volõn mängis Vorskla Poltavaga 1-1 viiki.
Rähn mängis terve mängu.
Tabelis on Volõn 39 punktiga neljas.

norsk
09.05.05, 02:57
Volõn kaotas Donetskis kohalikule Metalurgile 0:1 ja langes tabelis viiendaks. Taavi viibis platsil kõik 90 minutit. Mäng oli tabeliseisukohalt ülioluline, sest enne mängu lahutas Volõni Donetski Metalurgist ning kolmandast kohast vaid punkt.
Mängujärgsel pressikal oli Volõni treener püha viha täis, süüdistades mängijaid täielikus apaatsuses ja mänguisu puudumises. Erilist vatti said jugod, kes olevat täiesti vastutustundetud tegelased ning treeneri suust lipsas välja isegi poliitiliselt ebakorrektne kahetsus selle kohta, et ameeriklased Balkani poolsaart täitsa sodiks ei pommitanud.

Enne mängu ilmunud intervjuu Rähniga (http://www.ua-football.com/ukrainian/high/427ddb61.html), venekeelne.

Oll
09.05.05, 03:22
Algselt postitas ats-wiking

rähn hea jõuline mängija, aind et kiirusest ja söödutäpsusest jääb pisut vajaka, ehk on viimases süüdi ka ukraina veits kiirem mängustiil ja kõrgem tase.. koondises tema söödud tihti liiga tugevad või liiga ette antud. a praegu usun, et keskel oleks meil parim variant lindpere klavan reim. Küll Rähn veel reimi lahkudes mängida saab.

Klavan poolikus? Dzintar?

päkapikk
09.05.05, 03:25
Algselt postitas Oll

Algselt postitas ats-wiking

Klavan poolikus? Dzintar?Jah,just nimelt mõtleb ta Dzintar Klavanit.

marcello
09.05.05, 05:34
Oll võib olla ei tea,et Raku ka poolikus mängib,mitte ainult kaitses

Oll
09.05.05, 18:07

Oll võib olla ei tea,et Raku ka poolikus mängib,mitte ainult kaitses

Tõesti ei teadnud, kas Raku on koondise eest ka poolikus mänginud?

vaikiv mees
09.05.05, 18:16
äärekaitsja, -poolkaitsja, -ründaja,

aga keskpoolkaitsjaks (kelleks ta \'välismaalaste\' -T.Rähna jt- puudumisel Norraga mängus Kristali asendusena kehastus ) jääb ta (R.Klavan niisiis) mu silmis liiga pehmeks

Amadeus
10.05.05, 11:04
Noortekas ta minu mäletamist mööda just poolikus mängiski. Tulevikus topiti ta alguses kaitsesse, sest neil oli lihtsalt kaitsjatest puudus aga hiljem mängis ta ka seal poolikus. Pijpers oli see kes ta otsustavalt kaitsesse jälle suunas, sest seal olla tal rohkem perspektiivi välismaal läbilöömiseks.

Kaspy
10.05.05, 11:46
Algselt postitas Amadeus

Noortekas ta minu mäletamist mööda just poolikus mängiski. Tulevikus topiti ta alguses kaitsesse, sest neil oli lihtsalt kaitsjatest puudus aga hiljem mängis ta ka seal poolikus. Pijpers oli see kes ta otsustavalt kaitsesse jälle suunas, sest seal olla tal rohkem perspektiivi välismaal läbilöömiseks.

Kellest nüüd üldse jutt käib??

Karla
10.05.05, 11:52
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas Amadeus

Rähnist ikka

Amadeus
10.05.05, 14:48
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas Amadeus

Rähnist ikka

Sedapuhku oli justnimelt jätk offtopicule ehk siis jutt käis Ragnar Klavanist.

Karla
16.05.05, 21:28
Volyn mängis 1-1 viiki dniproga.
Rähn tänam mängida ei saanud.
Tabelis on Volyn nüüd neljandalt kohalt langenud kuuendaks punkte on 39

ROOTSI KUNN
01.07.05, 10:07
Mingisugune täielik ebaõnne laine on koondises mängivaid mehi tabanud. Nüüd siis Rähn ka vigane. Hea ,kui Läti mänguks terveks saab aga milline vorm siis on?

Jyrka
01.07.05, 17:56
Rähn on Läti mängust kaartidega väljas.

Oll
19.07.05, 15:22
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Mingisugune täielik ebaõnne laine on koondises mängivaid mehi tabanud. Nüüd siis Rähn ka vigane. Hea ,kui Läti mänguks terveks saab aga milline vorm siis on?

Rääkisin nädalavahetusel Taavi isaga ja tuli välja, et vigastus tekkis treeningtsükli esimese trenni esimesest pallipuutest. Tõsine ebaõnn ühesõnaga.

Karla
20.07.05, 00:58
Algselt postitas Oll

Rääkisin nädalavahetusel Taavi isaga ja tuli välja, et vigastus tekkis treeningtsükli esimese trenni esimesest pallipuutest. Tõsine ebaõnn ühesõnaga.
Kuna ta jälle mängima saab hakata??

Oll
20.07.05, 17:11
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Oll

Kuna ta jälle mängima saab hakata??
Isa ei teadnud, ütles vaid, et peale oppi selgub...

Sir. Nuutu
03.10.05, 00:34
Taavi sai üle pikaaja jälle mängida. Kõik90minutit.

norsk
03.10.05, 00:51
Algselt postitas Nuutu

Taavi sai üle pikaaja jälle mängida. Kõik90minutit.
Ja lõpuks tuli Volõnile ka kauaoodatud võit, 3:0 Harkovi Metallisti üle. Eelmised 3 mängu kaotas Lutski meeskond masendava väravate vahega 1:14. Taavil oli teisel poolajal hea võimalus skoorida, ent tema pealöögi püüdis väravavaht kinni.

Nurmekas
04.10.05, 19:15
Mis jama see Rähniga on, et Volõn ei lase teda vabaks koondise juurde?
ETV 6-stes uudistes just Jelle sedasi ütles...

Mõnuagent 007
04.10.05, 20:17
Algselt postitas Nurmekas

Mis jama see Rähniga on, et Volõn ei lase teda vabaks koondise juurde?
ETV 6-stes uudistes just Jelle sedasi ütles...
no miks teda tegelikult siia koondisesse end lõhkuma vaja on. Volõnil veel jäänud mõned olulised mängud ja oleks tobe lõhkuda mees üsna ebaolulistes mängudes.

Martin
04.10.05, 20:22
Kellel ikka vaja on Rähna koondisse jälle esimese kümne minutiga kollast kaarti saama...

skint
04.10.05, 20:29
Kellel ikka vaja on Rähna koondisse jälle viimase kümne minutiga ebatäpset tagasisöötu tegema...

:D:D:D

FFS!

Daz Booob
04.10.05, 21:05
noh vähemalt võtab mees tule enda peale ja laseb teistel baleriinidel publikut rahuldada.

luutik
04.10.05, 22:16
See on hea, et Volõn teda nii väärtuslikuks peab. Ju on ta vigastusest just paranenud ja kardetakse uut pauku. Nagu Arsenalgi Poomi suhtes.

Aramis
05.10.05, 00:12
Algselt postitas skint

Kellel ikka vaja on Rähna koondisse jälle viimase kümne minutiga ebatäpset tagasisöötu tegema...

:D:D:D

FFS!

Kellel on vaja siin foorumis haige jutuga nehi kuulata?

Refieus
05.10.05, 10:32
Ukrainlased hoiavad Rähni kinni

Kui Londoni Arsenal lubas vigastusest paraneva Mart Poomi Eesti koondise juurde, siis mõnevõrra vähemnimekas Ukraina klubi Lutski Volõn hoiab Taavi Rähni «vangis».

«Volõn on kaotanud aru. Nad arvavad millegipärast, et võivad mängijat kinni hoida, kuigi tegelikult ei või. Järgime kindlaid reegleid: eile saatsime FIFAsse protestikirja. Loodetavasti laheneb kõik õiglaselt, kuid kindel ei saa olla enne, kui Taavi meie juures,» rääkis Jelle Goes.

Volõn väidab, et Rähn pole vigastusest veel mängukorda paranenud, jättes seejuures kahe silma vahele, et jooksutas ise mõne päeva eest eestlast väljakul kõik 90 minutit.

Mõnuagent 007
05.10.05, 16:39
Algselt postitas amority

Volõn väidab, et Rähn pole vigastusest veel mängukorda paranenud, jättes seejuures kahe silma vahele, et jooksutas ise mõne päeva eest eestlast väljakul kõik 90 minutit.

ikka väga lahe, et Volõn peab maksma Rähnale palka ja sis kui väljakule panevad, sis on suur kisa lahti. aga kui koondisel mõned üsna tõhtsusetud koondisemängud on, siis peavad kõik enda mängijad siia lõhkuma saatma. Kui hakata mingite fifade kaudu õigust taga ajama, sis lõpuks on kannatajaks ikka Rähn, kes istub ülejäänud lepinguaja rahuga pingil nagu Piiroja Valerengas tegi.

marcello
05.10.05, 16:41
Algselt postitas dannar

ikka väga lahe, et Volõn peab maksma Rähnale palka ja sis kui väljakule panevad, sis on suur kisa lahti. aga kui koondisel mõned üsna tõhtsusetud koondisemängud on, siis peavad kõik enda mängijad siia lõhkuma saatma. Kui hakata mingite fifade kaudu õigust taga ajama, sis lõpuks on kannatajaks ikka Rähn, kes istub ülejäänud lepinguaja rahuga pingil nagu Piiroja Valerengas tegi.

Lauslollus on see jutt

Refieus
05.10.05, 16:44
Well.. kui ükski klubi mehi ei annaks koondisele siis kes seal mängivad? Amatöörid? Kui aga tööandja ei luba amatööre ka mängima? Kes siis? Mittetöölised? Kui aga koolid ja lapsevanemad ei luba mängida? Naised? Kui aga mehed ei luba neil mängida? Kes siis veel üle jäävad? Nekud? Nemad vist olekski ainukesed kes võiksid Eesti eest pelada.

Martin
05.10.05, 16:44
Lauslollus on see jutt

Lauslollus on kasutada koondises meest, kes on pärast vigastust mänginud ühe kohtumise.

marcello
05.10.05, 16:50
Algselt postitas Martin

Lauslollus on see jutt

Lauslollus on kasutada koondises meest, kes on pärast vigastust mänginud ühe kohtumise.

Las alustavad nagu Läti vastu aga vähemalt on pingil mees kellele saab loota.Ja lauslollustest keda koondisse on kutsutud saaks palju rääkida aga me ei ole koondise peatreenerid.Ja lauslollus olid laused \"koondisel mõned üsna tähtsusetud mängud\" ;\"ja mingi fifa kaudu\"

Milline MM valikmäng tähstusetu on? ja \"mingi fifa\" on kindlad reeglid paika pannud kuidas ja mismoodi klubid käituma peavad koondise mängijatega

Mõnuagent 007
05.10.05, 16:52
Algselt postitas amority

Well.. kui ükski klubi mehi ei annaks koondisele siis kes seal mängivad? Amatöörid? Kui aga tööandja ei luba amatööre ka mängima? Kes siis? Mittetöölised? Kui aga koolid ja lapsevanemad ei luba mängida? Naised? Kui aga mehed ei luba neil mängida? Kes siis veel üle jäävad? Nekud? Nemad vist olekski ainukesed kes võiksid Eesti eest pelada.
klubil võiks olla õigus ikka mängija minekut keelata, kui on kahtlusi, et ta täielikult paranenud pole. Et Rähn 90 minutit väljakul hoiti võib tulla vähesest mängijate valikust, kuid et anda just terveks saanud mees kuhugi Luksemburgi lõhkuda, on ka totter. Eestis peaks olema mitmeid juhtumeid, kus koondislaste liigne amatöörlus ja koondisearmastus probleeme valmistanud on. Näiteks üks mees lõhub nina mingi krdi rockbändiga mängides ja teine mängib poolvigasena terve sõprusmängu Poola vastu hoolimata klubi palvest end natukenegi säästa ja poole mänguga piirduda ja siis vaene aateline mängija pärast hädaldab, et küll talle tehakse liiga, et ega koondist ei saa ju alt vedada.

Refieus
05.10.05, 16:59
Tsitaat:

Ta tunnistas, et kuulus koduklubi Londoni Arsenal ei lasknud teda minema kõige parema meelega. «Arsenali arst andis kaasa ettekirjutused koondise tohtrile Gunnar Männikule. Ma täpselt ei tea, millised - ilmselt manitsetakse ettevaatlikkusele,» eeldas kollkipper. «Vestlesin ka Arsene Wengeriga (Arsenali peatreener - toim). Kuigi ta teab, et vähemalt Slovakkias ma veel mängida ei saa, pidas ta aru Arsenali füsioterapeutidega ja lubas siiski tulla.»

«Paneme Mardile kohe kõvad koormused peale - kõigepealt neljatunnine trenn!» lõõpis eestlaste juhendaja Jelle Goes. «Tegelikult oleme piisavalt profid ja teame, mida tohib ja mida mitte.»

Mõnuagent 007
05.10.05, 17:06
Algselt postitas amority

Tsitaat:

Ta tunnistas, et kuulus koduklubi Londoni Arsenal ei lasknud teda minema kõige parema meelega. «Arsenali arst andis kaasa ettekirjutused koondise tohtrile Gunnar Männikule. Ma täpselt ei tea, millised - ilmselt manitsetakse ettevaatlikkusele,» eeldas kollkipper. «Vestlesin ka Arsene Wengeriga (Arsenali peatreener - toim). Kuigi ta teab, et vähemalt Slovakkias ma veel mängida ei saa, pidas ta aru Arsenali füsioterapeutidega ja lubas siiski tulla.»

«Paneme Mardile kohe kõvad koormused peale - kõigepealt neljatunnine trenn!» lõõpis eestlaste juhendaja Jelle Goes. «Tegelikult oleme piisavalt profid ja teame, mida tohib ja mida mitte.»

poomi tõenäoliselt mängu ei lasta niiehknaa ning selle tsitaadi ning üldise Arsenali koondisepoliitika põhjal tundub, et Poom pole neile hetkel nii vajalik mees ka. Kui milleski Volõni süüdistada, siis selles, et läbi rääkida ei üritatud, kuigi selles ei või alati kindel olla. Vandenõuteoreetikud võiksid näha siin suure karvase plaani Rähn klubiga tülli ajada ning siis kuhugi Valerengasse maha ärida. Siiski olen ma seisukohal, et kogu konflikti kaotajaks jääb igaljuhul Rähn ning kahe tähtsusetu valikmängu pärast ei pea kohe üksteise kõrri kargama.

eestimees
05.10.05, 17:34
rähnil pole mõtet tulla las dimitrjev pelab parem

Karla
06.10.05, 16:28
Rähn siis ikka lubati koondisesse, sest nimekirjas on ta küll olemas.

Jaak
16.10.05, 18:07
Algselt postitas Karla

Rähn siis ikka lubati koondisesse, sest nimekirjas on ta küll olemas.

keegi nihuke vend nagu Ryakhn on täna volyn`i 1:0 dnepri vastu ette löönud (15\' [1 - 0] Ryakhn)

eestimees
16.10.05, 18:49
Volõn 2 : 1 Dnipor

Rähn 17

budu
16.10.05, 19:07
eestlased siis täna kövasti väravaid löömas

Zlatan
16.10.05, 20:33
Esimene värav vist üldse Rähnil Ukrainas? Igatahes tubli. :)

eestimees
16.10.05, 20:43
Algselt postitas Zlatan

2 liiga värav

Jaak
16.10.05, 21:00
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas Zlatan

2 liiga värav

on vist isegi kolmas, aga võin eksida. kusjuures üks seni löödud väravatest oli ka just dnipro vastu :-)

Aramis
16.10.05, 21:05
Mina pakun ka, et rohkem kui 2..esimesel hooajal ma nagu mäletan mitut korda Rähni nime scoresheedil.

Ch1ller666
16.10.05, 22:39
Tore et ka meie rohkem kaitsele orienteeritud mängijad võõrsil vahest väravaid löövad.
Väga positiivne :lahe:

hassan74
16.10.05, 23:11
Ka soccerstand väidab väravalööjateks need mehed klubi eest
Taavi Rahn 17
Vasily Tovkatsky 78

Amadeus
21.10.05, 15:40
http://fcvolyn.com/video/gall113.avi?PHPSESSID=92ddf275c8c73e311da3739c9965 b45c

Rähni värav Dniprole.

Zlatan
21.10.05, 15:45
vinge :P

-Loom-
21.10.05, 15:58
mees, kes peaga peale l6i alguses ja kelle l88gi vv t6rjus, r66mustas kyll v2he enneaegselt:D

aga r2hn - 6igel ajal 6iges kohas

Kaspy
21.10.05, 16:38
Egal tal mugavalt see pall just ette ei tulnud :D aga ära lõi :õnnelik:

Arx07
21.10.05, 18:22
mida staadion...:D

Zlatan
21.10.05, 20:00
Algselt postitas Arx07

mida staadion...:D

mis sa ikka ukrainast tahad. :P
ma ka kusjuures üllatusin..

Kaspy
21.10.05, 20:24
No Eestis pole niipalju rahvast nähagi mängudel :D

Martin
21.10.05, 20:26
Algselt postitas Chobram
mees, kes peaga peale l6i alguses ja kelle l88gi vv t6rjus, r66mustas kyll v2he enneaegselt:D

Kui sa seda videot uuesti vaatad, siis pööra tähelepanu asjaolule, et see vend arvas, et pall ületas tema löögist väravajoone.

vaikiv mees
21.10.05, 20:55
< ma arvan, et seda Chobram m2rkaski, enne, kui ta need read kirja pani-
\'see vend\' Arvas (et tema on skoorinud) ja ajas k2ed taevapoole (mitte Taavi v2rava peale),
aga- enneaegselt

-Loom-
21.10.05, 21:04
t2pselt t2pselt....enneaegselt r66mustas, kuna arvas et pall l2x yle v2ravajoone..aga seda ma ju m6tlesingi:doh:

aga r2hni v2rav tegelt n6uab p2ris suurt meisterlikust..nagu eelpool 8eldud ei tuld pall mitte just ideaalselt talle jalale:D

Zlatan
21.10.05, 23:03
neemelo oleks kindlasti mööda või üle löönud :D

-Loom-
21.10.05, 23:10
Rähn koondises koos Poomiga ryndesse!!!:D

norsk
07.11.05, 19:49
Viimastes mängudes on Rähn 90 minutit aktsioonis olnud. Pühapäeval alistati võõrsil Simferoopoli Tavria 2:1. Kodumeeskonna ainus värav sündis pendlast, mille lõi sisse Taavi poolt trahvikastis pikali lükatud brass. Volõn lõpetas sügisringi 3. kohaga, lähim jälitaja vaid punkti kaugusel. Šahtar ja Dünamo on vastavalt 12 ja 10 punktise edumaaga kaugel ees.

raviaa
08.11.05, 09:40
Naljakas on see,et 3 koha meeskond on negatiivse väraravate vahega. 24 - 26

jorss
15.11.05, 12:11
taavi fännidele on välja pakkuda šahtar - volõn 20.11 kl 17.00 TRK Ukraina siriuselt

lullu9
04.12.05, 19:47
täna siis kaotas volõn kiievi arsenalile 2-1 rähn oli tätsa 0 esimes väravas oli ka natuke tema syyd

lume
05.12.05, 00:09
Algselt postitas lullu9

täna siis kaotas volõn kiievi arsenalile 2-1 rähn oli tätsa 0 esimes väravas oli ka natuke tema syyd

Vaatasid seda mängu?

lullu9
05.12.05, 08:50
Algselt postitas lume

Algselt postitas lullu9

Vaatasid seda mängu?teise poolaja algust vaatasin

Jaak
05.12.05, 20:00
Algselt postitas lullu9

Algselt postitas lume

Algselt postitas lullu9

Vaatasid seda mängu?teise poolaja algust vaatasin

ja 2pa alguse järgi saabus veendumus, et \"oli tätsa 0\" terve mängu?

EgoTrip
05.12.05, 20:15
volõni värav oli muidugi super
aga vaadates tabeliseisu, siis arsenali taga on veel vaid kaks klubi.
tundub, et volõni hoog hakkab mööda minema.

norsk
05.01.06, 12:03
Rähn on Volõni müügilehel. Treeneri sõnul on Taavil ammu aeg end mõnes tugevamas klubis tõestada.

gamer
05.01.06, 12:08
Algselt postitas norsk

Rähn on Volõni müügilehel. Treeneri sõnul on Taavil ammu aeg end mõnes tugevamas klubis tõestada.

Ühesõnaga see uus aasta eestlastele tormiline üleminekuperiood, ehk Taavi saab mõnda teise klubisse kus oma raevu välja elada ja areneda.

luutik
05.01.06, 22:01
Algselt postitas norsk

Ei tea, kas ironiseerib?

...Jumal...
05.01.06, 22:14
Ma pakun samuti, et tegu väikese irooniaga kui viimane mäng \"O\" oli. Muidu sai ju ikka ilusti hakkama, aga võta sa siis nyyd kinni. Saab äkki mujale \"lõhkuma\"...

norsk
09.01.06, 00:14
Taavit saab Volõni kodukal (http://www.fc.volyn.net/) aasta parimaks mängijaks hääletada.
Soccerneti gäng on ennegi avaliku arvamusega trikke teinud ja praegu on esimesega vahet vaid 70 häält. ;)

Malfoy
09.01.06, 12:27
Aga kas ta väärib ka seda tiitlit? Sellest on teil jumala pohh muidugi.

Warren
09.01.06, 13:40
Algselt postitas Malfoy

Aga kas ta väärib ka seda tiitlit? Sellest on teil jumala pohh muidugi.

Hmmh:D naljamees-muidugi väärib.;)

luutik
09.01.06, 20:34
Miks ta ei vääri seda tiitlit, kui terve on, siis alati 90 minutit mängu. Selge see, et tema õige koht oleks sellistes klubides, nagu Parka, Tšelši või veelgi tugevamad. :D
PS: esimene lause oli tõde, teine aga nõme nali.

Jaak
09.01.06, 22:36
http://news.sport-express.ru/online/ntext/11/nl115977.html

Silver
09.01.06, 22:50
Tõlget paluks.

Karla
09.01.06, 23:01
Algselt postitas Silver

Tõlget paluks.
Volõn paneb müüki korraga kümme võõrleegionäri, kes mängisid olulist rolli volõnis viimaste aastate jooksul. Rähn siirdub tõenäoliselt välismaale.

vincent
09.01.06, 23:04
Volõn lükkas kõik leegionärid müüki, aga see lause, mis Taavit puudutab, jäi vähemalt mulle pisut ebaselgeks. Et on esimene mineja? Või esimene, kes asus piiri taga tööd otsima? Äkki keegi täpsustab...

edit: kurat, ikka on kiiremaid vendi... ;)

luutik
10.01.06, 00:38
Rähni kohta on ainult 1 lause ja see ütleb nii : eestlane Rähn, kõige tõenäolisemalt, asub tööle välismaal.
Selline on minu tölge ja vene keelt ma juba oskan, erinevalt inglisest. :D

jorss
10.01.06, 10:19
ka eesti on ukrainlastele välismaa ;)

priity
10.01.06, 11:48
Algselt postitas jorss
No olgem siis täpsed, kirjatükis väidetakse, et Rähn asub tõenäoliselt mängima \"piiri taga\" ehk siis tõlkes väljaspool Ukrainat.

luutik
10.01.06, 22:34
Algselt postitas priity

Algselt postitas jorss
No olgem siis täpsed, kirjatükis väidetakse, et Rähn asub tõenäoliselt mängima \"piiri taga\" ehk siis tõlkes väljaspool Ukrainat.
Ja olles veelgi täpsem, siis tõenäoliselt mõeldi Rähni puhul mängimist nn päris välismaal, mitte nn lähisvälismaal. Kuigi Rähn ise arvab, et kindel pole midagi.

tipp
22.01.06, 17:07
Rähn paistab olevat ukraina meedia lemmik ,peale puhkust kohe artikkel \"sport ekspressis\" ,põhi huvi miks ta on otsustanud volynis jätkata jne.

budu
11.03.06, 13:39
Volyn t2na siis m2ng Ilichevetsiga ja loodame et meie mees ka platsil.loodame v2itu ja et taavi h2sti paneks ning suvel ka kuhugi asjalikumasse meeskonda saaks

luutik
11.03.06, 23:22
Algselt postitas budulojus

Volyn t2na siis m2ng Ilichevetsiga ja loodame et meie mees ka platsil.loodame v2itu ja et taavi h2sti paneks ning suvel ka kuhugi asjalikumasse meeskonda saaks

Mäng jäi 0-0 ja Rähn, nagu alati 90 minti mängus.

luutik
13.03.06, 23:26
Kes arvab, et vaid meie lume ja jää peal mängime, siis neile pilt Ukraina liigast, kus vist koguni Rähngi peal on. Siin see on. (http://www.fcvolyn.com/photo/gall149.jpg)

budu
13.03.06, 23:35
R2hn mis R2hn ja samasugused lumevallid

luutik
14.03.06, 00:07
Ei viitsi vastavat teemat otsida, lisan siia, et kuuldavasti on Linnumäe Soome I divisjoni lepingu saanud. :)

Sir. Nuutu
14.03.06, 00:08
Linnumäe?

vincent
14.03.06, 00:48
Mis ajast need kuuldused pärinevad? Veebruari keskel oli Lume kohta see jutt, et läheb kuu aja pärast uuesti PP-70sse neid füüsilisi teste sooritama - tegi siis ära või?

edit: teema muidu siin (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2398&page=11).

oku
14.03.06, 10:37
Algselt postitas luutik

Kes arvab, et vaid meie lume ja jää peal mängime, siis neile pilt Ukraina liigast, kus vist koguni Rähngi peal on. Siin see on. (http://www.fcvolyn.com/photo/gall149.jpg)

Brrrr ... Eesti liigast eristab lühike dress ja suur pealtvaatajate arv :)

luutik
15.03.06, 00:14
Algselt postitas vincent

Mis ajast need kuuldused pärinevad? Veebruari keskel oli Lume kohta see jutt, et läheb kuu aja pärast uuesti PP-70sse neid füüsilisi teste sooritama - tegi siis ära või?

Võttis kaalust alla ja tegi vist ära jah. Võimas, Eesti IV liigast Soome I divisjoni.

vincent
15.03.06, 01:44
Algselt postitas luutik

Algselt postitas vincent

Võttis kaalust alla ja tegi vist ära jah. Võimas, Eesti IV liigast Soome I divisjoni.
Siis tore ju. Arenguhüpe missugune :D. Edu talle seal igatahes.

oku
15.03.06, 10:15
Algselt postitas luutik

Algselt postitas vincent

Form is temporary, class is permanent ;) Edu, Linnu!

norsk
26.03.06, 13:46
Volyn kaotas kodus Donetski Metallurgile 1:2. Rähn mängis terve mängu ja teenis kollase.
Teisel poolajal lõi Taavi ka viigivärava, toimetades võrku väravavahi poolt enda ette tõrjutud palli, aga kohtunik jättis selle mingil müstilisel põhjusel lugemata, fikseerides suluseisu. Karistuslöök, mille vv tõrjus oli sooritatud määrustepäraselt ja kohtuiniku vabalööki tähistav vile kõlas peale seda, kui pall juba väravas oli.

Treener Kvartsjanõi oli peale mängu maruvihane ja kupatas meeskonnast minema kolm mängijat, süüdistades neid patriotismi ja mänguisu puudumises(peale eelmist mängu tabas sama saatus kahte mängumeest).
Ukraina foorumites on juttu sellest, et mäng olevat Metallurgi poolt ära ostetud...

budu
16.04.06, 21:24
T2na j2lle siis kaotus ja esiliiga pole enam v6imatu aga siis loodame et Eesti tank sinna passima ei j22,millal viimati nad yldse v6du said???

norsk
17.04.06, 03:13
Algselt postitas budulojus

T2na j2lle siis kaotus ja esiliiga pole enam v6imatu aga siis loodame et Eesti tank sinna passima ei j22,millal viimati nad yldse v6du said???
Kaotati siis võõrsil Harkovi Metallistile 0:1, Rähn vahetati välja 72. minutil.
Eilses duublite mängus juhtus aga selline lugu, et esimese poolaja lõpuks oli Metallist löönud Volõni väravasse 4 palli, neist 2 suluseisust ja 1 kohtuniku väljamõeldud penaltist. Kohtuniku tegevus ajas Volõni värvikal peatreeneril Kvartsjanõil sita keema ning ta otsustas, et tema mängijad selles tsirkuses ei osale ja kutsus mängijad väljakult ära. Mäng jäigi lõpetamata.

jethro
29.04.06, 21:44
Et siis üle tüki aja võit, 2:0 FK Harkovi üle. Rähn 90 min platsil (ilma kollaseta). Kaks vooru lõpuni, 12. koht hetkel, kui võidetakse mõlemad siis 8 koht reaalne (mängud ees Krivbasi ja Tauriaga), teoreetiliselt ka 6. koht aga see nõuaks konkurentide täielikku ebaõnne (Tauria üks konkurente sellele kohale).
PS. Aga võimalik ka 15. koht ehk madalam liiga.

norsk
09.05.06, 10:38
Eelviimases voorus kaotas Volõn võõrsil Krivbassile 1:2, Rähn tegi kaasa kogu kohtumise.
Klubi langes aga tabelis eelviimasele 15. kohale ja relegatsioonist pääsemiseks vajatakse viimasest voorust hädasti võitu hetkel seitsmendal positsioonil oleva Tavrija üle. Tabel on muide erakordselt tihe, näiteks vahe neljandaga kohaga on Volõnil vaid 8 punkti.

Karla
10.05.06, 22:01
Jah - Volõn langeski kõrgliigast välja. Simferopoliga tehti 0:0 viik.

budu
10.05.06, 22:12
Algselt postitas Karla

Jah - Volõn langeski kõrgliigast välja. Simferoopoliga tehti 0:0 viik.

eks nyyd hakkab tank omale uut klubi otsima.