320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taavi Rähn (74/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taavi Rähn (74/0)

    Tere!
    Taavi Rähn on Ukrainas \"Volyn\"klubis.Klubi on pärit Lutskist(obl.keskus)Lääne Ukraina.
    Eelmine aasta Ukraina MV kuues.
    www.fcvolyn.net
    www.fcvolyn.com
    Ise olen seal üles kasvanud.
    Andrei Tallinn

    #2
    Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

    Tere!
    Taavi Rähn on Ukrainas \"Volyn\"klubis.Klubi on pärit Lutskist(obl.keskus)Lääne Ukraina.
    Eelmine aasta Ukraina MV kuues.
    www.fcvolyn.net
    www.fcvolyn.com
    Ise olen seal üles kasvanud.
    Andrei Tallinn

    LAGI
    Misha Moskva
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

      Tõenäosus, et Rähn sinna jääb on suhteliselt väike. Minu silmis jääb mees tulevaks hooajaks kuhugi Tervise ja Flora vahepeale. Sellisest klassist mängijat vaevalt tasub sisse tuua. Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis. Väga ebakindel tüüp. Poleks eales lootnud, et Rähn üldse kuhugi \"välisklubisse\" testimisele jõuab.

      Kuid samas võin ka eksida. Eks tulevik näitab, mis mehest saab.:P

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

        Originally posted by treze

        Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis.
        FC Flora president Aivar Pohlak lausus, et kõigi kriitikute küsimustele on see testimisele siirdumine parimaks vastuseks. \"Rähni minek Ukrainasse pole mitte meie töö, vaid Ukraina klubi skaut valis ta ise Kubok Sodružestva mängude põhjal välja,\" sõnas Pohlak.

        \"Volõni skaut jälgis kõiki meie mänge Moskvas,\" jätkas FC Flora president. \"Alguses kõneles ta isegi kuni viie mängija kutsumisest testimisele. Sealsete meistrivõistluste tase on kindlasti Eesti omast kõrgem, kuid antud klubi mänguklass on Floraga võrreldes enam-vähem sama.\"


        Ehk annavad need kaks linki: http://www.soccernet.ee/news.php?id=5794 ja http://www.soccernet.ee/news.php?id=5765 sulle vastuse

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

          Oleksin pidanud rohkem uurima, loomulikult oskas meie kõikide lemmik tippajakirjanik Mihkel Uiboleht ennetada olukorda ning vastavad küsimused kiirelt ära küsida. :P Aitäh.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

            Originally posted by treze


            Oleksin pidanud rohkem uurima, loomulikult oskas meie kõikide lemmik tippajakirjanik Mihkel Uiboleht ennetada olukorda ning vastavad küsimused kiirelt ära küsida. :P Aitäh.
            Häbi treze, sa vana intervjuueerimisspets , oma portaali uudiseid sa ka enam ei loe :P

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

              Originally posted by treze


              Tõenäosus, et Rähn sinna jääb on suhteliselt väike. Minu silmis jääb mees tulevaks hooajaks kuhugi Tervise ja Flora vahepeale. Sellisest klassist mängijat vaevalt tasub sisse tuua. Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis. Väga ebakindel tüüp. Poleks eales lootnud, et Rähn üldse kuhugi \"välisklubisse\" testimisele jõuab.

              Kuid samas võin ka eksida. Eks tulevik näitab, mis mehest saab.:P
              Poleks uskunud ,et sa lausa kahe jalaga ämbrisse astud.:P
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

                Lausa häbi on

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

                  Esmaspäeval pidas Türgis treeninglaagrit läbi viiv FC Volõn Lutsk kontrollmängu Kasahstani kõrgliiga meeskonnaga ja võitis 2:0. Ukraina klubis testimisel viibiv FC Flora kaitsja Taavi Rähn alustas algkoosseisus poolkaitsja positsioonil ja mängis 70 minutit.


                  POOLKAITSES?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

                    Minul erilist usku Taavisse ei ole..Ma ei saa eriti aru,kas see scout oli pime või mis?Vabandan teiste ees,kui minu arvamus oli liiga kriitiline,aga olgem ausad...Taavi on siiski Eestis kuulus oma `kalade`,mitte ilusa ja nauditava mängu poolest.
                    2002 FC EBS Team
                    2003 FC Nimeta
                    2004 FC Nimeta
                    2005 FC Nimeta
                    2006 Tallinn United FC
                    2007 Tallinn United FC

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

                      Ta on küll viimasel ajal kaitses päris hästi mänginud. aga pärast neid \"kalasi\", ei pane keegi tema head mängu lihtsalt tähele...

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

                        Põhjus miks ma Taavi Rähni \"troppide\" kilda olen paigutanud peitub selles, et pärast Hollandi mängu teatas, et jäi oma esitlusega üldjoontes rahule - 8 minutit platsil ja kaks väravat tema kraesse. Pisut võiks enesekriitikat ikka olla.
                        Pole olnud ka mõjuvat põhjust \"troppide\" osakonnast välja arvata. Loodan, et kunagi tuleb.
                        memer of Gaskoff fan club

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

                          Originally posted by indrek


                          Põhjus miks ma Taavi Rähni \"troppide\" kilda olen paigutanud peitub selles, et pärast Hollandi mängu teatas, et jäi oma esitlusega üldjoontes rahule - 8 minutit platsil ja kaks väravat tema kraesse. Pisut võiks enesekriitikat ikka olla.
                          Pole olnud ka mõjuvat põhjust \"troppide\" osakonnast välja arvata. Loodan, et kunagi tuleb.
                          Ukrainlased üritavadki teda TROPPIDE osakonnast välja tuua. Aga ,miks ka mitte ,meie saame selle raha eest nii mõnegi noore välja koolitada ja võibolla on Taavi juba aasta pärast koondises asendamatu . Mina olen enam ,kui kindel ,et Ukrainasse ta selleks hooajaks jääb.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

                            Võrreldes Hollandi mänguga, on Rähn ikka päris kenasti edasi arenenud. Kuigi jah, kindlust ei sisenda ta vist oma mänguga kellessegi ka praegu. Kaitse oleks tema võimete juures ainus koht, kus ta hakkam saaks hetkel. Kui Rähn tõesti Ukrainasse toksima jääb, siis keskväljal võib juba tema tehniliste oskuste ja kiiruse juures ette kujutada, mis juhtuma hakkab.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

                              Originally posted by Litmanen37


                              Minul erilist usku Taavisse ei ole..Ma ei saa eriti aru,kas see scout oli pime või mis?Vabandan teiste ees,kui minu arvamus oli liiga kriitiline,aga olgem ausad...Taavi on siiski Eestis kuulus oma `kalade`,mitte ilusa ja nauditava mängu poolest.
                              Õnneks sa ei otsusta ka, kes kus mängima hakkab

                              Kommentaar

                              Working...
                              X