320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kõikidele Arsenali fännidele!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõikidele Arsenali fännidele!!!

    Nimelt külastasin siin ükspäev Arsenali kodukat ja nägin,et sealt on võimalik osta igasugust stuffi.Näiteks Arsenali särk maksis 40 naela(ca 1000 krooni),sall oli vist 7 naela(175 krooni),nokamüts 8-10 naela (200-250 krooni).KUi uskuda Koske ,siis Sundelandi lehelt saab tellida ka igat staffi aga saatmine maksab 15 naela(375 krooni).Ei tea kas sama varjant on ka Arsenalil.Keegi(nt Erxx) kes oskab inglise keelt võiks sealt uurida kas on siuke varjant võimalik ja kui on võiks ju koos midagi tellida.Hoiaks postikulude pealt kokku ja rahaline võit oleks ka muidu.Nt Arsenali särk maksab Sportlandis 1300 eeku.

    Igatahes ootan vastukajasid!!!
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    #2
    kui sa tellid välismaalt posti kaudu mingeid asju, siis kui tellitava kauba maksumus arvel ületab 1000 krooni, pead vastavalt Eesti seadustele maksma 18%käibemaksu. ehk tonnisele särgile läheb põhimõtteliselt 200 lisaks, tõenäoliselt tahab veel mingi tollimaakler ka raha saada, kuna tema on sinu kauba eestisse sisse tollinud ja sellega tegelenud.
    vot nii, sellega tuleb arvestada
    normaalseim on tellida, kellel on seda võimalust, läbi mõne soome tuttava - euroopa liidu siseselt tollipiirangud ei kehti (välja arvatud osadel kaubagruppidel, nt alkohol tubakas jne).
    tasuks tuleks nii eesti tollireeglitega tutvumine www.customs.ee kui ka el-i vastava seadusandluse uurimine, kes soome keelt mõikab, võib vaadata nt. http://www.tulli.fi/top10_5.html
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by dieter

      kui sa tellid välismaalt posti kaudu mingeid asju, siis kui tellitava kauba maksumus arvel ületab 1000 krooni, pead vastavalt Eesti seadustele maksma 18%käibemaksu. ehk tonnisele särgile läheb põhimõtteliselt 200 lisaks, tõenäoliselt tahab veel mingi tollimaakler ka raha saada, kuna tema on sinu kauba eestisse sisse tollinud ja sellega tegelenud.
      vot nii, sellega tuleb arvestada
      normaalseim on tellida, kellel on seda võimalust, läbi mõne soome tuttava - euroopa liidu siseselt tollipiirangud ei kehti (välja arvatud osadel kaubagruppidel, nt alkohol tubakas jne).
      tasuks tuleks nii eesti tollireeglitega tutvumine www.customs.ee kui ka el-i vastava seadusandluse uurimine, kes soome keelt mõikab, võib vaadata nt. http://www.tulli.fi/top10_5.html
      Aiaiai.Paha küll ,kui seadusi ei tunne.Tänud ikkagi selle eest Dieter,et mind valgustasid.Igatahes jääb see tellimise varjant nüüd vist ära.Kõige lihtsam oleks vist nii,kui keegi tuttav Inglismaale satub siislasta tal tuua.On siin viibijatest kellegil plaanis sinna sõit?Tore oleks kui sellest mulle teada annaks,kui ta on mind õus aitama.
      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar


        #4
        Kaks küsimust sulle Dieter!

        Vabandused kõige pealt,kui mu küsimused sulle rumalad tunduvad,aga äkki oskad neile ikkagi vastata!!!

        1.See käibemaksu jutt mis tuleb veel maksta ,kui tellid välismaalt.Sel juhul peaksid ka 18% juurde maksma,kui tellid Kodu Anttilast.Aga pole küll kuulnud,et keegi oleks maksnud.

        2.Seal oli vist võimalik maksta ka krediitkaardiga,kui ma seda kasutaksin kas ka siis tuleks veel18% maksta?Põhimõtteliselt ei tohiks nad ju võtta ,sest ma olen ju Inglismaal makse maksnud.Sama jutt käib ka esimese küsimuse kohta.

        Oih jutt sai segane,aga loodan,et said aru ja vastad nii palju kui oskad.

        Ette tänades 13!
        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

        Kommentaar


          #5
          ei pea sa mingit käibemaksu maksma. ainult postikulu tuleb juurde toote hinnale.

          kuid eriti lahe on siis kui sul on mõni inglasest tuttav kes käib iga natukese aja tagant inglismaal ja toob sulle nänni kui ütled. nagu mul on. just lasin tal tuua 2 villa särki nimede ja numbritega ja puha. 2500 läheb maksma aga asi on seda väärt.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by eston

            ei pea sa mingit käibemaksu maksma. ainult postikulu tuleb juurde toote hinnale.

            kuid eriti lahe on siis kui sul on mõni inglasest tuttav kes käib iga natukese aja tagant inglismaal ja toob sulle nänni kui ütled. nagu mul on. just lasin tal tuua 2 villa särki nimede ja numbritega ja puha. 2500 läheb maksma aga asi on seda väärt.
            Mul on veidi sitt seis kuna Arsenalis mängib nr 13 all Manninger kes on väravavaht ja seda särki küll ise ei taha.Kui siis nr 8 (Ljungberg).

            KUDA SIIS ON?KAS TULEB18% MAKSTA VÕI EI?
            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

            Kommentaar


              #7
              Berg tellis omale skunkide poest särgi ja maksis lisaks särgi hinnale postituskulu (ca £15).
              Kui teha makse pangaülekandega, siis kindlasti ühispangas, sest seal on rahvusvaheline makse TUNDUVALT odavam. Hansas 300.- ühises alates 30.-(oleneb, kui kiiresti tahad, et makse kohale jõuaks).
              Ise kavatsen väikse reidi teha Sunderland AFC klubipoodi.
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #8
                18% tuleb maksta igal juhul kui sa tellid välismaalt ja arve ületab 1000 krooni. muidugi on võimalus, et sa lepid näiteks meili teel enne nende müüjatega kokku, et nad kirjutaks sulle väiksema arve, ütleme kokku mingi 800-900 krooni väärtuses - sel juhul ei saa sa tellida lihtsalt mingi juba silma järgi arvates 3000 krooni eest.
                ja veel - kodu anttila on hoolimata oma soome taustast eesti firma as anttila. viljandis registreeritud ja anttila toob ise oma kauba sisse ning tasub neilt vajalikud maksud.
                krediitkaardiga makstes - tavaliselt neti kaudu tellides ainult krediidiga saabki maksta. mõnikord harva ka eelnevalt arvega, aga tavaliselt siiski mitte. ja kui on tegu normaalse firmaga (ja sa neile seda meelde tuletad tellimust esitades), siis võtavad euroopa liidust välja saates käibeka maha.
                kokku võttes - seaduslikult pead sa maksma iga 1000 krooni ületava ostu eest käibemaksu. väikeste summade puhul ei ole mõtet tolliga vaidlemisest a la et sa oled välismaal (arve järgi) käibekat tasunud. nii et 1) küsi müüjalt võimalust väiksema arve kirjutamiseks, 2) uuri seda käibemaksu asja neilt personaalselt.
                ¡No Pasarán!

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by kolmteist

                  Mul on veidi sitt seis kuna Arsenalis mängib nr 13 all Manninger kes on väravavaht ja seda särki küll ise ei taha.Kui siis nr 8 (Ljungberg).

                  KUDA SIIS ON?KAS TULEB18% MAKSTA VÕI EI?
                  kuda manninger nr 13 on ta ju nüüd fiorentinas. ja ega särk ei peagi ju mängja nimega olema. pane enda nimi nt. kolmteist ja 13

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by eston

                    Orginally posted by kolmteist

                    Mul on veidi sitt seis kuna Arsenalis mängib nr 13 all Manninger kes on väravavaht ja seda särki küll ise ei taha.Kui siis nr 8 (Ljungberg).

                    KUDA SIIS ON?KAS TULEB18% MAKSTA VÕI EI?
                    kuda manninger nr 13 on ta ju nüüd fiorentinas. ja ega särk ei peagi ju mängja nimega olema. pane enda nimi nt. kolmteist ja 13
                    Kas selline asi on võimalik?Küll on ikka hea kui inimesed oskavad keeli ja saavad aru mida seal kirjutatakse.Aga eile oli arsenali lehel kirjas,et Manninger on nr 13.
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      #11
                      kõik on võimalik kui aga neili pappi kokku kannad. ma lasin endale tuua angel ja nr 8 ning teise särgi juan man army ja nr 8

                      ja kui ma ei eksi siis kui ma eurospordist fiorentina uefa cupi mängu nägin oli seal väravas punapõskne blondiin manninger

                      Kommentaar


                        #12
                        vaatasin isegi seda lehekülge kolmteist - sa saad valida, kas mõne mängija nimi või paned oma nime lahtrisse "Name on shirt (own)" - Kolmteist ning järgnevalt paned numbri "Shirt Number" - 13. Särgile nime tellides maksab iga täht 89 penni, ehk kolmteist puhul 7,12 naela. Numbri eest maksad ka 3,49 naela per number ehk kokku 6,98 naela. Seega läheks 39,99 särk + nimi kolmteist + number 13 sul maksma 54,09 naela. Sinna lisandub kohaletoimetamise tasu.
                        Arsenali koduleheküljelt tellides saad tellida vaid krediitkaarte (Visa, Eurocard/Mastercard) või mingit kohalikku deebetkaarti kasutades.
                        ¡No Pasarán!

                        Kommentaar


                          #13
                          erilised ahned need arsenali närud. villa poes maksab number £2,00 ja täht £0,75.

                          Kommentaar


                            #14
                            Küll on ikka hea kui inimesed oskavad keeli ja saavad aru mida seal kirjutatakse.
                            13, kui vana sa oled? Inglise keel on ju maailma lihtsaim keel!:P
                            BE KIND TO QUEERS!

                            Kommentaar


                              #15
                              ma arvan, et ma oleks nõus müüma normaalse hinna eest arsenali salli, otse inglismaalt, ostetud aasta algul umbes...võin ka suurema hulga ManU postrite vastu vahetada
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X