PDA

View Full Version : parim väljak, staadion?

fun
09.02.04, 15:17
ja mis vahe on 2.põlvkonna kunstmuruväljakul ja mis 3.põlvkonna kunstmuruväljakul??:oih:

Neth
09.02.04, 15:36
Originally posted by fun

ja mis vahe on 2.põlvkonna kunstmuruväljakul ja mis 3.põlvkonna kunstmuruväljakul??:oih:

vahet ei tea, aga ühine joon on neil kindlasti - ühed sitad mõlemad!!:viha:

U2
20.03.04, 23:51
Parimad väljakud kus mina mängida saanud olen on kindlasti wismari staadion ja kotka staadion

Neth
21.03.04, 00:25
Originally posted by Rui Costa

Parimad väljakud kus mina mängida saanud olen on kindlasti wismari staadion ja kotka staadion

Ei tea, kas wismari oma ikka Kotka stataga võrrelda annab. Peaks mainima, et Kotka staadion on Eestis ilmselt ainus kunstmuru väljak, mille kohta võib öelda: hea väljak (kuid sedagi silma kinni pigistades)

skint
21.03.04, 00:37
Mitte et ma väga paljudel väljakutel mänginud oleks, aga... parim on raudselt Pärnu Kalevi staadion. Muru oli seal Eesti kohta vägagi tasemel, pärast mingit show-üritust, kui muru peale maandus helikopter, kus sees oli nähtavasti ka mingi lätakas:viha:, oli mõne koha peal küll pisukesi probleeme, kuid Jüri Saar sai selle asja ikka korda vist.

Robinho
21.03.04, 08:13
Parim staadion on kindlasti Kivilinna kooli staadion. Super muru, super väravad, super pealtvaatajad - kõik on super!:lahe:

realmadridfan
21.03.04, 10:28
Originally posted by Robinho

Parim staadion on kindlasti Kivilinna kooli staadion. Super muru, super väravad, super pealtvaatajad - kõik on super!:lahe:

Nagu Bilbaos?:D

Kahju
14.04.04, 07:17
Originally posted by Robinho

Kivilinna kooli staadionil pole muru ollagi, seal ainult liiv.:D