320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õppelaen...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    õppelaen...

    jeeess. käes on 1. oktoober, ehk siis see päev, kus laekub palju raha vaese üliõpilase arvele
    Oleks tore teada, kes veel peale minu on seda võimalust kasutanud ja mis rahaga peale hakkavad (peale ohtra joomise loomulikult )
    Ise ntx. ostan nike siseputsad ja muud nänni

    #2
    1. Sunderland AFC klubipood;
    2. Erinevat joodavat;
    3. Autokool;
    4. Veel joodavat;
    5. ega üle jäägi nagu midagi....
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      sain siis jube tont teab mitmendat aasta järjest oma õppelaenu katte ja kohe ostsin 2 villa särki 2500 eest. muide mul läks interssidena maha juba 1500 nii et kätte sain umbes 13500. ja ülejäänu panen kõrvale et veel selle hooaja jooksul jõuaks villa pargile. läheks juba selle aasta see aga mulle sobival ajal ehk siis kui mu tuttav inglismaale läheb ei ole villal kodumängu nii et tuleb oodata kevadeni.

      Kommentaar


        #4
        a äkki sõidaks kõik koos odavalt 1995 eeq eest Londonisse Arse-ManU mängu vaatama?
        BE KIND TO QUEERS!

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by chilli_bo

          a äkki sõidaks kõik koos odavalt 1995 eeq eest Londonisse Arse-ManU mängu vaatama?
          Kust sa nii odava reisi välja võlud? Aga hea on ikka enne teisi juba õppelaen ikka kätte saada, 15. septil
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            #6
            Kust sa nii odava reisi välja võlud? Aga hea on ikka enne teisi juba õppelaen ikka kätte saada, 15. septil
            Hansapangast võtjad saavad sõita nii odavalt. Ükskõik mis sihtpunkt, kuhu vaid Eestist otselennud toimuvad (Estonian Airi läbi). Üheks sihtkohaks on ka London.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Kasutasin seda "suurepärast" võimalust 4 aastat ja nüüd on kätte jõudnud aeg, mil seda tagasi tuleb hakata maksma ja peab tunnistama, et eriti hea meelega seda ei teeks.
              Muidu sai iga aasta mingit ninni-nänni ostetud. Ainus mõistlik ost vist oli arvuti(igavene saast) 3.kursusel.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by chilli_bo

                a äkki sõidaks kõik koos odavalt 1995 eeq eest Londonisse Arse-ManU mängu vaatama?
                mis ime läbi sa Arse-Manku ma\"ngule pileti loodad saada?

                sellele 1995 eegule tuleb ka lennujaamamaksud (ca tonna) juurde.
                Howay the lads!

                Kommentaar


                  #9
                  Ma kah 4a juba õppelaenu võtnud. 53 tonni on kenasti ette tiksunud ja nüüd tehti juba tagasimaksmise graafik kah! Damn!
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar

                  Working...
                  X