PDA

View Full Version : õppelaen...

Undi
01.10.01, 17:00
jeeess. käes on 1. oktoober, ehk siis see päev, kus laekub palju raha vaese üliõpilase arvele :lahe:
Oleks tore teada, kes veel peale minu on seda võimalust kasutanud ja mis rahaga peale hakkavad (peale ohtra joomise loomulikult ;))
Ise ntx. ostan nike siseputsad ja muud nänni

Kosk
01.10.01, 17:06
1. Sunderland AFC klubipood;
2. Erinevat joodavat;
3. Autokool;
4. Veel joodavat;
5. :doh: ega üle jäägi nagu midagi....

eston maravilha
01.10.01, 17:33
sain siis jube tont teab mitmendat aasta järjest oma õppelaenu katte ja kohe ostsin 2 villa särki 2500 eest. muide mul läks interssidena maha juba 1500 nii et kätte sain umbes 13500. ja ülejäänu panen kõrvale et veel selle hooaja jooksul jõuaks villa pargile. läheks juba selle aasta see aga mulle sobival ajal ehk siis kui mu tuttav inglismaale läheb ei ole villal kodumängu nii et tuleb oodata kevadeni.

chilli_bo
01.10.01, 18:30
a äkki sõidaks kõik koos odavalt 1995 eeq eest Londonisse Arse-ManU mängu vaatama?

Miq
02.10.01, 00:40
Orginally posted by chilli_bo

a äkki sõidaks kõik koos odavalt 1995 eeq eest Londonisse Arse-ManU mängu vaatama?
Kust sa nii odava reisi välja võlud? Aga hea on ikka enne teisi juba õppelaen ikka kätte saada, 15. septil :D

Martin
02.10.01, 08:20
Kust sa nii odava reisi välja võlud? Aga hea on ikka enne teisi juba õppelaen ikka kätte saada, 15. septil :D
Hansapangast võtjad saavad sõita nii odavalt. Ükskõik mis sihtpunkt, kuhu vaid Eestist otselennud toimuvad (Estonian Airi läbi). Üheks sihtkohaks on ka London.

Maarek
02.10.01, 10:19
Kasutasin seda "suurepärast" võimalust 4 aastat ja nüüd on kätte jõudnud aeg, mil seda tagasi tuleb hakata maksma ja peab tunnistama, et eriti hea meelega seda ei teeks.
Muidu sai iga aasta mingit ninni-nänni ostetud. Ainus mõistlik ost vist oli arvuti(igavene saast) 3.kursusel.

Repserto LuaLua
03.10.01, 10:53
Orginally posted by chilli_bo

mis ime läbi sa Arse-Manku ma\"ngule pileti loodad saada?

sellele 1995 eegule tuleb ka lennujaamamaksud (ca tonna) juurde.

Scooter
07.10.01, 12:48
Ma kah 4a juba õppelaenu võtnud. 53 tonni on kenasti ette tiksunud ja nüüd tehti juba tagasimaksmise graafik kah! Damn!