PDA

View Full Version : Fc Elva

qqq
13.02.04, 11:13
Nagu tulemustest näha on elva päris kõva see aasta :õnnelik:

Amadeus
13.02.04, 12:13
Suhteliselt tugevad on nad kyll teise liiga kohta. Kysimus on pigem kuiv6rd nad on v6imelised edasi arenema, et ka esiliigasse pääsu puhul sinna pysima jääda. Enamuses kyll noored aga mitte enam keskkoolis, seega mängivad jalkat mingi muu töö k6rvalt ilmselt. Kui siseinffi on, jagage.

qqq
16.02.04, 21:06
Mis on elva koosseis see aasta?! :S
keegi teab?:oih:

Silver
16.02.04, 21:10
FC Elva: Jürimäe, Laurimaa, Otsmaa, Savitski, Sildoja, Kase, Taimla, Aus, Kiisk, Reimo Oja, Laasberg.

See Elva võitis 7. veebruaril Tervise 3:1.

qqq
28.02.04, 20:48
FC Elva - Tallinna Jalgpalli Klubi 1:1 (1:0)
esimene mitte võit siis sellel aastal!

Amadeus
28.02.04, 22:33
Originally posted by qqq

FC Elva - Tallinna Jalgpalli Klubi 1:1 (1:0)
esimene mitte võit siis sellel aastal!

Nojah, aga mängiti ka eelmise aaasta esiliiga tugeva keskmikuga. Eks neil on ikka eesmärk vast kah järgmiseks hooajaks esiliigasse j6uda.

Phillips
29.02.04, 19:53
6. märts FC Elva-Kalev Tallinn
päris huvitav..

qqq
01.03.04, 15:27
Ennustan elva võitu! kuigi Kalev on kah suht kõva aga mitte nii disiplineeritud kui elva ;)

Amadeus
01.03.04, 15:42
Originally posted by qqq

Ennustan elva võitu! kuigi Kalev on kah suht kõva aga mitte nii disiplineeritud kui elva ;)

Kalev on see aasta VÄGA k6va. Neil on ju pool eelmise aasta Kuressaare p6himeeskonda koos seal. Kyttis, Kahr, Tokko, Kulli, Berg, Tikenberg, Teino. Lisaks veel VAluiski Levadiast ja Pereverzev TVMKst ja Afanasov , kes on olnud mitu aastat järjest II liiga parim väravakytt.

kmoor
01.03.04, 18:05
Pigem ikka kolmandik.
:P

Pea kolmandik on veel ka Elvas ning Kaluris ja paar vennikest jäi veel Kuressaarelegi.

Litmanen37
01.03.04, 18:50
Kas Teino mitte Kalevisse ei läinud

Amadeus
01.03.04, 18:54
Originally posted by Litmanen37

Kas Teino mitte Kalevisse ei läinud

Seda ma ju kirjutasingi. Ytlesin et Sarap on pea poole Kure kuttidest sinna tirinud. Teino kaasaarvatud.

qqq
02.03.04, 21:33
teino jaoks on teine liiga liiga nõrk või mis te arvate?
ei usu et ta sinna jääb?!?!

marabella666
02.03.04, 22:04
Originally posted by qqq

teise liiga põhi/ida on Eestis umbes 100 mängija jaoks liiga nõrk.

Amadeus
03.03.04, 11:53
Originally posted by qqq

Sinu kysimus iseenesest juba sisaldab vastust. P6hjus miks nii Teino kui ka k6ik teised Kure mehed sinna läksid on selles, et Kalev ilmselt ei kavatse jääda II liiga Ida/P6hja tsooni kuigi kauaks. Kui meeskonnal on suured sihid ja potentsiaal, siis ei loe tihtipeale mis liigas nad hetkel on. Parem on ju rongi peale astuda kuni ta veel liikuma pole hakanud. Sama p6hjus on ilmselt ka Meeritsa Tammeka eelistamisel Merkuurile.

qqq
03.03.04, 13:02
Elva- Kalev saab tõesti olema põnev kohtumine! :lahe:
Kuna arvatavasti Kalev on Ida-Põhja tsooni tugevaim ja Elva Lääne-Lõuna tsooni tugevaim nii ex me näe kumb tsoon on tugevam

qqq
06.03.04, 22:24
ELVA 3 Kalev 1 :D
Toodi Sarapi vennad maa peale tagasi!

Amadeus
07.03.04, 12:10
Sedapuhku läks jah niipidi. Eks järgmine aasta esiliigas näeb paremini kes kus suunas liigub :)

Silver
07.03.04, 12:35
Üks on sõpruskohtumine, teine on liigamäng. ;)

qqq
03.04.04, 23:02
HÜJK Emmaste – FC Elva 0:0

Silver
04.04.04, 10:31
Originally posted by qqq

Iseenesest päris suur üllatus minu jaoks, kuid samas üks punkt on mõlemal meeskonnal käes. Esimene liigamäng on alati rahutu. Tahaks teada ka koosseise, siis saaks ehk isegi selgema vaate.

Amadeus
04.04.04, 13:25
Originally posted by treze

Originally posted by qqq

Iseenesest päris suur üllatus minu jaoks, kuid samas üks punkt on mõlemal meeskonnal käes. Esimene liigamäng on alati rahutu. Tahaks teada ka koosseise, siis saaks ehk isegi selgema vaate.

Yllatav jah, arvestades et hooaja eel oli Elva neid kaks korda suurelt võitnud. Aga ilmselt olid Emmastel ka mõned Valga sellid meeskonnas. Koosseise tahaks näha. kuskil.

PraS
06.04.04, 13:01
Originally posted by Amadeus

Originally posted by treze

Originally posted by qqq

Yllatav jah, arvestades et hooaja eel oli Elva neid kaks korda suurelt võitnud. Aga ilmselt olid Emmastel ka mõned Valga sellid meeskonnas. Koosseise tahaks näha. kuskil.

Valga meeskonnast oli 3-5 meest. Ei midagi enamat.

Sir Brazza
06.04.04, 16:17
yx toob yhe maapeale tagasi teine j2llegi teise..:P

qqq
07.04.04, 11:28
Originally posted by Sir Brazza

mis mõttes :S

Sir Brazza
07.04.04, 15:27
Originally posted by qqq

mis mõttes :S

elva t6i kalevi ja emmaste t6i elva maapeale tagasi... kalevit tuuakse koguaeg maapeale tagasi samas :D eelmine m2ng again..

Raimo
07.04.04, 15:52
elva t6i kalevi ja emmaste t6i elva maapeale tagasi... kalevit tuuakse koguaeg maapeale tagasi samas :D eelmine m2ng again..

kuigi siin topicus räägitakse elvast, väike repliik: Kalev ongi kogu aeg maa peal ;)

qqq
11.04.04, 22:27
FC Elva - JK Tarvastu 8:0 (3:0)
11.04.2004 19:00 A. Le Coq MiniArena

Väravad: 30., 79. (pen), 80. Laasberg, 35. (pen), 41. Kalda, 58., 70., 77. V. Ištšuk
Kaardid: 78. Mastik

juba korralik tulemus! :D

Amadeus
11.04.04, 22:36
Kahjuks on jah kahe meeskonna asenduse t6ttu II liiga l6una/lääne tsoonis tabeli tagumise poole intriig kadunud. Tundub et nii Tarvastu kui Karksi jaoks on mängitavad meeskonnad vaid nad ise.

Rainis
12.04.04, 14:23

Kahjuks on jah kahe meeskonna asenduse t6ttu II liiga l6una/lääne tsoonis tabeli tagumise poole intriig kadunud. Tundub et nii Tarvastu kui Karksi jaoks on mängitavad meeskonnad vaid nad ise.

Olen Karksi esindaja ja julgen väita, et kolm võistkonda on ilmselt teistest tugevamad. Need on Elva, pärnu ja Hiiu Kalur, teised selgitavad aga tabeli alumise osa. Ees on veel 26 mängu ja väita midagi kahe mängu põhjal (Tarvastu on pealegi ainult ühe mängu mänginud) on pisut ennatlik. Aga eks aeg näitab. Soovitan tutvuda JK Karki eelmise aasta käekäiguga.

Amadeus
12.04.04, 15:21
Tutvusingi kyllalt p6hjalikult teie eelmise aasta statistikaga aga eriti see mu arvamust ei muutnud. Näitas lihtsalt et lisaks klassi vahele teise liiga meeskondadega on teil ka probleeme stabiilsusega. III liigas kaotasite te punkte mitmele meeskonnale keda tabeli järgi oleks kindlalt pidanud v6itma.

Sorri, ei ole just Elva teemal aga kuna juba jutuks tuli ...

Rainis
12.04.04, 16:02

Tutvusingi kyllalt p6hjalikult teie eelmise aasta statistikaga aga eriti see mu arvamust ei muutnud. Näitas lihtsalt et lisaks klassi vahele teise liiga meeskondadega on teil ka probleeme stabiilsusega. III liigas kaotasite te punkte mitmele meeskonnale keda tabeli järgi oleks kindlalt pidanud v6itma.

Sorri, ei ole just Elva teemal aga kuna juba jutuks tuli ...

Igatahes Elvale soovin ma edu! Vaadates Elva koosseisu, siis lihtsalt imestan miks sellise tasemega meeskond üldse teises liigas mängib. Võiks olla aste kõrgemal.
Aga Karksi poolt võin kinnitada, et lihtne ei saa kellelgi meiega olema. Kuna hooaeg on pikk, siis usun, et valmistame nii mõnegi üllatuse... Ja miks mitte Elvale!:)))

qqq
12.04.04, 18:50
Elva koosseisu hmmmm........ :oih: mis seal siis nii erilist on? :O

qqq
19.04.04, 20:02
JK Karksi - FC Elva 1:2
Keegi teab Koosseise??!
Väravalööjaid ?!?!:oih:

Rainis
20.04.04, 15:12
Originally posted by qqq

JK Karksi - FC Elva 1:2
Keegi teab Koosseise??!
Väravalööjaid ?!?!:oih:

Koosseisude kohta täpne info puudub (ilmselt oli puudujaid mõlemal pool), aga mängu kohta võin öelda, et kui esimesel poolajal oli ründavamaks pooleks Elva, siis teisel poolajal domineeris mängu juba Karksi. Elval oli õnne, et võidupunktid kätte sai.
Kahjuks otsustas mängu saatuse ühe Karksi mängija õnnetu kukkumine Elva ründajale jalgadesse. Sealt penalti ja võidukink Elvale. Seekord oli õnn Elva pool.
Igatahes õnnitlen!

Zajats
21.04.04, 14:28
Kahjuks otsustas mängu saatuse ühe Karksi mängija õnnetu kukkumine Elva ründajale jalgadesse. ... see oli tõesti väga hea :D Go Karksi!

Amadeus
21.04.04, 16:31
Elval tundub olema \"Tammeka syndroom\". Hooajaeelsetes mängudes lypstakse k6iki ja siis ametlikes mängudes venitatakse vaevu-vaevu punkte välja.

Renntech
23.04.04, 21:10
hmmm....täna siis ELVA - JK SÕRVE 10:2

ufo
23.04.04, 22:08
hahaa...yepp...se karksi plats on sama mis mu vanaema naeripõld...ajuvaba ma ütlen...vaatame mis lillekal sündima hakkab :viha: :D

Amadeus
24.04.04, 00:38
S6rvelt oleks kyll oodanud natuke tugevamat vastupanu. Arusaadav, et noored jne. aga Kuressaare duublina on nad ikkagi teises liigas tugevad keskmikud ... peaks vähemalt olema.

ufo
24.04.04, 11:44
ei tea midagi...;)

qqq
24.04.04, 13:02

Elval tundub olema \"Tammeka syndroom\". Hooajaeelsetes mängudes lypstakse k6iki ja siis ametlikes mängudes venitatakse vaevu-vaevu punkte välja.

Paistab et ikka pole kah :D (Elava-Sõrve 10-2)

qqq
01.05.04, 21:43
Elva-Hiiu-kalur 2:0
Et siis teise liiga võitja selgitatakse ikkagi pärnu ja elva vahel mul on selline tunne :P

Amadeus
02.05.04, 00:19
Yldiselt oligi seda oodata, et Elva ja Pärnu on selle tsooni liidrid. Pärnu all mängivad ju ikkagi praktiliselt k6ik parimad kohaliku kooli kasvandikud ja Elva nimekirja vaadates ei tohiks nad tegelikult kellelegi selles tsoonis alla jääda. Kahjuks ei ole Elva just stabiilsusega eriliselt silma paistnud senipeetud mängudes. Kord lahmivad nii et vähe pole ja siis venitavad vaevu viigi välja.

qqq
02.05.04, 00:50
vaevu viigi välja??? Sa mõtled emmaste mängu?? Seal ei tulnud vaevu viik vadi elva oli tunduvalt üle lihtsalt ei kasutanud oma võimalusi ära!

Vennas
02.05.04, 11:04
Originally posted by qqq

vaevu viigi välja??? Sa mõtled emmaste mängu?? Seal ei tulnud vaevu viik vadi elva oli tunduvalt üle lihtsalt ei kasutanud oma võimalusi ära!

Esimene poolaeg pold midagi see Elva nii tunduvalt üle.Teine poolaeg oli Elva suruvamaks pooleks, aga oma võimalusi oli ka Emmastel.

Amadeus
02.05.04, 11:13
Originally posted by qqq

Just nimelt. Ja kui ei kasutata oma v6imalusi siis ongi \"vaevu viik\", sest nende 6nneks ei kasutanud ka vastane v6imalusi ära :D

Renntech
03.05.04, 13:05
Eks peatselt saabuvad mängud Pärnuga selgitavad väljas \"kes keda\"

Kiisu
03.05.04, 14:38
Mina küll veel Kalurit maha ei kannaks. On alles esimene voor ja kõigil meeskondadel veel palju mänge pidada. Minu arust oli Elva ja Kaluri mäng võrdne, kuigi jah Elva oli siiski teravam. Kui Kalur oma mängu käima saab siis peaksid nad olema võrdväärsed esimestega.

qqq
11.05.04, 19:16
1. JK Vaprus Pärnu 6 6 0 0 32 - 3 18
2. FC Elva 6 5 1 0 28 - 3 16

Väga tihe :) Neljapäeval saab siis näha kes tabelit juhtima hakkab :P

Amadeus
11.05.04, 20:27
Tuleb jah teise liiga \"suur vastasseis\" :D Eks siis näeb kes keda. Ma kaldun arvama, et Pärnakad teevad asja ära. Elva on k6vasti yles puhvitud kyll, aga Pärnakate punt on ikka pikalt koos mänginud ja suures osas ka meistriliiga kogemusega.

ufo
12.05.04, 19:20
hmm...mai tea mu arust on paar hooaega sama meeskond enam vähem meil old :doh:
see hooaeg tulid mõned kutid juurde... niet... :D eks näe ;)

Amadeus
12.05.04, 21:55
Originally posted by ufo

hmm...mai tea mu arust on paar hooaega sama meeskond enam vähem meil old :doh:
see hooaeg tulid mõned kutid juurde... niet... :D eks näe ;)

Noh kui vaadata ametlikke nimekirju eelmise ja selle aasta omasid, siis on teil pooled mehed uued.

ufo
14.05.04, 23:16
ei tea jah...alla poole ikke..endiste kure omadega tegime koos trenni :)

ufo
14.05.04, 23:21
elva-pärnu sis 0 - 4 , teine poolaeg 0-0 ...ei tea jah..suht võrdne vastane ikka...no pärnu oli esimene poolaeg selgelt üle ei vaidle vastu...aaaga ned väravad mis tulid olid küll naca kahtlased..elva mäng oli loid..ja mõtestamata...olgem ausad..pärnu vääris võitu..a vaatame mis pärnus juhtub :):viha: