PDA

View Full Version : Kohtla-Järve JK Järve

Leheküljed : [1] 2

ROOTSI KUNN
14.02.04, 21:20
Vaatasin ,et kõigi Meistriliiga klubide kohta on teema aga Lootuse kohta puudub. Mis seals ikka tegin ära ja loodan ,et arutelu saab hoogu. Lootus on pikkade traditsioonidega klubi ja ka fännid on neil asjalikud,valiti isegi Sporditähes aasta fännideks.:) Klubi on täiesti omanäoline ja väärib tähelepanu ning olen kindel ,et nii mõnigi vastane võib seal Ida-Virumaal sugeda saada. Natuke on teema ka südamelähedane ,kuna olen ise kunagi K-Järvel ,õigemini Ontikal ,sündinud ja lapsena seal suvitanud. Igatahes ,laske kommentaaridel ja arvamustel lennata. Ise loodan suve jooksul kindlasti mõnel mängul seal kohal käia.:lahe:

Amadeus
14.02.04, 21:25
Kahjuks jooksis terve hulk Lootuse p6hikoosseisu mängijaid mujale laiali. Ja nyyd on viimastes mängudes väga palju mängida saanud 86 syndind noored kutid. Päris ei ole välja vedanud ja ilmselt läheb neil kyllalt raskeks k6rgliiga kohta säilitada.

zaz
14.02.04, 21:32
äkki lubatakse natuke kriitikat teema arvelt:oih:
nimelt on klubi nimi Alutaguse Lootus:lahe:

ROOTSI KUNN
14.02.04, 21:36
Originally posted by zaz

Võtan kriitika täielikult omaks ,lihtsalt K-Järvega sai harjutud kogu aeg.:oih: .
Nende põhikoosseisust eriti ei tunne kedagi ja sellepärast küsin ,et kuhu siis mehed üle jooksid?

Amadeus
14.02.04, 21:41
Originally posted by ROOTSI KUNN

Originally posted by zaz

Võtan kriitika täielikult omaks ,lihtsalt K-Järvega sai harjutud kogu aeg.:oih: .
Nende põhikoosseisust eriti ei tunne kedagi ja sellepärast küsin ,et kuhu siis mehed üle jooksid?

Neli p6himeest läksid Merkuuri Bazjukin, Toshtshev, Starovoitov, Jakovlev. Ja paar meest tundub lihtsalt kadunud olevat. Kohalikul taliturniiril mängis näiteks Shkaleta Aidu all.

PraS
14.02.04, 21:41
aga kas ka merkuuri kohta on teema?

ROOTSI KUNN
14.02.04, 21:45
Originally posted by PraS

Laisk oled!! Teema on olemas ,ainult ,et kommid puuduvad :)
Tundub ,et Tartu ostis vennad lihtsalt üle . Kui nii siis sellest on küll kahju,ALUTAGUSEL läheb raskeks.:(

Amadeus
14.02.04, 21:46

Treze pani Merkuuri teema kinni ???!!!! Et kuskil pidavat yks juba olema, Ei tea kyll kus.

ROOTSI KUNN
14.02.04, 21:48
Originally posted by Amadeus

Treze pani Merkuuri teema kinni ???!!!! Et kuskil pidavat yks juba olema, Ei tea kyll kus.

Ma ei teadnuki ,et teema kinni on . Tuleks uuesti avada,sest ilmselt on mingi teema madalamate liigade all.:oih:

Amadeus
14.02.04, 21:57

Ma ei teadnuki ,et teema kinni on . Tuleks uuesti avada,sest ilmselt on mingi teema madalamate liigade all.:oih:

Tuleks kyll jah, ma otsisin justku kah , et kus siis on aga ei olnd miskit leind :)

Sa nagu vanem teigja, ava ;)

PraS
14.02.04, 22:13
minu ettepanek on selline: et tooxid moded selle merkuuri teema kui see kuskil mõjal olemas on siia üle:)

tänan tähelepanu eest:)

Silver
15.02.04, 12:52
korras. Loodan, et Kunn ei pahanda.. Muutsin teema nime õigeks.

mg
15.02.04, 19:05
lootuse mehed panid jah merkuuri pagema, aga loodetavasti paneb järelkesv se aasta hästi, sest spekulatsioonide kohaselt astub lootuse väravasuule minu paraleelklassivend.
isiklikult ei usu, et lootus välja langeb.
viljandi, tartu ja valga hakkavad veel vatti saama :õnnelik:

Amadeus
15.02.04, 21:45
Originally posted by mg

lootuse mehed panid jah merkuuri pagema, aga loodetavasti paneb järelkesv se aasta hästi, sest spekulatsioonide kohaselt astub lootuse väravasuule minu paraleelklassivend.
isiklikult ei usu, et lootus välja langeb.
viljandi, tartu ja valga hakkavad veel vatti saama :õnnelik:

Ei ole eriti kindel, seal idaviru taliturniiril said nad Alko käest sugeda. 0:1. Ei sisenda just erilist kindlust.

mg
16.02.04, 16:52
talvel nad ei saagi hästi mängida, kuna mehed peavad tööl käima ja poisid koolis.:õnnelik:
a loodetavasti võtavad nad end suveks kokku.
näiteks eelmisel aastal alustati ka suht halvasti esiliigas(kaotati estelile, mis küll hiljem tühistati ja kaotati ka tervisele.) hooaja keskel lükati aga nad mõlemad rämedalt ahju!!!
tervis 6:1 ja estel ka suurelt vist kui mu mälu mind ei peta, aga vaadata ka kuskilt ei viitsi.
nii et kõike võib juhtuda.

Amadeus
17.02.04, 11:05
Ei ole kahtlustki et tegu on kyllalt erilise meeskonnaga. Kysimus on jah pigem selles kui palju ylejooksikute lahkumine meeskonda m6jutas. Kahe hooaja vahel on ikka tavatult suur hulk põhimehi lahkunud.

Glazza
18.02.04, 13:46
Kui Lootus oli kõrgliigasse kerkimas rääkisid nad suurtest plaanidest viia eelarve 1,5 miljonile ja tuua koguni Venemaalt mängijaid. Mis neist juttudest saanud on:doh:

Amadeus
18.02.04, 18:46
Originally posted by Glazza

Kui Lootus oli kõrgliigasse kerkimas rääkisid nad suurtest plaanidest viia eelarve 1,5 miljonile ja tuua koguni Venemaalt mängijaid. Mis neist juttudest saanud on:doh:

Selle Ukraina mehe Ifran Ametovi tõid. Rohkem ei ole midagi kuulda olnud. Ag ma arvan et nad lootsid sellest nimevahetusest ka rohkem tulu tõusvat.

mg
23.02.04, 20:55
eelarve oligi neil 1,5 milli. seda taheti 3 milli suuruseks ajada.
lootusel oli mingi imemees ka vahepeal trennis. mingi jaapani kodakontsusega brasiilane või midagi, aga see vist ei jäänd siia.

ukrainlased on kaua juba lootuses mängind.

pealegi lootuse mure on se, et nende president paneb kuulujuttude kohaselt suurema osa rahast tasku.

Amadeus
24.02.04, 11:08
Raha tasku panemisest ei ole midagi kuulnud, kyll aga oli vahepeal plaan Lootus Flora systeemi inkorporeerida. Umbes samas stiilis nagu Kuressaare, et on mingi autonoomia aga Pohlakul kah v6imalus s6na sekka öelda. Igatahes oleks see tähendanud nende finants seisukorra kindlustumist. Aga vist ikkagi ei ole see läbi läinud seni. Nende fännid igatahes oleks siis raske valiku ees, sest enamuses on nad suht FLora vastased :)

mg
25.02.04, 22:28
kõik venelased on flora vastu, aga need fännid, kes seda kodulehte arendavad tekkisid alles paar aastat tagasi.
vanad fännid olid palju lahedamad: vanad kohtla järve keemiku toetajad, kes olid alati väga lõbusad ja vahel mängisid tribüünil akordioni ja jõid samakat. nüüd nad enam eritiu ei käi, sest piletihind on nende jaoks liiga kõrge.

ps staadionile saab sisse ka aiaaugust.

3rk1
25.02.04, 23:38
Palju need piletid siis maksavad?

Amadeus
26.02.04, 11:36
Äkki paned plaani yles kus aiaauk on , et teised huvilised kah Alutagusele tulles teaksid kus vaese inimese sissepääs on :D

futbolidipaul
26.02.04, 21:06
njaa. ma küll ei taha midagi paha soovida, aga olles ise mänginud nende vastu ei ennusta neile kõrget lendu. selle ida virumaa talve turniiril olid nad kuremäe harrastajte vastu ka püsti hädas. oleks väravate viiki jäänud, kui just poleks kogemata meie meeskonna kaitse lolli vea tõttu palli käega puutunud ( pall põrkas talle vastu kätt ja ta ei jõudnud reageerida). lõpuks said ka teise värava. aga meie meeskond on nii harrastajad kui veel olla saab. pooled näevad palli ainult mängudel ja üks kutt on ainult käinud nagu trennis (teeb seda siiani. kokku vist juba 2 kuud käidud) nii et ma ei tea :( kuigi edu neile

Amadeus
27.02.04, 11:32
Originally posted by futbolidipaul

njaa. ma küll ei taha midagi paha soovida, aga olles ise mänginud nende vastu ei ennusta neile kõrget lendu. selle ida virumaa talve turniiril olid nad kuremäe harrastajte vastu ka püsti hädas. oleks väravate viiki jäänud, kui just poleks kogemata meie meeskonna kaitse lolli vea tõttu palli käega puutunud ( pall põrkas talle vastu kätt ja ta ei jõudnud reageerida). lõpuks said ka teise värava. aga meie meeskond on nii harrastajad kui veel olla saab. pooled näevad palli ainult mängudel ja üks kutt on ainult käinud nagu trennis (teeb seda siiani. kokku vist juba 2 kuud käidud) nii et ma ei tea :( kuigi edu neile

Sellel Idaviru turniiril ei mängi nad justkui terve koosseisuga. Kasutavad poole v6istkonna jagu noori. Mitu v6tmemängijat mängib kuskil teiste meeskondade all. Näiteks Shkaleta (kapten neil) mängis Aidu all.

futbolidipaul
27.02.04, 15:45
see ei vabanda. nende nõrgem või isegi poolik kooseis peaks tegema ikkagi meile ära. ma ju räägin, et me näeme palli praktiliselt ainult mängude ajal:D

Amadeus
27.02.04, 15:53
Originally posted by futbolidipaul

see ei vabanda. nende nõrgem või isegi poolik kooseis peaks tegema ikkagi meile ära. ma ju räägin, et me näeme palli praktiliselt ainult mängude ajal:D

ju te olete siis niisama andekad :D polegi vaja trenni teha.

futbolidipaul
27.02.04, 22:10

ju te olete siis niisama andekad :D polegi vaja trenni teha.
ju siis oleme. siin kohel vaikin teistest tulemustest. aga meil olid ka põhimehed puudu. nagu manul, kaitse oli koolis

mg
28.02.04, 00:29
pilet on 10 kulli ja aiaauk on seal poolel, kus tribüüni pole, tänava poolne osa.
üldiselt kes tuleb, saab aru.:õnnelik:

ROOTSI KUNN
28.02.04, 11:12
Originally posted by mg

pilet on 10 kulli ja aiaauk on seal poolel, kus tribüüni pole, tänava poolne osa.

Piletiraha on küll ju olematu ,lausa naeruväärselt odav. Kas tõesti peetakse seda ka kalliks?:doh:

Amadeus
28.02.04, 12:10

Originally posted by mg

Piletiraha on küll ju olematu ,lausa naeruväärselt odav. Kas tõesti peetakse seda ka kalliks?:doh:

See on jah umbes selles suurusjärgus mida m6nele kerjusele korjandus topsi paneks. Vaevalt yhe 6lle raha. Niisuguse hinna puhul kaotab see aiaauk kah m6tte. Keegi v6iks parem A Le Coq arenale yhe augu kuskile tekitada :)

Amadeus
02.03.04, 11:42
Lootuse kodukal on yles pandud intervjuu Roman Aborneviga selle taliturniiri ja yleminekute teemal. Seletab nii m6ndagi ... arvan ma.

mg
02.03.04, 22:15
ida virus on kõik kallis, mis tasuta pole.
minu jaoks see pilet muidugi kallis pole, aga mõnedele käib see ilmselt tõesti üle jõu.

Patriot (BYL)
05.03.04, 02:33
Hi all. Kas Jakovlev ona ka Merkuuris? Selelst keegi meist ei tea midagi. Bazjukin ja Tosvchev jqudsid juba paar varavaid luua.
Pomazan, kes Merkuurist meie koondisse jqudis, samamoodi. Ametov on minu arvetes tugev mangija.
Meie meeskonnda jaid veel tugevad mangijad. Abornev, Golitsyn, Shkaleta jne.
BYL (Blue Yellow Legion) on Eesti aasta parim publik. Kena!
Loodan, et jaame ikkagi meistriliigasse!!!

Jaan
05.03.04, 03:55
Tere tulemast foorumisse. Lootuse kohta ütleks ise siis niipalju, et kodukas on neil lootustandev ning näib, et ka toetajate hulgas on seis parem kui nii mõnelgi klubil, nagu andis tunnistust ka Sporditähe auhind. Kuigi teab mis sümpaatiat, ega ka mitte antipaatiat klubi vastu pole, loodan, et jäädakse liigasse püsima, kasvõi juba ainult selleks, et Meistriliigat geograafiliselt rikastada ning pakkuda Virumaa derby\'sid.

Amadeus
05.03.04, 11:36
Originally posted by Patriot (BYL)

Hi all. Kas Jakovlev ona ka Merkuuris? Selelst keegi meist ei tea midagi. Bazjukin ja Tosvchev jqudsid juba paar varavaid luua.
Pomazan, kes Merkuurist meie koondisse jqudis, samamoodi. Ametov on minu arvetes tugev mangija.

Jakovlev ei ole vähemalt seni kyll kuskil Merkuuri poolt yles antud. Seega ei tea kuhu ta kadunud on.

Amadeus
05.03.04, 19:27

Originally posted by Patriot (BYL)

Jakovlev ei ole vähemalt seni kyll kuskil Merkuuri poolt yles antud. Seega ei tea kuhu ta kadunud on.

Sorri, leidsin ta ikkagi yles. Sergei Jakovlev on minu andmetel kah Merkuuri nimekirjas.

Patriot (BYL)
05.03.04, 21:56
1. Kirjuta ka allika link, et Sergei Jakovlev on Merkuuri mängija!
2. Eesti karikas kohtub Lootus Tallinna Levadiaga. Pole näinud veel sel aastal Levadiat ning ei saa ennustada isegi mängu võitjat! :-)
3. Kuidas meeldib teile meie meeskonna web-page? Kuidas BYL web-page?
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Jaan
05.03.04, 22:23
Originally posted by Jaan

Lootuse kohta ütleks ise siis niipalju, et kodukas on neil lootustandev

Patriot (BYL)
06.03.04, 11:24
And?

mg
06.03.04, 11:56
see koduleht võiks natuke rohkem eestikeelne olla, ega kohtla järvel aint venelased ela.

Patriot (BYL)
06.03.04, 14:54
Meil on vaja seda inimest, kes võiks terve lehekülje eesti keeleks tõlgida!
See idee on meil ammu!

Amadeus
06.03.04, 15:52
Mis siin enam spekuleerida ja viiteid otsida. Nyyd peaks ju k6ikide l6plikud koosseisud ilmuma kuskil nädala jooksul vähemalt.

Amadeus
07.03.04, 13:03
Uudisi Lootuse kodukalt. Lootus sai l6puks kaubale Levadiaga ja nendega liitus endine Tallinna Levadia kaitsja Andrei Timofejev.
Lisaks pidas Lootus Narva Kunstmuru väljakul proovimängu Narva Transiga ja kaotas suurelt 0:5.
Väravad l6id Tarassenkov (2), Alonen, Gruznov, Lipartov

Koosseisud

Narva: Starodubtsev, Malishauskas, Kurotshkin, Lipartov, Gorshkov, Kitto, Tarassenkov, Alonen, Gruznov, Shelehov, Kulik, Maslennikov

Lootus: Golubev, Dobrovolski, Abornev, Bogdanov, Ametov, Golitsõn, Pomazan, Shkaleta, Popov, Tomashevski, Timofejev, Demidovitsh, Lukjanov, Iodo

marabella666
07.03.04, 13:48
malishauskas on tõeline universiaal - mängib nii väravas kui äärekaitses... parandage mind kui ma eksin.

kmoor
07.03.04, 13:51
Pigem oli ta ikka teisel poolajal väravas. See on lihtsalt Narva viis oma koosseisu avaldada, et pannakse kõigi oma meeste nimed ritta nii, et kõik väravavhid on alguses. Ega sa ometi mõtle, et neil 12 meest korraga väljakul oli.

Silver
07.03.04, 13:52
Originally posted by FCOperBK

malishauskas on tõeline universiaal - mängib nii väravas kui äärekaitses... parandage mind kui ma eksin. Jah, TJK aegadel mängis ta kaitsjana. Siis oli äkki vaja väravavahti ja nii sai mees kaasa ka uue ameti - puurilukk. Seega võib ta ka vabalt kaitses mängida. Päris osav tüüp.

Amadeus
07.03.04, 15:00
Vaadates mehi kes mängisid oli Malishauskas ikka pigem kaitsjana väljakul, sest teisi kaitsemängijaid on seal vaid 3.

PraS
07.03.04, 15:10
Originally posted by FCOperBK

malishauskas on tõeline universiaal - mängib nii väravas kui äärekaitses... parandage mind kui ma eksin.

teine selline mees on Reijo Lemetsaar(Fc Valga), keda treener teavitas olukorrast kui liialt vähe mängijaid peaks leiduma siis asub temagi äärekaitsesse.

Amadeus
07.03.04, 16:05
Eks neid ole ju teisigi olnud, kes mingil hetkel vahetavad oma positsiooni. Näiteks praegune Kotkas Juunior treener, aga omal ajal paar korda isegi koondise pingil istunud Ain Tammus alustas oma kärjääri ryndajana :)

Case
07.03.04, 23:59
paljud neist lootuse poistest eesti keelt mõistavad?

Patriot (BYL)
09.03.04, 12:26
Paljud!

Kest1n
09.03.04, 23:41
FC LOOTUS RULEZ! Esimene mang Tartu Merkuuriga paneb kxike oma kohale! Edu Lootusele!

w1Ng
10.03.04, 15:58
T2pselt nii!
See mees, kes v6iks t6lkida ja tahab seda teha maili mulle
wing@fclootus.ee

t1ger
10.03.04, 16:23
Trans champion :)

Amadeus
10.03.04, 16:32
Kas 1 tähistab idaviru v6i :) Tundub, et Lootuse fanclub on l6puks kah foorumisse j6udnud - yhiselt. V6i peaks ytlema - nagu 1 mees ;)

mg
10.03.04, 21:05
aa, seda et lootuse koosseis on ka juba avaldatud või.
tahaks teada kas väravavaht Skutsjas ka kirjas on.
ta pidi nagu põhikoosseisu eest mängima hakkama, aga pole vist veel saanud.

Amadeus
11.03.04, 14:07
Lootus mängis kontroll kohtumise Tammekaga. V6itis 2:0.
Kas keegi teab sellest mängust midagi pikemalt pajatada?

17
11.03.04, 18:28
Originally posted by mg

Lootuse selle aasta koosseis:

Väravavahid:

Aleksandr Rjabtsun
Jaan Tarassu

Kaitsjad:

Oleg Bogdanov
Dmitri Dobrovolski
Sergei Vigovski
Juri Siskin,
Andrei Skaleta

Poolkaitsjad:

Roman Abornev
Irfan Ametov
Maksim Bazjukin
Stanislav Dubõkin
Konstantin Golitsõn
Sergei Jakovlev
Vjatseslav Karin
Oleg Lukjanov
Sergei Popov
Anton Semjonov
Sergei Strovoitov
Igor Tomasevski
Nikolai Tostsev

Ründajad:

Anton Pomazan
Sergei Salkov

Allikas:Eesti Liigajalgpall 2004

Amadeus
11.03.04, 19:48
Originally posted by Roberto Carlos

Originally posted by mg

See ei ole kohe kindlasti selle aasta meekond neil . Terve kari neist kes siin ikka veel loetletud on mängib juba Merkuuris. Samas on puudu noored. See on uuendamata nimekiri.

17
11.03.04, 21:20

Originally posted by mg

See ei ole kohe kindlasti selle aasta meekond neil . Terve kari neist kes siin ikka veel loetletud on mängib juba Merkuuris. Samas on puudu noored. See on uuendamata nimekiri.
No igatahes selline koosseis oli seal ajakirjas, ja sealt ma selle võtsingi;)Vähemalt midagigi;)

asdf
11.03.04, 22:54

No igatahes selline koosseis oli seal ajakirjas, ja sealt ma selle võtsingi;)Vähemalt midagigi;)

Soccernet.ee-s on koosseisude all kõikide meistriliiga meeskondade koosseisud olemas ;)

Amadeus
12.03.04, 11:41
Originally posted by asdf

Soccernet.ee-s on koosseisude all kõikide meistriliiga meeskondade koosseisud olemas ;)

Ega teil need koosseisud veel 100%-sed ei ole. Näiteks TVMK-l on puudu Skiperski, kes viimastes kontrollmängudes on platsil suisa olnud.
Levadia II ja Juuniori omasid ei ole veel yldse väljas kuigi Levadia avaldas ju ka k6ik koosseisud. Lisaks on ka Korshinski p6himeeskonnas nyyd kirjas, samas Prins ja Tshelnokov on Levadia II nimekirjas.
Transi ja Lootusega on kah m6ned ebakindlused, näiteks Golubev mängis viimase kontrollmängu just Lootuses mitte Transis. Ta kuulus ka Lootuse \"B\" ryhma eelmisel aastal. Täiesti on puudu Lootuse uus mees Andrei Timofejev. Oh eks neid ole kindlasti veelgi aga ma ei viitsi praegu ykshaaval neid k6iki läbi uurida. Loodetavasti on teil varsti otsestest allikatest k6ik täpsed nimekirjad olemas :D

w1Ng
12.03.04, 12:24
Golubev 100% Transis!

w1Ng
12.03.04, 12:29
Väravavahid:
Aleksandr Rjabtšun
Jaan Tarassu

Kaitsjad:
Oleg Bogdanov
Dmitri Dobrovolski
Sergei Vigosvki
Juri Šiškin - USA\'s
Andrei Škaleta

Poolkaitsjad:
Roman Abornev
Stanislav Dubõkin - ????
Konstantin Golitsõn
Sergei Jakovlev
Vjatšeslav Karin - ei m2ngi enam
Oleg Lukjanov
Sergei Popov
Anton Semjonov
Sergei Starovoitov - juba Merkuuris
Igor Tomaševski

Ründajad:
Irfan Ametov
Anton Pomazan
Sergei Salkov

Amadeus
12.03.04, 12:55
Originally posted by w1Ng

Väravavahid:
Aleksandr Rjabtšun
Jaan Tarassu

Kaitsjad:
Oleg Bogdanov
Dmitri Dobrovolski
Sergei Vigosvki
Juri Šiškin - USA\'s
Andrei Škaleta

Poolkaitsjad:
Roman Abornev
Stanislav Dubõkin - ????
Konstantin Golitsõn
Sergei Jakovlev
Vjatšeslav Karin - ei m2ngi enam
Oleg Lukjanov
Sergei Popov
Anton Semjonov
Sergei Starovoitov - juba Merkuuris
Igor Tomaševski

Ründajad:
Irfan Ametov
Anton Pomazan
Sergei Salkov

Sa oled kah Andrei Timofejevi välja jätnud. Saite ta just Levadialt ju.
Mis on saanud Vashtshenkost, Burovist, Burimenkost, Tihonist? Oled sa kindel et Jakovlev ikka Lootuses on veel? Kas Iodo ja Demidovitsh ei ole mitte ka see aasta p6hi meeskonnas?

w1Ng
12.03.04, 15:23
Sa oled kah Andrei Timofejevi välja jätnud. Saite ta just Levadialt ju.
Mis on saanud Vashtshenkost, Burovist, Burimenkost, Tihonist? Oled sa kindel et Jakovlev ikka Lootuses on veel? Kas Iodo ja Demidovitsh ei ole mitte ka see aasta p6hi meeskonnas?

Jah, olen Timofejevi ära unustanud, ta on Lootuses. Burovist - õpib Tallinnas ja treenib Tallinna Dünamos, kuid tema leping Lootusega veel kehtib, nii et, sellel aastal ei saa ta mängida Dünamo eest, ega tahagi mangida Lootuse eest. Burimenko läks Ukrainasse, kus on Tihhon ja Vastsenko ma isegi ei tea. Noored mängijad vist hakkavad väljale ilmuma juba aasta jooksul.

Martin
14.03.04, 13:02
Kas Alutaguse Lootus kasutab vana embleemi või on kasutusel mingi uus? Kui uus, kas oleks võimalik seda saada?

asdf
14.03.04, 13:15
Originally posted by Martin

Kas Alutaguse Lootus kasutab vana embleemi või on kasutusel mingi uus? Kui uus, kas oleks võimalik seda saada?

Minu teada neil uut veel pole.

shakedown
14.03.04, 17:17
Kas eestlasi polegi meeskonnas?

Patriot (BYL)
14.03.04, 17:30
On eesti kodanikud, kuigi eestlasi ei ole!
See on muidugi vaga tahtis teie jaoks, lp. natsionalistiid!!! Teie jaoks rahvus mangib vaga suurt rolli, aga meie jaoks on see viimane asi!

Jk Merkuur vs FC Lootus
1-1 (Ametov)

Uut embleemi ei ole... veel...

mg
14.03.04, 22:06
eestlasi pole sest k-järvel ei soosita eesti jalgpalli
näiteks pole järve gümnaasiumi vutitiimi juba ammu sallitud
eelviimastel võistlustel tulemus tühistati ja talvel ei lastud üldse mängima.:viha:

shakedown
15.03.04, 02:47
Või nii.Mõtlesingi, et kas K-J´lt mõni andekas noor eestlane ka tulemas on.

Patriot (BYL)
15.03.04, 17:10
Kohtla-Järvel armastavad jalgpalli!!!
KURADI NATSIONALISTIID!!!

mg
15.03.04, 21:07
Originally posted by shakedown

Või nii.Mõtlesingi, et kas K-J´lt mõni andekas noor eestlane ka tulemas on.

tegelt ma siin mõtlesin, et põhiliselt ei mängi eestlased k-järvel jalkat, sest eestlaste ala on siin jätkuvalt korvpall ja kõik noored kupatatakse sinna trenni.
meie praegune jalkatiim ongi vist suht esimesi, kes üldse võistlustel üritab käia, aga kuna meid nii külmalt vastu võetakse, hakkab varsti isu ära kaduma.
järgmise aasta kohta nii palju, et kui me mängima saame, siis me paneme selle võistluse kinni.:õnnelik: (oleks juba se aasta pannud, aga \"mõningad\" ei tahtnud seda)

p.s. ega siin on raske puhast eestlast koolitada, aga mulle sobiks, kui mängijatel vähemalt kodakontsus oleks.
ja eestlasi pole mõtet natsionalistiteks sõimata, siin on kõik ühtemoodi sellised, ükskõik mis rahvusest ka poleks.:oih:

kemal1
16.03.04, 11:07
Eks igas liigas ole vaja punaseid laternaid, nagu Eestis Lootus ja Valga,aga edu neile

Amadeus
16.03.04, 13:28
praegu on ju Trans hoopis tabelis viimane :)

Patriot (BYL)
18.03.04, 22:00
Originally posted by kemal1

Eks igas liigas ole vaja punaseid laternaid, nagu Eestis Lootus ja Valga,aga edu neile kui poleks vaja neid siis igal riigil oleks ainul 5-6 meeskonda!

Amadeus
19.03.04, 13:07
Mis siin ikka targutada nende laternatega. Lootusel jooksis pool v6istkonda laiali aga nad on ikkagi suutnud suhteliselt v6itlusvalmi meeskonna kokku saada. V6ta TVMK-l pool meeskonda ära ja nad kukuvad kah esiliigasse. Flora järlkasvu meeskonnad on kah iga aastaga yhe tugevamaks ja konkurentsiv6imelisemaks muutunud ja praegu ei saa keegi enam mängu Valgaga kergelt v6tta. Seda isegi vaatamata asjaolule , et suur osa koolieast välja j6udnuid mujale meeskondadesse jaotati.

Patriot (BYL)
01.04.04, 15:21
Kui FG Florale ei aitaksid kohtunikud ning pohlaku vqim, siis oli samasugune asi!
Vaatame hiljem mis tuleb!!!
LOOTUS SUREB VIIMASENA!!!

Patriot (BYL)
01.04.04, 15:22
LOOTUS - FLORA
Narva, Kalevi staadion. 18.00.
Kas tuleb keegi FGFlorat taotlema?

Jaak
05.04.04, 15:57
Üks huvitav artikkel Lootuse kodukalt. Nimelt uue leegionäri Ametoviga. Kel huvi siis: http://www.fclootus.ee/rus/modules.php?name=News&file=article&sid=159

Jux
05.04.04, 16:36
Originally posted by Jaak

Üks huvitav artikkel Lootuse kodukalt. Nimelt uue leegionäri Ametoviga. Kel huvi siis: http://www.fclootus.ee/rus/modules.php?name=News&file=article&sid=159

Muuseas, see artikkel on saadaval ka täiesti eestikeelses Põhjarannikus (http://www.pohjarannik.ee/article.php?sid=6102).
Ametov jätab täitsa sümpaatse mulje, õpib Kohtla-Järvel eesti keelt :lahe: ja puha.

Amadeus
05.04.04, 17:08
Sel juhul jah märksa intelligentsem tyyp kui enamus kohalikke umbkeelseid :)

kaitz
06.04.04, 13:10
Njah 1-8 hävitav kaotus aga Flora paistab et saab nüüd ka õiged tuurid üles:D

mg
25.04.04, 01:29
тänane võit valga üle näitab, et lootust ikka päris maha ei maksa kanda.
nüüd paeb veel tulevikuga ka hästi mängima ja 6. koht paistab

Amadeus
25.04.04, 15:26
Kuidas mäng ise oli? Yldiselt on ka Valga päris hästi mänginud. Kas see värava oli yks juhuslik rynnak v6i valdas Lootus ka rohkem palli? Keegi käis yldse mängu vaatamas?

pallimees
26.04.04, 10:42
Valga hoidis palli enamuse mängu ajast, kuid ühtegi väravamomenti praktiliselt ei tekkinud, Lootus jättis vähemalt 2 100% võimalust löömata.

Amadeus
26.04.04, 11:47
Nii et tegelikult oli Valga mäng, lihtsalt ei suudetud oma yleolekut maksma panna. Seega ei ole Lootusel suurt midagi h6isata. See et punktid saadi on tore, aga mängu kvaliteet oleks veelgi olulisem.

Karla
26.04.04, 16:58
lootus tegi valgale ära.ametov on hästi mänginud ,2 väravat on tal penaltis vist,kui ma ei eksi.

mg
03.05.04, 22:25
äääh kräpp, lootus sai tuleviku käest 0:1 kotti.
mäng oli muidu suht võrdne, tulevikul oli natuke rohkem võimalusi.

lootuse mängija golitsõn suutis üks üks olukorras posti lüüa.
tuleviku värava lõi anniste karistuslöögist postipõrkega.

ROOTSI KUNN
04.05.04, 09:39
Kuulge K-Järve rahvas! Teie linnas ei toimu ju peale jalgpalli Meistriliiga vist ühtegi korralikku spordivõistlust. Miks te siis jalgpalli vaatamas ei käi ? Vaatasin ,et oli mingi 60 inimest ainult. Kas ei tehta reklaami või on pilet kallis või ei huvita jalgpall kedagi?
Kui võrrelda Rakveret ja K-Järvet siis on viimane palju suurem linn aga Rakvere rahvas käib omasid pallialadel kõvasti toetamas ,kuigi viimasest kohast pole nad kunagi pääsenud.

Amadeus
04.05.04, 13:36
Keegi peab ju ikka puskarit kah ajama ja koolijytsidelt kommiraha välja pommima. Ega ei saa ju läbi elu k6ndida ainult l6butsedes :D

Kest1n
04.05.04, 14:18
Minu arvates, mangus oli 100 inimest voi palju rohkem, kes need arvestas ei tea, aga pilet on koige odovam eestis - 10 krooni!

kaitz
04.05.04, 15:32
Eksid Tartus ka 10 eeku:D

mg
04.05.04, 16:38
see 60 inimest oli küll väga kahtlane arv. minu arvates oli ka ikka üle 100 inimese.

huvitav, mille järgi küll seda vaadatakse...

kohtla järvel toimub muidu väga palju võistlusi. nendest ei räägita lihtsalt.
jäähokit näiteks käiakse suht palju vaatamas.

Amadeus
06.05.04, 23:37
Järjekordne hoop Lootuse lootustele - Abornev, kes yhena vähestest absoluutselt k6ikides mängudes seni alati algkoosseisus olnud suundub kuskile väljaspoole eestit mängima. Yks igavesti suur auk Lootuse koosseisus.

mg
17.05.04, 17:30
lootus siis kaotas jälle eile...
tulemus oli mängupildi järgi õiglane ka, kuigi tvmk jättis kasutamata paar kindlat võimalust.
lootus eriti üle poole platsi ei jõudnud, kui jõudis siis midagi ohtlikku ei tekkinud.
lootuse kaitse siiski töötas mingil määral, sest tvmk-l oli ikka raskusi palli väravasse toimetamisega.
pealtvaatajate kohta niipalju, et mina lugesin 130+ 50 sõdurit.

Patriot (BYL)
20.05.04, 21:18
Rootsi Kunn, meie rahvas käib ka jäähokkis, mis iga aasta toimub ka Kohtla-Järvel!
Aga praegu meeskonnal ei näha seda mängu mis võiks meeldida tavalistele pealtvaatajatele. Muidugi fännid alati meeskonnaga!

rauno
20.05.04, 23:30
Patriot olite ka Flora vs Lootus mängul?8.05 kui sauna saite?

näha kuulda ei olnud peale paari vaikse hüüa aluatguse,sellepärast küsin.

Kest1n
21.05.04, 01:56
rauno, mang Floraga toimus Narvas

rauno
21.05.04, 11:23
Originally posted by Kest1n

rauno, mang Floraga toimus Narvas

nagu et siit (http://www.fcflora.ee/index.php?idb=kmang&selected=&selected1=b4bec21537 6689396a6e260d60f402f8&selected2=&aast=2004&ku=05& mid=295) loeb välja midagi muud .ma nagu ise ka arenal flora vs lootus mängu vaatasin,nii et narvas võis mäng olla a selle koht ma ei küsinud.

mg
05.06.04, 15:45
tore et lootus suutis viljandis viigistada, aga vigastustega on neil vist ikka tõsiseid probleeme, sest mitmendat mängu järjest on väravavaht tarassu väljakul mänginud.
mingi poolkaitse kohal vist

loodaks ikka paremat ja peatset meeste paranemist.

Jaak
02.08.04, 15:07
Pärast viimaseid hävinguid Valgalt a Merkuurilt on tööst ilma jäänud peatreener Sharõmov. Tema asemel hooaja lõpuni meeskonna ukrainlasest ründaja Ametov.
Eks näis kas sellest mängupilt paranema hakkab või ei.

Amadeus
02.08.04, 17:52
See tundub ida virumaal malliks kujunema - treener maha ja mängija asemele. Huvitav kas sellest ka pikemas perspektiivis aksu on kui klubi veab mängija kes ei saagi asju objektiivselt näha.

mg
17.08.04, 14:09
eilne mäng oli eriti huvitav selles mõttes, et lõpuks mängis väljakul juba 4 väravavahti.
lootuse poolel oli väljakumängijateks maskeeritud tervelt 2 tükki juba.
nii väikse koosseisuga vist se aasta enam midagi ära ei tee.

wal
22.09.04, 17:06
Kahju klubist. Neile andis matsu tunamullune õnnetu playoff kurgedega, misjärel pole klubi enam see kes varem:(

raido
22.09.04, 19:34
Lootuse seis isegi ullem kui Pärnu Levadial täpselt 2 aasta eest, kui oli varus vaid väravavaht ja 1 väljakumängija. Tabeliseis ka üpris kehv Lootusel: hetkel 5 punkti, aga huvitav on fakt, et kodus pole mitte ÜHTEGi punkti saadud.
Hetkel peab tänama jalgpalliliitu, et liigat suurendatakse, aga üleminekumängu peab viimane (suure tõenäosusega Lootus) ikkagi mängima. Halva õnne korral võib Lootus ikkagi välja langeda.

Amadeus
23.09.04, 11:34
Noh tegelikult sai Lootuse hauakiviks hoopis Merkuuri loomine. Terve hulk põhimehi läks sinna otse ja teine ports veel Narva nende asemele kes sealt Merkuuri kolisid. Lisaks läks veel keset hooaega minema nende kapten Roman Abornev. Nii et viimaselt ajal on nad jah tihti pidanud kasutama isegi oma a2 punti.

mg
26.09.04, 13:46
a lootuse viga on ikkagi nõrgas presidendis, kes ei hooli eriti klubist. talle ei taheta raha ka anda sest kohalikest maffia ringkondades tundakse teda just mitte eriti viisaka nime all.

näiteks suuruselt teine kohtla järve klubi(kolmas liiga) alko sai tallinna \"sõpradelt\" 750 000 krooni klubi arendamiseks.

vot nii on lood siin pool tuhamäge

mario1412
26.09.04, 17:13
nh kahjuks tõesti lootus ple tasemel

Jack
27.09.04, 00:15
Trans võitis aint 1-0 :oih:

marcello
27.09.04, 01:08
Annaks keegi meile 750 tuhhi.......

Paneb silma kinni ja mõtleb ettevalmistus laagrist-kolm kuud küprosel:D

siim089
15.10.04, 18:26
Algselt postitas Amadeus

Noh tegelikult sai Lootuse hauakiviks hoopis Merkuuri loomine. Terve hulk põhimehi läks sinna otse ja teine ports veel Narva nende asemele kes sealt Merkuuri kolisid. Lisaks läks veel keset hooaega minema nende kapten Roman Abornev. Nii et viimaselt ajal on nad jah tihti pidanud kasutama isegi oma a2 punti.
No aga tegelt ongi A2 ju selleks et valmistada meestele järelkasvu

mg
31.10.04, 19:51
vaatasin just et lootuse tänase mängu pealtvaatajate arvuks oli pandud 0.
huvitav kas jalgpalliliit valib pimedaid inspektoriteks või.
koos minuga oli täna inimesi ikka mingi 50ne ringis+ sõjaväelased(20-30), niiet rahvast ikka jätkus.

hoopis rohkem imestan selle üle, et tõesti eelmine nädal oli koos minuga pealtvaatajaid täpselt 3 ja siis sõjaväelased, kuid pealtvaatajate arvuks oli märgitud 50. veel liikus ringi mingeid suvalsi klemme, kes püsivalt mängu ei jälginud.

imelikke asju sünnib eestimaal...

asdf
31.10.04, 21:05
Algselt postitas mg

vaatasin just et lootuse tänase mängu pealtvaatajate arvuks oli pandud 0.
huvitav kas jalgpalliliit valib pimedaid inspektoriteks või.
koos minuga oli täna inimesi ikka mingi 50ne ringis+ sõjaväelased(20-30), niiet rahvast ikka jätkus.

hoopis rohkem imestan selle üle, et tõesti eelmine nädal oli koos minuga pealtvaatajaid täpselt 3 ja siis sõjaväelased, kuid pealtvaatajate arvuks oli märgitud 50. veel liikus ringi mingeid suvalsi klemme, kes püsivalt mängu ei jälginud.

imelikke asju sünnib eestimaal...

Jalgpalliliit ei ole tänases protokollis pealtvaatajate arvu märkinud (see ei tähenda nulli) ja selle põhjus on lihtne - inspektorit sellel mängul polnud.

Amadeus
01.11.04, 10:36
Noh kas Lootuse teema tuleb nüüd madalamate liigade alla tõsta ... taaskord?

Siik
01.11.04, 13:00
Algselt postitas Amadeus

Vara veel, ega Dünamo ka mingi arvestatav võistkond ei ole!

Amadeus
01.11.04, 14:45
Algselt postitas Siik

Algselt postitas Amadeus

Vara veel, ega Dünamo ka mingi arvestatav võistkond ei ole!

ma kardan et hetkel on nad Lootusest tugevamad. Nii kurb kui see ka ei ole. Lootusel ju pool meeskonda A2 noored ja ega needki nii tuegvad pole. Noorte liiga jätsid nad pooleli ja ka see näitab miskit, et väravavaht (Tarassu) mahub väljakumängijana pidevalt põhikoosseisu.

budu
01.11.04, 23:49
loodame et see ei kaota üht meeskonda jälle jalgpallikaardilt nagu mõned aastad tagasi jõhvi EP seda tegi.

Amadeus
02.11.04, 11:04
Noh kui ta ka kaob, siis kerkib kindlasti kohe mõni teine tema asemele. Sest ega mängijad ju kuskile kao ja noored kasvavad pidevalt peale. Idavirus on alati olnud vähemalt kaks korralikku satsi. Transi ilmselt ei kõiguta enam miski, aga neid teisi võib tekkida-kaduda hulgi.

Martin
02.11.04, 11:32
Algselt postitas Amadeus
Transi ilmselt ei kõiguta enam miski, aga neid teisi võib tekkida-kaduda hulgi.
Ma kardan, et Trans hakkab kõikuma kohe, kui neljast koht kaob. See oli aga juba sellelgi hooajal ohus.

Amadeus
02.11.04, 13:21
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Amadeus
Transi ilmselt ei kõiguta enam miski, aga neid teisi võib tekkida-kaduda hulgi.
Ma kardan, et Trans hakkab kõikuma kohe, kui neljast koht kaob. See oli aga juba sellelgi hooajal ohus.
Noh ei tea, Trans on juba 1991 aastast kõrgliigas istund ja selle aja jooksul mitu korda 4ndast kohast tahapoole jäänud, aga siis jälle mõõnast üle saanud ja medalitele konkureerinud.

mg
07.11.04, 19:53
transil on enne iga hooaega suured probleemid, sest eesti 4. meeskonnale ei taha keegi raha anda. iga aasta ikka sadakse otsaga kokku, või siis vähemalt siiamaani on saadud.

aga ma arvan et isegi kui dinaamo lootuse ahju lükkab, ei soovi nad meistriliigat mängida, sest ilmselt pole neil raha ja ka mehed puduvad.

p.s. mul käed värisevad...

Jaan
07.11.04, 21:10
Algselt postitas mg

p.s. mul käed värisevad...

Ära enam peale võta! ;)

kaitz
09.11.04, 11:25
Njah üleminekumäng tuleb päris põnev võimalused kõrgliigasse saamiseks on mõlemal võiskonnal võrdsed aga siiski arvan,et Lootus siiski võidab aga eks me näe

jorss
24.11.04, 09:35
ongi kõik?

http://www.pohjarannik.ee/article.php?sid=7691

bomb
24.11.04, 11:16
See oleks suur kahju kui Kohtla -- Järve suguses linnas pole oma arvestatavat meeskonda.:(

Mr. Piggy
24.11.04, 16:09
Ja ongi Lootuse asemel järjekordne Tallinna sats meistriliigas. Tõsi küll ilmselt ainult üheks aastaks.

mg
24.11.04, 22:25
siuke jutt käib siin koguaeg, arvan et lootus jätkab kindlalt
no tegelikult ürityab alko ka siin end üles upitada, praegu on veel 3. liiga aga varsti ilmselt tõusevad.
sillamäe kalev on ka uuesti tõusuteel, nende noorte koosseis on näiteks ida viru tugevaim.

inzu
25.11.04, 00:10
lootus paneb järgmine hooaeg 1 liiga kinni

budu
25.11.04, 17:17
arvata on et paneb sest ega sinna esiliigasse polegi tugevaid jäänud kui mitte arvestada seda et seal mõnede duublid mängivad.skoorid tulevad ilmselt väga suured.

$$$
27.11.04, 21:39
pole tugevaid jäänud aga kuda on kaleviga lood?

mg
21.12.04, 23:39
oeh.
seinad räägivad, et lootus jätab järgmise hooaja vahele...
niipalju siis sellest, persse.
a curva teab, mis tegelt otsustatakse, vara veel avatari muutma hakata.:oih:

Silver
21.12.04, 23:46
Fuck jalgpall, kui saab viina juua? Ah, noh tegelikult kui kompleteeritaks samasugune meeskond nagu oli eelmisel hooajal, siis ausalt öeldes vahet pole. Loomulikult oleks uue süsteemiga asi natukenegi võrdsem, seega ehk leiate selle jõu ja vaeva ka tuleval hooajal mängida. Iseenesest perspektiivi on, kui seal tõesti nii kõvad noored on nagu sa räägid..

mg
23.12.04, 13:51
seda et, asi ongi selles et kõigil peale lootuse on tugevad noored
siin on tegelt ka selline jama, et omavahel ei suudeta milleski kokku leppida ja ühe tugeva klubi asemel on mitu sitta.

Jaak
25.01.05, 17:30
Niisiis on Lootus ametlikult loobunud esiliiga kohast. Selle sai ainus soovija - Lelle SK.
Kes seal mängima hakkavad - ei tea. Mingid 14-15 aastased vist:õnnelik:

Amadeus
25.01.05, 17:55
Algselt postitas Jaak

Niisiis on Lootus ametlikult loobunud esiliiga kohast. Selle sai ainus soovija - Lelle SK.

Lelle SK -s nagu sa oled märganud on kontrollmängudes mänginud terve posu eelmisel aastal FC Elva esiliigasse tõstnud tegelasi.

eestimees
27.01.05, 00:23
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Jaak

Lelle SK -s nagu sa oled märganud on kontrollmängudes mänginud terve posu eelmisel aastal FC Elva esiliigasse tõstnud tegelasi.

kahju et sk lelle läheb 1 liigasse, saavad seal kardan peksa ja poistel tekib masendus, arvata on et neil seal pole midagi teha ju.......aga loodan et eksin sügavalt!!!!!!!

bomb
07.02.05, 11:35
Lootus langeb, et kunagi tõusta. Arvan et Lootus valmistab tulevikuks end.:kaval:

Jaan
12.02.05, 09:42
Kunagi pimedal okupatsiooniajal, nii 60-te paiku, mida moned kuldseteks kutsuvad, otsustasid ondsa ENSV jalgpallijuhid, et esindusmeeskond Kalev pole impeeriumi sarjas üldse mitte edukas ja peaks vähe joudu koguma. Moeldud-tehtud ning tshempionaadil osalemisest loobuti. Idee poolest oleks pidanud 15 aastat hiljem hirmtugevad olema, a me koik teame, mis tegelikult oli. Niipalju siis Lootuse salajasest arengust Virumaal.

bomb
28.02.05, 20:14
Noh loodan, et Ida- Virumaa taastab oma endise hiilguse ja ka Lootus tuleb tagasi, samuti ootaks ka Sillamäe Kalevi tõusu esiliigasse omal ajal ikka vintskelt mängisid.

kaigas
09.03.05, 21:47
t2ica hull flora m2ngis Lootusega 1:1 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D TUBLI LOOTUS:D

Sir. Nuutu
09.03.05, 23:00
ei ole siin midagi tublit..:(
aga küll järgmine mäng flora oma võtab:)
vähemalt ma loodan nii...

budu
10.03.05, 15:02
see vist oli küll lootuse läbiaegade parim tulemus.elagu lootus,lootus sureb viimasena

bomb
10.03.05, 15:58
Tubli lootusel on ikka tulevikus Lootust. Loodan väga, et Lootus teeb midagi tõus moodi. Flora vastu mäng oli ikka hea.:õnnelik:

Jaak
28.12.05, 20:39
kes keelt valdab ja huvi on, siis väike uudislink ka Lootuse tegemistest ja plaanidest:

http://www.fclootus.ee/index.php?subaction=showfull&id=1134941654&archive =&start_from=&ucat=1&

ROOTSI KUNN
29.12.05, 11:23
Fännid on neil tõesti lahedad :P Seda sai oma silmaga üleeile nähtud.
Terve Kalevi halli tribüün oli lippe täis. :lahe:

Rein_R
12.08.06, 20:25
300 venelast siis katkisele karjamaale aetud sai täna.

kaitz
12.08.06, 20:47
seda võitu neil küll vaja ei oleks olnud Flora2 üle :oih:

Martin
18.07.07, 23:57
Kohtla-Järve pressiteade

18.juuli 2007.a.

Kohtla-Järve jalgpalliväljaku kunstkattesse investeeritakse 5 miljonit krooni

Täna otsustas Kohtla-Järve linnavolikogu eraldada vahendid kunstkattega jalpalliväljaku loomiseks Ahtme linnaosas. Projekit kogumaksumus on umbes viis miljonit krooni, millest suurem osa tuleb linna eelarvest. Umbes miljoni krooniga toetab projekti ka Eesti Jalgpalli Liit.

”Sisuliselt käib jutt kaasaegse staadioni loomiset, mis mahub praeguse Ahtme Gümnaasiumi staadioni piiridesse. See asukoht on väga mugav ja lähedal on ka Ahtme Spordihall. Nii moodustavad spordihall ja staadion ühtse spordikompleksi, mis sobib ööpäevaringseks kasutamiseks. See on alles esimene etapp, aja jooksul rajatakse uue kattega jalgpalliväljaku ümbrusesse ka väljakud võrkpalli, käsipalli, korvpalli ja tennise mängimiseks. Samuti on ette nähtud ka vajalike riietusruumide ehitus,” rääkis Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjov.

Uue väljaku tekkimisest oli väga huvitatud Kohtla-Järve jalgpalliklubi, kes suutsid kaasata sellesse projekti Eesti Jalgpalli Liidu. Liidu juhtkond on ka varem teatanud vajaduset rajada kunstkattega jalgpalliväljak Ida-Virumaa keskregiooni.

Jalgpalliväljaku ehitustööd algavad käesoleva aasta 1.augustil ja valmis töö antakse üle käesoleva aasta 1.oktoobril. Algul investeeritakse 2,6 miljonit krooni väljaku ettevalmistamisesse, väljaku kunstkate ise maksab umbes 2,5 miljonit krooni. Staadioni edasiarendamise plaanid nõuavad veel umbes 5 miljonit krooni.

Kunstkattega jalgpallistaadioni loomisega seotud tööd kujunevad käesoleva aasta suurimaks investeeringuks Kohtla-Järve spordiobjektidesse. Praegu käivad remonditööd Järve Gümnaasiumi spordisaalis – investeeringu suuruseks on umbes 2,5 miljonit krooni.

urmar
19.07.07, 01:46
Kohtla-Järve pressiteade

Nii moodustavad spordihall ja staadion ühtse spordikompleksi, mis sobib ööpäevaringseks kasutamiseks.

Tore uudis, vaid see on veits kummaline: hakkavad ööpäevaringselt kasutama, justkui valitsejad kohe, kes isegi puhkusest loobusid, kuigi justkui ikka puhkavad ka. :)

budu
23.11.08, 15:47
Lootus siis ülepika aja jälle esiliigas.

keegi võiks nüüd selle teema ka meistri ja esiliiga teemasse tõsta ja ajaxi teema siis panna

budu
30.03.09, 20:39
Lootus siis ülepika aja jälle esiliigas.

keegi võiks nüüd selle teema ka meistri ja esiliiga teemasse tõsta ja ajaxi teema siis panna

keegi võiks selle lükke ära teha siis suurel Lootuse fännid kes Eesti koondist usinasti maha teevad saavad omad vajadused selles teema ära rahuldada

urmar
30.03.09, 21:10
keegi võiks selle lükke ära teha siis suurel Lootuse fännid kes Eesti koondist usinasti maha teevad saavad omad vajadused selles teema ära rahuldada

No tegin selle lükke siis ära. Ole nüüd rahul. :)

budu
30.03.09, 21:30
No tegin selle lükke siis ära. Ole nüüd rahul. :)

Ma arvan et nüüd on see pessimistlik lootuse fänn rahul.aga küsimus et kes sulle see imevõime andis et asju soccernetist muuta saad

Patriot(BYL)
30.03.09, 21:52
Warriori vastu kaotus oli küll valus!

Loodan, et sel hooajal taastame oma toetuse tagasi. Olime kord juba parimad fännid Eestis.

urmar
30.03.09, 22:07
Ma arvan et nüüd on see pessimistlik lootuse fänn rahul.aga küsimus et kes sulle see imevõime andis et asju soccernetist muuta saad

Mõttejõu abil. :)

-RoMaRiO-
30.03.09, 22:11
Warriori vastu kaotus oli küll valus!

Loodan, et sel hooajal taastame oma toetuse tagasi. Olime kord juba parimad fännid Eestis.

Muiduge ajage oma toetusgrupp taas püsti, mida rohkem fännklubisid seda uhkem meie kultuur!

Patriot(BYL)
30.03.09, 22:27
Ongi... üritame küll

fcfloraforever
30.03.09, 22:37
Ongi... üritame küll

oli meil ennist ütlemist mis oli ja arvamus üksteisest mis on aga jah oleks väga viis kui ajaksite pundi kokku kuna tõesti Eesti jalgpall vajab fänne ja ML ja EL publikunumbrite kasvu!

Patriot(BYL)
30.03.09, 22:51
EI TULE KUNAGI staadionile palju inimest kuna:

1. Kõrg hind. Anda 40 EEK, et vaadata ML mängu eriti perega, lastega või sõpratega? Usu mind, ma lähed hea meelega pigem kinosse. Lapsed küll tahavad vaadata jalkat, kuigi selle hinna eest me veedame paremat päeva mujal.

2. Atmosfäär! Muusika, organisatsioon. Tuled stadionile, eriti EL mängudele ning oled seal 90 minutit nagu jobu. Musikat ei ole HF ajal, mingit jalgpalli tunnet ei ole. Mängul ongi need 30 inimest. Sugulased või meeskonnade liikmed. Kauplust tavaliselt kõrval ei ole või ingit baari. Jne

3. Stiimult pole. Ok, praegu tehti EST-BRA mängu piletite loosi. Muidu meie inimestele on vaja pidu! Milleks ta tuleb ning näeb punkti 1 ning 2? Usu mind, teine kord ta ei tule.

fcfloraforever
30.03.09, 23:06

1. Kõrg hind. Anda 40 EEK, et vaadata ML mängu eriti perega, lastega või sõpratega? Usu mind, ma lähed hea meelega pigem kinosse. Lapsed küll tahavad vaadata jalkat, kuigi selle hinna eest me veedame paremat päeva mujal.

2. Atmosfäär! Muusika, organisatsioon. Tuled stadionile, eriti EL mängudele ning oled seal 90 minutit nagu jobu. Musikat ei ole HF ajal, mingit jalgpalli tunnet ei ole. Mängul ongi need 30 inimest. Sugulased või meeskonnade liikmed. Kauplust tavaliselt kõrval ei ole või ingit baari. Jne

3. Stiimult pole. Ok, praegu tehti EST-BRA mängu piletite loosi. Muidu meie inimestele on vaja pidu! Milleks ta tuleb ning näeb punkti 1 ning 2? Usu mind, teine kord ta ei tule.

ML-i piletihind nüüd küll EI ole kõrge...ML-i mängudel on toidustlus kõlarid kust kostub muusika ja teadustaja jutt.Ja veel piletihindadest, et ML-i pilet enamus kohtades lastele on 25.- ja kus mujal sa odavamalt plaanid siis aega viita?ML-i mängudel kui kohtuvad kaks klubi kellel on fännid siis atmosfäär juba tekib kuigi seda ei anna võrrelda mitte kuidagi välismaaga aga mõni aasta tagasi võis sellisestki atmosfäärist ainult unistada.EL-i mängudel ei ole toidustlus kohustuslik vist.Publik ei tule mängudele ise, selleks tuleb teha tööd kõigil, klubidel, nendel pealtvaatajatel ja fännidel kes juba käivad mängudel.Ainult nii tuleb rahvas staadionile.Ja ütle mis imestiimul siis välismaal on, et välismaal on 10 000 ja rohkem publikut mängudel IGA mäng kohal?
Eesti rahvasse tuleb süstida jalgpallipalavikku, et leitaks omale lemmikklubi ja tuldaks seda klubi toetama ja lihtsalt üleüldse oldaks jalgpallihuviline.
Hooajaalgus on kehval ajal nagu siin mainitud ja selleks on vaja ühte ainsat korralikku sisehalli mitte mingit kileurgast.
Ühesõnaga mida ma öelda tahan, et piletihinnad kohe kindlasti ei ole kõrged, kinos perega minnes raiskaksid mitusada krooni rohkem raha.
See, et Eesti staadionid täituksid publikuga on meie endi kätes, meie peame selle nimel ka palju tegema nagu ka klubid ja jalgpalliliit.Selleks olekski EJL-il vaja korralikku turndusspetsialisti, et Eestis vaikselt see asi liikuma ajada.
Tuleb mõelda positiivselt ja teha selle jaoks midagi, et rahvast tuleks staadionile.

salajane33
30.03.09, 23:14

Kui juba ML mängude pilet kõrge, siis jama küll. 40eeki näo peale sa kinno küll ei saa, kui just Kosmosesse ei lähe. Parem võimalus: vaata mängu aia tagant nt. Kalju puhul on kindlasti hea variant. Paned perega 40eegi eest pikniku ka veel püsti. ;)

PETSINHO
30.03.09, 23:33

2. Atmosfäär! Muusika, organisatsioon. Tuled stadionile, eriti EL mängudele ning oled seal 90 minutit nagu jobu. Musikat ei ole HF ajal, mingit jalgpalli tunnet ei ole. Mängul ongi need 30 inimest. Sugulased või meeskonnade liikmed. Kauplust tavaliselt kõrval ei ole või ingit baari.

1. Kõrge hind? Ma ei usu, et 40.- oleks palju MEISTRILIIGA mängu eest. Allameetri mehed saavad 25.- sisse. Kino piletid vaevalt odavamad on, pigem kordades kallimad. Ja nagu sa ütled, et lapsed veel tahavad, siis ma arvan, et 25.- lapse peale kulutada pole just palju, kui nad ise hea meelega vaatama tuleksid.

2.Tihti sa Nõmme Kalju mängudel oled käinud? Atmosfäär, muusika, tantsutüdrukud, kõik see on olemas Nõmmel. Jalgpallitunde tekitavad fännid ja 30-st inimesest on asi kaugel, kuna Kalju mängude publikunumber on üks suurimaid eestis. Iga ilmaga töötab buffet ja mõnesaja meetri kaugusel staadionist on pood ja pubid.

Muidugi on siin veel väga palju ära teha aga ma olen veendunud, et asi liigub paremuse poole.:)

mg
30.03.09, 23:46
kohtla- järve staadion on suht maha jäetud kohas, linna pargi tagumises otsas, kesklinna on sealt mingi 2 kiltsa.
jäähallis(staadioni kõrval kohe) on vist mingi baar, aga see on õhtuti kinni vist.

a noh, vähemalt hea, et lootus omadega päris põhja ei läind, vaid pingutavad edasi, kui suvel Järvele satub, siis vaatab staadionilt ka kindlasti läbi.

Patriot(BYL)
31.03.09, 10:25
Kõik, mida ma kirjutasin oli suhteliselt objektiivne! Praegu ok, antakse suppi, 25 EEK sooduspilet, musika jne. Kas igal mängul? Ei ole! Ning vaadake Tallinna situatsiooni, sama asi peaaegu paljudes linnades. Ei ole ühtegi reklaami. Ok, mingi suur mäng on ees, siis küll pannakse natukene. Meedias, linnas on väga vähe reklaame!

ROOTSI KUNN
31.03.09, 11:31
Kõik, mida ma kirjutasin oli suhteliselt objektiivne! Praegu ok, antakse suppi, 25 EEK sooduspilet, musika jne. Kas igal mängul? Ei ole! Ning vaadake Tallinna situatsiooni, sama asi peaaegu paljudes linnades. Ei ole ühtegi reklaami. Ok, mingi suur mäng on ees, siis küll pannakse natukene. Meedias, linnas on väga vähe reklaame!

Just täna saime teie klubi uued sallid valmis :) Päris kenad. Vaata ,et sa siis ostad kui nad teil K-Järvel müügile tulevad . Salliga ringi käies oled samuti reklaam ,elav reklaam oma klubile .

urmar
31.03.09, 14:12
Just täna saime teie klubi uued sallid valmis :) Päris kenad. Vaata ,et sa siis ostad kui nad teil K-Järvel müügile tulevad . Salliga ringi käies oled samuti reklaam ,elav reklaam oma klubile .

Aga kui sall liiga kallis on?

Warren
31.03.09, 23:57
Aga kui sall liiga kallis on?

Praegusel ajal pole miski odav!

Patriot(BYL)
01.04.09, 21:02
Rääkides hinnast ma tahtsin öelda, et kõik algab organisatsioonist. Aga kui sellist ei ole, mille eest siis maksma? Selle eest, et seista kunstmuru kõrval ning vaadata mängu kahekesi?

Ning kordan veel kord! ÜHTEGI REKLAAMI LINNAS POLE!
Sellest peab alustama, nii Tallinnas, kui ka meil Kohtla-Järvel, Viljandis või kuskil mujal.

-RoMaRiO-
01.04.09, 21:29
Ka sinul fännina on võimalus klubi suunata ning miks ka mitte ise mõned kuulutused A4 teha ning kuskile linna peale üles riputada, kui klubi ise ei soovi. Ja 25 krooni kulutada lemmikmeeskonna toetamsieks, mis arendab võistkonda, ei ole ju palju.

Patriot(BYL)
02.04.09, 16:01
Ma ei räägi lemmikmeeskonnast, vaid üldse eesti jalgpallist. Lemmikmeeskonna jaoks, selge see, kahju küll ei ole, kuigi mõnikord tuled ML või EL mänge vaatama ning tõesti ei viitsigi teine kord tagasi tulla.

Knopix
07.04.09, 02:21
Jah, sall on päris kena :)
http://s61.radikal.ru/i172/0904/1b/bde0e5bcb5e9.png
Hinda ei tea veel, aga arvan et tuleb umbes 200 eeki.

Patriot(BYL)
07.04.09, 10:59
Kust said selle?

rkv_massive
09.04.09, 19:40
kas viimase mängu pildid ka kuskil üleval on ?

aleh
09.04.09, 21:23
http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=735

mihkel-m
12.04.09, 19:52
Tänane mäng Rakveres. (http://www.mihkel-m.planet.ee/pildid/galerii/index.php?list=31)

Patriot(BYL)
12.04.09, 19:58
Paistab huvitav mäng oli. Tubli Lootus! GO GO GO!

sosku
03.05.09, 22:17
Lootus - Tulevik väravad (from: fclootus.ee)
1:0 Škaleta
http://www.youtube.com/watch?v=SgCvoeEdlRc
1:1 Tölpus (päris sajebiiz, vasakuga ristikasse!)
http://www.youtube.com/watch?v=DJcFyum33-c
2:1 Škaleta
http://www.youtube.com/watch?v=wJLB7MA14LY
3:1 Bolšakov (ka päris kena)
http://www.youtube.com/watch?v=OlHc4JaxFnA
4:1 Karin
http://www.youtube.com/watch?v=5DmNG2QQ6z8

päris masendav partii Tuleviku duubli kaitseliinilt. Koosseisu vaadates, pole muidugi mingi ime.

masturr
04.05.09, 14:25
Rääkides hinnast ma tahtsin öelda, et kõik algab organisatsioonist. Aga kui sellist ei ole, mille eest siis maksma? Selle eest, et seista kunstmuru kõrval ning vaadata mängu kahekesi?

Ning kordan veel kord! ÜHTEGI REKLAAMI LINNAS POLE!
Sellest peab alustama, nii Tallinnas, kui ka meil Kohtla-Järvel, Viljandis või kuskil mujal.

No Tallinnas on kalju ikka korralikult paugutanud hooaja algusest saadik pragugi on veel kalju reklaame 2x45 teeb roosaks vms.Naljaks on see et reklaanil on mees kes enam kalju särki ei kanna :D

Vova
04.05.09, 14:43
keda sa silmas pead, kes enam kalju särki ei kanna ?

rallikas
04.05.09, 15:18
No Tallinnas on kalju ikka korralikult paugutanud hooaja algusest saadik pragugi on veel kalju reklaame 2x45 teeb roosaks vms.Naljaks on see et reklaanil on mees kes enam kalju särki ei kanna :D

Kui sa mõtled Andrus Mitti, siis nüüd ta jälle knannab Kalju särki.

masturr
04.05.09, 19:03
Kui sa mõtled Andrus Mitti, siis nüüd ta jälle knannab Kalju särki.Millest sa seda järeldad? kui sellest et ta Sillamäel oli siis ma küsiks vastu miks teda Saaremaal ei old :D Aga ehk oled targem ja tead rohkem kui see on nii siis ootaks huviga:P

Hybrid Soldier
04.05.09, 20:17
Mitt on Kalju II'ga mänginud nüüd viimased mängud. Arvatavasti on peagi esindusmeeskonnaga platsil iga kord kuna kedagi ründajamentaliteediga mängijat on vaja. See paus oli rohkem ta distsiplinaarprobleemide tõttu nagu öeldud ju. Juu parandas ennast :p

masturr
04.05.09, 23:15
Mitt on Kalju II'ga mänginud nüüd viimased mängud. Arvatavasti on peagi esindusmeeskonnaga platsil iga kord kuna kedagi ründajamentaliteediga mängijat on vaja. See paus oli rohkem ta distsiplinaarprobleemide tõttu nagu öeldud ju. Juu parandas ennast :pParandas ja sai kalju 2 w :D:D:D sõbrad te olete eksiteel

Felipe
04.05.09, 23:25
Noo reaalne vend äkki valgustad siis kõike teadvalt meid ka kuidas Mittiga siis seis päriselt on?

Jasper
04.05.09, 23:27
Noo reaalne vend äkki valgustad siis kõike teadvalt meid ka kuidas Mittiga siis seis päriselt on?

Mitt on juba esimeses ju. karikas vähemasti oli.

masturr
05.05.09, 10:55
Sina kui kaljuga seotud tegelane peaksid ju teadma kuidas tegelikult on ja kes teavad need teavad ma arvan et see pole õige koht kus seda lahata v vähemalt mina seda teha ei kavatse

mg
07.05.09, 14:12
vaatasin, et semjonov on jälle jäähoki mm- ile läind
huvitav, kuidas see lootuse mängu nüüd mõjutab...

Patriot(BYL)
12.05.09, 14:48
Noh, kuidas mõjus siis? Arvan, et sel aastal Lootusel on konkurentsivõimeline koosseis ning ründajaid ikka leiab!
Tähtsaim on ikka tulemus! Seda me saimegi.

Kaspy
13.05.09, 22:26
Tekkis ka endal küsimus millest Lootus taast tuule tiibadesse on saanud?Noortega tegeletakse seal vist siiski suht aktiivselt et see ka mängutulemustes kajastub?

PraS
14.05.09, 01:24
Tekkis ka endal küsimus millest Lootus taast tuule tiibadesse on saanud?Noortega tegeletakse seal vist siiski suht aktiivselt et see ka mängutulemustes kajastub?

Sillamäelt on ju saadud nii mõnigi tore täiendus.

viru
22.05.09, 23:33
Kohtla-Järve jalgpalliväljaku renoveerimiseks ei ole raha

Saanud oma käsutusse tehiskattega jalgpalliväljaku, võivad Kohtla-Järve klubide vutimehed jääda muruväljakuta, mille renoveerimiseks pole linnaeelarves raha.

Möödunud aasta sügisest, kui anti käiku Ahtme gümnaasiumi tehiskattega jalgpalliväljak, kasutavad staadioni aktiivselt kõik kohalikud klubid, tehes seal trenni ja pidades kohtumisi. Tänavu kevadel said kohalikud vutihuvilised osa meistriliiga meeskondade mängudest, mis koju kätte toodi - Narva Trans pidas mitmed Eesti meistrivõistluste mängud Kohtla-Järvel.

"Ahtme gümnaasiumi staadion on meile juba koduseks saanud, kuna tehisväljakul saab vaat et igasuguste piiranguteta trenni teha. Kuid vähehaaval hakkab kitsaks jääma, sest siin harjutavad mitu klubi ja peaaegu kõik grupid," märkis FC Lootuse tegevjuht Andrei Škaleta. "Ja ega suvel tehiskattel kõige parem mängida ole. Tehisväljak jääb tehisväljakuks."

Škaleta sõnul oleks suvel vaja mänge pidada ja trenni teha Kohtla-Järve spordikeskuse muruväljakul, kuid väljaku seisukord ei anna selleks lootust: "Ma tean, kui palju aastaid see väljak on eksisteerinud, ning see vajab renoveerimist. See tuleb siledaks rullida, kastmisest ja pügamisest rääkimata. Seejärel võiks sel väljakul juba mängida. Kahjuks praeguses seisukorras see mängude pidamiseks ei kõlba. Muidugi võime ka Vokas mängida, kuid tõele au andes on mul häbi sinna sõita, kui linnas on oma staadion."

"Staadion pole kaugeltki ideaalses seisukorras, kuid me püüame selle korda teha. Terve kuu otsisime masinat, millega muru saaks rullida, paistab, et leidsime. Ka meie tahame, et oleks väljak, millel mängitaks, kuid meil ei ole raha," tähendas Kohtla-Järve spordikeskuse direktor Olga Travitskaja. "Täielikuks renoveerimiseks, mis hõlmaks kamara vahetust, tuleb ära teha väga suur töö, kuid raha meil pole ega ole ka loota. Praegu on võimalik teha vaid "kosmeetiline remont". Eks väljak ole käest lastud ning et see korda saaks, tuleb suur töö ette võtta."

"Väljaku säilitamine ja renoveerimine on niisama oluline kui kogu kergejõustikustaadioni taastamine. Kuid lähiajal ei saa linnaeelarvest mingisugust raha anda - seda lihtsalt ei ole," ütles Kohtla-Järve linnavalitsuse spordispetsialist Kristiine Agu. "Nii et jääb üle ainult rullida, niita ja kasta. Rohkemat pole praegu võimalik teha."

"Ma arvan, et praegu, kui me treenime ja mängime tehisväljakul, oleks väga sobilik muru korda teha. Oleme nõus paar aastat ootama, kuid siis tahaks korralikul muruväljakul mängida. Seda enam, et meeskonnale oleks jõukohane tuleval hooajal meistriliigasse tõusta," lisas Škaleta.

ALEKSEI FJODOROV
Reede, 22.5.2009

aanvaller
22.05.09, 23:37
võtke liiduga ühendust :)

Patriot(BYL)
26.05.09, 10:45
Liit sponseeris kunstmuru ehitamist...

urmar
08.07.09, 14:59
Lootuse 1:2 kaotus Legioni vastu muutus -:2, kuna kasutas mängijat, kelle laenuleping oli lõppenud. Zaharenkovit nimelt.

Patriot(BYL)
13.07.09, 01:17
4-1... tulemus on tagasi.

Patriot(BYL)
13.07.09, 13:20
www.fclootus.ee
Web-l on väravate videod. Nautige neid! :)

Rene Kundla
25.08.09, 04:29
Lootus - Rakvere Flora pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=996

Patriot(BYL)
02.11.09, 17:42
FC Lootus pääses Meistriliigasse!!!!!!!!

Mister
02.11.09, 18:17
Kahju.. :(

Ei tegelt muidgi jõudu, jaksu ja edu. Lihtsalt ise tahaksin näha Meistriliigas rohkem klubisid Lõuna-Eestist :)

PETSINHO
02.11.09, 18:27
Tere tulemast kõrgeimasse seltskonda Kohtla-Järve Lootus, edu eelseisvaks hooajaks.

ROOTSI KUNN
02.11.09, 20:22
Narva , Sillamäe , Kohtla -Järve ja kui sinna lisada veel ka Esiliigas üsna korraliku mängu näitav Kiviõli siis näeme ,et Ida-Virumaal on jalgpall au sees .Seda paraku ainult venekeelse elanikonna seas. Peale Rakvere FCF Flora ei ole sealt kandist kahjuks rohkem mitte ühtegi klubi ,kes võiks kas või Esiliiga tasemel mängida ja seegi ilmselt kukub välja. Milles siis on probleem ,et me ei suuda Ida ja Lääne Virumaal eestlaste seas jalgpalli populariseerida niivõrd ,et saaksime kas või Esiliigasse mõne meeskonna. Samas kubisevad Jõhvi, Toila ja veel mõned väiksemad kohad mingitest korvpalliklubides kelle keskmine pikkus on 180 cm :) ,kes mängivad kusagil kossu esiliigas ,mille võitja kunagi kõrgemale tasemele ei tõuse. Ja need klubid on kõik eestikeelsed.
Kas keegi on kunagi mõtelnud selle peale ,et eestikeelne jalgpall nimelt on muutunud täiesti Tallinna keskseks. Väljaspool seda on koduse meistriliiga tasemel jalgpalli mängimine muutunud peaaegu olematuks. See on välja surnud , suretatud. Ja see teeb järjest rohkem muret. Aga ,mis on selle põhjus. Kas meie alaliitu näiteks see probleem ei huvita ? Miks vanad kantsid nagu Pärnu, kipuvad välja surema , võitlevad Esiliigasse püsimajäämise eest.?
Sel hooajal võib juhtuda ,et kolm esimest kohta võtavad kõik venekeelsed klubid. Parim eestikeelne on ilmselt Flora. Kui kevadel olid paljudel suured lootused ,et lõpuks kerkib Kalju näol üle hulga aja uus iseseisev eestikeelne klubi ,kes võiks vähemalt medalitele mängida siis juba enne poolt hooaega sai selgeks ,et kahjuks nad sel hooajal selleks veel võimelised ei olnud. Teistest eestikeelsetest klubides pole samuti midagi loota ,kuna Tulevik ,Kuressaare ja Paide on jätkuvalt ,kes rohem , kes vähem ,Flora süsteemi osad . Tammeka võitleb koha eest päikese all ja Tal. Kalev osutus ikkagi selleks liigseks Tallinna klubiks.
Esiliiga on 50 % ulatuses venekeelsete klubide omand. Teisest liigast ei ole samuti peale Tammeka II kedagi eestikeelset esiliigasse tulemas. Nõmme United ilmselt loobub. Teise liiga ida/põhi on viis esimest kohta venekeelsete klubide käes.
Vaadates lõuna/lääs seltskonnda siis ei näe seal samuti ühtegi klubi ,kes sooviks lähiajal esiliigasse tõusta.. Ida/ põhjas on konkurents palju tihedam kui lõuna/läänes.
Kokkuvõtteks tundub ,et iseseisvatel eestikeelsetel klubidel puuduvad ambitsioonid Esiliigasse tõusta.
Peale Flora süsteemi kuuluvate linnade Paide ,Kure , Viljandi, Valga , mis sisuliselt on hoopiski Tallinnas baseeruvad klubid ei eksisteerigi meil sellisel tasemel eestikeelset jalgpalli ,kes võiks Esiliigasse tõusta.
Haapsalu on üldse kadunud
Lihtsalt tuli pähe selliseid mõtteid ,kui hakkasin vaatama ,mis olukord meil allpool liigades on . Meie vene kaaskodanikud ,kes koondise tasemel meid kõike hullutavad ja keda me palavalt :) armastame on jalgpallis meist palju edukamad. Ja jumal tänatud ,et nad olemas on . Ainult ,et meil on vaja veel ropult vaeva näha ,et jalgpall saaks üle eesti sama populaarseks nagu ta on eestis venelaste seas.
Jalkaliit võiks ikkagi selle peale mõelda ,kuidas aidata Virumaal eestlasi jalgpalli juurde meelitada ja ,kuidas olemasolevates keskustes klubid välja ei sureks nagu Haapsalus.
P.S. Kui mõni loll aru ei saanud siis toonitan ,et antud tekstis ei maksa otsida mingit rahvustevahelist konflikti.

Gay Fish
02.11.09, 20:39
Tere tulemast kõrgeimasse seltskonda Kohtla-Järve Lootus, edu eelseisvaks hooajaks.

Kuradi pugeja.

urmar
02.11.09, 21:50
Kunnile lohutuseks, et teises liigas on vägagi auahne klubi olemas, kelleks on Ganvix. Karikal löödi võõrsil Orbiit ise auti, pole sel lõunatsooni tasemel häda midagi.

odralauk
02.11.09, 22:32
Levadia küll nüüd mingi vene klubi pole, Eesti-vene segaklubi,pigem Eesti klubi kui vaatada klubi noortemeeskondade nimekirju, seal Eesti nimed ikka enamuses, nii et tulevik levadia suhtes paistab sinimustvalge.
Aga Eesti tipptasemel on küll kahjuks jalgpall koodnunud tallinasse, no siin elab ka kõige rohkem inimesi.

budu
03.11.09, 12:44
Kunnile lohutuseks, et teises liigas on vägagi auahne klubi olemas, kelleks on Ganvix. Karikal löödi võõrsil Orbiit ise auti, pole sel lõunatsooni tasemel häda midagi.

No kas türikad on oma plaanidesse pannud esiliiga ja ka meistriliiga või sama moodi nagu nõmme united kes ei taha uidagi kõrgemale tõusta.
muidu õnnitlused lootuse omadele meistriliigasse pääsu eest.
No kui Kunni jutuga kaasa minna siis kui Haapsalu on jalgpallikaardilt täitsa kadunud siis ega lõuna eestis ei ole ka midagi hõisata,ei pea silmas mitte tartut vaid veel lõuna poole.ei paista sealt ju kedagi kes võiks tahta või üritada mängida vähemalt esiliigas ja hiljem ka meistriliigas.no warrioril pole ju tegelt valga linnaga mitte midagi seost.
aga jah selles ei saa vastu vaielda,et ida eestis on jalgpall populaarne ja vaid aja küsimus kui esiliigas vähemalt on veel mõni ida viru punt.
ning peamine ja suurim miinus on see,et firmad ei taha eriti jalgpalli toetada kuna nemad tahavad tulemusi,aga see kuidas kossu raha maetakse on ju jube ja tegelt tunnistagem ausalt tulemusi ei ole.selle raha mis cramo ja rock ära neelavad on eesti mõistes meeletu ja noorte tööle nendest millidest eriti midagi ei lähe.
vabandust ,et teemast mööda kaldusin.
aga lihtsalt ajab vanduma.

veelkord edu lootusele järgmiseks hooajaks.on ka kedagi lootuse omadest kellel peaks pinksalt silma peal hoidma,ses mõttes et on andekas

urmar
03.11.09, 16:37
No kas türikad on oma plaanidesse pannud esiliiga ja ka meistriliiga või sama moodi nagu nõmme united kes ei taha uidagi kõrgemale tõusta.
muidu õnnitlused lootuse omadele meistriliigasse pääsu eest.
No kui Kunni jutuga kaasa minna siis kui Haapsalu on jalgpallikaardilt täitsa kadunud siis ega lõuna eestis ei ole ka midagi hõisata,ei pea silmas mitte tartut vaid veel lõuna poole.ei paista sealt ju kedagi kes võiks tahta või üritada mängida vähemalt esiliigas ja hiljem ka meistriliigas.no warrioril pole ju tegelt valga linnaga mitte midagi seost.
aga jah selles ei saa vastu vaielda,et ida eestis on jalgpall populaarne ja vaid aja küsimus kui esiliigas vähemalt on veel mõni ida viru punt.
ning peamine ja suurim miinus on see,et firmad ei taha eriti jalgpalli toetada kuna nemad tahavad tulemusi,aga see kuidas kossu raha maetakse on ju jube ja tegelt tunnistagem ausalt tulemusi ei ole.selle raha mis cramo ja rock ära neelavad on eesti mõistes meeletu ja noorte tööle nendest millidest eriti midagi ei lähe.
vabandust ,et teemast mööda kaldusin.
aga lihtsalt ajab vanduma.

veelkord edu lootusele järgmiseks hooajaks.on ka kedagi lootuse omadest kellel peaks pinksalt silma peal hoidma,ses mõttes et on andekas

Türi tahaks küll Esiliigasse minna, aga Budu, võiksid kuidagi selgemalt kirjutada, nagu pudru ja kapsad kõik segi. :)

mg
03.11.09, 22:03
lõpuks ometi näeb siis lootust jälle mängimas, küll ainult tartu vastu ilmselt, aga ikkagi
olin kunagi kõva lootuse fänn, a elu on juba ammu tartu toond

ja selles suhtes, a kes selles süüdi on, et ainult mingi 50 eestlast viitsib jalgpalli mängida

Patriot(BYL)
04.11.09, 10:33
Rootsi Kunn, mis vahe on venekeelne klubi on või eestikeelne? Kõik mängivad EESTIS EESTI meistrivõistlustel ja EESTI liigas! :) Aga positiivne point on selles, et vaatamata sellele, et Ida-Virumaa klubidel ei ole selliseid sponsoreid nagu Viktor Levada koos Levadiaga, Pohlak koos EJL-ga, Nõmme maffiat, meie näite head jalgpalli ning saavutame Eestis kõrged kohad. See fakt, et järgmisel aastal mängivad Sillamäe, Kohtla-Järve ja Narva on palju positiivsem fakt, kui mängiks jälle 3 Flora süsteemi klubi.
Usume Ida-Virumaasse!

kitty72
04.11.09, 10:42
Rootsi Kunn, mis vahe on venekeelne klubi on või eestikeelne? Kõik mängivad EESTIS EESTI meistrivõistlustel ja EESTI liigas! :) Aga positiivne point on selles, et vaatamata sellele, et Ida-Virumaa klubidel ei ole selliseid sponsoreid nagu Viktor Levada koos Levadiaga, Pohlak koos EJL-ga, Nõmme maffiat, meie näite head jalgpalli ning saavutame Eestis kõrged kohad. See fakt, et järgmisel aastal mängivad Sillamäe, Kohtla-Järve ja Narva on palju positiivsem fakt, kui mängiks jälle 3 Flora süsteemi klubi.
Usume Ida-Virumaasse!

Mõistlik jutt :) toetan ! :lahe:

Alarikh
04.11.09, 10:56
Usume Ida-Virumaasse!

5+++ Ahahaha @Nõmme maffia :D Aga tere tulemast tagasi, ja oi kui piinlik hooaeg tuleb nii palju reisidega Ida-Virumaale... Aga see on kindlasti parem kui 5-6 mõttetut Tallinna või Flora süsteemi satsi.
Elagu iseseisvad klubid! Kui ainult Pärnu veel leiaks teed tagasi..

Edu, Kohtla!

ROOTSI KUNN
04.11.09, 12:56
Usume Ida-Virumaasse!
Ära saa valesti aru , ma ei taha midagi halvasti öelda Ida-Virumaa jalgpalli kohta. Vastupidi , ma olen sinuga täiesti nõus selles suhtes ,et olete väga tublid ,kuigi rahaliselt vaesemad kindlasti ,kui Tallinna klubid. Loomulikult olete te Eesti klubid igas mõttes ,kuigi räägite vene keelt .Mind see fakt üldse ei häiri. Ma lihtsalt ootan ,millal sealkandis tekiks mõni klubi ,kus eestlased või eesti lapsed saaksid trennis käia. Ilmselt on probeem selles ,et pole treenereid.

kesa
04.11.09, 14:07
Ida-Virumaal elab 175 000 elanikku, kellest 140 000 on venelased ja need venelased suudavad Meistriliigasse orgunnida kolm klubi.
Eestlasi elab seal 35 000 ehk 20%. Venelased on koondunud immigrantide kombel põhiliselt linnadesse, ajaloo kiuste sinnakanti allesjäänud põliselanikest eestlased enamasti hajutatult linnadest välja.
Narva, Sillamäe, K-Järve, Jõhvi linnades kokku ca 130 000 venelast ja kõigest ca 15 000 eestlast ehk Ida-Viru linnades eestlasi ca 11%, Narvas ja Sillamäel alla 5%.
Loomulik, et eestikeelne jalgpall on sealkandis praktiliselt võimatu.

Pigem on kahetsusväärne kogu Virumaad silmas pidades et valdavalt eestikeelse Lääne-Virumaa keskuses Rakveres eestikeelsele vutile jalgu alla ei saada.

Miks aga Ida-Virumaaga pea võrdse rahvaarvuga Tartumaalt(koos Tartuga) on Meistri-ja Esiliigas ainult üks klubi, miks Pärnu võitleb Esiliigas koha eest päikese all? Haapsalu, Rapla, Võru.....

Kui altpoolt tõusevad veel Kiviõli, Jõhvi, Lasnamäe, Kopli Dünamo võib TV 14 kinni panna ja Eesti(NSV) ML ülekanded Pervõi Baltiiskisse üle viia.

Shermann
04.11.09, 23:49
Kui altpoolt tõusevad veel Kiviõli, Jõhvi, Lasnamäe, Kopli Dünamo võib TV 14 kinni panna ja Eesti(NSV) ML ülekanded Pervõi Baltiiskisse üle viia.

Eesti Vabariigi võiks ka ju kinni panna ja sibulatele anda. Niikuinii on neid igal pool. Eesti on täiesti perses.

Mister
04.11.09, 23:53
Nõmme maffiat
:D:D:D

See fakt, et järgmisel aastal mängivad Sillamäe, Kohtla-Järve ja Narva on palju positiivsem fakt, kui mängiks jälle 3 Flora süsteemi klubi.
Usume Ida-Virumaasse!

Olen nõus sellega, et parem juba Ida-Virumaa klubid kui Flora tütred, aga no loodan, et üle kolme Ida-Viru klubi Meistriliigas minu silm nägema ei pea - mitte midagi halvas mõttes :D

Patriot(BYL)
05.11.09, 15:52
To ROOTSI KUNN: Siin pole mingit probleemi. Lihtlast eesti rahvuse poistel ja tüdrukutel raske midagi saavutada sellises piirkonnas vene rahvuse meeskondade sees. Samamoodi oleks raske ainukesel vene meeskonnal saavutada midagi Haapsalus või Kuressaares. Sama põhjuste järgi.

To Somebody Someone: kolmest piisab ma arvan! :)

To Shermann: just! Oled persses! Mine Antarktikasse!

Kurat
05.11.09, 16:08
To ROOTSI KUNN: Siin pole mingit probleemi. Lihtlast eesti rahvuse poistel ja tüdrukutel raske midagi saavutada sellises piirkonnas vene rahvuse meeskondade sees. Samamoodi oleks raske ainukesel vene meeskonnal saavutada midagi Haapsalus või Kuressaares. Sama põhjuste järgi.

To Somebody Someone: kolmest piisab ma arvan! :)

Haapsalus ilmselt ei oleks kuigi raske vene meeskonnal midagi saavutada :) Muidugi kui asjaolud viimase mõne aastaga muutunud pole.

Shermann
06.11.09, 08:25
Minu postitus oli irooniline vastus kesale.

Patriot(BYL)
06.11.09, 09:41
Ok, selge! :)
Ma ei tea, kuidas teie jaoks, minu jaoks on absoluutselt pohhui, mis keeles räägib esimene või teine meeskond. Point on selles, et meistriliiga on iga aastaga üsna huvitavam. Tallinn, Paide, Kuressaare, Viljandi, Narva, Sillamäe... nüüd ka Kohtla-Järve. Oleks veel Pärnu ja Valga! :) Olen Lootuse pärast väga uhke! Edu meeskonnale ja treeneritele! Usun, et ida-virumaa DERBY-d Lootus - Trans, Kalev - Trans on alati palju huvitavam kui Levadia - Nõmme või Flora - Nõmme mängud...

HaTe
06.11.09, 14:25
Ma ei tea, kuidas teie jaoks, minu jaoks on absoluutselt pohhui, mis keeles räägib esimene või teine meeskond. Point on selles, et meistriliiga on iga aastaga üsna huvitavam. Tallinn, Paide, Kuressaare, Viljandi, Narva, Sillamäe... nüüd ka Kohtla-Järve. Oleks veel Pärnu ja Valga! :) Olen Lootuse pärast väga uhke! Edu meeskonnale ja treeneritele! Usun, et ida-virumaa DERBY-d Lootus - Trans, Kalev - Trans on alati palju huvitavam kui Levadia - Nõmme või Flora - Nõmme mängud...

Saan aru,et oled uhke jne aga juba ennast ida-virumaa derby alla nimetada on ka natuke totter,kuna alles pürgisite ML-i.Ning see jutt,et Ida-virumaa derbyd huvitavamad kui Flora-Nõmme või Flora-Levadia või kasvõi Nõmme-Levadia mängud on juba sorry,aga laus idiootsus:) Ära pikka viha pea:)

mjaasa
06.11.09, 15:01
Tallinn, Paide, Kuressaare, Viljandi, Narva, Sillamäe... nüüd ka Kohtla-Järve. Oleks veel Pärnu ja Valga! :)

Ja Tartut polegi?

Kurat
06.11.09, 15:18

Derby'd on alati ägedad, ma loodan, et Lootusel on fänne aga kui on super Ida-Virumaa derby ja seal on publikut ~10 pealtvaataja jagu, siis on see pigem siiski miinus jalgpalli populaarsusele. Lisaks huvitavus on muidugi subjektiivne mõiste aga kui me objektiivses võtmes üritame rääkida huvitavatest mängudest, siis need sinu toodud näited ei sobi hästi ebahuvitavate kategooriasse. Pigem on ebahuvitavad mängud a'la Kuressaare-Kalev (no offence kallid saarlased ja ...Kalevi fännid).

Patriot(BYL)
06.11.09, 15:54
Saan aru,et oled uhke jne aga juba ennast ida-virumaa derby alla nimetada on ka natuke totter,kuna alles pürgisite ML-i.Ning see jutt,et Ida-virumaa derbyd huvitavamad kui Flora-Nõmme või Flora-Levadia või kasvõi Nõmme-Levadia mängud on juba sorry,aga laus idiootsus:) Ära pikka viha pea:)

Ida-Virumaa DERBydel on pikk ajalugu, selleparast nad on huvitavad.

PraS
06.11.09, 16:45

järeldus su jutust - derbyd on ainult siis kui kõrgliigas ühe piirkonna satsid kohtuvad.

Saarlane
06.11.09, 17:01
Aga mis siis. Mingi Kure-Tammeka on Eesti derbi?

Patriot(BYL)
06.11.09, 17:26
Asi pole kõrgliigas! asi ongi ühe piirkonna meeskonnades:
Milan vs Inter, Arsenal - Chelsea, Bayern - München 1860 jne

PraS
06.11.09, 18:11
Aga mis siis. Mingi Kure-Tammeka on Eesti derbi?

ei !

dareth
06.11.09, 18:39
ei !

on küll derby, juba sellest ajast, mil ugandi mehed pärast talve tulekut üle jää saare peal naisi vägistamas käisid ning saarlased neilt omakorda viljakat mulda varastasid

Vova
06.11.09, 20:23
nii ta on :D

valeskohas
07.11.09, 19:31
venekeelne ja eestikeelne klubi, ja eriti veel x-keelne jalgpall kõlab kuidagi väga totralt. nagu keel oleks esmatähtis jalgpalli mängimisel.
see pidev eesti-vene vastandamine hakkab ära tüütama.
kes segab neid teoreetilisi eesti keelt kõnelevaid lapsi mängida jalkat Ida-Virumaal koos venekeelsetega?
jalgpall ühendab jne.

Edu Lootusele, neil läheb järgmine aasta raskeks.

Çelik Destan
07.11.09, 22:30
Asi pole kõrgliigas! asi ongi ühe piirkonna meeskonnades:
Milan vs Inter, Arsenal - Chelsea, Bayern - München 1860 jne

ei nõustu sinuga kuna Liverpool ja Manchester United on ka Derby, aga nad pole samas piirkonnas;)

Petuhhin
07.11.09, 23:04
ei nõustu sinuga kuna Liverpool ja Manchester United on ka Derby, aga nad pole samas piirkonnas;)

Just. 50 km on juba hoopis teine piirkond. :D

Gallacher
07.11.09, 23:07
venekeelne ja eestikeelne klubi, ja eriti veel x-keelne jalgpall kõlab kuidagi väga totralt. nagu keel oleks esmatähtis jalgpalli mängimisel.
see pidev eesti-vene vastandamine hakkab ära tüütama.
kes segab neid teoreetilisi eesti keelt kõnelevaid lapsi mängida jalkat Ida-Virumaal koos venekeelsetega?
jalgpall ühendab jne.

Edu Lootusele, neil läheb järgmine aasta raskeks.

No mulle isiklikult see Ida-Viru satside edu natuke häirib. Sealt pole ju koondissegi kedagi võtta - enamus umbkeelsed hallipassimehed või Vene kodanikud.
Loomulikult on arusaadav kui keegi leiab, et mis seal vahet, mis keeles räägitakse jne. Aga samamoodi peaks olema arusaadav, kui mind jätab täiesti külmaks kas Sillamäe või Narva saab mingis eurosarjas Valgevene või Moldova klubist jagu või mitte - sama keel, sama meel, samasugused võõrapärased nimed. Ja publikuarvude järgi ei koti see kõik kuigivõrd kohalikkegi, vähemalt Narvas.

Nohik
07.11.09, 23:14
Usume Ida-Virumaasse!

Tegelikult on jah meistriliiga nüüd palju huvitavam kui kunagi millal mängis kaks levadiat ja flora koos oma valga, kure (siis oli kure enam vähem 100% tallina sats) ja viljandiga...

PraS
07.11.09, 23:37
No mulle isiklikult see Ida-Viru satside edu natuke häirib. Sealt pole ju koondissegi kedagi võtta - enamus umbkeelsed hallipassimehed või Vene kodanikud.
Loomulikult on arusaadav kui keegi leiab, et mis seal vahet, mis keeles räägitakse jne. Aga samamoodi peaks olema arusaadav, kui mind jätab täiesti külmaks kas Sillamäe või Narva saab mingis eurosarjas Valgevene või Moldova klubist jagu või mitte - sama keel, sama meel, samasugused võõrapärased nimed. Ja publikuarvude järgi ei koti see kõik kuigivõrd kohalikkegi, vähemalt Narvas.

Nesterovski, Smirnov on täiesti koondisepoisid. Lisaks neile kahele on ka nüüd enam mitte tiblad olevad Jahhimovits, Taar ja Jegorov sealt kandist ju pärit.

viru
28.01.10, 17:53
Kohtla-Järve sportlastel jääb kaks
miljonit saamata
!II Hiljuti vastuvõetud Kohtla-Jarve linnaeelarves on spordiga seotud kulutusi markimisvaarselt vähendatud. Lisaks noorte sportlaste toetuste kärpimisele on tugevalt kannatada saanud ka tipptasemel võistlevate meeskondade ja sportlaste rahakott.
ALEKSEI FJODOROV aleks@pohjarannik.ee
2009. aasta eelarvega võrreldes on tänavu Kohtla-Jarvel spordi toetamisele eraldatavat raha vähendatud enam kui 2 miljoni krooni võrra. Vahetult spordiga seotud kulutusi tuleb kokku tõmmata 1,3 miljoni ulatuses.
Püütakse säästa treenerlte rahakottl
"Olime sunnitud vähendarna noortespordi toetuskulusid -neid vahendeid, mida varem pearahaks kutsuti. Sealt võeti ära kokku 875 000 krooni, mis moodustas peaaegu veerandi (23%) muIlusest summast," selgitas Kohtla-Järve linnavalitsuse spordi peaspetsialist Kristiine Agu.
"Sellest lähtuvalt pidime vahendama iga lapse eest makstavat summat eri spordialade rühmades. Püüdsime esmajärjekorras treenerite rahakotte säästa, kuna paljudel neist on spordiklubist saanud põhitöökoht."
Eelmise aasta veebruaris, kui tehti esimene noortespordi toetusi puudutav kärbe, oletas Agu, et raha võib veelgi vähemaks jääda. Tänasel linnavalitsuse koosolekul peab uus hinnakiri heakskiidu saama.
A-grupi spordialadega, näiteks ujumise, kergejõustiku, poksi, korvpalli, jäähoki, jalgpalli, maadluse, džuudo ja raskejõustikuga tegelevad klubid hakkavad iga lapse pealt aastas saama 2250 krooni.
B-grupis (kolmevõistlus, suusatamine, võorkpall, male, sportaeroobika, akrobaatika ja lestaujumine) on pearaha suurus 1800 krooni, kolmandas (kabe, idamaine kahevõitlus, orienteerumine, kikkpoks, võistlustantsud, iluuisutamine, aeroobika ja fitness, automudelite ehitamine) 1000 krooni.
Seega on koige rohkem raha -ligi kolmandiku senisest toetusest -kaotanud kolmanda kategooria spordiklubid.
"Mis puutub konkreetselt meie klubisse, siis suhtume toetuste vahendamisse üsna rahulikult. Meile pole nad ainsaks tuluallikaks, samuti mõistame tekkinud olukorra keerukust. Kui rääkida treeneritest ja klubidest, kes elavad enamjaolt toetuste arvelt, siis on see neile tõeliselt ränk hoop," markis kikkpoksiklubi Rovesnik esindaja Juri Saltokov.
Meistrivõistlusteks vaid 100 000 krooni
Koige põhjalikumalt kärbiti tippsportlaste ja -meeskondade võistlustel osalemise toetusi -eelmise aasta 522 000 kroonist jäi alles vaid 100
000. "Arvestades seda, kui palju on meie linnas Eesti eri liigades võistlevaid meeskondi, jääb 100000 kroonist kindlasti väheks. Peame nüüd hakkama eelistama ainult Euroopa ja maailmameistrivõistlustel osalejaid," märkis Kristiine Agu.
[B]''Meie klubile lubati 15 000 krooni toetust. Kui vaadata, et Sillamae Kalev saab palju väiksema eelarvega linnalt peaaegu pool miljonit, ning minu andmeil toetatakse mitmesaja tuhandega ka Narva Transi, siis pole see summa üldse arvestatav," ütles üks jalgpalliklubi Lootus juhtidest Andrei Skaleta. "Meie klubil seisavad ees mängud Eesti meistriliigas, kuid juba enne võistluste algust oleme kaasmaalastega võrreldes kehvemas seisus."
. Samuti vähendati peaaegu poole võrra linnaürituste korraldamise toetusi, millele 2010. aastal eraldatakse 264 000 krooni. Tasub märkida, et seekord arvestati selle summa sisse ka kulutused koolispordile.
Kahju pidid kandma ka spordikeskused, mille toetusi vähendati 686 000 krooni võrra.
"Spordiasutused peavad edaspidi kommunaalmakseid ise tasuma ning see sunnib neid iseseisvalt rohkem raha teenima. Praegu pole üüripindade hinnatõusu küsimust veel arutatud, kuid võimalik, et see seisab veel ees. Kokkuvotteks peab tõdema, et tulemas on väga rasked ajad," märkis Kohtla-Järve linnavalitsuse spordi peaspetsialist.

-RoMaRiO-
28.01.10, 20:54
Lahe. Kohtla-Järve esindusklubi saab linna toetusega käia 2x aastas Tallinnas peetavatel mängudel. Normaalne.

PraS
28.01.10, 22:09
Huvitav oleks teada palju sai Sillamäe eelmisel hooajal.

elx
29.01.10, 00:32
no tegelikult pole siin midagi kiruda - omavalitsused on tõsiste rahaliste probleemide eest ning on loomulik, et esmalt mõeldakse elutähtsate asjade peale ning koomale tõmmaakse kultuuri ja spordi pealt.

gamer
29.01.10, 00:50
No mis seal ikka, pole ime kui näiteks Pärnus peaks varsti peale maksma, et klubi võiks end linna esindusklubina esitleda;)

Bobik
29.01.10, 04:20
Nesterovski, Smirnov on täiesti koondisepoisid. Lisaks neile kahele on ka nüüd enam mitte tiblad olevad Jahhimovits, Taar ja Jegorov sealt kandist ju pärit.

Rääkimata Sidorenkovist.

viru
30.01.10, 01:15
tahtsin ennast registreerida foorumisse, aga ei saanud kuna represeeritute järeltulijana ei nõustu kuidagi täitma Vene Föderatsiooni seadusi.
FC Lootuse kodulehekülje foorumisse registreerimine-üks lõik sealt:Соглашаясь с нашими правилами, вы обязуетесь выполнять требования форума в целом, а также требования законодательства РФ.

tõlge-meie reeglitega nõustumisel te olete täielikult kohustatud täitma foorumi nõudeid ja samuti Vene Föderatsiooni seadusandja nõudeid.

Kurat
30.01.10, 15:37
tahtsin ennast registreerida foorumisse, aga ei saanud kuna represeeritute järeltulijana ei nõustu kuidagi täitma Vene Föderatsiooni seadusi.
FC Lootuse kodulehekülje foorumisse registreerimine-üks lõik sealt:Соглашаясь с нашими правилами, вы обязуетесь выполнять требования форума в целом, а также требования законодательства РФ.

tõlge-meie reeglitega nõustumisel te olete täielikult kohustatud täitma foorumi nõudeid ja samuti Vene Föderatsiooni seadusandja nõudeid.

Keegi veebimeister on vaikimisi vene keele tõlke peale tõmmanud ja unustanud paar detaili ilmselt :)

elx
30.01.10, 20:54

No kui server asub Venemaal, siis peakski just selle riigi seadused seal kehtima.

aleh
02.02.10, 21:17

Võid ennast registreerida, nüüd sa pead nõustuma täitma Eesti riigi seadusi :))

Patriot(BYL)
16.02.10, 15:05
No kui server asub Venemaal, siis peakski just selle riigi seadused seal kehtima.

Loogiline vist! :)))

viru
04.03.10, 18:16
Treener ootab oma meeskonnalt meistriliiga tasemele tousmist

lIIII Kohtla-Jarve jalgpalliklubil Lootus kulus Eesti melstrlliigasse naasmiseks tapselt viis aastat. Kahtlemata oli mulluses edus oma osa Lootuse mangi-val treenerll Aleksei Zukovll, kes mangis ja treenis varem Soome esiliiga klubi Viking koosseisus.
ALEKSEI FJODOROV
aleks@pohjarannik.ee
Volgogradis sündinud ning hiljuti oma 45 aasta juubelit tähistanud Aleksei Zukov tuli klubisse Lootus, kui meeskond oli teises liigas võisteldes üle elamas raskeid aegu. Lootuse Juhatus tutvus Zukoviga palju varem -Sillamael toimunud veteranide turniiridel. Kutse Eesti klubiga ühineda sai praegune mängiv treener kaks aastat tagasi, kui andis oma tütre Kohtla-Järve elanikule naiseks.
"Arvasin, et mu mängijakarjäär on läbi, kuid võtsin uue pakkumise vastu ning siin ma olen," ütles Zukov. "Eelmine hooaeg läks väga hasti ning tõi mängu osas palju positiivseid emotsioone. Meeskonnaga töötamine oli minule väga meeldiv nii treeneri kui mängija seisukohalt. Oli näha, et meeskond sai oma mänguomadustele vastava koha, tehes sammu edasi. Lootus on minu esimene täiskasvanute meeskond. Enne seda töötasin Soomes noortega, kuid peatreeneri ametit pole ma kunagi pidanud."
Milline mulje jäi eelmise aasta Eesti meistriliigast?
Tegelikult ei jõudnudki ma palju ära vaadata. Oleme kõik uustulnukad, sealhulgas ka mina; seega on praegu raske midagi hinnata. Pole ju saladus, et kõrgem liiga on jagatud kaheks alaliigaks seal on meeskonnad,kes lahendavad tipptasemel ülesandeid, ning koik ülejäänud.
Kas vahe Soome jalgpalliga torkab väga selgelt silma?
Ka seda on raske hinnata. Silma torkab ainult see, et Soomes on rahaline toetus tuntavam. Koik põhineb sponsorite tegevusel ning klubide eelarved on suuremad. Vikingi eelarvega tunneksime end siin palju kindlamalt. Teine suur erinevus on külastatavus. Esiliiga liidri Vikingi kohtumistele tuli kohale ligi viissada kaasaelajat, suvel koguni tuhatkond. Siin aga käis eelmisel aastal mängudel 30-50 inimest ning karta on, et lähitulevikus see ei muutu. Infrastruktuur on liiga nõrk. Pealtvaatajate eest tuleb võidelda.
Tegelikult tundub mulle, et Eesti jalgpall on mõnes mõttes Soome omast üle. Vaadake näiteks Soome ja Eesti klubide etteasteid eurokarikates.
Kuivõrd on Lootus uueks hooajaks valmis?
Lootsin, et meeskond areneb edasi ning meil õnnestub olemasolevat tuumikut kolme-nelja mängijaga tugevdada, kuid see jäi ära ja sellest on iseenesest väga kahju. Loodame, et see olukord muutub hooaja jooksul. Meie uk-
sed on kõigile avatud, tahaksime oma meekonda sportlikus plaanis auahneid inimesi, kes soovivad tõestada oma professionaalset võimekust.
Milline olekS teie ettekujutuses piiramatu eelarvega ideaaIne meeskond? Milliseid mängijaid võtaksid enda juurde?
Mängijad on ainult jäämae tipp Iga mangija tahaks 0lla korraliku infrastruktuuriga hästi toimiva süsteemi osa. Esimese asjana hakkaksingi rajama klubi infrastruktuuri, materiaalset põhja: staadioni, lastemeeskondi ja muud sellist. Et oleks nil, et kui inimene kõnnib linnas Lootuse jopega, siis kõik näeksid, et ta kuulub millegi helge juurde, et lapsed tahaksid selles klubis mängida ja et nende vanemad jagaksid salaja nende soovi. Meistrite meeskond ...
Kujutage endale ette torti seal on tainas, kreem, maasikad. Meeskond on kõigest maasikas, sellele lisaks on aga vaja veel palju muud.
Saite hiljuti 45aastaseks. Kas see vanus tähistab teile mingit piiri?
Ei, tunnen ennast igal juhul hinges noorena. Naudin treeninguid ja kohtumisi. Arvasin, et võiksin 40aastaselt lõpetada, ent iga kord uuesti valjakule tulles ei kahetse ma seda mitte üks raas.
Annate võimaluse noorematele?
Oleks ju võinud ka eelmisel aastal anda, aga... Mul oleks hea meel, kui meie noored oleksid sellisel tasemel, et mul polekski tarvis valjakule tulla. See ongi minu soov ja unistus. Praegu aga meeldib mulle rohkem mängija kui treeneri roll. Olen väga õnnelik, et saan mängida. Eelmisel hooajal nautisin mängu ka sellepärast, et saime kokku korraliku meeskonna heade mangijatega

ROOTSI KUNN
09.03.10, 23:58
Huvitav ,et üks Flora nimekirjas olev kitse :) karjataja mängis täna K-Järve eest. ????