PDA

View Full Version : Kes käind vaatamas mõnda mängu...

Tanel
24.02.04, 10:11
Kes siis on käinud vaatamas mõnda mängu väljaspool Eestit(intertoto,CL,Uefa Cup).Isiklikult pole käinud aga need kes käinud on võiks muljetest rääkida.
EDIT:Või siis kavatsete ja kelle vahelist kohtumist tahax vaadata.

DEDE junior
03.03.04, 22:14
ma käisin vaatamas Reali mängu võõrsil Valladolidiga st. Valladolidis. Yli bull oli Ronaldo mängis nii toredalt ja mõnnalt! Kogu aeg lõi peale mitu korda lausa tyhjale väravale! A sisse ei läind:( , ple ullu selle eest lõi alzeeria vanameister ilusa kolli 5 meetrilt ristakasse vasaku jalaga. Panen selle kolli varsti yless ka see oli super koll!
Ronaldo tegi koguaeg step overeid a miski pärast kukkus koguaeg:( Carlos näitas aga fair play mängu parimas eksemplaaris. Aind ma ei saa aru miks ta tollele Valladolidi vennale molli andis ja ryndajatele kossi peksis, a see pohh, sellest hoolimata ta tegi super fair play mängu. Casillas oli aga lausa sein, lastes sisse vaid 5 väravat, noh ple ullu, hea seegi!!!Selgusetuks jäi mulle vaid see mix Figo end koguaeg maha viskab kui talt pall võetakse--ei tea ju siis see populaarne. Ja Raul Reali ikoon ta on super lihtsalt super ta on tõeline ikoon, ta on sellises staatuses et ta ei peagi mängima seisab yhel kohal ja naeratab pealtvaatjatele, nii lahe!!! Soovitan kõigile see mäng oli mu tõeline super elamus ma sain aru mix need mehed on calacticod:D

realmadridfan
03.03.04, 22:42
Originally posted by DEDE junior

Ronaldo tegi koguaeg step overeid a miski pärast kukkus koguaeg:(

No poiss, ma saan aru, et kuskilt midagi selle kohta kuulnud oled, aga siiski mõeldi selle all Manyoo Ronaldot. ;)

DEDE junior
03.03.04, 23:36
Originally posted by realmadridfan

No poiss, ma saan aru, et kuskilt midagi selle kohta kuulnud oled, aga siiski mõeldi selle all Manyoo Ronaldot. ;)

Ylibull kui 15 aastane tatt ytleb poiss, ma olen esialgu rahumeelne su suhtes, kuid sellist sõna sinu poolt ma enam kuulda ei taha! Ja ma rääkisin siiski Reali mängust , kuhu manU ronaldo plnud kudagi seotud:kaval:

realmadridfan
04.03.04, 00:40

Originally posted by realmadridfan

Ylibull kui 15 aastane tatt ytleb poiss, ma olen esialgu rahumeelne su suhtes, kuid sellist sõna sinu poolt ma enam kuulda ei taha! Ja ma rääkisin siiski Reali mängust , kuhu manU ronaldo plnud kudagi seotud:kaval:

:D Oled küll naljakas. :D

Robinho
04.03.04, 16:33
DEDE, ole nüüd kuss. See, et ma sulle step-overeid õpetasin, ei tähenda et sa nüüd rebima peaksid jälle hakkama. Ole rahulik ja küll näed, kuidas Bernabeul poisid üle Bayerni sõidavad.

taku*
04.03.04, 19:44
Ole rahulik ja küll näed, kuidas Bernabeul poisid üle Bayerni sõidavad.
Ainult üle Hitzfeldi laiba:P

Hunt
25.06.04, 16:04
mingit CL mängu võix vaatama küll kui keegi annax raha. samas ei ütlex ära ka mõnest EM mängust;)

Sull
01.07.04, 02:13
Mina käisin sõbra juures CL\'i mängu vaatamas.

vandersell
01.07.04, 11:02
Originally posted by Sull

Mina käisin sõbra juures CL\'i mängu vaatamas.
Ma käisin ka, isegi mitu korda olen käinud. Tal hea suur telekas.

Aramis
14.09.04, 17:11
Algselt postitas Hunt

mingit CL mängu võix vaatama küll kui keegi annax raha. samas ei ütlex ära ka mõnest EM mängust;)

Ei saa ütlemata jätta, et EM oli OK, Meistrite Liigat loodaks ka see hooaeg kaema jõuda. Kahju, et Allianz Arena veel valmis pole.

EgoTrip
14.09.04, 17:48
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas Hunt

Ei saa ütlemata jätta, et EM oli OK, Meistrite Liigat loodaks ka see hooaeg kaema jõuda. Kahju, et Allianz Arena veel valmis pole.

Viimases Arteris kirjeldati väga eredalt Bayerni ja Hertha mängu. Selle juttu järgi tundub, et praegusel staadionil pole midagi vigagi.

Van Nistelrooy
29.11.04, 15:42
Kui FC Flora Meistrite liigasse ükskord kunagi pääseb, siis lähen Tallinnasse vaatama !

Aramis
29.11.04, 17:34
No loodame - kui ehk Jumal annab, siis saad sinagi ehk vanas eas Meistrite Liiga vutti näha.

keijoalatalo
21.03.05, 22:06
Mina olen käind.. paar aastat tagasi oli CL mäng-- INTER-AC MILAN-- sittaks lahe mäng oli.. staadionil oli sihuke lärm ikke et oi oi o i.. AGA LAHE OLI

realmadridfan
22.03.05, 00:23
Algselt postitas keijoalatalo

Mina olen käind.. paar aastat tagasi oli CL mäng-- INTER-AC MILAN-- sittaks lahe mäng oli.. staadionil oli sihuke lärm ikke et oi oi o i.. AGA LAHE OLI

Oli lahe muidu vä?

Jasper
22.03.05, 00:52

mees mees tead ka kui palju sa mind nyyd kadedax tegid v?

Anfield
04.04.05, 22:43

:kaabu: Jaa, mina vaatasin tervet Itaalia liiga hooaega :prill2:

Pilt
07.06.05, 14:00
läti-eesti mängu riias:D ilmselt lähen slovakkiasse ka:lahe:

waluswend
14.06.05, 02:53
Läti-Poola Riias! Seal valitses ikka mõnus staadioni õhkkond!

Sir. Nuutu
14.06.05, 13:50
Läti-Eesti
ilmselt slovakkiasse ja luxenburgi kah minek.

Oll
15.06.05, 02:17
Njaa...ainuke siiani on olnud Poola-Eesti.
Oli igati kift-seltskond ja muu.
Eriti toredaks elamuseks kujunes olukord Varssavis, kui lambist vajusid meie seltskonnale(umb 5 matsi) kari noori ja turskeid poolakaid ümber ja pärisid suht kärsitult-oleme me huligaanid või ultrad???Krt, tollal ma ei teadnudki, kes need ultrad on.
Situatsioon lahenes õnneks rahulikult. Kui ma õieti mäletan oli see Herr Mayhem, kes poolataridega:P lõpuks jutule sai.

Igatahes Poola ON ilus linn.

2mSööt3mMööda
15.06.05, 02:23
Algselt postitas Oll

Igatahes Poola ON ilus linn.
täiega!! :kaval:

Bayern
14.09.05, 17:34
Olen siis käinud vaatamas pariisis ühte mängu see staadion oli amazing kõik karjusid ja kui värav tuli siis oli selline tunne et hakkad kohe nutma:Dkohtusid kui ma ei eksi Torino juventus ja Real Madrid.Jah minu poole pealt oli mäng väga kõva:Psest juve võitis 2:0 ja mõlemad väravad lõi alessandro del piero Nii et jah soovitan soojalt kõigil minna cl mänge vaatama

SleepWalking
14.09.05, 17:37
kindel, et see pariisis oli?
ja et juventus ja real?
ja 2-0?
ja del piero?

realmadridfan
16.09.05, 21:17
Hakkas mindki see müstiline mäng huvitama. Äkki härra räägiks lähemalt?

Mõnuagent 007
16.09.05, 21:19
Algselt postitas Bayern

Olen siis käinud vaatamas pariisis ühte mängu see staadion oli amazing kõik karjusid ja kui värav tuli siis oli selline tunne et hakkad kohe nutma:Dkohtusid kui ma ei eksi Torino juventus ja Real Madrid.Jah minu poole pealt oli mäng väga kõva:Psest juve võitis 2:0 ja mõlemad väravad lõi alessandro del piero Nii et jah soovitan soojalt kõigil minna cl mänge vaatama
mina nägin täna muide paljaid naisi unes.

Bayern
24.09.05, 15:36
Algselt postitas realmadridfan

Hakkas mindki see müstiline mäng huvitama. Äkki härra räägiks lähemalt?

Misa sa teada tahad sul realist kahju v6i ?:D

Bayern
24.09.05, 15:37
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Bayern

mina nägin täna muide paljaid naisi unes.

Aga mis see mind kotib??

Aramis
26.09.05, 01:02
Sina bayern pole just normaalsemaid tegelasi.

Even
27.09.05, 16:25
Käisin Soomes AC Alianss - Haka mängu vaatamas 2004 suvel. Ilus staadion, ühel pool mets ja teisel pool tribüün ja tribüünid olid ikka rahvast täis.

snob
21.11.05, 22:44
Tere

Sõidan detsembri alguses Milanosse ja sel ajal on San Siro staadionil Milan - Schalke 04 mäng. Kas keegi teab öelda, pileti hinda selle mängule ja kas neid saab kohapealt osta, või kusagilt netist ette?
Ültse igasugune inf, et mida tuleks tähele panna sellist mängu ja sellisele staadionile minnes on teretulnud.

Aramis
22.11.05, 02:10
Eks Milani lehelt (http://www.bestticket.it/newbt/default.asp?shop_id=MILANeng)
peak sleidma. Monedil seal vaid järgmine Serie A kodumäng. Aga usun, et kohe peale homset Meistrite Liiga vooru ilmub sinna tellitavaks ka Schalke mäng. Muud polegi midagi tarka ütelda - kõva asi saab olema, kuna selles alagrupis läheb asi viimase vooruni väga põnevalt.

Jasper
22.11.05, 02:20
Algselt postitas snoob

Tere

Sõidan detsembri alguses Milanosse ja sel ajal on San Siro staadionil Milan - Schalke 04 mäng. Kas keegi teab öelda, pileti hinda selle mängule ja kas neid saab kohapealt osta, või kusagilt netist ette?
Ültse igasugune inf, et mida tuleks tähele panna sellist mängu ja sellisele staadionile minnes on teretulnud.
piletitega läheb arvatavasti raskeks (kindlasti püüa netist saada). kui sul shalke särk seljas siis jälgi et sa curva sudi ei satu. eesti lipuvärvid pole ka seal kuigi teretulnud!!! milani forumis oli öeldud et stadioni ääres passimiseks peab olema umbes 3 tundi varu aega igaks juhuks.
tavalise serie a mängu hinnad on odavamad 15 euri kuni väga kallid. arvatavasti pead arvestama umbes 30 eurise väljaminekuga aga see on seda väärt;) ise pole küll käinud aga seda asja olen nii palju läbi mõelnud, et üht-teist tean juba.

dreyd
22.11.05, 16:57
Algselt postitas Jasper

eesti lipuvärvid pole ka seal kuigi teretulnud!!!

oskad öelda ka miks?

Jasper
22.11.05, 17:20
Algselt postitas dreyd

Algselt postitas Jasper

eesti lipuvärvid pole ka seal kuigi teretulnud!!!

oskad öelda ka miks?
LOL. aga juhuks kui sa tõesti ei tea siis milani värvid on punene-must.....interi omad sinine-must. vaevalt seal kõik ultrad teavad, sellist riiki nagu eesti koos oma lipuga. pigem arvavad, et üks merda poiss tuleb pahandust tegema.

dreyd
22.11.05, 17:25
aitäh selgituse eest. Ei ole tõesti saapamaa asjadega pädev, tean et pealinn on Rooma ja seal mängib tatti-Totti

Aramis
22.11.05, 18:18
Väga palju oleneb hind loomulikult sellest kuhu koha valid. Siin võib ka eksida. Nt ma maksin 44 euri (pilet 40 + saatmiskulud) kyll keskel asuva koha eest, aga hiljem selgus, et koht liiga madalal. Staadionoiplaanilt seda välja ei lugenud, aga nii ta oli. See muidugi Berliini Olümpiastaadioni ja Bundesliiga näide.

snob
04.12.05, 15:47
Olen nüüd netist leidnud erinevate hindadega pileteid:

Seal pakutakse odavama tsooni piletit hinnaga 40£ =940 eeki
http://www.euro-football.co.uk/tickets_acmilan.php

ja teisel lehel on odavama tsooni pileti hind 160 eurot = 2480 eeki
http://www.euroteam.info/eventdescription.asp?event=Football&subevent=Champ .%20League&eventid=19786

Suur hinna vahe, või mis???

Esimeselt lehelt ei suutnud ma aru saada, kuidas, või kust pileti kätte saab.
On kellegi rohkem sotti, kuidas see asi toimib?

MihkelPallak
04.12.05, 23:27
2001. aastal nägin taani liiga mängu kopenhaagen-ljungby(vms) kopenhaagen võitsis 4-1...päris kõva staadion seal

snob
11.12.05, 17:35
UEFA Champions League
Ac Milan - Shalke04
San Siro staaionil 6 dets.2005
Me käisime seal ära ja see oli mega kogemus. Milano Duomo katetraali väljak oli juba päeval Saksamaalt tulnud fänne täis. Tagusid trumme ja laulsid fännlaule. Hotellist oleks saanud osta pileti 50 euroga. Mõtlesime, et ei kiirusta esialgu. Otsisime staadioni kella 15.30 -ks üles. Seal pakuti pileteid 40 eurot. Ümber staadioni olid avatud müügiputkad, kus sai osta kõiksugu fännstaffi (sallid, mütsid, pasunad jne) Küsisime politseinikelt kust oleks võimalik osta piletid ja nad näitasid ametlikku müügikohta. See avati 17.30 ja mida värkki: piletid maksid alates 10 eurost
Mäng hakkas 20.45 meistrite liiga hümniga, seda saatis kirjeldamatult võimas hümin. Shalke fänn tsoonis tõmmati lahti valgusküünlad ja paar neist loobiti väljakule. Enne mängu mõtlesin, et näeks kolme väravat oleks hea. Me nägime 6-te. Üht Milani väravat ei loetud kaheldava suluseisu tõttu ära. Lõppseisuks jäi 3:2 võit Milanile

Paar pilti:

http://www.hot.ee/niimoodisaab/San%20siro%20AC%20Milan%20-%20Shalke04.JPG

http://www.hot.ee/niimoodisaab/San%20Sirol.JPG

ja Video:

http://www.hot.ee/niimoodisaab/San%20Sirol%20Shalke04%20f%e4nnid%20poletavad.AVI

katkestasin filmimise, kuna ehmatasin
:ham8:

Jasper
11.12.05, 17:37
tundub, et vaatasid mängu päris kõrgelt. kuidas seda kommenteerid ja palju pilet sinna maksis?

edit: ja millega seda filmi näeb? (mul real, bs ega windowsi playerid ei mänginud)

Karla
11.12.05, 17:42
Algselt postitas Jasper

edit: ja millega seda filmi näeb? (mul real, bs ega windowsi playerid ei mänginud)
Winampiga.

snob
11.12.05, 22:27
See oli kolmas tsoon tribüünil ja pilet kõige odavam= 10 eurot. Mängu nägi ilusti, aga mängijate nägusid mitte. See eest laulud ja möll kajasid üleval pool paremini, kui all. Staadionile sisse minnes oli sihuke udu. Me arvasime, et kas ültse midagi näeme, või jäetakse mäng ära. Aga staadionile sisse langes udu, vaid kõrgel mänguplatsi kohal. Sest seal katus kaetud ei olnud.
Minu arvutis avaneb Windows media player. See on tavalise digifotogaga filmitud ja faili formaadiks peaks olema AVI. Neid videolõike on veel, aga mahult suured. Natuke probleemne kusagile üles riputada.

Mikusiku
11.12.05, 23:46
Algselt postitas snoob

Natuke probleemne kusagile üles riputada.
www.yousendit.com

Aramis
12.12.05, 23:47
Algselt postitas snoob

UEFA Champions League
Ac Milan - Shalke04
San Siro staaionil 6 dets.2005
Me käisime seal ära ja see oli mega kogemus. Milano Duomo katetraali väljak oli juba päeval Saksamaalt tulnud fänne täis. Tagusid trumme ja laulsid fännlaule. Hotellist oleks saanud osta pileti 50 euroga. Mõtlesime, et ei kiirusta esialgu. Otsisime staadioni kella 15.30 -ks üles. Seal pakuti pileteid 40 eurot. Ümber staadioni olid avatud müügiputkad, kus sai osta kõiksugu fännstaffi (sallid, mütsid, pasunad jne) Küsisime politseinikelt kust oleks võimalik osta piletid ja nad näitasid ametlikku müügikohta. See avati 17.30 ja mida värkki: piletid maksid alates 10 eurost
Mäng hakkas 20.45 meistrite liiga hümniga, seda saatis kirjeldamatult võimas hümin. Shalke fänn tsoonis tõmmati lahti valgusküünlad ja paar neist loobiti väljakule. Enne mängu mõtlesin, et näeks kolme väravat oleks hea. Me nägime 6-te. Üht Milani väravat ei loetud kaheldava suluseisu tõttu ära. Lõppseisuks jäi 3:2 võit Milanile

Paar pilti:

http://www.hot.ee/niimoodisaab/San%20siro%20AC%20Milan%20-%20Shalke04.JPG

http://www.hot.ee/niimoodisaab/San%20Sirol.JPG

ja Video:

http://www.hot.ee/niimoodisaab/San%20Sirol%20Shalke04%20f%e4nnid%20poletavad.AVI

katkestasin filmimise, kuna ehmatasin
:ham8:

Mnjaa, vaatasin seda mängu algusest lõpuni ja väga kõva andmine oli..Kujutan ette seda kohapealset värki. Kuigi lähim on ring ümber San Siro, kuhu mina olen jõudnud.

snob
14.12.05, 01:33
http://www.snob.pri.ee/Milano-Venezia/Milano%20Venezia%20videod/San%20Siro%20AC%20MILAN%20-%20SHALKE04.wmv

Üritasin need klipid kokku liita ja riputasin sinna üles. Kel huvi on saab sealt selle alla tirida.

Selle mängu kohta on kirjutatud seal:

http://www.uefa.com/competitions/UCL/FixturesResults/Round=2201/Match=1100338/Report=RP.html

Huvitaks kui palju rahvast seda mängu staadionil vaatas, aga leidnud seda kusagilt? Kas kuskuil on selliseid andmeid? Vahest TV-s kommentaatorid on selliseid asju öelnud, kust nad andmeid saavad? Kas see on avalik?

Jasper
14.12.05, 01:53
uefas peaks need andmed ka olema. seal on ühes menüüs mingi press release enne mängu ja pärast mängu.

Chamiga
09.03.06, 14:39
Käisin vaatamas Highubryl Arsenali ja ManU mängu selle aasta alguses(2.jaan vist). Võimas elamus oli, sellist \"fännamist\" pole enne kohanud!

Homie
01.04.06, 22:32
Käisin prantsusmaal reisil ja sai vaadatud Lyoni ja Marseille´i mängu. Ikka päris võimas oli.Pole lihtsalt sõnu.

Even
02.04.06, 12:32
Eks neid Soome Liiga mänge nähtud küll. Haka - Alianssi nägin, Terja isegi mängis tookord.

lorenzo
05.04.06, 18:59
eelmisel aastal, 9.mail vist, Camp Noul Barca-Albacete. 92000 pealtvaatajat

avscol
15.04.06, 17:50
1) 2002 august Intertoto finaal 2. leg Malaga - Villareal ca 20 000 inimest
2) 2004 detsember Catalunya - Argentina (Nou Camp) 67 000 inimest
3) 2006 jaanuar Barcelona - Bilbao (Nou Camp) 74 000 inimest

lorenzo
10.05.06, 00:20
7.mail Lissaboni Sporting- Braga Sporting, 45000 pealtvaatajat

custodio