PDA

View Full Version : Flora kokkusaamine!

Even
28.02.04, 21:22
Kes läheb sinna Flora kokkusaamisele Pohlaku ja Pjipersiga 5.märtsil. Ise lähen kohale ja ostan endale sealt ka Flora hooaja kaardi ja särgi.

rauno
28.02.04, 22:42
kes siit foorumis läevad saad teada ntx ka siit (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2059&page=4) ,kus seda teemat on käsitletud veidi ka:)

ROOTSI KUNN
28.02.04, 22:52
Kohal 100% ja veel rohkemgi!:lahe:

rauno
28.02.04, 22:54
nagu soccerneti artikli kommentaaris mainisin on väga meeldivaks üllatuseks hooajakaardi hinna sees CL mäng(vähemalt 1 nagu me teame loodame et sel aastal on neid 2 ) ja loomulikult kohal:)

Tihane
29.02.04, 13:45
Mina olen ka kohal nagu viis kopkat .. ja peale artiklit, kus vihjatakse tasuta õllele on kindlasti nii mõnigi pudulojus tulemas :D

U2
29.02.04, 18:06
Mina olen ka kohal.

13
29.02.04, 20:35
Isegi tasuta õlu ei suuda mind sinna meelitada.

Silver
29.02.04, 22:25
Originally posted by 13

Isegi tasuta õlu ei suuda mind sinna meelitada. Segane oled peast? :D Eestlane on kord selline, et kui tasuta saab, siis peab ikka läbi hüppama. Saabki tarka nägu vahelduseks teha :P

rauno
29.02.04, 23:08
Egas kõik peagi seal kohal olema,sest asja mõte ikka selles et FCF fännid saaks oma lemmikklubi peatreenerile ja tegevjuhile küsimusi esitada ja ntx toetust avaldada või omapoolset kriitikat esitada.ehk siis et hakkaks lõpuks toimima klubi ja fännide vaheline suhtlus.et ei oleks seda et öeldakse et mis me klubisse ikka rääkima lähme ja ettepanekuid teeme,niikuinii midagi ei muutu jne jne.
kui natuke tegutseda eks siis muutub ka ja nii areneb vaikselt ka eestis jalgpalli- ja fänlusekultuur.ehk siis reedel saab Pohlakule ja Pijpersile oma nägemust selles esitada ja ka muidugi küsida mis nemad arvavad.nii olen mina asjast aru saanud.ja et seal toop õlut pakutakse on muidugi ka normaalne et tekitada sundimatut ja meeldivat õhkkonda.ehk siis happy family:)
ehk sis flora fänn läeb kohale ka õlle pakkumiseta,laisematele õllesõpradest fännidele stiimul muidugi missugune:)
:õlu:

ROOTSI KUNN
01.03.04, 11:08
Originally posted by 13

Tahad hirmsasti rõhutada ,et sa ei ole Flora toetaja või? Lasteaed....Teame seda niigi.:P

ROOTSI KUNN
01.03.04, 11:12
Originally posted by rauno

Egas kõik peagi seal kohal olema,sest asja mõte ikka selles et FCF fännid saaks oma lemmikklubi peatreenerile ja tegevjuhile küsimusi esitada ja ntx toetust avaldada või omapoolset kriitikat esitada.ehk siis et hakkaks lõpuks toimima klubi ja fännide vaheline suhtlus.et ei oleks seda et öeldakse et mis me klubisse ikka rääkima lähme ja ettepanekuid teeme,niikuinii midagi ei muutu jne jne.
kui natuke tegutseda eks siis muutub ka ja nii areneb vaikselt ka eestis jalgpalli- ja fänlusekultuur.ehk siis reedel saab Pohlakule ja Pijpersile oma nägemust selles esitada ja ka muidugi küsida mis nemad arvavad.nii olen mina asjast aru saanud.ja et seal toop õlut pakutakse on muidugi ka normaalne et tekitada sundimatut ja meeldivat õhkkonda.ehk siis happy family:)
ehk sis flora fänn läeb kohale ka õlle pakkumiseta,laisematele õllesõpradest fännidele stiimul muidugi missugune:)
:õlu:

Võin kihla vedada ,et mingit õlut seal meile ei pakuta ja õigesti ka teevad see kohtumine pole selleks mõeldud. Aga omad fännid on meile teada ning võõrad näod jätame kohe ukse taha .

Amadeus
01.03.04, 11:21
Originally posted by ROOTSI KUNN

Võin kihla vedada ,et mingit õlut seal meile ei pakuta ja õigesti ka teevad see kohtumine pole selleks mõeldud. Aga omad fännid on meile teada ning võõrad näod jätame kohe ukse taha .

See on kyll huvitav strateegia uute fännide värbamiseks. K6ik kes on otsustanud sel kohtumisel Flora fänklubiga liituda v6ivad seega heaga koju jääda, nad jäetakse niikuinii ukse taha. Sinna hulka on ilmselt ka arvestatud ajakirjanduse esindajad, need ju kah v66rad näod. Loodetavasti tunneb fännklubi eesotsas Kunniga ikka Pohlaku ja Pijpersi ära, sest muidu v6ib see kohtumine väga yhepoolseks jääda ...

kmoor
01.03.04, 11:38
võim korrumpeerib

ROOTSI KUNN
01.03.04, 11:44
Originally posted by Amadeus

See on kyll huvitav strateegia uute fännide värbamiseks. K6ik kes on otsustanud sel kohtumisel Flora fänklubiga liituda v6ivad seega heaga koju jääda, nad jäetakse niikuinii ukse taha. Sinna hulka on ilmselt ka arvestatud ajakirjanduse esindajad, need ju kah v66rad näod. Loodetavasti tunneb fännklubi eesotsas Kunniga ikka Pohlaku ja Pijpersi ära, sest muidu v6ib see kohtumine väga yhepoolseks jääda ...

OK! Pingutasin veidi üle;) aga see eelnev tekst oli mõeldud rohkem nendele ,kes arvavad tulevad sinna õlut otsima . Selle kohtumise korraladab Flora oma toetajatele ja poolehoidjatele aga mitte fännid uute liikmete värbamiseks ja sellega peaks kõik öeldud olema. Kes tunneb ,et on Flora toetaja ,see kohale ka tuleb ja oleme ausad ,tunneme üksteist niikuinii nägupidi :lahe:

rauno
01.03.04, 14:42
võib juhtuda et siiski ei tunne kõiki,eriti nooremaid st. järelkasvu:)
mul kehv mälu nagu ikka vanainimesel;)

Wuppi
01.03.04, 18:53
Raunol on siinkohal õigus, sest viimasel ajal käib Florale oma pöialt hoidmas tõesti palju noori ja väga noori futi sõpru. Peale selle me ei saa ju näidata kõigile, et nüüd hakake Flora toetajateks, meilt saab õlut. Sama teed võib ka igaüks minna, kuid arvestama peab ka seda, et alkoholi meil kuigi palju futi väljakutel näha pole, kui siis ainult sponsori nimes. Vastupidi me peaksime reklaamima rohkem võimaluste rohkelt arenevat jalgpalli, kus Eesti tingimustes parimad harjutus võimalused, üksteise eest välja astuvad fännid. Lisaks suur võimalus kohtuda aegajalt klubi töötajatega, mis on suureks plussiks kogu asja juures.

Minu kohalolekus pole vaja hakata kahtlemagi :r66m7:

rauno
01.03.04, 19:00
ma juba kahtlesin su kohaletulekus veidi;)

13
02.03.04, 10:41

Originally posted by 13

Tahad hirmsasti rõhutada ,et sa ei ole Flora toetaja või? Lasteaed....Teame seda niigi.:P

ma ei taha hoopis oma eluga riskida ja liikuda \"ehitusjärgus oleval\" objektil.ainult Eesti koondise heaks olen nõus oma eluga riskima.isegi ,kui mulle ei peaks seal mingi asi pähe sadama,siis kardan kurjade Vloora fännide käest nahapeale saada.

/me irvitab lõpetuseks õelalt.

Jorgan
02.03.04, 10:55

Aga kui mind huvitab hoopis see hooajapilet(koos selle särgi ostmise võimalusega) kas siis ka ei või kohale tulla?

Amadeus
02.03.04, 11:00
Originally posted by Jorgan

Aga kui mind huvitab hoopis see hooajapilet(koos selle särgi ostmise võimalusega) kas siis ka ei või kohale tulla?

Kunn juba vabandas oma liigse entusiasmi pärast eespool.

rauno
02.03.04, 11:40
Originally posted by Jorgan

kui sa tahad osta flora kodumängude hooajapileti siis sa oled ju flora fänn/toetaja,ikka võib tulla.
samas on 8-st märtsis hooajakaardid samade sooduspakkumistega Sportlandis müügil nagu ma asjast oeln aru saanud.ühgesõnaga usun et kedagi minema ei hakata ajama,ses suhtes võib ikka rahulik olla.

rauno
05.03.04, 23:22
Nonii nüüd on see siis toimunud:)
Ma ei tea kuidas teistele tundus kuid minu arust oli hea selline kokkusaamine:)
Kunn oli küsimused korralikult ettevalmistanud:)
ja sai ka tulevikus kallist hinda maksev hooaja kaart ostetu mille mõni võitis ,kahjuks polnud nende hulgas mind a mis siis:)
positiivne emotsioon hooaja alguseks:)

ROOTSI KUNN
08.03.04, 11:58
Originally posted by rauno

Nonii nüüd on see siis toimunud:)
Ma ei tea kuidas teistele tundus kuid minu arust oli hea selline kokkusaamine:)
Kunn oli küsimused korralikult ettevalmistanud:)
ja sai ka tulevikus kallist hinda maksev hooaja kaart ostetu mille mõni võitis ,kahjuks polnud nende hulgas mind a mis siis:)
positiivne emotsioon hooaja alguseks:)

Kohtumine õnnestus suurepäraselt ja kõik jäid rahule.Tubli ,Rauno, sul on selle kohtumise orgunnis erilised teened! Kes ei tulnud need jäid paljustki ilma. Aga nagu öeldud ,hakkame neid nüüdsest regulaarselt korraldama.