PDA

View Full Version : Manuel Pablol lahtine jalaluu murd

coco
02.10.01, 10:06
Kuuldavasti peab mees palliplatsilt ligi 6 kuud eemal olema.Jube vaatepilt oli iseenesest, jalg naksti põhimõtteliselt pooleks.Deportivo võitles end 2:0 kaotusseisust mängu lõpuks viiigi peale.

Udupasun
02.10.01, 13:19
Vaatepilt oli tõesti ropp... Huvitav, et ta ise suutis (vähemalt telekast paistis nii) suht rahulikuks jääda. Vähemalt see vend, kellega ta kokku pani (Giovanella vist?) oli küll näost valge ja hoidis peast kinni. Sellised asjad on ikka ropud...

Ramm
08.11.01, 15:25
Selliseid asju juhtub:deemon:

Kaarel
14.12.01, 20:32
Pilt hetkest, kui Luc Nilis eelmine hooaeg jala murdis oli ikka päris kole vaadata. Kes näinud, see teab.:(

moochie
15.12.01, 21:41
Orginally posted by Kaarel

Pilt hetkest, kui Luc Nilis eelmine hooaeg jala murdis oli ikka päris kole vaadata. Kes näinud, see teab.:(
Juhtusin kah seda nägema, peris jõhker oli...

Aga rõvedustest rääkides sattusin ükspäev siuksele leheküljele, kus näitas ikka vääga rõvedaid asju! Lõigati päid otsast ära jms.
Ei soovita kellegile, aga kes on huvitatud, saatke message mulle! Sellist asja mina igatahes oma eluea jooksul näinud pole veel, kui see, ega enam ei taha kah!

Maarek
16.12.01, 06:40
Orginally posted by T20s

Aga rõvedustest rääkides sattusin ükspäev siuksele leheküljele, kus näitas ikka vääga rõvedaid asju! Lõigati päid otsast ära jms.
Ei soovita kellegile, aga kes on huvitatud, saatke message mulle! Sellist asja mina igatahes oma eluea jooksul näinud pole veel, kui see, ega enam ei taha kah!

Ma vaatasin ka mingi aeg videot, kus pea otsast ära lõigati. Võigas

Aga sa võid selle aadressi mulle PM saata, vaatan üle.

sicmic
16.12.01, 20:36
Orginally posted by Maarek

Orginally posted by T20s

Ma vaatasin ka mingi aeg videot, kus pea otsast ära lõigati. Võigas

Aga sa võid selle aadressi mulle PM saata, vaatan üle.

Saada mulle ka, ehk tean juba seda...:kaval: :doh:

moochie
16.12.01, 20:43
Ehhhh...Nüüd siuke lugu, et olen kahjuks omal selle lingi bookmarksist ära kustutanud!:(
Sry, et ette-taha promosin siis...Aga noh proovin üles leida.

Kaarel
01.01.02, 12:58
Meile siin sõjaväes näidati jällegi videot jäsemete amputeerimisest.

coco
01.01.02, 16:25
võibolla räägite shownomercy.com-ist??????

See mingi eriti rõve sait oli...mingi aasta aega tagasi sai seal korra käidud.....enam ei kipu kah....