320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Need for speed Underground

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need for speed Underground

    Ise mängisin Underground Modes kuni 93 sõiduni ,siis viskas koppa ette.Sõitsin Nissan Skylinega autokuju oli 5 tähte.Lemmik sõit oli Drift.Lemmik laulud mängust oli muidu Statix X - The Only ja mingi laul Broken Promosises.Kõige raskem sõit oli 85. pidin 5-6 korda proovima ,et läbi saada.Muidu oli päris huvitav mäng ,aga jätsin vahelduseks 2 päeva mängimist vahele ja ei viitsindgi enam mängida ja ruumi oli ka arvutis veel parasjagu vähe.Noh tglt ma olen mänginud peaaegu kõik NFS`e v.a 3`e.NFSU`le annaks kokkuvõttes viie 10/8 punna kuna rajad tüütasid nii ära ,aga lemmik oli peale sillalt ülehüppamist või vastupidi (sillale minemist) majade vahel autot hellitada.2 nitrot oli mudu.
    sigpic

    #2
    Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

    Traktoritega sõitsid või, et sa seal koppa ette viskasid?
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

      Traktoritega sõitsid või, et sa seal koppa ette viskasid?
      Kule ma vaatan, et sa oled päris vaimukas...äki õpetad mulle kaa
      Ise olen ka seda mänginud. Kahjuks minu raal ei vea seda korralikult välja...aga sellegipoolest tundus väga hea mäng olevat.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

        Tegin läbi..alguses oli kyll väga huvitav,aga mida lõpupoole,seda igavamaks läks
        2002 FC EBS Team
        2003 FC Nimeta
        2004 FC Nimeta
        2005 FC Nimeta
        2006 Tallinn United FC
        2007 Tallinn United FC

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

          Originally posted by vanapagan


          Traktoritega sõitsid või, et sa seal koppa ette viskasid?
          Kule ma vaatan, et sa oled päris vaimukas...äki õpetad mulle kaa
          Ise olen ka seda mänginud. Kahjuks minu raal ei vea seda korralikult välja...aga sellegipoolest tundus väga hea mäng olevat.
          Võtame seltsimehed toonid maha, vanapagan räägib.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

            Ka ammu-ammu läbitud. Väga tegija oli..ja lõpuni põnev! Ja ainult Mazdaga...loomulikult!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

              Mängin...Golfiga sõidan....96 sõit vist on käsil präägu. traaa need rajad käivad haigelt pinda kus on vaja mingi 6 ringi sõita. Autol on kõik perfomance upgraded ära tehtud.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

                ausaltöeldes ei ole eriti põnev.. Radu on vähe, lihtsalt nfs-ilikult mirroris ja tagurpidi jne. Garaazhi ei saa täiendada, mis on eriti tyytu - no kes see viitsib enne igat sõitu upgrade\'e vastavalt vajadusele vähemaks või rohkemaks kruttida? Ainus ja põhiline pluss on muidugi pildiline pool - minu 1,2ghz ja GF2 ei anna pooltki seda pilti, mis näiteks P4 + GF4..ja see pilt on muidugi vapustav. Iseenesest on tore muidugi ka oma kunstiliste vajaduste rahuldamine ehk autode \'ilusaks\' tegemine - aga see kõik on nii üheülbaliselt 2F2F stiilis, et tüütab suhtkoht ruttu.

                Ei saa siiski siiani ükski NFS Porsche Unleashed\' vastu.:P - nii nagu CMR2 on ja jääb ilmselt parimaks rallimänguks veel pikaks ajaks.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

                  Mina mängisin oma \"võimsa\" arvutiga nimelt see nädalavahetus Need For Speed I-te ja ütleks,et suht äss mäng on ikka

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

                    a mis sa naerad nii ... omal ajal oli see ikka päris tegija mäng. Mõtle autot sõitsid vastu ja sinu auto lendas üle katuse ... tol ajal sellist asja igapäev ei kohanud. :P

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      Ainus ja põhiline pluss on muidugi pildiline pool - minu 1,2ghz ja GF2 ei anna pooltki seda pilti, mis näiteks P4 + GF4..ja see pilt on muidugi vapustav.
                      Siin vist eksitakse tsitaadis - ütlema pidi Amd Athlon + Radeon 9800 ...

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

                        Originally posted by Noonik


                        a mis sa naerad nii ... omal ajal oli see ikka päris tegija mäng. Mõtle autot sõitsid vastu ja sinu auto lendas üle katuse ... tol ajal sellist asja igapäev ei kohanud. :P

                        Ma naeran nii seepärast, et see on Siiani väga tegija mäng
                        Need For Speed I on seega lihtsalt üks äss mäng,mis ei nõua mingeid erilisi võimeid teie arvutilt ning kaifi saab kätte, hmmm kuidas veel:P

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Need for speed Underground\'

                          NFS:Undegrondi singel player võib normaalne olla aga multiplayeri osa jätab kõvasti soovida. Netis on metsikult neid, kes kasutavad cheate ja ka mäng ise sisaldab mitmeid buge. Näiteks võid sa sõidu ajal vaadata, et juhid sõitu aga hiljem finiseerides võid ennast lõpptabelist teiselt kohalt leida. Ja EA sports on üldse päris kaval- NFS:U-s ei ole võimalik ise serverit creatida vaid saad mängida ainult läbi EA ametlike serverite, nii et kui EA tahab, et automängude fännid hakkaksid lihtsalt nende uut automängu ostma siis lükkavad nad oma NFS:U servud kinni ja ongi asi korras. Võib-olla EA teeb kunagi tulevikus mingi patchi millega saab ise servereid püsti panna aga ma arvan, et see on väheusutav.

                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Need for speed Underground\'

                            M\'kay ... Underground 2. Kas kellegil on juba kogemusi selle mänguga?
                            Mul selline jama, et kui ma lülitan mängu sisse, siis on mõnda aega must pilt ees ja siis läheb tagasi Winni ... Milles probleem võiks olla? Ehk on mõnel sama jama olnud?

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Need for speed Underground\'

                              Algselt postitas Noonik
                              M\'kay ... Underground 2. Kas kellegil on juba kogemusi selle mänguga?
                              Mul vend mängib seda. Teeb koguaeg mingeid pilte ajakirjade esikaantele (ma ei tea kas see ka esimes oli) ja sõidab ringi ilgelt haigeks tuunitud valge Focusega. Ise püüan ka kunagi mänguni jõuda...
                              Tahtsin niisama postitust juurde saada.
                              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X