PDA

View Full Version : Need for speed Underground

Tanel
29.02.04, 14:17
Ise mängisin Underground Modes kuni 93 sõiduni ,siis viskas koppa ette.Sõitsin Nissan Skylinega autokuju oli 5 tähte.Lemmik sõit oli Drift.Lemmik laulud mängust oli muidu Statix X - The Only ja mingi laul Broken Promosises.Kõige raskem sõit oli 85. pidin 5-6 korda proovima ,et läbi saada.Muidu oli päris huvitav mäng ,aga jätsin vahelduseks 2 päeva mängimist vahele ja ei viitsindgi enam mängida ja ruumi oli ka arvutis veel parasjagu vähe.Noh tglt ma olen mänginud peaaegu kõik NFS`e v.a 3`e.NFSU`le annaks kokkuvõttes viie 10/8 punna kuna rajad tüütasid nii ära ,aga lemmik oli peale sillalt ülehüppamist või vastupidi (sillale minemist) majade vahel autot hellitada.2 nitrot oli mudu.

realmadridfan
29.02.04, 14:49
Traktoritega sõitsid või, et sa seal koppa ette viskasid?:D

taku*
29.02.04, 18:31
Traktoritega sõitsid või, et sa seal koppa ette viskasid?
Kule ma vaatan, et sa oled päris vaimukas...äki õpetad mulle kaa:viha:
Ise olen ka seda mänginud. Kahjuks minu raal ei vea seda korralikult välja...aga sellegipoolest tundus väga hea mäng olevat.:kaval:

Litmanen37
29.02.04, 20:38
Tegin läbi..alguses oli kyll väga huvitav,aga mida lõpupoole,seda igavamaks läks

Silver
29.02.04, 21:01
Originally posted by vanapagan

Traktoritega sõitsid või, et sa seal koppa ette viskasid?
Kule ma vaatan, et sa oled päris vaimukas...äki õpetad mulle kaa:viha:
Ise olen ka seda mänginud. Kahjuks minu raal ei vea seda korralikult välja...aga sellegipoolest tundus väga hea mäng olevat.:kaval: Võtame seltsimehed toonid maha, vanapagan räägib.:sega8:

Aramis
01.03.04, 04:31
Ka ammu-ammu läbitud. Väga tegija oli..ja lõpuni põnev! Ja ainult Mazdaga...loomulikult!

makser
01.03.04, 11:24
Mängin...Golfiga sõidan....96 sõit vist on käsil präägu. traaa need rajad käivad haigelt pinda kus on vaja mingi 6 ringi sõita. Autol on kõik perfomance upgraded ära tehtud.:õnnelik:

fitti
01.03.04, 11:32
ausaltöeldes ei ole eriti põnev..:sega9: Radu on vähe, lihtsalt nfs-ilikult mirroris ja tagurpidi jne. Garaazhi ei saa täiendada, mis on eriti tyytu - no kes see viitsib enne igat sõitu upgrade\'e vastavalt vajadusele vähemaks või rohkemaks kruttida? Ainus ja põhiline pluss on muidugi pildiline pool - minu 1,2ghz ja GF2 ei anna pooltki seda pilti, mis näiteks P4 + GF4..ja see pilt on muidugi vapustav. Iseenesest on tore muidugi ka oma kunstiliste vajaduste rahuldamine ehk autode \'ilusaks\' tegemine - aga see kõik on nii üheülbaliselt 2F2F stiilis, et tüütab suhtkoht ruttu.

Ei saa siiski siiani ükski NFS Porsche Unleashed\' vastu.:P - nii nagu CMR2 on ja jääb ilmselt parimaks rallimänguks veel pikaks ajaks.

Juveman
01.03.04, 11:34
Mina mängisin oma \"võimsa\" arvutiga nimelt see nädalavahetus Need For Speed I-te ja ütleks,et suht äss mäng on ikka:D

Noonik
04.03.04, 20:57
a mis sa naerad nii ... omal ajal oli see ikka päris tegija mäng. Mõtle autot sõitsid vastu ja sinu auto lendas üle katuse ... tol ajal sellist asja igapäev ei kohanud. :P

Aramis
04.03.04, 21:37
Originally posted by fittibaldi

Ainus ja põhiline pluss on muidugi pildiline pool - minu 1,2ghz ja GF2 ei anna pooltki seda pilti, mis näiteks P4 + GF4..ja see pilt on muidugi vapustav.

Siin vist eksitakse tsitaadis - ütlema pidi Amd Athlon + Radeon 9800 ... ;)

Juveman
04.03.04, 23:44
Originally posted by Noonik

a mis sa naerad nii ... omal ajal oli see ikka päris tegija mäng. Mõtle autot sõitsid vastu ja sinu auto lendas üle katuse ... tol ajal sellist asja igapäev ei kohanud. :P

Ma naeran nii seepärast, et see on Siiani väga tegija mäng:lahe:
Need For Speed I on seega lihtsalt üks äss mäng,mis ei nõua mingeid erilisi võimeid teie arvutilt ning kaifi saab kätte, hmmm kuidas veel:P

2mSööt3mMööda
06.03.04, 09:45
NFS:Undegrondi singel player võib normaalne olla aga multiplayeri osa jätab kõvasti soovida. Netis on metsikult neid, kes kasutavad cheate ja ka mäng ise sisaldab mitmeid buge. Näiteks võid sa sõidu ajal vaadata, et juhid sõitu aga hiljem finiseerides võid ennast lõpptabelist teiselt kohalt leida. Ja EA sports on üldse päris kaval- NFS:U-s ei ole võimalik ise serverit creatida vaid saad mängida ainult läbi EA ametlike serverite, nii et kui EA tahab, et automängude fännid hakkaksid lihtsalt nende uut automängu ostma siis lükkavad nad oma NFS:U servud kinni ja ongi asi korras. Võib-olla EA teeb kunagi tulevikus mingi patchi millega saab ise servereid püsti panna aga ma arvan, et see on väheusutav.

Noonik
13.11.04, 19:47
M\'kay ... Underground 2. Kas kellegil on juba kogemusi selle mänguga?
Mul selline jama, et kui ma lülitan mängu sisse, siis on mõnda aega must pilt ees ja siis läheb tagasi Winni ... Milles probleem võiks olla? Ehk on mõnel sama jama olnud?

resorte
13.11.04, 20:40
Algselt postitas Noonik
M\'kay ... Underground 2. Kas kellegil on juba kogemusi selle mänguga?

Mul vend mängib seda. Teeb koguaeg mingeid pilte ajakirjade esikaantele (ma ei tea kas see ka esimes oli) ja sõidab ringi ilgelt haigeks tuunitud valge Focusega. Ise püüan ka kunagi mänguni jõuda... :doh:
Tahtsin niisama postitust juurde saada. :D :D

eston maravilha
13.11.04, 21:08
sai nfsu underground mode läbi sõidetud mõned ajad tagasi. sisemine rullnokk sai vähemalt välja elatud mõneks ajaks

17
05.12.04, 15:24
Nii eile õhtul sai siis ka Need for Speed Underground 2 läbi tehtud. Täitsa norm mäng oli, arvatavasti asun varsti NFSU1 kallale.

tkkt
05.12.04, 18:04
ei tea nfsu 2 tüütas juba pärast teist päeva ära... esimene osa sai läbi tehtud ja meeldis tunduvalt rohkem!

$$$
06.12.04, 17:12
Algselt postitas Roosaelevant

ei tea nfsu 2 tüütas juba pärast teist päeva ära... esimene osa sai läbi tehtud ja meeldis tunduvalt rohkem!
sama siin(ps tahtsin ka lihtsalt poste juurde saada)

cobras
09.12.04, 14:45
Algselt postitas $$$

sama siin(ps tahtsin ka lihtsalt poste juurde saada)
äkki selle pärast et arvuti ainult esimest osa välja vedaski:D

tkkt
09.12.04, 15:19
äkki mitte...
128 mb geforce 4 - graafika
rami 256 (natsa vähe ma tean jah)
2.4 gz amd prose

ei kurdaks eriti...
peaks ilusti välja vedama..

Raldo
09.12.04, 17:51
Mängin hetkel NFSU2, on päris mängitav:silm1: Lemmiksõitudeks on Drift ja Drag.

tkkt
09.12.04, 18:09
yx 12 aastane juures..
:(

Raldo
09.12.04, 19:22

yx 12 aastane juures..
Mis siis on? tahad öelda et 12 aastased ei võigi foorumisse postitada:kratsti:

siimsorokin
09.12.04, 19:39

yx 12 aastane juures..

Tõesti, mis ta valesti tegi? Mine oma roosasse maailmasse tagasi!
Ega sa ise ka vanema mõõtu välja ei anna! ;)
Pealegi ei julge sa oma profiilis oma vanustki ära märkida!

Ära seda nüüd väga isiklikult võta ja sa ei pea kohe vastu ütlema midagi! :)

Anfield
10.12.04, 21:37
Mängin siis kah Underground 2\'e . Täitsa sex pela. olen alles alguses. Auto hetkel Ford Focus.

makser
20.01.05, 00:27
Selline loll küsimus siis...Kindlasti on keeegi selle mängu läbi teinud siis ta oskab aidata. Nagu selline jama, et auto on 9.50 tärni ja nagu oleks vaja saada 10 tärniseks...aga kõik upgraded on ära tehtud ja ühtegi racet pole kah enam...et mis teema on. Kas peab mööda linna sõitma ja uusi poode otsima vms?

tkkt
20.01.05, 01:02
Algselt postitas makser

Selline loll küsimus siis...Kindlasti on keeegi selle mängu läbi teinud siis ta oskab aidata. Nagu selline jama, et auto on 9.50 tärni ja nagu oleks vaja saada 10 tärniseks...aga kõik upgraded on ära tehtud ja ühtegi racet pole kah enam...et mis teema on. Kas peab mööda linna sõitma ja uusi poode otsima vms?

ju sul ei ole siis kõik upgraded ära tehtud! ma ei tea ma sain juba mingi poole peal auto 10-seks! sa pead street tsäleseid ka sõitma, kui võidad seal suurelt siis nad annavad erinevaid upgrade asju! unique parte i miin

17
20.01.05, 10:37
Algselt postitas makser

Ka tasub garaa˛ist lahti võtta World Map ja sealt kõik not completed sõidud ära teha, ka see aitab;):lahe:

makser
20.01.05, 14:18
nii...eile sain siis oma auto 10 tärniseks. ja tegin mängu nagu läbi...aga mis kõige pullim on, kui vaadata palju mul mängitud on siis näitab et 66% ja kõiki upgradesid pole kah lahti saanud

tkkt
20.01.05, 19:47
Algselt postitas makser

nii...eile sain siis oma auto 10 tärniseks. ja tegin mängu nagu läbi...aga mis kõige pullim on, kui vaadata palju mul mängitud on siis näitab et 66% ja kõiki upgradesid pole kah lahti saanud

no see oleneb kõik (nagu mina olen vähemalt arusaanud) sinu reputatsiooni punktidest! Ju sa siis ei sõitnud väga hästi!

17
20.01.05, 21:28
Algselt postitas makser

Vaata minu eelmist postitust, siis saad teada, mis tegema pead;)

makser
21.01.05, 01:06
kusjuures garaazis lahti võetud world mapis on kõik asjad completed.

tkkt
21.01.05, 10:22
Algselt postitas makser

kusjuures garaazis lahti võetud world mapis on kõik asjad completed.

siis ei saa olla 66% -> siis eab olema 100 % ! ma kaldun arvama, et sa paned lampi...

makser
21.01.05, 11:52
nooo...aga ei ole...tegin mingi tüübiga viimase sõidu ära...5 ringi oli ja ainult kaks autot...1 nendest minu oma...võitsin selle sõidu ära, ja siis see rachel ütles et uus kuningas on tänavatel ja bla bla bla...et mäng on ühesõnaga läbi, rõhkem sõite ei tule.

tkkt
21.01.05, 16:45
see see point ongi, et teed mängu läbi aga mitte kõikki sõitte läbi sõites... ja sellega kaasneb ka kahjuks see, et sa ei saa kõikke upgrade lahti, nii imelik kui see ka ei ole!