PDA

View Full Version : V liiga põhja piirkond 2004

Leheküljed : 1 [2] 3 4

Hunt
12.05.04, 19:12
Suht pohh kus mängime. Las jääda see väljak ja kõik on rahul. millex ühele meeskonnale sellist jama ajada kaela?

makser
12.05.04, 19:38
ah nahhui mis te vingute...las olla...ei ole see plats midagi nii hull, ma ise olen seal mänginud tohhuijaa kordi pole midagi juhtunud. Ja siiamaani tean mina seal kõige hullemat juhtumit siukest, et mingi vend kukkus sinna kruusa peal ja põlved vms olid natuke lõhki...kogu moos. Mustamäe koolinoorte jalka võistlused toimusid ka seal.Ainuke halb asi on see et kui vihma peaks sadama siis on nagu suht kellad, siis tekivad väravate alla siukesed lombid et oioi. Minuarust on see täitsa mängitav plats, seda hakati isegi eelmine aasta remontima vms.

vandersell
12.05.04, 19:55
Väravavahil soovitan ennast korralikult sisse pakkida, väikesed põlve- ja küünarnukikaitsed ei tee paha. Lihtsalt pehmendavatest padjakestest mis särgil ja pükstel on pole kasu.

Refieus
12.05.04, 23:05
Davai härrad.. aitab:) Pras, ma ütlen, et Järvakandi, Märjamaa, Alu, RÜG, Kehtna, Lelle, Juuru jne. väljakud on tunduvalt paremas korras.

Igaljuhul, kui ei muutu midagi, soovitan kõigil meeskondadel enne sealset mängu üks trenn seal pidada, saate väljakuga rohkem tuttavamaks ning üllatusmoment jääb ära.

Tihane
13.05.04, 12:30
Originally posted by amority

Davai härrad.. aitab:) Pras, ma ütlen, et Järvakandi, Märjamaa, Alu, RÜG, Kehtna, Lelle, Juuru jne. väljakud on tunduvalt paremas korras.

Igaljuhul, kui ei muutu midagi, soovitan kõigil meeskondadel enne sealset mängu üks trenn seal pidada, saate väljakuga rohkem tuttavamaks ning üllatusmoment jääb ära.

las igale võistkonnale jääb oma eelis .. mõni mängib paremini .. mõnel on värdjalik koduväljaks .. kolmas ehitab mängu lõhkumisele .. neljas kaitsele jne ..

viies liiga .. rohkem õlle .. vähem valu!

Raivo19
13.05.04, 13:20
Kangesti tahaks paar sõna öelda,sest seal staadionil sai kunagi liigamänge alustatud. üldiselt saab ju mängida ilma virinata aga kas tänapäeval on mõtet ja tahtmist kui ümberringi on paremaid variante,keegi ei taha sõita vana kasutatud autoromuga kui vähegi võimalik uuem soetada,see plats aga on romu ja ajast-arust ma ei tea kas see kanalisatsiooniluuk on ära koristatud sealt majapoolsest äärest otse trahvikasti nurgast,seal on jalgu murtud küll,vanasti olid seal väravad pähe kukkumas nii lookas äärtes kasvas meetrine muru keskel ristirästi kohalike kodu ja jalutusrajad väravavahi kohtadest ma ei räägigi palavaga oli siuke tolm üleval pärast silmaarsti juurde minek või mängi nagu davids prillidega pahatihti panid mängu ajal koerad grupikat või junni. pold seal pendlapunkte ega nurgalippe,keskjoon vaadati silma järgi.muidugi saab mängida ja võidelda ja vahest elamusegi aga mis mõttega,ma ei saa aru kodumeeskonnast kes viitsib sellise sita peal pooled oma mängud pidada olgugi et seal on nüüd aed ja tähistused,jalkat saab ka nautida. :ham3:

Refieus
13.05.04, 14:25
Väga pikk lause sul:) Jutt ise õige, kuid II liiga mängud peksti sealt minema ning 5.liiga omad jäeti esialgu alles, nii nagu mina aru sain.

Veidi pilte kah Kuradite ning Socceri mängust:

http://kuradid.luanvi.ee/jalgpall/soccernet

Refieus
15.05.04, 13:59
FC Kakumäe - SC Tallinna Kuradid 2 - 8

13
15.05.04, 20:25
Mõmm.... Soccernet siis kaotas teise mängu järjest .Seekord siis Miminole 4-2 (2-2).

Hunt
15.05.04, 20:45
Kuuldavasti olevad Minevik võitnud Eurounivit 6-3 (3-2):kaval:

z3ro
15.05.04, 21:51
Originally posted by 13

Mõmm.... Soccernet siis kaotas teise mängu järjest .Seekord siis Miminole 4-2 (2-2).

vot see oli kuradi kahju! meile oleks viik, või isegi socceri võit magusam olnud ;)

duff_K
15.05.04, 22:10
mis teha.... s*tad oleme...... aga järgmine kord üritame paremini....... aga noh mimino ikka päris tugev tiim kah ja meil ei ole kuskilt sellised poolkaitsjaid võtta nagu neil aga see ei ole vabandus .....eks teeme trenni ja üritame areneda veitsake

ha2
15.05.04, 22:32
KUULSIN, ET MEIE TEEME KÕIGE ROHKEM TRENNI 5 LIIGAS :p 2-3 KORDA NÄDALAS TEISED PIDID 1 KORRA TEGEMA ??? sEE EEST ME JOOME HARVEMINI :õnnelik: VÄHEMALT MÕÜNED MEIST.. IRW :oih: LAMMAS

U2
16.05.04, 15:20

FC Kakumäe - SC Tallinna Kuradid 2 - 8

Kakumäe väravad lõi Kristjan-Karl Raudsepp

Refieus
16.05.04, 20:24
Originally posted by ha2

KUULSIN, ET MEIE TEEME KÕIGE ROHKEM TRENNI 5 LIIGAS :p 2-3 KORDA NÄDALAS TEISED PIDID 1 KORRA TEGEMA ??? sEE EEST ME JOOME HARVEMINI :õnnelik: VÄHEMALT MÕÜNED MEIST.. IRW :oih: LAMMAS

Nokuule.. kõik teevad trenni. Sa vist pead vähem jooma vai mes.

Mis Meteori ja Eurounivi mäng jäi? See peaks juba läbi olema.

lume
16.05.04, 20:30
Originally posted by ha2

sEE EEST ME JOOME HARVEMINI :õnnelik: VÄHEMALT MÕÜNED MEIST.. IRW :oih: LAMMAS
megairw:D
Kindlasti tõmbate ka lahjemaid suitse:D

-Antz-
16.05.04, 20:31

Nokuule.. kõik teevad trenni. Sa vist pead vähem jooma vai mes.

Mis Meteori ja Eurounivi mäng jäi? See peaks juba läbi olema.

XVII voor

18.09. 18.00 JS Meteor - Eurouniv FC, Kehra linnastaadion

:oih:

Raimo
16.05.04, 20:35
Meteor mängis täna Kehras EBSiga, võõrustaja võitis 2:0.

Refieus
16.05.04, 20:47
Krt jah, minu viga. Sorry.

Devil
16.05.04, 20:54
Originally posted by Raimo

Meteor mängis täna Kehras EBSiga, võõrustaja võitis 2:0.Nii ta oli. Juhtusin kah \'kogemata\' sinna :). Ytleme, et EBS on see aasta kõvasti nõrgem, kui oli eelmine, aga koosseis on kah nyyd ju kõvasti nõrgem. Täna vist jäid ka osad tulemata.
Meteor, ei ole kah midagi erilist(võibolla oli samuti puudusi koosseisus). Esimese värava lõi Rainis Rohtla(45 vist), teise kohta ei oska öelda, aga suht ristnurka läks löök.
Mängus midagi erilist ei olnud, mõlemad olid sitad.
Ainuke mis ära märkida tasub on Meteori mängijate näitlemisoskus. Kuuldavasti on osad mängijad pärit Tartust. Tõenäoliselt Lavaka parimad õpilased, räägitakse, et 53s lend :õnnelik:.

Raivo19
16.05.04, 21:09
Lugesin sellest Kehra väljakust kunagi siin foorumis,nimelt oli jögi seal suur probleem.Kas oli ka nii hull?Nüüd saab äkki teada,esimesed mängud peetud?
Ise pooldan murul mängimist,vigastusi vähem. Samuti kaugus linnast 30-40km on täitsa ok.Kehras vöib hais suurem problleem olla,kui jögi ilmselt.Keegi äkki kirjeldab olukorda!

U2
16.05.04, 21:24
Originally posted by Raul2

Lugesin sellest Kehra väljakust kunagi siin foorumis,nimelt oli jögi seal suur probleem.Kas oli ka nii hull?Nüüd saab äkki teada,esimesed mängud peetud?
Ise pooldan murul mängimist,vigastusi vähem. Samuti kaugus linnast 30-40km on täitsa ok.Kehras vöib hais suurem problleem olla,kui jögi ilmselt.Keegi äkki kirjeldab olukorda!

väljak on suht normaalne,jõgi on ikka sutsu kaugemal väljakust kui 10 m
siiski lendas täna sinna 2 palli :D

Devil
16.05.04, 21:32
Originally posted by Raul2

Ise pooldan murul mängimist,vigastusi vähem. Samuti kaugus linnast 30-40km on täitsa ok.Kehras vöib hais suurem problleem olla,kui jögi ilmselt.Keegi äkki kirjeldab olukorda! Muru on väga Bro, haisu täna pold, saate hakkama kyll.

Raimo
16.05.04, 21:39
Originally posted by Devil

Meteor mängis täna Kehras EBSiga, võõrustaja võitis 2:0.Nii ta oli. Juhtusin kah \'kogemata\' sinna :). Ytleme, et EBS on see aasta kõvasti nõrgem, kui oli eelmine, aga koosseis on kah nyyd ju kõvasti nõrgem. Täna vist jäid ka osad tulemata.
Meteor, ei ole kah midagi erilist(võibolla oli samuti puudusi koosseisus). Esimese värava lõi Rainis Rohtla(45 vist), teise kohta ei oska öelda, aga suht ristnurka läks löök.
Mängus midagi erilist ei olnud, mõlemad olid sitad.
Ainuke mis ära märkida tasub on Meteori mängijate näitlemisoskus. Kuuldavasti on osad mängijad pärit Tartust. Tõenäoliselt Lavaka parimad õpilased, räägitakse, et 53s lend :õnnelik:.

Lavakas asub küll Tallinnas;), kuid võibolla tabas mõnd mängijat hoopis mõni imetillike meteoriit, mis sundis mängijat maas püherdama.

Mis EBSi puudutab, siis ollakse praegu tõesti mullusest veidi nõrgem, sest Siim Kärson ja Margus Korju liikusid II liigas mängivasse Kalevisse ning Jüri Päev sõlmis lepingu ühe USA ülikooliklubiga. Ameeriklastelt saadud raha eest ostetud uus Rootsi keskväljamootor kahjuks täna puudus, nagu veel paar võtmemängijat ning itaallastega pole üleminekupabereid veel korda saadud. Nii et muretsemiseks pole põhjust.

Devil
16.05.04, 21:48
oeh tallinn-tartu, kes siin ikka vahet teeb, varsti on yks sama linn ;)

Bobik
16.05.04, 22:11
JS Meteori väravad 2x Jaanus Põllumees

Kui keegi pealtvaatajate arvates tundus näitleja olevat, siis olin see mina. Kuid uskuge või mitte, pohh mul, ei kukkunud ma kordagi ilma põhjuseta. Lihtsalt kui kunstmurul mängimisest hüppeliigesed väga valu täis on, siis sinna hella kohta pihta saades eriti püsti ei seisa...

EBSile tänud mängue eest. Pmst normaalne rahulik mäng, siiani pole kisakõridega mänginud, positiivne.

Devil
16.05.04, 22:47
Originally posted by Bobik
Kui keegi pealtvaatajate arvates tundus näitleja olevat, siis olin see mina. Kuid uskuge või mitte, pohh mul, ei kukkunud ma kordagi ilma põhjuseta. Lihtsalt kui kunstmurul mängimisest hüppeliigesed väga valu täis on, siis sinna hella kohta pihta saades eriti püsti ei seisa...
Nr 15 oli parem näitleja :)

Pai
16.05.04, 23:36
Ega jah. Kohe näha et tegemist on V liiga mänguga. Kuna eksiti päris palju, ning mängu tempo oli suht aeglane. Ütleme nii et kui teeksite rohke trenni , tuleks ka paremad tulemused ! Ühesõnaga Meteoril lihtsalt vedas et ta võita suutis, sest suht võrdse võistkonnad olid.

Lasnaman
17.05.04, 22:22
Meteori mängu kohta veel, et esimene poolaeg oli tõesti tasavägine ja võimaluste vaene. Teine poolaeg oli Meteoril ikka üks võimalus teise järel kindlalt skoori teha, aga lihtsalt jäeti kasutamata tekkinud olukorrad ja oldi sunnitud leppima 2-0 võiduga, kuigi lõhnas millegi suurema järgi. Aga oli tore mäng ja ei olnd see jõgi seal ka nii suur takistus kui siin varem nutetud on. Nii et järgmiste mängudeni ;)

d-fox
17.05.04, 22:32
oleks aeg mõni koll Meteorile ka taguda :D

Ramm
17.05.04, 22:33
Jah kõik siis vaatama mängu 22.05. 15.00 SC Tallinna Kuradid - JS Meteor Õismäe Hum.gümn.kunst Publikule pakume rohkelt väravaid ja ilusat mängu
:D

Lasnaman
17.05.04, 22:59
oleks aeg mõni koll Meteorile ka taguda

Loota ju võite :silm3:

ha2
17.05.04, 23:15
Originally posted by Lasnaman

seda me veel vaatame. Süües isu kasvab :kaval:

Hunt
18.05.04, 16:28
Kindlasti on kõik liigas mängivad poisid(tüdrukud) hästi verega varustatud ja loodetavasti te tahate sellest loobuda kuna homme kell 12.00 ädalas olex selline võimalus (tegelt see võimalus igapäev) aga homme lähevad sinna 13, Hunt, promootor võimalik et ka Devil. igaljuhul kui kellegil veel plaanis verd loovutada siis tulge sinna ja lähme üheskoos. Koos lõbusam ja julgem kui üxi:kaval:

ahjaa vanus peab olema vähemalt 18 ja kui ma ei exi siis peab kaaasas olema pildiga asjandus olgu see pass või load

Devil
18.05.04, 17:16
Originally posted by Hunt

Kindlasti on kõik liigas mängivad poisid(tüdrukud) hästi verega varustatud ja loodetavasti te tahate sellest loobuda kuna homme kell 12.00 ädalas olex selline võimalus (tegelt see võimalus igapäev) aga homme lähevad sinna 13, Hunt, promootor võimalik et ka Devil. igaljuhul kui kellegil veel plaanis verd loovutada siis tulge sinna ja lähme üheskoos. Koos lõbusam ja julgem kui üxi:kaval:

ahjaa vanus peab olema vähemalt 18 ja kui ma ei exi siis peab kaaasas olema pildiga asjandus olgu see pass või loadKrt pts rsk, tööl olen :S

Refieus
18.05.04, 18:05
Mul imes naine vere ära. Sorri ei saa tulla.

number6
18.05.04, 21:56
ebs-is mängib yks rõõvpüüdja minu teada peaks vist olema juursalu nimeline kutt vist oli 11:D

kqjanno
18.05.04, 23:37
Originally posted by number6

ebs-is mängib yks rõõvpüüdja minu teada peaks vist olema juursalu nimeline kutt vist oli 11:D

ja edasi??:kratsti:

kqjanno
18.05.04, 23:38
Originally posted by number6

ja edasi??:kratsti:

U2
19.05.04, 09:01

kuradid lõpetavad teie võitude seeria
tuleks ise ka heameelega vaatama,aga endal mäng miminoga :(

z3ro
19.05.04, 11:14
Originally posted by promootor

ohoo, isegi vastased süstivad juba enesekindlust :)

U2
19.05.04, 11:16
Originally posted by z3ro

ohoo, isegi vastased süstivad juba enesekindlust :)

nu kuule kui kuradid tartu lavakast :D jagu ei saa peab midagi jubedat lahti olema.
Toetan 100 %:silm4:

Refieus
19.05.04, 11:17

Eks paistab. Kui Meteor mängu käima saab, on raske. Enne seda tuleb võimalused ära lüüa. Varumeeste pink ei ole eriti kiita. Laupäeval oleme juba targemad.

Bobik
19.05.04, 13:07
mõnus on seda ärplemist siin lugeda...naljakas on veel asja juures see, et sõna võtab meeskond, kes ise veel punktigi korjanud pole...

ei hakkagi üldse sõna võtma teemal, kes kellele ära paneb ja kui palju paneb ja mismoodi paneb. Platsil selgub nagunii kõik ja enne foorumis karata...natuke imelik on.

Refieus
19.05.04, 13:51
mõnus on seda ärplemist siin lugeda...naljakas on veel asja juures see, et sõna võtab meeskond, kes ise veel punktigi korjanud pole...

ei hakkagi üldse sõna võtma teemal, kes kellele ära paneb ja kui palju paneb ja mismoodi paneb. Platsil selgub nagunii kõik ja enne foorumis karata...natuke imelik on.

Sul on täiesti õigus. Katsu eraldada ainult lõõpimised ning asjakohased postitused. Platsil selgub kõik.

Mina pakun, et Meteor, keda peetakse esikolmikus koha hõivajaks, võidab laupäevase mängu.

ha2
19.05.04, 14:03

Mina pakun, et Meteor, keda peetakse esikolmikus koha hõivajaks, võidab laupäevase mängu.

Suur PETTUMUS :viha:

U2
19.05.04, 14:49

foorum on koht kus võib igaüks oma arvamust avaldada minu teada

Refieus
19.05.04, 15:04
Originally posted by Ramm

Ise ka usud mida räägid?:D Selline siis Kuradi fänn oledki eino tore küll:lahe: :õnnelik: :oih:

Ronin ja Ramm, olgem realistid, Meteor on lihtsalt ülitugev. Neile ei ole keegi väravat löönud ning samas on nad ise väravaid löönud.

duff_K
19.05.04, 15:15

Meteor on lihtsalt ülitugev.

See on veits ikkagi ülepakutud

ha2
19.05.04, 18:43

Ise ka usud mida räägid?:D Selline siis Kuradi fänn oledki eino tore küll:lahe: :õnnelik: :oih:

Ronin ja Ramm, olgem realistid, Meteor on lihtsalt ülitugev. Neile ei ole keegi väravat löönud ning samas on nad ise väravaid löönud.

No nad pole meie vastu veel mänginud ning eks me peame esimesed olema. ;)

Bobik
19.05.04, 20:38
meie grupis tugevat meeskonda pole. Viies liiga on nagunii üks kõhutuule väljalaskmine ja pohmelli (eba)efektiivne ravim. Lihtsalt imelik on lugeda neid \"ma võin siin öelda mida tahan\" tüüpi arvamusi...a, noh, suva mul...minu jaoks on foorum infoallikas ja jalgpallistaadion selle info tekitamisek, mitte vastupidi.

Hunt
19.05.04, 21:10
KOhe näha et Meteor ei ole veel mänginud Miminoga ja Minevikuga. Tahax näha kas siis on ka selline jutt nagu see on praegu:kaval:

ha2
19.05.04, 22:42

meie grupis tugevat meeskonda pole. Viies liiga on nagunii üks kõhutuule väljalaskmine ja pohmelli (eba)efektiivne ravim.

kus liigas sina mängid ? Kui Teie sellised olete siis meil on igatahes kõik tublid trenni poisid ning kõigil tublid klubid juba läbi käidud.:P

lume
19.05.04, 22:49

meie grupis tugevat meeskonda pole. Viies liiga on nagunii üks kõhutuule väljalaskmine ja pohmelli (eba)efektiivne ravim. Lihtsalt imelik on lugeda neid \"ma võin siin öelda mida tahan\" tüüpi arvamusi...a, noh, suva mul...minu jaoks on foorum infoallikas ja jalgpallistaadion selle info tekitamisek, mitte vastupidi.

Täiesti nõus sinuga, väga hästi öeldud.

Andy
22.05.04, 13:59
Rannavärava staadioni pidulikus avamängus võitis FC Reaal Eurounivit 3-1 (2-0). FC Reaali väravate autoriteks märgiti Roos, Piik ja Saul. Tänud vastastele ning päikest :)

Refieus
22.05.04, 17:03
Kuradid võitsid Meteori 5-2 (4-1)

Bobik
22.05.04, 17:25
Kuraditel sööt lippas. Kena vaadata. Samuti kasulik, et eksinternatsionaal Lume neil playmaker on, kes teisi kenasti söötudega toetab ja toidab, kuid ülejäänud meeskond mängis ka ladusalt. Meteor vabandusi ei otsi, vaid püüab need probleemid lahendada ja kohtumiseni järgmisel korral.

Meteori väravad: Rohtla & Jõe

Hunt
22.05.04, 17:40
Fc Kakumäe mängis täna Miminoga ja pidi tunnistama 1-4 (1-1)Miminode paremust! Kakumäe eest lõi värava Kristjan-Karl Rautsepp;) ahjaa mainix ära et tegin täna oma esimese liigamängu väravas! Tänan kõigile kes olid seda toredat mängu vaatama tulnud.:kaval:

13
23.05.04, 17:06
JK Minevik - FC Soccernet 3-4 (2-1)

Soccerneti väravad - Pildre 2 ja Hallang 2.

trouble
23.05.04, 17:15
see on küll väga hea uudis
õnnitlen soccernetlasi

Ramm
23.05.04, 18:25
Väha hea,ülikõva isegi peaks mainima!Lõpuks tegite seda milleks olete suutelised kui vaid keskkaitse teil oleks parem aga nuh palju ei saa ka nõuda.Tubli töö tegite Kuraditele:deemon: Tõsi Minevikul puudusid 2 põhiründajat aga see selleks,said kotid need tsurkad :P

Zajats
23.05.04, 18:37

Väha hea,ülikõva isegi peaks mainima!Lõpuks tegite seda milleks olete suutelised kui vaid keskkaitse teil oleks parem aga nuh palju ei saa ka nõuda.Tubli töö tegite Kuraditele:deemon: Tõsi Minevikul puudusid 2 põhiründajat aga see selleks,said kotid need tsurkad :P

vattavak? :viha:

Ramm
23.05.04, 18:42
Originally posted by Zajats

Kommenteeriksid pikemalt? Ega ma siis mõelnud sind seal kaitses :doh:

Zajats
23.05.04, 18:51

Originally posted by Zajats

Kommenteeriksid pikemalt? Ega ma siis mõelnud sind seal kaitses :doh:

hmm.. mina pean kommenteerima? .. sina ütlesid et keskkaitse oli sitt juu ... tglt vahetpole, kui midagi väidad siis motiveeri see ära kaa .. täts ool ...
.. eks meil on neid vajaka jäämisi igal positsioonil, aga siiski me oleme üks meeskond püüame üksteist abistada niipalju kui võimalik ja oskame ;)

sicmic
23.05.04, 19:36
Piisab Soccernetil vaid võita, ja juba tuleb uudis (http://www.soccernet.ee/news.php?id=6617) :D.

jyriöö
24.05.04, 10:07
Originally posted by Andy

Rannavärava staadioni pidulikus avamängus võitis FC Reaal Eurounivit 3-1 (2-0). FC Reaali väravate autoriteks märgiti Roos, Piik ja Saul. Tänud vastastele ning päikest :)

Eurounivi auvärava autor oli Ando Meerbach

lume
24.05.04, 10:27

Kuradid võitsid Meteori 5-2 (4-1)

Võimaluste poolest võrdne mäng, Meteor õnneks/kahjuks ei löönud oma momente ära.
Enda raskeim vastane oli hüper-super-megapohmell...

romario
24.05.04, 10:59
vanakurat tasub kätte need karmid õllesed hommikud, tarmo!

Bobik
24.05.04, 18:21
Meteor - Mimino uus mänguaeg 12:00 30.05 (oli 29.05)

Seoses Mimino mänguga tekkis piizike küsimus: oskab ehk keegi öelda, kas Mimino kaitses on kiired kutid või mitte? Mõtlen just jooksukiirust...

eedik: uus aeg hoopis 15:00 30.05

13
25.05.04, 09:38

Meteor - Mimino uus mänguaeg 12:00 30.05 (oli 29.05)

Seoses Mimino mänguga tekkis piizike küsimus: oskab ehk keegi öelda, kas Mimino kaitses on kiired kutid või mitte? Mõtlen just jooksukiirust...

Kaitse on neil väga hea .... kiirus keskmine.Mitte väga kiired ,aga ka mitte väga aeglased.Ühes asjas on nad väga kindlad- peamängus.Kindlamaid mehi mu arust 5 liiga pole.Kui tahad enda kiiruse peale mängida,siis arvan et see ei õnnestu.Vähemalt väikesel Õismäe platsil.Suurel platsil ehk on isegi võimalust.Kuigi pole Miminot suurel platsil mängimas näinud.

Draakon
28.05.04, 14:55
Selline küsimus et kas 4-ndasse liigasse pääseb otse edasi 2 paremat tiimi ?

13
28.05.04, 15:45
Originally posted by Draakon

See aasta pääsevad kõik tiimid kes üle kolme värava löövad.

Raix
28.05.04, 16:39

Aga palun! (http://www.estonia.fifa.com/files%2Fest%2F353.doc)

Täitsa huupi pakkudes - 10.8 on see, mida sa otsid! Või hoopis 11.13!
Või tegelikult... Kui juba läks suuremaks lugemiseks, siis loe juhend parem algusest lõpuni läbi!!

Sina ka, Rein! :prill3:

13
28.05.04, 16:59
Ma oskan ainult raha lugeda :kratsti: .

Bobik
28.05.04, 21:30
teab ehk keegi öelda, mis värvi särgid Mimino noorikutel on?

Neth
28.05.04, 21:43

teab ehk keegi öelda, mis värvi särgid Mimino noorikutel on?

Olid sellised sini-valge triibulised (triibud jooksevad üle särgi vertikaalselt). Igatahes, mina arvan, et sa Bobik ei peaks üldse põdema, see kui Meteor pühapäev ei võidaks, oleks minule üks suurimaid üllatusi seni. Tõsi, kaitse oli neil hea (aga mitte midagi väga erilist), kuid poolikud ja ründajad olid neil küll sellised 40ndates vanamehed, kes jooksmise asemel tegelesid pigem mölisemisega.

Bobik
28.05.04, 22:27
Neth, ega ma tulemuse pärast väga ei muretsegi, sest Meteori mängijad on viimasest õnnetust mängust palju vaimutoitu ammutanud ja võitlusvalmid. Muret teeb nende vormi värvus. Tundub, kuna meil samuti sinised särgid, tuleb vist mingi talaar üle õlgade lisaks visata :)

Mängu algusaeg nihutatud 15:00 peale, selline seksikas lisaonfo.

U2
28.05.04, 23:18
Kahtlen selles Bobik sest neil on ikkagi särgis valget ka teil aga üleni sinine

Bobik
29.05.04, 00:23
a, no, kui pole vaja, siis seda parem meile. Mida vähem tavaari seljas on, seda kiiremini platsil liigume ;) Ehk siis, küsiks juba parem, kelle vastu me üldse peame varusärke kasutama. On mõni meeskond üleni sinine ka? :)

Draakon
29.05.04, 01:14
Kui 2 meeskonda on samavärvi särkides, siis värvi peavad vahetama külalised nagu juhtus mängus JK Minevik - FC Reaal kus mõlemal meeskonnal olid valged vormid ja külalismeeskond Reaal pidi tõmbama selga punased vestid.

Bobik
29.05.04, 01:15
jalkaliidu reeglites kirjas, et selle eest peab hoolitsema kodumeeskond...ma uurin asja veelkord üle...

lisa:

NII ONGI: EJL kodukalt: /Meistrivõistluste mängudes kasutavad võistkonnad võistkonna ankeedil märgitud põhivormi. Sama värvi mängusärkide ja/või põlvikute korral vahetab särgid ja/või põlvikud kodus mängiv meeskond/

U2
29.05.04, 02:47

a, no, kui pole vaja, siis seda parem meile. Mida vähem tavaari seljas on, seda kiiremini platsil liigume ;) Ehk siis, küsiks juba parem, kelle vastu me üldse peame varusärke kasutama. On mõni meeskond üleni sinine ka? :)

Rohkem peale teie tumesiniseid ei ole.
Muidu mängib Mimino Valge sinisetriibulises vormis ja FC Kakumäe üleni helesinises

Andy
29.05.04, 14:25
FC Reaal alistas hooti paduvihmases põnevusetenduses FC Soccerneti 4-2 (2-0), meie väravad lõid Lukk (2), Piik ja Grossberg. Vastastele tänud ning edukat paranemist nende põlvevigastuse saanule.

Hunt
29.05.04, 14:53
FC Kakumäe kaotas 1-6 (0-1) Minevikule.

Siin pean paluma vabandust tiimilt et ma täna nõnda kehvalt esinesin. :(
Kakumäe ainukese värava autor oli Kristjan Pensa

2mSööt3mMööda
29.05.04, 15:15
Reaali kolmas värav oli natuke naljakas. Nimelt tuli see karistuslöögist. Soccerneti väravavaht pani müüri paika ja liikus ise väravas selle koha peale mida müür idee järgi katma oleks pidanud. Reaali mängijal polnud seega eriti raske seda palli sinna tühja nurka lajatada :). Anyway Reaal domineeris enamus mängust ja oli võitu väärt ;)

luuraja
29.05.04, 16:22

Kui 2 meeskonda on samavärvi särkides, siis värvi peavad vahetama külalised nagu juhtus mängus JK Minevik - FC Reaal kus mõlemal meeskonnal olid valged vormid ja külalismeeskond Reaal pidi tõmbama selga punased vestid.

Sellega oli niimoodi, et me tulime mineviklastele lihtsalt vastu, kuna nad palusid, et nad tahaksid mingeid pilte teha või midagi säärast ning piltidele oma särkides salvestuda, ja panime ise vestid selga, kuigi kohustus oli jah neil.

ek
29.05.04, 16:41
Originally posted by daywalker

Reaali kolmas värav oli natuke naljakas. Nimelt tuli see karistuslöögist. Soccerneti väravavaht pani müüri paika ja liikus ise väravas selle koha peale mida müür idee järgi katma oleks pidanud. Reaali mängijal polnud seega eriti raske seda palli sinna tühja nurka lajatada :). Anyway Reaal domineeris enamus mängust ja oli võitu väärt ;)

Soccerneti põhiväravavaht ei mänginud ja väravas mängis esimesel poolajal üks ründaja ja teisel keskkaitsja seega oleks võinud ka hullemini minna :P

Raimo
29.05.04, 17:10
mnjah, vv-ga seotud muresid arvestades võinuks tõesti hullemini minna. Samas suutsime 0:3 kaotusseisus kaks tagasi lüüa ning omasime teisel poolajal ülekaalu(ilmselt nõrgenes Reaal vahetustega), kuid kui ründes ikka lõpuni ei joosta, polegi midagi, väravatest rääkimata, tahta.
Tänan veel Reaali number 3, kelle metallkorgid tekitasid jalalabale ilusad augud.

d-fox
29.05.04, 19:26
FC EBS Team 1:3 SC Tallinna Kuradid

Märksõnaks on penalt. Kohtunik andis lahke südamega kohe 2 pennut meie armsale tiimile, mis mõlemad of course realiseeriti :) :D

lume
29.05.04, 19:36
Originally posted by d-fox

Märksõnaks on penalt. Kohtunik andis lahke südamega kohe 2 pennut meie armsale tiimile, mis mõlemad of course realiseeriti :) :D

Mees vilega( raske on teda kohtunikuks nimetada) oli ikka väääääääääga õnnetu, eksis mõlemale poole ja mitte vähe.
Kuraditelt hooaja kõige nõrgem mäng, ebs oli vähemalt viiki väärt.

Litmanen37
29.05.04, 19:57

jalkaliidu reeglites kirjas, et selle eest peab hoolitsema kodumeeskond...ma uurin asja veelkord üle...

lisa:

NII ONGI: EJL kodukalt: /Meistrivõistluste mängudes kasutavad võistkonnad võistkonna ankeedil märgitud põhivormi. Sama värvi mängusärkide ja/või põlvikute korral vahetab särgid ja/või põlvikud kodus mängiv meeskond/

Eelmine aasta oligi see tõesti nii,aga sellest aastast muudeti minuteada reegleid ja nyyd peab ikkagi külaline vahetama

Bobik
29.05.04, 20:21
hmm...siis võib tekkida probleem, kuna EJli kodukal on niimoodi kirjas ja vähemalt Meteor toimib nende ettekirjutuaste järgi, mis neil seal kodukal ripuvad.

ha2
29.05.04, 21:32
Originally posted by lume

Originally posted by d-fox

Mees vilega( raske on teda kohtunikuks nimetada) oli ikka väääääääääga õnnetu, eksis mõlemale poole ja mitte vähe.
Kuraditelt hooaja kõige nõrgem mäng, ebs oli vähemalt viiki väärt.

Polnud tal hullu midagi. Usun, et ta mängib Trummis paremini, kui vilistab, kuid alguse värk noh. Endal oli ka alguses samamoodi. :kaval: Esimene pennu oli täiesti õiglane 2ne vot ei tea, kuid palju jäi märkamatta käed seljas, valed audid ning pooli näitas ka vahest valesti, kuid eks see lähe paremaks.

lume
29.05.04, 21:43
Originally posted by ha2

Polnud tal hullu midagi. Usun, et ta mängib Trummis paremini, kui vilistab, kuid alguse värk noh. Endal oli ka alguses samamoodi. :kaval: Esimene pennu oli täiesti õiglane 2ne vot ei tea, kuid palju jäi märkamatta käed seljas, valed audid ning pooli näitas ka vahest valesti, kuid eks see lähe paremaks.

Tubli, ja kui ruttu sina ära õppisid kumb võistkond kummale poole ründab?
Palju selleks vaja on, 5,10,50 mängu?
Eriti koomiline oli olukord kui ta vilistas 2.poolajal vabalöögi Kuradite kasuks.
Ei olnud seal sulgu, ei viga, täiesti ajuvaba.

z3ro
29.05.04, 22:00

Eriti koomiline oli olukord kui ta vilistas 2.poolajal vabalöögi Kuradite kasuks.

khm seal oli ju julm teema, makser võttis rinnaga kaitses palli maha :) ei tohi ju, või olen ma millestki valesti aru saanud :oih:

ha2
29.05.04, 22:59

Originally posted by ha2

Tubli, ja kui ruttu sina ära õppisid kumb võistkond kummale poole ründab?
Palju selleks vaja on, 5,10,50 mängu?

Platsikohtunikuna 0, kuna olin II liigas piiripeal tuleristsed teinud ning oma 6 mänguline kogemus juba taga. Platsil oli pigem vaja ära õppida vigade võtmine ning enda maksma panemine. :doh:

materazzi
29.05.04, 23:26
see, kus makser rinnaga alla võttis vilistas ta minu arvates suluseisu vasakul äärel olnud mängjale. ja kui te nimetate tema tänast vilet katastroofiliseks siis te olete väga vähe kogenud. võiks öelda, et madalamate liigade kohta oli täiesti keskpärane lambi vile.

Silver
30.05.04, 00:42
Kohtunike tase vastab täpselt antud liigale. Minu meelest oleks patt paremat soovida. Igal sügisel korraldab EJL jalgpallikoolituse vähegi huvi tundvatele inimestele, kes sooviksid kohtunikeks saada. Kuna kõigile on teada antud tõde, et raha sealt organisatsioonist eriti ei tilgu, siis on vastav huvi ka väike.

Loomulikult tuleb kokku igasuguseid asjaarmastajaid, kuid tõsiseid vilemehi või siis vähegi üritavaid kohtunikke leidub vähe. Otsused, mida verivärsked kohtunikehakaitsed teevad on tihtipeale aktsepteerimatud, kuid pigem pidada suud, kui ise selleks midagi vastu ei anna.

Väga hea võimalus on ise vilemeheks hakata, kasvõi missioonitundest. Saaksid enne koondise mänge vastava arvu teenitud summa eest pileteid võtta ning sõpradele odavamalt maha äritseda või kasvõi sugulaskonnaga antud vutikohtumist vaatama minna. Vastavalt liigale, vastav kohtunik.

Samas peale kuuma suve on kuraditest täkkudel võimalus omapoolsed paberid sisse anda ning järgmisel hooajal ise Eesti jalgpalli arendada ning natukene paremaid vilepartiisid pakkuda. Pool kurt-tummadelt vilega meestelt paremat loota pole. Eriti hurmav on veel see, kui vilemees on umbkeelne venelane.

Ma arvan, et igaüks kannataks need kakskümmend nõutavat õppetundi, mis kulgevad suhteliselt laiseldes ära. Nii kerge on asjamehe pabereid hankida. ;)

sicmic
30.05.04, 01:05
Originally posted by treze

Kohtunike tase vastab täpselt antud liigale. Minu meelest oleks patt paremat soovida. Igal sügisel korraldab EJL jalgpallikoolituse vähegi huvi tundvatele inimestele, kes sooviksid kohtunikeks saada. Kuna kõigile on teada antud tõde, et raha sealt organisatsioonist eriti ei tilgu, siis on vastav huvi ka väike.

Loomulikult tuleb kokku igasuguseid asjaarmastajaid, kuid tõsiseid vilemehi või siis vähegi üritavaid kohtunikke leidub vähe. Otsused, mida verivärsked kohtunikehakaitsed teevad on tihtipeale aktsepteerimatud, kuid pigem pidada suud, kui ise selleks midagi vastu ei anna.

Väga hea võimalus on ise vilemeheks hakata, kasvõi missioonitundest. Saaksid enne koondise mänge vastava arvu teenitud summa eest pileteid võtta ning sõpradele odavamalt maha äritseda või kasvõi sugulaskonnaga antud vutikohtumist vaatama minna. Vastavalt liigale, vastav kohtunik.

Samas peale kuuma suve on kuraditest täkkudel võimalus omapoolsed paberid sisse anda ning järgmisel hooajal ise Eesti jalgpalli arendada ning natukene paremaid vilepartiisid pakkuda. Pool kurt-tummadelt vilega meestelt paremat loota pole. Eriti hurmav on veel see, kui vilemees on umbkeelne venelane.

Ma arvan, et igaüks kannataks need kakskümmend nõutavat õppetundi, mis kulgevad suhteliselt laiseldes ära. Nii kerge on asjamehe pabereid hankida. ;)

Väga õige!:silm4:

d-fox
30.05.04, 01:08
nonii......nüüd saime targemaks :doh:

Bobik
30.05.04, 01:14
treze jutt täitsa õige nagu tavaliselt, kuid mõnikord on küll tunne, et kohtunik vilistab mängu nii nagu ta vihkaks jalgpalli. Tekib tunne nagu Uno Tutk või keegi teine oleks kirves pea kohal neid platsile sundinud vilistama. Siiski siiski, selliseid minu seniste liigamängude jooksul eriti palju pole ette tulnud. Senised kolm mängu see hooaeg on näidanud, et kohtunike tase on vähemalt minus ilmis tõusnud. :r66m9:

Devil
30.05.04, 17:17
Mimino võitis nagu ma eeldasin :).
Tuemus siis 4:2

Ramm
30.05.04, 17:41
FC EBS Team Tallinn - S.C Tallinna Kuradid 1 - 3 (1 - 1)

Kuradite väravad lõid: Joonas Hendre;Tarmo Linnumäe;Mikk Pantelejev

Teadmiseks siis tabeliuuendajatele,kes millegi pärast ei viitsi tegeleda sellega:doh: :lahe:

Bobik
30.05.04, 18:40
Kui kellelegi meenub Q United paari aast tagant, siis Mimino mehed on sellised sõnasepad, et kuku pikali. nad võivad karu ka panna pilli mängima ja kahjuks kasutasid nad oma võimeid ühe teise mehe peal.
Miminole ka punane kaart mängija löömise eest.

ek
30.05.04, 19:57
Mimino kohta veel niipalju et mängus Soccernetiga nad küll õnneks kedagi lööma ei kippunud küll aga suutsid kohtuniku väga kiiresti panna oma tahtmise järgi vilistama. kohtunik vilistas kogu mängu korrektselt ja mängu lõpu poole kui olukord neile kriitiliseks muutus käisid paar meest kohtunikuga vestlemas peale mida vilepartii totaalselt muutus :(
selliseid võistkondi pole tõesti kusagile liigasse vaja. eks loodame siis pikka mängukeeldu rusikakangelasele.

U2
31.05.04, 14:35

FC Reaal alistas hooti paduvihmases põnevusetenduses FC Soccerneti 4-2 (2-0), meie väravad lõid Lukk (2), Piik ja Grossberg. Vastastele tänud ning edukat paranemist nende põlvevigastuse saanule.

Kes vigastada sai?

13
31.05.04, 14:39

Kes vigastada sai?

Vigastada sai Palo.

Ahjaaaa siinkohal tervitaks hr.Grossbergi mittesportliku käitumise eest.Jätka samas vaimus.Eritis soovitan seda teha Mimino venelaste ja Mineviku armeenlaste vastu.

Lasnaman
31.05.04, 17:17
Kui rääkita Mimino mängust veel natukene, siis oli teine poolaeg väga võrdne mäng ja seisul 2-2 oli Meteoril paar suurepärast võimalust mäng oma kasuks pöörata. Siiski ei joppand:( Üldiselt andis jah venelaste käitumine soovida. Kui väike nügimine oli lubati juba seda ja teist meile teha ja kaklusse ronisid sellised mehed, kes üldse olukorrast osa ei võtnud. Ka punasekaardi kallaletung tuli just lihtsatest sõnadest ja tõesti loodan, et selliste tegudest jalka liit karistab ka nende ühte parimat mängijat muideks. Suurte õllekõhtudega vennad suutsid lihtsalt kehaga nügida ja söötu lükata, nii et mitte midagi võimatut teistele meeskondadele teadmiseks ;)

Lasnaman
31.05.04, 17:19
Ahh jaa see löögi vend oli mingi mingi patsiga kung-fu päss, nii et olge ettevaatlikud:D

Ramm
31.05.04, 17:28

Ahh jaa see löögi vend oli mingi mingi patsiga kung-fu päss, nii et olge ettevaatlikud:D

Mina nimetan teda alati ala Karpin:P

Neth
31.05.04, 17:59
Originally posted by 13

Kes vigastada sai?

Vigastada sai Palo.

Ahjaaaa siinkohal tervitaks hr.Grossbergi mittesportliku käitumise eest.Jätka samas vaimus.Eritis soovitan seda teha Mimino venelaste ja Mineviku armeenlaste vastu.

Kas Mineviku mängijad on siis oma kehva käitumisga kuidagi silma jäänud:kulm:?
Peab ütlema, et Kakumäe vastu mängides olid nad küll väga sõbralikud ja viisakad, mängu lõppedes kutsuti meie mehed veel ühispildile, aga jah, juhul kui Kakumäe oleks võitnud, siis võib-olla oleks lugu ka teine olnud, kes teab.

Ramm
31.05.04, 18:14
Asi pole kehvas :) Mineviku omad on väga viisakad ja korralikud a kui hakkad nendega plõksima siis sa järgmine päev ei ela kah...kuna need armeeni klubid on tehtud/loodud rahapesuks rohkem...:deemon:

Refieus
31.05.04, 23:05
Mina pesen ka oma raha seal, hästi ja odavalt saab. Mida mina vaene põllumees teen siis mudu?

Zajats
01.06.04, 00:02

...kuna need armeeni klubid on tehtud/loodud rahapesuks rohkem...:deemon:

irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Bobik
01.06.04, 01:27
meteori - mimino mängukomm peaks homseks üleval olema lehel, vähemalt itimehele ära saadetud. KUi kellegil huvi lugeda, siis venemeelsetel ja nõrganärvilistel mitte lugeda. Explicit content või kuidas see oligi....

Janek
01.06.04, 09:38

Asi pole kehvas :) Mineviku omad on väga viisakad ja korralikud a kui hakkad nendega plõksima siis sa järgmine päev ei ela kah...kuna need armeeni klubid on tehtud/loodud rahapesuks rohkem...:deemon:

Ramm, palun vali oma sõnu. Hoopis tore oleks kui sa südame rindu võtaks ja oma sõnad vabanduste saatel tagasi korjaksid.

Hunt
01.06.04, 09:55
Klubi Nimega Meteor olge nõnda mehed ja ärge vinguge pärast igat saadud kaotust. Muidugi on kurb kuulda et sellised nõrgad naised nagu teie mängite siin liigat ja loodate et kõik teid silitavad aga ei on olemas meeskondi kes mängivad jõuga ja seda tulex arvestada ega see siin olegi mingi esiliiga kus mäng ilus ja puhas. Olge nüüd Meteori mängijad ikka tublid ja pühkige silmadelt pisarad ja mängige palli edasi:kaval:

ha2
01.06.04, 09:57
Originally posted by Janek

Ramm, palun vali oma sõnu. Hoopis tore oleks kui sa südame rindu võtaks ja oma sõnad vabanduste saatel tagasi korjaksid.

Või muide järgmine päev ei ela jah ... :viha: Kes puutub mu venda puutub ka mind. Ja veri on paksem, kui vesi. Eriti kuradite veri. :viha:

Raimo
01.06.04, 09:57
Üldiselt on nende aserite/grusiinide meeskondade vastu meeldivam mängida kui mõnede eestlastest koostatud meeskondade vastu, sest esiteks ei oska esimesed eesti keelt, mistõttu nendega platsil vaidlemine oleks suht võimatu:D, teiseks on nad niivõrd kogenud, et sihilikku lõhkumist eriti ei toimu, mida ei saa ntx öelda ühe hetkel mitte parimat resultaati omava meeskonna kohta ja kolmandaks võtavad nad - kui õlleliigast rääkida, siis just mitmed neist on paraja õllekõhuga - jalgpalli mängimist kui meeldivat ajaviidet, nii et mineviku vennad suutsid ka pärast kaotust korralikult soccernetti tänada.
Eraldi teema on muidugi umbkeelsete venelaste vastu mängimine, kellega ei tohiks siinkohal mägisrahva poegasid aga segamini ajada.

Ramm
01.06.04, 10:05
Originally posted by Janek

Mis ma nüüd valesti ütlesin?:oih: Kas siis te polegi viisakad ja korralikud?
Ei tasu kõikke nii tõsiselt südamesse ka võtta...:doh:

Refieus
01.06.04, 10:17
Minu meelest Meteor ning nende kokkuvõtted on ülimalt lugemiskõlblikud ning naljakad, hea, et üldse viitsitakse neid teha. Bobik on siin silma paistnud väga hoolika ning tasakaaluka postitajana, ilma põhjuseta ei ütle ta midagi välja. Respect Meteorile.

Nagu Ramm ütles, armeenlased on viisakad ja korralikud. See juba ütles ära mis case on:) Soccernet on veel raskem, kui nendega plõksima hakata, joovad nad sind laua alla:P

U2
01.06.04, 10:19
Minu arvates oli Minevik väga meeldiv vastane.Mängisid väga ilusat jalgpalli ja erilisi sõnavahetusi polnudki

Ramm
01.06.04, 10:25

Minu arvates oli Minevik väga meeldiv vastane.Mängisid väga ilusat jalgpalli ja erilisi sõnavahetusi polnudki

Meeldivad on küll ja erilist sõnavahetust pole,see ju täitsa loomulik kui ollakse eduseisus :) aga vaadates Soccerneti mänguga siis tuli igas keeles midagi..;)

ha2
01.06.04, 10:27

Meeldivad on küll ja erilist sõnavahetust pole,see ju täitsa loomulik kui ollakse eduseisus :) aga vaadates Soccerneti mänguga siis tuli igas keeles midagi..;)

Või olid socceri mehed nii lollid, et ei saanud aru mis vastane rääkis ning võttis neid sõnu tänusõnadena ;):õnnelik:

Hunt
01.06.04, 10:37
piip

Hunt
01.06.04, 10:40

Üldiselt on nende aserite/grusiinide meeskondade vastu meeldivam mängida kui mõnede eestlastest koostatud meeskondade vastu, sest esiteks ei oska esimesed eesti keelt, mistõttu nendega platsil vaidlemine oleks suht võimatu:D, teiseks on nad niivõrd kogenud, et sihilikku lõhkumist eriti ei toimu, mida ei saa ntx öelda ühe hetkel mitte parimat resultaati omava meeskonna kohta ja kolmandaks võtavad nad - kui õlleliigast rääkida, siis just mitmed neist on paraja õllekõhuga - jalgpalli mängimist kui meeldivat ajaviidet, nii et mineviku vennad suutsid ka pärast kaotust korralikult soccernetti tänada.
Eraldi teema on muidugi umbkeelsete venelaste vastu mängimine, kellega ei tohiks siinkohal mägisrahva poegasid aga segamini ajada.

Kas sa pidasid siinkohal silmas meid???:kaval:

Silver
01.06.04, 11:14
Juba on tekkinud esimesed, kes tundsid ennast puudutatuna. Positiivne. Elu on elamiseks, kõik, mis hiilgab ei ole kuld. :P

Bobik
01.06.04, 11:19
hundu, oled päris valesti asjast aru saanud. Kui MEIE mängisime pisut keha, kusjuures enamiku kohtunike jaoks määruste piires, siis meile vilistati ruttu ära, sest nende bljääädide ja pa mordude ja asjade peale hakkas üks mees ruttu törtsutama. Nende poolt keha andmist eriti ei toimunud. Laks vastu hambaid, mis keha siin anda:sega5:

kommentaar kodukal üleval...

13
01.06.04, 19:55
Originally posted by ha2

Või olid socceri mehed nii lollid, et ei saanud aru mis vastane rääkis ning võttis neid sõnu tänusõnadena ;):õnnelik:

Soccerneti mehed on kõige lollimad.Meie puhul kehtib sama lause mis enamus jalgpallurite kohta - Sel ajal kui Jumal mõistust jagas olid jalgpallurid(Soccernetlased) trennis.

ek
02.06.04, 09:23
Originally posted by 13

Sel ajal kui Jumal mõistust jagas olid jalgpallurid(Soccernetlased) trennis.

Sel ajal kui jumal mõistust jagas olid soccernetlased baaris :P
(trennis neid nimelt väga tihti ei näe)

13
02.06.04, 10:05
Tegelt see mõistuse jutt minu kohta eriti ei käi.Mina eriti trennis ei käi järelikult peaks mul seda aruraasukest ikka natuke olema.Erinevalt enamus meeskonnast.Samas loodan ma kunagi sama lolliks saada kui teie.Olete mulle SUURED EESKUJUD!!!

Hunt
02.06.04, 10:14
13 ei ole midagi muud kui sa pead nüüd hakkama trenni tegema:kaval:

Bobik
05.06.04, 14:38
Jk MInevik - JS Meteor 2-2 (1-1)

Meteori väravad Teelem ja Põllumees.

Mineviku mängijad on tõepoolest rahu ise. Paremaid vastaseid eriti ei leiakski vist. Kohtunik oli ka üle mitme setme mängu mees omal kohal :)

U2
05.06.04, 15:20
Eurouniv-Soccernet 3-2:(

Ramm
05.06.04, 15:46

Eurouniv-Soccernet 3-2:(

Mis siin halba siis? Täitsa hea:)

kqjanno
06.06.04, 13:51
kakumäe võitis reali 5-2:)

Karla
06.06.04, 13:53
ära valeta.

Ramm
06.06.04, 13:54
Õnnitlused ka minu poolt Kakumäele,kes avasid oma punktiarve :)

Keegi võiks tabelit uuendada:doh:

Nüüd veel vaja et FC EBS Team ka võidaks siis oleks täitsa hea nädal:r66m9:

Mis Reaalil oli siis,et niimoodi mängisid,mingi jama oli nagunii ega muidu poleks see skoor selline:r66m4:

megamart
06.06.04, 13:55
Originally posted by kqjanno

Kui see nüüd õige tulemus on siis palju õnne kauaoodatud võidu puhul:D

kqjanno
06.06.04, 14:01
Originally posted by megamart

Originally posted by kqjanno

Kui see nüüd õige tulemus on siis palju õnne kauaoodatud võidu puhul:D
tulemus on õige.Helistasin härra haavikule.ja uskusin ta häälest juba seda:D

Karla
06.06.04, 14:04
kes too haavik veel on.

luuraja
06.06.04, 14:21
Tõsi ta on, et meie mängu tulemuseks jäi 5:2 külalisvõistkonna kasuks. Vabandama ei hakka, ütlen lihtsalt, et algul 10-kesi ja peale Grossbergi punast 9-kesi suht nõrgendatud koosseisuga mängida pole isegi Kakumäe vastu nii lihtne mängida kui arvata võib. No disrespect to Kakumäe! Õnnitlused ka minu poolt Kakumäele ja ärge arvake, et te sügisringis meilt nii lihtsalt punkte noppida saate;) Omalt poolt tänaksin herr Hunti peapõrutuse eest. Reaali väravad lõid Lukk ja Roos.

Hunt
06.06.04, 14:49
Mina see eest Vabandax Luuraja ees! See sisse tulek ei olnud tehtud meelega!!!! Samas Kakumäe pidi lõpetama mängu 10kesi kuna ka meil oskas keegi saada punase. Igaljuhul suured tänud !!!!!:kaval:

U2
06.06.04, 15:15
FC Reaal-FC Kakumäe 2-5(1-2)

Väravad:31.Plotnik, 84.Roos-5.Artjušin, 14,62,89 Uudelt,82.Raudsepp

Hoiatused:FC Kakumäe-10 min Enn Läänmäe

Eemaldamised:70.Madis Grossberg(vägivaldne käitumine)-76.Rauno Otsepp(vägivaldne käitumine)

FC Kakumäe:Sven Kald,Ain Ehasalu,Kristjan Pensa,Peter Haab,Ahti Aasma,Kalle Karing,Karmo Haavik,Kristjan-Karl Raudsepp,Enn Läänmäe(16.Rauno Otsepp),Anatoli Artjušin(61.Silver Rikma),Silver Uudelt

Tänud vastastele hea mängu eest ja nüüd tähistama
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

U2
06.06.04, 15:16
Originally posted by saar

kes too haavik veel on.

Haavik olen mina

Hunt
06.06.04, 16:04
Kuuldavasti pidi Mimino ja ebs\'i esimene poolaeg läbiolema ja seisux oli siis 0-0:kaval:

Refieus
06.06.04, 16:07
Nice to hear that:)

U2
06.06.04, 17:22
Mimino-Ebs Team 2-0

Raimo jutu järgi mängis Ebs 2 poolaja 10 mehega ja väravad löödi 94 ja 95 minutil

Ramm
06.06.04, 17:24

Mimino-Ebs Team 2-0

Raimo jutu järgi mängis Ebs 2 poolaja 10 mehega ja väravad löödi 94 ja 95 minutil

Nii see oli,nende väravavaht sai viga ja päris valusalt kuid ka EBS\'l oli võimalusi äralüüa kuid...mnjah ei löönud....väga kahju oli EBS\'st aga järgmine nädal proovib Kuradid Mimino võiduseeria katkestada;)

13
06.06.04, 17:28

Eemaldamised:70.Madis Grossberg(vägivaldne käitumine

Grossberg on jobu ja paras talle punase eest.Sellisel vennal tuleks jalgpalli mängimine ära keelata.Iga mäng on tal kellegiga mingi jama.Nagu mul üks tuttav tavatseb öelda - alati on igas seltskonnas üks jobu.Reaali meeskonnas on selleks Grossber.Muidu on Reaali võllid lahedad :D .

Neth
06.06.04, 17:28

Mimino-Ebs Team 2-0

Nii see oli,nende väravavaht sai viga ja päris valusalt kuid ka EBS\'l oli võimalusi äralüüa kuid...mnjah ei löönud....väga kahju oli EBS\'st aga järgmine nädal proovib Kuradid Mimino võiduseeria katkestada;)

Kas sellele vigastusele aitasid kaasa Mimino mängijad? Kohe kahju hakkab EBS\'st:(, seda enam, et vastaseks oli liiga ilmselt kõige vihatuim meeskond.

Ramm
06.06.04, 17:31
Ei olnud.Et palli mitte sisse lasta siis väravavaht tõrjus jalga ära kuid ise lendas vist peaga posti vms

U2
06.06.04, 17:35
Originally posted by 13

Eemaldamised:70.Madis Grossberg(vägivaldne käitumine

Grossberg on jobu ja paras talle punase eest.Sellisel vennal tuleks jalgpalli mängimine ära keelata.Iga mäng on tal kellegiga mingi jama.Nagu mul üks tuttav tavatseb öelda - alati on igas seltskonnas üks jobu.Reaali meeskonnas on selleks Grossber.Muidu on Reaali võllid lahedad :D .

suht süütust olukorrast tuli see punane.
Olin talle üks tund aega pinda käinud ja nüginud kui ta lihtsalt niisama tuli ja vasaku jala peale n.ö hüppas.
Ega jalaga praegu kõige paremad lood pole :(

13
06.06.04, 17:39
Lihtsate asjade eest punaseid ei anta ja teades tema mängustiili ei üllata tema puhul miski.

Hunt
06.06.04, 17:52
Olex EBS ka võitnud siis olex 6 ring olnud suht üllatuste rohke;):kaval:

Raimo
06.06.04, 18:06
Originally posted by Neth
Kas sellele vigastusele aitasid kaasa Mimino mängijad? Kohe kahju hakkab EBS\'st:(, seda enam, et vastaseks oli liiga ilmselt kõige vihatuim meeskond.

Nagu Ramm juba ütles, kukkus EBSi väravavaht palli tõrjudes vastu posti - et sellel kartulipõllul puudub penaltipunkt, ei osanud ta hinnata posti asukohta ning nii ta, kukal ees, selle vastu lendas.
Mis puudutab aga Miminot, siis ma ei leia eriti põhjust nende vihkamiseks. Tänanegi mäng oli täitsa korrektne.
Õudsalt kahju vaid sellest, et neljandal lisaminutil põrkas pall vastu EBSi kaitsja kätt ja grusiinid teenisid penalti, mis ka realiseeriti. Sellega oligi mäng tehtud.

Tihane
06.06.04, 20:22
jah .. minuarust mängisid ka mimino mehed täitsa OK mängu .. vahepeal kyll nurisesid kohtuniku kallal ja üks suuremaid mehi läks teda kallistama ja juttu rääkima .. kahjuks aru ei saanud, mis jutuks oli.

EBS tegi südi esituse .. kuid mimino sai mis tahtis.

ja traumapunktis töötavad jobud .. keda yldse ei koti et 10 liikmeline järjekord on uksetaga, vaid olulisem on, et mingile 50 kroonisele arvele poldud allkirja saadud.

Refieus
08.06.04, 12:23
12.06. 15.00 SC Tallinna Kuradid - FC Mimino Tallinn Õismäe Hum.gümn.kunst

Sellest mängust siis paistab tulevat 5.liiga uus publikurekord. Kuna kohtuvad kaks seni veel kaotuseta püsinud meeskonda, on oodata meeletut lahingut. Õnneks on 5.liiga mängud tasuta, saab nautida head mängu ilusa ilma ja koos õllega;) :P

Hunt
08.06.04, 14:00
Loodetavasti Laupäeval on ka ilus ilm!!!!!!

z3ro
08.06.04, 14:54
heh kui amo reklaamib ilusat ilma, siis ju on mingi diil juba kuskil tehtud ;)

Devil
08.06.04, 16:31

Sellest mängust siis paistab tulevat 5.liiga uus publikurekord. Kuna kohtuvad kaks seni veel kaotuseta püsinud meeskonda, on oodata meeletut lahingut. Mõttetud meeskonnad mängivad ju ;) ok kuradites 3-4 täkku on siiski :)
Pealegi Vndas ei käida liidreid vaatamas.

Refieus
08.06.04, 17:57
Originally posted by Devil

Sellest mängust siis paistab tulevat 5.liiga uus publikurekord. Kuna kohtuvad kaks seni veel kaotuseta püsinud meeskonda, on oodata meeletut lahingut. Mõttetud meeskonnad mängivad ju ;) ok kuradites 3-4 täkku on siiski :)
Pealegi Vndas ei käida liidreid vaatamas.

Huvitav, keda 5\'ndas vaatamas käiakse:oih:

Mimimos on 11 täkku, eesotsas Karpini ja OlenSuurÕllekõhtVäravas.. Kuraditel on tühjad pihud.. austusega Grapsile.

Nagu ma ütlesin, tuleb sellest 5.LIIGA uus publikurekord:D

-Antz-
08.06.04, 19:21
Mis siis praegune V liiga rekord Sinu arvates olla võiks?

d-fox
08.06.04, 22:13
14 ja pool pealtvaatajat(igavusest jäi magama II poolaja alguses) :kaval:

chuksi
08.06.04, 23:11
Kui te üldse mõtele 5. liiga rekordit, siis kindlasti ühed suurema publikuga mängud olid Kärdlas, kus kohaliku Linnameeskonna mänge käis vaatamas oma 100 inimest ikka(kui ma seal nende vastu mängimas käisin).

Ericc
08.06.04, 23:58
Originally posted by chuksi

Kui te üldse mõtele 5. liiga rekordit, siis kindlasti ühed suurema publikuga mängud olid Kärdlas, kus kohaliku Linnameeskonna mänge käis vaatamas oma 100 inimest ikka(kui ma seal nende vastu mängimas käisin).

nii see eelmine aasta oli ja publik elas ikka omadele kaasa

Refieus
09.06.04, 08:42
Jup, Kärdlas oli kohalike toetus kodumeeskonnale tugev ning nende hulk oli üpriski suur. Siiamaani meenutame puhkust Hiiumaal, kus kogemata juhtus nii, et meie 10-15 in. väikesest peost kasvas meeletu simman:) Tundus, et pooled noored hiidlased on kokku tulnud:P Väga sõbralik ja lahe rahvas:)

A nuh, võtke siis keegi vaevaks publik üle lugeda, kui neid loomulikult ikka tuleb:P

Hunt
09.06.04, 09:33
no sellel aastal on hummis olnud mängudel vaatajaid kõige rohkem 40-50 ringis

Tanel
09.06.04, 10:12
Tundus, et pooled noored hiidlased on kokku tulnud :P Väga sõbralik ja lahe rahvas
Väga sõbralik ja lahe rahvas:)
No näete :)

oku
09.06.04, 13:40
Väikesed kohad, kus on ainult üks meeskond, kutsuvadki publikut rohkem kokku. Seevastu pole imestada, et Tallinnas, kus meeskonda teab ja vaatamas käib ainult sõpradest ja liigakaaslastest koosnev punt, on palju raskem sellist arvu täis saada.
Aga eestis on üldse nende pealtvaatajatega jama :) TVMK-d ja veel mõnda Meistriliiga klubi käib ka tavaliselt 50 ja 100 inimese vahel vaatamas :doh:

coco
11.06.04, 00:23
No 5nda ligga kohta ei oska öelda, aga kui eelmine aasta sai käidud KL Kaleviga Kohtla Järvel kohaliku Alko vastu 3ndasse liigasse üleminekumängul, oli vaatajaskond ca 100 kohaliku tsurpanni. Kõgil oli viinapudel käes, kõik olid umbkeelsed venelased ja me ei meeldinud neile kellegile eriti. Ilmselt oli ka mängu kohtunik vaatajaskonnaga enne mängu viina visanud....a ei mis ma räägin. MÄNGUL OLI LAUSA KAKS KOHTUNIKkU. Arvake ära mida üks tegi!?!?! Oli meie pool platsiääres ja võttis meie ründajatele pidevalt suluseisu. tavaliselt on ju ikka kas 1 platsikohtunik või siis platsikohtunik ja 2 äärekohtunikku. Kohtlajärvel on 1 platsikohtunik ja 1 kelle funktsioon on kõik vastaste rünnakud kohe ära võtta. Lisaks kutsuvad sealsed kohtunikud ALKO mängijaid lausa nimepidi :) :)
Tasub siis nüüd mainida, et kaotasime selle mängu vist 6:0??Esimese olime võitnud raplas 6:1 ;)

Igaljuhul Kohtla Järvelastele meeldib käia jalgpalli vaatamas...

13
11.06.04, 16:46
Originally posted by coco

No 5nda ligga kohta ei oska öelda, aga kui eelmine aasta sai käidud KL Kaleviga Kohtla Järvel kohaliku Alko vastu 3ndasse liigasse üleminekumängul, oli vaatajaskond ca 100 kohaliku tsurpanni. Kõgil oli viinapudel käes, kõik olid umbkeelsed venelased ja me ei meeldinud neile kellegile eriti. Ilmselt oli ka mängu kohtunik vaatajaskonnaga enne mängu viina visanud....a ei mis ma räägin. MÄNGUL OLI LAUSA KAKS KOHTUNIKkU. Arvake ära mida üks tegi!?!?! Oli meie pool platsiääres ja võttis meie ründajatele pidevalt suluseisu. tavaliselt on ju ikka kas 1 platsikohtunik või siis platsikohtunik ja 2 äärekohtunikku. Kohtlajärvel on 1 platsikohtunik ja 1 kelle funktsioon on kõik vastaste rünnakud kohe ära võtta. Lisaks kutsuvad sealsed kohtunikud ALKO mängijaid lausa nimepidi :) :)
Tasub siis nüüd mainida, et kaotasime selle mängu vist 6:0??Esimese olime võitnud raplas 6:1 ;)

Igaljuhul Kohtla Järvelastele meeldib käia jalgpalli vaatamas...

Kle mees- sa mängisid eelmine aasta ju 5 liigas.Kuidas sa üldse 3 liiga üleminekuid said mängida???

2mSööt3mMööda
11.06.04, 18:31
FC Mustamäe oli ju Kaitseliidu duubelmeeskond 13

ha2
11.06.04, 21:29
Originally posted by daywalker

FC Mustamäe oli ju Kaitseliidu duubelmeeskond 13

lisan, et madalamalt sab duubel meeskonnast tõsta 5te mängijat ning, kui mängija on mänginud rohkem, kui 5 kohtumist kõrgemal olevas meeskonnas regatakse ta automaatselt sellesse klubisse.:õnnelik:

Neth
12.06.04, 14:12
Fc Kakumäe - Eurouniv lõppes seisuga 5-2 võõrustajatele (deja vu:P), kommentaariks võib öelda, et ise mängisime kehvasti, aga õnneks tegi vastane mitu kingitust (sealhulgas 2 omaväravat), mis said koheselt realiseeritud.

Ning võib lisada, et üldiselt võidab see meeskond, kes kainem on - täpselt nii läks ka täna.

-Antz-
12.06.04, 14:14
Eurouniv FC väravate autor: Kaur Sau.
Omaväravad: Peeter Lusmägi ja Andres-Andi Sarv.

Raimo
12.06.04, 15:04
EBS - Minevik 1:2, kusjuures EBS mängis seitsme mehega :oih:

Ramm
12.06.04, 18:01
S.C Tallinna Kuradid - FC Mimino 3 - 2 (1 - 0)

Kuradite väravad: Heigo Nõmmik; Joonas Hendre 2

Mäng algas suhteliselt tasavägiselt ja tempo oli päris kiire.Juba alguses suutsid Kuradid ärakasutada vastaste kaitse viga kus siis löödi ka avavärav Kuradite kasuks.Peale väravat hakkasid tsurpanid survet avaldama mis kestis kogu esimese poolaja aga õnneks kuradite jumal oli meiega,kes Madist kaitses:)Tsurpanid ei suutnud emotsioone endale jätta,pidevalt mingi möla käis(blät ubju,nahui,suka,urood,bašol nahui),kus kohtunik oleks võinud ammugi kaardi anda aga tema arvates piisas ainult hoiatusest,et need tsurpanid hoiavad suud kinni aga võta näpust nemad lasid ikka oma teemat.Kuradid istusid kogu esimese poolaja kaitses ja lootsid ainult kontra rünnakutele ning õnnele,poolaeg 1 - 0 Kuraditele.

Teine poolaeg algas jällegi tsurpannide survega ja mis kandis ka vilja,peale Kuradite kaitse eksimust löödi seisuks 1 - 1,pool väravat väravavahi süüks;)Tsurpannide emotsioonid muutusid vahepeal nii kõrgeks et juba ähvardasid oma tiimi kaaslast tappa(see oli vist nr.11) ning kohtunikku hakklihaks teha kui vilistas küljeaudi Kuradite kasuks,tsuprannide fännid juba läksid platsile,hakkasid seletama et ei olnud midagi.
Siis hakkasid tsurpannid rohkem pressima ja ründama kuid ilma tulemusteta,unustades korraks oma kaitse lõid Kuradid seisuks 2 - 1,tänu Joonase kiirusele:lahe: Kogu mäng tsurpannid ründasid ja ründasid kuid jällegi unustasid kaitse maha ning Joonas tegi kiirusega seisuks 3 - 1:lahe: Peale 3\'t väravat Kuradid muutusid rahulikuks ning kohe ka karistati seisuks 3 - 2.Mängida jäi ca 10 minutit kui mingi tsurpannide soprano ei suutnud ennast kontrollida ja soovis ühe Kuradite mängijaga kukepoksi teha aga see ei õnnestunud tema kahjuks:doh:
Lõpuks tuli ka lõpuvile!:r66m7: :r66m7:

Kuradid tänavad ka pealtvaatajaid kes tulid kaasaelama Kuraditele,päris palju oli Kakumäe ja EBS mängijaid,tänan veelkord:):r66m9:

Kohtunikust niipalju,et päris hea vilepartii kuid eksimusi oli aga need sellised väiksed,kust väravaid õnneks ei tulnud ja ei saa kõikke näha.Tubli Miq igatahes!:r66m8:

Hunt
12.06.04, 18:17
FC Kakumäe - FC Eurouniv 5-2 (2-0)

Kakumäel lõi 2 väravat Silver UUdelt ja ühe Rene Lõiveke + veel eurounivi 2 oma väravat. Mäng oli tore ja suht sõbralik. mäned üxikud sõnelused aga neid igasmängus. Ja muidugi Kakumäe täiendas ennast jälle ühe kollasega;)

2mSööt3mMööda
12.06.04, 18:27
Omalt poolt lisaks seda, et need lambad ei tea fair playst küll mitte sittagi. Algul ei löönud nad palli välja kuigi meie mees lamas karistusalas pikali ja peale seda kui sain palli ja selle auti virutasin ei andnud nad seda ka tagasi - tropid raisk :viha: . Nende teine värav sündis aga kohtuniku väiksest apsakast, kes oli olukorra hetkel minu selja taga. Nimelt lõi üks nende mängija konkreetselt mulle palliga vastu rinda aga kuna üks nende mängija hakkas karjuma, et oli käsi, siis vilistas kohtunik selle ka ära. Antud karistuslöögist löödi põhimõtteliselt ka värav.
Kohtuniku vile oli kokkuvõttes päris normaalne kuigi mõni teine kohtunik oleks nendele Mimimo jutuvendadele päris kõvasti kaarte näidanud. Samas ma saan aru ka kohtunikust, kes sellistele vendadele eriti kaarte ei taha näidata.
Kokkuvõtteks ütleks, et Mimimo meeskonnamäng oli minu silmis meie omast parem aga meie võitluslikkus tõi meile siiski võidu.
Tänud ka minu poolt neile, kes viitsisid seda mängu vaatama tulla.
Kena EM-i algust ja päikest :õnnelik:

Tihane
12.06.04, 19:54

mind pead naiseks :)?

mängisime seitsme väljakumängijaga + väravavaht .. andsime hea esituse ning oli ilus fair play .. kahjuks ei suutnud päris viiki välja võidelda, kuid värava saamine oli ka piisavalt nauditav.

lume
12.06.04, 22:14
Tubli Kuradid,võit jälle!

PS. Ramm, kes on tsurpannid?
Mõtle enne kui sa midagi kirjutad.

Ramm
13.06.04, 12:49
Keegi võiks tabelit uuendada:doh:
Andke mulle ligipääs tabelile ja aktiivselt uuendaksin ise heameelega:)

Ramm
13.06.04, 13:49
JS Meteor Tallinn - FC Reaal Tallinn

Kuidas selle mäng lõppes või alles tuleb?:oih:

Chiller
13.06.04, 14:29
JS Meteor - FC Reaal 5 : 1

Andy
13.06.04, 15:20
FC Reaali värava autoriks oli Roos, vastastele tänud korrektse mängu eest.

Raix
15.06.04, 16:56
Paar muudatust meie kalendris:

* Seoses Tallinna Kalevi staadioni hõivatusega on Eesti 2004.a jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhja piirkonna mängukalendrisse sisse viidud järgmised muudatused:

IX voor

26. juunil kell 15.00 FC EBS Team – Eurouniv FC, Õismäe Humanitaargümnaasiumi staadionil (oli 26. juunil kell 18.00 Tallinna Kalevi staadionil).

* Seoses 19.-25. septembril Rumeenias toimuva UEFA Regions’ Cup mängudega on Eesti 2004.a jalgpalli meistrivõistluste madalamate liigade viimase vooru mängud ning üleminekumängud viidud ühe nädala võrra edasi. Seoses sellega toimuvad V liiga Põhja piirkonna viimase vooru mängud järgmiselt:

XVIII voor
02.10. 12.00 Eurouniv FC - FC EBS Team Rannavärava st
02.10. 12.00 JK Minevik - FC Mimino Tallinn Wismari st
02.10. 12.00 JS Meteor - FC Soccernet Kehra linnast
02.10. 12.00 SC Tallinna Kuradid - FC Reaal Õismäe Hum.gümn.kunst

IV liiga üleminekumängud toimuvad järgmistel kuupäevadel:
09.10. IV liiga üleminekumängud;
16.10. IV liiga üleminekumängude korduskohtumised.

jyriöö
15.06.04, 17:23
Originally posted by Raix

Kas ma olen midagi kahe silma vahele jätnud või peaks viimases voorus hoopis nii Soccernet kui ka Reaal kodumängu pidama? :kratsti:

ha2
15.06.04, 17:28
Originally posted by jyriöö

Kas ma olen midagi kahe silma vahele jätnud või peaks viimases voorus hoopis nii Soccernet kui ka Reaal kodumängu pidama? :kratsti:

reaaliga on meil järgmine nädal Rannavöäravas

Bobik
15.06.04, 17:45
Originally posted by jyriöö

Kõik on nii nagu peab. Esialgse kava järgi mängis Meteor kevadringis Soccernetiga kodus ja hiljem võõrsil, kuid see muudeti EJL poolt ammu ära...

U2
18.06.04, 23:54

Ebs kes oli teie värava autor?

Tihane
19.06.04, 04:39

Ebs kes oli teie värava autor?

Meie austatud treener Daniel Meijel :)

U2
19.06.04, 08:53
Oleks tore kui mõni Mineviku härrasmees oma viimase mängu väravalööjad siia kirjutaks :)

Bobik
19.06.04, 14:13
eurouniv - meteor 1-1 (1-0)
meteori värav: J. Põllumees

eurokad kasutasid kodustaadioni eelist ning panid pikka, meteor mängis lühikest söötu, mis heina sees välja ei tulnud. Esimene poolaeg siis meteorilt omavärav ja pressing meie värava ll ning teine poolaeg kõmmutas meteor peale. eurokaid päästis väravavaht ja väravapostid, mis mitmeid kordi pallipuududusest värisesid.

Hughes
19.06.04, 14:19
ehk keegi aitaks. otsin vastust küsimustele: kui palju maksab 5. liigaga registreerumine? kas 5.liigas mängimiseks peab olema originaal suurusega väljak?

Ramm
19.06.04, 14:22
JK Minevik - S.C Tallinna Kuradid 8 - 0

Lihtsalt vastased olid täna paremad,millalgi pidi ka tulema esimene kaotus :(

U2
19.06.04, 14:26
Originally posted by Hughes

ehk keegi aitaks. otsin vastust küsimustele: kui palju maksab 5. liigaga registreerumine? kas 5.liigas mängimiseks peab olema originaal suurusega väljak?

5 liigaga liitumine sellel hooajal maksis 7440 krooni tiim.Aga arvan,et järgmine aasta arvatavasti suureneb

U2
19.06.04, 14:28

eurouniv - meteor 1-1 (1-0)

eurokad kasutasid kodustaadioni eelist ning panid pikka, meteor mängis lühikest söötu, mis heina sees välja ei tulnud. Esimene poolaeg siis meteorilt omavärav ja pressing meie värava ll ning teine poolaeg kõmmutas meteor peale. eurokaid päästis väravavaht ja väravapostid, mis mitmeid kordi pallipuududusest värisesid.

Bobik kes oli meteori väravaautor?

lume
19.06.04, 15:38

JK Minevik - S.C Tallinna Kuradid 8 - 0

Lihtsalt vastased olid täna paremad,millalgi pidi ka tulema esimene kaotus :(

Äkki keegi kommenteeriks mängu?

Ramm
19.06.04, 15:54
Lihtsalt vastased olid paremad ja meil puudus 4-5 põhimängijat aga see selleks,ilma nendeta oleme ka hakkama saanud.Polnud meie päev,kaitse oli omaette maailmas,pall ei liikunud nii nagu varem ja ei mänginud oma mängu,ei tea millest... märkimisväärne on see et kohtunikuks oli inimene,kes on ise seotud JK Minevikuga aga õnneks selliseid ühe meeskonna poole vilepartiid ei andnud,niiet teda ei saa süüdistada meie kehva mängu pärast.
Õnneks nüüd on kõik tagasi 7\'st taevast.

megamart
19.06.04, 16:25
...kaitse oli omaette maailmas...
Võib ka nii öelda, sest kaitse koos väravavahi, vastase ründajate ja palliga oli teisel poolajal ülejänutest tõesti eraldatud. Poolkaitsjad ja ründajad ootasid, et kaitse palli puhtaks lööks aga paraku ei saadud sellega alati hakama:( Minu tagasihoidlik arvamus mängust on selline, et liiga vara andsime alla:oih:

Hunt
19.06.04, 16:39
Kõi uskumatum on see et meeskond kes oli teisi sellel aastal kõvasti pexnud sai ise nüüd Hooaja kõige suurema kaotuse ültse 5nda põhjas.

aga ei hullu! Seda huvitavamax tabel lähebki!
:kaval:

PraS
19.06.04, 17:33
Linnumäe puudumisel puudub Kuradite mängus mõtestatus?:õnnelik:

Ramm
19.06.04, 17:42
Originally posted by PraS

Linnumäe puudumisel puudub Kuradite mängus mõtestatus?:õnnelik:

Ei,eelmine mäng saime hakkama ilma temata Mimino vastu..lihtsalt polnud meie päev..

Edit: Uus uudis...kohtunik on mänguprotokolli kaotanud :D:õnnelik:

Tihane
20.06.04, 00:12
annaks ka erapooletu kommentaari kuna vaatasin ju terve mängu pealt.

algus oli suhteliselt rahulik, minevik paistis silma üsna täpsete ja lühikeste söötudega .. kuradite kaitsest kiidaks nr 5-t kes oli suhteliselt kindel ning ka nr 99 oli stabiilne (hakkas kyll hiljem seljavalu kaebama ning läks vahetusse).
Kõige kehvem päev oli kuradite kaitsjal särginumbriga 2 .. kelle äärelt sai minevik esimesed väravad suhteliselt kergelt kätte.
Kuskil 2:0 ja 3:0 vahel kadus kuradite ründajatel mänguisu ära .. vaid mõned jooksmised pika palli peale, kuid enamasti seisti ning vangutati pead ja loodeti et pall tuuakse kandikul kohale.

mõned sõnad ka minevikust .. näitasid väga head tehnikat .. eriti juudihabemega nr 9 .. kellele ei olnud probleemiks ka 4st mehest läbi triblada .. osav ja õnne täis oli neil ka nr 10. Mineviku võistkonna nuhtlus oli nr 8, kes ca 10 võimalust luhtas .. enamuse ladus täiega üle .. ülejäänud hoidis liiga kaua. Kaitses oldi peamängus üllatavalt head ning väravavaht mängis kindlalt (nii palju kui tal teha oli vaja).

Positiivsena jäi meelde kuradite nõupidamine poolajal (3:0 kaotusseisus) ning üleüldine üksteisesse (viisakas) suhtumine kogu kohtumise jooksul (tahate vastupidist näha vaadake mõnda FC Nmeta mängu, kus nad kaotusseisus on ;))

ahjaa .. kohtunikult nipetnäpet eksimused .. mingit suurt ja otsustavat viga ei märganud .. ka ei olnud ta konkreetselt kellegi poolt.

duff_K
20.06.04, 12:56
Originally posted by Tihane

.. eriti juudihabemega nr 9 ..

kui sa talle juut ütleksid siis ma arvan et hakkatakse sinuga igast naljakaid asju tegema :D sest tegemist on araablasega aga see selleks........ seis oli teenitud ja oleks võinud olla kõvasti suurem...... kaotuse põhjust võib ka otsida sellest et Kuraditel oli esimene mäng suurel väljakul ....eelmised olid kõik ju Õismäel olnud

13
21.06.04, 09:49
Originally posted by duff_K

kui sa talle juut ütleksid siis ma arvan et hakkatakse sinuga igast naljakaid asju tegema :D sest tegemist on araablasega aga see selleks........

Ja seda räägib puhastverd neeger.

Janek
21.06.04, 09:56
Ma täpsustan. Armeenlased on kristlased ja üsna tundlikud kui neid araablasteks ehk siis muhhameedlasteks kutsutakse.

Tihane
21.06.04, 21:02
Originally posted by duff_K

kui sa talle juut ütleksid siis ma arvan et hakkatakse sinuga igast naljakaid asju tegema :D sest tegemist on araablasega aga see selleks........ seis oli teenitud ja oleks võinud olla kõvasti suurem...... kaotuse põhjust võib ka otsida sellest et Kuraditel oli esimene mäng suurel väljakul ....eelmised olid kõik ju Õismäel olnud

vabanda minu madalat haritust, aga filmis on enamustel näitlejatel, kes vanemaid meesjuute mängivad täpselt sihuke habe.

ahjaa .. kakumäe võitis soccerneti 3:1 .. Enn Läänmäe on kakumäe päris ilusti mängima pannud (Enn lahendas ise ka oskuslikult standardolukordi)

Hunt
21.06.04, 22:06
FC Soccernet-FC Kakumäe 1-3 (0-1) Kakumäe väravad lõid 2 Uudelt ja Läänmäe:kaval:

13
21.06.04, 23:51

FC Soccernet-FC Kakumäe 1-3 (0-1) Kakumäe väravad lõid 2 Uudelt ja Läänmäe:kaval:

Mõmm... sinu poolt 3 õlut mulle....

Undi
22.06.04, 00:02
Selle Kakumäe jutumehe nr. 10 (enn siis ilmselt?) jalast said jah alguse vist kõik kakumäe väravad - kui ma ei eksi, siis olid kõik enamal või vähemal määral standardolukordadest. Kaks viimast kolli võib küll vabalt minu arvele kirjutada. Rünne aga ei taha samuti tööle minna. Soccernet surus 2. p.a.-l vägevalt, aga tulemust polnud - kakud kaitsesid kindlalt. Löökideni vist eriti tihti me ei jõudnudki. Tänu sellele, et enamus meie mehi vastase poolel veetis, tekkisid ka neil omad olukorrad, mida nad õnneks ära ei osanud kasutada.

mihkelk
22.06.04, 00:10
veidikene siis pilte kah mängust... aeglane server on ja pildid on suured, aga ehk kannatate välja :D [pildid (http://beetset.host.sk/pilt/)]

U2
22.06.04, 21:22
FC Reaal-FC EBS Team 8-2(2-2)
Oleks tore kui mõlemad võistkonnad lisaks oma väravalööjad:)

luuraja
22.06.04, 21:24
Reaali väravad: Saul (3), Lukk (3), Ilomets, Plotnik

Täname vastaseid hea mängu eest!

Tihane
22.06.04, 21:28

FC Reaal-FC EBS Team 8-2(2-2)
Oleks tore kui mõlemad võistkonnad lisaks oma väravalööjad:)

meil oli mõlema värava autoriks Iko Isok .. ja kommentaariks lisaks, et kaotasime kuna ma ei löönud oma 17 minuti mängu jooksul oma võimalusi ära :P

Ilusat jaanipäeva reaalikad!

Hunt
24.06.04, 18:15
Ebs on suht huvitav meeskond ja kahtlase suhtumisega. Mehed väljakul ei viitsi mängida ja löövad ründamisele käega. njah...... samas igalühel omad huvid;)

Refieus
25.06.04, 13:42

Ebs on suht huvitav meeskond ja kahtlase suhtumisega. Mehed väljakul ei viitsi mängida ja löövad ründamisele käega. njah...... samas igalühel omad huvid;)

Nagu sul on all kirjutatud: \"Mees metsast\" ...;)

13
26.06.04, 17:00
EBS - Eurouniv 1-3 (0-2)

-Antz-
26.06.04, 17:19
Siia siis ka statistikasõpradele Eurouniv FC väravalööjad:
Sven Keert (pen.), Mihkel Artemjev ja Kaur Sau.

U2
26.06.04, 20:26
FC Soccernet-JS Meteor 5-6(2-2)
Meteori kohta ütleks,et pole hullemaid vigisejaid jalgpalliväljakul näinud.
Eriti hull oli muidugi Rohtla.Ei ole sõnu selle kommenteerimiseks lihtsalt naljakas oled :D

Raimo
26.06.04, 20:30
Tjah, eks kohati oli meteori mängijatel põhjust nuriseda, kuid väga tihti nuteti olematutes olukordades. Tegelikult neil vedas, et kollaseid kaarte ei kogunud - mõni eestlasest kohtunik oleks neile neid kõvasti jaganud.
Aga siiski oli Meteor tasemel, et suudeti lõpus vähemuses vajalikud väravad ära lüüa. Iroonilisel kombel ise ütlesin neile, et nende vv roosapunane dressipluus ei häiri meid, kuid kui vv tuli meie värava alla, pidasin ise teda, silmanurgast nähes, meie mängijaks ja karjusin, et löögu puhtaks. Väravasse ta selle palli põrutaski.

Soccerneti väravad: 2 x Nõu, Pildre, Kurnim, Kibus (pen).

U2
26.06.04, 20:34
Kui keegi teab mängu mimino-minevik tulemust oleks tore kui siia ka lisaks:)

U2
26.06.04, 20:40

Meteori kohta ütleks,et pole hullemaid vigisejaid jalgpalliväljakul näinud

Kui kohtunik on pehmelt öeldes ebakompetentne mängu juhtimisel, siis vait olla oleks nagu veel mõtetum, kuna siis kohtunik kunagi ei hakka taipama et ta nii mööda vilistab. Saan promootori paha meelest täiesti aru kuna tema oleks ilmselt soovinud soccerneti võitu ja et tema teadmised jalgpallist on ilmselt samaväärsed tänast mängu vilistanud kohtunikuga.

Ei nujha imetleme siis edasi kuidas te igast olukorrast kaardiväärilise suudate dramatiseerida ja loomulikult Rohtla halamist.Jään ootama kodulehekülje teksti stiilis kõik olid pahad :D
Võibolla on minu teadmised jalgpallist tõesti sellesama kohtuniku tasemel mida ma julgen kahelda aga ikkagi väljakul ei nuteta vaid MÄNGITAKSE

Igatahes tublid olite,et 9 mehega võidu endale võitlesite.Õnnitlused minu poolt
Kuidas vigasaanuga on?

Kohtume Kehras :kaval:

Hunt
26.06.04, 21:08
Ilus võitluslik mäng Meteorilt kes ei visanud püssi põõsesse kui oli jäänud 9 kesi ja 5-3 taha. Samas Soccernet SUURED SUURED HÄBID TEILE!!!! kuidas te suutsite sellise seisu maha mängida ja seda veel mingise 15 minutiga:kaval:

Ramm
26.06.04, 21:33
Kui ei eksi siis FC Mimino - JK Minevik mäng jäi 1 - 1 (1 - 1)

Mäng oli iseenesest väga jõhker,jalgadega vastu vahtimist ja sõimamist kui palju.Hea meel oli see,et polnud mingit kokkumängu sõprade vahel.Mõlemal poolel olid head võimalused mäng võita kuid kuumaastik ei võimaldanud...

IVOTA2000
26.06.04, 21:35
Mimino-Minevik 1:1:D

Bobik
26.06.04, 22:04
ma , kasutades promootori sõnu, vigisen täpselt nii kaua kuni kohtunik seda teha laseb. Nagu Draakon ütles, kui kohtunik laseb mängu käest, ei ole platsil keegi vait. Igaühel on oma stiil ja igaüks mängib nii nagu oskab. Kohtuniku puhul on arusaamatu ka see, et Meteor palus muidu vist määrustepärased 15 minutit kohtumist edasi lükata, mida me ei saanud ning sealt kõik ka algas. Samas ei saa öelda kohtuniku varasemate vilistamiste kohta ju midagi halba. Seekord lihtsalt lasi mängul minna sinna kuhu ta läks. Mina kasutan oma suud platsil, promootor foorumis, igaüks hädaldab seal kus tahab ja oskab ja kus vaja on...
Kusjuures ma nõustun, et mingi osa minu suminast on puhas demagoogia ning see kuulub jalgpalli juurde.

Lihtsalt huvi pärast küsin, mis ajast 13 on Soccerneti mängija. Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?

Meteori väravad: Rohtla 23\', Juuse 25\', Teelem 46\', Saar 76\', Põllumees 80\', Sai 86\'
Punane kaart: Univer

ahjaa, rääkides kodulehest, siis mis kuradi pärast peaksin oma kodumeeskonna kodulehel kirjutama, et vastased oli tõesti superhead, kohtunik oli fantastiline, pealtvaatajaid murud ja me ise olime jubedamad kui meie vanaemad lillepeenral rohimas? Kui kellelegi ei meeldi Meteori mängukommentaarid, ei pea te seda lugema. Meteor ei peagi oma kommentaarides olema objektiivne hindaja, sest raske on olla objektiivne, kui sa kuulud ise sellesse klubisse ja mängid ka mängu kaasa. Oh, appiteavas küll....Meteor on tõsiselt paha klubi ja eriti see krdi Rohtla, taevas hoidku tema eest!

U2
26.06.04, 22:26
Kes teist punase sai?

Ja 13 on Soccernetis olnud niikaua kuni see klubi eksisteerinud on

Devil
27.06.04, 05:18

Meteori kohta ütleks,et pole hullemaid vigisejaid jalgpalliväljakul näinud

Kui kohtunik on pehmelt öeldes ebakompetentne mängu juhtimisel, siis vait olla oleks nagu veel mõtetum, kuna siis kohtunik kunagi ei hakka taipama et ta nii mööda vilistab. Saan promootori paha meelest täiesti aru kuna tema oleks ilmselt soovinud soccerneti võitu ja et tema teadmised jalgpallist on ilmselt samaväärsed tänast mängu vilistanud kohtunikuga.Nutad siis tunnista härra ää kuidas nyyd öeldagi JALGPALLIREEGEL!
Saa aru vigisemine ei käi jalgpallireeglite teadmistega kokku, tont! Või oled lugenud mõnest targast välismaa ajakirjast vigisemise ja kohtunike sarnasuse ning teadmiste ja väljaku äärsete fännide teadmiste kohta?
Selleks ei pea reegleid teadma, et aru saada, kas keegi nn vigiseb või mitte

loll loom... õnneks draakonid surid välja.

ja tõesti härra bobik kallis herr 13 mängis soccernetis ka siis kui sina minevikuga Vndas alustasid. vähem viina rohkem tegusi

olen purjus, head ööd.

Silver
27.06.04, 10:17
Kui ma ei eksi, siis on võimalik kohtumisega viivitada 45 min. Kui see aeg on läbi ja vastane väljakule ei astu, siis mängu ei toimu. Samas võin ka eksida. Antud juhtum juhtus meil Kehras. Kaitseliit Kaleviga.

Hunt
27.06.04, 10:57
Esimene ring sellel hooajal läbi! Või siis peaaegu läbi ;) Ilusat suvepuhkust ja kohtumiseni järgmisel kuul:kaval:

13
27.06.04, 14:18

ma , kasutades promootori sõnu, vigisen täpselt nii kaua kuni kohtunik seda teha laseb. Nagu Draakon ütles, kui kohtunik laseb mängu käest, ei ole platsil keegi vait. Igaühel on oma stiil ja igaüks mängib nii nagu oskab. Kohtuniku puhul on arusaamatu ka see, et Meteor palus muidu vist määrustepärased 15 minutit kohtumist edasi lükata, mida me ei saanud ning sealt kõik ka algas. Samas ei saa öelda kohtuniku varasemate vilistamiste kohta ju midagi halba. Seekord lihtsalt lasi mängul minna sinna kuhu ta läks. Mina kasutan oma suud platsil, promootor foorumis, igaüks hädaldab seal kus tahab ja oskab ja kus vaja on...
Kusjuures ma nõustun, et mingi osa minu suminast on puhas demagoogia ning see kuulub jalgpalli juurde.

Lihtsalt huvi pärast küsin, mis ajast 13 on Soccerneti mängija. Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?

Meteori väravad: Rohtla 23\', Juuse 25\', Teelem 46\', Saar 76\', Põllumees 80\', Sai 86\'

ahjaa, rääkides kodulehest, siis mis kuradi pärast peaksin oma kodumeeskonna kodulehel kirjutama, et vastased oli tõesti superhead, kohtunik oli fantastiline, pealtvaatajaid murud ja me ise olime jubedamad kui meie vanaemad lillepeenral rohimas? Kui kellelegi ei meeldi Meteori mängukommentaarid, ei pea te seda lugema. Meteor ei peagi oma kommentaarides olema objektiivne hindaja, sest raske on olla objektiivne, kui sa kuulud ise sellesse klubisse ja mängid ka mängu kaasa. Oh, appiteavas küll....Meteor on tõsiselt paha klubi ja eriti see krdi Rohtla, taevas hoidku tema eest!

Vastab tõele ma olen olnud (varsti võibolla enam mitte) koguaeg Soccerneti mängija.Aga mis see siia puutub?!
Eilsest mängust- Vabandan kõigi meeskonna kaaslaste ees.Viimane värav oli minu kala ja loodedavasti nad andestavad selle mulle.Samas on see kogu meeskonna SITT ,et läks nagu läks.Au ja kiitus vastastele.Tublid olid kui see möölisemine välja arvata.Väga tehnilised enamus ja tihti tegid meiega mis tahtsid.Nagu ka skoorist välja võib lugeda.Üldiselt olen sellest kaotusest üle saanud.Tänu Amiigos nähtud vanamuttidele ja veel kolmele noorele vene totsile... iccc.aga sellest ei tahtnud ma rääkida....

Päikest.....

sicmic
27.06.04, 18:21

Seega võib võistkond isegi ilma kohtuniku käest luba küsimata vähemalt 15 minutit mängu algusega oodata ja kohtunik ei saa neile mitte midagi teha.

Kuid miks te siis ei oodanud, kui võimalus oli? :P Palju poleks see niikuinii muutnud, sest eilne mäng oli täielik müstika meie poolt.

Olgu mis on või ei ole - ilusat ja sooja juulit kõigile! :õnnelik:

abcd
27.06.04, 20:56
§ 18 Madalamates liigades peab koduvõistkond tagastama protokolli 20 minutit enne mängu algust ning külalisvõistkond 10 minutit enne mängu algust.
Mängu algusaeg on kindlaks määratud EJL poolt. Mäng peab algama õigel ajal, see 15 minutit on vaid erandkorras.

Tihane
27.06.04, 21:11
Originally posted by abcd

§ 18 Madalamates liigades peab koduvõistkond tagastama protokolli 20 minutit enne mängu algust ning külalisvõistkond 10 minutit enne mängu algust.
Mängu algusaeg on kindlaks määratud EJL poolt. Mäng peab algama õigel ajal, see 15 minutit on vaid erandkorras.

just nii .. see 15 minutit on mõeldud platsi korda seadmiseks (nurgalipud, väravavõrgud vms) .. ja isegi kohtuniku hilinemiseks ..

praktika näitab aga seda, et enamasti kohtunikud halastavad ning viivitavad ka mängijate soovil.

IVOTA2000
28.06.04, 09:03

Oli siin jutuks et Meteori ja Soccerneti vahelises mängus ei lükanud kohtunik meteori palvel mängu algust 15 minutit edasi, põhjuseks oli ainult 10 mängumeest.
Vaatasin seda asja määrustikust järele:

IX DISTSIPLINAARKÜSIMUSED
9.1 Osavõtvad võistkonnad on kohustatud ilmuma võistluskohta ettenähtud ajal. Mängule mitte ilmunud võistkonnale kantakse turniiritabelisse loobumiskaotus (- : +). Mängu alustamisega ei tohi viivitada üle 15 minuti.

Seega võib võistkond isegi ilma kohtuniku käest luba küsimata vähemalt 15 minutit mängu algusega oodata ja kohtunik ei saa neile mitte midagi teha.

Aga protokolli läheb see siis ka kirja ja liidus positiivset vastukaja ei saa.

Bobik
28.06.04, 09:17
kui määrustes pole kirjas, mille jaoks seda 15 minutit kulutada võib, tähendab, et meeskond võib sel ajal ju piknikku ka pidada;)

Siiski, oli kuidas oli, aga lahe ja põnev kohtumine oli. Sellist väravatesadu mõlema värava all tihti just ei näe :)

Janek
28.06.04, 09:29

...siit võite ka järeldusi teha, miks Rohtla oma meeskonna tegi ;)

Lasnaman
28.06.04, 12:41
Terve see mäng oli üks suur tsirkus, eesotsas suure klouni härra kohtunikuga! Tõesti sellist asja ei näe tihti, aga vähemalt fun oli. Eriti meie poolelt, et lõpuks suutsime ikka võita, kuigi olid peale 6 penalti mitte andmist ja 3-5 taha jäämist mitu korda mõtetes platsilt lihtalt minema kõndida. Tõesti vingusime erakordselt palju ja ka tihti põhjuseta, aga nii see kord on juba, et kui taha jääd ja kõik tundub su vastu minemast kaob mängu isu ära ja hakkad teisi süüdistama. Loodan igastahes, et meie meeskond suudab distsipliini hoida järgmisets mängudes ja edu teie kõigile teises ringis!
Kõige paremad lood ei ole mängijaga, kes haiglasse viidi, aga loodan et ta augustiks jälle vormis on.

Ahh jaa sorry soccernet selle eest, et ma teie meeskonna värvi dressiga väravast rünnakule tulin, ma tõesti ei teadnud et 10 minti on lõpuni veel
:lahe:

ek
28.06.04, 13:41
Meteoris on nii palju koomikuid et võiks terve tsirkuse kokku panna :P
Esiteks... polnud seal mingit 6 saamata jäänud penaltit, maksimaalselt 1 ja sellegi rikkus te oma mängija ära kui sekund peale kontakti suure kaarega õhku hüppas.
Meteori mängija nr. 10 pääses punase kaardi väärilisest olukorras vaid kollasega kui ei püüdnudki palli mängida ja tagant täie hooga jalgadesse sisse sõitis. Samas ta ise oli mõni hetk hiljem kergest puutest maas pikali ja halas nagu oleks surm silme ees :D
Mängu alustamise edasilükkamisest vaid nii palju et teil kapten ütles et sooviks nagu mängu edasi lükata (s.t. mitte eriti konkreetselt) mille peale vastati et ka Soccernetil on alguses 10 mängijat ja oligi \"vaidlus\" läbi peale seda kui Meteori kapten nõustus mänguga alustamisega.
Kahjuks tegime sellise lolli vea et kui Meteoril hakkas üks mängija platsilt ära minema siis rääkisime ka meie talle et pole mõtet ära minna ja võib trahvi või mängukeelu saada jne. Oleks vist pidanud pigem \'head teed\' soovima...
Meteori vigastatud mängijale sooviks kiiret paranemist kuigi tundus suht tõsine vigastus olevat.

Lasnaman
28.06.04, 14:33
Ma ei saa aru, miks nii palju vaenulikust? Aga kui väljakul ei suudetud välja elada ennast, siis mis teha , tuleb ikka pärast hiljem üksinda arvuti taga nokitsedes see kõik välja elada. Minu meelest oli huvitav mäng ja ootan järgmise ringi kohtumist teiega nati parema kohtunikuga võibolla.;)

Raimo
28.06.04, 14:38
Minu meelest elasid teie mehed nii platsil kui ka nüüd arvuti taga ennast liigselt välja. jah, kohtuniku otsus oli paaril korral meie kasuks, kuid eks selle põhjuseks oli ka see, et te liiga tihti tema aadressil suud pruukisite. Samas vilistas ta ka meie kahjuks. Lõpus ntx fikseeris olematu suluseisu, kui olin 1:1-le minemas, nii et pääsesite väravast.

Hunt
28.06.04, 14:52
Ossa rsk kus üx mäng tõi nuttu ja hala!

U2
28.06.04, 14:56

Terve see mäng oli üks suur tsirkus, eesotsas suure klouni härra kohtunikuga! Tõesti sellist asja ei näe tihti, aga vähemalt fun oli. Eriti meie poolelt, et lõpuks suutsime ikka võita, kuigi olid peale 6 penalti mitte andmist ja 3-5 taha jäämist mitu korda mõtetes platsilt lihtalt minema kõndida. Tõesti vingusime erakordselt palju ja ka tihti põhjuseta, aga nii see kord on juba, et kui taha jääd ja kõik tundub su vastu minemast kaob mängu isu ära ja hakkad teisi süüdistama. Loodan igastahes, et meie meeskond suudab distsipliini hoida järgmisets mängudes ja edu teie kõigile teises ringis!
Kõige paremad lood ei ole mängijaga, kes haiglasse viidi, aga loodan et ta augustiks jälle vormis on.

Ahh jaa sorry soccernet selle eest, et ma teie meeskonna värvi dressiga väravast rünnakule tulin, ma tõesti ei teadnud et 10 minti on lõpuni veel
:lahe:

Kui keegi siin kloun on siis oled see sina Lasnaman.6 penaltit irwwwwwww
Sa oled naljakas :D

Lasnaman
28.06.04, 15:04
ok 3 kindlat ja 3 50% :D oled rahul?

U2
28.06.04, 15:22

ok 3 kindlat ja 3 50% :D oled rahul?

1 penaltiolukord oli ja see ka kaheldav

duff_K
28.06.04, 18:50
mõttetu vaidlus......meteor mängis ülihästi ja tuli sellisest seisust välja pole midagi öelda mütsmaha vaid nende ees ja las kritiseerivad kohtuniku mõnes kohas on neil ka õigus seda teha......... soccerneti meestel ei tohiks siin üldse eriti õigust sõna võtta pärast sellist mängu lõppu.........

Bobik
29.06.04, 09:00
Janek,

valutab kuskilt? Hammustas keegi? Süda ei anna ikka rahu?

duff, Soccerneti omad olid suht vaiksed ju, üks promomees elab end aint välja. Ilma temata poleks seda poleemikat ehk olnudki.:)

Janek
29.06.04, 09:16
Ma panen siis siia lihtsalt teadmiseks, et osad meteori mängijad on pärit endisest Minevikust ja lahkunud seetõttu, et nende populaarsus või suhtumine ei olnud vastuvõetav meeskonnale ja vastupidi. Samuti on osad meteori mängijad pärit Hansa Unitedist. Miks muidu head mängijad sealt lahku lõid ei oska öelda. Minevik sai igatahes ballastist lahti.

Aga ärritab hoopiski asjaolu, et meeskonnad võtavad üle mängijaid, uurimata nende tausta (kas on võlgu, missugune on suhtumine). Sellest tekibki kibestus, et jätan eelmisesse kohta \"hunniku\" ja lähen nagu õige mees teise meeskonda. Suhteliselt mõttetu on amatöömeeskondadel pidada raamatupidamislikku arvestus, kes kui palju maksis, millal maksis ja kas ta oma kedred on ikka tagasi toonud.
Rohkem nagu pooltevahelise suulise kokkuleppe teema.
Kahjuks on sellised teemad siit ennegi läbi jooksnud. Seepärast pean põhimõtteliselt õigeks teavitada ka teisi amatööre eesmärgiga vältida hilisemat kibestumist.