PDA

View Full Version : V liiga põhja piirkond 2004

Leheküljed : 1 2 [3] 4

ek
29.06.04, 09:23
pean mainima et Promootor ei mängi Soccernetis ja oli mängul pealtvaataja, seega tema kui pealtvaataja arvamus on siinsetest kommentaaridest kõige erapooletum

Tihane
29.06.04, 10:27
Originally posted by ek

pean mainima et Promootor ei mängi Soccernetis ja oli mängul pealtvaataja, seega tema kui pealtvaataja arvamus on siinsetest kommentaaridest kõige erapooletum

ja mina kui teine erapooletu pealtvaataja irwitan siiamaani nii mängu, selle tulemust, kui tagant järele tulnud kommentaare :D

Bobik
29.06.04, 12:07
ma küll kirjutasin siia juba pika jutu valmis, kuid kustutan selle eesmärgiga, mitte langeda samale tasemele, kus Janek juba on.

Nii palju lisan, et Janek on mulle võlgu minu poolt välja ostetud vesti. Meteori klubi pole mitte kellelegi senti ka võlgu ja mängijate võlad on nende eraprobleem. Võlgadega tegeleb teatavasti inkassofirma. MIks Janek pole nende instantside poole pöördunud...võite arvata....pole midagi välja nõuda. Alatu laim jätkub vist siin igavesti.

13
29.06.04, 12:15
Originally posted by duff_K

mõttetu vaidlus......meteor mängis ülihästi ja tuli sellisest seisust välja pole midagi öelda mütsmaha vaid nende ees ja las kritiseerivad kohtuniku mõnes kohas on neil ka õigus seda teha......... soccerneti meestel ei tohiks siin üldse eriti õigust sõna võtta pärast sellist mängu lõppu.........

Mina igatahes ei õigusta ennast.....ja ma vabandasin oma sita mängu pärast ning võinn seda vabalt uuesti teha.

vandersell
29.06.04, 12:19
Originally posted by 13

Mina igatahes ei õigusta ennast.....ja ma vabandasin oma sita mängu pärast ning võinn seda vabalt uuesti teha.
Uuesti sitalt mängida? Ei tea kas ikka tasub ;)

Janek
29.06.04, 12:30
nähh, Bobik on oma tuumaplahvatuse ära korjanud :D

13
29.06.04, 12:33
Klge sitavaresed .... mida te kraaksute siin.Soccernetil on juulis plaanis teha väike rannajalgpalli turniir.tulge kõik sinna ja pange platsil asi paika.

Bobik
29.06.04, 12:33
ma sain oma veast aru. Ma ei viitsi tervele ilmale halada kui raske mu elu on. Esialgne jutt tuli suurest tuhinast vastata su tõeliselt sisukale kirjale. Sinu õnn, et seda jõudsid lugeda vähesed foorumlased. Suurem piinlikkuse moment jääb ära.

Janek
29.06.04, 12:36
Originally posted by 13

Klge sitavaresed .... mida te kraaksute siin.Soccernetil on juulis plaanis teha väike rannajalgpalli turniir.tulge kõik sinna ja pange platsil asi paika.

Oleme huvitatud. Ära siis infoga koonerda.

13
29.06.04, 12:36
Originally posted by Bobik

ma sain oma veast aru. Ma ei viitsi tervele ilmale halada kui raske mu elu on. Esialgne jutt tuli suurest tuhinast vastata su tõeliselt sisukale kirjale. Sinu õnn, et seda jõudsid lugeda vähesed foorumlased. Suurem piinlikkuse moment jääb ära.

Mina lugesin :D

Janek
29.06.04, 12:43

Nagu Bobik ka ise on öelnud, on ta kõva kirjutaja ja loodetavasti on see kirjutis arhiivis alles ja sul hea lugeda kui suureks poisiks kasvad.

ps Suur tüliõun, vest, ootab sind

Silver
29.06.04, 14:36
Originally posted by Janek

Nagu Bobik ka ise on öelnud, on ta kõva kirjutaja ja loodetavasti on see kirjutis arhiivis alles ja sul hea lugeda kui suureks poisiks kasvad.

ps Suur tüliõun, vest, ootab sind Sa oled tore vend, aga klaari oma asi mujal ära. Alati on probleemil kaks poolt. Nii, et saa üle ja aruta seda privaatsõnumite abil. Päästad meid mõttetutest postitustest. Aitäh.

U2
29.06.04, 21:19
FC Reaal-SC Tallinna Kuradid 0-1(0-0)
värav: Pantelejev

Kommentaariks ütleks,et mäng oli väga võrdne.Reaalil oli palju viigivõimalusi kuid neilt võeti kaheldava suluseisu pähe värav ära ja samuti ei suutnud lüüa keegi neist täiesti vabana olles tühja väravasse.Aga väga põnev mäng oli.Tasus vaadata

lume
29.06.04, 21:28
Originally posted by promootor

FC Reaal-SC Tallinna Kuradid 0-1(0-0)
värav: Pantelejev

Kommentaariks ütleks,et mäng oli väga võrdne.Reaalil oli palju viigivõimalusi kuid neilt võeti kaheldava suluseisu pähe värav ära ja samuti ei suutnud lüüa keegi neist täiesti vabana olles tühja väravasse.Aga väga põnev mäng oli.Tasus vaadata

Kuni väravani oli ülekaal Kuradite poolel, pärast seda aga peab ainult õnne tänama et Reaal vähemalt 4-1 ei võitnud.Küll osati 1-1 olukorrast üle värava lüüa, järgmises 1-1 olukorras anda täiesti mõtetu sööt suluseisu,kuigi oleks võinud ise ära lüüa.
Jep,ei saadud ka täiesti tühja väravasse, korra päästis kaitse peaaegu väravajoonelt.
Õnneks tuleb nüüd pikem paus, sellise mänguga nag praegu pole Kuraditel 2.ringis midagi teha.

Ramm
29.06.04, 21:31
Kuradid peaksid seda võitu tähistama kuna see läheb ajalukku:silm4: Kuradite ajaloos esimene nulli mäng :r66m9: :r66m7:

luuraja
29.06.04, 21:56
Tänan Kuradeid väga ilusa ja korrektse mängu eest. Teie muidugi peaksite tänama mind, et ma ei suutnud seda palli tühja väravasse ära lüüa, lihtsalt ei suutnud uskuda, et asi mulle nii lihtsaks tehtud on ning ei suutnud otsustada, millega palli väravasse peaksin lööma ning siis ei löönudki:P Põdema me ei hakka seda kindlasti, aga vähemalt viiki väärisime sellest mängust küll, aga vähemalt suutsime ühegi vahetusmeheta mängu lõpuni esitada väga ilusa partii. Ning kiidusõnad ka kohtunikule, kes tegi viienda liiga kohta väga hea vilepartii, vähemalt minu arvates.

Selliste tasavägiste mängude nimel tasub õlleliigat mängida!

Ramm
29.06.04, 21:58
Originally posted by luuraja

Ning kiidusõnad ka kohtunikule, kes tegi viienda liiga kohta väga hea vilepartii, vähemalt minu arvates.

See kohtunik on minu meelest siiamaani parim olnud....ja Kuraditel on vedanud selle kohtunikuga :P kõik 3 mängu temaga on võidetud:lahe:

2mSööt3mMööda
29.06.04, 21:59
Päris tore oli üle pika pika aja muru peal mängida kuigi peab tunnistama, et oli päris harjumatu. Igatahes tänud Reaalile hea mängu eest ;)

lume
29.06.04, 22:11
Jep,kohtunikult palju parem partii kui Kuradite mängust EBS-ga, kus tal ei olnud hea päev. Aga tänane mäng oli ka suht lihtne vilistada, kuna mõlemad meeskonnad mängisid väga korrektselt ja ei olnud ühtegi konflikti. Tänud Reaalile mängu eest, siiani meeldivaim punt kelle vastu mängitud.

Hunt
29.06.04, 22:37
Kõrvalt vaatajatel oli seda mängu jube igav vaadata;)

Ramm
29.06.04, 22:42
Vabandan Reaali mängijate eest kui see võis tekitada solvangut kui enne ja peale mängu ütsin \"vastastele Kuradipõrgusse\" :)

d-fox
29.06.04, 23:28
vabanda oma mängijate ees ka! :D

vandersell
29.06.04, 23:46
Originally posted by Ramm

Ning kiidusõnad ka kohtunikule, kes tegi viienda liiga kohta väga hea vilepartii, vähemalt minu arvates.

See kohtunik on minu meelest siiamaani parim olnud....ja Kuraditel on vedanud selle kohtunikuga :P kõik 3 mängu temaga on võidetud:lahe:
Kes kohtunik oli? Vbla nimi ei ütle mulle midagi, võiksite igaks juhuks välimust ka kirjeldada :P

luuraja
29.06.04, 23:47
Originally posted by Ramm

Vabandan Reaali mängijate eest kui see võis tekitada solvangut kui enne ja peale mängu ütsin \"vastastele Kuradipõrgusse\" :)

Pole hullu, kuigi mängu lõpus tundus see väikse disrespektina, eriti peale sellist korrektset mängu, aga ma täiesti usun, et Sa ei mõelnud seda niimoodi.

Soovin siis omalt poolt kõigile ilusat kuuajalist puhkust ning loodan teiselt hooaja poolelt veel selliseid mänge nagu täna, no siis võiks muidugi ka skoor meie poolt vaadates teistpidine olla;)

U2
01.07.04, 12:36
Oleks tore kui keegi igast klubist oma väravalööjad siia kirja paneks :)

Hunt
01.07.04, 12:52
Postitas: Tihane
FC EBS Team võtab see aasta asja tõsiselt ja plaanib viimase või eelviimase koha saada.

Tihane see võib teil isegi õnnestuda;)

luuraja
01.07.04, 13:21
FC Reaali väravalööjad siis:

Lukk 7
Roos 4
Saul 4
Piik 2
Grossberg 1
Ilomets 1
Plotnik 1

jyriöö
01.07.04, 13:27
Noh, teeme otsa lahti

Eurouniv FC topskoorerid peale esimest ringi:

Kaur Sau - 5
Raimond \"Raix\" Lind - 3
Mihkel \"mihkel\" Artemjev - 3
Sven Keert - 2
Jüri \"jyriöö\" Lõssenko - 2
Ando Meerbach - 2
Karel Kangro - 1
Oma Värav - 1

dreyd
01.07.04, 13:55
Originally posted by jyriöö

Noh, teeme otsa lahti

Oma Värav - 1

võiks öelda, et tegemist oleks ühe originaalseima nimega, mida mu silmad näinud on:P

Raimo
01.07.04, 14:10
Soccernet:
Lauri Pildre - 6
Raimo Nõu - 4
Taavi \"Duff\" Viik - 3
Erki Hallang - 2
Renat \"Djomm\" Djomin - 1
Aleksander \"Sass\" Vares - 1
Mikk \"Wanapagan\" Raidmäe - 1
Egon \"Ek\" Kurnim - 1
Päärn \"Eston\" Volk - 1 (pen)
Siim \"Undi\" Kibus - 1 (pen)

FC EBS Team:
Andrus Puhtla - 3
Ain Platatsis - 2
Iko \"Pekk\" Isok - 2
Tomas Toomik - 1
Alvar Platatsis - 1
Daniel Meijel - 1
Oleg Ivanov - 1

Kusjuures EBSi on veel vara maha kanda, Soccernetist rääkimata ;)

U2
01.07.04, 15:33
Originally posted by jyriöö

Noh, teeme otsa lahti

Oma Värav - 1

kas teil kakumäe vastu neid mitte kaks ei tulnud?

jyriöö
01.07.04, 16:02
Ma märkisin ära selle kolli, mille me ise lõime vastasele, aga mis omaväravana kirja läks. Nii et, Dreyd, kahjuks Oma nimelist seltsimeest meie pundis ei ole ;). Minu mäletamist mööda sai Antzu koll Meteori vastu protokolli omaväravana märgitud, kuigi tegemist oli rikošetiga. Meteori mehed ehk täpsustavad, kui eksin. Kakumäe vastu õnnestus meil jah paraku kaks omaväravat sisse imeda. Mõlemad olid suht klassikalised kusjuures.

Hunt
02.07.04, 00:12
Originally posted by Raimo

Kusjuures EBSi on veel vara maha kanda, Soccernetist rääkimata ;)

Keegi ple kedagi kuhugile kandnud!!! 5nda liiga Põhi sellel aastal nõnda tugev et kõik kes praegu 4ndast kohast all võivad jääda veel viimasex;)

soxx
02.07.04, 12:34
Kuradite topskoorerid:

Joonas \"trouble\" Hendre: 12
Tarmo \"lume\" Linnumäe: 5
Heigo \"doob\" Nõmmik: 4
Veljo \"coco\" Raun: 3
Mikk Pantelejev: 3
Aivar \"Ramm\" Aasma: 2
Tanel \"daywalker\" Lagejärv: 1

Devil
03.07.04, 09:49
Vana kooli poisid on tabeli lõpus, uued tulijad tipus.
Soccernet on mulle täieliku pettumuse valmistanud nyydsel ajal lyyakse ka ise väravaid, kuid need kogused, mis lastakse endale lyya on suuremad ja palju suuremad eelnevatest aastatest. Kahju kahju aga tundub, et miiskond on allakäimas :(. Eelnevatel hooaegadel on lõpp parem olnud kui algus. Elame näeme.
Hoian pöialt edasi!

Martin
03.07.04, 11:18
Devil. Vaadates, palju sa oma uues seltskonnas väljakul oled käinud - see ka suht pettumus. JUUDAS! Kobi tagasi sinna, kus on sinu koht ja võta Erxx kah kaasa!

:)

Devil
03.07.04, 11:29
Originally posted by Martin

Devil. Vaadates, palju sa oma uues seltskonnas väljakul oled käinud - see ka suht pettumus. JUUDAS! Kobi tagasi sinna, kus on sinu koht ja võta Erxx kah kaasa!

:) Heh, peale õlavarreluu murdu keelas arst mul mängimise ära 2ks kuuks, sealt ka vähene platsil viibimine pärit. Ei kobi tagasi sinna, mulle meeldib uues kohas.

U2
30.07.04, 12:25
Et siis nagu taaselustaks selle teema.Kas keegi teab öelda kuidas kehra väljaku olukord on?

Refieus
30.07.04, 12:29

Et siis nagu taaselustaks selle teema.Kas keegi teab öelda kuidas kehra väljaku olukord on?

Hommikul sõid lambad seal heina. Nädalavahetuseks peaks enamvähem siledaks juba saama. Jõgi uputab samuti, nurgalööki peab veest andma.

Mis sa ise arvad mis olukord on? Korras nagu Norras..

Bobik
30.07.04, 16:28

Piraaja naiste esindaja sõnutsi on plats vee all. Kohtunik ütleb, et mäng toimub ja vett ei ole. Eks sa homme näed, Meteor teeb oma parima, et ujuma ei peaks ja et kellegil ei peaks tulema tahtmist purilauda platsile kaasa võtta...

Refieus
30.07.04, 18:34
31.07. 12.00 FC EBS Team - FC Soccernet Tallinna Kalevi st

Kus asi toimub ja mis kell? Tuleksin heameelega vaatama..

Zajats
30.07.04, 19:27
peaks olema Kalevi staadion ja kell 11.00 .. rohkemat ei tea :P

Darren
30.07.04, 21:11
EBS vs Soccernet jääb Raimo Nõu (nimi muudetud - toim.) andmetel ära.
Muidu võite vaatama küll minna, kuidas rohi tärkab ja värki :)

Refieus
30.07.04, 21:26
Originally posted by Darren

EBS vs Soccernet jääb Raimo Nõu (nimi muudetud - toim.) andmetel ära.
Muidu võite vaatama küll minna, kuidas rohi tärkab ja värki :)

Jah, toimub võistlusjooming hoopis. Igalühel poolik käes ning mis team rohkem joob saab 3p kirja.

ek
30.07.04, 23:01
Originally posted by amority

Jah, toimub võistlusjooming hoopis. Igalühel poolik käes ning mis team rohkem joob saab 3p kirja.

esiteks oleks see liiga lihtne ja teiseks alla liitriseid pudeleid ei aktsepteeri :D

Refieus
31.07.04, 03:49
Vabandan, iga liitrine pudel mille suudab üks 11 ülesantud meestest ära juua on üks pudel. Sobib?:õnnelik:

Bobik
31.07.04, 15:23
Meteor - Kakumäe 6-3
2 kollast Meteorile + 3 kollast Kakumäele. Tegelikult jõulist mängu polnud. Paar pisut karmimat olukorda aint.

Pealtvaatajaid: u. 20

Tänud vastastele mõistva suhtumise eest mängu pisikese edasilükkamise ja mõningate joonte puudumise eest. kaks joonemasinat ja mõlemad streikisid küll lubja küll kriidiga...

Ramm
31.07.04, 17:14
SCTK - FC Eurouniv 2 - 7 (1 - 0)

SCTK väravaautorid Linnumäe,Liimal

Lihtsalt vastased olid paremad,pole hullu hooaeg veel ees.

U2
31.07.04, 17:18
Bobikule:Kakumäe sai kaks kollast ja palun ole hea ja kirjuta siia oma väravalööjad ja kollase saajad.
Tänud Meteorile hea mängu eest!
Meie väravad:Uudelt 2 ja Pensa

Bobik
31.07.04, 18:07
Teelem 10\' 66\'
Põllumees 29\' 55\'(p) 82\' +kollane
Teterin 90\'+kollane

Kakumäe: 23\' 51\' 70\'

Ramm
31.07.04, 18:40
FC Mimino - FC Reaal mänguseisuks jäi?

-Antz-
31.07.04, 19:28
Eurouniv FC eest tegid skoori: Richard Jürgenson (2), Mihkel Artemjev, Klen Laus, Sven Keert, Raimond Lind ja Andres-Andi Sarv.
Kollased kaardid teenisid: Madis Sein ja Raimond Lind.

luuraja
01.08.04, 01:54
FC Mimino - FC Reaal 4:1

Seekord lõppes siis see veepallilahing sellise seisuga. Meie mängisime terve mängu kümnekesi, aga seda vabanduseks küll tooma ei hakka. Mäng sujus päris hästi, aga lihtsalt ei suutnud olukordi väravateks vormistada, vastased aga lõid suht olematutest olukordadest väravaid, kuigi häid võimalusi oli ka neil päris palju. Meie värava lõi Ilomets, seades seisuks 1:0 meie kasuks.

Raix
03.08.04, 11:35

Seekord lõppes siis see veepallilahing sellise seisuga. Meie mängisime terve mängu kümnekesi, aga seda vabanduseks küll tooma ei hakka. Mäng sujus päris hästi, aga lihtsalt ei suutnud olukordi väravateks vormistada, vastased aga lõid suht olematutest olukordadest väravaid, kuigi häid võimalusi oli ka neil päris palju. Meie värava lõi Ilomets, seades seisuks 1:0 meie kasuks.

Reaali kodukal (http://www.hot.ee/fcr/) on sellest mängust raudselt üks parimaid kokkuvõtteid, mida ma üldse lugenud olen!! :silm4: :kaabu: :)

U2
03.08.04, 22:53
Originally posted by Raix

Reaali kodukal (http://www.hot.ee/fcr/) on sellest mängust raudselt üks parimaid kokkuvõtteid, mida ma üldse lugenud olen!! :silm4: :kaabu: :)

Kas seda teksti eestikeelsena ka kunagi võimalik lugeda on?:D

Refieus
03.08.04, 23:17
Õpi parem keel ära ja näita intelligentsi:)

13
07.08.04, 11:06
Täna kordub ajalugu (loe juhtub nii nagu eelmisel aastal Hiiumaal) - mängime Kuradite vastu vähemuses ja jubeda kuumusega.Ning võidame minu väravast.

NB!!!Loodetavasti Scootri jalaluu jääb ikka terveks mitte nagu eelmisel aastal.

ek
07.08.04, 13:50
Soccernet - Kuradid
6-2 (1-2)
Soccerneti väravad: Lauri \"Larry\" Pildre 2, Raimo Nõu 2, Indrek \"Scooter\" Uri 1, Päärn \"Eston#21\" Volk 1
Kuradite väravad Joonaselt ja Heigolt

Hunt
07.08.04, 15:25
Kakumäe - EBS 1-4 (0-2) Tore mäng! Kakumäe omad mölisesid üxteisega seda eriti mina! ei olnud kohta kuhu ma oma meeskonda ei saatnud. Aga suured tänud nendele ˇ10 mängijale kes olid kakumäe eest kohale tulnud!!! Sry et mölisesin aga selline ma juba olen.

Kahjux on kakumäel hetkel tõeliselt paskseis:(

Devil
07.08.04, 15:29
Tundub, et ka kuraditelt ... väravavaht saaremaal ja kuradid imevad...

Soccernet teeb nagu kombeks II hooajapoolel imesi :)

-Antz-
07.08.04, 18:00
Eurouniv FC - FC Mimino 1:5 (0:3)

Kodumeeskonna auvärava lõi S. Keert.

2mSööt3mMööda
07.08.04, 18:33
Originally posted by Devil

Meie põhiväravavaht polnud ainuke puuduv põhimees. Pidime mängima ilma 5 põhimeheta. A no mis teha, suvi teeb oma töö. Anyway thx soccerile hea mängu eest :õnnelik:

13
08.08.04, 10:33
Originally posted by daywalker

Originally posted by Devil

Meie põhiväravavaht polnud ainuke puuduv põhimees. Pidime mängima ilma 5 põhimeheta. A no mis teha, suvi teeb oma töö. Anyway thx soccerile hea mängu eest :õnnelik:

Bla bla bla .... ja soccer oli su arust põhiga???irw.....naljatilk......kaitses ainult üks põhimees.üldiselt on nii ,et ei pea alati parem koosseis olema.me olime lihtsalt paremad ja mingi jut a la ,et kohtunik vilisatas meile ja oli tsurka ei vasta tõele.kohtunik oli puhas eestlane ja kaotust on ju teil kuidagi vaja vabandada.üldiselt oli eile tore mäng......lihtsalt paremad võitsid.....

NB!!!!

Nagu eile Mäkk ütles teisel poolajal - Nägemist 4 liiga.....kohtumiseni järgmisel hooajal.....ma armastan teid kõiki......

2mSööt3mMööda
08.08.04, 10:39
13 sa said asjast ikka väga valesti aru. Ma tõin lihtsalt välja kurva fakti kuradite poole pealt, ma ei taotlenud sellega mingit virisemist. Esimene poolaeg oli täielikult meie ja teine poolaeg oli täielikult teie aga meie kahjuks olite just teie need, kes suutsid skoorida. Ja kust sa selle kohtuniku virina välja imesid? Vilel polnud midagi viga, kuigi kohati oleks võinud natuke jõulisemalt mängida lasta.

ha2
08.08.04, 11:31
üritas meist jätta virisejate muljet, kuid pigem jättis nyyd vastupidise mulje. Uhkusta uhkusta eks näe kuidas soccernetil edasised mängud lähevad. Pealegi peale mängu meie meeskond tunnistas ise juba oma keskis et olime sitad ning soccer teisel poolajal hea. Mingi müstika meie juures täpselt nagu Eurokate vastu. Kuradid loodavad end ikka nyyd kokku võtta. :P Vaja ainult mootor tööle uuesti saada. :õnnelik:

13
08.08.04, 11:40
Originally posted by ha2

üritas meist jätta virisejate muljet, kuid pigem jättis nyyd vastupidise mulje. Uhkusta uhkusta eks näe kuidas soccernetil edasised mängud lähevad. Pealegi peale mängu meie meeskond tunnistas ise juba oma keskis et olime sitad ning soccer teisel poolajal hea. Mingi müstika meie juures täpselt nagu Eurokate vastu. Kuradid loodavad end ikka nyyd kokku võtta. :P Vaja ainult mootor tööle uuesti saada. :õnnelik:

Mida iganes..... te meeldite mulle ja ega tulemus polegi tähtis.Kõige tähtsam on see ,et on tore lihtsalt aega veeta ja palli veertada....

U2
08.08.04, 15:06
FC Reaal-JK Minevik 0-3

Väga hea mäng oli.Reaal üritas mis üritas aga ei saanud väravat.

duff_K
11.08.04, 01:29
Ebs-Soccernet
2-3
(1-2)

Socceri väravad: Nõu, Vares, Viik

Silver
11.08.04, 13:24
Originally posted by ha2

Ma arvan, meid tõesti ei huvita, kas teil on põhikoosseis platsil või mitte, oma viga, et kokku ei saanud, lihtsalt seda lolli fakti ei viitsi peale igat mängu kuulda. Ärge enam mainige, kui teil ei ole põhikoosseis, andke teada, kui teil on kõik mehed kohal..;)

Raix
11.08.04, 16:26
Seoses mängude kattumisega Kehra linnastaadionil on Eesti 2004.a. jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhja piirkonna mängukalendrisse sisse viidud järgmised muudatused:

XIII voor
22. augustil kell 12.00 JS Meteor – SC Tallinna Kuradid, Kehra linnastaadionil (oli 21. augustil kell 12.00).

XVII voor
19. septembril kell 12.00 JS Meteor – Eurouniv FC, Kehra linnastaadionil (oli 18. septembril kell 18.00).

Bobik
14.08.04, 14:13
EBS - Meteor 1-4 (0-3)

Meteori väravad: 2x Põllumees; Teelem; Rohtla

EBS oli kümnekesi ka, kuid sööt lippas päris kenasti!

U2
14.08.04, 14:30
Kuradid-Kakumäe 4-2(1-1)
Kakumäe Väravad:Romet Kurg

Ramm
14.08.04, 16:27
FC Mimino - FC Soccernet 4:-

Nii mõttetut mängu pole veel näinud mis kestis ainult 1.poolaja...lihtsalt soccernet tuli kohale 8\'si ja 2 soccerneti mängijat said viga ja mäng lõpetati..nii pingelist mängu pole amm näinud ning pealtvaatajad ei pidanud kahetsema mänguilus:lahe:

indie
14.08.04, 18:19
Mimino-Sokkeri mängust. kas keegi kohalviibijaist nägi, mis sai valgest vanemapoolsest veidi narmastunud, kuid siiski kallikesest Umbro pallist, millega Soccernet sooja tegi? või neelas selle jäägitult heasüdamlik ja helde Mustamäe... Ma pole teda pärast mängu algust siiani näinud, kuid loodan..

Ramm
14.08.04, 18:20
Algselt postitas vare

Mimino-Sokkeri mängust. kas keegi kohalviibijaist nägi, mis sai valgest kallikesest Umbro pallist, millega Soccernet sooja tegi? või neelas selle jäägitult heasüdamlik ja helde Mustamäe... Ma pole teda pärast mängu algust siiani näinud, kuid loodan..

Ära otsi ammu läind..keegi sai ühe palli võrra rikkamaks

Ramm
14.08.04, 18:54
SC Tallinna Kuradid - FC Kakumäe Tallinn 4:2 (1:1)
14.08.2004 12:00 Õismäe Hum.gümn.kunst

Väravad: 2x Heigo Kask,2x Joonas Hendre-R.Kurg 2

Tabelis väike näpukas,nimelt 2x HeiKo Kask peaks olema mitte Heigo

U2
14.08.04, 19:01
Algselt postitas Ramm

SC Tallinna Kuradid - FC Kakumäe Tallinn 4:2 (1:1)
14.08.2004 12:00 Õismäe Hum.gümn.kunst

Väravad: 2x Heigo Kask,2x Joonas Hendre-R.Kurg 2

Tabelis väike näpukas,nimelt 2x HeiKo Kask peaks olema mitte Heigo

Viga parandatud..

Ramm
14.08.04, 19:12
Kuradite väravalööjate list:

Joonas Hendre: 15
Tarmo Linnumäe: 6
Heigo Nõmmik: 5
Veljo Raun: 3
Mikk Pantelejev: 3
Heiko Kask: 2
Aivar Aasma: 2
Tanel Lagejärv: 1
Harry Liimal: 1

Raimo
14.08.04, 20:23
Algselt postitas Ramm
Nii mõttetut mängu pole veel näinud mis kestis ainult 1.poolaja...lihtsalt soccernet tuli kohale 8\'si ja 2 soccerneti mängijat said viga ja mäng lõpetati..nii pingelist mängu pole amm näinud ning pealtvaatajad ei pidanud kahetsema mänguilus:lahe:

üldiselt peaks sellisel väljakul mängimise ära keelama. olnuks korralik väljak, võinuks vähemuses mängida, kuid sellel põllul polnud mingit põhjust 90 minutit kannatada.

Ramm
14.08.04, 20:25
Algselt postitas Raimo

Algselt postitas Ramm

üldiselt peaks sellisel väljakul mängimise ära keelama. olnuks korralik väljak, võinuks vähemuses mängida, kuid sellel põllul polnud mingit põhjust 90 minutit kannatada.

Ega jah kellel mäng seal veel septembris siis edu neile(eesotsas kuradid),seal algavad veel koolivahelised jalgpallivõistlused...

2mSööt3mMööda
14.08.04, 21:07
Algselt postitas Ramm

seal algavad veel koolivahelised jalgpallivõistlused...
kurat seda teab, võib-olla laseb ARTE kooli mänge pidada enda tutikal väljakul. Ja tegelt peeti juba eelmine aasta ju kooli mänge(Mustamäe Linnaosa omi) Õismäe kunstmuru väljakutel mitte aga seal mimimo kodustatal. A no see ei tähenda, et see väljak ka siis saast ei ole. Saast on ta juba praegu :)

Refieus
15.08.04, 09:49
Algselt postitas Raimo

Algselt postitas Ramm

Seda juttu rääkisin ma juba kevadel, kuid kes mind kuulas.. Jalkaliit vaatas ka asja üle, nad olid valesid andmeid esitanud EJL\'le väljaku ruuruse ja väravamõõtmete kohta. Kasu ei midagi.. Räme mülgas on see küll

Tihane
15.08.04, 14:10
Algselt postitas Bobik

EBS - Meteor 1-4 (0-3)

Meteori väravad: 2x Põllumees; Teelem; Rohtla

EBS oli kümnekesi ka, kuid sööt lippas päris kenasti!

ja väravavaht (mina) pani ettevõtte suvepäevadel pidu :D
aga miks varuväravavahti kohal ei olnud .. ei tea.

igaljuhul tänan meeskonda, et sellisegi skoori kätte said.

Tihane
15.08.04, 14:14
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas Raimo

Algselt postitas Ramm

Ega jah kellel mäng seal veel septembris siis edu neile(eesotsas kuradid),seal algavad veel koolivahelised jalgpallivõistlused...

mina leian selle koolidevahelised jalgpallivõistlused väljakule ainult kasuks .. äkki jooksevad pisut tasasemaks :D .. pigem tasane muld kui ilged mättad ja vaod.

Raimo
15.08.04, 18:05
Algselt postitas amority
Seda juttu rääkisin ma juba kevadel, kuid kes mind kuulas.. Jalkaliit vaatas ka asja üle, nad olid valesid andmeid esitanud EJL\'le väljaku ruuruse ja väravamõõtmete kohta. Kasu ei midagi.. Räme mülgas on see küll

kui järgmisel aastal peaks mimino jätkama meie liigas ning koduväljakuks taas sama väljak olema, teen V põhja tsooni klubidele ettepaneku saata EJLile ühine avaldus, et sellel väljakul liigamängude pidamine keelata.
Teine variant on muidugi, et kui kinnitatakse jalgpallikalender ning sinna saab muudatusi sisse viia, lasen EBSi ja Soccerneti mängu toimumiskohad muuta ära - Rannavärava, rääkimata Kalevi staadionist, on Mimino jaoks liiga head.

Bobik
15.08.04, 19:31
Meteor ei oska seisukohta võttagi platsi suhtes....kas see stata on hullem kui Laagna paar aastat tagasi oli? :P

Ramm
15.08.04, 19:36
Huulem veel,kohe palju hullem..

Raivo19
15.08.04, 19:45
te vist pole õismäel mängind,aga noh lehmasitta pole,jah, mõtet lambasitaga võrrelda:D

Bobik
15.08.04, 20:07
Küsin seepärast, et Laagna tegelikult mõõtmetelt on ju lubatud piirides, aga paljudele see kiviklibu käis pinda ja taheti ka ei tea mida teha, et seal keegi ei mängiks. Siis käis staadioni ülevaatamine hr. Tutkiga lihtsalt. Kiitsid kena muru ja suurust ja asukohta ja oligi korras. Aga, et nüüd siis endiselt saab staadioni Tallinnas regada nii, et ükski EJL töötaja seda huvi pärast vaatamas ei käi, siis...pisut paneb mõtlema.

Lähme kõik koos pubi Mimino ette piketeerima? :D

Samas, võrdne seis mõlemal poolel. Plats kõigile ühesugune. Ma loodan, et ma peale Meteori mängu seal räägin sama juttu ja jalad ikka terved on ja näopiirkond jne. Kehras olid nad küll täkku täis.

nwa
15.08.04, 20:14
Algselt postitas Raimo

Algselt postitas amority

kui järgmisel aastal peaks mimino jätkama meie liigas ning koduväljakuks taas sama väljak olema, teen V põhja tsooni klubidele ettepaneku saata EJLile ühine avaldus, et sellel väljakul liigamängude pidamine keelata.
Teine variant on muidugi, et kui kinnitatakse jalgpallikalender ning sinna saab muudatusi sisse viia, lasen EBSi ja Soccerneti mängu toimumiskohad muuta ära - Rannavärava, rääkimata Kalevi staadionist, on Mimino jaoks liiga head.

Mis statkast käib jutt.

Refieus
15.08.04, 21:57
Algselt postitas amority

Kuigi ei ole harjunud eriti halama, võiks sellise lükke ära teha küll. Minule silma jäänud miinused:

1) Väravavõrkudeks kalavõrgud, pall lendab alt läbi
2) Nähtamatud äärejooned
3) Väga palju mulda ja kive väljas
4) Võilille juurikaid väga palju ( mis suvel on seal)
5) Väga ebatasane pinnas
6) Väga ohtlikud äärekivid
7) Üks väike sissepääs, kui pall üle aia lendab peab extreemronimist harrastama teravate orade otsas

3 ja 4 punkt paraneb arvatavasti, kui muru tihedamaks kasvab, peale esimest niitmist paistab kuidas olema hakkab. Muruseemet ja vett vajab see staadion ja mulda ning rullimist.

Lisaks siis ka veel valede mõõtudega väravad ning staadion. Hetkel oleks parem mängida isegi heinamaal peale heinategu..

Taavi.T
15.08.04, 22:07
mis staadionist räägite?
öelge aadress lähen kontrollin ja kui vaja panen keelumärgi peale

Ramm
15.08.04, 22:13
Algselt postitas Burgerikunn

mis staadionist räägite?
öelge aadress lähen kontrollin ja kui vaja panen keelumärgi peale

Mustamäe polikliiniku taga oleva kooli staadionist

Hunt
16.08.04, 18:20
Käige põrgu! me oleme sellel staadionil mänginud ja on mänginud seal ka teised meeskonnad ning kannatasime ära! nüüd kannatage ka teie oma mäng ära!

Refieus
16.08.04, 21:51
Krt, Kakumäelased on nii ülbeks läinud, et jube kohe?! Väravavaht ja platsiäärne everlasting tark.. ei mahu platsile ega selle kõrvale ära ning kui palud peale mängu näost näkku öelda kõiki neid jubedusi siis on mökk-mökk. Krdi noored, olgem kultuursed, kas keegi Kuraditest nimetas sind m***\'iks või v***ks? Kamoon, kui mängida ei oska siis ärge haipige end niisama asja eest üles ning ärge kasutage ebatsensuurseid väljendeid teiste solvamiseks. Palun öelge seda siis kui ei ole häirivat kohtunikku, siis ma usun, et olete \"mehed\" :) Milleks otsida asjata konflikte kui need endid ära ei tasu.. Mõttetud vennad.. Hoiame kultuuri :D

Hunt, kui sa asjast aru ei saanud siis palun loe uuesti viimased postid läbi. Raimo mainis, et järgmine aasta tuleks panna keeld sellele väljakule oma seisukorra tõttu, mina tuletasin seda meelde mida rääkisin juba kevades. Samamoodi viibisid ka sina seal kui käisime Eurohuntide mängu vaatamas ja kuulsin küll kuidas sa nutsid selle väljaku seisukorra üle. Keegi ei ole öelnud, et ei lähe sinna mängima, seega ära hala nüüd.

Ilusat õhtut, Kakumäe noored:D

Ootan meeleldi PS\'e, ärgem läbustagem siin.

Hunt
16.08.04, 22:27
kle kana teie vingusite ja nutsite ja küll sa oled kõva härg siin foorumis! Naljakas on see et enamus kes väljakuääres ei olnud Kakumäe mängijad vaid lihtsalt tuttavad ja kui sul midagi tõesti on öelda siis teinekord tule ja räägi minuga väljakul mitte siis foorumis! kohe ültse ei tule ette et sa olex väljakuääres meile tulnud midagi ütlema!

Kuradi neegrid ahju tagasi!:õnnelik:
Ma armastan endast healarvamusel olevaid kuradeid ka!:lahe:

Refieus
16.08.04, 22:37
Algselt postitas Hunt

kle kana teie vingusite ja nutsite ja küll sa oled kõva härg siin foorumis! Naljakas on see et enamus kes väljakuääres ei olnud Kakumäe mängijad vaid lihtsalt tuttavad ja kui sul midagi tõesti on öelda siis teinekord tule ja räägi minuga väljakul mitte siis foorumis! kohe ültse ei tule ette et sa olex väljakuääres meile tulnud midagi ütlema!

Kuradi neegrid ahju tagasi!:õnnelik:
Ma armastan endast healarvamusel olevaid kuradeid ka!:lahe:

Hundu, antud hetkel ei pidanud ma sind silmas, sina olid üldse mujal:) Kuid mida me vingusime ja halasime?! :doh: Meil oli lihtsalt tore olla, nautisime igat hetke. Kui aga mängijatel närvid vastu ei pea, erinevalt Kuradite mängijatest siis palun pöörduda närviarsti juurde:);)

Hunt
16.08.04, 22:49
mjäu aga tore et sellex korrax see teema läbi! Järgmisex vastasex Kakumäel mimino ja vähemalt nemad ei käi siin kommimas ja vaevalt neid nõnda häirib mida meie seal väljakuäärel räägime! Ilusat jalgpalli ja palju roosasid:P

Tihane
16.08.04, 23:23
Kui aga mängijatel närvid vastu ei pea, erinevalt Kuradite mängijatest ...

irw .. erapooletu jälgijana pean ütlema, et olen närvilisi kuradeid näinud küll ja küll ..

Mida mängijad platsil teha ei tohi (ropendada vms) ütleb kohtunik .. Mida fännid platsi ääres teha ei tohi, ütleb platsihaldur .. seniks .. elage nii nagu tahate.

PraS
16.08.04, 23:50
Olen vist seda ennegi mainininud, et V liigas tehakse rohkem tegusi foorumis kui palliplatsil.

Mis siin silma jääb on see, et Põhja tsooni klubid peaasjalikult vinguvad, et küll on tiik liialt lähedal ja nüüd siis mingil väljakul kivid liialt lähedal. Kui tahate betoonil(kunstmurul) edasi mängida aga palun. Nagu tabavalt üks Flora noortetreener mainis, et treeninguid alustab noor vutipoiss kuueselt ja lõpetab 12selt, kuna lihtsalt vutipoiss pole enam võimeline tegelema antud spordialaga.

Ühesõnaga mängige palli mitte ärge kisage ja härjake foorumis.

:õnnelik:

Refieus
17.08.04, 09:04
Prasil on kunstmuru kohapealt õigus. Ei vaidle vastu.

Tihane, sa i tia case\'i;)

KRS
17.08.04, 19:14
Kle amority `mees kes tahab austust aga ei saa(kui kurb)- see on tingitud sellepärast et sina kui perekonna inimene kellel on laps ja naine ajad siin foorumis enda arust väga tarka juttu mis kedagi kahjuks ei koti, mul sulle soovitus tee endale eraldi teema ning räägi seal iseendaga, siis on rahumajas`

P.S. ning vaata peeglisse ja mõtle kas sa ikka väärid mingisugustki austust.mimino väljak on viienda liiga jaoks täitsa normaalne.mine ütle grusiinidele, et neil on sitt väljak ning kuula mida nad sulle siis vastavad sina kui \"auväärne\" viienda liiga asjapulk.mis kuradi näost näkku teemat sa ajad, sina sellele jamale, et kõik ohivad teine teisega foorumis, panid aluse ju SINA.

Miski pärast on Kakumäelased saanud sinu foobiaks mida sa halad siin, et ei austa ja on ülbed kle OLE NII HEA JA TEE ENDALE ISIKLIK TEEMA NING RÄÄGI SEAL ISEENDAGA AGA ÄRA TEE SIIN KÄRPSEST ELEVANTI-KÕIK NII PAHAD AGA SINA AINUKE INGLIKE SIIN VIIENDAS LIIGAS mõttetu vend oled sa ise otsid konflikte juuu:P :P :P :P

Ramm
17.08.04, 19:22
Algselt postitas KRS

mine ütle grusiinidele, et neil on sitt väljak ning kuula mida nad sulle siis vastavad sina kui \"auväärne\" viienda liiga asjapulk.

Katsetatud,öelnud odav ja ainuke muruplats mida nad teavad mustamäel...

Refieus
17.08.04, 19:24
Möhh? Mis austust? Ingel? Ma saan aru, et sul ei andnud mees kätte vist, elad üle :doh: Eks tõde teeb haiget, kuid elate üle. Minule see täiesti meeldib ning lahe on vaadata kuidas vendadel ükshaaval juhtmed kokku jooksevad. Nii änksa.

Ma saan paljude Kakumäelastega vägagi hästi läbi, milles probleem?!

Avalikusta end, kui julged:P

Raimo
17.08.04, 20:12
Algselt postitas KRS
P.S. ning vaata peeglisse ja mõtle kas sa ikka väärid mingisugustki austust.mimino väljak on viienda liiga jaoks täitsa normaalne.mine ütle grusiinidele, et neil on sitt väljak ning kuula mida nad sulle siis vastavad sina kui \"auväärne\" viienda liiga asjapulk.mis kuradi näost näkku teemat sa ajad, sina sellele jamale, et kõik ohivad teine teisega foorumis, panid aluse ju SINA.

Esmalt soovitan enne \"vastan\" nupu vajutamist hoolikalt mõelda, kas see, mida sülg suhu on toonud, on ikka foorumis avaldamist väärt. Või on see hetkeemotsioon ning ülereageering. Ma ei tunne Amorityt väga hästi, rääkimata Sinust, kuid fakt on, et Amority postitused reeglina (see viimane on tõesti juba vastus teemavälisele asjale) on kokku läinud foorumi antud teemaga.
Mis puudutab mimino väljakut, siis selle karja-, õigemini kivimaa teema tõstatasin mina taaskord üles. Ja jään oma seisukoha juurde: kuniks seda väljakut korda ei tehta, on see maa-ala (jalgpalliväljakuks tõrgub keel seda nimetamast) koerte pissitamiseks sobiv, mitte aga jalgpalli mängimiseks. Aga väljaku korrastamisest on liig rääkida, kui viimases liigamängus ei suvatsenud platsi haldaja isegi nurgalippe paika panna.
Ja kui rääkida platsi rendihinnast, siis ei taha uskuda, et grusiinidel pole raha. Muide, 4. septembril peaksid Mimino vennad tulema Kalevi keskstaadionile, EBSile külla. Kui Kalevi staadioni varuväljakul ei käiks kunstmurukatte paigaldamise eeltööd, viiksin selle mängu hoopis sinna: kes on käinud, teavad, et isegi see põld on Mimino kodustaadionist parem. Miks peab EBS kulutama 2000 krooni Kalevi Keskstaadioni rendiks, et pakkuda grusiinidele korralikku muru, wc-d ja riietusruume, kui viimased ei viitsi isegi nurgalippude jaoks raha eraldada...

PraS
17.08.04, 20:44
V liiga poisid enne tõstke taset ja siis nõudke ilusaid ja vahvaid tingimusi!!!!

Devil
18.08.04, 00:19
Algselt postitas PraS

V liiga poisid enne tõstke taset ja siis nõudke ilusaid ja vahvaid tingimusi!!!!
PraS, taset pole vaja selleks tõsta, et paremaid tingimusi nõuda. Nõuda ja tahta võib alati, oteine asi on saamisega.

Enivei mõttetu halamine kõigi poolt, kes väljakuga virisevad. Kivid ei meeldi, mine korja enne mängu ära ;)

Andy
21.08.04, 14:23
FC Reaal alistas Eurounivi 3-2 (2-1), tegemit oli tõelise põnevusetendusega, võiduväravani jõudsime alles viimasel minutil. Meeldejääv ja magus mäng oli, arvestades eelmise aasta ühte meievahelist kohtumist, kus meile endile viimastel minutitel kott pähe tõmmati ;) FC Reaali väravad lõid Roos (2) ja Saul

Zajats
21.08.04, 21:02
Soccer-Minevik 2:6, väravad Nõu (2) ja Väin (ov) :D

U2
21.08.04, 21:08
Kakumäe-Mimino 4-5(4-1)
Kakumäe väravad:Uudelt 3,Pensa
Teist poolaega kommenteeriks sõnadega,et kohtunik tegi seda mida mimino tsurpanid tahtsid....

Nii kuradi lahe oli vaadata kuidas algas jälle see tore kaisutamine mida nende mängudes ikka on nähtud..
Väga huvitav oli vaadata kuidas ülerasvunud tsurpanid ilma puuteta kukkuda oskavad ja siis veel sellise suure mõnusa karje järel penaltit või viga nõuavad ja siis pedest kohtunik sellepeale ilma kahtlemata kohe törtsutab..Kui ausalt öelda siis mu postitus tuleks veel pikem aga ma rohkem parem ei hädalda...
Mulle on viimasel ajal tundunud,et kohtunikud aitavad mimino tsurpanid meistriks...
igatahes tänan tähelepanu eest :)

Ramm
21.08.04, 21:59
Tuleks au anda kakumäele selle mängu eest mis nad pakkusid pealtvaatajatele aga jah kohtunik oli see kes oskas ärarikkuda:( Kakumäe vääris võitu..

Hunt
21.08.04, 22:20
Ma ple kunagi varem olnud nõnda kurb kaotuseüle kui täna! Aga see mis teiselpoolajal kohtunik tegema hakkas on siiani uskumatu! Kahju kui mõnele meeskonnale mängitaxe sedasi võit! Igaljuhul see võit on MIMINOL nüüd väga sitase maitsega!!! EDU ja limpsige siis huuled ikka korralikult puhtax!

Kakumäe järgmisex vastasex Minevik! Saab näha kas samasugune jama jätkub ka seal!

Igaljuhul meeskond järgmistelkordadel kui peax selline pull veel olema siis ärge ja mingi hüütke vastastele elagu kuna nad ei vääri seda! Vähemalt pärast tänast jama!

Refieus
22.08.04, 14:14
Meteor - Kuradid 4-1 (2-0)

Ramm
22.08.04, 17:08
Kuradite auvärava lõi Heigo Nõmmik.Täname Meteori mängu eest.

jyriöö
23.08.04, 10:34
Algselt postitas Andy

FC Reaal alistas Eurounivi 3-2 (2-1), tegemit oli tõelise põnevusetendusega, võiduväravani jõudsime alles viimasel minutil. Meeldejääv ja magus mäng oli, arvestades eelmise aasta ühte meievahelist kohtumist, kus meile endile viimastel minutitel kott pähe tõmmati ;) FC Reaali väravad lõid Roos (2) ja Saul

Põnevust ja pinget oli tõesti täie raha eest. Kõigepealt Reaal kinkis meile 2:2 viigivärava, kui vv sõna otses mõttes juba püütud palli enda väravasse pudistas. Peale seda aga hakkas toimuma midagi sellist, mida minu silmad pole enne näinud. Suutsime ridamisi hukata võimalusi, mida ka kinnisilmi peaks ära lööma. Peale järjekordset sellist prohmakat ütlesid selli närvid üles ja Albert pidi aias oleva augu lappimiseks laudu otsima hakkama. Kõige krooniks sai Reaal viimasel minutil karistuslöögijärgsest olukorrast võidu kätte.

Bobik
23.08.04, 11:14
Meteori ja Kuradite mängust seda, et kohtunik oli muidu vile kaasa võtnud, aga eesti keeles ei osanud numbreidki öelda, rääkimata siis sõnadest. Vahetiste selgekstegemisega sai ta märkmik padfukaga nii märjaks, et pastakas tahtis töö lõpetada ja nuh, kurb tegelikult. Kuidas ta küll kohtunikupaberid ära tegi. Või kus? :oih:
Muidu kaartideta mäng. Mõlema poole pallurid esitasid korraliku partii. Teine poolaeg hakkas ainult niimoodi sadama, et paari minutiga oli plats vee all ja pall liikus sellise kiirusega, et ega keegi eriti sellele enam pihta ei saanud. :)
väravad: 2x Rohtla; Juuse; Põllumees

Pealtvaatajaid u.10 Enamik neist sigalakku täis. Seekord koduseinte toetust polnud, kuna kohalikud ei suutnud piiksu ka enam teha :P

Hunt
23.08.04, 17:53
Paistab et jalgpalliliit hakkab aina toredamaid kohtunike madalamates liigades kasutama!

Ramm
23.08.04, 18:49
Algselt postitas Hunt

Paistab et jalgpalliliit hakkab aina toredamaid kohtunike madalamates liigades kasutama!
Meil oli sama kohtunik :P Naeratas meile pidevalt :D

13
24.08.04, 06:54
Küll on kärss kärnas ja küll maa külmenud......

Ärge vinguge nigu mingid EIDED!!!!

Hunt
24.08.04, 07:06
13 kahjux sa ei näinud viimast mängu ja kohtuniku! tänu sellele on ka vigisemist!

13
24.08.04, 07:34
Mida iganes ..... ma olen igasugu huvitavaid vilemehi näinud.See on aint rusikatega vehkimine peale kaklust.Ei see vingimine aita midagi.Lihtsalt tuleb veel paremini mängida ,et mingi iga lambi vend keda kohtunikuks nimetatakse ei saa mängu ära sittuda.

Bobik
24.08.04, 08:09
Ma ei tea Kakumäe mängu kohta, aga Meie mängul ta küll midagi ei otsustanud. Ramm vaevalt, et kohtuniku kallal nurises. Pigem seda, et kohtunik võiks siin riigis elades nii palju austust üles näidata, et õpib numbrid ühest kümneni ja ehk ka mõned jalgpalliterminid selgeks. Edasine tuleb juba ise. Palliplatsil õpib igasugust sõnavara ;)

13
24.08.04, 12:08
Algselt postitas Bobik

Palliplatsil õpib igasugust sõnavara ;)

Tahad sa sellest lähemalt rääkida???:õnnelik:

Bobik
24.08.04, 12:15
Algselt postitas 13

Algselt postitas Bobik

Ma elan end palliplatsil välja ja vähemalt foorumis verbaalse onanismiga ei tegele. Andke mulle mu patud andeks. Järgmine aasta ma enam ei tülita...

13
24.08.04, 12:40
Algselt postitas Bobik

Algselt postitas 13

Algselt postitas Bobik

Ma elan end palliplatsil välja ja vähemalt foorumis verbaalse onanismiga ei tegele. Andke mulle mu patud andeks. Järgmine aasta ma enam ei tülita...

Hakkad ka kohtunikuks vääää???

Irw....

Andy
28.08.04, 14:22
FC Reaal oli täna parem FC Soccernetist 3-1 (1-0). Võitluslik mäng oli, meil oli vast tiba rohkem õnne, samas disrespekt kohtunikule kes vilistas küll ei tea mis reeglite järgi aeg-ajalt. FC Reaali väravad- Saul (2), Lukk

Hunt
28.08.04, 14:28
Minevik - Kakumäe 7-3(2-1) Teiselpoolajal üx jubedamaid mänge kakumäe poolt! Kohtunik oli tasemel ja au vastastele!

Tihane
28.08.04, 14:49
EBS sai kuradite käest napilt pähe 4:0

z3ro
28.08.04, 16:27
10 mehega kogu mängu mänginud Kuradid lõid 4 tükki ära, vastased ragistasid korra raami! Kuradite väravad siis Harry, Jonn, Heix, Eix, lõppskooriks nagu eespool mainitud 4:0 (2:0)

Ramm
28.08.04, 16:37
FC Mimino - JS Meteor esimene poolaeg 1-0.........Aga see mäng läheb ajalukku sellega,et kodumeeskonnal polnud jooned tehtud ja siis hakati tegema liivakastist toodud liivaga...mimino \"soprano\" lubas kohtuniku maha lüüa kui paneb protokolli +;- vastasmeeskonna kasuks,võeti ühendust jalgpalliliidu mingi inimesega ja telefoni teel taheti seletada et väljakul on jooned näha :D :P :D

Eks paistab mis 2.poolaeg tõi...muidu suht võrdne mäng..üks eksimus kaitse poolt ja värav löödi ära..

Raimo
28.08.04, 16:43
Algselt postitas Ramm
FC Mimino - JS Meteor esimene poolaeg 1-0.........Aga see mäng läheb ajalukku sellega,et kodumeeskonnal polnud jooned tehtud ja siis hakati tegema liivakastist toodud liivaga...mimino \"soprano\" lubas kohtuniku maha lüüa kui paneb protokolli +;- vastasmeeskonna kasuks,võeti ühendust jalgpalliliidu mingi inimesega ja telefoni teel taheti seletada et väljakul on jooned näha :D :P :D

Eks paistab mis 2.poolaeg tõi...muidu suht võrdne mäng..üks eksimus kaitse poolt ja värav löödi ära..

Oli ka aeg... loodetavasti tuleb siis -/+, sest selline suhtumine väljaku ettevalmistamisesse, nagu Mimino platsi haldajal on, ei kõlba kuhugi.
Soccernetiga seal põllul käies selgus, et puudusid nurgalipud - reeglite järgi ei vastanud plats nõuetele. Kahjuks ei lubanud kohtunik protokolli vastavat märkust teha.

Ramm
28.08.04, 16:51
+;- ei tule kuna alustati mänguga ja kohtunik ise mõtles selle idee välja,et liivaga teha mingisugused jooned.... kahju...aga mis veel koomilist toimus oli see,et \"soprano\" pakkus õismäele mängima minna:D:D et nagu üheks mänguks kodustaadion äravahetada:D:D küll alles nurisesid mis jube...et umbes a\'la \"ennemgi on mängitud ja nüüd teie tulete siia ja hakkate nurisema,kui trahvi saame olete teie(kohtunik) süüdi\" :D:D:D:D:õnnelik:

materazzi
28.08.04, 17:00
me mängisime kevadvoorus kehras Temporiga põhimõtteliselt ilma väljaku joonteta, mis ei takistanud mängu pidamist. kohtunik lihtsalt võttis oma kogenud silmad ja jalad appi, et otsustada kas oli viga karistusalas või mitte.

Bobik
28.08.04, 18:03
Fc Mimino - JS Meteor 1-1 (1-0)

Ajalooline mäng tõesti mingis mõttes.

Kohtunik oli igati tasemel selles mõttes, et teine poolaeg alles algas tõeline mäng. Esimene poolaeg nii palju, et suti kurvalt jäime taha, kuna eelmisel rünnakul ei suutnud ise ära lüüa ja kohe oli karistus käes. Seejärel algas see, mida oodata suts oli. Vastased hakkasid niimoodi venitama, et vähe pole. Kohtunikul suva. Mimino taktika oli eduseisu hoida ja panid aga pikka palli ette. Kohe võib ära öelda, et korraliku kohtunikuga ei suuda nende ründajad midagi korda saata. Suuga mängu ei saanud nad väga ära teha. esimene poolaeg mängupildis võrdne, kuid Meteor oleks pidanud ära lööma, võimalusi oli.
Teine poolaeg algas samamoodi. Vastased olid üha rohkem väsinud ja Meteor hakaks keskväljal julgemalt mängima. Siis sai vastase ründaja esimese kollase suupruukimise eest. Soprano jooksis jälle väravast ründesse kohtunikku kallistama. Hoidis käest kohtunikul, et see i saaks kaarti tõsta. Pole viga, mäng jätkus. Aga üha närvilisemalt. Mõlemapoolne verbaalne lahing oli võimas, aga üldiselt kohati rohkem oma meeskonna suunas. Seejärel said vastased teise kollase. Jälle vist kobina eest. Mäng läks veelgi närvilisemaks. Asjale lisas vürtsi, et meie kaitsja mängis käega oma karistusalas palli, aga kogemata. Vilet ei tulnud. Siis viskas vastastel juba päris üle. Selleks ajaks oleks ma pidanud 21x surnud olema nende ähvarduste peale. Ubju tuli pizdetsi järgi ja vastuidi. Ja nii kõigi meestega. meteor sai vahepeal jälle löögile, aga vv. sai neil palli kätte. Siis sai nende kaitsja joonelt palli puhtaks löödud ja ikka veel olime taga. Seejärel tõmbas meie äärekaitsja raksaki vastaste ründaja viimase mehena maha ilma palli puutumata, aga vilet ei järgnenud. See vilekoor ja kohtuniku kaisutamine...seda oleks pidanud tadzikistani kuulda olema. Meteor oli rahul..khõmm....nuja siis tegi mingi sell neil jälle keskväljal vea ja seepeale ütles kothunike pashol nahhui ja kohtunik andis punase. Ka seda kaarti oli tal raske tõsta, kuna muidu sumomaadleja kaalukategooriasse kuuluv Soprano oli kui võluväel 50m. spurdiga kohtuniku juures ja rippus olema kõigi jõuga kohtuniku käe küljes. Aga lõpuks sai kohtunik punase tõstetud. Seejärel tegid avstased käeviipe omavahel - kõik avstased sodiks ja esimese puutena saigi meie mees pihta. Aga õnneks midagi hullu ei juhtunud. naljakas oli see, et ega nad ainult niisama ei röökinud. Nende LIBERO röökis oma meestega ka. Oli põhjust. meteor mängis 4 sööduga oma pooliku vabaks ja 1-1. Vahepeal tahtis sSoprano veel kerget anaalseksi meie ründajaga teha püüdes oma üliseksikat saku lihast meie mängija vastu hõõruda kõigest väest. Kurb, aga eesmärgini ta ei jõudnud. Üldiselt oli nii, et kui järjekordne ubju tuli ja taheti jälle ninaga meie mängija nina vastu hõõruda, siis nad pidi jahmuma, kuna meie kutt oskas ka vene keelt ja see sõim pani nende suu mõneks ajaks lukku. hea huumor iseenesest. Mäng lõppeski 1-1 ja tulemus tuli suuresti tänu kohtuniku erapooletusele. Ses mõttes, et ta andis nende viivitamised ja ubjud ja bläädid andeks ja paar meie viga samuti.

Mänguväline teema:

Enne mängu jõudis Meteor tõdeda, et jooni lihtsalt pole. Kalavõrgud olid korras, kuid nurgalippe samuti polnud ja oli põhjust nurinaks. öeldes kohtunikule, et me sooviks kirjutada protokolli selle kohta, jooksis sumo kohale ja kukkus lahmima ja eks ennegi said nad kohtunikku kallistada´piisavalt. Armastust oli õhus. Seda ma ei tea,, kas nad kohtuniku lubasid ka kuhugi koplisse viia või mitte, aga ma ei jäänud omalt poolt võlgu ja pisikst distantsi hoides suutsin kohtunikule öelda, et Meteor pole sellise väljakuga nõus. Siis öeldi, et kui 15:15 pole väljak korras, mängu ei toimu. Logsh, plats oli samasugune, aga nuh, seejärel hakkasid vastased suures hädas muidu noorte koolilaste ainsast liivakastist liiva väljakule tassima. Kena olis eda üksmeelt platsil näha. Muidugi käis see töö koos sõnadega nahhui, pizdets, ubju jne..Nujah, aga liivased jooned said nad maha ja pealt poolt nelja saime mängima hakata. Mäng oli vist nii tähtis, et mängu jooksul jõudsid kohale ka mingid pintsaklipslased-kuldhambad grusiinid, kes mängu põnevusega jälgisid. Mängust seda ka veel, et eduseisus olles peitsid nad näiteks varupalli pingi alla ja püüdisd igal võimalusel üle aia palli järele meid saata. kevadise õppetunni järel ma seda tegema ei läinud ja teise palli saime ka lõpuks kätte.
Kui mäng läbi sai, siis küsisin protokolli ja tahtsin hakata platsi kohta märkuseid kirjutama. Kohale lendas Sumo-Soprano-kallistaja ja pani oma ilase lõusta mulle nii lähedale, et ma kartsin, et ta tahab nüüd ei tea mida teha. Ja ütles kuldsed laused: \" räme venekeelne sõim pikeerituna gruusiakeelse armastuslauluga...ja siis tulid tuttavad ubjud ja asjad\" ja ma ei saanudki midagi kirja panna. Lihtsalt asi kiskus väga kreisiks ära. Kuna ma rahule ei jäänud, siis ütlesin kohtunike, et ma hiljem kirjutan ja ta oli nõus. Aga autode juures ootas see paks jälle oma kilose kuldketiga särk juba seljast visatud. No, imelik oli suts juba. Igatahes polnud ta väga heas tujus ja loobusin protokollist, kuna ... te ju mõistate. Igatahes. esmaspäeval võtan teekonna jalgpalliliitu ja kui kellegil on veel soovi midagi Mimino kohta öelda, võime ju koos kasvõi sealt läbi astuda. Ma loodan ikkagi platsi kohta mmärkuse kirjutada ja suti valgustada nende tegevust.
Punase kaardi juures pakkusid nad ka juba raha kohtunikule ja kooki ja kringlit vist ka.

Igatahes, see eelnenud kirjalõik oli puhas hala ja häda kurtmine. Kui keegi arvab, et viigis oleme ise süüdi ja kobad oelem, et ei võitnud ja on veel midagi öelda, siis säästke mind ja teisi, sest ma kordan. Eelenenud kirjalõik oli puhas hädaldamine.

Kuraditele soovitan ma julget pealehakkamist ja tuleksin kohe isegi platsi äärde seda liivakasti tühjendamist vaatama, aga see sumo soovib ehk jälle mu telefoninumbrit või midagi.

Ahjaa, see joonte ja nurgalippude teema võtsin ma üles selepärast, et eelmine mäng sai meie kaitsja lõuga ja nad käitusid lihtsalt väga inetult meiega. Oleks tegu olnud ükskõik millise muu satsiga meie liigast, oleks saanud mängu ära pidada. Platsidega on eestis kehvad lood ja saame ju aru. Endalgi Kehras joontega kasvõi probleeme olnud, aga sihilikult pole vähemalt me ise kunagi jätnud platsi ettevalmistamata. Neile mängirahvastele on vist suht suva, kus mängivad. Arusaadav, seal kõrgel polegi siledat maad, aga nad ei saa aru, et siin on teine riik ja teised tavad.

p.S. Müüa Siemensil telefon, millega Soprano-Sumo Uno Tutkiga suhtles ja ka tema vist maha lüüa lubas. Mina seda enam puutuda ei taha..argh..

edit vol. 3: piljardibaar Mimino Tulbi 9 vajab arukat juhti (mänedzer), töökogemusega., 051-58020 - kui kellegil on soovi Mimino kokkadega sõprust arendada. Kuulutus Kuldest Börsist.

Ramm
28.08.04, 18:14
Austust Bobik :) Seda oli hea lugeda,ega jah eks Soprano olegi selline karm/armas/hell inimene,,tunded kontrollivad teda,mitte mõistus:D
Aga minugi poolest võib jalgpalliliitu minna,oleksin koheselt käpp,et mäng toimuks mujal..sest järgmine mäng ongi nendega,2 nädala pärast....Aga kui vaadata kuradite poolt siis neid rahuldab 1-1 tulemus:lahe: Veelkord õnne Meteorile,kes suutis kuradite kõrvalt neilt punkte röövida:)

z3ro
28.08.04, 18:14
vot selle bobiku kirjatükiga olen nagu 100% nõus, keegi peab ju neid tsurkasid õpetama!

Ramm
28.08.04, 18:17
Algselt postitas Hunt

Minevik - Kakumäe 7-3(2-1) Teiselpoolajal üx jubedamaid mänge kakumäe poolt! Kohtunik oli tasemel ja au vastastele!

Mis täpsemalt juhtus? Kas vastupidavusega on probleeme?:oih:

ha2
28.08.04, 18:31
Haige maailm. Seda joonte asja vaatame olen ise kohtunik ja Tutkiga heades sidemetest helistan kasvõi isiklikult talle, kui vaja. Krt kas saab korra majia või ei. :viha:

Bobik
28.08.04, 18:45
Uno laitab selle peale käsi ma kardan. Enne mängu helistas Mimino esindaja talle, siis helistas kohtunik ja siis mina. Uno Ütles, et kohtunik otsustab kõik ja mängueelne kisamine ei aita. Et komisjon on staadionile loa andnud ja neid tuleb seepida.

Esmaspäeval Jalgpalliliitu ja kirjutan avalduse platsi kohta. Kui mõne meeskonna esindaja soovib seda oma allkirjaga toetada, külastage EJL\'i. Loodan, et sellest on kasu ja jätan paberi sinna kuhugi sekretäri kätte teistele signeerimiseks. Ehk võetakse midagi ette.

lume
28.08.04, 19:58
Respect sulle Bobik!

Raimo
28.08.04, 20:18
Soccerneti ja EBSi toetusallkiri on bobikul olemas!

z3ro
28.08.04, 20:28
Kuradid lähevad ka koos Bobikuga esmaspäeval EJLi

Miq
28.08.04, 21:14
Kusjuures tegelikult ei saa võistkonnad kumbki protokolli midagi kirjutada minu mäletamistmööda. Kui keegi sinna märkuseid kirjutab, siis see on kohtunik ja kui võistkonnal on midagi öelda, tuleb EJL-iga otse suhelda.
Aga igatahes jõudu teile EJL-is :)

Taavi.T
28.08.04, 21:35
Kui soovitakse esitada protest siis võistkonna esindaja pöördub 30 minuti jooksul peale mängu kohtuniku poole palvega esitada protest.Seejärel kirjutab kohtunik protokolli taga küljel olevale lahtrisse \"muud märkused\" ,et võistkond x esitab protesti.
Seejärel tuleb hiljemalt 24 tunni jooksul saata kirjalikult pikem selgitus EJL aadressil.Kui protest ei ole protokollis fikseeritud siis see arutamisele ei kuulu. Kui nüüd need tingimused on täidetud siis tuleb maksta 1/2 miinimumpalk kautsjoniks .Kui protest rahuldatakse siis summa tagastatakse.

Seega kui te seda protesti peale mängu kohe ei fikseerinud siis pühkige oma nägu sumo tatist puhtaks.Või kui teate kes oli kohtunik ja kus ta elab või tel. nr. siis proovige teda moosida et lisaks protesti protokolli ja sumo ei tõesta midagi.

Kirja võite ka muidugi kirjutada aga olen 99% veendunud et sellega rikute ainult oma närve.Hr Sirel ütleb teile et tal on targematki teha kui mingite madalama liigade jama lahendada.Kujukas näide on Rapla Atli - Ajax II juhtum VLK´s

Kes oli kohtunik?

Bobik
28.08.04, 23:11
Kui mind ähvardati maha lüüa ühe kriipsu peale, siis ma arvan, et see on piisav põhjus, mitte seda kriipsu teha. Igatahes vaatame, mis EJL arvab. Kasu ka see, kui Mimino järgmine aasta uue staadioni peab valima.

Sumo kohta nii palju, et ta on ise endine EJLi kohtunik ja kunagi jäi vahele altkäemaksu võtmisega ja jäi oma litsentsist ilma. Tore poiss, selliseid peabki palju olema :)

P.S. mängutulemust polegi plaanis protestida, vaid see staadion tuleks liigajalgpalli jaoks sulgeda. Oleks, et ainult staadion on selline kuumaastik, aga vähegi teostatavad tööd nagu nurgalipud-jooned on elementaarsed. Üks mäng, ok, midagi juhtub, aga korduvalt. Kaua teisi meeskondi mõnitatakse?

U2
28.08.04, 23:15
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas Hunt

Mis täpsemalt juhtus? Kas vastupidavusega on probleeme?:oih:

Teisel poolajal lihtsalt austatud kapten unustas kaitses olemise ja liikus poolikusse ning tema asendaja keskkaitses ei saanud oma ülesannetega hakkama

Ahjaa Kakumäe väravad lõid:Silver Uudelt,Kristjan-Karl Raudsepp,Anatoli Artjušin

U2
28.08.04, 23:18
Allkiri olemas ka Kakumäe esindaja poolt!

Bobik
28.08.04, 23:28
Muidu, kas tabelis ei peaks olema Miminol 13 mängu peetud ja Soccernetil vist ka?

Ramm
28.08.04, 23:30
Peaks......ja sellega hetkel tegeletakse...

U2
28.08.04, 23:43
Nu nii nüüd tabel korras
:)

2mSööt3mMööda
29.08.04, 10:17
Bobik päris kõva kirjatükk sinult :silm4: aga huvi pärast küsin, et milline see mimimo tont oli, kes punase sai? Mimimo stata kohta ütleks seda, et ühe mängu võib ju seal ära pidada hooaja jooksul aga sellised elementaarsed asjad nagu jooned võiks ikka maas olla :sega10:

Bobik
29.08.04, 11:50
Selline harju keskmine grusiin oli. Ei olnud ei sumo, ega kapten. Täpselt ei mäleta välimust. Ma homme tahaks esimese asjana vaadata, kas punane üldse kirja läks. Juhtub, et neid kirja ei panda.

13
29.08.04, 12:00
Ahh mis te halate.Mina igatahes olen kindel ,et eelpool mainitud meeskond mängib järgmine aasta aste kõrgemal ja tore on..... selliste meeskondade koht pole 5 liigas.Kood Miminoga tõuseb ka tõenäoliselt Minevik.Kas kolmas meeskonda ka läheb sõltub Meterist või Kuraditest .Sõltub kes neist suudab kolmandaks tulla.Pole meeskonda pole probleemi.

Üldiselt on see rahvuse probleem.Võtke kas või Minevikku.Enamus mu arust kes seal mängivad on armeeenlased.Mehed mu arust täitsa oki dokid.Lihtsalt asi on rahvuse kultuuris.Mõnele rahvusele on seda lihtsalt vähem antud.

Ahjaaa Bobik ..... haukuv koer ei pdanud hammustama ,aga edu sulle EJL is.

Refieus
29.08.04, 17:36
Mis kell EJL\'u minnakse? Liituksin, et seda asja jääduvstada..

Mänguplats platsiks, kuid kui konkreetselt ähvadatakse inimest siis peaks rakendama meeskonnale juba rahalised saktsioonid, et nad suudaksid oma arvamusi rohkem endale jätma.

Või veel parem, Bobik, mine kirjuta politseisse avaldus;)

Bobik
29.08.04, 17:55
Algselt postitas amority

Mis kell EJL\'u minnakse? Liituksin, et seda asja jääduvstada..

Mänguplats platsiks, kuid kui konkreetselt ähvadatakse inimest siis peaks rakendama meeskonnale juba rahalised saktsioonid, et nad suudaksid oma arvamusi rohkem endale jätma.

Või veel parem, Bobik, mine kirjuta politseisse avaldus;)

Politsei irivtab näkku selle peale. Nad hakkavad siis midagi tegema, kui ma surnud peast avalduse kirjutaks :P Tähendab, nad ütlesk, et ah, ähvardati vä...no, aga te olete elus ju, mis te virisete. Esialgu plaan 12:00 minna, aga hommikul uurin asja, lepin kellaaja kokku täpselt, kuna juttu on rohkem kui 5min :)

13, keda sa haukuva koera all silmas pead? MInd või seda Sopranot. Kui teda, siis sa oleks pidanud nägema, kui väga ta minuga lähemalt tutvust tahtis teha. Kui siiani pole keegi tahtnud katsetada tema närvikava, siis loobusin ka mina. Homme siis vigade parandus.

PraS
29.08.04, 18:11
Tõsiselt hea teema teil siin. Järgmine peale Real Madridi.

Raimo
30.08.04, 08:53
Arvutasin liigareformiga seonduvaid muutusi ja selgus, et praeguse seisuga jääb meie tsooni järgmisel aastal neli meeskonda :oih:
Eurouniv, Soccernet, Kakumäe ja EBS. Arvestades, et Kakumäel paistavad probleemid olema, siis jääb kolm alles. Ja hästi väikene võimalus on, et ka EBS ei mängi.
Seega selgitaksid järgmisel aastal V liiga põhja tsooni meistri Eurouniv ja Soccernet :D

Reformi tulemusel läheb esiliigast meistriliigasse kaks meeskonda, II liigast esiliigasse neli meeskonda, III liigast II liigasse neli meeskonda (igast tsoonist siis üks), IV liigast III liigasse 3 meeskonda ja et seega jääb IV liigasse 7 meeskonda, liigubki viiendast üles 5 meeskonda (meie tsoonis siis Mimino, Minevik, Kuradid, Meteor ja Reaal). Kuues meeskond peab veel IV liiga viimasega üleminekumängu.

Ilmselt siiski Eurounivil ja Soccernetil ei tule terve suvi omavahel mängida, sest ida tsoonis jääb pärast reformi kolm klubi ning tsoonid viiakse suure tõenäosusega kokku.

13
30.08.04, 09:26
Koera all mõtlesin härrat keda sina Sopranoks nimetad , mu ammune kirjasõber Bobik.

Üldiselt on jama kui kuskile Idasse Soccernet topitakse.Sa Raimo ple mõelnud ntx Soccerneti ja EBS i ühendamisest.Igatahes mu arust tasuks asja kaaluda.Vähemalt peaks ,siis iga mäng 11 meest kokku saama.

Bobik
30.08.04, 09:59
Nii, suhtlesin Uno Tutkiga, kes ütles, et kohapeal pole midagi meil seletada. Kirjutame ühisavalduse Mimino tegevuse kohta ja saadam selle talle või Sirelile ja sel juhul võtavad nad Mimino ette.

Hr- Tutk hakkas siis väga asja vastu huvi tundma, kui ma mainisin, et kohtunkku üritati platsi peal ära osta. Üldiselt. Edasine plaan on lihtne. Panen kirja selle, millega Mimino mängudel on silma paistnud.

Kui teistel meeskondadel on veel juhtunud midagi sellist, mis ühiskirjas ära mainida, siis andke siia või privas teada. Seejärel kogun meeskondade esindajate allkirjad kokku ja paneme avalduse EJLi poole teele.

Väikese infokogumise tagajärjel sain teada, et nad pakkusid mulle raha, et ma ei kirjutaks protokolli vastavat märkust platsi kohta. :D

Ramm
30.08.04, 10:07
Jama on see,et Kuraditel alles ootab mäng seal olema :( Ei oskagi muud mainida kui Õismäe väljakul lubati kohtunik maha lüüa ja mind tükkideks rebida ja sada imet veel...

Ajuvaba
30.08.04, 10:45
Algselt postitas 13

Üldiselt on jama kui kuskile Idasse Soccernet topitakse.Sa Raimo ple mõelnud ntx Soccerneti ja EBS i ühendamisest.Igatahes mu arust tasuks asja kaaluda.Vähemalt peaks ,siis iga mäng 11 meest kokku saama.

EBS´l on alati 11 meest platsil.

Ramm
30.08.04, 10:45
Algselt postitas Ajuvaba

Algselt postitas 13

Jutt käis soccernetist.....

Tihane
30.08.04, 11:09
Algselt postitas Ajuvaba

Algselt postitas 13

olen näinud ka vähem mehi platsil.

jyriöö
30.08.04, 11:52
Algselt postitas Raimo

Ilmselt siiski Eurounivil ja Soccernetil ei tule terve suvi omavahel mängida, sest ida tsoonis jääb pärast reformi kolm klubi ning tsoonid viiakse suure tõenäosusega kokku.

Tõesti? See oleks küll paha uudis, sest reisid Ida-Virumaale ei kuulu just suurimate atraktsioonide hulka. Võimalus, et nelja tsooni säilimiseks piisavalt uusi meeskondi juurde tuleb, on vist väike? Reaal on end üldiselt defineerinud kui õlleliiga satsi. Kas reformi tulemusel tuleks 4. liigasse minek kaalumisele?

Janek
30.08.04, 12:32
Algselt postitas jyriöö

Algselt postitas Raimo

Tõesti? See oleks küll paha uudis, sest reisid Ida-Virumaale ei kuulu just suurimate atraktsioonide hulka. Võimalus, et nelja tsooni säilimiseks piisavalt uusi meeskondi juurde tuleb, on vist väike? Reaal on end üldiselt defineerinud kui õlleliiga satsi. Kas reformi tulemusel tuleks 4. liigasse minek kaalumisele?

Tundub reaalne olevat. Näiteks ida IV liigasse tuleb kindlasti kolm meeskonda juurde, kuna liiga viimane, Junior Maardu II enam ei mängi. Tõenäosus, et kolm-neli uut satsi juurde tulevad, on väike. Negatiivse stsenaariumi kohaselt võib mõni meeskond laguneda või ühineda ja V liigas on maksimum kaks piirkonda.

U2
30.08.04, 13:26
Kakumäe siiski jätkab järgmisel hooajal herr Hundi juhtimisel arvatavasti

eston maravilha
30.08.04, 15:19
mimimo tuleks itta saata siis neil seal seltsis segasem omasugustega. meteor peaks ka geograafiast lähtudes idas mängima

Bobik
30.08.04, 15:26
Eston, loe kevadisi postitusi, siis saad aru, miks Kehras mängime. Ei olnud teps mitte esimene valik.

Algselt postitas eston#21

mimimo tuleks itta saata siis neil seal seltsis segasem omasugustega. meteor peaks ka geograafiast lähtudes idas mängima

Janek
30.08.04, 15:41
Eston, me oleme oma lühikese eksistentsi jooksul mitmetes idapoolsetes provintsides ja slaavlastest koosnevate meeskondade vastu mänginud. Sellised kometid, nagu siit lugeda võib, pole veel oma ihusilmaga näinud. Kuuldavasti Ida Virumaal aega-ajalt midagi kahtlast toimub aga kohtunike avalikust mõjutamisest kuulen küll esmakordselt.

Refieus
30.08.04, 15:43
Algselt postitas Janek

Eston, me oleme oma lühikese eksistentsi jooksul mitmetes idapoolsetes provintsides ja slaavlastest koosnevate meeskondade vastu mänginud. Sellised kometid, nagu siit lugeda võib, pole veel oma ihusilmaga näinud. Kuuldavasti Ida Virumaal aega-ajalt midagi kahtlast toimub aga kohtunike avalikust mõjutamisest kuulen küll esmakordselt.

Kakumäel oli samamoodi?

U2
30.08.04, 15:55
Kakumäe-Mimino mängus oli samamoodi

Ramm
30.08.04, 15:57
Algselt postitas promootor

Kakumäe-Mimino mängus oli samamoodi

Jah oli nii,,,ja muide Janek selle mängu kohtunikuks oli teie mängija...Ofikjan Edik eile kaitseliidu vastu mängis 2.poolaeg,armeenlane.....
Eks selles mängus mängis rolli ka kohutuniku ning mimino vaheline sõprus/tuttvus..

Andy
01.09.04, 03:30
Tahaks lihtsalt madalamate liigade elu ja veidi ka Eesti jalgpalliga kursis oleva inimesena öelda, et mul on ääretult hea meel et siin foorumis tegeletakse vahelduseks üksteise lahmimisele ja tuimadele tulemuste edastamisele millegi asjalikuga :)

Eestis pole mägede taga aeg, kus liigade arv suureneb nagu mujal Euroopas drastiliselt sest et soovijate arv, kes soovivad harrastustasemel vutti harrastada, kasvab juba praegu väglgukiirul. Sellepärast on väga oluline, et juuritaks juba praegu välja taolised inetud intsidendid ning veel inetumalt käituvad meeskonnad, kelle üle siin praegu elavalt diskuteeritakse. Kahjuks ei ole ma sellel hooajal veel ise Mimino vastu mänginud, kuid kui asjalood on tõepoolest sellised nagu te väidate ja ma oleksin taolist asja oma ihusilmaga näinud, oleks teil ka minu allkiri avaldusel olemas.

Loodan, et Raineril läks EJL-is hästi, kuid teades veidi selle organisatsiooni siseelu, ei oleks ma eriti optimistlik.

Kellega näeme veel liigas, kellega jõuluturniiril,

andy

p.s. Raimo- ME EI TAHA MÄNGIDA KÕRGEMAL KUI V LIIGAS. aga me võtame seda komplimendina et Sinu arvates paigutatakse meid IV liigasse. mille üleminekumängudele me millegipärast sügisel ei läinud ;)

lume
01.09.04, 09:03
Algselt postitas Andy

p.s. Raimo- ME EI TAHA MÄNGIDA KÕRGEMAL KUI V LIIGAS. aga me võtame seda komplimendina et Sinu arvates paigutatakse meid IV liigasse. mille üleminekumängudele me millegipärast sügisel ei läinud ;)

Ma isegi mõtlesin et kas ikka kõik meeskonnad kes hetkel 5.liigas mängivad ja kes seoses liigareformiga 4.liigasse tõusevad,tahavad ikka 4.liigas mängida?
Ja kas meeskond saab ka keelduda ülemisse liigasse tõusust ja kas selle keeldumisega kaasnevad ka mingid sanktsioonid ejl-i poolt?

romario
01.09.04, 14:27
Kurat Tarmo, tere tulemast 3ndasse liigasse.Me ootame sind!

Refieus
01.09.04, 15:17
Algselt postitas romario

Ära meeskondi sassi aja;)

lume
01.09.04, 16:29
Algselt postitas romario

Tänan pakkumast, aga mul Kuraditega leping 10+10 aastat,nii et natsa peate veel ootama...;)

Andy
04.09.04, 14:21
FC Reaal alistus pingelises heitluses FC Kakumäele 3-6 (1-3). Kõva mäng oli, respekt vastastele ja andmed statistikutele- Reaali väravad lõid Roos (2) ja Täll.

Raimo
04.09.04, 14:24
soccernet jätkas oma ilusat seeriat - sel hooajal juba vist viies mäng, kus jäädi vastaste esimese rünnakuga kaotusseisu. tublid.
niisiis soccernet - eurouniv 2:4 (1:2).

-Antz-
04.09.04, 14:57
Eurouniv FC tabamuste eest hoolitsesid: R. Jürgenson, J. Lõssenko, K. Sau ja S. Keert!

U2
04.09.04, 15:01
Täna siis tuli Kakumäele ka üle pika aja võit.FC Reaal alistati 6-3(3-1)
Tänud vastastele hea mängu eest.
Kakumäe väravaautorid:Uudelt 3,Raudsepp,Pensa ja ühe palli saatis oma väravasse Andy kui ma ei eksi.
Järgmine kord siis rannaväraval vastaseks Eurouniv.Siiamaani oleme rannakal olnud võitmatud :D eks näis kas see seeria ka jätkub :P

U2
04.09.04, 20:12
Uu Bobik kuidas toredate mineviklastega läks?

Bobik
04.09.04, 20:17
Meteor - Minevik 2-5 (2-1)

Kui esimene poolaeg suutsime üliviisakaid minevikulasi ohjata, siis teine poolaeg ei tulnud enam ühelgil meteorlasel enam midagi välja.

Vahe oli teine poolaeg eriti tuntav. Ka oli selge, et Meteor ilma trennideta treenivate meeskondadega võistelda ei suuda. Mineviku härrased tegid enne mängu kenasid kombinatsioone ja oli näha, et koostöö klappis ja nad on auga esikoha ära teeninud. Sellise mänguga ja normaalse kohtunikuga ei tee Mimino piuksu ka nende vastu.

Nii palju, et vastased said 3 kollast.
Meteori väravad: Põllumees; Rohtla

Promootor, palju Uudelt juba võrku on sahistanud?

U2
04.09.04, 20:20
Algselt postitas Bobik

Uudeltil tänasega kokku 16 tabamust ehk siis minu andmetel peaks jagama esikohta koos Põllumehe ja kuradite Hendrega kui just mõni tundmatu tsurpann rohkem pole löönud...

Bobik
04.09.04, 20:21

Algselt postitas Bobik

Uudeltil tänasega kokku 16 tabamust ehk siis minu andmetel peaks jagama esikohta koos Põllumehe ja kuradite Hendrega kui just mõni tundmatu tsurpann rohkem pole löönud...

Minevik ja Mimino on mõlemad korralikult väravaid löönud ja päris kindlasti on sealt keegi vääga palju löönud.

U2
04.09.04, 20:23
Algselt postitas Bobik

Algselt postitas Bobik

Minevik ja Mimino on mõlemad korralikult väravaid löönud ja päris kindlasti on sealt keegi vääga palju löönud.

Loodame siiski,et hooaja 2004 väravakunni tiitel tuleb eestlasest mängijale

Ramm
04.09.04, 20:30
Ega muud ei jää üle kui Kuraditel järgmise vastase(FC Mimino) puur täis taguda Joonase poolt;)

U2
04.09.04, 20:44
Algselt postitas Raimo

soccernet jätkas oma ilusat seeriat - sel hooajal juba vist viies mäng, kus jäädi vastaste esimese rünnakuga kaotusseisu. tublid.
niisiis soccernet - eurouniv 2:4 (1:2).

Soccerneti väravad siis Pildrelt ja Hallangult

Ramm
05.09.04, 14:31
FC EBS Team - FC Mimino 1-6 (0-2)

Vaatamata skoorile tegi EBS kohati ilusat mängu aga väravat ei osatud lüüa..

Refieus
05.09.04, 22:31
Bobik, kuidas su kiri ka edeneb? Kas teed lubatud asja ära või viha juba lahtus?

Janek
06.09.04, 09:17
Bobik, mille eest armeenlased kollased said ?

Bobik
06.09.04, 13:06
Kiri saab täna valmis tehtud ja EJLi poole teele pandud. Annan teada, kui see seal kohal on ja siis on nii, et esindajaid sooviks sinna allkirja andma. Kuna endal on kooli ja tööga kiire, siis ka nädalavahetusel ei suutnud kelleggai kontakti võtta ja nädala sees olen Tartus. Viha ei lahtu. Selliste jopskite vastu never :(

Armeenlased said sutsu karmide jalgadesse sõitude eest kui ma ei eksi. Ja üks oli ilma vileta karistuslöögi eest.

Raimo
11.09.04, 14:00
Tänaseid tulemusi siis:
EBS hoolitses vooru suurima üllatuse eest, võites Wismari staadionil Mineviku 3:1 (1:1).:)
Eurouniv - Kakumäe 2:1.

Ramm
11.09.04, 17:09
FC Mimino - SCTK 3-0

Andy
11.09.04, 17:22
FC Reaal suutis teist mängu järjest vaatamata kolmeväravalisest kaotusseisust viigini jõudmisele lõpuminutitel JS Meteorile kaotada. Skoor siis 4-5 (0-1) meie poolt vaadatuna ja väravad lõid valgesärklastel Lukk, Roos, Plotnik ja Piik.

Bobik
11.09.04, 17:23
Reaal - Meteor 4-5 (0-2)

Meteor juhtis vahepeal turvalise 4-1 seisuga. Siis hakkas huumor pihta ja kiirelt paari minutiga seis 4-4. Õnneks järgmise rünnakuga suts enne lõppu sai Meteor võiduvärava löödud. Mänguga kaasnes palju vigastusi. Siin juures Andyla ja kõikidele teistele lombakatele kiiret paranemist. Mäng meenutas rohkem kirimalet kui jalgpalli. :)

Meteori väravad: Põllumes 4; Kuurmaa 1

U2
11.09.04, 22:59
Eurouniv-Kakumäe 2-1(0-1)
Kommentaariks niipalju,et suutsime 4 minutil ette minna selli eksimusest ja hakkasime edaspidi kontrate peale mängima.Eurounivil oli enne poolaja lõppu kolm-neli võimalust,meid päästis halvimast väravavaht.Kuid 10 minutit ennem mängu lõppu tuli see mida arvata võis:Jyriöö 2 kolli,meile kaotus ja ühes sellega võimalus ka 5 kohale tõusta(ehk siis 4 liigasse saamine).Mäng oli ka üpris niiöelda roppusterohke.Kõik kolm kaarti olid ebatsensuursete sõnade kasutamise tõttu.
Tänan Eurounivit hea mängu eest ja järgmise aastani.Kas siis Kakumäe meeskonda veel eksisteerib see selgub tuleval talvel.
Järgmine nädalavahetus Soccernetiga õismäel kohtume.Siis on meie vaimne liider Hunt ka tagasi :D

jyriöö
12.09.04, 13:26
Tänud ka Kakumäele. Lõpp läks vähe närviliseks, aga muidu oli täitsa OK mäng. Eurounivi eest siis J. Lõssenko x2 väravat

Hunt
12.09.04, 13:40
Õnne Eurokatele! Kui lugeda promootori kommi siis võib järeldada et jäite oma edu hoidma tänu millele said vastased oma mängu käima ning hiljem lõid ka võidukad väravad!

PLe küll 2 nädalat eestis olnud aga küll kakumäe läheb ikka järgmisel aastal jälle 5ndasse mängima;)

Refieus
12.09.04, 14:35
Algselt postitas Ramm

FC Mimino - SCTK 3-0

Kommenteerib keegi?

Ramm
12.09.04, 15:22
Algselt postitas amority

Algselt postitas Ramm

FC Mimino - SCTK 3-0

Kommenteerib keegi?

Siin on kommentaar (http://kuradid.luanvi.ee/)

Lasnaman
12.09.04, 22:24
Miks Kuradid tabelis Meteorist ees on? Väravatevahe Meteoril parem ja omavaheliste mängude väravatevahe on 6-6, kusjuures võõrsil löödud väravatega peaks Meteor ees olema.:viha:

Ramm
12.09.04, 22:25
Algselt postitas Lasnaman

Miks Kuradid tabelis Meteorist ees on? Väravatevahe Meteoril parem ja omavaheliste mängude väravatevahe on 6-6, kusjuures võõrsil löödud väravatega peaks Meteor ees olema.:viha:

Ära erutu meie särav poja,kõik on kontrolli all:D

Devil
14.09.04, 12:52

Miks Kuradid tabelis Meteorist ees on? Väravatevahe Meteoril parem ja omavaheliste mängude väravatevahe on 6-6, kusjuures võõrsil löödud väravatega peaks Meteor ees olema.:viha: võite on äkki kuraditel rohkem:doh:

Bobik
14.09.04, 14:45
Algselt postitas Devil

Miks Kuradid tabelis Meteorist ees on? Väravatevahe Meteoril parem ja omavaheliste mängude väravatevahe on 6-6, kusjuures võõrsil löödud väravatega peaks Meteor ees olema.:viha: võite on äkki kuraditel rohkem:doh:

Mind ei eruta see tabel kohe üldse mitte, aga pmst ikka esimene asi, mida vaadatakse, on väravatevahe ju. Hooaja lõpuni 2 mängu ja peamine, et siis oleks tabel nii nagu peab :õnnelik:

Refieus
14.09.04, 14:54
Bobik, eksid:

11.1 Meistriliiga ülejäänud kohtade, samuti kõikide teiste liigade kõikide kohtade paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse:
1. väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;
2. suuremat võitude arvu;
3. omavaheliste mängude punkte;
4. omavaheliste mängude väravate vahet;
5. üldist väravate vahet;
6. suuremat löödud väravate arvu.

Lasnaman
15.09.04, 02:10
Selle kohta aint seda öelda, et Eestis on huvitav süsteem. Aga kui reeglid paigas, siis mis ikka teha kui neid jälgida. Edukaid viimaseid voore Kuraditele ja loodetavasti ei ole see reegel ainuke mis meid lõpus eraldab üksteisest.:lahe:

Refieus
15.09.04, 13:53
Bobiku tulemus kajastub siis siin 6 punkti all:

5. Võistkonna FC Mimino mängija Vladimir Kombel’i eemaldamine ebasündsate ja solvavate väljendite kasutamise eest kohtuniku aadressil Eesti meistrivõistluste V liiga mängus JS Meteoriga 28. augustil 2004.a. (Lisa 5)

Otsustati:
5.1 Diskvalifitseerida võistkonna FC Mimino mängija Vladimir Kombel neljaks Eesti meistrivõistluste mänguks ( 1 mäng tulenevalt juhendist + 3 mängu lisaks) ebasündsate ja solvavate väljendite kasutamise eest.

6. Kohtuniku märkus FC Mimino kodumängu korralduse kohta (mäng hilines 30 min., kuna väljak polnud mänguks valmis) Eesti meistrivõistluste mängul JS Metoriga 28. augustil 2004.a. (Lisa 5)

Otsustati:
6.1 Karistada võistkonda FC Mimino 0,5 miinimumpalga suuruse rahatrahviga.
6.2 Trahv 1240.- tasuda 30 päeva jooksul.

Hunt
18.09.04, 17:36
Kuradid - Minevik 1-4(0-2) Minevik oli kõvasti üle! Samas need vähesed võimalused mis kuraditel oli ei suudetud kuidagi ära kasutada! Väljaarvatud 1 kord!:kaval:

Tihane
18.09.04, 19:47
Algselt postitas Hunt

Kuradid - Minevik 1-4(0-2) Minevik oli kõvasti üle! Samas need vähesed võimalused mis kuraditel oli ei suudetud kuidagi ära kasutada! Väljaarvatud 1 kord!:kaval:

selles valguses on EBS\'i eelmise nädalavahetuse tulemus (3:1 võit mineviku üle) veelgi võimsam.

-Antz-
18.09.04, 20:09
Klge mis rumalus seal tabelis valitseb?
Siin on korralik selgitus eelmistes postitustes, nii et kuidas Kuradid järsku 4. kohal paiknevad?

Neth
18.09.04, 20:20
Algselt postitas Tihane

Algselt postitas Hunt

selles valguses on EBS\'i eelmise nädalavahetuse tulemus (3:1 võit mineviku üle) veelgi võimsam.

Seda nimetatud tulemust algselt ei suudagi uskuda, ei muud, kui au EBS\'le. Kuigi peab mainima, et minuarust olidki just Minevik ja EBS meeskonnad need kaks meeskonda, kellele Kakumäe kohe kuidagi vastu ei saanud (seda võib vabalt lugeda ka tulemustest).

Kui aga tänasest Kuradid-Minevik mängust rääkida, siis peab tõdema, et võitis tugevam, samas on Minevik lihtsalt nii sümpaatne meeskond, et neid võitmas näha pole sugugi kurb ja loodetavasti suudavad nad veel Mimino\'lt tiitli ära napsata.
Minu respect ka kuradite suunas, kes muide täna mängisid ilma põhiväravavahita, ideaalvariandis oleksin ma näinud teid Minevikuga tiitli pärast võitlemas - kaks väga sümpaatset meeskonda, duo\'st moodustaks trio Meteor, kes samuti äärmiselt korrektselt ja viisakalt mänginud (vähemalt nii Kakumäe vastu, minu nägemist mööda).

U2
18.09.04, 23:27
Kas täna JS Meteor-Eurouniv FC ei mänginud?Või ma eksin

-Antz-
19.09.04, 03:00

Kas täna JS Meteor-Eurouniv FC ei mänginud?Või ma eksin

EJL saadab ikka vahel teateid mänguaja muudatuste kohta ning kui soccernet.ee asjapulgad neid ise ei saa, siis teeb Raix näiteks nii (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2771&page=23)!
Selliselt saavad ka teised teada ja vajadusel kalendrisse muudatused sisse viia! ;)

13
19.09.04, 14:32
Kakumäe - FC Soccernet 4-4 (2-1).

Soccerneti väravad : Pildre 2 ja Uri 2.

PS!!!Soccernet mängis terve mängu 10 nekesi!!!

Hunt
19.09.04, 14:48
Suured Kummardused soccerile! Hea mäng ning kõva võitlusvaim! Samas kakumäe täna jälle osaliselt imes:ham11: terve mängu olid soccernetlased taga aga ikka suudeti tulla järele ja võtta mängust oma punkt ära! Tublid ei ole midagi öelda! Kakumäega on nüüd asjad kahtlased! Järgmisel nädalal peax tulema selgus mis siis saab kakumäest! Kas me veel jätkame või läheme kõik sinna kuhu jumal juhatab! Igaljuhul oli tore vähemalt 2 aastat teiega koos pallida ja loodetavasti teeme me seda veel kunagi! OLGU SIIS KÕIGIL PÄIKENE HEAKENE!:prill6:

13
19.09.04, 14:53
Algselt postitas Hunt

Suured Kummardused soccerile! Hea mäng ning kõva võitlusvaim! Samas kakumäe täna jälle osaliselt imes:ham11: terve mängu olid soccernetlased taga aga ikka suudeti tulla järele ja võtta mängust oma punkt ära! Tublid ei ole midagi öelda! Kakumäega on nüüd asjad kahtlased! Järgmisel nädalal peax tulema selgus mis siis saab kakumäest! Kas me veel jätkame või läheme kõik sinna kuhu jumal juhatab! Igaljuhul oli tore vähemalt 2 aastat teiega koos pallida ja loodetavasti teeme me seda veel kunagi! OLGU SIIS KÕIGIL PÄIKENE HEAKENE!:prill6:

Kui on soovijaid ,siis võime osad lahkujad endale võtta.Paarist mehest oleks isegi väga huvitatud.

-Antz-
19.09.04, 15:01
JS Meteor - Eurouniv FC 3:3 (0:2)

EUFC: R. Lind, S. Keert ja K. Sau.

Deliah
19.09.04, 15:18
ebs - real 0:3 (0:1)

ebs tüüpiline viga ... kaotusseisu jäädes ei osata mängupilti säilitada.

Darren
19.09.04, 15:21
Algselt postitas Deliah

ebs - real 0:3 (0:1)

ebs tüüpiline viga ... kaotusseisu jäädes ei osata mängupilti säilitada.

Et, siis 0:1 kaotusseisu hoida või? Päris omalaadne lahendus, peaks võibolla teinekord 0:6 pealt ka mängupilti hoidma äkki?

luuraja
19.09.04, 16:22
Reaali väravate autoriteks siis Saul, Plotnik ja Roos. Olukordade lahendamise protsent oli jällegi väga madal, aga teenitud võit ikkagi lõpuks tuli. Tänan EBS\'i peaaegu ilusa mängu eest, paar intsidenti oleks muidugi võinud ära jääda, aga see selleks.

U2
19.09.04, 16:53
Algselt postitas 13

Kakumäe - FC Soccernet 4-4 (2-1).

Soccerneti väravad : Pildre 2 ja Uri 2.

PS!!!Soccernet mängis terve mängu 10 nekesi!!!

Rein ära ole uhke!
Kakumäe väravad:Uudelt 2.Eskusson,Karing

Bobik
19.09.04, 18:32
Meteori väravad Põllumees 60\'(pen); 67; Rohtla 76\'

Peale vastaste teist väravat kadus paljudel meteorlastel isu, kuid kiired kaks väravat panid lõpuks vere ringlema. Meteori poolt vaadatuna maksimaalne tulemus arvestades koosseisu ja muid probleeme. Eurounivile tänud sitke mängu eest!

Ajuvaba
20.09.04, 09:53
Algselt postitas luuraja

Reaali väravate autoriteks siis Saul, Plotnik ja Roos. Olukordade lahendamise protsent oli jällegi väga madal, aga teenitud võit ikkagi lõpuks tuli. Tänan EBS\'i peaaegu ilusa mängu eest, paar intsidenti oleks muidugi võinud ära jääda, aga see selleks.

Aga palun.

Raix
22.09.04, 09:38
Muudatused V liiga Põhja piirkonna kalendris

Seoses 19.-25. septembril Rumeenias toimuva UEFA Regions’ Cup mängudega on Eesti 2004.a jalgpalli meistrivõistluste madalamate liigade viimase vooru mängud ning üleminekumängud viidud ühe nädala võrra edasi. Seoses sellega toimuvad V liiga Põhja piirkonna viimase vooru mängud järgmiselt:

XVIII voor
02.10. 12.00 Eurouniv FC - FC EBS Team, Rannavärava st
02.10. 12.00 JK Minevik - FC Mimino Tallinn, Wismari st
02.10. 12.00 JS Meteor - FC Soccernet, Kehra linnast
02.10. 12.00 SC Tallinna Kuradid - FC Reaal, Õismäe Hum.gümn.kunst

IV liiga üleminekumängud toimuvad järgmistel kuupäevadel:

09.10. IV liiga üleminekumängud;
16.10. IV liiga üleminekumängude korduskohtumised.

U2
22.09.04, 12:03
Mina lähen igatahes Mineviklastele pöialthoidma,et Soprano&co tiitlit ei võidaks

Refieus
22.09.04, 13:07
Minevik PEAB lontidele vee peale tõmbama. Tahaks oma silmaga seda mängu näha:) Samamoodi võiks Soccernet viimaseks mänguks kokku võtta ning Meteori üllatada:P

eston maravilha
24.09.04, 11:40

Mina lähen igatahes Mineviklastele pöialthoidma,et Soprano&co tiitlit ei võidaks

sina ei lähe kuskile.. :) tuled hoopis kehrasse oma tulevasele klubile kaasa elama :D

-Antz-
02.10.04, 14:25
Eurouniv FC - FC EBS Team 3:3 (0:2)

EUFCi skoorijad: K. Kangro, K. Laus ja J.-V. Korp
Kollane kaart: R. Jürgenson

Ramm
02.10.04, 14:29
SC Tallinna Kuradid - FC Reaal 5:2

Väravad:Joonas Hendre;Heigo Nõmmik;Juhan Luik;Aivar Aasma;Heiko Kask

luuraja
02.10.04, 14:35
Reaali väravad lõid siis Lukk ja Roos. Täname vastaseid järjekordse pingelise mängu eest, kuigi lõpp vajus meil ära nagu alati.

Ja kuna Eurouniv mängis EBS\'ga viiki, siis oleme teist aastat järjest lõpetanud nendega täpselt sama punktiarvega ja teist aastat järjest jääme ikka kokkuvõttes tabelis meie ettepoole ehk siis seekord viiendaks. Oleme lihtsalt liiga võrdsed tundub;)

U2
02.10.04, 14:57
5 liiga tiitel kuulub sellel hooajal JK Minevikule,kes põnevusmängus alistas Mimino 6-1(0-0)
Numbrid oleks võinud kõvasti suuremad olnud kui ka esimese poolaja võimalused oleks realiseeritud.
Minupoolsed õnnitlused siis veelkord toredatele armeenlastele!

U2
02.10.04, 15:13
JS Meteor - FC Soccernet 3-2
keegi äkki kommenteeriks?

Undi
02.10.04, 15:45
Meteor oli sitt, kuid Soccernet veelgi sitem ning kodumeeskond suutis taas vähemuses hästi võideldes meile koti pähe tõmmata. Mainimata ei saa jätta mõlemale poolele müstilisi otsuseid jaganud kohtunikku, kuid meie kahjuks antud 2 penaltit võib üsna otseselt pidada ka kaotuse põhjuseks. Eritervitused tuviajuga poksijahakatisele.

Meie väravad lõid Pildre ja Volk

sicmic
02.10.04, 15:56

JS Meteor - FC Soccernet 3-2
keegi äkki kommenteeriks?

3:2 (0:1)

Vahel põhjusega, vahel põhjuseta ilguti terve mängu jooksul kohtunikuga, kes jättis lugemata paar väravat ning määras ohtralt suluseise ja Meteorile paar pennalt ka. Kogu mölin lõppes muidugi ka hunniku kollaste kaartidega, Soccerneti poolt said need Kurnim, Volk, Timuska ja Pildre sai ka vist.

Meteor oli üheksakesi ning 1. p.a. pidanuks Soccernet paar väravat rohkem lööma, ent seda ei juhtunud ning teisel poolajal mäng lagunes, aina enam keskenduti kohtuniku sõimamisele, samuti jäime meie platsile kümnekesi (vahetused olid tehtud, ründaja sai vigastada ning kohtunik ei lubanud kinniseotud käega platsile tagasi tulla). Pärast vastaste 1. penaltit muutus olukord meie jaoks veel hullemaks, varsti järgnes ka teine penalti ning vastaste 3. värav, lõpuminutil koksasime ühe tagasi.

Soccerneti väravad: Pildre, Volk.
Koosseis: Kibus, Vare, Timuska, Luhtla, Hallang, Nõu, Vares (Väin), Volk, Kurnim, Uri (Vainik), Pildre.

Minu poolt kaastunne Kehra elanikele, kes juba aastakümneid rõveda paberivalmistamishaisu sees on pidanud elama.

Ja aitäh kõigile mõnusa hooaja eest, hoidke alt, järgmine aasta me veel näitame teile!:õnnelik:

Raimo
02.10.04, 16:33
Ei olnud kohtunikul mitte midagi viga, mille üle soccernetlased peaksid nüüd nutma. Me ise hakkasime mõttetult vaidlema seal.
1) kohtunik jättis Meteori iluvärava lugemata (selle \"heastas\" ta muidugi sellega, et jättis 5 minutit hiljem meie värava omakorda lugemata, kuid seal võis tõesti 13 enne palli löömist vastaseid tabada).
2) Mis puudutab penalteid, siis hoidsin juba varem mitu korda hinge kinni, sest meie kaitsjad ikka raiusid vahepeal päris kõvasti - pallist löödi mööda, kuid vastasele pihta.
3) Vaidlemise eest kaardid. Jah, vastane sõidab jalgadesse, kuid enamikul kordadest jäi pall meie kätte ning selle asemel, et käsi laiutada, tulnuks edasi mängida. Ühel korral seda me läbi ime ka tegime ja, ohh üllatust, jõudsime väravani. Et aga veel kohtunikuga vaidlema hakata - see on väga mõttetu tegevus. Tulemuseks on see, et saad kaardi ning oma mölapidamatuse tõttu hakkab kohtunik kogu tiimi eelarvamusega suhtuma (kõik on inimesed, ka kohtunik, ja nii pole imestada, kui kohtuniku vile kaldub seejärel sümpaatsema meeskonna kasuks).
4) Kui meeskond on 1:3 taga, mängida jääb 10 minutit, vastasmängija sõidab jalgadesse, sest neil pole kaitsjad rünnakult tagasi jõudnud, tuleb pall kiiresti mängu panna, mitte aga kaarti nõudma hakata. Esiteks võib sellise olukorra kiire edasi mängimine lõppeda väravaga (sest vastaste kaitsjad koperdavad kusagil keskväljal), teiseks läheb hetkest, mil kohtunik võtab kaardi, kirjutab kaardisaaja nime üles ja vilistab mängu lahti, ligi minut ehk 10% allesjäänud ajast. Ja pealegi ei anna see kaart mitte midagi.

Kohtunikul oli muidugi suuri raskusi suluseisu hindamisega, kuid ehk pole ta passiivsest suluseisust kuulnud.
Soccernet, eriti ma ise, pidanuks võimalused ära lööma ja poleks põhjust nüüd põdeda. Aga noh, kogu tänavune hooaeg oli totaalne p...k. Ehk järgmisel aastal läheb paremini.

Bobik
02.10.04, 20:02
JS Meteor - FC Soccernet 3-2(0-1)

Väravad Meteori poolelt: 73´(p) 80\'(p) Põllumees; 83\' Kuurmaa.

Mäng oli nagu ta oli. Soccernet surus esimene poolaeg päris valusalt. Meteor püüdis paari kontraga asja kergemaks muuta, kuid korra löödi joonelt pall minema ja paar korda lihtsalt ei suudetud korralikku lööki sööritada. Teine poolaeg muutus pisut Meteori formatsioon. 4-3-1 asemel läksime põhimõtteliselt 3-1-2-2 taktikale üle ja saime ründeliinis ka teravist juurde. Penaltitega oli nii, et esimene oli ikka maha tõmbamine ja teine käega mäng. Kui ma ei eksi, siis käega mäng oli suisa pali peatamine värava ees ja sellise asja eest sai eelmisel kohtumisel soccernetlastega meie mees punase. Ja kolmas värav võttis mõningase pinge ka meil maha, kuid 3-2 seisul oli asi ikka väga pingeline ja mina olingi see ründesse ununenud keskkaitsja, kes taktikalise vea tegi, et teid rünnakul pidurdada. Kuigi, minu arust see situatsioon polnudki nii väga kollast väärt kui paar eelmist. See selleks. Mäng oli igatahes põnev ja lahe oli vaadata kuidas esimese poolaja rõõmsameelsete soccernetlaste näod teisel poolajal üha tumedamaks muutusid. Mis seal ikka. Oli meeldiv jälle viienda põhjas mängida ja järgmiste kohtumisteni :)
Eeh ja meie kolmanda värava autor oli esimese poolaja vv. kes teiseks poolajaks keskväljale sisse toodi. Õige väravavaht jõudis kahjuks hooajal aint pooltele mängudele. Eurouniv. sai ta tõrjeid 2 nädalat tagasi tunda ühena vähestest.
Ja mis puutub Meteori sitta mängu, siis, c\'mon, üheksa mehega ilumängu just ei näita ju.

13
03.10.04, 06:25
EJL võib koos oma imemeestest kohtunikega sitta süüa,sest rohkemaks nad pole kahjuks võimelised.Edu teile imbetsillid ... edu edaspidisteks selliste uroodide palkamiseks kes näevad oma palka sama palju kui mina oma kõrvu ilma peeglita.Sitast saia ei teee ja minu 93 aastane vanaema vilistaks ka paremini kui teie enamus nn. kohtunike.

Hunt
03.10.04, 10:19
Algselt postitas 13

EJL võib koos oma imemeestest kohtunikega sitta süüa,sest rohkemaks nad pole kahjuks võimelised.Edu teile imbetsillid ... edu edaspidisteks selliste uroodide palkamiseks kes näevad oma palka sama palju kui mina oma kõrvu ilma peeglita.Sitast saia ei teee ja minu 93 aastane vanaema vilistaks ka paremini kui teie enamus nn. kohtunike.

Ega sa kuri ei ole???

Maarek
03.10.04, 10:25
Algselt postitas m1kk

Minu poolt kaastunne Kehra elanikele, kes juba aastakümneid rõveda paberivalmistamishaisu sees on pidanud elama.

Nemad sellega harjunud ja tunnevad hoopis meile haiseva mere pärast kaasa:P

Hunt
03.10.04, 10:49
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas m1kk

Kui sa elad pirital siis sul see meri haiseb tõesti!!!!!!:deemon:

Bobik
03.10.04, 10:50
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas m1kk

Kusjuures see oli minu mäletamist mööda esimene mäng, kus pall ei lennanud jõkke kordagi ja esimene mäng, kus tuul oli linna poole. Lohutuseks, et tavaliselt on seal see arooooom vängem :P

2mSööt3mMööda
03.10.04, 10:53
Kui mina sinna sattusin, siis ei tundnud ma seal mingit haisu. Ju oli põhjus vihmases ilmas :doh:

13
03.10.04, 13:58
Algselt postitas Hunt

Algselt postitas 13

Ega sa kuri ei ole???

Enam mitte eriti...

Zajats
03.10.04, 17:20
Algselt postitas Bobik

Penaltitega oli nii, et esimene oli ikka maha tõmbamine ja teine käega mäng. Kui ma ei eksi, siis käega mäng oli suisa pali peatamine värava ees ja sellise asja eest sai eelmisel kohtumisel soccernetlastega meie mees punase.

Sa eksid! ... esimene olukord oli tõlgendamise asi, samamoodi oleks see krdi vigri ka meile pendla anda ... terve hooaeg ühte moodi mänginud ... ja see kollane mis ma sain oli ka hooaja esimene ... ja samas võiks sa suisa juuksed lühemaks lõigata, et need silme ees ei tolgenda, siis ehk näeksid paremini ... käsi oli ei vaidle vastu, pigem riivas see pall kogemata sõrmeotsi, kuid suuna muutust ei olnud ..

Edu Teile siis kõrgemas liigas, kui te sama aktiivse meeste kokkusaamisega jätkate ,siis kohtume ülejärgmine aasta 5. liigas uuesti ..

Bobik
03.10.04, 17:34
Algselt postitas Zajats

Algselt postitas Bobik

Penaltitega oli nii, et esimene oli ikka maha tõmbamine ja teine käega mäng. Kui ma ei eksi, siis käega mäng oli suisa pali peatamine värava ees ja sellise asja eest sai eelmisel kohtumisel soccernetlastega meie mees punase.

Sa eksid! ... esimene olukord oli tõlgendamise asi, samamoodi oleks see krdi vigri ka meile pendla anda ... terve hooaeg ühte moodi mänginud ... ja see kollane mis ma sain oli ka hooaja esimene ... ja samas võiks sa suisa juuksed lühemaks lõigata, et need silme ees ei tolgenda, siis ehk näeksid paremini ... käsi oli ei vaidle vastu, pigem riivas see pall kogemata sõrmeotsi, kuid suuna muutust ei olnud ..

Edu Teile siis kõrgemas liigas, kui te sama aktiivse meeste kokkusaamisega jätkate ,siis kohtume ülejärgmine aasta 5. liigas uuesti ..

Muidu, täitsa sportlikust huvist küsin, kas sa oled see hooaeg näinud mõnda normaalset kohtunikku ka, kui soccernet on kaotanud? Kohtunik kalas mõlemale poolele ja siin oma tundeid välja elada on mõttetu ju. Muudab see midagi? Läheb tuju paremaks?
P.S. loe Raimo postitust veidi üleval pool...ja ära meie meeskonna kokkusaamise pärast muretse.

ja kohtuniku suurim viga oli selles, et ta ei andnud nii soccerneti kui meteori poole mehele punast mölapidamatuse eest. oleks saanud mängu kontrolli alla.

Hunt
03.10.04, 19:03
Mida te vaidlete! PAREM VÕIDAB ALATI! seda kas kohtuniku abiga või mitte see on juba teine tera!:deemon:

Zajats
03.10.04, 19:47
.... pole neil kohtunikel viga midagi, eks nad vastavad tasemele, aga kui ta ei suuda enam mängu kontrollida, siis on jama ... loe korralikult, mina pole kohtuniku kallal irisenud .... ega lase ka halvast vilest ennast mängu ajal häirida, pigem püüan teisi rahustada, mis tavaliselt ei õnnestu eriti ... mulle lihtsalt ei meeldi kui sa mingeid lambi asju väidad ... kontrolli ennast kui midagi väidad ... muud midagi ..

Ajuvaba
04.10.04, 11:35
Algselt postitas 13

Lgp. 13

Kui Sa arvad, et kui Sulle või Su vanaemale anda vile suhu ning saata mängu vilistama oleks mäng kontrolli all ja keegi ei oleks solvunud, siis eksid.
Kui mängijad oskaks korralikult mängida ja ei teeks nii palju oskamatusest vigu, oleks vilepartii kah parem, kuid kahjuks enamus mängijad ei tea isegi reegleid (nt. audi sisseviske ajal ei võeta sulgu, vabalöögi ajal peab keegi palli enne väravat puutuma jne.).
Üksi vilistada mängu (ilma ääre kohtuniketa), võtta sulge, vigu ja muud jama on raske.

Olgem tiba leplikumad ja õppigem reegleid (üleskutse kõigile Mängijatele).

Teie Urood Ajuvaba.

Ps. Kui saaks, annaks Sulle sellise sõnavara eest punase.

Devil
04.10.04, 11:44
Algselt postitas Ajuvaba

Kui mängijad oskaks korralikult mängida ja ei teeks nii palju oskamatusest vigu, oleks vilepartii kah parem, kuid kahjuks enamus mängijad ei tea isegi reegleid (nt. audi sisseviske ajal ei võeta sulgu, vabalöögi ajal peab keegi palli enne väravat puutuma jne.).
Üksi vilistada mängu (ilma ääre kohtuniketa), võtta sulge, vigu ja muud jama on raske.

vahest ei tea neid asju ka kohtunikud, ikka juhtub
kui mängijad oskaksid ilma vigadeta mängida ... hmmz, mis siis saaks
inimesed eksivad, nii mängijad kui kohtunikud ... inimlik

ja viriseda võib alati :)