320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pedeline abielu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pedeline abielu

    Ehk siis teisiti öeldes - selle foorumi pedeluse/lesbilisuse panime juba pingeritta (vt. teema http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=115 ), seega on aeg arutada ka sellise teema üle, et kas Eestis peaks homode/lesbide abielud lubatud olema? Mis probleeme/meeldivusi see tekitada võib?

    Andke siis enda arvamusest kah teada.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    EI
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      Ei, ei ja veelkord EI!
      Põhjenduseks niipalju: minu arusaamist mööda on peded haiged inimesed, nagu nt Downi sündroomi põdejad. A et neil muud nähtavat vimkat küljes pole, siis loomulikult ei taheta ennast ebanormaalseks tunnistada. No aga ega keegi ju hullula pangalaenu ei anna, miks siis peaks pede abielluda saama?

      Ja üldse, see pedeglamuuri propaganda (VIBE ja kogu see karvaste ja suleliste kamp) hakkab juba tõsiselt pinda käima.
      Mul on liiv ja sul on savi.

      Kommentaar


        #4
        Jah ,las abielluvad kui nad seda tahavad.
        Minu arvates oleks nende diskrimineerimine täiesti mõtetu,sama nagu kedagi ta nahavärvi pärast taga kiusata.

        Kommentaar


          #5
          EI

          abielu on siiski mehe ja naise vaheline püha liit, seda mitte ainult kristluses. tegelikult on kristlus ehk kõige rohkem pedeluse "poolt", kuna mõnedes usundites on see lausa keelatud. niisiis, ikka niipalju võiks jumala loodut respekteerida, et nii kaugele ei lähe.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #6
            Kuna Smutov veidi tõreles minuga, et miks ma ei põhjendanud, siis nüüd ütlen oma põhjenduse.
            Olen veendund lesbiline- põrutan ainult naisi!!!
            Vot nii. Tegelikult on see PAPA väljend, aga mis sellest, ise olen sama moodi meelestatud.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              minul on ükskõik peaasi et nad mind ei hakkaks häirima sest siis on hunt karjas
              jürgen
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #8
                Ma olen Lincoliniga nõus - niikaua kui nad mind ei sega on nad yldjuhul jumala normaalsed inimesed.Aga abielu nende vahel - ma ei tea, nagu ei tahax diskrimineerida ,aga samas on minu jaox ka abielu nagu mehe-naise vaheline teema.Samas ma poel selle koha pealt õige mees rääkima.

                Kommentaar


                  #9
                  Inimesed, kuidas te hakkate seda asja seletama oma lastele?? Montanas v6i kuskohas see USAs lubatud nyyd on, ongi inimestel probleem, et kuidas need normaalsed vaartushinnangud tulevad lastel, kui pead sellist asja vaatama. seet6ttu mina olen vastu.
                  s**t happens

                  Kommentaar


                    #10
                    Pedede vastu pole konkreetselt midai, SENI, kuni mind nad ei sega. Aga abielluda nad nüüd küll ei tohiks - elagu vaikselt omaette koos, aga põhiline, et mingit adopteerimisvõimalust poleks.
                    Jube Tige Kala

                    Kommentaar


                      #11
                      mnjah, tegelikult teema on juba iseenesest ajast ja arust. siiski, alustades üldse omasoolismeelislastest, siis tegelikult saame igaüks esitada omale ühe küsimuse, kui sinu sõber on homo(sina ise mitte), kas sa laseksid tal abielluda, omasoolisega, et ta tunneks ennast õnnelikuna? ah? paneb mõtlema, tegelikult kogu see nö väärastunud värk, homod,lesbid, jne on loogiline progress??? sinnapoole maailm suundub, mis on 2 sajandi pärast, kurat teab, ühes olen kindel et see on totaalselt erinev praegustest väärtushinnangutest, kus mehe naise suhted meie jaoks kõige normaalsemad tunduvad. ise olin ka homovastane, nüüd tuli välja et hea tuttav on homo, so what, inimene on ikka inimene. kuid on üks asi mis mind veel hetkel häirib, see on see situatsioon, kui siia ilma sünnib kodanik, kellel on kas kaks isa või ema. praeguses ühiskonnas oleks selline laps HÄLBIK, täidad CV-d isa nimi Peep ja ema nimi Paul, no thanks!!

                      Seega mis täna ei kõlba, see homme juba passib!!!

                      aitäh kes viitsis lõpuni lugeda

                      PS
                      ise olen abielus ilusa naisega ja meil on võrratu tüdruklaps

                      Kommentaar


                        #12
                        Ei

                        Mina ei pea pedesi normaalseks. See on nagu mingi haigus või puue, midagi väärakust märkiv.
                        Pealegi Eesti ei ole veel selline koht, kus tuleks lubada abielu kahel ühesoolisel. Kui need kuradid abielluda tahavad, mingu mujale, mingu riiki kus see lollus on lubatud.
                        Nii ei ole ju inimesed loodud...noh ikka erinevad sugupoole esindajad peavad olema...muidu juba üksasi ei oleks ka ju järeltulijad. Loomulik ja õige on ikka mees ja naine, mitte mingi mees ja mees!
                        Ei, ei ja veelkord ei.

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Miq

                          Pedede vastu pole konkreetselt midai, SENI, kuni mind nad ei sega. Aga abielluda nad nüüd küll ei tohiks - elagu vaikselt omaette koos, aga põhiline, et mingit adopteerimisvõimalust poleks.
                          kindlasti mitte ei tohiks nad lapsi adopteerida sest mõtelgem lapse peale
                          mina ei tahaks olla küll mingist homoseksuaalsest perekonnast pärit sest vaadamata kõigele oled sa ühiskonna heidik
                          las nohistavad kuskil omaette ja ärgu heteroseksuaale liialt häirigu
                          jürgen
                          Jalgpallihaigla liige NR. 69

                          Kommentaar


                            #14
                            EI
                            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                            Kommentaar


                              #15
                              kaad teem

                              ei no rõve asi.
                              oleks parem kui ei eksisteeriks sellist asja
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X