PDA

View Full Version : Mis mänge ka lõpuni teind olete?

Juveman
05.03.04, 20:31
Tähendab,mõistke kohe hukka,kui teema ei sobi, on juba kunagi kusagil olnud või keegi ei viitsa rääkida, aga mind huvitaks,mis mänge te lõpuni olete teind?Et nagu siis mingeid seiklus või noh Half Life stiilis mänge või ise teate milliseid tegelt:P
Et ma ise nagu väga mänguhoolik pole,aga paar mängukest ikka oma lõpu on saand-Quake II, Half Life(ma ei tea,kõige algelisem) ning viimane pärineb isegi sellest aastast-Max Payne I. Kõigest 3,a asi seegi
:lahe:

dimaggio
05.03.04, 20:58
Arvuti peal ei mäletagi, et oleks mõnda mängu saanud lõppu teha, kuid Play Stationi peal on nii mõnedki mängud mulle alla vandunud;) : Army Men, Distruction Derby Raw, Urban Chaos, Die Hard(kaks esimest osa), loomulikult ka kõik Crash Bändikuutid, mingi kahemõõtmeline võitlusmang:P, Gran Turismo 2 olen kokku kogunud 20 milli ja 25 autot(jätsin alles/ostsin need, mis mulle meelekohased olid), Formula 1 1999 ja 2001, Colin McRae rallid kõige raskema raskusastmega.

taku*
05.03.04, 21:06
Kunagi sai Super Nintendo peal läbi tehtud Donkey Kong:D ja siis veel Super Mario kaa:P

käbi
05.03.04, 23:14
mõnes mõttes on CM kui ka TCM läbi tehtud:D enam rohkem võitta ei anna lihcalt:D

Jaan
06.03.04, 00:27
Räägitakse, et cm2-ga oli võimalik teha 29 v 30 hooaega. Jõudsin 27-ni...

2mSööt3mMööda
06.03.04, 09:35
Pole eriti suur singelplayerite mängija aga lõpuni olen pelanud Half-Life\'i kunagi ammu ( Dr. Morgan Freemaniga) ja olen lõpuni mänginud ka Max payne ühe. Alustasin ka sof2 singelplayeri pelamist aga see viskas üle. Nüüdseks olen sof2-e netis pelanud mingi 2 aastat umbes :)

Mikusiku
06.03.04, 10:59
mina olen teind läbi half life esimese osa, siis half life blue shift ja sof 1

Markko
06.03.04, 11:19
Call of Duty
Medal of Honor: Allied Assault
CMR2 (ehk siis Expert\'iga maailmameister, kusjuures manuaaliga)

17
06.03.04, 13:59
Tony Hawk on läbi tehtud mitmeid kordi, siis CMR2 experdiga,F1 2002,GTA Vice City,siis GTA 1,2 ja london.

kaala
06.03.04, 18:09
Originally posted by Roberto Carlos

Tony Hawk on läbi tehtud mitmeid kordi, siis CMR2 experdiga,F1 2002,GTA Vice City,siis GTA 1,2 ja london. meelega tegid neli ühesugust postitust või:oih: ?

dimaggio
06.03.04, 18:50
Originally posted by Roberto Carlos

Tony Hawk on läbi tehtud mitmeid kordi.
ah jaa, mul jäi see mäng kahesilmavahele. Olen ka selle mängu lõppu teinud.

Tänan aplausi eest...:D

fitti
06.03.04, 19:24
kõige esimene mäng, mida OMA arvutil mängisin ja mille ka lõpuni tegin, kandis nime Countdown ja oli oma aja kohta päris hea seiklus - algas sellega, et peategelane istub hullumajas ja püüab välja selgitada, miks ta seal kyll viibib. Lõpuks muidugi selgub, et tegu on suure konspiratsiooniga ja tema on ainus, kes võib tuumaplahvatuse ära hoida. Mäletan hästi, kuidas ma yhest kohast oma mõistusega edasi ei saanud - järgmise sammu tegemiseks tarvilise infi saamiseks oli nimelt vaja korjata kuskilt kasti tagant mingi kalts ja sellega mingi silt puhtaks hõõruda... neid unetult veedetud tunde..:P ausaltöeldes mängiks seda mängu puht nostalgiast uuesti, kui kuskilt leiaks.

NFS Porsche kõik mode\'d tegin korduvalt lõpuni, evolutsiooni mängisin viimane kord nii, et saaks cheatimata kõik porsched oma garaazhi - see eeldas vähemalt algul ikka jubedat kannatust ja rohket osta-myy tegevust. fifa 2002 sai ka nii ribadeks mängitud, et mitte midagi enam võita ega unlockida ei olnud.

viimasel ajal (ehk siis juba aastake) ei mängi muidugi peale CMi enam hingega suurt midagi..

Tanel
06.03.04, 22:12
Ise olen läbi teinud sellise mängu nagu Ghost Recon pidin lausa Balti riikides käima:).Alguses oli ikka päris raske.Neid on päris palju üritan meelde tuletada.:kaval: selline mäng nagu Pro Rally 2001 siis peaaegu tegin Fifa 2002`e ,aga midagi juhtus ei mäleta kahjuks.Siis sellise mängu nagu South Park Rally.Rohkem ei tule kahjuks meelde.

realmadridfan
06.03.04, 22:17
Super Mario oleks peaaegu läbi saanud, aga lõpus ei saanud kahjuks ühest kohast edasi.:(

Marduk
07.03.04, 17:33
PC:
Colin (k6ik tasemed), Colin 2 (k6ik tasemed), NFS, Quake, Quake 2, Doom, Hexen, Hexen 2, Birthright, Age of Empires (k6ik osad+ expansionid), Civilization (k6ik mis iagnes v2lja on tuld), Warcraft I, II, III, Mafia, Fifa 99-2003, NHL 2002, Mafia, Baldurs Gate I ja II+ expansionid, Icewind Dale I ja II+expansionid, HOM I-IV+expansionid, ja sada muud m2ngu :)

PS2:
Grand Turisimo II (k6ik rajad ka need 3 tunnised :)), Pro Evolution Soccer, Final Fantasy XII (oli vist), Dark Alliance, Broken Sword, Tekken, ja posu teisi veel :P

Mõnuagent 007
07.03.04, 22:13
Kõige viimane lõpetatu on Soldier Of Fortune (1.osa). Fifad ka lõpuni tehtud (vist 2000-2003), kuid need mängud olid nii igavad, et lõpetamisega oli tõeliselt tegu. ja rohkem vist ei meenugi midagi:oih:

Markko
09.03.04, 15:28
Originally posted by Marduk
PS2:
Grand Turisimo II (k6ik rajad ka need 3 tunnised :))

Hull peast :D Mina suutsin ühe tunniajase ära sõita ja peale seda oli kopp ees. Käed higistavad ja kohati oli nii rutiinne sõit, et kippus magama jääma.

Marduk
09.03.04, 15:42
Egas ma siis j2rjest pand :P S6itsin pool tunnikest siis vahtisin telekat j6in 6lut. Rada p2evas , aga 100% tuli l6puks ikka 2ra :)

kemal1
16.03.04, 10:24
Championship Manager97/98.Lisaksm hulgalisekt 3D/sid ja automange.Veel oli hea m\'nd Dungeon Siege.

Trivette
16.03.04, 16:38
Ma olen lõppu teinu 3 mängu.
Max Payne, Postal 2, Max Payne 2, aa siis veel NES. emulaatori peal ka Super Mario Bros 3 ( mis oli väga huvitav):D niiet kokku 4 mängu :D

GreenACe
19.03.04, 20:58
Enamus mänge jätan pooleli :keel2:.Aga muidu mängin lõputuid mänge nagu Runescape(harva) Hattrick jne

Noonik
20.03.04, 18:54
1 mäng mille kindlalt olen ära teinud on Minesweeper. (kõik raskusastmed) :D

Tanua
21.03.04, 00:18
Looney Toons, mingi Donkey Kong, Prince of Persia:lahe:

IndrekL
21.03.04, 15:18
Paljud mängud viskavad enne üle kui oled jõudnud läbi teha, aga läbi olen teinud Max Payne(1), Half-Life kõige esimene osa, ...eee...rohkem vist polegi...;)

Pealik
21.03.04, 17:51
Mis ta siis nüüd on alustama peaks vist nfs-ist. Need vast kõik osad läbi tehtud a vot seda ei oska kas kõigi raskusastmetega sama käib ka colin mcrae rally kohta. 1 lemmikmänge oli Mafia mis sai samuti lõpuni tehtud ja ka max payne 1, niimoodi paugust kohe ei tulegi enam ette a olen suht kindel, et nii mõnigi teine mäng veel läbi tehtud;)

raunoten
30.03.04, 20:24
SUper mario ja total soccer 2000 :D