320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis mänge ka lõpuni teind olete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis mänge ka lõpuni teind olete?

    Tähendab,mõistke kohe hukka,kui teema ei sobi, on juba kunagi kusagil olnud või keegi ei viitsa rääkida, aga mind huvitaks,mis mänge te lõpuni olete teind?Et nagu siis mingeid seiklus või noh Half Life stiilis mänge või ise teate milliseid tegelt:P
    Et ma ise nagu väga mänguhoolik pole,aga paar mängukest ikka oma lõpu on saand-Quake II, Half Life(ma ei tea,kõige algelisem) ning viimane pärineb isegi sellest aastast-Max Payne I. Kõigest 3,a asi seegi

    #2
    Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

    Arvuti peal ei mäletagi, et oleks mõnda mängu saanud lõppu teha, kuid Play Stationi peal on nii mõnedki mängud mulle alla vandunud : Army Men, Distruction Derby Raw, Urban Chaos, Die Hard(kaks esimest osa), loomulikult ka kõik Crash Bändikuutid, mingi kahemõõtmeline võitlusmang:P, Gran Turismo 2 olen kokku kogunud 20 milli ja 25 autot(jätsin alles/ostsin need, mis mulle meelekohased olid), Formula 1 1999 ja 2001, Colin McRae rallid kõige raskema raskusastmega.
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

      Kunagi sai Super Nintendo peal läbi tehtud Donkey Kong ja siis veel Super Mario kaa:P

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

        mõnes mõttes on CM kui ka TCM läbi tehtud enam rohkem võitta ei anna lihcalt

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

          Räägitakse, et cm2-ga oli võimalik teha 29 v 30 hooaega. Jõudsin 27-ni...
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

            Pole eriti suur singelplayerite mängija aga lõpuni olen pelanud Half-Life\'i kunagi ammu ( Dr. Morgan Freemaniga) ja olen lõpuni mänginud ka Max payne ühe. Alustasin ka sof2 singelplayeri pelamist aga see viskas üle. Nüüdseks olen sof2-e netis pelanud mingi 2 aastat umbes
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

              mina olen teind läbi half life esimese osa, siis half life blue shift ja sof 1

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

                Call of Duty
                Medal of Honor: Allied Assault
                CMR2 (ehk siis Expert\'iga maailmameister, kusjuures manuaaliga)
                308

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

                  Tony Hawk on läbi tehtud mitmeid kordi, siis CMR2 experdiga,F1 2002,GTA Vice City,siis GTA 1,2 ja london.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

                    Originally posted by Roberto Carlos


                    Tony Hawk on läbi tehtud mitmeid kordi, siis CMR2 experdiga,F1 2002,GTA Vice City,siis GTA 1,2 ja london.
                    meelega tegid neli ühesugust postitust või ?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

                      Originally posted by Roberto Carlos


                      Tony Hawk on läbi tehtud mitmeid kordi.
                      ah jaa, mul jäi see mäng kahesilmavahele. Olen ka selle mängu lõppu teinud.

                      Tänan aplausi eest...
                      Where were you in '62?

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

                        kõige esimene mäng, mida OMA arvutil mängisin ja mille ka lõpuni tegin, kandis nime Countdown ja oli oma aja kohta päris hea seiklus - algas sellega, et peategelane istub hullumajas ja püüab välja selgitada, miks ta seal kyll viibib. Lõpuks muidugi selgub, et tegu on suure konspiratsiooniga ja tema on ainus, kes võib tuumaplahvatuse ära hoida. Mäletan hästi, kuidas ma yhest kohast oma mõistusega edasi ei saanud - järgmise sammu tegemiseks tarvilise infi saamiseks oli nimelt vaja korjata kuskilt kasti tagant mingi kalts ja sellega mingi silt puhtaks hõõruda... neid unetult veedetud tunde..:P ausaltöeldes mängiks seda mängu puht nostalgiast uuesti, kui kuskilt leiaks.

                        NFS Porsche kõik mode\'d tegin korduvalt lõpuni, evolutsiooni mängisin viimane kord nii, et saaks cheatimata kõik porsched oma garaazhi - see eeldas vähemalt algul ikka jubedat kannatust ja rohket osta-myy tegevust. fifa 2002 sai ka nii ribadeks mängitud, et mitte midagi enam võita ega unlockida ei olnud.

                        viimasel ajal (ehk siis juba aastake) ei mängi muidugi peale CMi enam hingega suurt midagi..
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

                          Ise olen läbi teinud sellise mängu nagu Ghost Recon pidin lausa Balti riikides käima.Alguses oli ikka päris raske.Neid on päris palju üritan meelde tuletada. selline mäng nagu Pro Rally 2001 siis peaaegu tegin Fifa 2002`e ,aga midagi juhtus ei mäleta kahjuks.Siis sellise mängu nagu South Park Rally.Rohkem ei tule kahjuks meelde.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

                            Super Mario oleks peaaegu läbi saanud, aga lõpus ei saanud kahjuks ühest kohast edasi.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Mis mänge ka lõpuni teind olete?\'

                              PC:
                              Colin (k6ik tasemed), Colin 2 (k6ik tasemed), NFS, Quake, Quake 2, Doom, Hexen, Hexen 2, Birthright, Age of Empires (k6ik osad+ expansionid), Civilization (k6ik mis iagnes v2lja on tuld), Warcraft I, II, III, Mafia, Fifa 99-2003, NHL 2002, Mafia, Baldurs Gate I ja II+ expansionid, Icewind Dale I ja II+expansionid, HOM I-IV+expansionid, ja sada muud m2ngu

                              PS2:
                              Grand Turisimo II (k6ik rajad ka need 3 tunnised ), Pro Evolution Soccer, Final Fantasy XII (oli vist), Dark Alliance, Broken Sword, Tekken, ja posu teisi veel :P

                              Kommentaar

                              Working...
                              X