PDA

View Full Version : Pijpersi suhtumine.

13
08.03.04, 17:22
Peale laupäevast Flora Tuleviku mängu oli Arno läinud mängu vilistanud Sten kaldma juurde ja öelnud - Kui sa veel meistriliiga mänge veel vilistad,siis tema(Pijpers) lepingut EJL iga ei pikenda.

Pole just eriti ilus suhtumine või kuidas?!

Jaak
08.03.04, 17:25
Originally posted by 13

Peale laupäevast Flora Tuleviku mängu oli Arno läinud mängu vilistanud Sten kaldma juurde ja öelnud - Kui sa veel meistriliiga mänge veel vilistad,siis tema(Pijpers) lepingut EJL iga ei pikenda.

No kui see jutt nüüd peaks tõele vastama siis...:( :viha: :( :viha: :( :viha:

Amadeus
08.03.04, 17:29
Kuskohast sihuke jutt on tulnud?

13
08.03.04, 17:35
Originally posted by Amadeus

Kuskohast sihuke jutt on tulnud?

No Pjipers rääkigu selliseid asju vaiksemalt,et teised ei kuuleks....siis ei jõuaks sellised inetud asjad avalikuse ette.

INCE
08.03.04, 17:47
... aga oli ka põhjust vihane olla :deemon: üks kehvemaid partiisid Kaldma poolt, mida mina näinud olen. Mäng ei olnud jõuline vaid suisa jõhker ja egas Lillevere varjanudki, et plaan oli lõhkuda ... kohtuniku vähegi tõsisema suhtumise korral oleks Allase jalg terve (Kaalma situatsioon samas oli puhas mänguolukord), nii et asi ei ole nii must-valge kui hr. 13 väljendada üritab :viha:

13
08.03.04, 17:51
Originally posted by INCE

... aga oli ka põhjust vihane olla :deemon: üks kehvemaid partiisid Kaldma poolt, mida mina näinud olen. Mäng ei olnud jõuline vaid suisa jõhker ja egas Lillevere varjanudki, et plaan oli lõhkuda ... kohtuniku vähegi tõsisema suhtumise korral oleks Allase jalg terve (Kaalma situatsioon samas oli puhas mänguolukord), nii et asi ei ole nii must-valge kui hr. 13 väljendada üritab :viha:

Kohtunikul on alati õigus - isegi siis kui tal pole.

Martin
08.03.04, 18:00

INCE! Kas juba EJL\'i bürokraat! :)

Selline kommentaar rahvuskoondise peatreeneri suust on ainult taunitav.

sicmic
08.03.04, 18:12

\"Poisid võitlesid lõpuni\" ei tähenda seda, et Lillevere plaan lõhkuda oli, pigem vaatas ta sellele kui negatiivsele küljele, mida vähendada tuleb. Pijpers oli ebatavaliselt vihane, kuid 10 minutit hiljem juba hulga leebem - tegemist ilmselt tema puhul suhteliselt haruldase vihapurskega (ilmnenud siiski ka varasemates liigamängudes, nt Kuressaare - Flora eelmise aasta suvel ja koondise mängus...Ungariga vist), mis sedapuhku tingitud varajastest vigastustest ja nende tõsidusest (Kaldma kohta ei tea, kuid päris rahul poldud ka Männikuga, põhjused osaliselt teised).

Ja Allase vigastus tuli juba 13. minutil, tegemist oli õnnetu olukorraga, kus muidugi võinuks vähemalt vea vilistada (hiljaks jäämine), ent mängu ebatavalist jõulisust oli raske nii varajases staadiumis tajuda (eks neid hoiatuskaarte ja karistuslööke jagati hiljem hoolega). Rahulolematus võis rohkem olla tingitud suluseisude määramisest, kus esmalt jäeti Kristali oma märkimata (muidugi ei saa ma 100% kindel olla), veidi hiljem poldud rahul, et Slava väravaolukorra eel lipp tõsteti.

Mis ma öelda tahan, on see, et kui Pijpers sellise avalduse tõesti tegi, ei tasu seda eriti tõsiselt võtta :õnnelik:. Kes meist poleks vihahoos midagi mõtlematut öelnud?

Martin
08.03.04, 18:21
Originally posted by m1kk
Mis ma öelda tahan, on see, et kui Pijpers sellise avalduse tõesti tegi, ei tasu seda eriti tõsiselt võtta :õnnelik:. Kes meist poleks vihahoos midagi mõtlematut öelnud?

Nonoh, otsene ähvarus oma võimupositsiooni kasutamiseks teise inimese kahjustamiseks on ikka midagi muud. Eriti veel rahvuskoondise peatreeneri suust. Kui ta muidugi nii ütles, kuid mahendada pole seda küll mõtet.

ROOTSI KUNN
08.03.04, 20:17
Originally posted by 13

Ennast sind polnud mängulgi ja kellegi käest kuuldud jutu põhjal avad kohe teema.
Selliseid veksleid võib igaüks välja loopida ,a-la keegi kuulis.
Ja isegi ,kui Arno seda ütles siis igatahes õigustatult,Sten lasi mängu käest kohe alguses ,kuigi püüdis lõpus mõttetute kollastega ennast rehabiliteerida.:(

13
08.03.04, 20:31
Anna andeks hr .Rootsi Kunn,et sult luba ei küsinud teema avamisel.Samas pole mul põhjust kahelda nende inimeste jutus kellelt seda kuulsin (erinevalt hr.Pohlakus kes koguaeg räägib mingist rahadest mis kohe kohe saabuvad ja mille eest staadion lõpuni ehitatakse).

Ono
08.03.04, 20:41
Originally posted by 13

Anna andeks hr .Rootsi Kunn,et sult luba ei küsinud teema avamisel.Samas pole mul põhjust kahelda nende inimeste jutus kellelt seda kuulsin (erinevalt hr.Pohlakus kes koguaeg räägib mingist rahadest mis kohe kohe saabuvad ja mille eest staadion lõpuni ehitatakse).

Wow, siin foorumis pole siiski kõik flora süsteemi perselakkujad. :õnnelik:

INCE
08.03.04, 21:21
Originally posted by Martin

INCE! Kas juba EJL\'i bürokraat! :)

Selline kommentaar rahvuskoondise peatreeneri suust on ainult taunitav.

Ma ütlen veelkord , et asi ei ole nii must-valge kui seda kujutada püütakse ja kõige hullem asi on alusetute kuulujuttude levitamine. :viha:
mis mängu puutub, siis need kes olid kohal, nägid mis toimus ja need kes istusid netis või ootasid soojas toas mängukokkuvõtet peaksid seekord tõesti suu kinni hoidma
ja hetkel ei puutu üldse asjasse see , kes on flora poolt või vastu.
sellisel tasemel EI TOHI kohtunik mängu käest lasta :(

13
08.03.04, 21:29
Seda ,et Kaalma mängu käest ära lasi pasundavad Flora poolehoidjad.Nojahhh ..... loll on see kes vabandust ei leia.Kuidagi peab ju vabandama viiki Tulevikuga.Nõrk etteaste on viik Tuleviku vastu.Isegi mina arvasin enne mängu,et Flora saab 3 punkti.

ROOTSI KUNN
08.03.04, 21:51
Originally posted by 13

Seda ,et Kaalma mängu käest ära lasi pasundavad Flora poolehoidjad.Nojahhh ..... loll on see kes vabandust ei leia.Kuidagi peab ju vabandama viiki Tulevikuga.Nõrk etteaste on viik Tuleviku vastu.Isegi mina arvasin enne mängu,et Flora saab 3 punkti.

Keegi ei otsi mingeid vabandusi ,Jutt käib sellest ,et kohtunik ,kelle nimi on muide Kaldma ei olnud oma tasemel ja tänu sellele sai kaks mängijat raskelt vigastada.

sicmic
08.03.04, 21:54
Uudis (http://www.soccernet.ee/news.php?id=6070)

Martin
08.03.04, 22:00
Originally posted by ROOTSI KUNN
Keegi ei otsi mingeid vabandusi ,Jutt käib sellest ,et kohtunik ,kelle nimi on muide Kaldma ei olnud oma tasemel ja tänu sellele sai kaks mängijat raskelt vigastada.

See on väga meelevaldne tõlgendus. Samamoodi võib lund (või selle puudumist) süüdistada. Kui Kaldma suutis 15 minutiga (siis saadi viga, eksole) muidugi mängus täieliku kontrolli kaotada, siis palju õnne talle. Pluss Kaalma põrkas lihtsalt ründajaga kokku, mis pole just kohtuniku viga. Allase intsident - no eks igaühel oma arvamus.

13
08.03.04, 22:02
Irw...Pohlak eitab seda.Õige reaktsioon- imelikum oleks olnud kui ta seda kinnitanud oleks.

ROOTSI KUNN
08.03.04, 22:03
Ja ,13 ongi see kuulujuttude levitaja. Vaata ette ,tõmbame sul perse lõhki ,kui klatshi ei lõpeta.:deemon:

13
08.03.04, 22:06
/me kardab nüüd.....

Kes need me on,kui küsida tohib????

marabella666
08.03.04, 22:08
aga...äkki härra 13 ärataks kuidagi usaldust oma info suhtes.... ntks paljastaks oma isiku... või tooks välja mõne fakti, et ta lugu usutavamaks muutuks

13
08.03.04, 22:14
Olen ennemgi oma infot samadest allikatest saanud.Soccernet.ee s on isegi lugusid nende põhjal tehtud ja ohh imet info on isegi õigeks osutunud.

marabella666
08.03.04, 22:25
osav nagu ma olen..... ühe sõnaga sain juba teada, kes sa oled... nimi ja veel paar asja, aga ma ei tunne sind... seega ei julge tõesti kommenteerida su info usaldusväärsust

Devil
08.03.04, 22:34
Originally posted by FCOperBK

osav nagu ma olen..... ühe sõnaga sain juba teada, kes sa oled... nimi ja veel paar asja, aga ma ei tunne sind... seega ei julge tõesti kommenteerida su info usaldusväärsust Väga raske on tõesti teada saada, kes on 13 :doh:

marabella666
08.03.04, 22:38
Originally posted by Devil

Originally posted by FCOperBK

osav nagu ma olen..... ühe sõnaga sain juba teada, kes sa oled... nimi ja veel paar asja, aga ma ei tunne sind... seega ei julge tõesti kommenteerida su info usaldusväärsust Väga raske on tõesti teada saada, kes on 13 :doh:
sain ise ka pärast oma \"avastust\" aru, et 13 peaks päris paljudele siin soccernetis tuttav olema.

13
08.03.04, 22:47
Ma olen varsti lõhkise persega teismeline.

Ono
08.03.04, 22:53
Originally posted by ROOTSI KUNN

Ja ,13 ongi see kuulujuttude levitaja. Vaata ette ,tõmbame sul perse lõhki ,kui klatshi ei lõpeta.:deemon:

Mulle meeldivad agressiivsed machod jalka fännid!!!
GO GO GO KUNN!!!
Sa oskad ikka ja jälle oma ajutaset demostreerida!!!

rauno
08.03.04, 22:59
lugedes soccernetis kommentaari sellel artiklile tunnistab 13 et : muidu näitaks see ,et minu info vastab tõele.

kahetpidi mõistetav ja eriti slegelt et sa ise ka ei eta kas jutt vastab tõele või mitte.
klatš jääb klatšiks ja kuulujutuks kui sa teistelt kuuldut tõe pähe väidad.artikli kommentaarid (http://www.soccernet.ee/comments.php?id=6070)

13
08.03.04, 23:05
Ojaaaa.....samuti eitaka ka Pohlak seda,et Pjipers kamandas peale mängu Gunnar männiku kohe platsilt minema ,kui viimane üritas ajakirjanikega suhelada.

minu kommentaar on ainult üheti mõistetav- EJL ei keela Kaldmal vilistamist kuna keeluga näitaksid ,et Pjipers ähvardus vastab tõele.

NB!!!Mul ei ole alust oma allikas kahelda.Küll,aga kahtleksin Pohlaku sõnavõtus.

jansa
09.03.04, 14:59
...oiii mulle teravad meeldivad... algav vutihooaeg tõotab põnev tulla...verd ja karva lendab mitmel rindel...:kaval: Kui see meie viimasel ajal jälle ära vajunud vutifänlusele uut hoogu tiibadesse annab siis andke minna... Isiklikult ise mängu jälginuna ma tõesti 13-t seal ei näinud ja see mis keegi kellelegi kuskil pubis õlleklaasi taga või kus iganes hetke emotsioonide baasil sõnab ja kui selles ´lauses juba mingi koma koht äravahetada või mingi lause liige siis võib juba lause sisu oluliselt muutuda...ja kui seda veel enda nägemuses suunas ärakasutada siis võib ka mustast valge ja sääsest elevant saada. Ja miks ei kinnita seda kuuldut kõnelust Pijpers vs. Kaldma SEE inimene kes seda ISE kuulis... Keskajal olid kasutusel n.ö. kaebekirjakastid kuhu anonüümsed külaelanikud said kirjutada sedelitele n.ö. libahundi või nõia nime kes selle alusel tuleriidale saadeti, nagu teada süütutena...kas me hakkame keskaega tagasi jõudma??
Alusetult laimamise eest on võimalik vähemalt tsiviilkorras karistada..kui mitte kriminaal korras...:viha: + muidugi omakohus...

indrek
09.03.04, 15:27
Hmm, huvitav mis keeles see jutt käis millest siin jutt - eeldan et inglise? Kas on välistatud et on jutu tõlkimisel vms tekkunud vigu või arusaamatusi - või vähemalt on asja mõte muutunud?
Kõigele lisaks vaevalt et kohtunikku huvitab kellegi treeneri ja tööandja vaheline leping - tunduks ju absurdne nii ähvarduse kui selle tõsiseltvõetavusega. (umbes nagu mina teataksin bussikontrolörile - et kui ta veel trahvi mulle teeb siis ma lähen töölt minema)

Aga tore et te kõik seda tõsiselt võtate. Ammu oleks aeg erinevate klubi fännide vahel üks tõsisem mürgeldamine maha pidada. Küll muhud, sinikad koondisemänguks jälle korda saavad et siis ühiselt sinisärkide poolt kisada.
Kohtusse minna sellise asja pärast oleks sootuks nõme.

Kui asi lõpuks teravaks on läinud, siis peaks ka hakkama lemmikklubi otsima :õnnelik:

Ono
09.03.04, 17:16
Originally posted by jansa

...oiii mulle teravad meeldivad... algav vutihooaeg tõotab põnev tulla...verd ja karva lendab mitmel rindel...:kaval: Kui see meie viimasel ajal jälle ära vajunud vutifänlusele uut hoogu tiibadesse annab siis andke minna... Isiklikult ise mängu jälginuna ma tõesti 13-t seal ei näinud ja see mis keegi kellelegi kuskil pubis õlleklaasi taga või kus iganes hetke emotsioonide baasil sõnab ja kui selles ´lauses juba mingi koma koht äravahetada või mingi lause liige siis võib juba lause sisu oluliselt muutuda...ja kui seda veel enda nägemuses suunas ärakasutada siis võib ka mustast valge ja sääsest elevant saada. Ja miks ei kinnita seda kuuldut kõnelust Pijpers vs. Kaldma SEE inimene kes seda ISE kuulis... Keskajal olid kasutusel n.ö. kaebekirjakastid kuhu anonüümsed külaelanikud said kirjutada sedelitele n.ö. libahundi või nõia nime kes selle alusel tuleriidale saadeti, nagu teada süütutena...kas me hakkame keskaega tagasi jõudma??
Alusetult laimamise eest on võimalik vähemalt tsiviilkorras karistada..kui mitte kriminaal korras...:viha: + muidugi omakohus...

Sellised toredad nagu KOMAD eksisteerivad samuti.
Ainus, mis ma aru sain, oli mingi omakohtu asi ja selle paele ma küsiks, kas te elate ikka kõik siin veel kiviajal?
Ja pealegi, sa nõuad, et keegi neist kahest seda kinnitaks, aga miks siis pohlak seda sündmust üldse kommenteerima asus?

jansa
09.03.04, 17:51
Originally posted by Ono

Sellised toredad nagu KOMAD eksisteerivad samuti.
Ainus, mis ma aru sain, oli mingi omakohtu asi ja selle paele ma küsiks, kas te elate ikka kõik siin veel kiviajal?
Ja pealegi, sa nõuad, et keegi neist kahest seda kinnitaks, aga miks siis pohlak seda sündmust üldse kommenteerima asus?

...vaevalt et antud juhul üldse kohtuteni asi läeb..veel vähem omakohtuni..see oli lihtsalt nüanss jutu juurde milleni võib üks asi teinekord viia... nii et Ono ära muretse eks!
Ehkki - kui Pijpers EI ole Kaldmale eelpool mainitet vihjet lausunud (ja kõige täpsemini teab seda ainult tema kas ta on või ei) siis ta võiks küll enda laimamise eest süljepritsija kohtusse anda...Remsu andis ka Otti ja Savisaar Tammeri jne. näiteid ja pretsedente on siitsamast võtta.... Muidugi on ka näiteid omakohtu kohta :D

ROOTSI KUNN
09.03.04, 17:55
Originally posted by 13

Ma vist juba ükskord ennem mainisin ,et oled viimasel ajal Pohlaku ja staadioni kallal nokkinud.. Otsid kogu aeg võimalusi ,et midagi negatiivset panna. Astus keegi Florast sulle saba peale või?
Võrdled mingite omasuguste vendade juttu ja Pohlaku lubadusi. OK! Oled kõva kritiseerija küll aga ,kuidas sul endal lubaduste täitmisega lood on ? Kui oled unustanud siis võib ju meelde tuletada ,nimekirja saaks üsna pika ?
Rein ,mul on sulle paar sõbralikku nõuannet: 1.ära ole kunagi kellegi suuvooder
2.ära topi oma nina asjadesse ,millest sa midagi ei tea ja 3. ära süüdista kedagi sõnapidamatuses ,kui sa ise sõna ei pea

Ono
09.03.04, 18:08
...vaevalt et antud juhul üldse kohtuteni asi läeb..veel vähem omakohtuni..see oli lihtsalt nüanss jutu juurde milleni võib üks asi teinekord viia... nii et Ono ära muretse eks!
Ehkki - kui Pijpers EI ole Kaldmale eelpool mainitet vihjet lausunud (ja kõige täpsemini teab seda ainult tema kas ta on või ei) siis ta võiks küll enda laimamise eest süljepritsija kohtusse anda...Remsu andis ka Otti ja Savisaar Tammeri jne. näiteid ja pretsedente on siitsamast võtta.... Muidugi on ka näiteid omakohtu kohta :D

Mille pärst ma muretsema peaks?
Ja siiski, et su tekstist kõik ühtselt aru saaksid, ilma seda 20 korda lugemata, on komad äärmiselt vajalikud! :)

Amadeus
09.03.04, 18:13
Teadmiseks - Pijpers andis just n6usoleku lepingu pikendamiseks. Soccernetis (http://www.soccernet.ee/news.php?id=6076) on yleval.

kala
09.03.04, 18:17
Sellest vöib siis järeldada, et Kaldma enam ei vilista :)

Amadeus
09.03.04, 18:24
:D J6udsin just pool minutit enne uudise ilmumist selle foorumis ära mainida. Soccernet on ikka peris kärmas

sicmic
09.03.04, 18:26
Originally posted by Amadeus

:D J6udsin just pool minutit enne uudise ilmumist selle foorumis ära mainida. Soccernet on ikka peris kärmas

Tänan komplimendi eest, ent nähtavasti peaks veel kiirem olema ;). Ehk ilmub sel teemal õhtupoole ka pikem jutt, jääge lainele.

nagloy
23.03.04, 16:55
13 paneb täiega tühja, tean isegi mis seal toimus, ja nii see kohe kindlasti polnud. arno ütles üht-teis aga mitte midagi sellist. nii et ei ole mõtet eriti valet siin kuulutada. ja kohtunik oli ikka tropp täiega, kuigi mul pole miskit tuleviku vastu, siis tookord mängisid nad ikka vastikult. arno reaktsioon oli igati õigustatud.

Jaan
23.03.04, 19:27
Jah, kui jalgpalliliit ka nii arvaks, et sitalt vilistanud kohtunikule võib öelda, mida sülg suhu toob... Ojaa, mulle see mõte meeldib!

13
23.04.04, 16:20
Originally posted by nagloy

13 paneb täiega tühja, tean isegi mis seal toimus, ja nii see kohe kindlasti polnud. arno ütles üht-teis aga mitte midagi sellist. nii et ei ole mõtet eriti valet siin kuulutada. ja kohtunik oli ikka tropp täiega, kuigi mul pole miskit tuleviku vastu, siis tookord mängisid nad ikka vastikult. arno reaktsioon oli igati õigustatud.

ei taha küll vana asja meelde tuletada,aga trahvi ju arno selle mängu eest sai - http://www.soccernet.ee/news.php?id=6404

nii,et päris tühja see panek polnud.samuti ple arno reaktsioon õigustatud ,kui trahv määrati.