PDA

View Full Version : derby koju kätte!!!

aiFo
02.10.01, 13:44
nonihhh!!!

ega pikalt-laialt-iidamast-aadamast ei vahuta, vaid asun kohe asja juurde!

neljapäeval, 4. oktoobril saab tamme staadionil kaeda alates kella 15.00-st t6sist jalgpallilahingut ty geoloogia ja geograafia instituutide vahel.

asi t6otab tulla järjekordselt p6nev, sest seni on ta seda olnud... njaaa... kes ei usu kysigu kypsi käest!!! ;)

kel huvi ajagu end kohale!

pRmt!

aiFo.geoloog ike...

aiFo
03.10.01, 11:27
Orginally posted by aiFo

neljapäeval, 4. oktoobril saab tamme staadionil kaeda alates kella 15.00-st t6sist jalgpallilahingut ty geoloogia ja geograafia instituutide vahel.

peaväljakul otse loomulikult, kes see seal kruusaväljakul ike viitsib k6ksida... :)

gaskoff
04.10.01, 18:22
nojah, rumal küsimus või mitte, aga enamus kordi, kui me Nõo Tangeri ja Tamme Gümnaasiumi vahelist mängu oleme teinud, siis oleme me ikka kruusa peal mänginud hoolimata sellest, et tammekatel mingid tutvused on.

apunkto
04.10.01, 18:26
Orginally posted by gaskoff

nojah, rumal küsimus või mitte, aga enamus kordi, kui me Nõo Tangeri ja Tamme Gümnaasiumi vahelist mängu oleme teinud, siis oleme me ikka kruusa peal mänginud hoolimata sellest, et tammekatel mingid tutvused on.

jah üks asi on see kui ei viitsi varustaadionil kõksida ja teine asi on see kuidas me pärast tammega mängu välja nägime...

Õnnega koos oli see, kel põlvedõndrad ei paistnud...:viha:

Jyrka
04.10.01, 18:59
nooh kes võitis?

apunkto
04.10.01, 19:02
minu arust võitsid geoloogid 5:3 aga ma võin ka eksida. Esimese färava lõi aif ja edasi mõllas Valdur...

Lincoln
04.10.01, 23:04
isegi mina kes elan tallinnas olen kuulnud nende kahe suure gigandi mõõduvõtust
jürgen

aiFo
05.10.01, 11:59
Orginally posted by Lincoln

isegi mina kes elan tallinnas olen kuulnud nende kahe suure gigandi mõõduvõtust

:)

njah, 6ige ta on -- v6it tuli koju. kel geoloogide nimed miskit ytlevad, siis teadmiseks, et väravale said pihta aif, madis (2korda), tommi ja rauno.

kasutaks juhuks ja tänaks rafast, kes ei pidanud paljuks end kohale vedada. aitähhh!!!

pRmt!

aiFo. tore on olla geoloog (vähemalt antud momendil)

Lincoln
05.10.01, 20:11
ma ei tea kas kyps on sulle rääkinud aga kuidas selle balti turniiri looga jääb
ma oleks väga tänulik muidu
jürgen

gaskoff
08.10.01, 18:29
Nagu pärast katastroofi laupäeva õhtul oma muret õlleklaasi uputades kokku sai lepitud, siis umbes 22. oktoobri paiku toimub järjkordne filigraane ja bravuurikas mäng. Sedakorda siis "Nõo Tangeri" (mitte lugeda No Danger nagu kirjaoskamatu kyps seda teeb) ja nendesamade "geoloogide" vahel, kes kuidagimoodi geograafidele ära kobistasid.
Mäng peaks toimuma Nõos, kui ma õieti mäletan, pärast pidime Tõravere sauna ka minema.

Parem võidab. ;)

apunkto
08.10.01, 18:51
jääb arvatavasti jääb sedakorda 6-0 meie kasuks aga eks mängimise rõõm ole suurim rõõm:D

kyps
08.10.01, 21:55
Jah..22. kandis vist on õige, aga päris 22 ei sobi Aifile, kes läheb vaatama M'boro ja Sunderlandi mängu. Aga mõistlik oleks ikka teha sel samal nädalal, muidu läheb külmaks ja kui mujal ei sobi siis kotime teid ka ilma Aifita ülbelt ära. Gaskoff on muideks see mees, kes mängu jooksul üle nelja korra meie väljaku poolele ei pääse, kaasaarvatud ilma pallita korrad, aga arvan et need 4 korda on kõik ilma pallita.

Tuletan meelde, et selle saunaga jäi selline deal, et kaotaja maksab üüri.

aiFo
09.10.01, 11:19

jürgen

eee... hmmm... ???

kunagi ma foorumisse kirjutasin midagi, kas see jutt ei k6lba? ilmselt miskid asjaomased tegelased (wiiner?) leiaks selle jutu kuskilt arhiivist ylesse kah... miski arhiivimoodi asi on ju olemas?

tjah, kuradima off-topic sai :D

apunkto
09.10.01, 13:26
Orginally posted by kyps

Tuletan meelde, et selle saunaga jäi selline deal, et kaotaja maksab üüri.

vau, tasuta saun ka veel peale kauba.:lahe:

gaskoff
09.10.01, 15:32
Orginally posted by kyps

Gaskoff on muideks see mees, kes mängu jooksul üle nelja korra meie väljaku poolele ei pääse, kaasaarvatud ilma pallita korrad, aga arvan et need 4 korda on kõik ilma pallita.

Nojah, ega ma ei peagi saama. Ma litin teile keskjoonelt 3 kolli lisaks nendele neljale, mis ma löön, kui ma üle keskjoone saan.

Kui te arvate, et te ilma Aifita skoori alla 10-0 suudate hoida, siis võiks ikka 22. mängida. Meil siin poisid ajastavad oma vormi täpselt selleks mänguks.

kyps
16.10.01, 12:25
Ohh teid No Dangeri jutupaunikuid.

Nüüd pisut asjast kah, et arvestage selle võimalusega et mäng võib toimuda 9 9 vastu.

Nimelt meil juba hooaeg läbi ja osa koondisest sõitis Küprosele laagrisse.

Selline küsimus, et kui kergesti sealt Nõost Tõraverre saab?

gaskoff
16.10.01, 18:27
Nõost Tõraverre läheb kell 17:29 rong. Tõraverest Tartu poole rongid 6:39 ja 8:34 (www.edel.ee). Nagu ma aru sain, siis geoloogid bussiga ei sõida, nii et ma ei hakka bussiaegu otsima.

Mis puudutab mängijate arvu, siis ka meist on osa sooja mere ääres puhkamas, mõned ka välisklubides testimisel. Peale selle on meie plats külmaga kokku tõmbunud ja üle 18 mehe sinna ei mahugi.

Uus mängupäev peaks olema kolmapäev, siis on aif ka tagasi ja te ei kaotagi nii suurelt...

gaskoff
17.10.01, 16:07
Lugu on nüüd selline, et Nõos veel selle aasta sees mängimine sarnaneks pigem mingile mudamaadlusele, kuna meil toimus siin väike turniir ja vihmajumala väikse abiga on platsi asemel Eesti väikseid soo. Mis ma tahan öelda, on see, et tuleks mingi uus mängupaik otsida, kui just maa ära ei külmu. :(

vaadake pilte kah:
http://www.nrg.tartu.ee/~kask/peetrike/2001%20artiklid/pildid/jalka/

aiFo
17.10.01, 18:56
oi....:oih:

Lincoln
17.10.01, 23:00
Orginally posted by aiFo

jürgen

eee... hmmm... ???

kunagi ma foorumisse kirjutasin midagi, kas see jutt ei k6lba? ilmselt miskid asjaomased tegelased (wiiner?) leiaks selle jutu kuskilt arhiivist ylesse kah... miski arhiivimoodi asi on ju olemas?

tjah, kuradima off-topic sai :D
aga võibolla saaks sa selle loo kuidagi mu soccerneti mailboxi saata?:)
jürgen

kyps
29.10.01, 20:52
Ühel pakasest paukuval sügispäeval otsustasid üksteiselt mõõtu võtta 2 igati väärikat meeskonda. Ühelt poolt siis FC Geoloogia ja teiselt poolt No Danger ...ups väike eksitus, siiski oli vist hoopis Nõo Tanger.

Mängu toimumise põhjus on küll pisut proosaline. Nimelt peale Eesti-Portugaali mängu läks sellises pubis nagu "4 Koobast" eelmainitud meeskondade liikmete vahel kõvaks vaidlemiseks teemal: kumb võistkond on parem. Kuidagi ei tahetud üksmeelele jõuda. Nutikaid võrdlusi loobiti sinna ja tänna, aga kuna lisaks teistele kohalviibijatele olin ka mina täis nagu porikärbes....ei, ütleme et ma olin natuke võtnud (ühe õlle?), siis ei suuda ma kõike väljaööldut meenutada. Kuna oli ikkagi kindlaks nõuks võetud sellel teemal selgusele jõuda, lepitigi sõpruskohtumine kokku. Et aga panuseid tõsta, pandi tehingusse sisse veel selline punkt, et kaotaja peab lisaks suurele häbile, mis neile osaks langeb ka sauna kinni maksma.

Ühel issandase kolmapäeval olidki kaks meeskonda ennast Õpetajate Seminaari staadionile vedanud, lisaks nendele ka arvukas toetajaskond. Mängu tähtsust aitab ehk ilmestada asjaolu, et ka Eesti Vabariigi peaminister Mart Laar isiklikult oli otsustanud oma kohalviibimisega seda karmi heitlust austada.

Mängust lähemalt ei viitsikski rääkida, tulemus 4:1 geoloogidele räägib enese eest. No Ilus võitluslik mäng oli. Võibolla tasub veel märkimist, et geoloogide ründaja Rauno Raudsepp lõi kokku 3 väravat, mis veelgi veidram, kõik need väravad ta lõi oma per..ga. Nii ta väitis:)

Pärast mängu mindi sauna joodi õlli ja oldi muidu mõnusad. Eks paistab kas No Dangeri..näe jälle:), ma tahtsin öelda Nõo Tangeri koondis meilt kevadel revansi -(tean küll kuidas eelnevat sõna kirjutatakse, aga klaviatuur on nadi:() kah küsida julgeb.

apunkto
29.10.01, 21:11
Niisiis on tervelt 10% eelmainitud jutust õige. Kahjuks kasutas noorhärra kyps ekslikult sõna staadion:D , pigem oli see miskit muud aga noh tingimused olid võrdsed.

4:1 siis jäi seis keoloogide(kirjaviga sry) ja Nõo Tangeri vahel. Kahjuks lepiti enne mängu kokku(nagu me pärast 4ndat kolli teada saime), et mängitakse ilma suluseisuta. aga see selleks, kuna suluseisust löödi meile ainult 3 kolli.

Nagu arukam lugeja võib siinkohal mõista, olime me vastasest igati üle. Vastaste ründaja võis oma väravad tõepoolest lüüa tagumise otsaga, kuna meie kaitsjad lihtsalt tema laia istmikku sihtisid ja pall sealt kogemata väravasse põrkas:D

Kuna ei mängitud mõisa peale(mängiti sauna peale), siis oli normaalne mäng - kohtunikku polnud ja kakluseks ei läinud. Tore üritus tegelikult ja austagem vastast, isegi nõrgemat:D

Kevadel nagu juba kusagil jutukas mainisin, tuleb keoloogidel meile terve öö sauna välja teha. koguge poisid pappi;)

AnZ Antzon
29.10.01, 21:54
No mida siin ikka rääkida. 4:1 seis on geoloogide ehk siis meie võiduka meeskonna paremust tõestanud rohkem kui küll.

Parandage keegi mind, aga kas ei olnud see mitte meie auväärsete vastaste No Dangeri (klaviatuuril on vist midagist viga :) )pallurite idee, et mäng toimub ilma suluseisudeta.

Aga ega ma siia halvustama ei tulnud. Nõo pallurid mängisid väga hästi (nagu meiegi), aga meid toetasid peale maruliste fännide ka kodutribüünid või olid need hoopis puud.

Mis siin salata, teie kaotus oleks veelgi hävitavam olnud kui kõik geoloogide põhirivistuse mehed platsil oleksid olnud.

Nimelt oli puudu umbes viis pallivõlurit.

Edu teile kevadeks ja hakake parem sauna ehitama :)

apunkto
29.10.01, 22:06
Orginally posted by AnZ Antzon

Parandage keegi mind, aga kas ei olnud see mitte meie auväärsete vastaste No Dangeri (klaviatuuril on vist midagist viga :) )pallurite idee, et mäng toimub ilma suluseisudeta.

No ma ei tea, härra gaskoff orgunnis seda asja. Võib olla siis tema viga aga mina igatahes sain teada II poolaja lõpus, nagu ka kogu meie kaitse, kes viimase värava ajal nagu üks mees karjus suluseisu ei ei saanud aru miks vastased rõõmustavad...

Küsimus: Kas need põhimehed olid keoloogidel (vaja keyboard välja vahetada) kohal mängus keokraafidega, mille tunnistajaks mul õnnestus olla?

aiFo
30.10.01, 10:02
Orginally posted by aojalgpall
Küsimus: Kas need põhimehed olid keoloogidel (vaja keyboard välja vahetada) kohal mängus keokraafidega, mille tunnistajaks mul õnnestus olla?

eino... kui no dangeri (pagan!!! :D) skaudid sellist asja ise tähele ei pannud... no v6ib öelda, et puudusid kyll jah!... vedas teil... :)

gaskoff
30.10.01, 19:14
Orginally posted by AnZ Antzon

Ok, tunnistan oma viga. Minu mõte oli jätta võtmata olukorrad, kus ründaja on kaitsjast 1-2 eespool, kuid pingelisel momendil ei suutnud ma ennast korralikult väljendada.

Igatahes oleks võinud viimase värava lugemata jätta. A tegelt suht pohui, sest kevadel saate nii kui nii lutti ja siis paneme sauna terveks ööks kinni.