320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!

    Kolmapäeval 17. märtsil tutvustab Saku õlletehas koostööpartneritele ja klientidele turule tulnud uut õlut Carlsberg Euro 2004 Portugal.

    Jalgpallihaiglale pakuti võimalust tulla presentatsioonile ning anda seal teistele külalistele aimu, kuidas me Eesti koondist toetame ja juua niipalju uut rohelises purgis peituvat õlut kui mahub

    Kogunemine Tallinnas 17.03 Jaani kiriku kõrval puude all MITTE HILJEM KUI kell 15.15! Üritus toimub Kunstihoones aadressil Vabaduse väljak 6 (Metropoli ja KuKu klubi lähedal).

    Kui oled kindel tulija, siis saada registreerimiseks kiiresti e-mail aadressil jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee või saada SMS 053 422 688.
    Kirja sisuks oma nimi ja telefoninumber.

    Selga sinine särk, kaela sall, kätte lipud jne. Suure lipu toob Papa.

    Kohapeal mängud, loosimised, esineb ansambel Smilers, Jalgpallihaigla fännipood jm.

    NB! Selgelt purjus inimesi turvamees sisse ei lase!

    Jalgpallihaigla
    jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee
    www.jalgpallihaigla.ee
    On ainult üks ANDRES OPER!!!

    #2
    Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

    lahe üritus a kellaaeg natuke vara nii et arvatavasti ei jõua kella 15.15ks ega ka siis üldse.
    aga endal plaan seda rüübet tarbima hakata niikuinii toetab jalgpalli ja ka õllefirma asjalik kes toetab toredaid klubisid nagu ntx \'POOL
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

      Vaatasin jahh ükspäev ,et poes juba se õlunaad müügil.Jäi kahjuks ostmata kuna igemes väike põletik.Igatahes purk oli küll lahe- kutsus ostma muidu küll.
      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

        joon, lähex aga ei ole liige
        Vaikne.....

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

          Originally posted by rauno


          lahe üritus a kellaaeg natuke vara nii et arvatavasti ei jõua kella 15.15ks ega ka siis üldse.
          aga endal plaan seda rüübet tarbima hakata niikuinii toetab jalgpalli ja ka õllefirma asjalik kes toetab toredaid klubisid nagu ntx \'POOL
          Esimest korda kuulen ,et Saku jalgpalli toetab . Minu teada on Eesti jalpalliõlu ikka A Le Coq ja kui ma õieti mäletan siis on EJL -l nendega ka leping ,kus viie aasta jooksul toetatakse jalgpalli 5 mlj. krooniga.
          JH oleks ka võinud enne natuke aru pidada ,kui Saku kampaaniaga kaasa jooksis.
          A Le Coq jääb minule peamiseks ,põhjustest juba kirjutasin eespool.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

            Kunn ma pidasin silmas Carlsbergi mitte sakut,ja Garlsberg toetab jalgapalli ja mitte vähe.Nagu ma kirjutasin toetab ta toredaid jalka klubisid ja kui mõelda kas saku toetab mõnd klubi siis on arusaadav mis õlut ma silmas pidasin.see et ta sakus purki pannakse ei ole mu jaoks küll suurt oluline.
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

              jossil 1 kylmikus vedeles.. aga ei jõudnud seda seal maitsta, eks 17ndal siis peab tulema ja kampa lööma
              kui enne ei näe, siis seal näeme :P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

                ja et kui liige pole siis võin omaette seda karastavat jooki manustada ja smilers mulle ei laulagi?

                god damn...
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

                  Originally posted by ROOTSI KUNN


                  Originally posted by rauno


                  lahe üritus a kellaaeg natuke vara nii et arvatavasti ei jõua kella 15.15ks ega ka siis üldse.
                  aga endal plaan seda rüübet tarbima hakata niikuinii toetab jalgpalli ja ka õllefirma asjalik kes toetab toredaid klubisid nagu ntx \'POOL
                  Esimest korda kuulen ,et Saku jalgpalli toetab . Minu teada on Eesti jalpalliõlu ikka A Le Coq ja kui ma õieti mäletan siis on EJL -l nendega ka leping ,kus viie aasta jooksul toetatakse jalgpalli 5 mlj. krooniga.
                  JH oleks ka võinud enne natuke aru pidada ,kui Saku kampaaniaga kaasa jooksis.
                  A Le Coq jääb minule peamiseks ,põhjustest juba kirjutasin eespool.
                  see, kellega EJL lepinguid sõlmib, on nende asi
                  ma arvan, et JH võib koostööd teha kõigi õlle firmadega kellel vaid jalgpalli vastu huvi on
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

                    Stiffiga täiesti nõus, sest muidu peaksid kõik JH liikmed jooma ALecoqi, omama Radiolinja numbrit, käima Nike varustuses ning vaatama vutti telekast, mis ostetud Expert kauplustest. Ei aitäh!

                    Igal juhul on ja peaksidki olema JH-l vabad käes ses osas, kellega koostöö diili teha ja kellega mitte. Kuna meie eesmärgiks on toetada rahvuskoondist, siis oleks igati mõttekas lüüa käed nende ettevõtetega, kes meid selle eesmärgi teostamise nimel toetada tahavad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

                      Jux! Paraku ongi nii ,et sinu poolt loetletud firmad toetavadki koondist ja sa räägid minu meelest iseendale vastu. Saku ei toeta Eesti jalgpalli vaid korvpalli,suusatamist jne.
                      Nad on isegi seda avalikult kuulutanud ,et jalgpall ei kuulu nenede prioriteetide hulka.
                      Kui aga uue toodanguga vaja turule tulla siis on kohe vutifänne ärakasutamas. Mida nad siis vastu pakuvad? Mõned tasuta õlled selle eest ,et meie nimel endale reklaami teevad. OK! Carlsberg toetab küll jalgpalli maailmas ,kuid Saku ,kes on kohalik Carlsbergi müüja ei anna Eesti jalgpallile küll sentigi Kui ma eksin siis lükake mu väited ümber. Iga JH lihrtllikmel on muidugi vaba valik ,mida ta joob aga organisatsioonina poleks minu meelest pidanud seda toetama . Ega see kindlasti ka A Le Coqile meeldi ,et me nende konkurenti reklaamime ja kes teab ,kas järgmine kord enam tasuta õllesid reisile kaasa antaksegi.
                      See on minu isiklik arvamus.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

                        ma ise pole küll haigla liige veel aga Carlsbergile tulen ikka. kui aega saan teen ankeedi ära. Kusikl pole öeldud et see üritus ainult JH liikmetele on. Mina saan küll aru et see kõigile Futifännidele on. Sain teada, et Jalgpalliliidu president Mr Indrek Kannik tuleb kah nii et pole mõtet üle pingutada A le Coqi kättemaksuhirmuga

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

                          Kunn ja teised ! Te ei ole vist siiani aru saanud ,et JH- s ei küsi kunagi keegi tavaliikme arvamust. Need vennad ,kes ennast sinna etteotsa valisid ,teevad ,mis heaks arvavad ja seda kõigi nimel.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

                            Kunn, nende nimede väljatoomise all mõtlesin ma seda, et JH ei tohiks piirata end koostööle AINULT nendega. Loomulikult on mul hea meel, et sellised toredad ettevõtted on võtnud nõuks jalgpalli toetada ning joon ka ise ntx parema meelega Tartu õlletehase toodangut. Lihtsalt point oli selles, et Eestis on palju toredaid ettevõtteid ning JH peaks olema avatud ka neile, eriti juhul, kui meie poole ise pöördutakse.

                            Ja JH osalemist konkurentide reklaamikampaaniates saaks ju vastavate lepingutega piirata. Kui Alecoq ei soovi, et me Saku kampaanias osaleksime, siis neil on see võimalik lepingusse sisse surada. Kahjuks ma selle Saku kampaania tagamaadest niipalju ei tea, et mis väljundit Saku sellest ootab.

                            Selge on ka see, et odavalt me end müüa ei tohi. Samas kuluks ka JH-le veelkord suurem promo ära, mistõttu ka pelgalt reklaamis osalemine annab potentsiaalsetele liikmetele märku sellisest vutifänluse org-ist nagu JH.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Tule uut õlut maitsma ja Eesti laule laulma!\'

                              Jux! Promo osas olen sinuga nõus. Jalgpall ja fännid vajavad reklaami ja kõige paremaks reklaaamiks oleks muidugi koondise edukad mängud . Ja peatselt algavad koondise mängud ja EM -finaalturniir täidavad seda rolli kõige paremini.
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X