PDA

View Full Version : Lumelauatamine

aeuio
14.03.04, 15:40
Niih tahax siis teada mida keegi sellisest x-treme spordist arvab?
Sõidad ise? Mis tasemega?

U2
21.03.04, 00:28
Arvan,et see sport on ülikõva.Lemmikuks on kindlalt Mario Visnap(Red Bull Airjamil 3 koht).Ise kahjuks ei sõida

ethan
21.03.04, 13:48
Tallinnas on jube palju kohti ka, kus sõita... Eriti praeguse ilmaga. Aga muidu väga lahe ala, mida võis ka eile koos väidetavalt 20k kamraadiga vaadata Vabaduse väljakul.

Silver
21.03.04, 19:58
Air Jam 2004 oli tasemel. ;) Natukene külm oli, aga sellegipoolest oli lahe. Võistlejad olid tasemel. Tore oli ka vaadata, et eestlane esikolmikusse jõudis. Super Mario on suhteliselt segane vend. Sellisest mäest alla tulla ja niisuguseid trikke teha pole nalja asi. :lahe:

kqjanno
22.03.04, 12:35
see Kommentaartor pingutas küll natuke üle:D
karjus nii kus jube.....

eston maravilha
22.03.04, 17:33
sellisest mäest on kökimäki alla tulla. trikkide koha pealt sõna ei võta;)

K1ly
22.03.04, 22:48
Originally posted by eston#21

sellisest mäest on kökimäki alla tulla. trikkide koha pealt sõna ei võta;)

jajah meie ´´SuperEston´´ lausa lendab ju :doh:

kaala
23.03.04, 02:22
Originally posted by eston#21

sellisest mäest on kökimäki alla tulla. trikkide koha pealt sõna ei võta;) kahtlane. mõnel juba seal tundus mäest alla sõitmisega raskusi olevat.

H.M Murdock
26.03.04, 19:33
igatahes äge üritus oli ;)
aga ise olen ka sõitnud nats.jaanuaris sai rovaniemis käidud ja sealt ka instruktor võetud.tunni ajaga oli laudamine selge :P esimesed korrad mäest alla tulles olin küll pool maad perse peal,aga väikselt hakkas värk rohkem külge jääma ja viimasel päeval sai juba asja täiega kaifitud.soovitan kõigile kel võimalus asi ära õppida!aga kindlasti võtke mõni oskaja sõber kaasa või siis makske instruktorile,sest ntx seal koha peal olid mingid rikkad inglased,Burtoni lauad all ja puha,aga nii palju neil oidu polnud,et instruktor võtta,või lihtalt uhkus ei lubanud,enivei: mina panin neid küll mööda nagu kusepostist,sel ajal kui nad lumes siplesid.
aga ekstriim sport on ülikõva ja totaalne respekt kõigile kes sellega tegelevad.

aeuio
27.03.04, 11:38
heh ma käisin nüüd sel nädalal soomes sõitmas ja sõit oli juba nii selge et läksin hüppekasse, aga teised läksid hüppese mitu korda hoogu maha võttes(keerates) a mina keerasin aint üks korda ja hoog oli ikka jube, kaotasin kontrolli ja maandusin kudagi näo peale. Pilt läks eest, hiljem aidati mind püsti aga käisin mitu korda pikali, lõpuks jõudsin alla ja siis kudagi liftiga kah üles, a kuidas seda ei tea... siis jäin üles ootama ja lõpuks viidi saaniga alla arsti juurde... Peapõrutus ja arsti soovitus oli et võtta kiiver ja kohe sõitma... nii tegingi...

eston maravilha
27.03.04, 16:41
Originally posted by aeuio

heh ma käisin nüüd sel nädalal soomes sõitmas ja sõit oli juba nii selge et läksin hüppekasse, aga teised läksid hüppese mitu korda hoogu maha võttes(keerates) a mina keerasin aint üks korda ja hoog oli ikka jube, kaotasin kontrolli ja maandusin kudagi näo peale. Pilt läks eest, hiljem aidati mind püsti aga käisin mitu korda pikali, lõpuks jõudsin alla ja siis kudagi liftiga kah üles, a kuidas seda ei tea... siis jäin üles ootama ja lõpuks viidi saaniga alla arsti juurde... Peapõrutus ja arsti soovitus oli et võtta kiiver ja kohe sõitma... nii tegingi...

KRETIIN...

aeuio
30.03.04, 15:19
oota see oli solvang?

ek
30.03.04, 15:47
Originally posted by aeuio
oota see oli solvang?

ei, kompliment

budu
25.01.05, 22:08
eestalsed on võtnud sihiks ka sellel alal ölümpiale pääseda ja lodame et nii ka läheb,igatahes tegijaid peaks juba jätkuma.