320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Fulham\'

    Originally posted by zidane_5


    ohhhoo ma olen jälle millestki ilma jäänd kes ütles, kui tipud õigesti kirjutada?:P
    Noh öelge ajutete hiidlasele ,siis kus mul seal allkirjas viga on
    sigpic

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Fulham\'

      mitte ajuteta vaid ajudeta. Ja koma käib enne tühikut nt. (sina, henryfan, palveta) mitte aga(sina ,henryfan ,palveta) väike vihje lihtsalt, kuidas üldpilti kaunimaks muuta, muud ei midagi

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Fulham\'

        Palvetamisest oli kasu Suutsime täna võita 2:0 Collins John lõi kaks väravat lõpus avastasin sellise asja, et mängu sai live kuulata ja kui mina tööle panin ,siis Boa Morte jooksis vaskakust äärest, värav 2:0 .Siis plägasid komentaatorid veel et Collins John on uus Saha ,aga Saha vana raisk lõi kah täna kolli ,kuid nüüd tuli lõpuks väravaid ja ka võit.

        Edit: Aplaus Collinile kes siis meistertasid teise värava ja mina hoian Boa Mortele EMil pöialt ,kui ta koondisesse kutsutakse kuigi mulle Portugal ei meeldi ,siis Boa Mortele elan ikka kaasa.
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Fulham\'

          Originally posted by Henryfan

          kuigi mulle Portugal ei meeldi ,siis Boa Mortele elan ikka kaasa.
          Portugal ei meeldigi, ära jama.
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Fulham\'

            Originally posted by dimaggio


            Originally posted by Henryfan

            kuigi mulle Portugal ei meeldi ,siis Boa Mortele elan ikka kaasa.
            Portugal ei meeldigi, ära jama.
            Hmm kle mulle ikka päris kõik võistkonnad kah ei meeldi. Aru te ka ei saa mulle meeldivad klubidest Fulham, Arsenal, Juventus ja Inter ning rahvusmeeskondadest Itaalia(tänu sellele ,et ma pooldan väga Interit ja Juvet) ja Prantsusmaa.Aga ärge tulge mulle nyyd ütlema miks sulle, siis Inglismaa koondis ei meeldi, sest vastus on lihtsalt ei meeldi
            sigpic

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Fulham\'

              No tuligi raisk kaotus nüüd läheb euroopasse vist raskeks, aga lootust ei tohi kaotada alles paari vooru eest olime viiendad ja nüüd juba kümnendad, kuid neljandast kohast lahutab vaid 5 punkti. Aga 11 Southampton on meist maas tervelt kaks punkti.
              Kaotus tuli siis vaid ühe väravaline jäime Andy Cole väravast 0:1 kaotuseisu, kuid 18.aastane Collins John viis meid juhtima 2:1, kuid siis tagusid jällegi Jonathan Douglas ja Lorenzo Amoruso Blackburni juhtima. 60.minutil seadis Luis Boa Morte jalule viigi lõpuks suutis Blackburn võita siis Jonathan Steadi väravast. No tuleb ikka ja jälle mainida Saha, sest ilma temata on meie mäng hakanud alla käima põlema ManU Kuid Collins Johnist võib veel asja saada mees vaid 18 aastane ,aga väravaid taob kus hirmus Collins John sündis Libeeriasn, kuid nüüd mängib ta hollandi noorte eest (U21). Teda jahtis veel paar klubi kuid õnneks Fulham sai ta endale. Loodame, et ta on meil uus Saha.
              sigpic

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Fulham\'

                Originally posted by Henryfan


                neljandast kohast lahutab vaid 5 punkti. Aga 11 Southampton on meist maas tervelt kaks punkti.
                Vaid 5, aga tervelt 2?
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Fulham\'

                  Originally posted by Henryfan

                  No tuleb ikka ja jälle mainida Saha, sest ilma temata on meie mäng hakanud alla käima põlema ManU
                  kuradima Cole ja Yorke, müüdi sinna kuradima Blackburni.
                  Buuuuuu...
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Fulham\'

                    Originally posted by Henryfan


                    Originally posted by dimaggio


                    Originally posted by Henryfan

                    kuigi mulle Portugal ei meeldi ,siis Boa Mortele elan ikka kaasa.
                    Portugal ei meeldigi, ära jama.
                    Hmm kle mulle ikka päris kõik võistkonnad kah ei meeldi. Aru te ka ei saa mulle meeldivad klubidest Fulham, Arsenal, Juventus ja Inter ning rahvusmeeskondadest Itaalia(tänu sellele ,et ma pooldan väga Interit ja Juvet) ja Prantsusmaa.Aga ärge tulge mulle nyyd ütlema miks sulle, siis Inglismaa koondis ei meeldi, sest vastus on lihtsalt ei meeldi
                    Mees on müsteerium...

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Fulham\'

                      Originally posted by realmadridfan


                      Originally posted by Henryfan


                      neljandast kohast lahutab vaid 5 punkti. Aga 11 Southampton on meist maas tervelt kaks punkti.
                      Vaid 5, aga tervelt 2?
                      Noh vaid viis on ju nt kui juhtub nii ,et Fulham võidaks nüüd kõik mängud, mis ees ja teised kaotaksid vähemalt kaks seal eespool, siis oleks ju pidu ja CL . Aga tervelt kaks see tervelt on sinna lihtsalt toppitud
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Fulham\'

                        Tore Tore Tore. Ka minu pooltatud Fulham liitub ralliga Kezmanile ja siit on Sahale ilmselt asendus tulemas kui me ta loomulikult kätte saame, kuid on ju Saha müügist üle jäänud suur summa (12,8 £ saime ju) nii, et tule siia kezman.Super uudis . Võiks veel suvel ju veel Fayed mingi nutsaka Colemanile anda et saaks veel mingi kaitsja ja oleks ta veel nii hea et teeks Inamotole pakumise. Jääme ootama.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Fulham\'

                          päris homot kaitsajt tahad.. teeks kohe inamotole pakkumise ja puha.. full-of-man-ham fc??

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Fulham\'

                            Originally posted by eston#21


                            päris homot kaitsajt tahad.. teeks kohe inamotole pakkumise ja puha.. full-of-man-ham fc??
                            Me taheme lesbarist kaitsjat
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Fulham\'

                              No nii tippklubidel on meiega raskusi 0-0 Anfieldilt, kes ei mäletaks veel võitu Old Traffordilt 3-1 . Ma kuulasin esimese poolaja ära suurepärast mängu näitas küll Fulham umbes 40 minutite kandis tuli kaks ülihead võimalust Luis Boa Mortel ja Collin Johnil. Väravavahid olid täna mõlemal meeskonnal super veel eksis ka Liverpoolil Gerrard penaltil ja ma pakun, et ilmselt tuli sealt Van Der Sari tõrje .

                              Algkooseisud:

                              Liverpool:
                              Dudek , Carragher , Henchoz , Hyypia , Riise , Smicer , Hamann , Gerrard , Kewell , Cheyrou , Owen

                              Fulham:
                              van der Sar , Volz , Pearce , Goma , Bocanegra , Malbranque , Legwinski , Djetou , Petta , Boa Morte , John
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Fulham\'

                                Siukene küsimus tekkis, et millega see lätlane Stolcers ka viimasel ajal tegeleb? Mängudes pole teist märganud, lahkumisest pole ka kuulnud. Vigastatud? Laenul kuskil kaugel? Või mis...?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X