PDA

View Full Version : Fulham

Leheküljed : [1] 2 3 4

Tanel
14.03.04, 17:12
Siin küll teema olemas ,kuid see nii vana ja räägib Fulhami naistest.Meeskond tõusis paari aasta eest esimesest liigast ja nüüd pretendeerib ,siis juba CL`i kohale.Põhi süü on selles ilmselt Mohamed Al Fayedil kelle rahadega saadi ostetud mängijad ning seal hulgas mängijad Boa Morte,Van der sar ja paljudel teistel mängijatel.Aga Premier League on see aasta väga tugev (nt. Charlton on praegu neljas kes seda uskus)..Loodan ,et Fulham saaks CL`i.

Edit: Parandasin veidi.

daK
14.03.04, 17:22
:suurnutt: HELP!

Tanel
14.03.04, 17:25
Originally posted by dakrazy

:suurnutt: HELP!Mis sul siis juhtus???

SleepWalking
14.03.04, 17:46
Originally posted by Henryfan
:suurnutt: HELP!Mis sul siis juhtus???

mina näiteks ei jõua nii tihti foorumis käiagi, et kõiki sinu lemmikmeeskondade vahetusi märgata :)

skint
14.03.04, 17:53
Henryfänn, asi on nüüd nii, et see ei ole enam mitte naljakas.... esialgu oli, aga enam mitte. Võta ennast kokku!
Fulhami kohta ei ütle ma midagi halba ega ka head, aga see mis ila sa siin ajad, viskab ikka kopa ette küll juba. Esiteks ei käi asi nii, et mul tekib uus lemmik: täna fännan Mäntšesteri (United või siis hetkeseisuga City hoopis äkki?), homme Juventust, siis Interit, Arsenali, Fulhamit ja Prantsusmaad ja Itaaliat.... paranda mind, kui ma midagi ära unustasin!
Äkki oleks ikka veel tähelepanelikumalt lause sisu ja grammatilist struktuuri jälgida... osadest lausetest ei saa absoluutselt mitte midagi aru. Samas on nende sisu ka ikka jube. Birmingham sel aastal Premierisse??
Ja seda kõike mitte ainult selles postituses, vaid kõikjal...

PS. Ma arvan, et sa, Henryfänn, said Chelsea teema all küll ühele pisikesele eksimusele pihta, aga see suurem probleem, millele ma viitasin, jääb sulle igatahes pikaks ajaks (kui mitte alatiseks) arusaamatuks!!!

*pissed off*

Tanel
14.03.04, 18:08
No olgu vahetasin endal allkirja ära (ilmselt lõplikult) ja avatari panin ka tagasi itaalia jalgpalli liidu oma.Aga äkki nüüd räägiks ,siis Fulhamist.

Mikusiku
14.03.04, 18:45

No olgu vahetasin endal allkirja ära (ilmselt lõplikult) ja avatari panin ka tagasi itaalia jalgpalli liidu oma.Aga äkki nüüd räägiks ,siis Fulhamist.
sa pead veel om allkirja muutma, sest kokku leppinud kirjutatakse kahe sõnaga:P

realmadridfan
14.03.04, 19:20
Originally posted by zidane_5

Ainuke viga, mida sa märkasid?

taku*
14.03.04, 20:51
:naer5: :naer5: :naer5:
Henryfan, kutsu teinekord keegi suurem inimene enda kõrvale, kui midagi kirjutama hakkad.:eiei:

dimaggio
14.03.04, 21:00
kas varsti on oodata sinu poolt Charltoni topicut? ka neil on väga reaalsed võimalused Meistrite Liigasse pääsemiseks.

Mikusiku
14.03.04, 21:08
Originally posted by realmadridfan

Ainuke viga, mida sa märkasid?
nüüd ma olen kyll pime:P

Tanel
14.03.04, 21:17
Rääkige nüüd ikka sellest millest peaks.Mängudest ja üldse klubist.Muiud see teema suletakse.

skint
14.03.04, 21:29

Rääkige nüüd ikka sellest millest peaks.Mängudest ja üldse klubist.Muiud see teema suletakse.

Tavaliselt on nii, et teema algataja näitab üles initsiatiivi ja oma suurepäraseid teadmisi klubi tegemiste, mängijate, treenerite ja muude sellega seotud asjade suhtes!

Annab siis minna Henryfan!

Tanel
14.03.04, 21:55
Fulhami üks parimatest mängijatest Lee \"Clarky\"Clark on varsti tulemas vigastusest välja.Vigastus tekkis reedesel treeningul.

Edit: Fulham võiks nüüd kiiresti otsida asendaja Sahale.Näiteks Anelka ,sest muidu pole sellist suurt värava lööjat.Kuigi võideti Leeds 2-0.Loodan ,et tuleks mõni normaalne mängija ,sest raha ju on.

indie
15.03.04, 00:43
tulemas vigastusest väljanähtavasti on mindud hoogu indo-euroopapärasusega... \'coming out of [an] injury\' - paluksin, et ei kasutataks siin taolisi võõrapäraseid süntaktilisi tarindeid:õnnelik:

eston maravilha
15.03.04, 15:53
MIKK!!!!!!!!!

dreyd
15.03.04, 16:01
nüüd ma tean siis ka milline suurepärane klubi see Fulham on:P , henryfan hoolimata sinu pisivigadest, oled sa kui foorumi päiksekiir:P , kuigi keegi tark võiks nüüd ju va sellest klubist ka rääkida.

Tanel
19.03.04, 14:12
Ees ,siis mäng Chelskiga Stamfrod Bridegel.Isiklikult loodan Fulhami võitu ,mis on kahjuks väga ebaloogiline.Aga viik see on juba teine asi.Eriti kui Premier league parim väravavaht teeb supper mängu.Chelseast on väljas ,aga nende põhi kollkipper Carlo Cudicini.Fulham pole Chelseat ,aga võitnud 40 aasta jooksul.Kodulehel loodetakse ka Boa Mortelt supper mängu ja ka väravat.Boa Morte ,siis löönud eelmises neljas mängus 3 kolli.

mjkk
19.03.04, 14:29
Mida pu*si sa selle \'siis\'-i ette kogu aeg komasid topid?

Aga muidu ütlen järgmist - teema ju korralik, poiss proovib rääkida klubi tegemistest jne. Vaevalt et keegi teist temavanuselt targem oli. Seda ühest küljest, aga samas, kullakallis Henryfännikene, ole hea ja hoia ennast tagasi. Loe ja õpi, mõtle ja õpi, aga palun - ära kirjuta! Või kui, siis proovi midagi asjalikku öelda.

Muideks, tore oleks ka kui sa leiaksid omale ühe lemmikklubi vms, siis ei oleks tuhande teema all uut fänni koos saja postitusega.

Jyrka
19.03.04, 15:14
Originally posted by Magpie

Mida pu*si sa selle \'siis\'-i ette kogu aeg komasid topid?

Aga muidu ütlen järgmist - teema ju korralik, poiss proovib rääkida klubi tegemistest jne. Vaevalt et keegi teist temavanuselt targem oli. Seda ühest küljest, aga samas, kullakallis Henryfännikene, ole hea ja hoia ennast tagasi. Loe ja õpi, mõtle ja õpi, aga palun - ära kirjuta! Või kui, siis proovi midagi asjalikku öelda.

Muideks, tore oleks ka kui sa leiaksid omale ühe lemmikklubi vms, siis ei oleks tuhande teema all uut fänni koos saja postitusega.

Mida putsi sa seletad muudkui? Sa arvad, et sa oled hullult äss vend kui iga teine sõna on \'samas\'? Tegelt ka, ära ise postita lohh. Kellegil ei ole vaja, et sa siin suurt isa mängid kui ise oled kõige väiksem.

mjkk
19.03.04, 15:40
Minu isa mängimine on tingitud moderaatori seisusest.

Aga äss mees olen ma küll jah. Ei vaidle vastu, Jyrka.

Tanel
22.03.04, 10:06
Üleeile kaotati Derby Chelsea`le.Chris Colemanil oli paar asja öelda ,aga teen lühidalt:
Coleman ütles:Me kaitsesime mõlema värava puhul halvasti.Me lõime eelmine nädal Leedsile 18-20 pealelööki ,aga me tulime siia sama taktikaga ,aga ei teinud midagi.
....
Mehed olid terve nädal treeningul väga head .Meil oli täna liiga palju mängijaid kes mängis alla võimete.
...
Järgmine nädal on meil mäng Man Cityga ja ma olen rõõmus et see on järjekordne mäng võõrsil ,sest siis see annab meile võimaluse võimeid tõestada.
...
Kui me liiga kümne parema hulgast hooaja lõpuks välja langeme oleks see meile pettumuseks.Meil on veel 9 mängu kuid me oleme ikka heal positsioonil.

eston maravilha
22.03.04, 14:43
mingi uus klubi see derby chelsea või?? roman ostis salaja derby county ja liitis chelseaga????

Hughes
22.03.04, 14:55
ehk mõtles ta väikese tähega derby´t, aga kogemata tuli suurega

Tanel
23.03.04, 20:22
Jah mõtlesin kyll ikka väikeste tähtedega derby`t:D .Aga jama uudis see ,et Inamoto peab ilmselt naasema Jaapanisse ,sest tema koduklubi (Osaka Gamba) küsib Fulhamilt liiga suurt summat ja Fulham ei jaksa seda maksma (ehk 2,5 £).Aga ise loodan ,et Gamba vähendab seda summat.

skint
23.03.04, 20:35

...sest tema koduklubi (Osaka Gamba) küsib Fulhamilt liiga suurt summat ja Fulham ei jaksa seda maksma (ehk 2,5 £)...

Edit: Fulham võiks nüüd kiiresti otsida asendaja Sahale.Näiteks Anelka ,sest muidu pole sellist suurt värava lööjat.Kuigi võideti Leeds 2-0.Loodan ,et tuleks mõni normaalne mängija ,sest raha ju on.

Midagi oleks siin ju pisut nagu viltu... :sega11:

Asi on nii, et juba aasta aega tagasi oli araablasel raha suurelt jaolt otsas, Fulhami alla pani ta seda va pappi palju-palju magama ja fännide nõudmistest oli tal kopp vägagi ees. Saha müük tõi küll leevendust, aga nagu al Idrisi vms ammustel aegadel rõhutas - enam ta oma raha mõttetult lendu ei lase.

Vot nii!

Tanel
23.03.04, 20:40
Oops ma põhinesingi enne nendel vanadel andmetel.Nii häbi :kurb8: .

resorte
23.03.04, 23:23

Jah mõtlesin kyll ikka väikeste tähtedega derby`t:D .Aga jama uudis see ,et Inamoto peab ilmselt naasema Jaapanisse ,sest tema koduklubi (Osaka Gamba) küsib Fulhamilt liiga suurt summat ja Fulham ei jaksa seda maksma (ehk 2,5 £).Aga ise loodan ,et Gamba vähendab seda summat.

Kas Fulhami jaoks on kaks ja pool naela jube suur summa väi?

mikc
23.03.04, 23:34
koom teema,pole ammu nii naernud

Tanel
24.03.04, 09:57
Krt see teema pole mingiks lagastamiseks.Üks võimalus sellist lagastamist vältida on teha mingi eraldi teema kus mõned ennast välja elaksid.Aga Tottile jep see on kahjuks Fulhamile suur raha.:(

realmadridfan
24.03.04, 14:10

Krt see teema pole mingiks lagastamiseks.Üks võimalus sellist lagastamist vältida on teha mingi eraldi teema kus mõned ennast välja elaksid.Aga Tottile jep see on kahjuks Fulhamile suur raha.:(

Einoh..ma ei ütle midagi.:D :D :D

Neth
25.03.04, 02:39

Einoh..ma ei ütle midagi.:D :D :D

Ära parem ütle jah!!!:keel4:

Tanel
27.03.04, 21:03
Täna mängisime võõrsil Man.Cityga väravateta viiki :( .Oleks pidanud võitma kurat kas see pomm ei plahvatanudgu seal Man.City riietusruumis. See läks mulle kõvasti maksma.Krt ma pean kohalike Mafia Bossidega rääkima ,et nad need pommipanijad üles leiavad ja siis saavad surma ka :viha: :deemon: .Oleks meil Saha mänginud me oleks ka võitnud.:oih: Artikli selle mängu kohta saab siit (http://www.fulhamfc.com/displayContent.asp?id=631752&intAreaID=7).

skint
27.03.04, 21:12
Ma ei saa midagi muud öelda - Heints the Koomik!

(Kusjuures see viimane asi on igati allpool arvestust, nii ei saa ju!!)

fitti
27.03.04, 21:21

kurat kas see pomm ei plahvatanudgu seal Man.City riietusruumis.

kurat kui ma oleks mode siis ma teaks mis ma sinuga teeks.
ja vitsa peaks siukse jutu eest andma.

mikc
28.03.04, 00:47

Täna mängisime võõrsil Man.Cityga väravateta viiki :( .Oleks pidanud võitma kurat kas see pomm ei plahvatanudgu seal Man.City riietusruumis. See läks mulle kõvasti maksma.Krt ma pean kohalike Mafia Bossidega rääkima ,et nad need pommipanijad üles leiavad ja siis saavad surma ka :viha: :deemon: .Oleks meil Saha mänginud me oleks ka võitnud.:oih: Artikli selle mängu kohta saab siit (http://www.fulhamfc.com/displayContent.asp?id=631752&intAreaID=7).

Sa peaksid kuidagi mingisuguse systeemi leiutama ja enne igat postituse tegemist raha küsima,sest su jutt on naljakam ja lollim kui mis tahes komöödia ,kuigi sa neid nalju tahtlikult ei tee.:doh:

dimaggio
28.03.04, 15:55
kurat kas see pomm ei plahvatanudgu seal Man.City riietusruumis.

Kui selline asi peaks kunagi juhtuma, siis on kohe teada, kes selle taga on...

ah jaa, henryfan... asphinctersayswhat?!

Tanel
29.03.04, 18:28
Originally posted by peremees

Sa peaksid kuidagi mingisuguse systeemi leiutama ja enne igat postituse tegemist raha küsima,sest su jutt on naljakam ja lollim kui mis tahes komöödia ,kuigi sa neid nalju tahtlikult ei tee.:doh:
Ma pole Pankrotti lähedalgi ja raha pole vaja. Oleks kaamera teex ühe komöödia võib-olla peax Käinas tegema ,aga Laukal saax väga hia video hiiumaa kobamate jalgpallurite ühistreening.Naljadega tgtl see lugu ja ka postidega kui ma kuulan muusikat siis tulevad head postid tavaliselt ja sama lugu ka siis kui ma olen rõõmus :) ,aga kui ma olen vihane/kurb ja kuulan musa siis tulevad kirjavead sisse ja kui ma vihane olen siis ma hakkan ka kergelt inisema.;) Nii ,et enne kui sõimate siis küsige kas sa oled vihane,kurb,rõõmus või kuulad muusikat ;)

NB! How 2 we sleep while the beds are burning...Ütelge seda mulle ja ma panen kohe Novaspace -Beds are Burning käima :P ja seda võib ka öelda I can see it on your eyes there is something ,something you wanna tell me :P

skint
29.03.04, 18:36

Krt see teema pole mingiks lagastamiseks.

Väike asjakohane meeldetuletus, millel ei ole käesoleva teemaga siiski mitte mingisugust seost...

Tanel
29.03.04, 18:47
Üritame ,siis teemat arendada.Fulhami poolkaitsja Steed Malbranque sai kutse Prantsuse koondisesse. Seda ilmselt Zidane puudumise prst ,aga Malbranque liitus Fulhamiga aastal 2001 Lyonist ja tegi oma debüüdi kohe ManU vastu.

Koondisesse kutsuti veel EdWIN Van Der Sar (holland)(irw järjekordne nimi kus on Van Der sees ,neid vist päris palju)Carlos Bocanegra, Brian McBride (mõlemad USA) ja veel osad vennad U21.

Tanel
04.04.04, 15:21
Ja järjekordne viik seekord Birminghamiga kuhu me nii jõuame ,mitte kuskile ,mitte kuskile kui iga mäng viiki mängime:oih: .Mäng jäi 0-0 nagu ikka me ei suutnud Birminghami võita.Saaks siis vähemalt Uefa Cupigi ,ei suuda ikka kuidagi Coleman mängu tööle panna .
Algkooseisud:
Fulham: Van der Sar, Volz, Knight, Goma, Bocanegra, Djetou, Malbranque, Sean Davis, Legwinski, Boa Morte, Hayles. Varupink: Crossley, Inamoto, McBride, Petta, Pearce.

Birmingham: Maik Taylor, Martin Taylor, Cunningham, Upson, Grainger, Johnson, Hughes, Savage, Lazaridis, Morrison, Forssell. Varupink: Bennett, John, Clapham, Tebily, Clemence.

Tanel
10.04.04, 15:15
Fulham mängib suvel sõpruskohtumise Feyenordiga minnakse ,siis Hollandisse. Mäng toimub 8.augustil.Aga täna siis mäng Leicesteriga hetkel kui mina vaatasin oli mängu alguseni 2 tundi ja 42 minutit :P ;)

skint
10.04.04, 15:35

Ja järjekordne viik seekord Birminghamiga kuhu me nii jõuame ,mitte kuskile ,mitte kuskile kui iga mäng viiki mängime:oih: .

Sel hooajal on Fulhamil viike kokku 8, sama palju kui Arsenalil... ja kui aus olla, ega Arsenal polegi ju kuhugi jõudnud :kaval:.
Üheksal Premieri meeskonnal on viike sel hooajal rohkem kui Fulhamil, kolm tiimi on sama palju mänge viigistanud. Põhimõtteliselt ei saa mina ka aru, miks see Fulham nii palju viike teeb, kogu aeg ainult viigid, iga mäng jääb viiki. No 31-st mängust 8 viiki mängida, seda on liiiiga-liiga palju, mitu viiki on suisa ülearu, nii ei jõua ju kuhugi.

Aga täna siis mäng Leicesteriga...

Täna tuleb siis Micky Adamsile pöialt hoida!

Tanel
10.04.04, 15:56
Noh ,aga liiga palju on neid viike järjest tulnud ja praegu ei lähe neid kyll tarvis ,kuid jah Saha lahkus pole enam ründe teravust.

Mikusiku
10.04.04, 17:59
ohhhoo:D ma olen jälle millestki ilma jäänd:doh: kes ütles, kui tipud õigesti kirjutada?:P

Tanel
10.04.04, 18:45

ohhhoo:D ma olen jälle millestki ilma jäänd:doh: kes ütles, kui tipud õigesti kirjutada?:P Noh öelge ajutete hiidlasele ,siis kus mul seal allkirjas viga on

taku*
10.04.04, 19:18
mitte ajuteta vaid ajudeta. Ja koma käib enne tühikut nt. (sina, henryfan, palveta) mitte aga(sina ,henryfan ,palveta);) väike vihje lihtsalt, kuidas üldpilti kaunimaks muuta, muud ei midagi:)

Tanel
10.04.04, 20:09
Palvetamisest oli kasu :ingel: :ingel1: :ingel4: :ingel2: :ingel5: Suutsime täna võita 2:0 Collins John lõi kaks väravat lõpus avastasin sellise asja, et mängu sai live kuulata ja kui mina tööle panin ,siis Boa Morte jooksis vaskakust äärest, värav 2:0 .Siis plägasid komentaatorid veel et Collins John on uus Saha ,aga Saha vana raisk lõi kah täna kolli ,kuid nüüd tuli lõpuks väravaid ja ka võit.:)

Edit: Aplaus Collinile kes siis meistertasid teise värava :r66m7: :r66m7: :r66m7: :sünna: :sünna: ja mina hoian Boa Mortele EMil pöialt ,kui ta koondisesse kutsutakse kuigi mulle Portugal ei meeldi ,siis Boa Mortele elan ikka kaasa.

dimaggio
10.04.04, 20:21

kuigi mulle Portugal ei meeldi ,siis Boa Mortele elan ikka kaasa.
Portugal ei meeldigi, ära jama.

Tanel
10.04.04, 20:33
Originally posted by dimaggio

Portugal ei meeldigi, ära jama.Hmm kle mulle ikka päris kõik võistkonnad kah ei meeldi. Aru te ka ei saa mulle meeldivad klubidest Fulham, Arsenal, Juventus ja Inter ning rahvusmeeskondadest Itaalia(tänu sellele ,et ma pooldan väga Interit ja Juvet) ja Prantsusmaa.Aga ärge tulge mulle nyyd ütlema miks sulle, siis Inglismaa koondis ei meeldi, sest vastus on lihtsalt ei meeldi ;)

Tanel
13.04.04, 11:27
No tuligi raisk kaotus nüüd läheb euroopasse vist raskeks, aga lootust ei tohi kaotada alles paari vooru eest olime viiendad ja nüüd juba kümnendad, kuid neljandast kohast lahutab vaid 5 punkti. Aga 11 Southampton on meist maas tervelt kaks punkti.
Kaotus tuli siis vaid ühe väravaline jäime Andy Cole väravast 0:1 kaotuseisu, kuid 18.aastane Collins John viis meid juhtima 2:1, kuid siis tagusid jällegi Jonathan Douglas ja Lorenzo Amoruso Blackburni juhtima. 60.minutil seadis Luis Boa Morte jalule viigi lõpuks suutis Blackburn võita siis Jonathan Steadi väravast. No tuleb ikka ja jälle mainida Saha, sest ilma temata on meie mäng hakanud alla käima põlema ManU :viha: :deemon: :trafck: Kuid Collins Johnist võib veel asja saada mees vaid 18 aastane ,aga väravaid taob kus hirmus:) Collins John sündis Libeeriasn, kuid nüüd mängib ta hollandi noorte eest (U21). Teda jahtis veel paar klubi kuid õnneks Fulham sai ta endale:). Loodame, et ta on meil uus Saha.

realmadridfan
13.04.04, 17:19

neljandast kohast lahutab vaid 5 punkti. Aga 11 Southampton on meist maas tervelt kaks punkti.

Vaid 5, aga tervelt 2? :oih:

dimaggio
13.04.04, 17:56

No tuleb ikka ja jälle mainida Saha, sest ilma temata on meie mäng hakanud alla käima põlema ManU :viha: :deemon: :trafck:
kuradima Cole ja Yorke, müüdi sinna kuradima Blackburni.
Buuuuuu...

mikc
13.04.04, 18:05

Portugal ei meeldigi, ära jama.Hmm kle mulle ikka päris kõik võistkonnad kah ei meeldi. Aru te ka ei saa mulle meeldivad klubidest Fulham, Arsenal, Juventus ja Inter ning rahvusmeeskondadest Itaalia(tänu sellele ,et ma pooldan väga Interit ja Juvet) ja Prantsusmaa.Aga ärge tulge mulle nyyd ütlema miks sulle, siis Inglismaa koondis ei meeldi, sest vastus on lihtsalt ei meeldi ;)

Mees on müsteerium...

Tanel
13.04.04, 18:28

neljandast kohast lahutab vaid 5 punkti. Aga 11 Southampton on meist maas tervelt kaks punkti.

Vaid 5, aga tervelt 2? :oih: Noh vaid viis on ju nt kui juhtub nii ,et Fulham võidaks nüüd kõik mängud, mis ees ja teised kaotaksid vähemalt kaks seal eespool, siis oleks ju pidu ja CL ;). Aga tervelt kaks see tervelt on sinna lihtsalt toppitud ;)

Tanel
16.04.04, 15:45
Tore Tore Tore. Ka minu pooltatud Fulham liitub ralliga Kezmanile ja siit on Sahale ilmselt asendus tulemas kui me ta loomulikult kätte saame, kuid on ju Saha müügist üle jäänud suur summa (12,8 £ saime ju) nii, et tule siia kezman.Super uudis:õnnelik: :õnnelik: . Võiks veel suvel ju veel Fayed mingi nutsaka Colemanile anda et saaks veel mingi kaitsja ja oleks ta veel nii hea et teeks Inamotole pakumise. Jääme ootama.

eston maravilha
16.04.04, 17:11
päris homot kaitsajt tahad.. teeks kohe inamotole pakkumise ja puha.. full-of-man-ham fc??

Tanel
16.04.04, 23:41
Originally posted by eston#21

päris homot kaitsajt tahad.. teeks kohe inamotole pakkumise ja puha.. full-of-man-ham fc??Me taheme lesbarist kaitsjat ;)

Tanel
17.04.04, 20:27
No nii tippklubidel on meiega raskusi 0-0 Anfieldilt, kes ei mäletaks veel võitu Old Traffordilt 3-1:lahe: . Ma kuulasin esimese poolaja ära suurepärast mängu näitas küll Fulham umbes 40 minutite kandis tuli kaks ülihead võimalust Luis Boa Mortel ja Collin Johnil. Väravavahid olid täna mõlemal meeskonnal super veel eksis ka Liverpoolil Gerrard penaltil ja ma pakun, et ilmselt tuli sealt Van Der Sari tõrje ;).

Algkooseisud:

Liverpool:
Dudek , Carragher , Henchoz , Hyypia , Riise , Smicer , Hamann , Gerrard , Kewell , Cheyrou , Owen

Fulham:
van der Sar , Volz , Pearce , Goma , Bocanegra , Malbranque , Legwinski , Djetou , Petta , Boa Morte , John

Cerny Petr
21.04.04, 18:38
Siukene küsimus tekkis, et millega see lätlane Stolcers ka viimasel ajal tegeleb? Mängudes pole teist märganud, lahkumisest pole ka kuulnud. Vigastatud? Laenul kuskil kaugel? Või mis...?

Tanel
21.04.04, 21:28
Originally posted by Cerny Petr

Siukene küsimus tekkis, et millega see lätlane Stolcers ka viimasel ajal tegeleb? Mängudes pole teist märganud, lahkumisest pole ka kuulnud. Vigastatud? Laenul kuskil kaugel? Või mis...?Erilist ei tea aga jah Reservide eest käib muidu platsil. Aga jah mina just mingi Colemani mõtete lugeja pole. Ei mahu ilmselt sinna poolkaitse algkooseisu ei , aga jah pingile vist kah ei saa :(

Tanel
22.04.04, 20:07
Charlton tuleb külla

Charlton tuleb Londoni teisest otsast meile külla, kohtuvad Londoni paremuselt kolmas ja neljas tiim. Charlton võitis tänavu Fulhamit 3-1, mis oli aga nende esimene võit viies liiga mängus Fulhami vastu. Fulham on saanud viis korda kodus pähe lastes lüüa ühe värava rohkem kui ise löönud. Charltoni edu aluseks võib lugeda ka nende väravavaht Dean Kielyt. Ta on võõrsil tõrjunud 82 protsendiselt. Ainuke mängija kes on teinud Kielyst(132 tõrjet) tänavu rohkem tõrjeid on meie Edwin Van Der Sar, kes on oma värava päästnud 140 korda. Karta tuleb Charltoni peamängu kuna nad on löönud neli viimast liiga väravat just peaga. Nende peaga tabavus protsent on umbes 18 %, mis on liiga suurim. Fulham aga on tabeli taga skoorides peaga 5,5 protsendiselt. Aga meie kasuks räägib fakt, et Charlton on võitnud Londoni vastast viimases seitsmes mängus vaid ühe korra, aga ükskord peab see ju lõpema. Mõlemad klubid on siis kaotanud ka oma mängijaid tipp klubidele neist teada tuntud Scott Parker (Charlton -> Chelsea) ja Louis Saha (Fulham -> ManU). MÄng on meile oluline selle euroopasse pääsemise koha pealt.

Ees on veel peale selle mängu:
Laupäeval 1.mail võõrsil Portsmouth ...
Pühapäeval 9.mail kodus Arsenal :lahe:
Laupäeval 15.mail võõrsil Bolton

Loodame, et Van Der Sar on hoos ja rünne toimib.

dimaggio
22.04.04, 20:47
Statistik...:doh:

Tanel
24.04.04, 18:26
Mäng on alganud Fulhami survega seis on 1:0. Luis Boa Morte tõmmati karistusalas maha ja Steed Malbranque lõi penaltis 1:0. Steed Malbranquele oli see tänavune kuues värav Premiershipis. Penalt realiseeriti siis 18.minutil.

Ma hakkan muuda nuppu kasutama nii, et pole tarvis närvi minna.

Algkooseisud kah:
Fulham: van der Sar, Volz, Goma, Bocanegra, Djetou, Pearce, Petta, Legwinski, John, Boa Morte, Malbranque. Varupink: Crossley, Inamoto, McBride, Knight, Davis(hetkel peaks juba mängus olema).

Charlton: Kiely, Young, Powell, Holland, Hreidarsson, Fortune, Stuart, Jensen, Euell, Cole, Konchesky. Subs: Royce, Perry, Kishishev, Di Canio, Johansson.

Fulham surub ikka esimesel poolajal päästis Kiely veel Charltoni ära.

Sean Davis, kes tuli vahetusest sisse realiseeris Luis Boa Morte eeltöö ning seis 2:0!!!! :lahe: :õnnelik:

Vahepeal on tulnud meil sellised vahetused: Collinsh John OUT Brian McBride IN ; Boa Morte OUT Inamoto IN

Kiely on pidanud veel paar korda Charltonit päästma suuremasse kaotusseisu jäämisest.

Vile kõlas. Natuke enne vilet lõi McBride palli pealöögist posti.

Tanel
26.04.04, 17:37
Ja kellel on soovi hääletada Fulhami paremaid mängijaid tänavusel hooajal klikkigu siia (http://www.fulhamfc.com/util/Votings.asp). Hääletuse kuuluvad Parim noor mängija, Parim värav ja Parim Mängija. Ise hääletasin: Buari (young player of the year), Edwin Van Der Sar (player of the year) ning parimaks väravaks Sean Davise löögi Leedsi vastu. Kui hääletasite andke kah teada kelle valisite.

Tulemused peaks teada saama 18.mai.

Tanel
29.04.04, 21:11
Portsmouth võõrsil, kas läheb raskeks? Vorm on viimasel ajal tõusu teel, kuid Portsmouth on kodus ka väga tugevasti mänginud. Kuid jah Portsmouth pole meid ammu võitnud juba, viimases kuues mängus võõrsil 2 võitu ja 4 viiki. Fulham pole 3 mängu järjest võõrsil väravat sisse lasknud, mis on väga hea näitaja. Kuid Pompeyd lähevad kah kindlasti täiega mängima kuna tuleb hoiduda väljalangemisest. Pompeyde poolt tuleb karta kindlasti nende nigeerlasest ründajat Yakubut, kes viimases kuues mängus viis väravat. Kuid kui meie oleme viimases mängus ka väga palju võimalusi tekitanud ja enam jaolt on päästnud vastaseid väravavaht. Kui Fulham võtab võidu, siis on meie tänavune punkti arv üle 50 ja tõuseme inglise klubide top 10-sse. Ründeliini tuleb suvel nüüd kindlasti uus ründaja sepkulleritud on näiteks Prso ja Kezmani ümber, kuid neid nimesi on veel mingit huvi on Fulham näidanud ka Rivaldo vastu. Ilmselt eesmärk on saada euroopasse.

Reservid panid kotti Millwalli omad 1-0. Fulham oli suruvamaks pooleks.
Meie algkooseis:
Flitney, Leacock, Fontaine, Watkins, Green; Buari, Pratley, T Davis, Harley, Kouadio, Noble

Tanel
01.05.04, 20:47
Täna, siis Portsmouthiga 1:1, kas olla rõõmus või mitte :kaval:. Kui Portsmouthi vormi arvestada, siis vist peaks olema küll. Mäng oli suht pingeline ja skoor suudeti avada alles 80 minutil Portsmouhti ründaja Yakubu poolt, keda tuligi kõige enam karta. Mängus ka Fulhami poolel üsna palju kollaseid.(Inamoto, Goma, Bocanegra ja Legwinski). 85.minutil suutis õnneks vahetusest sisse tulnud ründaja Brian McBride kauglöögiga viigistada :õnnelik:. Mängu seis siis jäigi 1:1.

Meie algkooseis:
Van der Sar, Volz, Goma, Pearce, Bocanegra, Inamoto, Legwinski, Malbranque, Djetou, Sean Davis, Boa Morte

Meie pink:
Crossley, McBride, Petta, Collins John, Hudson

Selle mänguga on siis Portsmouthil praktiliselt kindel koht Premier Leagues ka järgmisel aastal. Tabelis oleme me küll seitsmendad ja Uefa Cupi kohal, kuid Bolton kes on meist ühe mängu vähem pidanud jääb maha 2 punkti.

Tanel
05.05.04, 21:56
Alan Mullery- Võimalustest võita gunnereid...

Allan Mullery räägib siis Fulhami võimalustest võita gunnereid.

Laupäeval Fratton Parkil oleks Fulham võinud vabalt võita. Kui oleks läinud ka Sean Davise löök väravasse, mis oli muidugi väravale väga lähedal. Fulham mängis Portsmouthi vastu väga hea võõrsil mängu. Muidugi on paljude arvates läinud hooaja teise poole vorm alla võrreldes esimese poolega. Lihtne fakt on, et Fulham saab heasi tulemusi ja teda on ka kodus väga raske võita. Colemanil pole mitte mingit põhjust miks oma taktikat muutma peaks, ükskõik mis teised ka ütlevad. Sean Davis on endale võistkonnas uut rolli leidmas, muidu nagu kaitsev Davis on muutunud väga ründavaks mängijaks. Tema suhted fännidega läksid muidui jahedaks kui ta nõudis üleminekut, aga nagu näha on ta saanud sisse mängu mida ta siin enne mängides nautis:). Ma oleks väga rõõmus nähes Fulhamit esimese tiimina, kes tänavu suudaks Arsenali võita, aga nende tahtmine lõpetada hooaeg ilma kaotuseta on võimas. Arsenali kõige suurem petumus oli kindlasti välja langemine CList, nad oleks võitnud Monaco mõlemas ringis. Aga see on ajalugu! Fulhamile tuleb kindalsti üks hooaja raskemaid mänge. See on ka Fulhami viimane kodu mäng tänavusel hooajal, järgmine hooaeg jooksevad valged jälle Craven Cottageril. Fännid on väga rõõmsad et saab tagasi Craven Cottagerile pöörududa. Fulham on Loftus Roadil saanud 10 kaotust, mis on väga hea tulemus. Ilmselt on Craven Cottageril keskmiselt 22 000 inimest.

The end!!!

Üks uudis kah: Fulhami selle kuu parimaks mängijaks valiti noor 18 aastane Libeeria päritolu Hollanid U21 koondislane Collins John.:õnnelik:

See tõlge tuli nüüd ilmselt natuke kohmakas, aga natuke saab ikka aru :P

fitti
05.05.04, 23:49
võibolla sellepärast, et ma olen õlut joonud ja mul on hea tuju, a ma tahaks tegelt siinkohal koolitatud pedagoogina esile tuua anriifänni kui eeskujulikku järelkasvu esindajat.
kui sa ikka tõesti oled 91 sündinud, siis sa tõlgid inglise keelt päris märkimisväärselt hästi - või siis tunnista üles et keegi aitas kah? (tra mul vend aint aasta noorem ja käib koolis, kus inglis on phmtselt peamine aine - aga sellise tekstiga ta hakkama ei saaks)
katsu nüüd see lemmikmansa kah lõpuks välja selekteerida ja sinust saab veel asja! /ps hint-hint: fulham on hea valik, vähemalt premierimansa; unusta need itaalia joped ära... :silm4:

eston maravilha
06.05.04, 02:50
fitti, mina kaldun arvama et viga on siiski tarbitud humalajoogis.. sellest, tont teab mis keele grammatikareeglitele vastacvast lõigust, oli suht võimatu midagi konstuktiivset välja lugeda. sean daivs päris hea; kuskil staadionil 10 kaotust saada on hea, oleks võinud võita WTF???

Martin
06.05.04, 10:32
Originally posted by fittibaldi
kui sa ikka tõesti oled 91 sündinud, siis sa tõlgid inglise keelt päris märkimisväärselt hästi - või siis tunnista üles et keegi aitas kah?

Tõlge võib sõna-sõnalt küll ilus olla, kuid emakeeles on lausetes sõnadel siiski kindel järjekord. Vihjena võiks öelda, et antud võõrkeeles ei ole see sama. Sellest tekivad aga lausemonstrumid, millest saab küll aru, kuid mis pole loogilised.

fitti
06.05.04, 10:57
hahaa, andeks poisid ja tydrukud, ma olin eile äärmiselt ylemeelikus tujus...
:myts2:

aga noh las poisil oli ka hea päev

Tanel
06.05.04, 12:14
Ei ma ei kasutanud abi, aga njah inglise keel on mul ainuke viis tunnistusel :P. Aga eile leidsin jälle midagi sellist, mis seondab Kezmanit Fulhamiga, aga enne seda kui käes on 1.september 2004, kui ülemineku tähtaeg saab läbi pole midagi kindel. Aga jah see on praktiliselt kindel, et üks uus ründaja tuleb ja see ei ole teps mitte tundmatu mees ilmeselt ;)

eston maravilha
06.05.04, 13:35

Aga jah see on praktiliselt kindel, et üks uus ründaja tuleb ja see ei ole teps mitte tundmatu mees ilmeselt ;)

gabriel batistuta???

Tanel
06.05.04, 16:02
Ei mitte Batikoll liiga vana :P:D.

Kas me suudame siis ikkagi Arsenali võita...

Fulham on hetkel heas vormis, aga Arsenal on praktiliselt alati heas vormis. Kuigi nad pole võõrsil võitnud peale Blackburni mängu tuleb neid ikka karta, aga tuleb ära kasutada seda, et Arsenal laseb hetkel nagu rohkem pingi meestel mängida. Me peame kindlasti panema lauale ülihea mängu, millest võib tulla lehtedesse pealkiri: \"Fulham purustas Arsenali!\" ja jutt ei ole lühike. Aga ei tohi me ainult ründama minna isegi Arsenali varu ründajad on väga tasemel. Lootma peab loomulikult ka Edwin Van Der Sari heale mängule. Aga me ei saa välistada võimalust , et Arsenal ei tule juhuslikult platsile ilma Vieira, Henry, Piresi ja teisteta. Kui natuke statistikast rääkida, siis Arsenal on Premieris söötude kohalejõudmise koha pealt parim tiim 81 protsendiga. Aga tugev on ka nende kaitseliin, mis on tänavu sisse lasknud vaid 25 väravat. Aga Fulham on muidugi väga tugev keksväli mis võib mõnel heal päeval isegi tipptiimidele peavalu valmistada. Coleman tahab väga võita ja tulla esimesek võistkonnaks, kes võitmatuid võitnud.

eston maravilha
06.05.04, 16:05
palun lõpeta tõlkeprogrammide kasutamine artiklite tõlkimisel.. anna parem inglisekeelne tekst kui mingi võsaeluka dialektis eesti keel

Tanel
06.05.04, 16:18

palun lõpeta tõlkeprogrammide kasutamine artiklite tõlkimisel.. anna parem inglisekeelne tekst kui mingi võsaeluka dialektis eesti keeloot mis nüüd viga oli :oih: üle lugedes küll ei tundunud midagi hullu. Mõned tähed jäid puudu ja ma ei kasuta tõlkeprogramme!

eston maravilha
06.05.04, 16:21
kuidas saabki sulle kui autorile tekst imellik tunduda kui sa ise selle just valmis oled kirjutanud..

Martin
06.05.04, 16:39

palun lõpeta tõlkeprogrammide kasutamine artiklite tõlkimisel.. anna parem inglisekeelne tekst kui mingi võsaeluka dialektis eesti keeloot mis nüüd viga oli :oih: üle lugedes küll ei tundunud midagi hullu. Mõned tähed jäid puudu ja ma ei kasuta tõlkeprogramme!

Vihjeks: alus-öeldis-sihitis. Mine küsi õpetajalt, et mida see meie lauseehituse puhul tähendab.

Ja lisaküsimusena: kas peale on sama mis pärast? Kas enne mängu ja peale mängu või enne mängu ning pärast mängu? Samuti tahaks ma teada, et kes on Pingi mees? Eeldan, et tegemist on mingi isikuga Arsenali meeskonnast. Samuti pakuks huvi, et kes on Arsenali mees Varu Ründaja, kas tuntud itaallasest malestaar? Kas peavalu valmistatakse? Kas saab lihtsalt tasemel olla? Kas võitmatuid on võimalik võita? jne..

Mõtteainet ju on.

Tanel
06.05.04, 16:49
Küsimuste vastused :P: 1.)tahtis vist olla jah 2.)??? 3.)minu jaoks näeb see välja mehena, kes tavaliselt põhikooseisu ei pääse ja istub kuni mängu saamiseni pingil 4.)ei ole itaalia male staar. Samuti mees kes põhikooseisu ei mahu. 5.) võib-olla ehk raskusi ;) 6.)vist küll:kaval: 7.)Noh ega ma kohe otseses mõttes ei mõelnud seda ehk tegelikult mõtlesin hoopis seda, et võidame seni veel liigas mitte kaotanud tiimi ;)

Ja muide ma ei tõlkinud kogu teksti osa lisasin ise ka!!!

Edit: Kui mu postituste sisu ei meeldi võin vabalt uttu tõmmata siit. Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.

Martin
06.05.04, 17:04
Küsimuste vastused :P: 1.)tahtis vist olla jah 2.)??? 3.)minu jaoks näeb see välja mehena, kes tavaliselt põhikooseisu ei pääse ja istub kuni mängu saamiseni pingil 4.)ei ole itaalia male staar. Samuti mees kes põhikooseisu ei mahu. 5.) võib-olla ehk raskusi ;) 6.)vist küll:kaval: 7.)Noh ega ma kohe otseses mõttes ei mõelnud seda ehk tegelikult mõtlesin hoopis seda, et võidame seni veel liigas mitte kaotanud tiimi ;)
Sa ei saanud vist eriti ikka aru.

Ei ole pingi mees, on pingimees ((ehk grammatika - Toom Õunapuul on selle kohta väga tore kokkuvõtlik vihik (tegelikult on tal mitmeid väga häid õppematerjale), lase emal-isal osta ja saad kindlasti targemaks)) jne... Peavalu tekitatakse. Peale ei ole sama mis pärast jne.

Kuid kõige olulisem vihje on ikkagi: alus-öeldis-sihitis. Suhtle sellel teemal oma emakeele õpetajaga. Võid oma tekste ka talle näidata, ta selgitaks sulle kindlasti minu vihje sisu.

eston maravilha
06.05.04, 17:10

Edit: Kui mu postituste sisu ei meeldi võin vabalt uttu tõmmata siit. Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.

tõmba nahhui jah siit ja võta oma retardeerunud sõbrad ka kaasa

zaz
06.05.04, 17:13
Ja muide ma ei tõlkinud kogu teksti osa lisasin ise ka!!!

Sellest lausest ei taha ma kuidagi kohe aru saada:sega1:
Pärast pikka mõtlemist nuputasin ma midagi välja, kuid ei tea kas see ka õige tuli:sega9:

Kas asi oli mõeldud ni: Kogu tekst ei ole lihtsalt tõlgitud, osa asju/infii/juttu lisasin ise kah.

Tanel
06.05.04, 17:38

tõmba nahhui jah siit ja võta oma retardeerunud sõbrad ka kaasaOotan arvamusi ühest ei piisa!!!

17
06.05.04, 18:40

...4.)ei ole itaalia male staar ... ...Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.

Eesti keel, eesti keel poiss....

Tanel
06.05.04, 18:42
Originally posted by Roberto Carlos

...4.)ei ole itaalia male staar ... ...Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.

Eesti keel, eesti keel poiss....Tänan mees aga nö mõnnelgi hoidsin ilmselt n-i liiga kaua peal.

Tanel
07.05.04, 20:49
Selline tore uudis:
Meie naised võivad võita liiga tiitli. Selleks tuleb lihtsalt Arsenali naised kotti pista, aga mängus on tõeline pinge kuna kui Arsenal võidab on nemad tiitli kotti pistnud. Juhul kui, aga mäng jääb viiki võib tiitli võita Charlton. Põnev...:kaval:. Saaks nüüd selle kooseisu ka nii tugevaks mida rohkem jälgitakse :P.

Tanel
10.05.04, 14:18
Ei saanud Arsenalist tänu Van Der Sari ülisuurele veale. :( Ja siin on vist bye-bye europe!!! Aga järgmine aasta, suured hoitke eest.:lahe: Aga hooaeg on olnud suurepärane, olime ju ikkagi ühed autsaiderid.:D

Kuna hooaja lõpp läheneb paneks üles suvised sõpruskohtumised:
Home:
Watford: Sat 10th July
Celtic: Sun 18th July
Rangers: Sat 24th July

Away:
Partick Thistle, Wed 28th July
Hearts: Sat 31st July
Feyenoord, Sun 8th Aug

SleepWalking
10.05.04, 14:29
Aga hooaeg on olnud suurepärane, olime ju ikkagi ühed autsaiderid.:D

:)

ertz
10.05.04, 15:13
hehe V.D.Sar sai jah päris kena munausega hakkama Arse vastu, umbes samalaadne flopp nagu tema belglasest kolleeg De Wilde toime pani Euro2000 aegu :)

Tanel
10.05.04, 15:56
Originally posted by erts

hehe V.D.Sar sai jah päris kena munausega hakkama Arse vastu, umbes samalaadne flopp nagu tema belglasest kolleeg De Wilde toime pani Euro2000 aegu :)Ma ei saa ikka sellest hoobist üle, kuidas Premieri tänavune parim vv teha sellise prohmaka :kaval:. Aga mees on tegelikult premieri tänavune parim vv :):õnnelik:. Premieris on ta vist kõige rohkem clean sheete teinud. Aga ära peame hoidma suvel keskvälja staaride (malbranque, boa morte jne) lahkumise kuna tegelikult on see päris võimalik, et mõned tugevamad võistkonnad on huvitatud :(. Aga usun, et saab hakkama kuna tegelikult suutsid ju minu arust ka Sahale tehtud pakkumisi tagasi lükkata, aga SAha käitumine ajas väga närvi oleks vähemalt hooaja aitanud lõppetada :deemon: . Aga jah nüüd pilgud järgmisele mängule :lahe:.

eston maravilha
10.05.04, 16:10
premieri parim väravavaht - lubage naerda.. HAHAHAHAHAHAAAAAA

Tanel
10.05.04, 16:12

premieri parim väravavaht - lubage naerda.. HAHAHAHAHAHAAAAAA Igal inimesel oma arvamus!!! Ja muide, miks mitte? Suurepärane hooaeg tänavu.

Edit: Siin mind natuke vihastanud mees: http://www.football365.com/fun_downloads/lookalikes/story_109390.shtml :P

SleepWalking
10.05.04, 16:13
Premieris on ta vist kõige rohkem clean sheete teinud.

vat ei ole, lehmanni jens on selles osas ikka veel edukam olnud.

Tanel
10.05.04, 16:18
Originally posted by SleepWalking

Premieris on ta vist kõige rohkem clean sheete teinud.

vat ei ole, lehmanni jens on selles osas ikka veel edukam olnud.
jap peale seda mängu on mõõda läinud :(.
Huvi pärast paneks, siis Top 15 üles ka:
1 Lehmann (Arsenal) 15
2 Van der Sar (Fulham) 14
3 Cudicini (Chelsea) 13
4 Dudek (Liverpool) 13
5 Schwarzer (Middlesbrough) 13
6 Taylor (Birmingham) 13
7 Sorensen (Aston Villa) 12
8 Given (Newcastle) 11
9 Howard (Man Utd) 11
10 Jaaskelainen (Bolton) 10
11 Kiely (Charlton) 10
12 Martyn (Everton) 10
13 Walker (Leicester) 9
14 Friedel (Blackburn) 8
15 Jones (Wolves) 8

Avastasin, et Fulham on inglise liiga fair play tabeli viies meeskond :)

Edit: Aga Van Der Sar on ühe mängu vähem teinud (muidugi Lehmannist) :P
Edit jr: Üks viga veel parandatud, aga jah leht ajas vist udu :D

skint
10.05.04, 16:32

1 Lehmann (Arsenal) 15

Nüüd siis sai Henryfänni enese käe läbi kinnitust, et van der Sar polegi Premieri parim väravavaht... hoopis Jens on ju ;). On ju ikka nii, et see, kellel on rohkem nullimänge, see on parim väravavaht?? Või on hoopis see parim, kes juhib tabelit teemas \"Inglise liiga parim ...\"?

Oi kui kurb, enam polegi henryfani lemmikmeeskonnal kõige rohkem nullimänge, või oot.... Arsenal oli ka ju ikka hea klubi!

Tanel
10.05.04, 16:39
Originally posted by efafan

1 Lehmann (Arsenal) 15

Nüüd siis sai Henryfänni enese käe läbi kinnitust, et van der Sar polegi Premieri parim väravavaht... hoopis Jens on ju ;). On ju ikka nii, et see, kellel on rohkem nullimänge, see on parim väravavaht?? Või on hoopis see parim, kes juhib tabelit teemas \"Inglise liiga parim ...\"?

Oi kui kurb, enam polegi henryfani lemmikmeeskonnal kõige rohkem nullimänge, või oot.... Arsenal oli ka ju ikka hea klubi! Ma ei ütlegi, et näiteks Chelsea on sitt klubi, sest ta ei meeldi mulle. Ja ma pole nagu ütlenud, et Arsenal koba on ja muide meie väravas on seisnud ka Crossely ja ülivana Beasant (44 või on 45) mõlemad siis ühe mängu, aga jah eks igaüks arvab kes on parem. Ma ei kritiseeri siin kellegi arvamust ;)

Edit: ja ega tegelt see clean sheet oleneb sellest mis mehed sinust eespool paiknevad (kaitsjad, poolkaitsjad...ründajad suurt rolli just vastast värava sündimisel tavaliselt ei mängi).

Edit jr: oops Beasant pole ikka mänginud, aga Crossely pole ka ikkagi, aga imelik miks Van Der Sar siis 36 mängu teinud, aga Jens 37:doh:. Kes siis selles ühes mängus FUlhami väravas seisis:kaval:

Tanel
12.05.04, 22:26
Meiega seotatakse mõne kollase lehe väitel Juventuse mängijaid Brighi kes täiendaks meie keskvälja ja Sculli kes astuks väljakule ühe ründajana. Veel seostatakse meiega 33 aastat vana kreeka koondise väravavahti Nikopolidist. Ilmselt peab olema küll pingil ja tegelema sellega, mis Maik Taylor paari aasta eest tegi, kuid vähemalt on nüüd pingilt korralik väravavaht võtta siis kui Nikopolidis peaks siia juhtuma :). Või äkki on mees nii hea, et tõukab Van Der Sari pingile :kaval:. Elame, näeme...

Tanel
13.05.04, 15:02
Kas me tõuseme ühe koha...

Eelseisva mänguga on meil võimalus tõusta tabelis üks koht, kaheksandaks. Vastaseks, siis hetkel üliheas vormis olev Bolton, kes võitnud kõik oma viimased viis mängu. Kuid ega see kaotus nüüd palju ei loeks ka kuna euroopasse me ikkagi ei pääse tänavu :(. Ise ei peaks nüüd viiki pettumuseks, järgmine aasta oleme me kindlasti tugevamad. Meie võõrsil vormi vaadata tuleb viik ära. Bolton mängib ka vägagi ründavas stiilis jalgpalli. Viimases kolmes mängus on löödud kodus 11 väravat ja sisse lastud 4. Aga Boltonil ei päästa ka selle mängu võitmine euro kohta kuna väravate vahe viiendal kohal oleva võistkonnaga on 12 väravat ehk vaja ütleme 7:1 samal ajal peaks Aston Villa kaotama Manule kodus seisuga 7:0 või siis natuke neid skoore siia sinaa sätida ;). Mees keda Boltoni poolelt karta tuleb on kindlasti, aga Jay Jay Okocha, kõik teavad ilmselt milleks. Aga Fulham võib seitsmenda koha saavutamisel tõusta londoni edukuselt kolmandaks klubiks, hetkel sellel kohal Charlton.

Ühte ründajat seostati veel ühe kollase lehe väitel meiega, nimelt Evertoni Kanada koondislasest mängija Radzinski. Vaevalt, et see nüüd tõele vasta, aga eks suvi läheneb ja siis saab teada.

Tanel
14.05.04, 14:32
Uudiseid Loftus Roadilt :P

Chris Coleman andis väikese intervjuu ja siin sellest mõni huvitav küsimus mida küsiti:

Mis siis Colemani lepingust saab?
\"Me veel Stevega natuke kaalume, aga palju enam aega pole kuna suvi tulemas ja me ei taha minna eelhooajale ilma uute lepinguteta.\" (väidetavalt on 99% kindel et Colmena sõlmib lepingu :))

Mis Inamotost saab?
\"Mulle pole teatatud ühestki toimuvast progressist, aga ma loodan, et ta liitub meiega. Arvan, et Osaka alandas küsitavat hinda ja Inamotost saab tuleval hooajal täielik Fulhami mängija.
Me pole veel pakkumist teinud, aga kui me selle teeme peame vaatama kuidas Osaka sellele vastab.\"

Suvel liituvatest mängijatest?
\"Ma arvan, et meid seostatakse kõigiga kelle hinna me oleme võimelised välja maksma. Aga asja kehvem pool on see, et paljuid meie mängijaid seostatakse teiste klubidega. Ma olen juba öelnud, et tahan tuua võistkonda ühe hea ründaja ja lisaks veel üks kaks teist mängijat. Me ei saa peatada spekulatsioone ja ei avalda ka neid nimesi keda me jahime. (Äkki üks saab olema Kezman, teine siis väravavaht Nikopolidis ja kolmas mees võib-olla Chelsea Alexei Smertin, kuid ise loodan veel rohkem mängijaid suvel näha kuna osadel suhteliselt normaalsetel mängijatel meie jaoks on leping lõppemas ja võiks ju tasuta ära näpsata mõne kaitsja näiteks Melchioti.)

Meie noor oma ksvandik David Prantley sõlmis 2 aastase lepingu!

Tanel
15.05.04, 20:05
Ja me võitsime võõrsil 2:0 Boltonit, koos sellega lõpetasime ka nende viie mängulise võitude seeria. Saavutasime klubi parima koha premier leagues, järgmine aasta oleme veel eespool ;). Tänane mäng möödus ilusti Brian McBride täitis Saha kohust ja lõi täna 2 väravat. Luis Boa Mortel oli mõlema värava tekkimisel vägagi suur roll, seda meest ei tohi me nüüd suvel ära lasta. Brian McBride väravad tulid mõlemad suhteliselt värava eest. Paar minutit enne McBride teist väravat oli selline kahtlane olukord, kus Bolton oleks peaaegu penalti saanud. Õnneks ei tulnud penaltit ja paari minuti pärast sahises hoopis teisel väljaku poolel asuv võrk :). Järgmine hooaeg lähme tagasi oma õigele kodustaadionile, mis on meid teenindanud juba 19.sajandi lõpust. Chris Coleman ja Edwin Van Der Sar on ilmselt tänavuse edu võtmed. Jään ootama ülemineku perioodi ja augusti kuud kui uus hooaeg saab oma jätku. Aga hetkel ootan, et Coleman sõlmiks uue lepingu.

Edit: Lehmann VS. Van Der Sar lõppetasid siis clean sheetide tabeli liidrikohtade jagajana mõlemal 15 mängu, kus pole palli väravast ära korjata tarvis olnud :lahe:

mikc
17.05.04, 00:03

EHEH!
Lp. Henryfan va täkk saatis PS ja k2skis mul ennast põlema panna:lahe:
Oujeeeee....tõmba jah nahhui väike pärdik!

Tanel
17.05.04, 14:33
Originally posted by peremees

EHEH!
Lp. Henryfan va täkk saatis PS ja k2skis mul ennast põlema panna:lahe:
Oujeeeee....tõmba jah nahhui väike pärdik!Tead hetke seisuga pole see enam võimalik! Mul paar muud asja seoses saidiga ;). Ja küll sul võttab privade vaatamiseks aega :P see on juba paar nädalat vana, kuid ei hakka oma lemmik teemat risustama rohkem ;)

Tanel
22.05.04, 00:39
Minu väikene vaade hooajale :).

Hooajal algul autsaideriks ristitud Fulham suutis uue treeneri Chris Colemaniga üllatada absoluutselt kõiki vist. Coleman sisestas mängijatesse usku ja näe autsaideritena olime vahepeal isegi kohal Meistrite Liigasse, kes seda uskus pidi olema ikka tõline ma ei tea kes. Hooaja tippsündmuseks võib märkida ajaloolist võitu Old Traffordil. Väga õnnestunuks osutus aga Moritz Volzi laenamine, suurepärast tööd on see noor Arsenali 20 aastane vasakkaitsja teinud, mitu korda valitud isegi nädala tiimidesse. Kui võimalus on tuleb see mees ära näpsata. Tahaks muidugi Inamoto mängija õigusi omama hakata, aga jah summa 2,5 miljonit naela mis Osaka Gamba küsib on liiga suur.
Hooaja teine pool aga läks tänu ManU debiilse juhtkonna tõttu persse, ostsid meie parima ründaja ära. Aga tore oli see, et suudeti vist pakkumine tagasi lükata, aga siis hakkas Saha virisema ja kadunud ta 12 miljoni naela eest oligi:viha:. Suudeti veel endale hankida noor Hollandi U19 koondislane Collins John, kes suutis lüüa meie eest 4 väravat.
Hooaja tähtmängijaks minu silmis kujunes Edwin Van Der Sar, kes oma tõrjetega päästis nii mitmelgi korral Fulhami väravast. Vägagi head mängu näitasid keskvälja mehed Luis Boa Morte ja Steed Malbranque. Hooaja lõppus tundus meestel peal olevat ka väikene väsimus kuna ega need ründajad saidki umbes kolm head võimalust mängus umbes.
Üldkokkuvõteks võiks öelda, olime ootamatud, keegi ei teadnud millal me võidame, millal mitte ja hooaeg oli hea.

Toredat suve soovib,
henryfan!

sicmic
22.05.04, 01:49

Minu väikene vaade hooajale :).

Hooaja teine pool aga läks tänu ManU debiilse juhtkonna tõttu persse, ostsid meie parima ründaja ära. Aga tore oli see, et suudeti vist pakkumine tagasi lükata, aga siis hakkas Saha virisema ja kadunud ta 12 miljoni naela eest oligi:viha:.

Toredat suve soovib,
henryfan!

Jah, klubid peaksid teistelt ikka halvemaid pallureid ära ostma, neid, kes ise ei taha klubi vahetada. Täiesti debiilina tunnen ManU fännina ennastki :D. 12 miljonit on muidugi köömes.

Toredat suve sullegi. Kool saab läbi, aga ürita grammatikaga sina peale saada, eksole. :)

daK
23.05.04, 02:46

.. Moritz Volzi laenamine, suurepärast tööd on see noor Arsenali 20 aastane vasakkaitsja ...

ei tea mis positsiooni ta f\'hamis mängib, kuid arsenalis oli ta ikka paremkaitsja!!!

Tanel
23.05.04, 10:01
Originally posted by daK

.. Moritz Volzi laenamine, suurepärast tööd on see noor Arsenali 20 aastane vasakkaitsja ...

ei tea mis positsiooni ta f\'hamis mängib, kuid arsenalis oli ta ikka paremkaitsja!!!Kurat jah, ma olen ikka loll :keel4: Ma ajan kogu aeg vasaku ja parema sassi :D :(

Aga äkki kedagi huvitab see:

Apart from Liverpool, three other Premiership clubs are being linked with fresh investment from Thailand.
Thailand prime minister Thaksin Shinawatra\'s hopes of buying a 30 per cent stake in Liverpool won\'t be confirmed for another six weeks.

Meanwhile, Fulham, Manchester City and Everton are also being linked with investors from Bangkok. Thailand dedicated an amazing 55 hours of Premiership football on local TV last week.

See esimene klubi oleks kõige parem ;) ikkagi lõpetas kõige paremal kohal ;)
:õnnelik:

Ja väidetavalt on Marseille pidamas Fulhamiga läbirääkimisi Marleti mängija oskuste omamiseks. Aga seda vaid laenuna :viha: (ostku ära raisk:viha: )

Siis on seostatud veel meiega Evertoni ründajat Radzinskit, Blackburni Yorket :D:D:D:D, Inamoto hinda alandati :).

vandersell
24.05.04, 10:28
Väga õnnestunuks osutus aga Moritz Volzi laenamine, suurepärast tööd on see noor Arsenali 20 aastane vasakkaitsja teinud, mitu korda valitud isegi nädala tiimidesse. Kui võimalus on tuleb see mees ära näpsata.
Kas mu mälu mälu veab mind alt, kui ütlen, et Volz ongi täieõiguslik Fulhami mängija, ning mitte laenulepinguga :kratsti:

Tanel
24.05.04, 14:48
Originally posted by vandersell

Väga õnnestunuks osutus aga Moritz Volzi laenamine, suurepärast tööd on see noor Arsenali 20 aastane vasakkaitsja teinud, mitu korda valitud isegi nädala tiimidesse. Kui võimalus on tuleb see mees ära näpsata.
Kas mu mälu mälu veab mind alt, kui ütlen, et Volz ongi täieõiguslik Fulhami mängija, ning mitte laenulepinguga :kratsti:Uurisin järgi, on jah :õnnelik:. Sel hetkel ma ei olnud just mingi hull üleminekute jälgija, mitte ühelgi lehel ei käinud jne. Uudiseid ka ei jälginud :P.

Tore muidugi, et on :) :lahe: Hea tulevikuga ma arvan :doh:

Tanua
24.05.04, 19:49

Kas mu mälu mälu veab mind alt, kui ütlen, et Volz ongi täieõiguslik Fulhami mängija, ning mitte laenulepinguga :kratsti:Uurisin järgi, on jah :õnnelik:. Sel hetkel ma ei olnud just mingi hull üleminekute jälgija, mitte ühelgi lehel ei käinud jne. Uudiseid ka ei jälginud :P.

Räägitakse ju Volzi liitumisest Hispaania gigantidega...:oih:
seda väidab usaldusväärne allikas www.football365.com nii et peaks vett pidama

Tanel
25.05.04, 14:22
Sina oled see kes ütles mulle, mingist ilgest transferist, et Les Ferdinand läheb 5,5 miljoni naela eest Arsenali :D:D:D:D

Kuule muide kui sa tahad tõestada, et see leht väidab nii koppi link koos uudisega, mitte ära mõtle välja.

Ma ei hakka sul marki maha tegema, aga nojah selle mehe lemmik klubide list on üüüli pikk!

Ma olen nüüd vaid Fulhami ja Interi fänn, aga henryfaniks jään ;)

SleepWalking
25.05.04, 14:27
Sina oled see kes võitis mulle, mingist ilgest transferist, et Les Ferdinand läheb 5,5 miljoni naela eest Arsenali

5,5M tundub kahtlaselt odav Sir Les\'i eest, ma olen kuulnud, et lisaks rahale lähevad tehinguga wolves\'i omandusse ka thierry henry ja wengeri vanaema.

17
26.05.04, 01:43
Originally posted by fazzoletti

...www.football365.com...
See kuradi link ajas mul arvuti sellist paska täis, et küpsetas läbi kohe:S Igatahes sai nüüd kena patakas pappi parandajaonule käpa peale laotud.:doh:

Tanua
29.05.04, 14:25
Originally posted by Roberto Carlos

...www.football365.com...
See kuradi link ajas mul arvuti sellist paska täis, et küpsetas läbi kohe:S Igatahes sai nüüd kena patakas pappi parandajaonule käpa peale laotud.:doh:

mis sellel lingil siis viga on?? Ma aint seal häkingi ja ei mingit errorit...see on väga hea leht,kõik kiidavad seda,eesotsas SleepWalkinguga:lahe:
Nii et ma arvan,et su arvuti peaks olema teel prügimäele:P :P :P :P

Tanua
30.05.04, 01:28
kle henrifan na ,sa ükskord rääkisid msn-is ,et kezman sõlmis lepingu fulamiga ,aga miks ma teda fulami leheküljel meeskonna koosseisus ei näe na?:oih: :oih:

17
30.05.04, 01:42

kle henrifan na ,sa ükskord rääkisid msn-is ,et kezman sõlmis lepingu fulamiga ,aga miks ma teda fulami leheküljel meeskonna koosseisus ei näe na?:oih: :oih:

seda oleks võinud ju ka msnis küsida...

Tanel
30.05.04, 12:12

kle henrifan na ,sa ükskord rääkisid msn-is ,et kezman sõlmis lepingu fulamiga ,aga miks ma teda fulami leheküljel meeskonna koosseisus ei näe na?:oih: :oih: Puue? Väga suur puue? Sa oled ikka jobu küll raisk? Ma ütlesin et Fulham on huvitatud lammas. Ilged probleemid mäluga, kuid hea fantaasia.

Aga hetkel ollakse väga kiindud Evertoni ründajast Radzisnkist, aga Everton ei taha teda eriti müüa.

Ja õpi Fulhami nime kirjutama!

Tanua
30.05.04, 15:27

kle henrifan na ,sa ükskord rääkisid msn-is ,et kezman sõlmis lepingu fulamiga ,aga miks ma teda fulami leheküljel meeskonna koosseisus ei näe na?:oih: :oih: Puue? Väga suur puue? Sa oled ikka jobu küll raisk? Ma ütlesin et Fulham on huvitatud lammas. Ilged probleemid mäluga, kuid hea fantaasia.

Aga hetkel ollakse väga kiindud Evertoni ründajast Radzisnkist, aga Everton ei taha teda eriti müüa.

Sa oled ikka mingi kahtlane vend na ,sa ju ütlesid ,et Kezman sõlmis lepingu ja nüüd loodad siin voorumis teistele ässana tunduda we ,et lükkad oma enda sõnad tagasi??:viha: :viha: :viha:

17
30.05.04, 17:09

Sa oled ikka mingi kahtlane vend na ,sa ju ütlesid ,et Kezman sõlmis lepingu ja nüüd loodad siin voorumis teistele ässana tunduda we ,et lükkad oma enda sõnad tagasi??:viha: :viha: :viha:
Paistab et seal väikesel Hiiumaal ei ole ühtegi korralikku eesti keele õpetajat...

mikc
31.05.04, 00:59
Paistab, et neil seal kolkas on kõik-kõigiga sugulased ning enrifän ja see fazzo-keegi on sündinud venna-õe sugu tegemise tulemusena ning põevad downi sündroomi.

Tanua
31.05.04, 13:27
Nii ,ma nüüd otsustasin ka hakata Fulami fänniks ,et peagi saate ka minupoolt Fulami kohta uudiseid ja mängu eelvaateid!!!

Loobusin Fulami jaoks Werdeni toetamisest ,nii et nüüd uus lemmik mul ;)

U2
31.05.04, 13:31
Fazzoletti kas sul on tõesti raske natuke õigekirja õppida?

dimaggio
31.05.04, 13:50

Nii ,ma nüüd otsustasin ka hakata Fulami fänniks ,et peagi saate ka minupoolt Fulami kohta uudiseid ja mängu eelvaateid!!!

Kas te olete henryfaniga vennad või...väga sarnane kõnepruuk ja sõnaosavus annavad lihtsalt alust arvata.

Paistab, et neil seal kolkas on kõik-kõigiga sugulased ning enrifän ja see fazzo-keegi on sündinud venna-õe sugu tegemise tulemusena ning põevad downi sündroomi.
mina siiski nii äärmusliku diagnoosi neile ei paneks:P aga äkki klinefelteri sündroom...hmmm...paneb mõtlema:D

Tanua
31.05.04, 13:55

Kas te olete henryfaniga vennad või...väga sarnane kõnepruuk ja sõnaosavus annavad lihtsalt alust arvata.

mina siiski nii äärmusliku diagnoosi neile ei paneks:P aga äkki klinefelteri sündroom...hmmm...paneb mõtlema:D

Mina ei ole siukse venna vend na ,ta aina valetab ja mõtleb lugusid välja na , Emmastes on ikka kõvemad vennad kui Laukas na!!!:D :D

Tanel
01.06.04, 17:16
Kle fuckinggeto tõmba siit teemast heaga uttu. Su sitta mõttetust pole vaja!

Tänud.

Kogu teema oled nüüd täis lagastanud, ei noh suured tänud tõesti. Äkki paneks põlema ennast?:viha:

Tanua
01.06.04, 17:53
Üritan Henryfani mõttetusi mitte tähele panna ja lisan siia oma uue klubi kohta uudise ,kõlab see umbes nii:
Inamoto keen to stay
On-loan Fulham midfielder Junichi Inamoto is hoping his move from Gamba Osaka can become a permanent one.

\"I hope I will still be here next season because there are great players and great staff,\" Inamoto said.

\"I have felt good this season and I hope that I can keep my concentration and carry that on to next season.

\"There will be good things happening here and it would be great to be part of it. There is a lot to look forward to,\" he told the Cottagers\' website.

Nii et täitsa head uudised ,mis puudutab järgmist hooaega :) Selleks ,et järgmine hooaeg CL koht saada ,on vaja kõik mehed endale hoida ja mõned veel juurde osta na!!!

17
01.06.04, 21:23

Kle fuckinggeto tõmba siit teemast heaga uttu. Su sitta mõttetust pole vaja!

Tänud.

Kogu teema oled nüüd täis lagastanud, ei noh suured tänud tõesti. Äkki paneks põlema ennast?:viha:

Ta on tross;)Ta ei saa hakkama ikkagi(enda pölema panemisega) niiet mine aita teda eks;)

:lahe:

Tanel
04.06.04, 13:27
Meie igivana staadion Craven Cottage, mis pärineb aastast 1896, sai tehtud nüüd tänapäeva staadioni moodi. Enne nägi siis staadion välja puust, nüüd aga on uued isted, uus katus ja palju renoveerimis tööd tehtud. Kuid täitsa valmis siiski staadion pole.

eston maravilha
04.06.04, 14:10
mis tähendab et nägi välja puust?? et sees betoon ja peal puitvooder või?? nagu nimigi ütleb(cottage) siis see hütt oligi puust..

Tanel
10.06.04, 00:13
Fulhami särke ei kanna järgmine aasta enam need mehed: Hayles, Stolcers, Fazakerley, T.Davis ja Dave Beasant, viimane aga jätkab tööd Fulhamis.

Tanel
07.07.04, 21:59
Suurepärane, Coleman ja Kean sõlmisid uued lepingud nii, et nüüd pilgud transfer marketile ja uuele hooajale. võitskonnas tahaks näha, siis ühte ründajat, kaitsjat ja ka heale poolkaitsjale ei ütleks ära. Võistkonnas võiks veel jätkata ka Inamoto. Ma loodan, et minu elu jooksul tuleb üks mees, kes paneb Fulhami alla suured rahad, et ka see klubi jõuaks kunagi tippu. Ma oleks sellele mehele ülitänulik. Kuid olen kindel, et ükskord minu elu jooksul Fulham meistrite liigas mängib. Aga uuelt hooajal ootaks korraliku esitust miks mitte võidelda nt League Cupis või ka FA Cupis, et saada euroopasse, see tooks klubile uusi rahasi millega enda kooseisu tugevdada. Kuid peab tunnistama, et kui mingeid korralike täiendusi ei hangita läheb võitluseks kuskil kümnenda koha kanti :(. Kuid uuel hooajal loodaks mõne väga tugeva üle ka võidu saada.

Eks järgnev hooaeg näitab, mis meiega juhtub.

SleepWalking
07.07.04, 22:25
Kaks asja, sinu eluaja jooksul on juba üks mees tulnud, kes on Fulhamile \"suured rahad alla pannud\" ning teiseks, kui korralikke täiendusi ei hangita, siis kümnenda koha kanti pole küll asja. Pigem tugev koht teise kümne lõpus.

Tanua
11.07.04, 00:18
Olen viimasel ajal suurt tähelepanu pööranud ühele oma vähestest lemmikklubidest -Fulamiga siis tegu!:lahe:

Äsja lõppes ülipõnev jalgpallilahing Fulami ja Watfordi vahel ,tegu siis hooajaeelse mänguga na! Seis tablool näitas pärast lõpuvile 0-0. Publikut oli kohal päris palju isegi-->\"A healthy pre-season crowd of just under 7,000 caught their first glimpse of a refurbished Craven Cottage at Saturday\'s friendly against Watford. \"

Esimesel poolaja testis Fulam paljusid mängijaid ,kelleks olid Crossley ,Rosenior ,Green ,Fontaine ,Legwinski ,Knight ,Pembridge ,Doherty ,Pratley ,Lawless ,John

Ning minu andmetel tehti ka palju vahetusi ,millest märkimisväärsemad olid siis järgmised:
42 mins Noble on for John
42 mins Hammond on for Lawless
42 mins Timlin on for Doherty
42 mins Collins on for Pembridge
42 mins McDermott on for Pratley
42 mins McKinley on for Legwinski
70 Ehui on for Noble
70 Milson on for Goma
70 James on for Collins

Seega näitas mäng ära ,millises vormis mehed on ning kes võib saada igas mängus tuleval hooajal platsile 11 mehe seas :kaval:

Hetkel usun ,et selle 0-0 mängu põhjal võiks hooajal 2004/2005 Premieeris võidelda vabalt CL koha pärast ,lood täitsa head na:P :P :P

mikc
11.07.04, 00:48
Fulam on minu lemmikklubi ka

Karla
11.07.04, 01:05
minu ka.

dreyd
11.07.04, 01:10
Originally posted by Decofan

Olen viimasel ajal suurt tähelepanu pööranud ühele oma vähestest lemmikklubidest -Fulamiga siis tegu!:lahe:

Äsja lõppes ülipõnev jalgpallilahing Fulami ja Watfordi vahel ,tegu siis hooajaeelse mänguga na! Seis tablool näitas pärast lõpuvile 0-0. Publikut oli kohal päris palju isegi-->\"A healthy pre-season crowd of just under 7,000 caught their first glimpse of a refurbished Craven Cottage at Saturday\'s friendly against Watford. \"

Esimesel poolaja testis Fulam paljusid mängijaid ,kelleks olid Crossley ,Rosenior ,Green ,Fontaine ,Legwinski ,Knight ,Pembridge ,Doherty ,Pratley ,Lawless ,John

Ning minu andmetel tehti ka palju vahetusi ,millest märkimisväärsemad olid siis järgmised:
42 mins Noble on for John
42 mins Hammond on for Lawless
42 mins Timlin on for Doherty
42 mins Collins on for Pembridge
42 mins McDermott on for Pratley
42 mins McKinley on for Legwinski
70 Ehui on for Noble
70 Milson on for Goma
70 James on for Collins

Seega näitas mäng ära ,millises vormis mehed on ning kes võib saada igas mängus tuleval hooajal platsile 11 mehe seas :kaval:

Hetkel usun ,et selle 0-0 mängu põhjal võiks hooajal 2004/2005 Premieeris võidelda vabalt CL koha pärast ,lood täitsa head na:P :P :P

oh sa raks, see nagu cm 4 juba

ethan
11.07.04, 01:33
Huvitav saab olema Billy McKinlay (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5173) roll Fulhamis. Küsimärk on, kas tal motivatsiooni selliseks rolliks jätkub.

Rõõmu ei tohiks tekitada Fulhami toetajatele Sean Davise lahkumine (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5168) Tottenhami.

Tanel
12.07.04, 00:04
Decofan, hmm esiteks õpi natukene oma lemmikklubi nime kirjutama:

Fulham, Fulham, Fulham, Fulham, Fulham jne (kuskil wordis või muus kohas kirjuta, igatahes mitte foorumis)

Teiseks: Esimese division klubiga kodus 0-0 viiki mängime tähendab seda, et me võitleme CLi kohtade eest?

Kolmandaks: See, et Craven Cottagele tuleb 7000 inimest pole nüüd küll just palju, aga jah ega vastane ka just suurem asi polnud.

Aga jah 0-0 viik esimese divari klubiga. Ma loodan, et ei juhtu see, mida ma uue hooaja eel kõige rohkem kardan - Premierist väljalangemine. Aga õnneks on tegu sõprusmänguga :). Tuleb uue hooaja esimene pool ära vaadata, siis saab aru, kas väljalangemine on tõenäoline või ei.

18 ja 24 august peaks, aga natukene paremini võimetest aru saama: Kodumängud shoti gigantidega, Celticu ja Rangersiga.Siis tuleb natukene veel seal saarekesel ringi rännata ja 8.august oleme üheteistkümnekesi rivis Hollandis, Feyenoordi vastu. Ja järgmine nädala vahetus, laupäeval 14.august, alustame uue hooaja liigamängudega. Vastaseks City. Veel midagi arvata ei julge. Oleneb, mis mängijad võistkonnaga veel liituvad.

Aga jah tõsiselt kahju on Sean Davise lahkumisest: Nii kaua, kui ma Fulhami fänn olen olnud, siis teda Fulhami särgis jäeb meenutama üks värav, mille linki ma kahjuks ei suuda leida.

Ega jah, ei viitsi rohkem siin ajada.

Edit: Kuid jah üks asi tuli pähe. Nüüd tuleb asi Inamotoga ära teha ;)

dimaggio
12.07.04, 00:25
Esimese division klubiga kodus 0-0 viiki mängime tähendab seda, et me võitleme CLi kohtade eest?

Nüüd peab ikka ütlema, et Elton Johni lemmikud mängivad Coca-Cola Football League Championshipis:D

Tanel
12.07.04, 00:28

Esimese division klubiga kodus 0-0 viiki mängime tähendab seda, et me võitleme CLi kohtade eest?

Nüüd peab ikka ütlema, et Elton Johni lemmikud mängivad Coca-Cola Football League Championshipis:D Ei viitsi seda ülipikka nime välja kirjutada ja nimetan asja ikka veel 1.divariks:D

SleepWalking
12.07.04, 00:33
Originally posted by dreyd
oh sa raks, see nagu cm 4 juba

jah, meie noored sõbrad jätsid siin meid mõnevõrra unarusse viimase sõprusmängu detailide valgustamisel ... tegelikult sai uuendatud cottage\'l näha kõiksugu ekstravagantsi, nagu näiteks seda, et kohtunik Peter Walton keeldus vilistamast mängu teist poolaega ning kokku mängis tolles mängus meeskonna peale 40 mängijat.

Sky uudis (http://www.skysports.com/skysports/article/0,,7-1142554,00.html)

eston maravilha
12.07.04, 00:39

Kolmandaks: See, et Craven Cottagele tuleb 7000 inimest pole nüüd küll just palju, aga jah ega vastane ka just suurem asi polnud.

7 tuhat inimest mingil laut-staadionil vaatamas mingit corner-shop klubi hooaja eelses mängus teise corner-shop klubiga on t6esti yllatavlt palju..

U2
12.07.04, 15:17
Footballtransfers.net seostab Fulhamiga Andy Cole ja Gary Speedi

Tanua
12.07.04, 23:55
Fulhami ( kirjutan siis teie jaoks nime õigesti ,ma ise tean küll muidu ,kuidas see nimi on;) )kaitseja Bocanegra lõi USA koondises kolli Poola vastu ,mäng lõppes 1-1 na:D

Tanua
13.07.04, 18:15
Viimasel ajal tuleb aina uusi ja uusi uudiseid Fulhami kohta, ei tea küll miks :P :P

Aga tõesti na ,klubis on uus mees

\"Fulham agree £3M deal for Portsmouth\'s Faye\"
Seega suurim murelaps keskväli tugevneb üha enam ja enam ning peagi ei peata meid enam miski :D :D

Tanel
13.07.04, 19:43
Faye pole veel meie mängija. Vähemalt kodukas vaikib. Kui juttu transferitel edasi ajada, siis meie kallis äri eest vastutav Jim Hone räägib meile lahkelt transferidest.

With media speculation linking Fulham to a number of players over the summer, CEO Jim Hone spoke recently about the Club\'s planned transfer activities.

\"We\'re in well advanced discussions with a number of clubs and a number of players,\" he said.

\"It would be quite wrong and unprofessional of me to name any names. But I don\'t agree that one of those names will be Gabriel Batistuta. He was, and perhaps still is, a great player but I don\'t think he\'s a player that will either be coming here or that we\'d be building a future on.

\"However, there are going to be some name players coming. There\'s going to be a minimum of three additional players bought plus a replacement for Sean Davis.

\"Sean was a popular, home-grown player who we never wanted to lose. We made a massive offer to keep him with the Club but for his own reasons, he wanted to move on. He had 12 months remaining on his existing contract but he indicated that he wasn\'t prepared to sign a new deal.

\"In these situations the deal that the acquiring club gets is always a good one. The deal you get as the selling club is never as good as you would want because the player\'s value radically drops in the last 18 months of his contract.

\"The view that Chris and I took was that we were far better off having players who wanted to be at the Club. Had we been able to hold on to Sean under a new contract we would have all been delighted - but it wasn\'t to be.

\"We all had a duty to the team, the supporters and the business to make the best out of it - and as we did with the Louis Saha situation, we drove the best possible deal. All of those funds are going to be ploughed back in to developing this team.

\"Last season was absolutely terrific for us and we\'re looking to build on that. We\'re all conscious that we\'re not going to progress by releasing good players and not replacing them.\"

Allikas: http://www.fulhamfc.com

Seda juttu lugedes läks nägu väga rõõmsaks. Mul on tunne, et ei ole me järgmine hooaeg sugugi nii nõrgad, kui tõesti ostetakse vähemalt kolm uut meest (kõik väga head põhitasemele) ja asendus Sean Davisele, siis oleks kõik kõige paremas korras. Nii ja ilmselt üks on Faye, teine on keegi ründaja ja kolmas kaitsja pluss siis keegi Sean Davise kohale. Kui need täiendused on head, siis me suudame võidelda ilmselt seal päris euroopa koha piirimail, sest treener on meil hea. Ootan hirmsalt 14.augusti, kui platsile astutakse Man City vastu.

Tanel
18.07.04, 20:47
Ostsime siis salastatud summa eest endale eks inglise koondislase Andy Cole.

Vaatab, mis \"vanamees\" suudab. Igatahes, kui ma ei eksi saatis ta eelmine hooaeg ka meie võrku palli.

Ja siis veel, et meie pool põhikooseis ei saanud vastu Celticu ka mitte just põhikooseisule. Celticu mängijaid olid 2:0 paremad. BBC-i paotab: http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/3905029.stm

Tanua
25.07.04, 00:26
Tere kõik see pere !!! :D

\"A spectacular Dado Prso goal gives Rangers the win...

A spectacular second half overhead kick from Dado Prso was enough to give Rangers the win in Saturday afternoon\'s pre-season friendly at Craven Cottage.

Mark Crossley was by far the busier of the two goalkeepers as the Fulham custodian was called into action on numerous occasions and acquitted himself well.

Although the encounter began at typical pre-season pace, as the game progressed an increasingly malicious edge began to develop, with many heavy challenges going unpunished by referee Dermot Gallagher.

The first chance of the match fell to Rangers striker Nacho Novo on 12 minutes following an incisive piece of play. Novo\'s run was well picked out by a cute pass on the edge of the area and Crossley had to be at his best to prevent an early opener.

With the match threatening to run away from the Whites, a long spell of Fulham possession ensued - with the sole intent of taking some pace out of the game. The tactic appeared to be working until Boa Morte was felled by a heavy Ricksen tackle on 32 minutes - surprisingly no foul was given.

Boa Morte then came close to giving Fulham the lead on 34 minutes after he latched on to a chipped pass into the box. His marker, Ricksen, misjudged the bounce and the Portuguese winger managed to beat the onrushing Klos to the ball. Unfortunately, Boa Morte\'s effort drifted narrowly wide. It was the best opportunity Fulham were to have in the first half.

The visiting side soon began to increase the pressure on Fulham\'s defence and on 39 minutes the impressive Lovenkrands blasted a shot towards goal which Crossley was only able to fumble on to the bar.

Minutes later Lovenkrands conspired to create another scoring opportunity as he cut the ball into the path of Novo following a good run down the left. The striker had plenty of time to settle for a shot but, once again, Crossley pulled off a marvellous save.

The second period began with a more disciplined feel to proceedings and Zesh Rehman in particular was making his presence felt in midfield.

However, order was broken on the hour mark when Collins John collided with Paolo Vanoli as the striker chased a through-ball. The collision resulted in both set of players getting involved in a mass handbag exchange.

Shortly after, Croatian international Dado Prso scored the winner with a superbly executed overhead kick. Dean Leacock was unable to prevent a cross floating to the back post where Burke nodded the ball into the path of Prso. The big man showed surprising agility to fire home.

Fulham\'s best chance of the half fell to Zat Knight from a well-delivered Sean Doherty corner. The towering defender rose well at the back post but his effort was tipped off target by Klos and cleared to safety. \"

Ma seda teksti täitsa lõpuni ei jaksandki lugeda ,aga aru sain kohe ,et tegu oli ebaõiglase võiduga...:(
Samas kaotada ühe kolliga šoti hõbedale on ikka omamoodi ajalooline saavutus!!! Fulham Ruulib na !!! :lahe: :lahe:

SleepWalking
25.07.04, 00:41

Samas kaotada ühe kolliga šoti hõbedale on ikka omamoodi ajalooline saavutus!!!

Ei ole.

eston maravilha
25.07.04, 01:37

Ma seda teksti täitsa lõpuni ei jaksandki lugeda ,aga aru sain kohe ,et tegu oli ebaõiglase võiduga...:(

rangers ründas enamuse aja siis oli tõesti ebaõiglnae, et nad ainult 1 väravaga võitisd..

ja kui nii jätkate võite shotimaal isegi kolmandaks tulla..

Tanel
27.07.04, 17:02
Mina, siis \"üle pikka aja\" postitan :P

Nimelt, Fulham on teinud järjekordse ostu. Cole\'ile, Jensenile, Radzinskile ja McKinlay\'le järgnes poolkaitsja, Senegali koondislane, Papa Bouba Diop. Mees kelle väravast võitis Senegal MM 2002 väravast Prantsusmaa.

Võibolla räägiks uutest mängijatest ja, mida ma neilt loodan.:

Billy McKinlay:Sellelt mehelt pole palju oodata. Väidetavalt pidavat mees, siis täitma mingit tähtsat rolli reserv võistkonnas. Loodame, et saab oma ülesandega hakkama ja aitab noortel areneda.

Andy Cole: Endine koondislane mängis ka minu esimese eluaasta ajal Fulhamis :P. Oma karjääri jooksul on ta siis läbikäinud paljudest inglismaa klubidest. Eesotsas Manu, Arsenal ja Newcastle. Mees on ka Premieri läbiaegade paremuselt teine väravalööja. Parim hooaeg oli väravaküttil kümne aasta eest, kui ta mängis Newcastle eest. Lüües seal üle 30 värava. Mees on kõrgel tasandil võitnud kõik, mis võita annab. Elatud tal juba 32 aastat jääb ilmselt Fulham mehe viimaseks klubiks. Loodan mehelt siiski päris korralikult väravaid.

Coleman ütles: \"I am delighted to welcome Andy to Fulham, his experience and proven goal-scoring ability were key factors in my decision to add him to the squad. I know he will be one hundred percent committed every time he pulls on the Fulham shirt, and I am sure that his knowledge and understanding of the game will benefit the less experienced players around him.\"

Tomasz Radzinski: Poolas sündinud, kuid Kanada värve kaitsev ründaja tuli Inglismaale ja loodeti talt päris palju kuna Anderlechti eest, kust ta Evertoni poolt 4,5 miljoni eest osteti oli mees, kuid päris ootuste päraselt pole mees väravaid löönud. Aga loodame, et Fulhamiga ta seda tegema hakkab. Collins John peab veel natukene küpsema ja siis võib Radzinski rahulikult võtta :D.

Claus Jensen: Võibolla selle suve kõige parem ost. Suurepärane tehing tõesti. Mees tegi Charltoni eest suurepäraseid esitusi. Suurepärane debüüt ka Charltoni ees, kus ta lõi karistuslöögist värava. Nüüd meil on siis ka korralik karistuslöökide lööja. :P
Ja just temasugune mängija oligi meie keskväljalt võibolla puudu.

Coleman ütles:
\'\'I am delighted to welcome Claus to Fulham, he has had a great career in the Premiership so far being a valuable member of both Bolton and Charlton\'s teams over a number of years.

\'\'I know that he will add a great deal to the squad in terms of his passing ability and his dead ball prowess, and I look forward to him becoming an important part of next season\'s campaign. \'\'

Papa Bouba Diop: Ka väga hea ost. Ja selle ostuga sai ilmselt selgeks, et Junichi Inamoto ei tule Fulhamisse. Kaitsev poolkaitsja, kes võib ka väravaid lüüa. Kindlasti lisab ta oma hiiglaslikusega tugevust võistkonna peamängu ja kornerite ajal on mees kindlasti kastis. Loodame, et Senegaalane mängib Premieris väga hästi. Igatahes päris huvitav tundub, kes meil järgmine aasta keskväljal alustavad. Paik, mis tundus mulle peale ründe kõige hullem on tänavu tõusnud klubi vat, et kõige tugevamaks osaks üldse.

Tõotab tulla korralik hooaeg ja kui Coleman noore ja andeka treenerina suudab võistkonna mängima panna oleks isegi päris päris hea liigapositsioon võimalik. Uuendatud Craven Cottagel võiks ju mõnelt \"suurelt\" ka kolm punkti ära võtta. :P

Hetkeseisuga paneks mina 4-5-1-ga mängu sellise koosseisu:
-------------Radzinski/Cole---------------------
-Boa Morte------Jensen----------Malbranque--
-------------Diop-Legwinski---------------------
-Bocanegra----Zat---Pearce---------Volz-------
-----------------Van Der Sar---------------------

See peaks püsima küll jääma. Väga korralik koosseis, eriti keskväljal :P. Väravas on ka tavaliselt kindel mees, kellel mõni kord ka apsakad sisse tulla. (03/04, Arsenal, Away :P) Pole muidugi kindel, kas tänavu mängitakse ikka 4-5-1-te, 4-4-2 on ka väga võimalik. Siis jääks ilmselt Legwinski pingile. Eks neljateistkümnendal näeb. ;)

Veel, et ootaks ka natukene mänguaega eelmise aasta parimale noormängijale, Adam Greenile ja miski pärast tunnen, et üks korralik mängija tuleb veel.

Tuli selline pikk tekst nüüd :P

Huuh, unustasin, homme Patrick Thistle kotti!

Tanel
29.07.04, 10:28
Täna sai siis löödud esimene värav sõpruskohtumistes tänavu. Ei löönud seda Cole, Radzinski, Jensen, McBride jne vaid Hollandi \"tulevikulootus\" Collins John. Mäng ise jäi 1:1. Vaadata meie sõpruskohtumimse tulemusi, siis tundub, et oleme ikka suhtkoht nõrgad. Kuid siiski koosseis, mis väljakul käib pole kaugeltki mitte põhi ja sõpruskohtumistes ei pingutata ka nii nagu seda tehakse liigahooajal. Kõik uued nimed peale Diopi said mängida ja kiitust pälvis taanlane Claus Jensen.

Shoti seelikukandjate vastu mängitud mängu kokkuvõtte Fulhami koduleheküljel. (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5220)

Laupäeval veel teinegi mäng seelikukandjate liiga võistkonna vastu. Hearts on vastaseks.

Tanel
01.08.04, 00:07
Sai siis jälle seelikukandjate vastu mängitud. See kord siis Heartsi nimeline sugukond. :D

Ja täna said nad 2-0 kotid. (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5225)

Cole ja Zat skoorisid. Zat pani esimese ära, kornerist, kes küll korneri lõi. Jensen afkoors. Teise põrutas Cole kontrast. Go Cole! Tee oma 93/94 kordus nüüd ära!!! Muide käisin ükskord Nufc.pri.ee-s. Leidsin sellise toreda viisikese.

The Andy Cole Song -

Andy Cole! Andy Cole! Andy, Andy Coal! He gets the ball, he scores a goal, Andy, Andy Cole!

Ja kaitse paistab vist korras olevat.

Cottagers :)

Ah kurat, unustasin, Van Der Sar täkk tõrjus pendla.

Tanua
01.08.04, 00:22

Sai siis jälle seelikukandjate vastu mängitud. See kord siis Heartsi nimeline sugukond. :D

Ja täna said nad 2-0 kotid. (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5225)

Cole ja Zat skoorisid. Zat pani esimese ära, kornerist, kes küll korneri lõi. Jensen afkoors. Teise põrutas Cole kontrast. Go Cole! Tee oma 93/94 kordus nüüd ära!!! Muide käisin ükskord Nufc.pri.ee-s. Leidsin sellise toreda viisikese.

The Andy Cole Song -

Andy Cole! Andy Cole! Andy, Andy Coal! He gets the ball, he scores a goal, Andy, Andy Cole!

Ja kaitse paistab vist korras olevat.

Cottagers :)

Ah kurat, unustasin, Van Der Sar täkk tõrjus pendla.

Ma kuulsin kah sellest mängust palju na ,no mitte eriti palju ,aga no piisavalt palju ,et siin koheselt sõna võtta :lahe: Tegu oli suure Fulhami pressinguga ,mida kaunistasid siis 2 imeilusat kolli kah ,loogiline seis oleks olnud kuskil 4-1 ,aga no 2-0 ajab ka asja ära na :P :P

Mis puutub sellesse hollandi igivanasse puurilukku Van Der Saari ,siis see pendli ära võtmine oli ikka üks jube täkk tegu :lahe: Oli ju löök kuuldavasti jube kõva olnd...
Aga kokkuvõttes siis GO GO FULHAMMMMMM :D :D

Tanel
06.08.04, 11:15
Meie mängijate nr-id tänavuseks hooajaks:

1 Edwin van der Sar
2 Moritz Volz
3 Carlos Bocanegra
4 Steed Malbranque
5 Sylvain Legwinski
6 Zat Knight
7 Mark Pembridge
8 Brian McBride
9 Andrew Cole
10 Lee Clark (Captain)
11 Luis Boa Morte
12 Mark Crossley
13 Ross Flitney
14 Papa Bouba Diop
15 Collins John
16
17 Tomasz Radzinski
18 Jerome Bonnissel
19 Elvis Hammond
20 Claus Jensen
21 Zesh Rehman
22 Dean Leacock
23
24 Alain Goma
25 Malik Buari
26 Facundo Sava
27
28
29 Sean Doherty
30 Adam Green
31 Darren Pratley
32
33 Stuart Noble
34
35 Ian Pearce
36 Billy McKinlay
37 Liam Rosenior

Tanel
08.08.04, 20:35
Viik Feyenoordiga 2:2, iga mänguga asi paraneb. Jensen ja Radzinski tegid mängu ära. Esimese, Radzinski värava söödu andis Jensen ning teisel andis Jensenile palli Radzinski. Mängu raportit (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5244) lugedes tundus, et Feyenoordil vist väravavõimalusi eriti polnudki peale kahe värava olukorra. (üks pendlast)

Tanel
10.08.04, 18:02
Uus hooaeg koputab uksele, on aeg pakkuda välja oma arvamused, ootused ja muud sellist.

Kui suve tervikuna võtta olen väga rahul. Lahkus üks tähtis figuur asemele tuli aga neli tähtsat. Kõik liinid peaks nüüd olema ilusti igal kohal täiedetud ja olemas on ka enamvähem korraliku pikkusega pink, mis peaks vastu pidama vigastustele. Ainuke mida vahetusena tuleb karta on varuväravavaht, kui Van Der Sar on ikka autis, siis kedagi teist nii head meil kohe kindlalt varnast võtta pole. Nüüd oleks Maik\'i vaja. Kahjuks tead pole ja tuleb leppida vana Crossley ja ühe tulevikulootuse Ross Flitney-ga. Kaitseliin koosneb päris korralikest kaitsjatest. Poolkaitsest ilma Sean Davisega sai meie mängu ilmselt tugevaim osa ning ründes on kaks uut tuntud nime Radzinski ja Cole, kellele lisaks võib iga kell kasutada Collins Johni ja Brian McBride teeneid. Teised mehed nii kõrgele ei küündi. Keskväli peaks uuel hooajal pakkuma meile väga loovat jalgpalli, kui arvestada mehi, kes meil seal koos on. Pigem kaitsvast meeskonnast on ümbertekkinud ründav ja loov võistkond minumeelest. Eelmise aasta koosseisust oleme nimede poolest üle, kuid kas ka mängu poolest? Olemas on ka Lens-ist hangitud päris korralikult hinnatud kaitsev poolkaitsja Bouba Diop, kes ka kindlasti mängib suurt rolli meie keskvälja töös. Colemanil on aega viimase lihvi andmiseks võistkonna uue näoga keskväljale vaid kolm-neli päeva. Kaitseliin on tänavu sama, mis on järelemõeldes isegi päris hea. Arvestades Van Der Sari nulli mängude arvu eelmine aasta. Samas tuleks uuele koosseisule anda aega harjuda üksteisega liiga tasemel. Korralike tulemusi ootaks kindlasti kuskilt septembri keskpaigast. Igatahes tundub tänavu euroopasse pääs väga võimalik. Kui suudetaks hoida koguaeg ühte ja head vormi oleks super. Kindlasti saavad mõningad favoriidid tunda meie tugevust endapeal ja oleks tore kui Arsenal jätkaks oma kaotusteta seeriat kuni 11 septembrini, mil tuleb neil astuda Fulhami vastu ja lepida faktiga, et Cravan Cottage\'l see unelm lõpeb. Ja ei suuda oodata ära esimest liigamängu üle pikka aja Craven Cottagel, 21.august, kui meie vastu astub Bolton. Samas tuleb esimesed liigamängud läbiajada ilma Steedi ja Luis\'ita. Aga siiski: küll me hakkama saame.

Maksimumiks pean kuuenda koha saavutamist. Kuid loodan, et võidetakse FA- või Carling Cup ja ollakse liigas paremal positsioonil, kui eelimine aasta.

Selline on minu pilk tulevasele hooajale.

Vastukaja ei oota.

Edit: Parandus SleepWalkingu mainitud kuupäeva vea osas. :)

SleepWalking
10.08.04, 18:42
Kindlasti saavad mõningad favoriidid tunda meie tugevust endapeal ja oleks tore kui Arsenal jätkaks oma kaotusteta seeriat kuni 11 augustini, mil tuleb neil astuda Fulhami vastu ja lepida faktiga, et Cravan Cottage\'l see unelm lõpeb.

Peaks vist Highbury\'le kirja saatma, need ei paista homsest mängust midagi teadvat ja valmistuvad pühapäevaseks.

Tanel
13.08.04, 18:07
Homme siis vastas Mäntsester Sitti. Nii nummi.BBC räägib faktidest. (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/eng_prem/3553170.stm)

Colemani pressikonverents (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5261)

Kallid Man City fännid, ma pöörduksin teie poole ühe asjada. Palun ärge hakkake mind enne mängu segama ja õnnitlusi teele saatma. Tehke seda peale mängu.

Tanel
14.08.04, 20:05
Nonii, eesimene mäng läbi, 1:1. Nii nunnu, et ma ei saanud algusest peale live kuulata :). Üritasin ennast viieks koju sokutada, aga raisk ei saanud ikka. :viha: Aga loodan, et järgmine nädalavahetus saan ennast mänguajaks arvuti taha. Järgmise nädala vastane Bolton, siis tegi täna suure sauna. :D Aga eks näis, mis nädala jooksul juhtub.

Aga musi-musi ja kalli-kalli Collins Johnile. :arm1:

http://www.fulhamfc.com/news/Images/FrontPage/Main/latest.jpg (http://www.fulhamfc.com/displayContent.asp?id=536060&intAreaID=7)

Klikkige pildile :)

ertz
14.08.04, 20:30
Algselt postitas Henryfan

ma saan aru et sa oled naisterahvas, aga küsin igaks juhuks üle - oled ikka jah? ;)

Tanel
14.08.04, 20:37
Algselt postitas erts

ma saan aru et sa oled naisterahvas, aga küsin igaks juhuks üle - oled ikka jah? ;)Sa said nii valesti aru.

Edit: ma pole gei ega naine ega muu selline...

ertz
14.08.04, 20:54

Algselt postitas erts

ma saan aru et sa oled naisterahvas, aga küsin igaks juhuks üle - oled ikka jah? ;)Sa said nii valesti aru.

oh really??? :naer5:

Tanel
14.08.04, 21:01
Algselt postitas erts

Algselt postitas erts

oh really??? :naer5: Ma vaatan, et sa pead ennast päris kõvaks meheks. Karm ju endast 11 aastat nooremaga mõliseda. Dääm küll me Reali fänn erts on kõva kutt. Ptüi, Ptüi. Nii nunnu, elad oma ema/isa juures veel eks? Persse sinuga, ma ei viitsi sinusuguste peale aega raisata.

http://www.hot.ee/commer/Emotikoonid/Kick.gif

ertz
14.08.04, 21:43

Algselt postitas erts

Algselt postitas erts

oh really??? :naer5: Ma vaatan, et sa pead ennast päris kõvaks meheks. Karm ju endast 11 aastat nooremaga mõliseda. Dääm küll me Reali fänn erts on kõva kutt. Ptüi, Ptüi. Nii nunnu, elad oma ema/isa juures veel eks? Persse sinuga, ma ei viitsi sinusuguste peale aega raisata.

http://www.hot.ee/commer/Emotikoonid/Kick.gif

hahaha :D

lihtsalt imelik oli kui sa siin oma Collins Johnile avalikult armastust avaldasid ;)

jäta oma märjad unenäod ikka õhtuks, magamamineku ajaks :naer6:

eston maravilha
15.08.04, 00:05
teadagi miks sa mängule hiljaks jäid.. pederastide paraad ja muu siuke värk..

17
15.08.04, 00:23
Algselt postitas eston#21

teadagi miks sa mängule hiljaks jäid.. pederastide paraad ja muu siuke värk..

see oli tallinnas ju, kuidas ta üldse nii kiiresti hiiumaale tagasi sai?

Tanel
19.08.04, 14:10
Ja Collins John\'ist sai Hollandi A-koondislane. Eile tuli ta Holland-Rootsi mängus teisel poolajal vahetusest sisse. Ja vahepeal ringi liikunud uudised, et Van Der Sar jättis koondisega hüvasti ei ole tõeks saanud. Lisaks lõi eile värava ka Claus Jensen. Kaks Fulhami mängijat Mark Pembridge ja Mark Crossley käisid väljakul Walesi võidumängus Läti vastu.
http://www.fulhamfc.com/news/images//Main/picspec_mancity_5_16082004.jpg
Selline oli me tulevikumees peale Man City mängus löödud väravat.

18.aastaselt just iga mees Hollandi koondise eest väljakule ei jookse. Temast peame me nii kõvasti kinni hoidma kui võimalik.

eston maravilha
19.08.04, 15:25

18.aastaselt just iga mees Hollandi koondise eest väljakule ei jookse. Temast peame me nii kõvasti kinni hoidma kui võimalik.

pealkirjad anno august 2005: collins john to make his premiership debut for manchester united on the opening day of hte new season..

you\'re nothing but a feeder club..

Tanel
19.08.04, 21:54
Ülehomme astub Fulham esimest korda liigamängude raames uuendatud/suurendatud Craven Cottagele.
Alan Mullery eelvaade Boltoni mängule (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5276)

Ning Knight vaatab vastu mängule, kus ta ilmselt üle pika aja väljakule astub (http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5279)

Ja ei mingit Manut Collins Johnile. Kui ka keegi on huvitatud tuleb küsitav papp hollandi koondislase(seda saab nüüd edaspidi nüüd kasutada :P) eest päris suur ilmselt. Sahat ka ikka väga lõdvalt minema ei lastud.

On lootust ka, et ülehomme jookseb väljakule Luis Boa Morte kuna Portugal langeks OMilt teatavasti välja. Ja kui ta Boltoni vastu ei mängi olen kindel, et ta astub Middlesboroughi vastu platsile.

Tanel
20.08.04, 23:02
Fulhami kodukas (http://www.fulhamfc.com/default.asp) on saanud täiesti uue väljanägemise. Hetkel on täitsa silmale harjumatu. Kuid küll ära harjub. Eelmine oligi nagu väga vanaks jäänud.

Tanel
23.08.04, 10:47
Hetkeseisuga oleme me Meistrite Liigas!

Bolton oli nurkas. Endal kurat kadus net ära just laupäeval. :viha: Raisk kõik juhtub Fulhami mängu ajal. Aga kunaa Fulham võitis, siis elan üle. Kõik uued mängijad mängisisd hästi. Coleman kiitis Papa Bouba Diopi. Ja ei saa üle kuidagi meie armsast laulujupikesest:

The Andy Cole Song -

mjkk
24.08.04, 01:05
tahan henryfani tagasi!

SleepWalking
24.08.04, 09:24
Algselt postitas Magpie
tahan henryfani tagasi!

tell mi öbaut it!
pealegi, seda nime ta ei TOHTINUD võtta :)

Tanel
24.08.04, 12:05
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Magpie
tahan henryfani tagasi!

tell mi öbaut it!
pealegi, seda nime ta ei TOHTINUD võtta :) Ei saa henryfani tagasi! Ja miks ma ei tohtinud võtta?

Ja et, mitte OT-sse langeda, siis: Pilt :) (http://www.fulhamfc.com/news/images//Main/picspec_bolton_6_23082004.jpg)

eston maravilha
24.08.04, 13:18
Algselt postitas Tanel

Pilt :) (http://www.fulhamfc.com/news/images//Main/picspec_bolton_6_23082004.jpg)

pornovõimlemine??

Tanel
30.08.04, 22:07
Kiire värskendus teemasse. Täna siis ees tuline heitlus Portsmouthiga. Kolmapäevast meeles siis valus kaotus Middlesbroughilt. Loodame, et see tõi mängijad peale suurepärast boltoni mängu maapeale.

Mõned eelvaated: http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5320 (Legwinski oma)

http://www.fulhamfc.com/news/displayNews.asp?id=5322&n=1

ning Alan Mullery viskab pilgu meie praegusele vormile: http://www.fulhamfc.com/news/displayNews.asp?id=5318&n=1

Aga hakkan kunagi ehk ise ka mängudest eelvaateid ja ülevaateid tegema. Oleneb kuidas kooli kõrvalt aega jääb.

Tanel
30.08.04, 23:48
Kustutasin eelmise postituse, super kammbäkk 3:2 Boa morte on omaette täkk ma ütlen! Suutsime 3:0 kaotusseisust välja tulla, ja ma olen selle üle väga uhke, isegi kui me mängu kaotame.

kaala
30.08.04, 23:52
Algselt postitas Tanel

Kustutasin eelmise postituse, super kammbäkk 3:2 Boa morte on omaette täkk ma ütlen! Suutsime 3:0 kaotusseisust välja tulla, ja ma olen selle üle väga uhke, isegi kui me mängu kaotame. siis see ju pole 3:0 kaotusseisust välja tulemine, see on kahe värava tagasi löömine ja ikkagi kaotamine:) .

Tanel
31.08.04, 01:01
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Tanel

Kustutasin eelmise postituse, super kammbäkk 3:2 Boa morte on omaette täkk ma ütlen! Suutsime 3:0 kaotusseisust välja tulla, ja ma olen selle üle väga uhke, isegi kui me mängu kaotame. siis see ju pole 3:0 kaotusseisust välja tulemine, see on kahe värava tagasi löömine ja ikkagi kaotamine:) .Okei, minu vale sõnastus. Mängu lõppseisuks jäi siis 4:3 Portsmouthile. Yakubu Portsmouthist ära, kaua ta seal lolli mängib ta peaks tippklubis mängima! Aga õnnest jäi puudu, Shaka Hislop pidi päris mitu korda oma klubi päästma. Kuid see tagant järgi virisemine enam ei aita. Meil on vähe koondislasi (õnneks) ning saame samal ajal, kui Arsenali mängijad higistavad koondiste eest, rahulikult kolmandale kodumängule keskenduda. Okei, ma ei anna alla, Arsenal läheb kotti!

mikc
31.08.04, 01:05
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas kaala

Algselt postitas Tanel

Kustutasin eelmise postituse, super kammbäkk 3:2 Boa morte on omaette täkk ma ütlen! Suutsime 3:0 kaotusseisust välja tulla, ja ma olen selle üle väga uhke, isegi kui me mängu kaotame. siis see ju pole 3:0 kaotusseisust välja tulemine, see on kahe värava tagasi löömine ja ikkagi kaotamine:) .Okei, minu vale sõnastus. Mängu lõppseisuks jäi siis 4:3 Portsmouthile. Yakubu Portsmouthist ära, kaua ta seal lolli mängib ta peaks tippklubis mängima! Aga õnnest jäi puudu, Shaka Hislop pidi päris mitu korda oma klubi päästma. Kuid see tagant järgi virisemine enam ei aita. Meil on vähe koondislasi (õnneks) ning saame samal ajal, kui Arsenali mängijad higistavad koondiste eest, rahulikult kolmandale kodumängule keskenduda. Okei, ma ei anna alla, Arsenal läheb kotti!

MILLLIINNEEEEEEEEE CAMMMBÄKKKKK

eston maravilha
31.08.04, 01:15
http://img32.exs.cx/img32/1460/yodayak.jpg

eston maravilha
31.08.04, 01:20
Algselt postitas Tanel

Meil on vähe koondislasi (õnneks) ning saame samal ajal, kui Arsenali mängijad higistavad koondiste eest, rahulikult kolmandale kodumängule keskenduda. Okei, ma ei anna alla, Arsenal läheb kotti!

ning samal ajal kui arsenallased higistavad koondiste eest popsutavad fulhami juustud oma kuuris big mo toodud eksootilisid herbe ja kujutavad ette kuidas arsenalist 5-0 üle sõidavad.

budu
31.08.04, 11:35
fulham sai siis pourtsmouthi käest pähe 3-4 väga hea tulemus,kas pole

Tanel
31.08.04, 11:55
Algselt postitas budulojus

fulham sai siis pourtsmouthi käest pähe 3-4 väga hea tulemus,kas poleElame üle. Ennegi kaotatud. Kaotused käivad mängu juurde. Aga nüüd vaataks ehk midagi pikemalt. Viimase kahe mänguga kaks kaotust ning sisse lastud 6. Paha, paha. Middlsebroughi mängu ajal olime ilmselt taevas Boltoni mängust, aga Portsmouthi mängu tegime ise ära. Kontrollisime mängu. Kuid tegime kaitses liiga palju vigu. Keskkaitse ei suutnud Yakubut kinni pidada, kuigi oleks pidanud just tema võimalikult hästi kinni panema. Skooris ta eelmisel aastal ka päris palju. Ma ei välista, et ta Portsmouthist lahkub. Huvitav oleks vaadata, mis see mees küll paari aasta pärast teeb. Kui mingeid raskeid vigastusi ei tule, siis tippklubis see mees mängima hakkab. Natukene närvi ajas Coleman, kes lubas peale Middlsebroughi mängu suuri muudatusi, kuid ainsana vahetas välja Collins Johni, keda ta raisk kaks mängu järjest valel positsioonil kasutas. Teda asendas, aga Boa Morte, kes oli eile kindlalt meie parim mees platsilt, väravasööt pluss ise kaks kolli kuigi tekkitas vastastele penalti, mis ilmselt hetkeks lõhkus meie mängu, lasime kiirelt kohe kolmandagi otsa ning tundus, et mäng oli ikka täista läbi. Suure üllatuse pakkus mulle, aga Andy Cole, kes praktiliselt oma esimese võimaluse kohe ära kasutas, samas tema rolli täitis täna Radzinski, kes kuramus nikkus 4 väravavõimalust ära. Muidugi meie kaotuse peasüüdlane on Shaka Hislop, kes mitu korda võistkonna päästis. Van Der Sar oli ka enamvähem hea. Aga raisk, eelmine aasta olime kaitsetegevuses üks parimaid võistkondi, kuid tänavu oleme nelja mängu peale kokku lasknud 7 väravat. Täielik müstika. Praegu loodan, et Al Fayed saadab mõne klubi pangaarvele mõne hea kaitsemängija eest korraliku summa. Eeldatavalt keskkaitsja. Kuid võimalused selleks on umbes 5 protsendilised. Keskkaitsesse peaks mingit uut meest proovima. Coleman kipub tänavu ainult ühe ja sama koosseisuga mängima. Aga raisk pingsalt ootan Malbranquet ja Clarki tagasi, siis saaks keskvälja natukene paremini kontrolli alla. Praegu peab Radzinski mängima paremäärt jne. Aga tegelikult siis, kui Malbranque ja Clark tagasi on tundub meie keskväli päris ahvatlev. Ja ükskord peaks Cole pingile jätma ja McBridet/Collins Johni targetmanina proovima. Vaatame, mis Coleman ette võtab enne Arsenali mängu. Peaks kaitsetegevust ilmselt kõvasti lihvima hakkama. Ning Cole ja Radzinski skoorima panema.

eston maravilha
31.08.04, 12:02
Algselt postitas Tanel

..Viimase mänguga kaks kaotust..

fulham on küll sitt, aga ei teadnud, et nii sitt, et ühe mänguga kaotaks 2 mängu.

Daz Booob
31.08.04, 13:07

Algselt postitas Tanel

..Viimase mänguga kaks kaotust..

fulham on küll sitt, aga ei teadnud, et nii sitt, et ühe mänguga kaotaks 2 mängu.

sõna \"sitt\" hetkel ei sobi kuidagi, pigem \"imetlusväärne\"

Tanua
02.09.04, 15:42
Kui juba lemmikute kommenteerimiseks läks na ,siis miks mitte ka üks oma lemmiku Fulhami teemasse panna na!

surfasin netis tunde ja tunde ja siis leidsin midagi vägagi huvitavat!;) Eks veenduge selles ise-->

Sheffield United have confirmed the shock exit of striker Barry Hayles, who has signed for Millwall.

The 32-year-old only moved to Bramall Lane in the summer from Fulham, but he has failed to settle in South Yorkshire.

Now after just five appearances, which has yet to see a goal, he has left the club to move back to his native London.

\"Things have not quite worked out for Barry up here in Sheffield and the lure of going back to London and playing in Europe with Millwall appealed to him,\" said Blades boss Neil Warnock.

\"We\'ve got £75,000 for him and the deal suits all parties.\"

Millwall have completed the signing in time to register Hayles for their forthcoming European campaign.

Siuke hirmuäratav uudis siis meie endise mängumehe kohta ,iskilkik arvamus küll puudub ,aga arvan ,et Fulhamis oleks ta suurt rolli mänginud na:( :oih:

Tanel
03.09.04, 21:13
Sportnet on korraldanud küsitluse:
Mitu mängu püsib Londoni Arsenal veel Inglise Premier League\'is kaotuseta? (1995 häält)

kaotab järgmises voorus 184 9%
1-2 mängu 166 8%
3-4 mängu 150 8%
5-6 mängu 86 4%
7 või rohkem mängu 1409 71%

Enda AINUS hääl läks ikka esimesele variandile. ;)

Kuu parimaks valiti mitte mingi üllatusena \"meie Patrick Vieira\" Papa Bouba Diop. Hetkel võiks nüüd Senegali tempu Prantsusmaa vastu korrata, aga tiimid lihtsalt erinevad. Mängu käik on umbes nii, et kogu Arsenal on sittas vormis, Henry ei leia üldse väravat üles. Samuti ka teised vennad. Siis tuleb, aga pall väravavahi kasti, kus Lehmann ei suuda palli vahelt ära lõigata, Papa Bouba Diop saab jala vahele ning 1:0, selliseks jääb ka lõppseis.

:õnnelik:

Edit: Collins on siis juba jälle Hollandi A koondise juures. :õnnelik:

Eston, kindlasti on sul midagi öelda :baibai:

eston maravilha
03.09.04, 21:16
Algselt postitas Tanel

Mängu käik on umbes nii, et kogu Arsenal on sittas vormis, Henry ei leia üldse väravat üles. Samuti ka teised vennad.

eelmise nelja väga halvasti õnnestunud mängu põhjal on seda oodata..

Tanel
03.09.04, 21:27

Algselt postitas Tanel

Mängu käik on umbes nii, et kogu Arsenal on sittas vormis, Henry ei leia üldse väravat üles. Samuti ka teised vennad.

eelmise nelja väga halvasti õnnestunud mängu põhjal on seda oodata..Millalgi see lõpeb... Enne EMi ennustati ka valikmängude põhjal, et Prantsusmaa võidab tiitli. Seega, tervitused mängijatele, kes oli Prantsusmaa EMi koondises Arsenali rivistuses ja kindlasti pole neil häid mälestusi mängus Senegal-Prantsusmaa MMil.

Hughes
03.09.04, 21:45
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Tanel

eelmise nelja väga halvasti õnnestunud mängu põhjal on seda oodata..Seega, tervitused mängijatele, kes oli Prantsusmaa EMi koondises Arsenali rivistuses ja kindlasti pole neil häid mälestusi mängus Senegal-Prantsusmaa MMil.

jah ja Cole´l, Campbell´il on kindlasti kehvad mälestused MMil Brasiilia mängust ja EMil Portugali mängust(pole muidugi kindel, et Campbell Fulhami mänguks terveks saab). Ja Lehmanil on kindlasti jubedad mälestused mängust Brasiiliaga finaalis, kus nad olid võidule nii lähedal(ta istus ikkagi ju varumeeste pingil). Lisaks veel EMi mängud Läti ja Tśehhimaa vastu. Kui neile veel prantslased lisada, siis ei tohiks Fulhamil raskusi tekkida.

Tanel
03.09.04, 21:58
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Tanel

eelmise nelja väga halvasti õnnestunud mängu põhjal on seda oodata..Seega, tervitused mängijatele, kes oli Prantsusmaa EMi koondises Arsenali rivistuses ja kindlasti pole neil häid mälestusi mängus Senegal-Prantsusmaa MMil.

jah ja Cole´l, Campbell´il on kindlasti kehvad mälestused MMil Brasiilia mängust ja EMil Portugali mängust(pole muidugi kindel, et Campbell Fulhami mänguks terveks saab). Ja Lehmanil on kindlasti jubedad mälestused mängust Brasiiliaga finaalis, kus nad olid võidule nii lähedal(ta istus ikkagi ju varumeeste pingil). Lisaks veel EMi mängud Läti ja Tśehhimaa vastu. Kui neile veel prantslased lisada, siis ei tohiks Fulhamil raskusi tekkida. Vot siis läheb veel väga kergeks ju. :) Võibolla tood välja kõigi Arsenali mängijate internatsionaalsel tasemel saadud kaotused?

mikc
03.09.04, 22:10
Algselt postitas Tanel

Võibolla tood välja kõigi Arsenali mängijate internatsionaalsel tasemel saadud kaotused?

kuule benny sa ei saand j2lle kottigi aru naljast

Tanel
03.09.04, 22:13
Algselt postitas peremees

Algselt postitas Tanel

Võibolla tood välja kõigi Arsenali mängijate internatsionaalsel tasemel saadud kaotused?

kuule benny sa ei saand j2lle kottigi aru naljastMul pole huumorisoont. Said aru?

mikc
03.09.04, 22:17
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Tanel

kuule benny sa ei saand j2lle kottigi aru naljastMul pole huumorisoont. Said aru?

Jah,ammu juba.

PS! Elu on karm.

Tanel
03.09.04, 22:27

PS! Elu on karm.Sa võtsid praegu sõnad suust.

Et mitte teemat liiga OT-sse kallutada ütlen, et KAITSELIIN KORDA!

Tanel
10.09.04, 22:40
Arsenali mängu eelvaade fulhamfc.comilt: http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5353

Ma tahan head päeva homme!

Tanel
11.09.04, 21:10
Saime pähe! Hooaja algus pole super, aga küll me ärkame!

Epic
11.09.04, 21:29
Fulhamile tehti ikka valusalt tünga täna :(

Tanel
11.09.04, 21:30
Algselt postitas Epic

Fulhamile tehti ikka valusalt tünga täna :(Ma tean, et olid sitad kohtunikud, aga kurat ei saa parandada enam midagi. :viha:

Tanel
11.09.04, 23:05
Nii hangin endale praegu Fulham-Arsenal mängu, et näha, mis sitta seal tehti siis. Kui kätte saan selle kunagi, eks siis vaatan, mis edasi teen. :lahe:

SleepWalking
12.09.04, 11:26
Kuidas tunne on, henryfan, peale seda võimast võitu ning Arsenali kaotusteta seeria lõpetamist? Ootasid seda ju praktiliselt pool elu?

Tanel
12.09.04, 11:38

Kuidas tunne on, henryfan, peale seda võimast võitu ning Arsenali kaotusteta seeria lõpetamist? Ootasid seda ju praktiliselt pool elu? Võimas!

Tanel
12.09.04, 14:36
Nii, vaatan nüüd seda skandaalset mängu!

mikc
12.09.04, 14:37
Algselt postitas Tanel

ma nyyd joon mahla

Tanel
12.09.04, 14:40

Algselt postitas Tanel

ma nyyd joon mahlaMis mahl on? Nii penalti olukord oli ära. oh issand! 100 prossa pennal. Arsenali mängijad kõik kurat kogunesid pundis kohtuniku juurde.

dimaggio
12.09.04, 14:50
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Tanel

ma nyyd joon mahlaMis mahl on? Nii penalti olukord oli ära. oh issand! 100 prossa pennal. Arsenali mängijad kõik kurat kogunesid pundis kohtuniku juurde.
jaaa...summa oli vist piisav...two years in a row

SleepWalking
12.09.04, 14:56
Algselt postitas dimaggio

?

dimaggio
12.09.04, 15:01

?
ära tee siin nägu, et sa pihta ei saaks;)

SleepWalking
12.09.04, 15:03
ära tee siin nägu, et sa pihta ei saaks;)

selline vihje on nii mõttetu, et ei oskagi kohe midagi öelda ...

Hughes
12.09.04, 19:03

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Tanel

sa vist ei mõista, Arsenal lihtsalt peab kõik mängud võitma;) ükskõik kuidas...kui muidu ei saa siis kohtunike abiga ikka saab:doh:

SleepWalking
12.09.04, 19:51
5 mängu mängitud ja närvid juba läbi?

skint
12.09.04, 19:55

5 mängu mängitud ja närvid juba läbi?

Eks Manchester ja Newcastle ole kahe peale ju vaid 2 mängu võitnud ka... Väheks jääb mõnele...

Tanel
15.09.04, 18:10
Algselt postitas Martin
Vihjeks: alus-öeldis-sihitis. Mine küsi õpetajalt, et mida see meie lauseehituse puhul tähendab.

Alus

1. Alus väljendab tegijat või olijat.

Näitelaused:
Linnud lendavad lõunasse.
Täna on ilus sügispäev.

2. Aluse küsimused - kes? mis? keda? mida?

Näitelaused:

Aias kasvab palju lilli. (Mida?)

3. Alus võib ka puududa lausest:

Näitelaused:

Juba võetakse kartuleid. - Lause umbisikuline

Pärast tunde ruttasime kalale. - Alus juurdemõeldav

Öeldis

1. Öeldis peab olema igas lauses.

2. Öeldis on alati tegusõna pöördeline vorm.

3. Öeldis võib olla ka mitmesõnaline.

Näitelaused:

See raamat on juba läbi loetud.

See on mu vihikus kirjas. Sihitist pole veel õpinud.:D

Et mitte liiga liiga OT-sse langeda, siis see värdjas kohtunik seletab oma otsuseid Arsenali mängu kohta: http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5365 .

jyriöö
15.09.04, 18:14
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Martin

Õpikust mahaviksitud jutt alusest ja öeldisest

Nii need tulevased (spordi)ajakirjanikud sünnivad :)

zaz
15.09.04, 18:38
Algselt postitas Tanel
Et mitte liiga liiga OT-sse langeda, siis see värdjas kohtunik seletab oma otsuseid Arsenali mängu kohta: http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5365 .

Kohtunik kohe omamees w?
Miks peaks kohtunik seletama kaotanud klubi kodulehel oma otsuseid?:doh:
haige...

Tanel
17.09.04, 23:54
Inglise Jalgpalli Liit (FA) nõuab Fulhami peatreenerilt Chris Coleman\'ilt kirjalikku seletust kommentaaride kohta kohtuniku aadressil, mida too tegi pärast möödunud nädalavahetusel toimunud kohtumist Arsenaliga.

Arsenal võitis kohtumise 3:0, kuid Coleman oli mängu vilistanud Mark Halsey peale ülivihane. Halsey määras esimesel poolajal Fulhami kasuks penalti, kuid tühistas selle pärast abikohtunikuga konsulteerimist; samuti ei lugenud ta ühte Fulhami löödud väravat.

\"FA tahtis minult seletuskirja. Ma ütlesin võibolla paar asja, mida poleks pidanud ütlema, kuid olles kohtumise videolt üle vaadanud, jään enda juurde, et kohtunik eksis nendes kahes momendis,\" ei ole Coleman võimalike sanktsioonide üle liialt murelik.

Mega irw. Ma vaatan, mis see Arsenali fänne täis (nagunii on) FA teeb, siis. Vaatan, kas lähen nende FA-kate peale närvi või ei. Dushigeelid sellised. Kurat oleks nad ise Fulhami treeneripostil oleks kõik Colemaniga nõus.

:viha:

SleepWalking
17.09.04, 23:56
Dushigeelid?

Tanel
17.09.04, 23:58

Dushigeelid?Kuidas siis? Dušhigeelid?

FA: noh paljas naine reklaamis...

SleepWalking
18.09.04, 00:01
ja selle seos fa-ga?
ära unusta, et fulhamile jäi penalti andmata, samuti jäi ka arsenalile. võrdne värk.
katsu üle olla.

mikc
18.09.04, 00:01
Algselt postitas Tanel

Dushigeelid?Kuidas siis? Dušhigeelid?

FA: noh paljas naine reklaamis...

Üldse pole naljakas.Ise mõtlesid?
Ja sa kirjutad,et vaatad,kas lähed närvi? Keda nahhui kotib?...peksad oma pulgakommi mööda lauda puruks?

Tanel
18.09.04, 00:12

ja selle seos fa-ga?
ära unusta, et fulhamile jäi penalti andmata, samuti jäi ka arsenalile. võrdne värk.
katsu üle olla. No mina võisin oma köördsilmageda küll valesti näha, aga tundus, et Volz puudutas enne palli, kui Henry-d. Samas ei eita, et oleks võinud sealt ka penalti anda. Kuid see kuidas Cole Colele sisse tuli oli ikka räige... Kurat küll noh. No, mida see kuradi äärekohtunik paremini näha sai. Täiesti selge viga. Aga oleksid ei maksa. Samas, Collins Johni peavärav, mida ei loetud? No, selle kohta pole midagi kommenteeridagi.

Peremees: Muidugi mõtlesin ise välja ja muidugi pole see naljakas, sest sa tead, et mul pole huumorisoont. Ma ei lutsi pulgakommi, et sa teaks.

Tanua
18.09.04, 01:34
Algselt postitas Tanel

Inglise Jalgpalli Liit (FA) nõuab Fulhami peatreenerilt Chris Coleman\'ilt kirjalikku seletust kommentaaride kohta kohtuniku aadressil, mida too tegi pärast möödunud nädalavahetusel toimunud kohtumist Arsenaliga.

Arsenal võitis kohtumise 3:0, kuid Coleman oli mängu vilistanud Mark Halsey peale ülivihane. Halsey määras esimesel poolajal Fulhami kasuks penalti, kuid tühistas selle pärast abikohtunikuga konsulteerimist; samuti ei lugenud ta ühte Fulhami löödud väravat.

\"FA tahtis minult seletuskirja. Ma ütlesin võibolla paar asja, mida poleks pidanud ütlema, kuid olles kohtumise videolt üle vaadanud, jään enda juurde, et kohtunik eksis nendes kahes momendis,\" ei ole Coleman võimalike sanktsioonide üle liialt murelik.

Mega irw. Ma vaatan, mis see Arsenali fänne täis (nagunii on) FA teeb, siis. Vaatan, kas lähen nende FA-kate peale närvi või ei. Dushigeelid sellised. Kurat oleks nad ise Fulhami treeneripostil oleks kõik Colemaniga nõus.

:viha:

Mina arvan ,et Fulhami peatreenerit tuleks karistda na :( Sest mees paukus liiga palju ja seega arvan ma ,et tuleks anda siuke karistus ,et meeskond peab 5 mängu ilma trennata na ,siis teinekord teab Coleman ,et ei tasu endast välja minna ,vaid tuleb teami peale mõelda na :deemon:

dennis10
18.09.04, 03:18
Algselt postitas Tanel
No mina võisin oma köördsilmageda küll valesti näha, aga tundus, et Volz puudutas enne palli, kui Henry-d. Samas ei eita, et oleks võinud sealt ka penalti anda. Kuid see kuidas Cole Colele sisse tuli oli ikka räige... Kurat küll noh. No, mida see kuradi äärekohtunik paremini näha sai. Täiesti selge viga. Aga oleksid ei maksa. Samas, Collins Johni peavärav, mida ei loetud? No, selle kohta pole midagi kommenteeridagi.
Kõõrdsilmad tõepoolest. Voltz tõmbas Henry selgelt maha ja mängis ennem just jalga kui palli. Kordusest võib seda täiesti selgelt näha.Raudkindel penalt. Cole-Cole intsident ei olnud penalt. Mingit räiget sissetulekut seal ei olnud. Ashley puudutas Andy Cole\'i siis, kui viimane oli ise juba tasakaalu kaotanud ja pikali minemas. Pealegi oli Andy Cole selleks momendiks juba palli Jens Lehmanni pihta mänginud.
Collinsi John\'i värava puhul kohtunik tõesti eksis.

Kokkuvõttes tegi kohtuniks kaks viga, ühe Arsenali kasuks, teise kahjuks. Ma ei saa aru mis siin hädaldada on?

Tanel
18.09.04, 19:58
Nii, see mega hüper super irw mäng läbi (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=england1&game=85147 ) 3 punast hunnik kollaseid, üks pennal mööda löödud ja kaks väravat. Southamptoni vastu on igatahes Steed jälle tagasi! Nii, et võiks üle pika aja ka siis kolm punkti ära võtta. Vahepeal on vist ka mingi karika mäng Bostoniga.

eston maravilha
18.09.04, 22:32
kahju, et earnshaw debüüdil väravat ei löönud

zaz
18.09.04, 23:01
Algselt postitas Tanel

Nii, see mega hüper super irw mäng läbi (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=england1&game=85147 ) 3 punast hunnik kollaseid, üks pennal mööda löödud ja kaks väravat. Southamptoni vastu on igatahes Steed jälle tagasi! Nii, et võiks üle pika aja ka siis kolm punkti ära võtta. Vahepeal on vist ka mingi karika mäng Bostoniga.

kas sa naerad alati, kui su lemmikud kaotavad?:P

Tanel
18.09.04, 23:02
Algselt postitas zaz

Algselt postitas Tanel

kas sa naerad alati, kui su lemmikud kaotavad?:P Kuule, ma olen mega õnnelik, et see punkt siit tuli! Ja ma pole naernud ja kaotust siin pole.

taku*
19.09.04, 12:27
Tõeline Fulhami fänn:õnnelik:

Tanel
20.09.04, 17:37
Ülehomme on siis mingi cupi mäng Boston Utd-iga ning laupäeval (Vist) Southamptoniga. Olen mõelnud, et väikesed klubid ei jaksa nagunii hooaega lõpuni hästi mängida. Kuskil tuleb ikka selline suur mõõn. Võibolla on meil see just hooaja alguses ära Kui hooaja teine pool käes, siis nende väiksemate klubide fännid, kes praegu siin heade tulemuste pärast lakke hüppavad, võivad siis juba noruspäi igat tulemust vaadata. Samal ajal paneme meie teistest keskmikest teerulliga üle. Millalgi me võitma hakkame. ;)Praegu on probleemsed rünne ja kaitse, kes ei saa oma tööga hakkama, kuid küll see mingi hetk muutub.

mjkk
20.09.04, 17:58
Algselt postitas Tanel
Ülehomme on siis mingi cupi mäng Boston Utd-iga ning laupäeval (Vist) Southamptoniga.
Kolmapäeval Carling Cupi 2. ringi kohtumine:
Boston United - Fulham
Laupäeval liigakohtumine:
Fulham - Southampton

et sind aidata, oo kallis Tanel, olen ma kõigeks valmis. Faktid peavad ju paika saama!

Tanel
21.09.04, 16:20
õu jee, võime suured karistused selle eest, mis toimus mängus W.B.A-ga. Klubi võib saada kuni 250k trahvi, Kole \"ma raiskan võimalusi\" Andy võib saada 6 mängulise bänni (:õnnelik:) ning kahjuks võib bänni saada ka Papa Bouba Diop, kes on tänavu olnud meie üks parimaid. :viha: West bitchide eest võib karistada saada Neil Clement, kes ka vist Koleda Andyga kakles. :D

Aga kuidagi ei saa mina ümber sellest väitest, mida ütleb Londonis elav Fulhami fänn: \"All refrees hate us\"

dimaggio
21.09.04, 19:51
Algselt postitas Tanel
Kole \"ma raiskan võimalusi\" Andy võib saada 6 mängulise bänni (:õnnelik:)
Dzii...kas sa oled tõesti õnnelik, et King Andyt ähvardab 6 mänguline bänn?

Tanel
21.09.04, 19:57

Algselt postitas Tanel
Kole \"ma raiskan võimalusi\" Andy võib saada 6 mängulise bänni (:õnnelik:)
Ausalt öeldes, enam-vähem jah. Võibolla satub nüüd ette ründaja, kes skoorimis võimalusi rohkem ära kasutab. Eelmine hooaeg jäi McBride sellega silma. Tänavu on ta väga vähe mängida saanud. Okei, Andy lööb väravaid, kuid 1 värava puhul peab ta enne endale mingi hunniku võimalusi ära raiskama. Oleks kindlalt Hasselbainki või Kezmanit eelistanud, kellest ka räägiti, kuid lõpuks ei juhtunud midagi. Tegelt pole mulle Cole kunagi meeldinud. Lootsin lihtsalt, et ta suudab jälle korralikult skoorida Fulhami särgis, ilma liiga palju võimalusi raiskamata. Aga jah, tuleb lepida sellega, mis on.

skint
21.09.04, 19:58

Millega siis Swindoni peatreener jälle hakkama sai?:sega9: Suitsetas jälle avalikus kohas?

Ei, teema on ikka sama hea nagu selle alguskuudel...

eston maravilha
21.09.04, 22:18
Algselt postitas Tanel

Ausalt öeldes, enam-vähem jah. Võibolla satub nüüd ette ründaja, kes skoorimis võimalusi rohkem ära kasutab. Eelmine hooaeg jäi McBride sellega silma. Tänavu on ta väga vähe mängida saanud. Okei, Andy lööb väravaid, kuid 1 värava puhul peab ta enne endale mingi hunniku võimalusi ära raiskama. Oleks kindlalt Hasselbainki või Kezmanit eelistanud, kellest ka räägiti, kuid lõpuks ei juhtunud midagi. Tegelt pole mulle Cole kunagi meeldinud. Lootsin lihtsalt, et ta suudab jälle korralikult skoorida Fulhami särgis, ilma liiga palju võimalusi raiskamata. Aga jah, tuleb lepida sellega, mis on.

käesoleva teema 7ndal lehel oleks sa andy cole\'i laste emaks hakkanud kui ta oleks tol ajal hiiumaale sattunud

Tanel
22.09.04, 20:18
Ei oleks. Tegelt ma lootsin head, kuid pärast kolmandat mängu hakkasin pahasi asju aimama.

Aga väidetavalt võib meiega nädala lõpus liitud Djorkaeff. Väga vana ja ilmselt palju mängida ei saaks, kuid samas õpetaks ning jagaks kogemusi meie noorematega, mis oleks väga hea. Ja siis ei peaks seda Pembitchi ka enam väljakule panema.

Tanel
23.09.04, 01:11
Nii üle pika aja üks võit saadud. Radzinksi pani kaks ning Steed on tagasi oma ühe kolliga. Lisaks lõi värava veel ka McBride. Nii, minule super päev, sest koolis läks ka väga väga hästi.

4:1 võitsime siis neid Boston Utd-lasi.

Tanua
23.09.04, 13:25
Londoni klubi Fulham tahab Prantsusmaa koondise endise keskväljamehe Youri Djorkaeffi Inglise meistrisarja tagasi tuua na. 36-aastane prantslane lahkus eelmise hooaja lõppedes vabaagendina Bolton Wanderersi teenistusest ,kuid on nüüd harjutamas Fulhami meeskonnaga.

\"Djorkaeffi suhtes valitseb praegu ideaalne olukord - tal pole kehtivat lepingut ning me ei pea ootama jaanuarini,\" ütles Fulhami treener Dave Beasant BBC-le. \"Nüüd, mil Andy Cole\'i ootab mängukeeld, oleks Youri meile suureks abiks. Treeningutel on ta ennast igatahes heast küljest näidanud,\" lisas Beasant.

Prantsusmaa eest 82 mängu pidanud ja 28 väravat löönud Djorkaeff alustas Fulhamiga treeninguid alles teisipäeval ning sel nädalal lepingust tõenäoliselt veel asja ei saa na. Kuid siiski on tegu väga tähtsa mängumehe toomisega klubisse na . UEFA - me pole veel loobunud na :kaval: :kaval: :kaval:

rohelineKonn
23.09.04, 14:29
nüüd saad naljakate nimedega jalgpallurite teemasse ka sissekande teha

Tanua
23.09.04, 16:24
Algselt postitas rohelineKonn

nüüd saad naljakate nimedega jalgpallurite teemasse ka sissekande teha

Miks na? :oih:

rohelineKonn
23.09.04, 16:42
aga sa uuri seda teemat. pean tunnistama, et tänu kodanik djorkaeffile pidin ma oma laual olevaid pabereid kohvist puhastama.

Tanel
25.09.04, 19:58
Jee, hooaja teine võit Premiershipis käes! Tänud Radzinskile, kes lõi oma seitsmenda värava Shithamptoni vastu. Igatahes Malbranque tagasitulek premierisse oli päris hea. Tuleb oodata kuni Jensen ja Bouba ka saadaval on, siis saab näha ehk paremat mängu. Väga hea oli ka see, et kaarte ei saadud. :D

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Tanua
27.09.04, 21:37
Nii na ,leidsin nüüd ühe huvitavava jutu netist na :

Everton boss Dave Moyes is seeking to beat Fulham and Birmingham City to the signing of French attacker Youri Djorkaeff.

Moyes has gone back in for the French ace after dithering about signing him when he first came on the market after leaving Bolton.

Djorkaeff has baulked at terms offered by Fulham, while Birmingham boss Steve Bruce is interested after losing Mikael Forssell to knee injury.

Moyes\' tight squad have performed miracles this season but injuries would hit them very hard and Djorkaeff could be an ideal addition.

Aga kle tann na ,ära teemat ära unusta nii ,meie lemmikklubi ju na !!!:)

Shrek
28.09.04, 23:16
Siiski läks Djorkaeff Blackburni. Link. (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/3697990.stm)

Tanel
01.10.04, 23:14
Goal.com üllatas mind mõnusa killuga. :D

Fulham:
Chris Coleman will hope to include Claus Jensen and Carlos Bocanegra in the squad after recovering from a calf and a hamstring strain respectively picked up against Arsenal. Steed Malbranque will be available again for only his second Premiership appearance this season, while Lennox Lewis and Mike Tyson are still suspended following red cards at West Brom.

:D:D:D:D:D:D

Tanua
04.10.04, 22:12
Nii ,kohutav uudis na :oih:

Fulham kaebas Tigana kohtusse

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga meeskond Fulham kaebas kohtusse klubi endise peatreeneri Jean Tigana, keda Fulham süüdistab pettuses ja ebaaususes.

Tegemist on ajaloolise kohtuasjaga, millist varem pole esinenud. Fulham süüdistab Tiganat liialt suure summa maksmises väravavaht Edwin van der Sari ja ründaja Steve Marlet\' ostmiseks.

„Mr. Tigana karjäär Fulhamis algas lootusrikkalt, kuid lõppes pettuse ja ebaaususega,“ lausus klubi advokaat David Phillips. Phillips kinnitas, et Tigana valetas klubile meelega läbirääkimiste kohta van der Sari, Marlet\' ja ka John Carew kohta. Viimane Fulhamiga ei liitunud.

Advokaat lisas, et Fulham maksis Juventusele van der Sari eest seitse miljonit inglise naela, kuigi hollandlase tegelik väärtus oli vaid nelja ja viie miljoni naela vahel.

„Ta ei pidanud läbirääkimisi ning tegi soodsaid pakkumisi,“ lisas Phillips.

Tigana oli Fulhami peatreeneriks 2000. aasta juulikuust kuni 2003. aasta aprillini na.

Tanel
04.10.04, 22:42
Nii tore uudis Fulhami kodukal: :õnnelik:

Fulham Football Club is proud to announce its first ever Management Game for the PC.

\"Fulham Club Manager 2005\" will be available from all official FFC outlets, online at Fulham FC.com or via Fulham Direct on 0870 442 1223 from November, 11th 2004 priced at £19.99.

\"Be In The Game\" gives fans the opportunity to actually be included as one of the players within the game. All you have to do is visit www.justfootball.net/beinthegame.asp to take part.

In addition to taking control of the team and being responsible for all aspects of its management, followers of the club will be able to feature as a trainee starting on the road to being a professional footballer. And you even get a chance to sign yourself for the Whites. And it\'s free!!

The deadline for \"Be In The Game\" is 11th October 2004 - Individual player places are limited and are strictly first come first served.

http://www.fulhamfc.com/news/images//Main/manager_game_main.jpg
Aga kui me täna võidame peaksme võibolla isegi Top 10-sse tõusma.

Tanua
05.10.04, 00:57
Kohutav õhtupoolik na ,0:2 lakki saada tabeli viimaselt ,masendav na ,oleme mõõnas ,me ei taha seda tunnistada ,aga me oleme mõõnas:kurb4: :kurb4: