PDA

View Full Version : Hattrick vs. Managerzone

Mikusiku
18.03.04, 12:27
ehk siis tahan teada teie arvamust, kumba te eelistate, Hattricki või Managerzone\'i?
ise eelistan mz-i.hattrickis kustutati mu konto ära.ei tea mille pärast?:segadus:
saadeti kiri, et ma oman kahte võistkonda ja et ära enam kunagi ürita ennast hattricki regada:doh: mul oli ju ainult üks võistkond:viha:
samas sõber mängib juba aastaotsa kahe võistkonnaga ja talle ei tehta midagi:P

3rk1
18.03.04, 15:42
MZ ohvkoors

17
18.03.04, 15:45
Mänetsersõun forever:)

Udupasun
18.03.04, 16:22
Tuleb tunnistada, et käesolev teema iseloomustab üsnagi hästi keskmise managerzone\'lase vaimset võimekust...

megamart
18.03.04, 16:50
Eino, see on selgemast selgem, et hattrick on parem :kaval:

kyps
18.03.04, 16:52
Originally posted by zidane_5

saadeti kiri, et ma oman kahte võistkonda ja et ära enam kunagi ürita ennast hattricki regada:doh: mul oli ju ainult üks võistkond:viha:

Nii puht sportlikust huvist küsin, et mis su sõbra meeskonnad on?;)

Mikusiku
18.03.04, 17:04
Originally posted by kyps

ei tea:doh:

dimaggio
18.03.04, 17:07
Minu tagasihoidlik arvamus oleks: Managerzone

Devil
18.03.04, 19:06
Originally posted by megamart

Eino, see on selgemast selgem, et hattrick on parem :kaval:

wau, megamart postitas soccerneti foorumis :õnnelik:, loomulikult ma nõustun tema arvamusega :)

vaikiv mees
18.03.04, 21:33

loll poiss, zidane..

arvatavasti logis su geniaalne \"s6ber\" end sinu arvutist hattricki & v-olla tegite ka mingeid omavahelisi tehinguid, m6ttetu on teda kaitsta

Mikusiku
19.03.04, 08:00
Originally posted by vaikiv mees

loll poiss, zidane..

arvatavasti logis su geniaalne \"s6ber\" end sinu arvutist hattricki & v-olla tegite ka mingeid omavahelisi tehinguid, m6ttetu on teda kaitsta
ühe korra tõesti logis.ja see näitabki hattricki lollust.ja ma tõeti ei tea ta võistkondade nimesid.

GreenACe
19.03.04, 15:45
Ise mängin Hattrick\'i :õnnelik:

netu
19.03.04, 16:30
Hattrick :silm4:

SoccerWorld
19.03.04, 20:41
ManagerZone

resorte
19.03.04, 22:47
Ei mängi kumbagi.
Järeldus: Ühed sitad mõlemad. :D :P

Wingback
20.03.04, 00:40
...:::HATTRICK:::...

...sest kunni ja junni võrrelda ei saa. :P

SoccerWorld
20.03.04, 11:39
Ega ei saa jah, seda näitab ka miks sa nö seda junni mängid:P

Martin
20.03.04, 12:45
Küsitluse tulemused räägivad oma keelt.

Hattrick kolmekordselt parem.

3rk1
20.03.04, 15:13
Originally posted by Martin

Küsitluse tulemused räägivad oma keelt.

Hattrick kolmekordselt parem.
sest eesti mz mängijad pole seda foorumit veel üles leidnud.

Wingback
21.03.04, 01:36
Originally posted by 3rk1
See ütleb mz mängijate kohta nii mõndagi. :silm5:

3rk1
21.03.04, 12:08
Originally posted by Vince

See ütleb mz mängijate kohta nii mõndagi. :silm5:

Et siis mida? Arvad, et soccerneti foorum on ainuke jalkateemaline foorum maailmas?

Wingback
21.03.04, 12:28
Et siis mida? Arvad, et soccerneti foorum on ainuke jalkateemaline foorum maailmas?

Maailmas ??...mis see maailm siia puutub, aga jah väidan küll, et parim kodumaine jalkateemaline foorum on just see siin !

cobras
21.03.04, 14:52
ma tunnen kõigile hattricki mängijatele südamest kaasa... ega s****t saia ei tee:lahe:

cobras
21.03.04, 14:53
ma tunnen kõigile hattricki mängijatele südamest kaasa... ega s****t saia ei tee:lahe:

3rk1
21.03.04, 15:06

Maailmas ??...mis see maailm siia puutub, aga jah väidan küll, et parim kodumaine jalkateemaline foorum on just see siin !
Parim ta võib olla. Aga siiski mitte ainuke ;)

Martin
21.03.04, 16:03

Parim ta võib olla. Aga siiski mitte ainuke ;)

Oot. Mööblimaja eksisteerib ikka veel oma tuntud headuses? :õnnelik:

Swifty2002
29.03.04, 12:14
Ega neid jah võrrelda ei saa.....olen ise mõlemat mänginud..ja võin öelda et Hattrick on ikka igati üle ... aga noh eks jah kui mzi mängijad pole suutnud seda foorumit leida siis kahtlen et nad üldse hättigi leidnud on. a muidugi jah kerge on pildi järgi mehi õigesse kohta tirida palju raskem on neid paika panna drop down menüüst :P :��lik: :��lik: :��lik:

-Eemeez-*
29.03.04, 23:24
MZ on väga kole mäng. Lihtsalt kole ... ja igav.

raunoten
30.03.04, 14:40
Mulle meeldib Managerzone. Olen mõlemas kasutaja, aga hattrickiga enam ei tegele, sest leidsin 999999999999999 korda parema mängu nimega :

MANAGERZONE

raunoten
30.03.04, 14:43
Managerzone-st on palju lihtsam aru saada ja seal on nii jalka, kui ka hoki.:õnnelik:

Mikusiku
30.03.04, 18:53
ma ikka pean koguaeg vinguma selle kallal:P
selle asemel, et teha kaks postitust järjest, millel on ühesugune mõte, võiksid kasutada \"muuda\" nuppu.;)
P.S.huvitav, mitmes postitus see mul juba on, kus ma seda kirjutan?:D

mocc
30.03.04, 22:03
HATTRICK F0R EVER:kaval:

SoccerWorld
30.03.04, 23:47
whatever:)

Markko
31.03.04, 23:38
HT! http://forum.metalstorm.ee/YaBBImages/smilies/banger.gif

Refieus
31.03.04, 23:51
HT!

zaz
01.04.04, 00:27
See on täiesti mõttetu teema:doh:
See ju ei vii kuhugi välja, kui te üksteise võidu karjute, kas Managerzone või Hattrick:sega2:
Kui te aga tõesti tahate tõestada, kumb on parem, siis võiksite te ju välja tuua oma lemmiku plusse või vastaspoole miinuseid ehk siis tekitada tõsise arutelu (nii mõttetul teemal kui see ka poleks:P ). Siis oleks teistel ka huvitavam seda teemat lugeda ja natukene targemaks saada;)

marabella666
01.04.04, 11:17
see teema oleks isegi siis igav, kui seda rootsi (naissoost) stripparid arutaks :P

PraS
01.04.04, 12:35

ma ikka pean koguaeg vinguma selle kallal:P
selle asemel, et teha kaks postitust järjest, millel on ühesugune mõte, võiksid kasutada \"muuda\" nuppu.;)
P.S.huvitav, mitmes postitus see mul juba on, kus ma seda kirjutan?:D

sina nüüd küll pole õige inimene, kes võiks selliseid märkusi teha aga ega kui kaugemale oma ninast ei näe siis pole muidugi midagi teha....

ja lõpetaks selle vingumise ükskord ja minagi siin vabandan, et hoogu läksin...
tegeleme sellega, et meie endi postitus oleks tasemel.

gamer
04.04.04, 08:04
hmm, vaidlete, et kumb mäng on kõvem, teeks parem palliplatsil selgeks kumma fännid on kõvemad, nt. teeks kuskil sõpruskohtumise, MZ ja HÄTI fännide vahel

Devil
04.04.04, 08:47
Originally posted by gamer

hmm, vaidlete, et kumb mäng on kõvem, teeks parem palliplatsil selgeks kumma fännid on kõvemad, nt. teeks kuskil sõpruskohtumise, MZ ja HÄTI fännide vahel
HT-gurud harjutavad täna Reaalil kell 2. Bro idee muidu, olen nõus HT-d esindama.

SoccerWorld
04.04.04, 10:25
Samuti nõus MZ-d esindama ;)

gamer
04.04.04, 19:05
mina oleks nõus MZ\'d esindama, hea kui väravasse saaks, aga ega väljakulgi viga pole

wallah
04.04.04, 19:32
Olen mõlemat mänginud juunikuust saadik, kusjuures mõlemat täiesti aktiivselt. Leian, et MZ on kõvasti parem kui hät nii väljanägemiselt kui mängusimulaatori osas. Muidugi on hätis asju, mis mulle meeldivad ja mida mz\'s pole(pealtvaatajate sõltuvus ilmast, meeste psühholoogilised eripärad), kuid see on vaid väike pluss häti poolel.

Devil
05.04.04, 00:35
Originally posted by wallah

Olen mõlemat mänginud juunikuust saadik, kusjuures mõlemat täiesti aktiivselt. Leian, et MZ on kõvasti parem kui hät nii väljanägemiselt kui mängusimulaatori osas. Muidugi on hätis asju, mis mulle meeldivad ja mida mz\'s pole(pealtvaatajate sõltuvus ilmast, meeste psühholoogilised eripärad), kuid see on vaid väike pluss häti poolel.
Umm, nõustun sellega et MZ on kirjum, kuid niipalju kirjum, et see on koledam.
Tähendab, too mulle näiteid MZi paremast simulaatorist

korpo
03.05.04, 13:53
HATTRICK

Devil
03.05.04, 14:08
Originally posted by korpo

HATTRICK Tubli! Istu, viis.

eika
03.05.04, 16:28
aga minu arvates (olles ise mõlemat proovinud) on mõlemad mängud igavad ja mõttetud.:reiv:

Mikusiku
03.05.04, 16:35
Originally posted by eika

aga minu arvates (olles ise mõlemat proovinud) on mõlemad mängud igavad ja mõttetud.:reiv:
noh, ma unustasin selle vastusevarjandi kirjutamata

Refieus
03.05.04, 23:53
Jällegi ehe näide elust enesest;)

)Okkebro, teeme HT vs MZ ning kaotajad loobuvad oma meeskondadest kas siis HT\'s või vastupidi MZ\'s ning ei promo never-ever kas siis HT\'d või MZ\'d siin voorumis ega ülistaks taevani. Kuid reeglites saab kindasti paremini kokku leppida.

HT saaks ülini bro meeskonna kokku, seega jääb võit kodohoovi:D:D :õnnelik: :lahe:

Pealegi MZ\'paskaagid ei julge pakkumist NAGUNII vastu võtta....

Bossman
12.05.04, 17:02
Õigus mõlemad mängud on mõttetud!!!!!

SoccerWorld
12.05.04, 21:36
Originally posted by amority

Jällegi ehe näide elust enesest;)

)Okkebro, teeme HT vs MZ ning kaotajad loobuvad oma meeskondadest kas siis HT\'s või vastupidi MZ\'s ning ei promo never-ever kas siis HT\'d või MZ\'d siin voorumis ega ülistaks taevani. Kuid reeglites saab kindasti paremini kokku leppida.

HT saaks ülini bro meeskonna kokku, seega jääb võit kodohoovi:D:D :õnnelik: :lahe:

Pealegi MZ\'paskaagid ei julge pakkumist NAGUNII vastu võtta....

MZ kaagid julgeks pakkumist vastu võtta küll.
Võit jääb kodohoovi? :P see tähendab et MZ kätte justnimelt :D

Devil
12.05.04, 23:26
tavai juulis teeme kohtumise ära, palju mehi kokku saad?

edit: millisel väljakul teeme? Ise pakuks reaalkooli staadioni ja 6+1 või 7+1.

Markko
13.05.04, 00:37
Originally posted by Devil

Everlasting teema: ajad on kinni :õnnelik:

Devil
13.05.04, 00:41
Originally posted by Markko

Everlasting teema: ajad on kinni :õnnelik: Küll selle ühe aja sebib, alati saab ka mujale, kui tõesti hakatakse nii rämedalt huiama. Ma hakkama saan :).

SoccerWorld
13.05.04, 07:47
Praegu vara öelda palju kokku saaks neid, aga mina olen kohal :P

Devil
13.05.04, 08:21
Originally posted by SoccerWorld

Praegu vara öelda palju kokku saaks neid, aga mina olen kohal :P võid hakata asjaga tegelema HTlasi saab kindlasti piisavalt olema.

Markko
13.05.04, 10:20
Iseasi kas kaineid nagu pühapäevad on näidanud

Refieus
13.05.04, 15:18
Mina, kui idee algataja, olen kohal:) Pealegi on paljudel meil juba jalkasärgid olemas:D

Pühime selle MZ siit maapealt minema, nagu kommunism mis peale pressib:P

Neth
13.05.04, 18:01
Kui vaja, olen kohal ja esindan MZ\'i:P

SoccerWorld
13.05.04, 19:26
Näed, 2 MZ esindajat olemas :D :D

Refieus
13.05.04, 19:37
Nu meil oleks välja panna.. hmmz.. ma arvan 2 täismansat vähemalt..

Ütleme nii, meil on meeskond koos 11 meest + 5 varumeest. Väljak on samuti välja vaadatud.

Me ootame, millal MZ saab meeskonna kokku ning on valmis meile vastu astuma.

Ma arvan, et te olete piisavalt kartlikud ja saamatud ning ei saa sellega hakkama nii või naa.. Ootaks 1 nädal ja vaataks, kas olete nii kobad nagu paistab:D :P

PraS
13.05.04, 19:44
Nõus esindama MZ-t ja kui vaja siis võiks kutsuda ka paar tervise kutti kes ka MZ-t mängivad:D

SoccerWorld
13.05.04, 20:31
Kui vaja saan paar Noortekoondise mängijat juurde ;)

Refieus
13.05.04, 21:17
Kui tõestada suudate siis palun väga, tooge:) Me toome terve Eesti Rahvuskoondise.. Poom ja Stjopa vist ei pelanud veel.. aga nuh..

Me ootame MZ meeskonda..

Refieus
19.05.04, 15:34
Niih... nädal möödas kohe

Tundub, et MZ vennad on ikka NIII nõrgad, et ei suuda mitte kui midagi teoks teha:D :õnnelik:

1:0 HT\'le :D ehk siis võit kirjas juba:õnnelik:

SoccerWorld
19.05.04, 16:51

Niih... nädal möödas kohe

Tundub, et MZ vennad on ikka NIII nõrgad, et ei suuda mitte kui midagi teoks teha:D :õnnelik:

1:0 HT\'le :D ehk siis võit kirjas juba:õnnelik:

Paljud pole veel kindlad kas saavad tulla, sinna on aega veel.

Refieus
19.05.04, 17:02
Milles ei ole kindlad? Midagi kindlat ei olegi ju, te lihtsalt ei saa punti kokku erinevalt meist. HT on alati valmis.

MZ on lihtsalt **** :õnnelik:

2mSööt3mMööda
19.05.04, 17:57
MZ on suht saast jah, a no ma niisama oman seal tiimi, millega ainult nädalas 1-2 korda sisse login. Kuigi olen hattricki austaja võin MZ-i esindada kui te kohe kuidagi hakkama ei saa selle satsi kokkupanemisega. Lihtsalt kahju oleks, kui see vutilahing pidamata jääks. MZ esindaja, kui abi tarvis siis anna teada. ;)

Refieus
19.05.04, 22:24
Originally posted by daywalker

MZ on suht saast jah, a no ma niisama oman seal tiimi, millega ainult nädalas 1-2 korda sisse login. Kuigi olen hattricki austaja võin MZ-i esindada kui te kohe kuidagi hakkama ei saa selle satsi kokkupanemisega. Lihtsalt kahju oleks, kui see vutilahing pidamata jääks. MZ esindaja, kui abi tarvis siis anna teada. ;)

Tanel, kõtt:D Sind paneme me keskväljale hoopis HT\'s:)

kaala
19.05.04, 23:00
tuleks esindaks mz`i a no vaevalt et must kasu oleks:P

17
20.05.04, 12:44
tuleks ka MZ\'i tiimi.loomulikult kui võetakse ja kui mäng normaalsel ajal on;)Kui vaja siis äärekaitsesse.pigem paremale

Refieus
20.05.04, 12:58
Originally posted by Roberto Carlos

tuleks ka MZ\'i tiimi.loomulikult kui võetakse ja kui mäng normaalsel ajal on;)Kui vaja siis äärekaitsesse.pigem paremale

Sinule leiame ka tegevust:) Selle mängu paneme just Kuradite liigamängu ajale:D

SoccerWorld
20.05.04, 14:58
Kui juulis toimuks mäng, siis mis kuupäeval?

Refieus
20.05.04, 15:32
Mäng toimub mais ja 27.kuupäeval. Või siis.. ahjaaa... :kaval: 17.juulil kell 15:00 Kadrina jalkastaadionil. Kogu üritus on tasuta! Tulge vaid kohale!!! :D ;)

Sul Tapalt pole ju palju maad tulla:) Ja ma ise ka samal ajal sealkandis.

:kaval:

SoccerWorld
20.05.04, 16:44
Minul küll jah, aga kuidas teistega lood on, seda ei tea.

Devil
20.05.04, 20:10

Mäng toimub mais ja 27.kuupäeval. Või siis.. ahjaaa... :kaval: 17.juulil kell 15:00 Kadrina jalkastaadionil. Kogu üritus on tasuta! Tulge vaid kohale!!! :D ;)

tahad purjus peaga mängima hakata?

Refieus
21.05.04, 13:55
Nu see meil ju kombeks olnud.. see hooaeg olen juba end parandanud. Kuid võib ju ka kell 17 alles kraanid lahti keerata, no problemo:P

greenday
22.05.04, 16:15
Managerzone is for posers ;)

17
22.05.04, 17:15
Niih mul on veel paar sõpra veel soovi avaldanud MZi esindada:)täiesti normaalselst mängivad lisa võite greenday käest küsida;)(helar ja elari)

Martin
22.05.04, 17:50
Originally posted by Roberto Carlos

Niih mul on veel paar sõpra veel soovi avaldanud MZi esindada:)täiesti normaalselst mängivad lisa võite greenday käest küsida;)(helar ja elari)
MZ värk - käi kerjamas, et keegi seda jama esindaks...või mängiks.

Refieus
31.05.04, 15:56
Rõõm teatada, et esimese kohtumise HT ja MZ vahel on võitnud HT kuna vastased ei suvatsenud kohale ilmuda ning teada anda.

Tänud kõigile, kes HT eest väljakule pääsesid ja ka neid kes väljaku ääres meid toetasid!;) :D :P

NÕRGAD!

ÖÄK

SoccerWorld
31.05.04, 16:58
Kohale ilmuda kuhu? :P

Refieus
31.05.04, 23:10

Mäng toimub mais ja 27.kuupäeval.

Vot kak.. te vist ei vaevugi midagi teada andma.. revanss on siis Kadrinas, ootan vastust 16\'ndaks juuniks, kui vastust ei tule, on HT 2:0 juba ees:D

SoccerWorld
01.06.04, 11:38
Jutt oli juulikuust, juunis pole minul aega tulla!

htfan
21.06.04, 12:53

tahad purjus peaga mängima hakata?

17 julli ju

Refieus
16.07.04, 13:13

Jutt oli juulikuust, juunis pole minul aega tulla!

Me ootame siis HT meeskonnaga 16 ja 17\'ndal juulil teid Kadrina Keskkooli staadionil. Kell 16:00 võiks mäng alata. Oleme sial kohal ning loodame, et võidame teid ära.

See u there!

MZ will goooo DOWN

wallah
16.07.04, 18:00
Mina olen homme kohal!

Refieus
18.07.04, 02:05
Kus oli MZ? HT tuleb kogu pika rivistusega kohale ja ootavad vastaseid. Jooned tõmmati maha, muru niideti ja maksime rendi samuti kinni, kuid kasu ei mingit..

Aramis
18.07.04, 14:31
Amo, ah mis sa vana asja meelde tuletad - MZ on tõenäoliselt juba kinni pandud üritus.

Refieus
19.07.04, 16:36
correct:)

wallah
20.07.04, 01:10
not correct:p

Sergeyyoud
10.08.04, 17:37
OK uus teema, kellele meeldivad blondiinid, kellele brünetid?

Lahendame asja nii: homme alates kella 12.00st hakkavad mehed kellel on blondiin käekõrval mehi, kellel on brünet käekõrval kividega loopima.

Kaotajad peavad oma naisukesest loobuma võitjate kasuks.

Aramis
10.08.04, 20:12
Originally posted by Sergeyyoud

OK uus teema, kellele meeldivad blondiinid, kellele brünetid?

Lahendame asja nii: homme alates kella 12.00st hakkavad mehed kellel on blondiin käekõrval mehi, kellel on brünet käekõrval kividega loopima.

Kaotajad peavad oma naisukesest loobuma võitjate kasuks.

Uus mees ja uut teemat teha ei oska...Jumal tänatud

Sergeyyoud
11.08.04, 10:42
Miks nüüd siis ei oska, aga see sobib väga hästi siia teemasse.

Devil
13.08.04, 00:46

Hmmz, sa võrdled lõbusat jalgpallilahingut kiviloopimisega?
Naljakas sa kahjuks polnud.

Leivo-Tigu Vimb
13.08.04, 12:41
mängisin prooviks hooaja managerzone. tegemist on hatiga võrreldes täieliku jamaga - olen nõus oma meeskonnast loobuma, kui keegi viitsib seda jama edasi käiata. lame kujundus, segane süsteem, jabur treening ja mängijateturg. võitsin oma V liiga ja tõusin IV liigasse, aga mingit huvi enam küll ei ole

kaala
13.08.04, 15:03
Originally posted by Leivo-Tigu Vimb

mängisin prooviks hooaja managerzone. tegemist on hatiga võrreldes täieliku jamaga - olen nõus oma meeskonnast loobuma, kui keegi viitsib seda jama edasi käiata. lame kujundus, segane süsteem, jabur treening ja mängijateturg. võitsin oma V liiga ja tõusin IV liigasse, aga mingit huvi enam küll ei ole
saada parool ja kasutaja privaatsõnumina:õnnelik:

Mikusiku
13.08.04, 15:05

1. Mis selle kujundusel viga on? Palju etem ju kui Hattrickis.
2. Süsteem segane? Ega ühekohalise IQ-ga ongi raske aru saada.
3. Treening. Parem kui hätis. Seal treenid terve meeskonnaga ühte ja sama asja. Jama ju!
4. Mängijateturg on samal põhimõttel:doh:

SoccerWorld
13.08.04, 15:10
Originally posted by kaala

Vaata ette kaala!

kaala
13.08.04, 16:16

Originally posted by kaala

Vaata ette kaala!
ega ma ei peaks seda siis omale võtma.kui minu praegune on kehvem kui leivo-tigu vimb oma, siis annan omaoma kellegile teisele.

Tanel
13.08.04, 16:26
Mina mängin nt mõlemat. Olen täiesti rahul. Võrrelda on mõttetu. Treeningsüsteem pole nagunii kummalgi päris reaalne. Pigem võiks olla selline nagu CM-is, et mingi aeg treenib ühte asja, teine kord teist jne. Mingi treeningugraafik vms sodi. Samas, miski pole täiuslik. Nt MZ-i juures on üks viga see, et ma pean nädalas hunniku sõpruskohtumisi, aga mängijad tahavad ikka mängida. Ise nagu öeldud mängin mõlemat. Kuigi eelistan mzone-t ilmselt üks põhjus on sellepärast, et hättis keerasin kõik p***e alguses kuna ei oskanud eriti. Nüüd on klubil suured võlad jne. Kuid üritan praegu veel midagi teha. Vahepeal unustasin täitsa ära selle mängimise. Ja MZis ma läheb mul asjata tegemisega tavaliselt kiiremini miskipärast.

PS! Mängijateturg ei meeldi eriti kummalgi! :D

Devil
13.08.04, 16:42
Et HTs edukas olla, peab vaeva nägema ja asja mõistma. MZis on edukuseks vähem vaja.

wallah
13.08.04, 16:56
Devil: vaidlen julgelt vastu. Hätis saab hakkama isegi nii, et logid 2 korda nädalas sisse 30-ks minutiks. ManagerZonega peab pidevalt tegelema, et saada heaks.

Devil
13.08.04, 17:45
Originally posted by wallah

Devil: vaidlen julgelt vastu. Hätis saab hakkama isegi nii, et logid 2 korda nädalas sisse 30-ks minutiks. ManagerZonega peab pidevalt tegelema, et saada heaks. Manageris saab sisse logimattagi liigat võita mis siis?

Leivo-Tigu Vimb
17.08.04, 15:43
einoh, selgub et hoolimata eemalviibimisest olen nüüd ka iv liiga juhtkohal... uuvitav küll

Sergeyyoud
19.08.04, 21:28
Algselt postitas Devil

ma võrdlen kogu seda erinevate mängude võrdlemist ja teise mängu mängija IQ kallale minemist kiviloopimisega. Täpselt sama asi, kui mõnele meeldivad blondid, teisele jälle brünetid.

Refieus
19.08.04, 22:37
Algselt postitas Sergeyyoud

Algselt postitas Devil

ma võrdlen kogu seda erinevate mängude võrdlemist ja teise mängu mängija IQ kallale minemist kiviloopimisega. Täpselt sama asi, kui mõnele meeldivad blondid, teisele jälle brünetid.

Kle.. nii sarnased nad küll ei ole.. blond on HT supporteriga ning brünett ilma.. Kuid MZ käib minumeelest kiilaspäisuse alla..

Devil
19.08.04, 22:47
nojah aga tegelt on ikkagi probleem, mängud pole nii erinevad nagu blondiin ja brünett
ja meie pakkusime neile mõnusat jalgpalli lahingut, mitte lolli juudi kommet
aikjuu vadever
kiviloopimine on nõme
ja juuksevärvist on mul kah suht savi

Sergeyyoud
20.08.04, 12:03
aga point jääb ikkagi samaks, ega selle jalgpalli lahingu võitjate mängitav mäng siis sellepärast parem pole, kõigil on erinev maitse ja tegelevad endale meelepäraste asjadega. Mõlemal mängul on omad plussid ja miinused.

Devil
20.08.04, 12:31
Algselt postitas Sergeyyoud

aga point jääb ikkagi samaks, ega selle jalgpalli lahingu võitjate mängitav mäng siis sellepärast parem pole, kõigil on erinev maitse ja tegelevad endale meelepäraste asjadega. Mõlemal mängul on omad plussid ja miinused.
eh, ega jalka lahingut sellepärast ei pakutud, et selgitada kumb on parem mäng.

maitsed on erinevad ... vadever teada jutt ning loll vabandus selles teemas

eniveinagu ka pollist näha on paremini õnnestunud HT ja ei viitsi sel teemal enam vaielda.

raunoten
17.09.04, 14:38
Minu arust on ht lihtsalt kauem Eestis olnud ja on rohkem mängijaid. Kuid päriselus peetav mäng küll ei näita kumb mäng parem on:doh: igatahes mulle meeldib MZ rohkem, juba mängijate hindamise süsteem on HT täielik EI. No kumb on halvem kas halb või puudulik:P Algaja ju aru sellest ei saa, pallidega hindamine on palju lihtsam:lahe:

Martin
17.09.04, 14:39
See MZ sitt on ju tasuline kah veel.

eston maravilha
17.09.04, 16:42
täpselt sama palju tasuline kui hattrick

Martin
17.09.04, 16:53
Algselt postitas eston#21
Siiski, siiski! :D

To activate your team and take full advantage of all functions on ManagerZone please follow the steps below. Using MZ Account: To activate your team using your MZ Account, simply click the buy button in the red window below. If you dont have any money on your account you will be taken to a page which shows you information on how you can deposit money.

Team activation
Activate now to take full advantage of all MZ features. Click buy button below.
Your balance 0 EUR
Cost 2 EUR
Buy

Aitähh, ei taha maksta. Ja tänu sellele ei saa mitte sittagi teha enam.

SoccerWorld
17.09.04, 16:56
See enda probleem, kui ei taha maksta. Kes tahab mängida, see ka maksab.

eston maravilha
17.09.04, 16:58
mina küll ei mäleta et ma midagi sellist tegema oleks pidanud..

Martin
17.09.04, 17:00
mina küll ei mäleta et ma midagi sellist tegema oleks pidanud..
Ei saa jätta ütlemata: siiski, siiski! :)

Ja vaidlus pask-sitt kohta. Parem tasuta pask kui raha eest sitt. :P

Mikusiku
17.09.04, 17:16
Algselt postitas Martin

Siiski, siiski! :D

To activate your team and take full advantage of all functions on ManagerZone please follow the steps below. Using MZ Account: To activate your team using your MZ Account, simply click the buy button in the red window below. If you dont have any money on your account you will be taken to a page which shows you information on how you can deposit money.

Team activation
Activate now to take full advantage of all MZ features. Click buy button below.
Your balance 0 EUR
Cost 2 EUR
Buy

Aitähh, ei taha maksta. Ja tänu sellele ei saa mitte sittagi teha enam.
See on tehtud sellepärast, et chiiteritest lahti saada, keegi ju ei hakka kümne meeskonna eest maksma. Ja kui sa tahad ikka ausalt seda mängida, ei tohiks 30 krooni midagi tähendada.
To eston: See tehti alles sel suvel.

Hughes
21.09.04, 11:06
pean lihtsalt tegema selle postituse:)

krt ma kaotasin...lasin puuri täis peksta....1-7:doh:

kuigi kuulun 5.liiga favoriitide hulka, hoian 4.kohta:(

Markko
21.09.04, 14:31
Mis mängust sa, Hughes, räägid?

Hughes
21.09.04, 17:27
Algselt postitas Markko

Mis mängust sa, Hughes, räägid?
täpselt ei mäleta, managerzone vist:)

Markko
23.09.04, 22:46
Loogiline

Villem
11.10.04, 13:46
Hattrick.org on Eestlasele parim :D....lihtsalt jube hea pela...zone on selle kõrval h-a-l-e

Be[er]wolf
12.10.04, 06:25
julgen ka öelda oma arvamuse-Hattrick. MZ on kirju mis kirju ja raha eest, millex?? Mis kõige huvitavam...algul andsid tiimi nii sama pärast juba kysisid raha. :viha: ...Hatt on yle:kaval:

wallah
15.10.04, 23:46
Ei ole minult raha küsitud ja ei küsita kah. See väike 2 eurone aktiveerimis tasu hoiab ära chiiterite tekke + igasuguste jobude uputuse ManagerZone\'s. Kuigi jah, ega MZ\'ski puudu omad myrkad ja reio_põdrad, aga asi vähemalt liigub selle suunas, et neid oleks vähem.

silver014
15.10.04, 23:58
Minu arust on parem MZ, sest see on minu arvates veidi loogilisem kui samas on HT palju mida MZ-il pole. Ma olin mõlema kasutaja, aga HatTrick jättis mind veidi kümax, võibolla ka selle pärast et seal läx mu meeskonnal palju kehvemini:kurb3:

Devil
16.10.04, 00:01
MZis on asi korrapäratum, võib hästi minna, samas aga väga sitasti ... loodame, et varsti muudad meelt. Ht õpetusi lugedes saaksid mängu paremini selgeks ja kindlasti saaksid seal hakkama nii, et tunneksid mängust rõõmu :).

wallah
16.10.04, 12:46
Mina tunnen mõlemast rõõmu.

Leivo-Tigu Vimb
19.10.04, 13:03
Nii, paar kommentaari siia teemasse taas. Olen mänginud Hattricki umbes kaks aastat ja registreerusin MZ selle aasta alguses. MZ ei suutnud mind väga paeluda, nii et login sinna sisse ainult paar korda kuus, et olukorda vaadata. Esimese hooaja võitsin täiseduga (või oli mõni viik?). See hooaeg olen IV liigas ja 4 vooru enne lõppu on praktiliselt kindel ka selle liiga võit. Mängijate asetust pole ma pärast esimest korda kunagi muutnud. Mitte ühtegi transferit pole teinud. Treeningut pole kunagi muutnud. Sellest hoolimata on MZ-s võimalik niimoodi mängida - minu arust näitab tasemevahet Hätiga päris hästi.... MZ-s on üsna pealiskaudne värk, mis passib rohkem lastele.

kaala
19.10.04, 15:50
sul on vast lihtsalt liigadega ja meestega vedanud.ega see päris nii lihtne nüüd ka kõigil pole liigat võita

gamer
19.10.04, 16:22
tegelikult on küll kuni III liigani ikka mega lihtne, hätis on aga ka ntx V-IV liigades osadel päris palju tegemist

Refieus
20.10.04, 13:55
Algselt postitas kaala

sul on vast lihtsalt liigadega ja meestega vedanud.ega see päris nii lihtne nüüd ka kõigil pole liigat võita

HT\'s ei vea sul kunagi, sinu vedamise üle otsustab vaid HT Jumal. Mitu liigat järjest vedada on äärmiselt mõttetu, kus siin motivatsioon ja huvi on? Bullshit:D

Seda sa ütlesid õieti, et MZ on lastele mõeldud. Enamus Mz pleajaid ongi lapsed ju, ühtekuuluvustunne u know..:P

lloyd99
25.10.04, 16:06
Mina olen proovinud mõlemat, aga mängin ainult ht-d. Ma arvan mõlemal mängul on oma plusse ja miinuseid. Endale tundub, et hattrick on natuke reaalsem(managerzoneis on vist 2 sõprusmängu päevas, hätis 1 nädalas. jne.)
Kui rääkida mz ja ht mängijate vaimsest võimekusest, siis mina arvan, et kumbagi mängu mängijad ei ole eriti lollid, aga lihtsalt mz-s on kergem läbi lüüa ka taunikutel aga hattrickis pead sa natuke mõtlema ja oma tegevust kordineerima kui tahad midagi saavutada.

Hattrickis on menüü kindlasti kergem ja parem kasutada, ning mängijateturg on parem. MZ-s on aga mängijate paigutamine platsile võimaölusterohkem ja mugavam.

Küsides kumb mäng on parem, vastan: HATTRICK, aga ega MZ sellepärast sitt mäng pole!!!:õnnelik:

gamer
25.10.04, 16:15
mz\'s on viimasel ajal turg hindade poolest paiigast ära läinud ja inflatsioon toimub kah muidugi. aga ärge mind enam uskuge, sain mz kanalist isegi bänni:d

kyps
28.10.04, 14:29
Hattrickis ilmub muuhulgas ka tore nädalakiri. (http://www.hot.ee/treix/ht3.pdf)

Raldo
28.10.04, 19:13
Managerzones tuleb ka nädalakiri, aga ainult mõnikord ülenädala... MZ nimetatakse seda The Zone-iks...

telekavaataja
28.10.04, 22:43
siin puudub vastuse variant MOLEMAD ON SITTAD

SoccerWorld
28.10.04, 22:45
ei vist siuke variant oli siin juba :P

macyntoch
10.11.04, 17:46
Kumbki pole hea .... :viha: mõlemad on tasulised ..... www.sundayleague.com on hoopiski hea :D

siimsorokin
10.11.04, 17:48
Algselt postitas macyntoch

Kumbki pole hea .... :viha: mõlemad on tasulised ..... www.sundayleague.com on hoopiski hea :D

Mida vi**u sa ajad... HT on tasuta, ainult supporter on tasuline, aga mängides see mingeid eeliseid ei anna! Teeb asja veidi huvitavamaks ja mugavamaks!

gamer
10.11.04, 18:01
www.sundayleague.com on hoopis tasuline ja ilma maksmata seda suht võimatu ja mõttetu mängida:D

raunoten
19.12.04, 13:28
Paljud siin vigisevad MZ kohta, et liiga kerge ja lööb kergesti läbi, kuid tahaks näha, kuidas ainult paar korda kuus sisse logides saab meistriliigasse jne. Ja MZ lihtsus ei ole ju halb asi, siis ei ole ju selle pärast kerge läbi lüüa vaid lihtne on kõigil mitte ainult Sinul. MZ RULEZ.:õnnelik:

Refieus
19.12.04, 14:21
Sa ise ka oma jutust aru saad?

Van Nistelrooy
20.12.04, 23:15
Hattrick kindlalt:P

tkkt
20.12.04, 23:25
mulle ei meeldi see, et hattrickis arenevad ainult need kes mängivad! See veits ebaloogiline:oih: Ja, et saab panna meeskonnale yhtse treeningu reziimi, ei ole minu arust kuigi vaffa. Mz ei meeldi see, et on kaks sõprusmängu päevas, kisub samuti veits ebaloogiliseks, see ka pealmine miinus mz-is. Üldiselt mängin mõlemat suure uviga:P Ei eelistaks ht-i managerzone-ile ja managerzone-i ht-ile! Mõlemad yhte moodi head ikkagi, täiustavad yksteist;)

17
20.12.04, 23:26
Kui HT ja MZ kokku panna, peaks saama suhteliselt ideaalse mängu:)

siimsorokin
20.12.04, 23:28
Algselt postitas 17

Oled ikka täie mõistuse juures??
Kui need kokku panna oleks tulemuseks täielik si*t :)

17
20.12.04, 23:30
Algselt postitas siimsorokin

Algselt postitas 17

Oled ikka täie mõistuse juures??
Kui need kokku panna oleks tulemuseks täielik si*t :)

Aga eks sa proovi järgi, eks me siis testime.

siimsorokin
20.12.04, 23:34
Algselt postitas 17

Aga eks sa proovi järgi, eks me siis testime.

Mine magama ära parem, homme ju veel kool ja vaata, et kenasti veerandi hinded välja saad ! :) Või pannakse 7 klassis (kui sa ikka käid 7, sünniaasta järgi peaks nagu sobima) veel neid nägusid (smile\'isid or what ever) nagu vanasti 1 klassis?? :)

raunoten
23.12.04, 18:31
mida sa närvitsed siin?

siimsorokin
23.12.04, 18:40
Algselt postitas raunoten

mida sa närvitsed siin?

Mis see sinu asi on ja pealegi keegi ei ole närvitsenud!? :)