320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks on piletite hinnad sellised???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks on piletite hinnad sellised???

    Tekkis taaskord huvitav küsimus.Miks on sõpruskohtumiste piletite hinnad nii kõrged ??? Ok ... saan aru,et MM ja EM valikmängude omad olgu pealegi 250 krooni.
    Samas ei saa aru miks peab Põhja - Iiri mängu piletihinnad olema nii soolased (100-200).Sellised hinnad pole mu arust õigustatud.Miks ei võiks olla ntx 50 eeku.Rahvast tuleks mitu korda rohkem (piletitulu jääks küll samaks,aga kaasaelajaid oleks ju rohkem.mida rohkem omadele kaasaelajaid seda parem mu arust koondisel mängida).

    EJL võik ikka ennem loogiliselt mõelda ,kui mingid hinnad paika paneb.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    #2
    Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

    Mina olen konkreetselt loobunud oma raha tuulde viskamisest. Nüüd saan vahest ka süüa ning uued jalanõud osta.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

      arvestades seda, et jalgpalli peetakse pööbli meelelahutuseks, võiks tõesti hinnad vähemalt sõprusmängudeski madalamad olla. Mina jätangi pileti hinna pärast staadionile minemata. Aga EM ja MM valikmänge käin iga hinnaga vaatamas
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

        Krt. luuserid ,mida te vingute ,kas 100.-eeki koondise mängu eest on palju või?
        Kas teate palju tavalised Eesti kossu ja võrgu Meistrivõistluste piletid maksavad?
        Vastan : 50.- eeki ja mõni mees tahab selle raha eest veel ka jalgpallikoondist näha
        Ja ei too see 50.- eekine pilet mingeid pealtvaatajate horde staadionile.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

          ma arvan et need kes leiavad et 100.- on palju(mul pole ka alati seda raha kui kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab) siis 50.- puhul leiavad nad et ilm on kehv ja katust pole peakohal jne jne. ja ikka ei leia teed staadionile.
          ei mõelda sellele et küalismeeskondadele peab orgunnima majutuse ja transpordi ja muude selliste asjadega ja on ju tegelt õige et ka pealtvaatajad oma panuse annaks selleks et neid meeskondi näha,mitte ainult kaasaelmaisega staadionil(mis on ka VÄGA tähtis ja peamine)
          sigpic

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

            Kunniga 100% nõus. Sott krooni ei ole palju. Pigem on tegu vastutulekuga, et ka kahe ja kolmekesi staadionile tulijad kõiki sääste ei peaks ära raiskama.

            Muide, Koka-Koola Plaasas on mingi sita filmi pilet 120eeki. Seal sa ju käid ?

            Ühesõnaga, koondise jalgpallimängu kusagil Euroopas peale Eesti 6 EURi eest ei näe......

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

              Ärme nüüd hakka üksteist luuseriteks sõimama. Ei tea mina, kes teist mida on.

              Mitte igaüks ei käi tööl ega teeni iga kuu kopsakat summat pangaarvele. 100 krooni koondisemängu eest on normaalne, nagu ka Flora mängu eest CL-s.

              Vaadakem laiemalt olukorda. Majanduslikult on kasulikum müüa odavamat piletit, teenida sellega algul ehk väiksemat kasumit, kuid tekitada pealtvaatajates mängudel käimiseks soov, rutiin ning järjekord, mis tähendaks üldist arengut nimelt üritustel/staadionitel kohal käimise kultuuri osas. Kui on väravate taga järjekord, on mõistlik hakata tõstma pileti hinda ning tasapisi hakata teenima kasumit. Muidugi juhul kui kogu ülejäänud organisatsioon arenguredelil ülespoole jätkuvalt liigub. Mõistagi pole mina majandust (veel) õppinud, kuid see peaks olema teenimise põhitõde sellisel alal. Võib-olla olen ma ajast maha jäänud või räägib minus ainult õpilane ilma töökohata ehk alalise sissetulekuta, aga oma küündimatuse väljanäitamine mingite märksõnade läbi on lihtsalt nõme.


              Ahjaa: Koka-koola plaasas ma ei käi ning kui 6 Euro eest saaks koondisemängu näha, poleks maha siia üldse kirjutanudki.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                Põhimõtteliselt nõustun paljudega, et 100 krooni ei ole koondise mängu kohta liiga suur summa. Aga kas te olete ära unustanud, et 100 kr tuleb välja käia nurgasektori pileti eest (kust muideks on teatud oludel päris mugav mängu vaadata), peale nende müüakse veel kallimaid pileteid: fännitribüünile 150 ja peatribüünile 200 krooni...

                Esiteks ei saa kõik osta piletit nurgasektorisse, kuna nende mahutavus on piiratud - see jutt käib mõne \"suure jalgpalliriigi\" vastu peetava mängu kohta, kui staadion tuleks täis...

                Teiseks tuleb mõelda n.-ö tavalise eestlase peale, kes ei ole küll tulihingeline jalkafänn, kuid pisukese patriootliku hingestatuse tõttu tahaks ka koondise mängu vaadata... Mida teab tema tribüünidest/piletihindadest/vaadetest?? Suurt mitte midagi... Seega ütleb sõna PEA- nii mõndagi, aga selle pileti eest tuleb käesolevate mängude hindu vaadates välja laduda 200 eesti raha. Kas keskmine pensionär või muidu mitte just kõige suurem vutifänn paneb selle raha sinna paaritunnisesse meelelahutusse hakkama või sööb/joob/elab selle eest mõned tunnid rohkem??

                Kolmandaks - mis juhtub siis, kui isa tahab minna vutti vaatama, tal on aga 2-3 noort lapsukest, kes tahaks ka v-o oma esimesed sammud vutimaailma poole astuda?? Kuidas sa emmegi siis koju jätad? See tähendaks juba ligi 1000-kroonist väljaminekut... Kuigi viimastel mängudel oli vist küll ka midagi perepileti sarnast saada, aga selle maksumusest ei tea midagi ning seekord on ka nagu sellelt kohalt vaikus... esialgu vähemalt!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                  Originally posted by ROOTSI KUNN


                  Krt. luuserid ,mida te vingute ,kas 100.-eeki koondise mängu eest on palju või?
                  Kas teate palju tavalised Eesti kossu ja võrgu Meistrivõistluste piletid maksavad?
                  Vastan : 50.- eeki ja mõni mees tahab selle raha eest veel ka jalgpallikoondist näha
                  Ja ei too see 50.- eekine pilet mingeid pealtvaatajate horde staadionile.
                  Huvitav, aga Tartus taotakse nende madalate piletihindadega Rocki mängude ajaks saal nii täis, et maja laguneb ära ja paljud jäävad ukse taha.
                  Ja korvpall on hetkel igatahes paremal tasemele, kui jalgpalll.
                  Niiet su jutt on üsna metsa poole.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                    Originally posted by Ono


                    Originally posted by ROOTSI KUNN


                    Krt. luuserid ,mida te vingute ,kas 100.-eeki koondise mängu eest on palju või?
                    Kas teate palju tavalised Eesti kossu ja võrgu Meistrivõistluste piletid maksavad?
                    Vastan : 50.- eeki ja mõni mees tahab selle raha eest veel ka jalgpallikoondist näha
                    Ja ei too see 50.- eekine pilet mingeid pealtvaatajate horde staadionile.
                    Huvitav, aga Tartus taotakse nende madalate piletihindadega Rocki mängude ajaks saal nii täis, et maja laguneb ära ja paljud jäävad ukse taha.
                    Ja korvpall on hetkel igatahes paremal tasemele, kui jalgpalll.
                    Niiet su jutt on üsna metsa poole.
                    Mulle tundub, et su enda jutt on metsa poole kui sa tahad väita, et 50 kroonine pilet tooks \"pealtvaatajate horde\" staadionile aga noh misiganes sind õnnelikuks teeb
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                      vaata kui kylakultuurimajas on pidu, siis veavad isegi memmed-taadid ennast liigeste naginal kohale akordionimeest kuulama..

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                        kuna tulevad müüki koondise mängude piletid?
                        tahaksin osta Eesti-Portugali piletit.
                        pole koondise mänge vaatamas käinud ja ei ole aimugi kuna tulevad piletid müüki
                        ½121½

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                          Originally posted by Pealik


                          Originally posted by Ono


                          Originally posted by ROOTSI KUNN


                          Krt. luuserid ,mida te vingute ,kas 100.-eeki koondise mängu eest on palju või?
                          Kas teate palju tavalised Eesti kossu ja võrgu Meistrivõistluste piletid maksavad?
                          Vastan : 50.- eeki ja mõni mees tahab selle raha eest veel ka jalgpallikoondist näha
                          Ja ei too see 50.- eekine pilet mingeid pealtvaatajate horde staadionile.
                          Huvitav, aga Tartus taotakse nende madalate piletihindadega Rocki mängude ajaks saal nii täis, et maja laguneb ära ja paljud jäävad ukse taha.
                          Ja korvpall on hetkel igatahes paremal tasemele, kui jalgpalll.
                          Niiet su jutt on üsna metsa poole.
                          Mulle tundub, et su enda jutt on metsa poole kui sa tahad väita, et 50 kroonine pilet tooks \"pealtvaatajate horde\" staadionile aga noh misiganes sind õnnelikuks teeb
                          Kus ma seda väitnud olen?

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                            no kui kunn väidab, et 50 krooni ei too statkale metsikult rahvast ja sina väidad, et ta jutt on metsa poole siis sellest võib ju järeldada, et sa arvad vastupidist.
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Miks on piletite hinnad sellised???\'

                              Originally posted by Pealik


                              no kui kunn väidab, et 50 krooni ei too statkale metsikult rahvast ja sina väidad, et ta jutt on metsa poole siis sellest võib ju järeldada, et sa arvad vastupidist.
                              Metsa poole on see, et see summa oleks justkui normaalne hind.
                              Ja igatahes korvpallis see odav pilet oma funktsiooni täidab.
                              Ma ei olegi siin väitnud, et see Eesti koondise mängudel samamoodi toimiks, aga minu näol saaks ühe fänni juurde. Niiet ennem loe paar korda postitus läbi, kui vinguma tuled.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X