PDA

View Full Version : JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng

Strike11
25.03.04, 16:00
JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng

Nagu teame, kohtub 31. märtsi õhtul Eesti jalgpallikoondis Lilleküla staadionil sõprusmängus Põhja-Iirimaaga. Olete kõik teretulnud Jalgpallihaigla tribüünile!

Sama päeva ennelõunal kell 12.30 võõrustab JK Jalgpallihaigla Põhja-Iirimaa jalgpallifänne oma tulevasel kodustaadionil A le Coqi kunstmuruväljakul.

Meeskonna treener on Margus “Aff” Lõokene.

NB! Põhja-Iirimaa fänne on esialgsetel andmetel Tallinnasse tulemas ca 150.

Jalgpallihaigla
www.jalgpallihaigla.ee
jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee

Stinger
25.03.04, 16:44
Miks nii vara see mäng on?

Võiks ju olla enne sõprusmängu.

Kindlasti paljud ei saa töö ja kooli pärast tulla seda vaatama :(

Muidu tore ettevõtmine

rauno
25.03.04, 17:29
arvatavasti sellepärast et A-koondised juba kell 18 mängivad ja need kes fännide kohtumisel osalevad tahaks enne põhimängu kodus duššiall või saunas käia end ära puhastada ja ka mõned õlled enne mängu juua.kui hiljem fännide kohtumine siis jäävad need rõõmud ära ju.end töölt juba poolest päevast vabaks võetud:)
:D

Even
25.03.04, 19:52
kui palju kohti seal meeskonnas veel on ? ma tahaks ka tulla mängima. kui ikka saan.

Miq
26.03.04, 09:36
Minu arust on Eesti jalgpallifännidel väga tore traditsioon tekkinud teha vastasfännidega sõpruskohtumine. Huvitav asi on muidugi asja juures see, et kui varem esindas Eesti koondise fänne Eesti fännikoondis (Balti turniir, Venemaa vastu), siis nüüd on selle ülesande enda peale võtnud JK Jalgpallihaigla. Ehk siis kui sa ei kuulu JK Jalgpallihaiglasse, siis sa ei ole ka täisväärtuslik fänn, et mängida vastasvõistkonna fännide vastu. Kusjuures ma olen enam kui kindel, et nö õlleliigades mängib päris mitmeid, kes on koondist toetanud kauem kui mõned JK Jalgpallihaigla liikmed, samuti on nende mänguoskused paremad. Et asi ei läheks mõttetuks virisemiseks, teeks omapoolse ettepaneku - valiks või paneks paika fännikoondise peatreeneri, nagu oli Poborsky Balti turniiril. Minu poolest võiks Poborsky asja jätkata, arvestades tema edukat debüüti 2 võiduga :) Või siis Ott või Aff või keegi, kes tunneb enamusi koondise fänne (no meid ikka nii palju ka pole ju). Ja see peatreener paneks ise fännikoondise välja.
Ärgu nüüd JK Jalgpallihaigla liikmed pikka viha pidagu :lahe:

Aff
26.03.04, 11:06
Ka seekordne fännimäng pannakse kokku ikka kõigist fännidest. Ja selle ülesande võtan oma õlule mina.
JK Jalgpallihaigla on selle fännikoondise nimi. Enamus mängijaist tuleb jah ka samanimelisest võistkonnast, mis hakkab sel hooajal pallima 4. liigas, kuid \"koondise kutse\" saavad ka paljud teised. JK Piraaja on juba 4 kutset saanud.
Praegu pole mul veel palju aega olnud, et asjaga rohkem tegeleda, kuid pühapäeval võtan asja käsile. Muidugi saab seda kõike rääkida ka sel laupäeval Monte Carlo Cupil. Et siis, kes asjast huvitatud on, võib mind sealt üles otsida.

treener Aff

PS
Ka sel aastal teeme vastasfännid pulbriks!

ROOTSI KUNN
26.03.04, 11:19
Originally posted by Aff

Ka seekordne fännimäng pannakse kokku ikka kõigist fännidest. Ja selle ülesande võtan oma õlule mina.
JK Jalgpallihaigla on selle fännikoondise nimi. Enamus mängijaist tuleb jah ka samanimelisest võistkonnast, mis hakkab sel hooajal pallima 4. liigas, kuid \"koondise kutse\" saavad ka paljud teised. JK Piraaja on juba 4 kutset saanud.
Praegu pole mul veel palju aega olnud, et asjaga rohkem tegeleda, kuid pühapäeval võtan asja käsile. Muidugi saab seda kõike rääkida ka sel laupäeval Monte Carlo Cupil. Et siis, kes asjast huvitatud on, võib mind sealt üles otsida.

treener Aff

PS
Ka sel aastal teeme vastasfännid pulbriks!

Väga õige Aff,pulbriks teeme nad :D nii platsil ,baarides ,kui ka staadionil!!!

Martin
26.03.04, 11:35
Originally posted by Aff
JK Jalgpallihaigla on selle fännikoondise nimi. Enamus mängijaist tuleb jah ka samanimelisest võistkonnast, mis hakkab sel hooajal pallima 4. liigas, kuid \"koondise kutse\" saavad ka paljud teised.

JK Jalgpallihaigla = fännide FC Flora?

Huvitav.

Even
26.03.04, 11:37
Kas ka tavalised Jalgpalli haigla fännid saavad ka sinna mängule kutse? Kui saavad , siis kes saavad ?

Raimo
26.03.04, 15:05
Originally posted by Evu
Kas ka tavalised Jalgpalli haigla fännid saavad ka sinna mängule kutse? Kui saavad , siis kes saavad ?

aff just paar postitust varem kirjutas sellest.
Rõõm on muidugi teada, et ka mulle tuli kutse ning pulbriks kavatsen väravavõrgu lüüa :mupet:

Even
26.03.04, 16:07
Originally posted by Raimo

Originally posted by Evu

Rõõm on muidugi teada, et ka mulle tuli kutse ning pulbriks kavatsen väravavõrgu lüüa :mupet:

Ma tean, et Aff rääkis sellest üleval pool. Aga kes siis saavad Jalgpalli haigla fännide hulgast, nagu nimedega.

Aff
26.03.04, 16:14
Meeskonda võtan siiski tuttavamad näod ning need kes eelnevatel kordadel on olnud. Meeste arv meeskonnas on siiski piiratud ning paratamatult jäävad paljud välja.
Kel endal mängusoovi on, andku endast märku. Nagu mainisin, olen homme Monte Carlo Cupil. Meili teel ei viitsi selle asjaga eriti tegeleda.

eston maravilha
26.03.04, 20:40
Originally posted by Raimo

raimo vaata et suured põhja-iiri mehemyrakad sind ennast puruks ei löö;)

vandersell
31.03.04, 16:22
Kuulukse räägitavat, et meite mehed võitsid nimetet mängu 4:3 :)

jyriöö
31.03.04, 16:25
...ja Raimo \"nuudlipresident\" Nõu lõi kaks väravat :)