320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng

    JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng

    Nagu teame, kohtub 31. märtsi õhtul Eesti jalgpallikoondis Lilleküla staadionil sõprusmängus Põhja-Iirimaaga. Olete kõik teretulnud Jalgpallihaigla tribüünile!

    Sama päeva ennelõunal kell 12.30 võõrustab JK Jalgpallihaigla Põhja-Iirimaa jalgpallifänne oma tulevasel kodustaadionil A le Coqi kunstmuruväljakul.

    Meeskonna treener on Margus “Aff” Lõokene.

    NB! Põhja-Iirimaa fänne on esialgsetel andmetel Tallinnasse tulemas ca 150.

    Jalgpallihaigla
    www.jalgpallihaigla.ee
    jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee
    On ainult üks ANDRES OPER!!!

    #2
    Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

    Miks nii vara see mäng on?

    Võiks ju olla enne sõprusmängu.

    Kindlasti paljud ei saa töö ja kooli pärast tulla seda vaatama

    Muidu tore ettevõtmine
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

      arvatavasti sellepärast et A-koondised juba kell 18 mängivad ja need kes fännide kohtumisel osalevad tahaks enne põhimängu kodus duššiall või saunas käia end ära puhastada ja ka mõned õlled enne mängu juua.kui hiljem fännide kohtumine siis jäävad need rõõmud ära ju.end töölt juba poolest päevast vabaks võetud
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

        kui palju kohti seal meeskonnas veel on ? ma tahaks ka tulla mängima. kui ikka saan.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

          Minu arust on Eesti jalgpallifännidel väga tore traditsioon tekkinud teha vastasfännidega sõpruskohtumine. Huvitav asi on muidugi asja juures see, et kui varem esindas Eesti koondise fänne Eesti fännikoondis (Balti turniir, Venemaa vastu), siis nüüd on selle ülesande enda peale võtnud JK Jalgpallihaigla. Ehk siis kui sa ei kuulu JK Jalgpallihaiglasse, siis sa ei ole ka täisväärtuslik fänn, et mängida vastasvõistkonna fännide vastu. Kusjuures ma olen enam kui kindel, et nö õlleliigades mängib päris mitmeid, kes on koondist toetanud kauem kui mõned JK Jalgpallihaigla liikmed, samuti on nende mänguoskused paremad. Et asi ei läheks mõttetuks virisemiseks, teeks omapoolse ettepaneku - valiks või paneks paika fännikoondise peatreeneri, nagu oli Poborsky Balti turniiril. Minu poolest võiks Poborsky asja jätkata, arvestades tema edukat debüüti 2 võiduga Või siis Ott või Aff või keegi, kes tunneb enamusi koondise fänne (no meid ikka nii palju ka pole ju). Ja see peatreener paneks ise fännikoondise välja.
          Ärgu nüüd JK Jalgpallihaigla liikmed pikka viha pidagu
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

            Ka seekordne fännimäng pannakse kokku ikka kõigist fännidest. Ja selle ülesande võtan oma õlule mina.
            JK Jalgpallihaigla on selle fännikoondise nimi. Enamus mängijaist tuleb jah ka samanimelisest võistkonnast, mis hakkab sel hooajal pallima 4. liigas, kuid \"koondise kutse\" saavad ka paljud teised. JK Piraaja on juba 4 kutset saanud.
            Praegu pole mul veel palju aega olnud, et asjaga rohkem tegeleda, kuid pühapäeval võtan asja käsile. Muidugi saab seda kõike rääkida ka sel laupäeval Monte Carlo Cupil. Et siis, kes asjast huvitatud on, võib mind sealt üles otsida.

            treener Aff

            PS
            Ka sel aastal teeme vastasfännid pulbriks!
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

              Originally posted by Aff


              Ka seekordne fännimäng pannakse kokku ikka kõigist fännidest. Ja selle ülesande võtan oma õlule mina.
              JK Jalgpallihaigla on selle fännikoondise nimi. Enamus mängijaist tuleb jah ka samanimelisest võistkonnast, mis hakkab sel hooajal pallima 4. liigas, kuid \"koondise kutse\" saavad ka paljud teised. JK Piraaja on juba 4 kutset saanud.
              Praegu pole mul veel palju aega olnud, et asjaga rohkem tegeleda, kuid pühapäeval võtan asja käsile. Muidugi saab seda kõike rääkida ka sel laupäeval Monte Carlo Cupil. Et siis, kes asjast huvitatud on, võib mind sealt üles otsida.

              treener Aff

              PS
              Ka sel aastal teeme vastasfännid pulbriks!
              Väga õige Aff,pulbriks teeme nad nii platsil ,baarides ,kui ka staadionil!!!
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

                Originally posted by Aff
                Ka seekordne fännimäng pannakse kokku ikka kõigist fännidest. Ja selle ülesande võtan oma õlule mina.
                JK Jalgpallihaigla on selle fännikoondise nimi. Enamus mängijaist tuleb jah ka samanimelisest võistkonnast, mis hakkab sel hooajal pallima 4. liigas, kuid \"koondise kutse\" saavad ka paljud teised.
                JK Jalgpallihaigla = fännide FC Flora?

                Huvitav.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

                  Kas ka tavalised Jalgpalli haigla fännid saavad ka sinna mängule kutse? Kui saavad , siis kes saavad ?
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

                    Originally posted by Evu
                    Kas ka tavalised Jalgpalli haigla fännid saavad ka sinna mängule kutse? Kui saavad , siis kes saavad ?
                    aff just paar postitust varem kirjutas sellest.
                    Rõõm on muidugi teada, et ka mulle tuli kutse ning pulbriks kavatsen väravavõrgu lüüa

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

                      Originally posted by Raimo


                      Originally posted by Evu
                      Kas ka tavalised Jalgpalli haigla fännid saavad ka sinna mängule kutse? Kui saavad , siis kes saavad ?
                      aff just paar postitust varem kirjutas sellest.
                      Rõõm on muidugi teada, et ka mulle tuli kutse ning pulbriks kavatsen väravavõrgu lüüa

                      Ma tean, et Aff rääkis sellest üleval pool. Aga kes siis saavad Jalgpalli haigla fännide hulgast, nagu nimedega.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

                        Meeskonda võtan siiski tuttavamad näod ning need kes eelnevatel kordadel on olnud. Meeste arv meeskonnas on siiski piiratud ning paratamatult jäävad paljud välja.
                        Kel endal mängusoovi on, andku endast märku. Nagu mainisin, olen homme Monte Carlo Cupil. Meili teel ei viitsi selle asjaga eriti tegeleda.


                        Jalgpallihaigla liige

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

                          Originally posted by Raimo

                          aff just paar postitust varem kirjutas sellest.
                          Rõõm on muidugi teada, et ka mulle tuli kutse ning pulbriks kavatsen väravavõrgu lüüa
                          raimo vaata et suured põhja-iiri mehemyrakad sind ennast puruks ei löö

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

                            Kuulukse räägitavat, et meite mehed võitsid nimetet mängu 4:3
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'JK Jalgpallihaigla esimene rahvusvaheline mäng\'

                              ...ja Raimo \"nuudlipresident\" Nõu lõi kaks väravat
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X