320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma suurim staadion?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maailma suurim staadion?

    Oskab keegi tapselt oelda mis on praegusel hetkel maailma suurim jalgpallistaadion ja palju pealtvaatajaid see mahutab?
    Marcana pidi vist olema ,aga mul on nende staadionimahutuvuste erinevaid andmeid, niiet ei tea nyyd milline neist just see oige on.

    Artur

    #2
    see Marcana peaks mahutama mingi 200000 matsi

    Kommentaar


      #3
      Eestis on Lilleküla (15000)!

      Rohkem ei tea

      Kommentaar


        #4
        kunagi oli jah maracana 200,000 kohaga. kuid praegu seoses fifa reeglitega on kohtade arvu vähendatud mingi 120,000ni.

        siis on veel azteca staadion mexico citys mis mahutab ka umbes 120,000 -130,000

        kuskilt olen lugenud et mõned staadionid kuskil kesk aasias (vist iraan) mahutavad umbes 150,000

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by raido

          Eestis on Lilleküla (15000)!

          Rohkem ei tea
          lillekyla veel ei ole ju nii palju

          Kommentaar


            #6
            Lõuna-Ameerikas oli neid hiigelstaadione oma paar tükki , aga peale seda kui fännid seal iga teine mäng üksteisele pähe sadasid,keelas FIFA selle jama ära.Pakun et Marcana,aga vaevalt,et sinna üheks mänguks 200000 venda sisse lastakse.
            Sunderland forever

            Kommentaar


              #7
              jah, ameerikast kindlasti maracana( kus on selline probleem, et pealtvaatajate uriin uuristab igast pragusid vms)

              euroopast on kindlasti Nou Camp üks suuremaid, eks neid 100 000+ pealtvaatajakohtadega staadioneid ole teisigi.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #8
                ...

                Igaljuhul CM 00/01\'s on Maracana mahutavuseks pandud 105000, voite mind parandada kui ma eksin.Euroopas seisavad ju koik nn. hiigelstaadionid pooltyhjadena(no mitte paris) aga seal Louna-Ameerikas on koik staadionid puupysti tais.Minu teada on Nou Camp nyyd 95000, varem oli 120000 ja siis 112000, turvalisuse mottes tehti vist vaiksemaks.Seda asja lugesin ma Barca kodulehelt moned kuud tagasi ,niiet ma ei pruugi tapselt oigest maletada, aga nii see vist oli.Bernabeu oli ka vist varem umbes 105000, nyyd vist umbes 74000, aga need on jalle need CM Manageri andmed mis ei pruugi nyyd 100% toele vastata, aga usun CM peaks vahemalt maailma tippklubide osas ysna usaldusvaarne allikas olema.Seal Iraanis vist taitsa 150 tuhandeseid staadioneid pole aga vist yks 100000ndene on kyll.

                Kommentaar


                  #9
                  minge sellisele lehele

                  http://www.worldstadiums.com/

                  inf maailma staadionite kohta

                  Kommentaar


                    #10
                    siit see tuleb

                    maailma kõige suurimate staadionite top


                    1. National Stadium of North Korea KPR May Day Stadium 150.000
                    2. National Stadium of Iran IRN Azadi 128.000
                    3. BRA Mário Filho (Maracanã) 122.268
                    4. IND Saltlake Stadium 120.000
                    5. USA Michigan Stadium 107.501
                    6. National Stadium of Mexico Azteca 106.000
                    7. USA Rose Bowl 100.092
                    8. National Stadium of Indonesia IDN Utama Senayan 100.000
                    9. National Stadium of Malaysia MYS Bukit Jalil 100.000
                    10. National Stadium of South Korea KOR Chamsil Olympic 100.000
                    11. Pyöngyang KPR Kim Il-Sung Stadium 100.000
                    12. BRA Magalhães Pinto 100.000

                    natuke segane on aga ajab asja ära

                    see 150,000 ei olnudki iraanis vaid hoopis põhja koreas. kuigi iraanis on ka ju suur staadion 128,000


                    Kommentaar


                      #11
                      Ma kardan, et Maracana arv v6ib olla yle 150.000, kuid see on vist osaliselt pystiseisjatega, ja kuna neid vist enam ei lubata, siis tuli toolid panna, ja sellep2rast on number v2henenud.
                      s**t happens

                      Kommentaar


                        #12
                        Igaljuhul kui ajakirjandusest kõib läbi mingi jutt maailma suurimast staadionist, siis mainitakse ikka Maracanat ja Euroopa puhul Nou Camp'i. Sest üks asi on ametlik mahutavus ja teine see, mitu inimest sinna reaalselt lastakse
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Ei tea kas Maracana tuleb siis pea iga mangu juures tais(ma motlen circa 100000 pealtvaatajat voi rohkem), ega Euroopa hiigelstaadionid ei tule ju pea kunagi tais.

                          Kommentaar


                            #14
                            maracana pole vist juba tükk aega täiesti lõpuni müüdud olnud. viimati ilmselt kuskil 90ndate alguses.

                            Kommentaar


                              #15
                              Eks see ole ikka nii, et need staadionid kuhu on ära mahutatud ka kergejõustikuatribuudid, need mahutavad tunduvalt rohkem. Kasvõi Edmontoni või Sydney staadionid, kus kah jalgpalli on võimalik mängida
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar

                              Working...
                              X