PDA

View Full Version : Parim jalgpallilugu

Wingback
03.10.01, 18:49
Mis on teie arvates head jalgpalli lood,jalgpalliga seotud lood. Neid on vähe, aga on. Millised teile meeldivad?
Mida üldse arvate jalgpallist ja musast?
Mis laadi musa jalgpalliga kokku läheks?

raido
03.10.01, 20:32
Mulle meeldivad kõik jalkalood, peale selle ricky martini loo.
Enda lemmik on E-Type champione, veel meeldivad Dario G Carneval de Paris ja Smilersi lugu. On veel ka üks kojamehe eesti - maailmameistri lugu aga see on liiga amatöörlik.

mihkel
03.10.01, 21:15
Lightning Seeds + David Baddiel ja Frank Skinner "Three Lions" EURO 96,Inglise koondise lugu.

Jyrka
03.10.01, 21:20
jaa mihkel see on tõsiselt hea

Phillips
03.10.01, 21:20
Status Q peaks üks kõva jalgpallilugu olema vist ,päris vana teine muidugi

eston maravilha
03.10.01, 21:23
lightning seedsi lugu on ikka kõva tase

veel meeldib too raido poolt mainitud ricky martini copa de la vida/cup of life.

siis onju veel see robbie williams fifa99 jaoks tehtud või mis iganes lugu. nimi ei tule meelde. päris hea on

Jyrka
03.10.01, 21:27
BABY ITS ALLRIGHT BABBBBBBYYYY ITS AAAAAAAALLLRGHT
seda motled va eston?
see on kaa ylihea :D :D

eston maravilha
03.10.01, 21:36
täpselt

kuradi lahe lugu on. video on ka tase

sicmic
03.10.01, 23:48
kõik mis on seotud jalgpalliga on koha naturaalselt super, nii ka lauludega

Champione on loomulikult superb, samuti Carneval de Paris
need kaks tulevad kohe esimestena pähe

kuid kui kojamehe lugu lihvida, võib ka sellest hea loo saada...

Lauri
04.10.01, 02:11
lisaxin siia nimekirja veel mingi sakslaste pundi Bayern Muncheni loo, mida vivast siin mingi aasta v6i 2 tagasi lasti. kahjux ei m2leta pundi nime.

coco
04.10.01, 02:56
hmmm, mul on mingi italian soccer anthem winampis, siis mingi ``mr. Bergkamp`` ja mingi boca juniorsite fännikisa tümakas taga.Robbie Williamsi Its Only Us on ka norm jah.Ajaa, mingi Highbury heartbeat on ka.

coco
04.10.01, 02:58
Orginally posted by Lauri

lisaxin siia nimekirja veel mingi sakslaste pundi Bayern Muncheni loo, mida vivast siin mingi aasta v6i 2 tagasi lasti. kahjux ei m2leta pundi nime.

EHEE Bänd on die toten hosen(surnud püksid siis :) ) ja loo nimi on Bayern

kyps
04.10.01, 11:37
Orginally posted by eston

siis onju veel see robbie williams fifa99 jaoks tehtud või mis iganes lugu. nimi ei tule meelde. päris hea on

Tegu on siis FIFa 2000 looga.

Parim jalka lugu aga kindlasti on just see "amatöörlik" Kojamehe lugu. Teisele kohale asetaksin Lighting Seeds-i loo. Eriti kaif on see, kui kommentaator ütleb loos -"Gareth Southgate all the England is with you" siis pisike paus ja -"And it's saved, saved, saved!"

Eks me kõik mäleta seda õnnetut penaltit Euro poolfinaalis!

Kosk
04.10.01, 12:16
Mis kurat te virisete selle Kojamehe loo kallal? Kindlalt on see KÕIGE PAREM jalgpallilugu. Mingid tümakavariandid kindlasti mitte ei sobi kokku jalgpalliga. Korvpalliga aga küll, sest korvpall on selline "lahe" spordiala (võtame näiteks selle nike reklaami, kus neegrid teevad igasugu lollusi palliga). Nike on teinud ka mingi analoogse reklaami vutiteemadel, aga probleem ongi selles, et muusikaga on puusse pandud.

eston maravilha
04.10.01, 13:04
rahu aint rahu kosk

pole seal nike reklaamis mingit tümakat taga ju. see mis sa arvad et on tümakas on tegelt migite pallide põrkamine või midagi sellist.

jalka oma on päris lahe aga see pallkorvi reklaam on ikka eriline mõttetus

dieter
04.10.01, 14:18
muidu see toten hoseni lugu niiväga bayern müncheni lugu pole :D ehkki loo pealkiri on bayern, käib loos jutt sellest, et see tüübid ei mängiks iialgi bayerni eest.
sõnad on seal refräänis umbes sellised:

maailmas võib kõike juhtuda ja toimuda, ja mul on kama milliseks mu saatus kujuneb, kuid ma ei kavatse kunagi fc bayern münchenisse minna.

mis vanemad peavad küll inimesel olema, et nad nii lollid on ja lasevad sellise Scheissverein'iga (otsetõlkes pask meeskond) lepingu sõlmida.

jne jne

mis muidugi ei tähenda, et laul iseenesest mulle ei meeldiks ;)

aiFo
04.10.01, 14:33
eesti jalgpallilood?

eestis antud hetkel t6esti olemas vist ainult YKS jalgpallilugu, a hea seegi. tore teist ike laulda...

sallsalleri \"jalgpallilugu\"?

eino andke andeks! sinna loo sisse on peidetud t6sine kogus irvitlevat irooniat (voh, kus tuli väljend...:)) ja sinisilmselt seda laulu yyrata... hmmm...

nujah, kuigi... ise jooksime kah balti turniiri ajal mööda riia-linna ringi karjudes kyrb-kyrb eestipoiss... siuke enesekriitiline teema... ;) njaaa... kahe ozzaga asi tegelt... ah pohhh!

aiFo.viisiubin...:)

p.s. kui nyid asja pisut t6sisemalt suhtuda, siis miskis suunas hakkab jää ehk varsti liikuma... kojamees&co tegid otsa lahti, varsti ilmselt hakkavad teised kah liigutama. endale lööb pähe siuke m6te, et kui kunaski miskiks jalkalugude sepistamiseks läheb, siis oleks ilmselt jalka huvilisi muusikuid maa ja ilm... v6i vähemalt pool ilma...:) miks mitte BLIND?... ja miks mitte keegi teine?... njaa...

gaskoff
04.10.01, 19:34
Orginally posted by coco

EHEE Bänd on die toten hosen(surnud püksid siis :) ) ja loo nimi on Bayern

Kas selle loo nimi mitte ei olnud \"Niemand Zum Bayern\" või midagi taolist, aga ma ei tea ka täpselt. Igatahes tore lugu.

Parim lugu on kindlasti \"Eesti - Maailmameister\" loo ainus \"häda\" on see, et iga puupea seda laulu endale pähe ei saa, mistõttu lauldakse (karjutakse) seda koondise mängudel palju vähem kui näiteks \"EESTI, EESTI\".

Blind võiks asjaga tegeleda küll - nad niisamagi tore punt, kuid miks mitte ka mõni muu roki või pungi bänd. Mis Sallerisse ja kompaniisse puutub, siis eks nad üks pedekari ole, kuid kui eelarvamused unustada ja iroonia koha pealt silm kinni pigistada, siis pole lool häda midagi.

apunkto
04.10.01, 19:52
sal salleri kohta ütleks ühe Raua stitaadi: "I think it sucks"

ee tüübi lugu sampinjone võttis euro 2000 ajal ikka südame alt soojaks ja kui seda kusagil lastakse siis keeran igal juhul kõvemaks. Pariisi karnevali lugu on ka normaalne, bayerni temaatilist lugu pole kuulnud, kuid selles sisaldava sõnumi järgi mõeldes, peaks see vist tegija lugu olema:P .

Kojamehe üllitis on ka igati nõurmaalne.

Eks see laulu asi olene sellest ka mis sorti õlled sees on, aeg-ajalt saavad viimse reliikvia lauludest ka jalkalood!:D

mihkel
04.10.01, 22:08
See kus Status Quo kaasa tegi oli 1994 a ManU lugu Come on you Reds.

Jyrka
04.10.01, 22:09
yks aasta tegi manu mingi laulu kus mangijad laulsid jalle
BEEEEEELIIIIVEEEEEEE
midagi sellist oli
a see on saast loomulikult

mihkel
04.10.01, 22:25
"Blue Day" Suggs & Co. featuring the Chelsea Team. 1997 a Chelsa FA karikafinaali lugu. Hea lugu. Kusjuures meiegi raadiojaamades mängiti seda sageli.

Lincoln
04.10.01, 23:59
1. nagu patrioodile kohustuslik on muidugi Kojamees
2.chelsea klubi hümn, mis muidugi ei tähenda et mulle see klubi meeldiks ma olen neutraalne
jürgen

dieter
05.10.01, 09:38
Gaskoff - selle loo nimi polnud Niemand zum Bayern, vaid lihtsalt Bayern. Väljatulekul aastal 98 tekitas see Saksamaal üsna suurt furoori, sest kuigi iga Saksa klubi jalgpallifänn on ennekõike oma klubi fänn, siis põhimõtteliselt kõiki ülejäänud klubide fänne võib üsna suure tõenäosusega klassifitseerida ka kui anti-Bayern inimesi ning Campino & Co'l õnnestus selle looga tekitatud provokatsioon ülihästi. Kes tahab, võib natuke jälgida-kuulata selle loo video tegemisest http://www.dietotenhosen.de/songb_00_2.htm
Kui ma nüüd väga ei eksi, siis DTH jättis vist isegi tol aastal oma Unsterblich turnee käigus Münchenisse minemata, või vähemalt oli üsna suuri probleeme selle kontserdiga. FCB võttis laulu üsnagi suure solvanguna.
Kuna mul saksa keel siiski emakeel pole, võin seda laulu kuulata hea meelega (mulle üldiselt meeldib enamus DTH loomingust), kuigi näiteks FCB mängude-eelselt või -järgselt on taoline situatsioon välistatud. :doh:

PS ja veel - too Euro96 'Football Is Coming Home' kujunes muidugi väga toredalt mitte peoperemeeste hümniks, vaid hoopis ühe teise meeskonna tunnusmeloodiaks (lõpuks). Meeskond loomulikult see, kes suutis lüüa turniiri finaalis 'kuldse värava' :D

CapitalLooser
05.10.01, 14:57
Olen nõus Dieteriga, et DTH väga hea punt.

Bayerni loo tagamaa pidi olema midagi sellist, et suur ja jõukas klubi nagu Bayern seda on ostab väiksematelt tiimidelt andekad tüübid ära ja istutab nad pingile.
Palju selles tõde on ma ei tea.

Yazid
06.10.01, 02:00
http://www.thenationalanthems.com/inninazionali/france.mid

Jaan
06.10.01, 06:13
Mulle meenus miski 93. v6i 94. aasta lugu. Esitajat ei m2leta, aga algas "Venison takes the throw-in, ... doesn't quite get it, as far as Andy Cole, Andy Cole takes it into the box .... he scoooooores!! Andy Cole has scored 40 goals in one season for Newcastle United!!!" Ja siis hakkab pihta "Andy Cole, Andy Cole, Andy Andy Cole, when he gets the ball he scores the goal Andy Andy Cole".

13
06.10.01, 11:20
Orginally posted by mihkel

See kus Status Quo kaasa tegi oli 1994 a ManU lugu Come on you Reds.
no krt minu arust oli see aastal 1984?!

Aramis
06.10.01, 12:30
Ma ei oska midagi arvata.Mul on see lugu MP3 -na olemas ja eriti nauditav on kui kommentaator seal kisab.Samas kõlavad nimed Kanchelskis,Cantona ja Giggs - see oli ikkagi 94 aasta

Scooter
06.10.01, 13:54
Orginally posted by eston
pole seal nike reklaamis mingit tümakat taga ju. see mis sa arvad et on tümakas on tegelt migite pallide põrkamine või midagi sellist.

jalka oma on päris lahe aga see pallkorvi reklaam on ikka eriline mõttetus
Mõlemad on ülihead! Ja kossu omas on see krdi ketsi vilin ikka megasheff! :õnnelik:

Scooter
06.10.01, 14:09
Scooter - How Much Is The Fish?
PS! Aga, et seda mõista, peab nägema selle videot! See lugu oli mingi '98 a. MM'i ajal Saksamaa tabelis kohal nr. 3. Eespool olid vaid E-Type ja Dario G (oli vist nii?).

Ja miks keegi Queen'i ei paku? Kas siis "We Are The Champions" polegi jalka lugu? Ja äkki pakuks ka "We Will Rock You".

priity
18.10.01, 12:24
DTH loo pealkiri oli neile omaselt "Ich will niemal zum FC Bayern München gehen". Vähemalt viva näitas seda taolise pealkirjaga.

Inglastel on kombeks enne igat suuremat turniiri mitu jalgpalli teemalist lugu. Needsamad Lightning Seeds lugu, Three Lions, eriti hea oli uus versioon 98 aasta MM-ks, kus vennad videos vihmas seisavad ja poe akna taga Euro 96 Inglise-Saksa mängu vaatavad...

Euro96 jaoks tehti ka eraldi jalkalugude album, mis üsna erinevas stiilis häid lugusid sisaldas (isegi nt Massive Attack).
Sama albumi peal on üks andekamaid hüüdlauseid reklaaminduses. Üks teatud kobarjooke reklaamib end pildiga paadunud vutifännidest ja küsimusega "If teams could trade their fans, how much would you be worth?"

MM98 jaoks üks mõttetumaid ja samas lahedamaid lugusid oli 'Vindaloo'. Sarnasel viisil lauldi Tallinnas enne Eesti-Holland mängu "Nandroloon"

FIFA taustamuusika on samuti üsna asjalik olnud. Isegi Thumbthumping sobiks selleks hästi.

p.s. parim spordilugu (loomulikult peale eestikeelseid jalkalugusid) on Super Furry Animals "Ice Hockey Hair". mõtetu ja ajuvaba.

kojamees
18.10.01, 22:25
Enda lugu ei ole eetiline kommenteerida.Liiatigi püüdsin seda pakkuda üksteist aastat tagasi "Kalev"i korvpallikoondisele.Looga oli see point,et lugu läks maksma 6,5 tonni ja lootsin selle Pohlakule maha müüja et salvestada järgmine ja saaks pillimeestele plekk makstud.Pohlak leidis et miks peab Flora selle kinni maksma.No kuulge kui oleks plekki andnud oleks vöinud teha erinevaid versioone a´la EESTI Euroopameistriks ja Flora Eestimeistriks ning lisalugusidki.Kuid jah.Need ju köik stuudios teostattavad .;)

kojamees
18.10.01, 22:30
:lahe:Flora kontorisse saabub pea iga nädal üks lugu-üks hullem kui teine.Küsige Madise käest ja plekki tahavad kah rohkem.Tean et Blindil oli mingi diil ja nad tahtsid mult sönu.Kuid see köik jäi demo tasandile.Ma arvan et Pohlak ei ole öige mees neid asju otsustama.Saller on mul vana kamu aga ma ühtiks Mihkel Rauaga.Vaatame kes on järgmine loll ja üritab midagi tänamattut teha.

greenday
27.10.01, 22:06
Three Lions 98 on kindlalt parim. Eestis võiks keegi teha loo, kus alguses on lilleküla staadionil lindistatud "Võitle, Eesti, võitle!", mis läheb sujuvalt üle looks endaks. Ja lõppeda võiks uuuuuuuu-uh mida tehakse palli lahtilöömisel. See oleks lahe.

mihkel
31.10.01, 18:13
Otsige kuskilt välja selline plaat: Barmy Army "The English Disease".Ilmunud 1989.Sellel leiduv lugu "Sharp as a needle" on minu arvates üks kõigi aegade parimaid jalgpallilugusi.

Kosk
31.10.01, 20:01
Nagu ma juba korduvalt olen rääkinud- parima jalgpallilugu on "Eesti Maailmameister". Ja tõmmata omale seda mp3-formaadis saab leheküljelt www.hot.ee/kojameesandtheband. Enadal on mul see meloodia ka moobili helinaks. Vot nii.

Siim
31.10.01, 20:19
Orginally posted by greenday

Eestis võiks keegi teha loo, kus alguses on lilleküla staadionil lindistatud "Võitle, Eesti, võitle!", mis läheb sujuvalt üle looks endaks. Ja lõppeda võiks uuuuuuuu-uh mida tehakse palli lahtilöömisel. See oleks lahe.

Muuseas, Kojamehe laulus kõlab see "võitle" koht.

Kosk
01.11.01, 16:11
Ennist unustasin mainimatta, et jalgpalliga ei lähe mitte mingil juhul kokku mingi sigarõve diskomuusika või klubimuusika vms.

kojamees
06.11.01, 11:37
See "Võitle Eesti võitle" koht selles loos on tehtud puhtalt stuudios.;)

Darren
06.11.01, 14:39
Olete unustanud ühe suuuuuuurepärase jalgpalliloo, nimelt 1998. aasta Shoti MM lugu.
Del Amitri - Don't Come Home Too Soon

kojamees
08.11.01, 11:47
Meenub et kunagi andsin Koit Raudseppale mingi Saksa punkikogumiku kus oli reibaslugu "Futtball,Sex and Alkohool",kui juba oma kogumikun tegemisex läheb võix selle loo ka kaasata.:D

raido
09.11.01, 23:13
Imestuseks avastasin et Eest-maailmameistri lugu saab ka t6mmata selliselt aadressilt nagu www.audiogalaxy.com
Seal saab ka teisi jalku lugusid t6mmata. Ka Ooperi lugu!

sicmic
10.11.01, 00:11
Orginally posted by raido

Imestuseks avastasin et Eest-maailmameistri lugu saab ka t6mmata selliselt aadressilt nagu www.audiogalaxy.com

ja selle ooperi laula panin sinna mina;) :) :lahe: :õnnelik: :love:

erx
10.11.01, 17:15
to darren, see lugu on ikka kyll valus pask

Darren
10.11.01, 21:59
Üldiselt Erx lepiks nüüd niimoodi kokku, et sa võtad ühe tühja paberilehe, kirjutad mõlemale lehe poolele "keera teist poolt" ja siis tegeled selle lehega mingi nädalakese.

erx
11.11.01, 09:24
no davai, nyyd olen juba 4 tundi asjaga tegelenud, ma ei saa aru hasti asjast:P

Kosk
11.11.01, 14:09
Orginally posted by erx

no davai, nyyd olen juba 4 tundi asjaga tegelenud, ma ei saa aru hasti asjast:P

siis ma ütlen ainult nii palju: "Mees, su mõttekäik on lühike"

kojamees
11.11.01, 18:30
Orginally posted by raido[/i]

Imestusex ei leidnud seda lugu äkki aitad mind.

raido
11.11.01, 21:53
Kirjuta otsingusse apelsin, ning loo nimi on me armastame ooperit

kojamees
11.11.01, 22:30
Ma pidasin silmas maailmameistri lugu,mind huvitas et kes selle sinna ülesse on riputand
:sünna:

pastakanovic
13.11.01, 18:53
Blind - the game

Juks
10.01.03, 16:07
Et antud teemat taas pisut üles erutada või ärritada, siis annan teada, et selline kummaline Eesti punt nimega Skriimsilm on valmis meisterdanud loo \"Modernne jalgpall\". Loo võite leida siit (http://www.metal.ee/skriimsilm)

Ütlen niipalju ära, et mu arvates on tegu suht kahtlase asjaga. Kuna mulle aga Europe\'i \"Final Countdown\" esimeses klassis hästi peale läks, suutsin loo lõpuni kuulata.
Siiski no offence loo tegijatele.

Juksi senine lemmikjalkalugu peale Kojamehe üllitise on aga New Orderi \"World in Motion\" aastast 1990, mil Inglismaalt Itaalias mehetegusid oodati. Eriti kõva koht on loo lõpp, kus \"We\'re singing for England\" järel fännid karjuvad \"Eng-eng-eng-land!!!\"\".

Martin
10.01.03, 16:46
Originally posted by Juks

Et antud teemat taas pisut üles erutada või ärritada, siis annan teada, et selline kummaline Eesti punt nimega Skriimsilm on valmis meisterdanud loo \"Modernne jalgpall\". Loo võite leida siit (http://www.metal.ee/skriimsilm)

Vähemalt sõnad on naljakad :) Vastab suht Eesti fännide reisidele :P Üldiselt oleks see tõesti selline bussireisi hümn :õnnelik: Eriti nunnu on muidgi osa:
Nii palju on jooke meil juua
Et ringi käib pea (ringi pea)
Ma tean, et jääb puudugi veel!

:)

Modernne jalgpall [5:19]
J. Tempest / R. Lilleberg

Me elame veeta
Ja vein on meil soe
Kui nüüd veel sardiini saaks...
Kast õlut on veel
Siis rohkem vist polekski vaja
Martinit ka
Oliivi ka
Rest džinni on niikuinii alles veel!

See on modernne jalgpall
Modernne jalgpall

Ooo...

Üks liitrine šampus
Ja liitrine viin
Või kahlua piimas
Ja munaliköör – jee!
Nii palju on jooke meil juua
Et ringi käib pea (ringi pea)
Ma tean, et jääb puudugi veel!

See on modernne jalgpall
Modernne jalgpall

See on modernne jalgpall
Me elame veeta...
Modernne jalgpall
Ja vein on meil soe...
Modernne jalgpall

resorte
10.01.03, 19:10
Kindlast on head jalgpalli lood Dario G \"Carneval 2000\" ja surematu Elvise \"A Little Less Conversation\" ning ka Smilersi \"Jalgpall on parem kui sex\":D :kaval: :õnnelik: :P

eston maravilha
10.01.03, 20:18
kuidas on elvis lugu jalgpallilugu???

ja see smiliersi oma lihtsalt mingi sitaputs

Alo
10.01.03, 20:31
Originally posted by Martin
Eriti nunnu on muidgi osa:

Aga see osa ei meeldinud?

\"Kast õlut on veel
Siis rohkem vist polekski vaja
Martinit ka\"

:D

Alo
:õlu:

resorte
10.01.03, 20:52
Originally posted by eston#21

Ära vingu iga \"sita\" asja peale nagu titt:viha: :viha: :viha: :viha:

eston maravilha
10.01.03, 22:17
Originally posted by Totti

Originally posted by eston#21

Ära vingu iga \"sita\" asja peale nagu titt:viha: :viha: :viha: :viha:

õu jeee

sa meeldid mulle ka..

Jaan
10.01.03, 23:47
Lightning Seeds, Skinner & Baddiel - Three Lions!!!

kojamees
11.01.03, 19:42
12.01.2003 kell 19:00 \"Seitse Vapret\" Fontaneros \"Eesti Kallis\":õlu: :õlu: :õlu:

-madis-
18.01.03, 14:56
:) FC Allstars- Football is Life :)

Jaan
19.01.03, 13:25
Viimane ongi see saladuslik Lightning Seedsi, Skinneri ja Baddieli (yks neist 6nnetutest on, muuseas, West Bromwichi f2nn, aga see selleks) esitatud Three Lions ehk siis \"Football Coming Home\". Ja nagu enamuse asjade puhul tavaks, pole j2rg enam nii lahe ja l88v kui originaal. Erandiks muidugi too koht, kus Shearerist juttu on. Ok, Stuart Pearce kah.

Oll
18.02.03, 21:18
Youssou n`dour & axelle red-world cup 98 theme

Oll
18.02.03, 21:21
Youssou n`dour & axelle red-world cup 98 theme

Sir Margus
23.02.03, 20:03
Einoh tegelt on asi hoopis nii, et PUNK on kõige parem ja seega parim jalkalugu on Kojamehe Eesti Maailmameistriks:r66m14:

Devil
25.02.03, 12:45
Originally posted by Jaan

Lightning Seeds, Skinner & Baddiel - Three Lions!!!

Yeah see on tõesti parim!!!:õnnelik:. Selle looga meenub raudselt suurepärase FC Soccerneti hooajalõpupeo tagasisõit koju ... ytleme et nii 1h järjest sai ek`i, 13`me ja andrusega selle saatel tagasi sõidetud ... uskuge või mitte aga ära ei tyytand jube kaif oli :õnnelik:

eestimaist eelistades EFF - Eesti maailmameister on supreme ;), smilersi oma miks mitte :), me armastame operi aga loomulikult :), jalgpallihaigla popurii on kah mõnus ajaviide jne . :)

välismaise juurde tagasi pöördudes ... robbie, statu quo, die toten hosen, dario g ja paljud muud mis siin nimetatud on kõik supreme ... kes rohkem kes vähem ;)

Glazza
05.03.03, 21:54
Hei

Ma lisaks siia ka ühtteist mida mainitud pole

Dj Otzi - Hey Baby (päris mõnus tempokas lugu, Inglismaa fännidele.... ref blows his whistle..... england have a free kick in the last seconds..... beckham 30 yards out..... goes for goal........ Kreeka mängust)

Five - Keep On Moving (World Cup 2002 Mix). Päris mõnus - lugu on hea, sõnad on väga sobivad + taha on pandud kellegi jube ässa telekommentaatori Inglismaa kvalifikatsioonimängude kommentaarid. Eriti ässad on Saksamaa ja Kreeka mängu ohked taga :õnnelik:

J.M.K.E. - Mässajate laul (Viimsest reliikviast - Metsad põlevad..... punk)

Laura Pausini - Italia 90\'s World Cup Theme (vanemad tegelased peaks seda veel mäletama - panna kõvasti mängima, siis võtab kananaha ihule :D )

Youssou N\'Dour & Axelle Red - Do You Mind If I Play (France 98)

Tamba Trio - Tamba Trio Mas Que Nada Sergio (Brasiilia Nike reklaamidest tuttav)

Vangelis - World Cup 2002

Warren G - World Cup Samba (France 98 taas)

Soccer Songs - Ole Ole Ole (neid on mitmeid versioone)

Soccer Songs - Sunday Bloody Sunday (tempokas lugu, remix U2 loost)

Soccer Songs - Move Move (Jälle Inglismaa lugu ;) Manu lugu)

Soccer Songs - Had Enuff (La Boheme II-Electric Boogaloo) nii on ta mul winamp\'s. Samuti muhe lugu. Ilmselt on lihtsalt pandud kuhugi vutiplaadile.

Arsenal FC - Arsenal Number One (päris hea remix Lou Bega Mambo nr 5)

Arsenal FC - Hot Stuff (Donna Summersi loo remix, klubist ja mängijatest)

Jaan
06.03.03, 04:07
Paneme veel kaks lahedat lugu siia.

Harry Palmer - Andy Cole Song
New Order - World in Motion (Inglismaa koondise ametlik laul 1990)

Aramis
06.03.03, 09:26
Originally posted by Juks

Ütlen niipalju ära, et mu arvates on tegu suht kahtlase asjaga. Kuna mulle aga Europe\'i \"Final Countdown\" esimeses klassis hästi peale läks, suutsin loo lõpuni kuulata.
Siiski no offence loo tegijatele.

Aga mulle meeldis...lugu ka kui tervik...väga proffessionaalne vaade asjale ;)

fitti
06.03.03, 12:35
4Lyn Whooo! on ekstratempokas ja mängueelseks soojenduseks sobiv..
d-devils - Goal! We Need The Maximum tuli kah meelde kui üks nõmedamaid vutilugusid..

jyriöö
06.03.03, 14:44
Chaif\'i lugu Argentina - Jamaika 5:0 (tegemist on vene bändiga, nii et originaalis on kirjapilt teine)

Meenutus 1998 MM\'i ühest väravaterohkeimast mängust. Batistuta kübar, Ortega kaks väravat ja jamaikalase Powelli punane kaart esimese poolaja lõpus olid selle kohtumise tähtsamad hetked. Kurvameelne südantliigutav meloodia, stiililt kindlasti traditsioonilistest jalgpallilugudest tunduvalt erinev.

Glazza
06.03.03, 17:03
Originally posted by fittibaldi

d-devils - Goal! We Need The Maximum tuli kah meelde kui üks nõmedamaid vutilugusid..

Üks lugu on veel Whoomp! On see äkki see sama. Muidu ka normulkin pala

Juks
14.03.03, 17:03
Taas on kõrva hakanud uus hea jalgpalliga assotsieeruv lugu. Räägin nimelt selle Nike\'i uue reklaami (kus Ronaldinho kriipsujukuga trikke teeb) saundträkkloost. Rühmitus nimega N.E.R.D. on mul küll juba vana lemmik, kuid see NERDi pala antud reklaamis rokib tänapäeva mõistes täiega :reiv: . Kui kellegil on loo pealkirja kohta infi, võiks mainida!

rohelineKonn
14.03.03, 18:55
NS Põrgu - Traktor

imeline lugu. sobib saatma nii jalgpalli kui ka ükskõik mida muud. ja kui kellegil seda juhtumisi mingil helikandjal on, siis on tal hea võimalus mu parimaks sõbraks hakata.

*kategooriast: napsuse peaga tehtud postitusi*
(äkki saaks selle kategooria jaoks mingi CheckBox\'i teha - siis saaks kained neid välja filtreerida)

Kosk
18.03.03, 12:34
Bryan Adams - We`re gonna win

tegemist on JK Piraaja mitteamtliku hümniga.

fitti
19.03.03, 13:24
Originally posted by Glazza

Originally posted by fittibaldi

Üks lugu on veel Whoomp! On see äkki see sama. Muidu ka normulkin pala

\'Whoomp! There It Is\' MC Hammerilt pead silmas? need ikke erinevad lood.:õnnelik:

Munk
09.07.03, 18:27
Kas keegi teab, kust saada järgmisi laule?
Hommikul kui tõuseb päikene
Metsavennad
Väikese notsu nikkumise laul
Me armastame ooperit
Kui kellelgi juhtumisi on mõni neist olemas, siis võiks ka mulle saata - Munk9@hot.ee
Aitäh!
:õnnelik:

sprinter
09.07.03, 18:43
Originally posted by Munk
Metsavennad
Me armastame ooperit

proovi i mesh-ist tõmmata

Munk
09.07.03, 19:23
Originally posted by lookas

Originally posted by Munk
Metsavennad
Me armastame ooperit

proovi i mesh-ist tõmmata

Kahjuks ei leidnud i meshist.:(

Wuppi
12.07.03, 23:39
Üks siga lahe lugu on 98 aasta World Cup\'i ametlik lugu Chumbawamba \"Tubthumping\". Kindlasti ka Timo Maas \"To Get Down (FatBoy Slim Remix)\" ja FatBoy Slim\'ilt oli ka üks hea lugu, mille nimi ei tule praegu meelde.

17
12.07.03, 23:55
Üks parimatest on minu arvates Manchester United-Song for the Champions ja muidugi ka see 98 aasta World Cupi lugu.

Be[er]wolf
13.07.03, 19:05
enda lemmik on vangelise tehtud 2002 aasta MMi hymn

Munk
15.07.03, 22:36
Kas keegi teab, kust saada järgmisi laule?
Tänaseks olen raske higi ja vaevaga 2 lugu kätte saanud. Äkki kellelgi siiski leidub ka Untsakate \"Metsavennad\" ja \"Enne veel kui kustub eha\" - näiteks TPÜ meeskoori esituses.:jump1: :jump1:

Lünk
18.07.03, 19:50
:r66m15:
Lugesin ilusti köik läbi ja otsustasin, et selle toreda loo peaks kah siia lisama, ROCK DEL DEPORTIVO, igati korralik laul.:r66m7:

Black_Magic
10.08.03, 03:32
Maradona lugu: Opus - Life is Life

muna
15.08.03, 15:58
igast lahedat jura on olemas !!!

Sull
16.08.03, 00:44
mm see bluri song 2 sobib
apollo 440 stop the rock oli hää
ja siis mudugi see Chumbawamba vms ja Dario G ja onu Vangelis kah
a tegelt sobib suht koht hästi Children of Bodom või midagi sellist tempokat metalit

K1ly
16.08.03, 00:50
Kõige parem lugu on Apollo 440- Stop the rock :õnnelik:

sprinter
16.08.03, 00:56
Vangelis

Wingback
25.04.04, 21:30
Juba mõni aeg tagasi on selgunud Euro 2004 finaalvõistluse ametlik lugu:
Nelly Furtado - Força

Gilberto Madail, chairman of the Euro 2004 S.A. board: \"I am delighted that the song \'Força\' will be the official song of the event and in particular that Nelly Furtado is the singer, as it is important that the song has a strong Portuguese feel and she understands the passion for football and how important it is to people here in Portugal.\"

Furtado: \"I am delighted and thrilled that \'Força\' has been chosen as the official song of EURO 2004™, as I am really looking forward to coming back to Portugal to perform it. I wrote it with the passion the Portuguese people have for football in mind and I hope this comes through in the music and lyrics.\"

U2
25.04.04, 22:01
ega keegi ei tea kust oleks võimalik tõmmata kojamehe lugu eesti kallis...
Kui kellegil äkki olemas see siis võiks saata aadressile karmo@futu.ee

Noonik
25.04.04, 22:46
Fifa 2004 soundtrackil on üks hea lugu

Tribalistas - Ja Sei Namorar

vandersell
26.04.04, 11:40
Mina äratasin täna naabreid Queen´i \"We Are The Champions´iga\" Mitu korda kohe :)

winki
26.04.04, 11:43
Originally posted by vandersell

Mina äratasin täna naabreid Queen´i \"We Are The Champions´iga\" Mitu korda kohe :)

sell kle, sa võiksid meie naaber olla :õnnelik:
siis võiksid ka õhtul uinumiseks queeni lasta ja ikka hästi kõvasti:õnnelik: :õnnelik:

vandersell
26.04.04, 11:49
Ole ettevaatlik oma soovidega :P
Aga kuna finants on kehva ja uut korterit endale lubada ei saa, siis pean vist suuremad kõllid ostma ja need rõdule paigutama ;)

Aílton
29.06.08, 22:09
pazza inter amala

Kasper
29.06.08, 22:15
pazza inter amala
Täitsa hea on see jah.