PDA

View Full Version : www.premierleague.com

Leheküljed : [1] 2

EgoTrip
31.03.04, 08:54
Tegu siis Fantasy Premier League´ga. Algul antakse 100 punkti pead meeskonna kokku panema, kokku 15 meest, saad osta müüa, vahetada jne. Seal on kirjas, et Eestist on 645 meeskonda. Kas kellegil siit ka on oma võistkond? Ise alustasin esimesest voorust ja olen kogunud 1137 punkti.

Tembu
31.03.04, 09:38
VanDerSavisaar

Overall: 1,216 Pts (70,698 / 295,397)

see ma olen....Mehi pole algusest saati vahetanud. Naljakas nati see mäng:)

EgoTrip
31.03.04, 14:02
ma olen üleminekuid teinud ikka päris palju.

elmut
31.03.04, 15:35
alustasin esimeset mängupäevast! normaalsem kui uefa fantasy!!!
vahetusi olen teinud 32...

Overall: 1,372 Pts (20,270 / 295,607)

17
31.03.04, 16:17
Pole sellega eriti tegelenud ja seega on vaid 890 punni:D

realmadridfan
31.03.04, 21:01
FC Farik:D

Overall: 1,253 Pts

Ise ka paar-kolm esimest kuud tegin vahetusi, nüüd pole viitsinud sellega enam jamada...

Jux
01.04.04, 16:54
FC Lazybone

Overall: 925 Pts (157,315 / 296,114)

Vahetusi: 150 ;)

Ehk strateegia: elan ühe matchday korraga :P

kympa10
04.08.04, 13:49
aeg siuke teema jälle ellu äratada, sest hooaeg ju varsti algamas
on\'s veel kedagi, kellel tiim juba uueks hooajaks tehtud....tegin siis ka ühe liiga valmis, nimeks \"EESTI Premier\", kood:94981-18033
palun ühinege;)

17
04.08.04, 17:51
Sai siis kah teie liigaga ühinetud...

Matis
09.08.04, 12:55
Ühinesin ka siis Eesti Premieriga. Meeskond on mul üsna eksperimentaalne (enamus autsaiderklubidest + Chelsea. Klubi nimi on FC Kärsu

vandersell
11.08.04, 09:43
Originally posted by users
tegin siis ka ühe liiga valmis, nimeks \"EESTI Premier\", kood:94981-18033
palun ühinege;)
Sai ka liitutud oma amatööridega, aga minu imestuseks on ses grupis kuidagi väga vähe osalisi. Huvitatutel soovitan uurida asja :)

Tanel
11.08.04, 13:09
Premierleagues on ka selline tore asi nagu i know the score (http://iknowthescore.premierleague.com/). Tehke kasutaja ja käbe käbe liituge minu liigaga. :P

Liiga nimi: Eestlased teavad
Kategooria vms: Undefined

Selle Eesti Premieri värgiga olin üks esimestest liitujatest :P

Aga nüüd käbe käbe skoori ennustama!

Leidsin parema kategooria :P

fitti
14.08.04, 13:27
liitusin kah teitega. Mean Machines FC
eelmine aasta tegin ise eestimeeste liiga, aga umbes veebruaris ununes see päris ära, ei teagi, kuidas endal lõppkokkuvõttes läks.
anyways, seekord on mul oma salajane taktika, kuidas teile, seltsimehed, kott pähe tõmmata. tõsi, esialgu ärge muretsege, seni pole ükski mu maailmavallutusplaan veel töötanud...

seni!
/evil laugh: muahahahaaaa/

Wingback
14.08.04, 16:13
Ühinesin kah selle 94981-18033 Eesti Premieriga. Euro 2004 fantasyt mängides läks päris hästi. Uus väljakutse on ahvatlev. Loomulikult Premiershipi fantasy saab olema palju keerulisem kui too Euro oma oli, aga põnevust peaks jätkuma kauaks.

The game is on ! :lahe:

Hughes
14.08.04, 18:42
kas see värk on tasuline nagu tavaliselt?

Wingback
14.08.04, 18:50
Algselt postitas Hughes
kas see värk on tasuline nagu tavaliselt?
Jah ! Raha tuleb sul kõigepealt kanda minu kontole ja mina sealt siis orgunnin asja edasi ja toimetan papi õigesse kohta.

Epic
14.08.04, 22:05
Näed, mis juhtus. Härra Okocha põmmis täna kaks kolli ja andis ühe söödu, juhuslikult oli ta ka tiimi It\'s Man Utd\'s year! kapten, nii, et /me on EESTI Premieri ülekaalukas liider (vähemalt täna õhtul :silm3: )

vandersell
16.08.04, 12:59
Tohutult häirib selle aasta fantasy disain, ei tea kas neil asi poolik või miskit untsus. Või hoopis minu aparaat jamab...
Aga muidu alustasid amatöörid täiesti talutavalt, peale esimest vooru neljas koht.

fitti
16.08.04, 13:25
Algselt postitas vandersell

Tohutult häirib selle aasta fantasy disain, ei tea kas neil asi poolik või miskit untsus. Või hoopis minu aparaat jamab...
Aga muidu alustasid amatöörid täiesti talutavalt, peale esimest vooru neljas koht.

pigem jamab neil midagi, kirja suurus ja font on suvalistes akendes ja suvalisel hetkel paigast ära - ja 2 minuti pärast enam ei ole..:doh:

Õelad Masinad tegi 56 punga I voorus. Päris nutma ei aja.

skint
16.08.04, 16:54
Minu silm pole igatahes disainis suuri vigu märganud...

Tiim BHA liigas teisel kohal. Normaalne.

17
19.07.05, 00:08
Sel aastal siis ka asi toimumas, joinige liigaga Eestimehed:)

gamer
19.07.05, 14:10
23768-5090 eestimeeste kood

riks12
20.07.05, 01:55
Ühinesin liigaga, meeskond on Väike-Maarja FC

hassan74
20.07.05, 09:56
Ei saa kudagi eelnevast aru, kas liiga on tasuline ja kuhu tuleb siis raha kanda?

Aga nagu ma uue teemaga ennustuste all alustasin proovige ka FFLO mängu - see on hoopis midagi teist moodi.

gamer
20.07.05, 10:14
Liiga on tasuta (Eestimehed) registreeru ja siis liitu liigaga lüües vastavasse kohta liiga kood sisse.

hassan74
20.07.05, 14:07
Kuna rahvusele klikates leiab nagunii kõik eestlased ühest tabelist, siis taoline liiga tundub suht mõttetu, aga ühinen

hassan74
22.07.05, 13:18
No nii fantasy fännid tegin www.FFLO.com eestlastele liiga.
Kuna soovijaid rahale mängida piisavalt ei ole, siis see on tasuta.

See on totaalselt teistsugune manageri mäng, kui vutisõbrad siiani harjunud mängima.
Ja alates tänasest kuni 2augustini võimalik liituda ja teha oma eelistused draftiks.

Ootan teid kõiki proovima.Liiga suurus saab olla 8-12 teami, sest mängitakse head to head süsteemis.

Liiga kood 12240:jump1:

Nurmekas
25.07.05, 15:39
Nii, minu meeskond (Kuusalu SK Rada) samuti kirjas.

hassan74
29.07.05, 11:04
No nii.FFLO saatis teate, et kui soovime esimesest nädalast s.o.13-14 aug. mängima hakata, siis tuleb pühapäeva hommikuks liiga nimekiri lukku panna.Viibin laupäeval eemal arvutist ja seega lukustan selle täna õhtul.On veel mõni vaba koht ja tänase päeva jooksul saate veel liituda FFLO.com manageri mänguga(Loe lähemalt eespoolt) liiga kood 12440
Kui liitujaid rohkem ei kogune, siis loositakse meie liigasse ka kaks teami mujalt, et saaks mängida, aga see ei muuda midagi.
Ja teisipäevast algab draft- nii et aeg vaadata üle oma eelistused draftiks.
Jõudu. :silm4:

kympa10
08.09.06, 16:16
EPL\'is juba 3 vooru peetud, aga fäntasy\'t ei mängi keegi:ham8:
Tegelikultu arvan, et mängijaid ikka on, kuid keegi pole viitsind lihtsalt liigat teha:P

Olge lahked :ham4: (http://fantasy.premierleague.com/)
kood on 784240-127491

hassan74
08.09.06, 17:00
Algselt postitas users

EPL\'is juba 3 vooru peetud, aga fäntasy\'t ei mängi keegi:ham8:
Tegelikultu arvan, et mängijaid ikka on, kuid keegi pole viitsind lihtsalt liigat teha:P

Olge lahked :ham4: (http://fantasy.premierleague.com/)
kood on 784240-127491

Kui panid rahvuseks eestlane, siis leiad sealt tabeli hulga mängijatega.Muide rahvuste keskmise tulemuse arvestuses oli Eesti esikohal.:õnnelik:

Aílton
05.08.07, 14:35
674444-117601 soccernet.ee liiga, huvilised liituge siis

Max313
05.08.07, 18:45

Ma just liitusin su liigaga,aga mitu inimest on tarvis,et mängud võiksid alata?Ja rääkige üldse natuke rohkem sellest mängust.

gamer
05.08.07, 21:27
Ma just liitusin su liigaga,aga mitu inimest on tarvis,et mängud võiksid alata?Ja rääkige üldse natuke rohkem sellest mängust.

Soovitan lugeda: http://en.wikipedia.org/wiki/Fantasy_football_%28soccer%29

Max313
05.08.07, 21:55
Soovitan lugeda: http://en.wikipedia.org/wiki/Fantasy_football_%28soccer%29

Eeee....Ma ple just hea inglise keele aru saaja,nii et jah....

kympa10
10.08.07, 13:03
liitusin ka mina:p

Igaljuhul tuletan meelde, et homme hakkab juba pihta, seega viimane võimalus tiim ära teha (kui tahta juba esimesest voorust punkte teenida)

Max313
10.08.07, 19:55
Aga kudas seal mänga käib?Kas arvuti teeb automaatse mängu?Kas see on nagu Hattrick?

Põnn
10.08.07, 20:09
Nt on päriselus mäng Manu- Liverpool. Sul on seal premieris nt Gerrard ja Giggs. Ja siis Giggs lööb värava nt siis saad teadud arvu punkte ja nt gerrard saab punase kaardi. Siis saad - punkte

Max313
10.08.07, 20:30
Nt on päriselus mäng Manu- Liverpool. Sul on seal premieris nt Gerrard ja Giggs. Ja siis Giggs lööb värava nt siis saad teadud arvu punkte ja nt gerrard saab punase kaardi. Siis saad - punkte

AAAA....kohe selline sisteem.täitsa põnev.Tänud!

Aga vaata seal mängijate nime taga on "i" täht ja kui see on punane,kas siis see tähendab,et mängija on vigastatud?

Põnn
11.08.07, 09:55

Aga vaata seal mängijate nime taga on "i" täht ja kui see on punane,kas siis see tähendab,et mängija on vigastatud?

Kuna ise eelmisel aastal mängisin ja see aasta enam ei viitsi. Siis ei mäleta, aga arvatavasti nii see on

Aílton
11.08.07, 10:48

kas vigastatud või kannab mingit karistust ehk siis kaartidega väljas

2mSööt3mMööda
19.01.08, 22:42
Inglise liiga all tõusis antud koht teemaks. Et mingi artikkel olevat ilmunud Ekspressis antud saidi kohta vms? Loeks huvi pärast kui seda kusagilt veel näha saab, ise ma ei suutnud seda üles leida igatahes.

Ise olen inglise liiga fantasy't teinud siiamaani CYKI.COM keskkonnas aga see on vist antud kohast tüki maad ebapopulaarsem.

Anyways kui keegi suudab selle artikli ülesse leida, siis paluks siia see link visata. Aitäh.

jupitero
19.01.08, 22:46
Inglise liiga all tõusis antud koht teemaks. Et mingi artikkel olevat ilmunud Ekspressis antud saidi kohta vms? Loeks huvi pärast kui seda kusagilt veel näha saab, ise ma ei suutnud seda üles leida igatahes.

Ise olen inglise liiga fantasy't teinud siiamaani CYKI.COM keskkonnas aga see on vist antud kohast tüki maad ebapopulaarsem.

Anyways kui keegi suudab selle artikli ülesse leida, siis paluks siia see link visata. Aitäh.
Kahjuks see Eesti Ekspressi uudislugu saavutas selle, et 10-16 vooru järel on liitunud üle 200 mängija ja eestlaste keskmine on kolisenud 13ndalt kohalt kuhugi 25-30 koha vahele..

Kes soovib liituda veidi nõrgema liigaga "Estland managers" siis kood on:
333306-156169

tegin siis ka ühe liiga valmis, nimeks \"EESTI Premier\", kood:94981-18033
palun ühinege;)
Kas liiga on kadunud st. et sellel hooajal ei uuendatud enam või on liitumise kood muutunud?

jupitero
19.01.08, 22:50
Vabandan, et alustasin uut teemat, kuid ei osanud www.premierleague.com'i pidada fantasy-mängu saidiks urliga: fantasy.premierleague.com (http://fantasy.premierleague.com)
Ma ei mäleta aga ekspress.ee (http://ekspress.ee) alt otsinguga leiab üles, ma 2 kuud vaadanud kuidas eestlaste keskmine langeb pidevalt eelmine hooaeg lõpetasime TOP3-s vist isegi teisena? Siis kahjuks ei kirjutanud keegi... et eesti fännid on maailmatasemel ;)

Ise liitusin alles eelmisel aastal enne jõule, kuid eksides ja õppides kujundasin välja selleks hooajaks strateegia, millega FANATSY CUP-is kaugemale nii kaheksindikfinaalini kasvõi jõuda. Eelmine hooaeg olin 7nda vooruni mängus.
Kahjuks jäi mul vahepeal november ja detsember mämg soiku kuna tööl oli koormus suur. Ja eks ma olin solvunud, et ManU kehvalt alustas ja eriti siis kui Ronaldo oli kapten ja ta punasega platsilt minema saadeti samas võinuksin duubeldada Fabregase 13 punktilist vooru mitte Ronaldo -1 :(
Olen kehvalt oma strateegiat järginud, kuid ometi ma vaatan, et meeskonna tugevuselt ei saa soccernet.ee liigas keegi mulle vastu.

Kahjuks magasin CUP-i alguse maha ja ei teadnud ka, et sellel aastal on muudatused olulised ja 18mnes voor on kvalifikatsioon ja mina tegin mitu vahetust alles 18ndas voorus, ehkki 16,17 jäid tegemata, seega siis ei kvalifitseerunudki FANTASY CUP-i :(

Aga annaks mõningaid soovitusi eestlastele kuidas olla edukam.
Kvalifitseerumise korral oleksin 108p väärt meeskonnaga vaevata prohmakaid tegemata 32 parema hulka tõusnud nüüd jääb ainult loota, et iga vooruga tõusen mõniteist kohta Eesti edetabelis kõrgemale, kuna esimesed 14 vooru oli eesmärgiks, mitte üldine punktiskoor vaid meeskonna tugevust kasvatada, et siis lihtsalt statistiliselt viimase 20 vooruga teha big boost ja olla edukas FANTASY CUP-is

er1k
19.01.08, 23:01
Siin on sellest juttu:

http://paber.ekspress.ee/viewdoc/33D68D987A51F626C2257392004C064A/rss

jupitero
19.01.08, 23:03
Lühidalt on minu strateegia järgmine ära aimata meistriliigas vormi tõusvad mängijad ja osta nad siis odavalt ja kui ta saavutab lae siis müüa maha ja kasseerida tõusust pool, asemele ostad aga uue mängija, kellel hooaja algus aia taha läks ja nüüd alles näitab oma tõelist sisu.
Näiteks on selline mängija kahtlemata Ronaldo, kelle hind oli selle hooaja algul küllaltki kõrge 12 miljonit naela, kuid ma ennustan, et sellel hooajal skoorib ta nii nagu 2005/2006 hooajal skooris Henry, kelle tipphind oli 14 milj.naela.

Samuti on kõvasti tõusnud Aston Villa kaitsja Laursen, paraku eelmine hooaeg ta polnud suurem asi. Ma jätsin tähelepanuta kirjelduse, et tänu Laursenile Taani Euroopa meistriks tuli kuna mängus Prantsusmaaga neutraliseeris täielikult Zinedine Zidane enda!
Need on olnud mängijad keda ei tohi müüa.

Samas aga hooaja hakul head mängu näidanud Man City mängijad nüüd hambutud, ainult poolkaitsja Petrov on oma hinda olnud väärt.
Samuti magasin maha Portsmouthi ründaja Benjani tipphetke, mistõttu kaotasin 0,2 punkti müügil ja 0,5 punkti Tevezi tagasiostul...

smörgåsbord
20.01.08, 00:00
Ma jätsin tähelepanuta kirjelduse, et tänu Laursenile Taani Euroopa meistriks tuli kuna mängus Prantsusmaaga neutraliseeris täielikult Zinedine Zidane enda!Laursen? Zidane? EM 1992?

ihihihihi.

eston maravilha
20.01.08, 00:05
kaitsja Laursen, paraku eelmine hooaeg ta polnud suurem asi.

aga äkki olid tal eelmine hooaeg põlved katki?

jupitero
20.01.08, 02:58
Laursen? Zidane? EM 1992?
ihihihihi.
Lugesin diagonaalis valesti, aastal 2002 maailma karika võidumängus:
Experienced Denmark international signed from AC Milan for £3million. Cool and accomplished central defender who started out at Silkeborg before moving to Hellas Verona and then on to the 2003 Champions League winners. Struggled to hold down a regular place in Milan but has become a vital player for his national side, notably marking Zinedine Zidane out of Denmark's 2002 World Cup victory over France. Links up with fellow countryman Thomas Sorensen at Villa Park.

aga äkki olid tal eelmine hooaeg põlved katki?
Vot ei teadnud, polnud enne Inglise liiga vastu huvi tundnud, tugitoolisportlasena ainult EM ja MM mänge vaatasin.
Oeh teadnuksin seda 3 kuud tagasi, kui kaalutlesin kas osta odavam kaitsja Lauresn 4,6 pealt (hiljem ostsin 5,2ga), mis võimaldanuks osta ka Tevezi 0.5 võrra odavamalt... saaksin ka Fantasy Cup-is kaasa mängida.

fitti
13.08.08, 12:10
Puhuks, kui keegi ei mängi yahoo fantasyt, vaid hoopis premierleague.com'i, tegin taas ka soccerneti liiga. 954774-171854
Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.

2mSööt3mMööda
13.08.08, 16:35
Mis neil yahoo fantasy ja premiereleague.com fantasy vahet on? Kas punktide arvestamine käib sama süsteemi järgi?
Ise arvatavasti teen see aasta ka siia premiereleague.comi tiimi kuna eestlasi vist siin rohkem registreerunud(eelmine aasta vist ligi 1000 erinevat meeskonda?). Eelmine hooaeg panin cyki.comis Eesti liiga kinni aga osalejaid oli ka ainult 40.

kympa10
14.08.08, 17:40
[/B]Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.

kindlalt ei mäleta, kuid õnnestus vist ka peale viimast vooru liigas tabeli tippu jääda...
muidugi nüüd, kus vanad tulemused maha võetud, on hea kelkida:p

igaljuhul sai ka sel korral soccernet liigaga ühinetud:jump1:

17
15.08.08, 16:02
Ärge pabistage, see aasta ma võidan :lahe:

jupitero
16.08.08, 19:20
Puhuks, kui keegi ei mängi yahoo fantasyt, vaid hoopis premierleague.com'i, tegin taas ka soccerneti liiga. 954774-171854
Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.
Sellel aastal on Fantasy.PremierLeague.com-is liigade kohal uuendus: "Head to Head". mis paistab olema nagu mingi miniturniir juhuslikult koostataud mängijatest?

Leivo-Tigu Vimb
17.08.08, 11:31
Mulle meeldib praegu see et nii Ronaldo kui Fabregas on vigastatud. Mullu olid nad kõvas hoos ja nad olid igas tiimis sees, nii et tänavu selle võrra vähem etteaimatav. esialgu

jupitero
17.08.08, 16:36
Mulle meeldib praegu see et nii Ronaldo kui Fabregas on vigastatud. Mullu olid nad kõvas hoos ja nad olid igas tiimis sees, nii et tänavu selle võrra vähem etteaimatav. esialgu
Mind ka häiris see. Aga sellel hooajal on Ronaldo ülehinnatud 14milli ja veel vigastatuna ta kah väärt pole...
Arvan et sellel hooajal võtab kohe liidripositsiooni Chelsea ja Man U-l jääb ainult Arsenali ja Liverpooliga kembelda teise koha pärast. Juba tegingi vea, et kohe Ballackit või Cole'i meeskonda ei võtnud ja võtsin liiga kalli Liverpooli mängumootori Gerrrardi.

Mehed ärge nüüd jamage! Eesti on keskmisega Venemaast maas 21.8 Venemaal ja 21,6 Eestil

tehke vahetusi wild cardiga

Shermann
17.08.08, 20:24
Olin loll ja panin Berbatovi mängu ning Asthoni jätsin pingile :mad:

Shaq
17.08.08, 22:13
Liitusin ka.

U2
18.08.08, 15:05
Liitusin kah.Meeskond sai selline

1: Cech (C)
2: Corluka
3: Upson
4: Samuel
5: Young L
6: Lampard
7: Deco
8: Behrami
9: Nasri
10: Bendtner
11: Torres
Varus:
12: Sorensen
13: Baird
14: Miller
15: Rooney

jupitero
19.08.08, 18:47
Olin loll ja panin Berbatovi mängu ning Asthoni jätsin pingile :mad:Ma lohutan sind.
1,5 tundi enne I vooru close'i vaatasin et peaks ikkagi Portsmouthi ründaja Defoe väljavahetama ja sisse võtma AV ründaja Agbonlahori ;)
Aga siis kuulasin Kuku raadio Keskpäevatundi ja ununes kuni juba voor oli sulgunud...

Nagu sellest veel vähe olnuks, tuli mul Head to Head I voorus teise resultaadi teinud vastane, kes korjas 75p ja ehkki ma tulemusega 50p olin kusagil 6 siis olen -25p vahega hoopis 18mnes...

Tore on see, et tegin kohe 5-6 wildcardi vahetamist panustades eelmisel hooajal (algul) kahvatu olnud Chelsea mängijatele (Scolari ja Deco toovad uue hingamise) ja ka fännluse muutsin Arsenalist Chelsea'le.
Mu meeskonna väärtus on nüüd 100,5. TOP50-sse pääses 100,6-ga

3 mängija piiri tõttu võtsin Deco asemel hoopis väravavaht Chech-i kuid paistab, tema vääratuse eest EM-l türklaste vastu ebaõnnestumisel, tema hinda veel niipea ei tõsteta... Kuid soovitan soojalt sissevahetada.

Saamaks rohkem raha st. ka tugevamat tiimi, vahetage sisse vooru parimaid mängijaid ja välja viimase 2-3 vooru kahvatumad, enne mängijate hinnamuutusi turul!
Püüdke võimalikult palju vahetada Wildcardiga, et tulemus ei häviks...

Shaq
23.08.08, 11:25
Esimest nädalat mängin, ning tiimiks sai siis Van Der Sar; A.Cole,Ferdinand,Evra,Richards;J Cole,Nasri,Petrov,Geovanni;Anelka,Ashton
Ning varus veel, Green,Toure,Guthrie,Martins

Team Value on 100.3... Hetkel veel midagi rohkem öelda ei oska.

Shermann
23.08.08, 14:37
WTF is wildcard?

Epic
23.08.08, 15:04
WTF is wildcard?

Ühe korra saad teha vahetusi ilma, et punkte maha arvestataks.

jupitero
25.08.08, 14:55
WTF is wildcard?
Vaatasin et mõni eesti manager on vahetanud 20 korda vooru jooksul ja pole teinud seda wildcardiga...
Seepärast eesti ongi pingreas kusagil kohtadel 30...40
Veel üleeelmine hooaeg oldi esikolmikus :(
Siin link siis suurepärastele tulemustele:
http://fantasy.premierleague.com/M/stats.mc?stat=table&entry_id=626021&country=67&page=15&phase=1

raido mererand teenis 19*-4 punkti :(
või kas tõesti raiskas wildcardi enne ära ja siis märkas et täiesti valed mehed tiimi võetud?
http://fantasy.premierleague.com/M/eventhist.mc?id=1179861&event=2

Shermann
25.08.08, 16:27
Keegi muidu I Know the Score mängib?

2mSööt3mMööda
26.08.08, 00:26
Keegi muidu I Know the Score mängib?
Mängin. Enne teist vooru panin just tulemusi sinna aga ma udupea vist unustasin kiiruga save predictions vajutada ja mul on selline tunne, et ta on mulle suvaliselt mingeid skoore pannud sinna ennustuslehte nüüd :(

Bob_Loblaw
30.08.08, 19:42
kuradi boro vennad, Downing käristas pennu mõõda (-2) ja cleansheeti suutsid ka prükkarisse visata(-5)

Shermann
30.08.08, 20:39
Ma olen muidu täitsa hea ettenägija.
Mõtlesin, et kas Walcott või van Persie. Ja loomulikult langes mu otsus Walcotti kasuks. Juhhuuu!
Ja keniaalse keeniusena kasutasin Wild Cardi ka enne FAQ'i lugemist ära.

Bob_Loblaw
20.09.08, 17:11
Õige käik või mitte, aga kasutasin wildcardi ära ja vahetasin pea pool meeskonda välja.

Jones -> Schwarzer
Weather, Oijer, Davies, Corluka, Upson -> Gallas, Clichy, Laursen, Paintsil, Shittu
Downing -> Hamann
Ashton ja Martins -> Zaki ja Defoe

Vbla nüüd hakkab rohkem punkte tulema

Shermann
09.11.08, 17:05
Selle hooaja rekord on tulemas, hetkel 70 punkti :)

zasjdf
09.11.08, 19:36
tegin ka kasutaja vähe hilja, aga parem kui mitte kunagi ;)

James
Bosingwa - Carragher - Terry(C) - Clichy
Kuyt - Nasri - Alonso - Modric
Wallcott - Robinho

Sellised mängijad siis, ah jaa liitusin soccerneti liigaga ka.

$$$
30.07.09, 16:51
Kui keegi tänavuseks hooajaks liigat tegema hakkab võite koodi üles riputada =D .

Shermann
30.07.09, 17:02
126983-139715

kuuraa
04.08.09, 11:37
126983-139715

davai-davai, liituge nüüd rohkem, teeks ühe vähe suurema liiga :)

Jose
04.08.09, 13:28
Liitusin:D

indahell
04.08.09, 14:49
küsimus kas keegi teab hispaania liiga kohta käivat fantasyt vms ?

Katk
12.08.09, 13:05
Esimeseks vooruks siis selline meeskond:

----------------Schwarzer----------------
--------Hughes-Hangeland-Faye Ab--------
Arshavin(C)-Fabregas-Young A-Delph-Barry
-------------Van Persie-Fuller-------------

Vahetuses:
12: Jaaskelainen
Goalkeeper
13: Bramble
Defender
14: O'Brien A
Defender
15: Elmander
Forward

Jose
12.08.09, 14:57
Minu esimese vooru meeskond:

------------------------Reina-----------------
-------------Turner-------Vidic----Zayatte---Faye Ab-----
------------Young----------Gerrard----Mikel--Neville-------
------------------------Torres-------------Anelka

Vahetuses on:
Hart
Bramble
Fuller
Davies

Nohik
12.08.09, 22:47
Minu esimese vooru meeskond:

------------------------Reina-----------------
-------------Turner-------Vidic----Zayatte---Faye Ab-----
------------Young----------Gerrard----Mikel--Neville-------
------------------------Torres-------------Anelka

Vahetuses on:
Hart
Bramble
Fuller
Davies

Liverpooli fänn ja siis Neville ja manu mehed meeskonnas;)

Shermann
13.08.09, 14:26
Liverpooli fänn ja siis Neville ja manu mehed meeskonnas;)

No ja siis? Mul on näiteks Crouch ja Keane meeskonnas. Sul on kindlasti kõik Shitty mehed seal...:doh:

kuuraa
13.08.09, 16:08
kust kohast formatsiooni muuta sai 4-3-3´ks?

Shermann
13.08.09, 16:11
Poolkaitsja asemele tuleb ründaja panna.

kuuraa
13.08.09, 16:13
Poolkaitsja asemele tuleb ründaja panna.

kõik korras, tänud.

Nohik
13.08.09, 18:03
No ja siis? Mul on näiteks Crouch ja Keane meeskonnas. Sul on kindlasti kõik Shitty mehed seal...:doh:

Üle kolme ei saa ju nagu... Vähe imelik ju kui paned suurima rivaali mehed oma meeskonda ja siis veel loodad, et neil läheb hästi, et punkte saada:doh:

Kes siis eelmine aasta soccernetis voitis? Kes oli eestlastest parim?

Katk
13.08.09, 22:45
Üle kolme ei saa ju nagu... Vähe imelik ju kui paned suurima rivaali mehed oma meeskonda ja siis veel loodad, et neil läheb hästi, et punkte saada:doh:

Vahel peab lihtsalt realist ka olema. Kui suur on tõenäosus, et ManU kaotab Birminghamile? Igal juhul väiksem kui see, et ManU võidab suurelt. Ja samas võivad ka vastasmeeskonna mängijad ju sümpaatsed olla(samuti ka rivaalklubi omad), mitte ainult enda mehed.
Muidugi võib ka loota, et ManU kaotab, aga need mehed teevad ikka elu mängu :D

Jose
15.08.09, 13:09

Kes siis eelmine aasta soccernetis voitis? Kes oli eestlastest parim?

Et võita peab panema parima meeskonna,siia ei puutu see ,et ma olen Liverpooli fänn.

allars
17.08.09, 01:30
Oskab keegi öelda, kas enne igat gameweeki deadline'i on unlimited free transfers?

2mSööt3mMööda
17.08.09, 02:11
After selecting your squad you can still deal in the transfer market. Unlimited squad transfers can be made, 1 transfer can be made between each gameweek deadline without charge. Each additional transfer made in the same gameweek will deduct 4 points from your total at the next deadline.

If you don't use your free transfer then you'll be able to make an additional free transfer the following gameweek. These saved transfers don't accumulate and can only be used the following gameweek.

All transfers before the start of the season are made at no cost. For teams entering after the start of the season, no points will be deducted before their first deadline.

You can play 1 transfer wild card a season. All transfers made in the Gameweek your wild card is played will be without points deduction. You play your wild card when confirming transfers.

Any transfers you make will become active at the next deadline.

allars
17.08.09, 11:44
Ilmselt on mul transfersite all kiri - Unlimited free transfers can be made before the next deadline, kuna kasutasin ära wild cardi. Alguses mõtlesin, et wild card kehtib ainult sel hetkel, kui vahetused ära teen, kuid see kehtib vist siis kogu gameweekide vahelise perioodi ehk järgmise deadline'ni.

futbolidipaul
23.07.10, 12:50
Uus hooaeg tulemas ja võiks teha uue fanatasy liiga. Mis te arvate, kui prooviks see aasta head to head liigat? Ehk siis omavahel on mängud iga nädal ja sellest punktid.

Ja näiteks eelmise aasta tulemuste põhjalt teha kaks liigat nagu premier ja championship?

keenjus250
23.07.10, 13:15
soccernet.ee 370082-99017

E:
Minu tiim:

brown
a.cole vermaelen senderos heitinga
fabregas yaya toure kuyt song
tevez carew

varus: cech, hanley, boa morte, doyle

Iceman
24.07.10, 18:51
Minu tiim
Gomes
Corluka Vermaelen King Distin
Kuyt Pienaar Johnson N'Zogbia
Tevez Agbonlahor

varus: Hart, Johnson R, Reid, Doyle

olegtoivo
13.08.10, 23:46
Uus hooaeg tulemas ja võiks teha uue fanatasy liiga. Mis te arvate, kui prooviks see aasta head to head liigat? Ehk siis omavahel on mängud iga nädal ja sellest punktid.

Ja näiteks eelmise aasta tulemuste põhjalt teha kaks liigat nagu premier ja championship?

Tegid ära h2h liiga? Oleks ise muidu käpp.

See krissu tehtud soccernet.ee on ainumas ja õige liiga millega liituda?

futbolidipaul
14.08.10, 11:20
Tegid ära h2h liiga? Oleks ise muidu käpp.

See krissu tehtud soccernet.ee on ainumas ja õige liiga millega liituda?

ei teinud. kuna eriti huvitatuid polnud. see vajaks natukene sebimist, et tugevamad oleks kõrgemal ja nõrgemad madalamas. seda saaks pigem teha siin foorumis, kus on teada kes on kes.

allars
14.08.10, 12:08
Head to head ka olemas: 1579624-317742. Panin, et scoring algab alates gameweek 2-st, kuna ilmselt ei jõua paljud praegu liituda.

eesticristiano
14.08.10, 21:32
Head to head ka olemas: 1579624-317742.

Liitusin - FC Kristjan's XI.

Blue Moon
16.08.10, 10:03
Enda tiim selline:
Hart
Evra-Toure-Dunne-Cole A
Malouda-Milner-Nolan-Petrov-Bale
Drogba

varus: Carson, Taylor-Fletcher, Foley, Harewood

keenjus250
23.07.11, 11:36
Uus hooaeg alanud.
Soccernet liiga kood: 124952-54860

BlueBlackWhite-
23.07.11, 22:49
Leidsin selle teema ning tegin ka mingi tiimi kokku.
TALLINN MADRID FC
GK:Harper
kaitse:Bosingwa,Smalling,Higginbotham,Rangel
poolkaitse:Osman,Davies,Milner,Duff
rünne:Rooney,Dzeko

Varus:Hilario,McAuley,Essien,Beckford

Üritan lähiajal täpsemalt arusaada, millega tegemist ning mõne liigaga ehk siis liitudagi.

EDIT: Panin selle keenjuse antud koodi 124952-54860 , aga see kirjutab, et "This is not a valid league code. Please enter another code or check the code with the league administrator."

kjagla
23.07.11, 23:28
:eek:

keenjus250
24.07.11, 11:32
Võta koodi järelt tühik ära.

elBiD
24.07.11, 18:26
Liitusin ka, hetkel siis liitunud 13 tiimi.

karl54
24.07.11, 21:36
Ma liitusin ka eile.

Black Magic
24.07.11, 21:50
Ma liitusin ka eile.

Mis me selle teadmisega peale hakkame?

karl54
24.07.11, 23:04
Mis me selle teadmisega peale hakkame?

Ma ei tea, mis iganes sa soovid rumal peavähk.

Gert700
24.07.11, 23:11
Palun, ärge tülli minge :)

futbolidipaul
25.07.11, 10:46
Kutsun üles jälle H2H tegema, aga võiks teha siis nende vahel, kes eelmine hooaeg põhiliigas esimese 20 sekka tulid. kas seda infot on kuskilt võimalik leida?

Fabregas-
25.07.11, 20:36
Liitusin ka siis ja panin võistkonda järgmised nimed :
Hart
Cahill - Vidic - Kompany - Clinchy
Fabregas - Spearing - Wilshere - Nasri
Suarez - Welbeck

Varus : Murcha , Baker , McArthur , Keane

sherf
26.07.11, 10:59
Ma liitusin ka ja koosseis selline.
FC Acio
de Gea
Clichy - Carragher - Assou-Ekotto - Kolarov
Nani - Gamst Pedersen - De Jong - Pienaar
Agbonlahor - Hernandez

Varus: Gomes, Jose Enrique, Gutierrez, Odemwingie.

BlueBlackWhite-
26.07.11, 15:22
Võta koodi järelt tühik ära.

Seleta palun lollile, et mis mõttes koodi JÄRELT tühik ära. No tõesti ei saanud aru

hheipss
26.07.11, 16:24
Reina
Rafael-David Luiz-Agger-Jose Enrique
Taarabt-Wilshere-Meireles-Bale
Gerivnho------Torres

keenjus250
26.07.11, 17:01
Seleta palun lollile, et mis mõttes koodi JÄRELT tühik ära. No tõesti ei saanud aru

Sa oled alates eilsest sees. Miks sa enam küsid?

BlueBlackWhite-
26.07.11, 17:12
Sa oled alates eilsest sees. Miks sa enam küsid?

No üritasin sisestada seda koodi mitu korda ja selline vastus tuli iga katsega, mingit kirja, et ma oleks sisse saanud, mulle ei tulnud, aga paistab jah, et sisse ma saanud olen.

Tegin, aga uue tiimi ja selle tiimiga ma ka mängima hakkan, loodetavasti õnnestub sellega ka sinna soccerneti liigasse sisse saada.

FC ROOSA TALLINN

Meeskond näeb välja selline:

Szczesny
Shawcross,Carragher,Cahill,Evra
Pennant,Vaughan,Larsson,Whitehead
Tevez,Torres

Varus:Myhill,Kompany,Osman,Pavljuchenko

Hetkel mul ei näita, et see tiim seal liigas sees oleks, kuigi koodi olen sisestanud mitu korda.

Katk
27.07.11, 13:24
Ninja Kilpkonnad:

Given
Cahill-Kompany-Samba
N'Zogbia-Wilshere-Silva-Gamst Pedersen
Rodallega-Van Persie-Gervinho

Varu:Al-Habsi-Jose Enrique-Tiote-Hangeland

allars
30.07.11, 16:01
Kutsun üles jälle H2H tegema, aga võiks teha siis nende vahel, kes eelmine hooaeg põhiliigas esimese 20 sekka tulid. kas seda infot on kuskilt võimalik leida?

Kardan, et enam ei saa. Ja mis erilist mõtet on teha H2H 20 esimesega? Kes siin juba üldise soccerneti league tegi, võiks teha ka uue H2H.

manalamees
31.07.11, 13:03
uus h/a algamas ja seega ka fantasy.eeldaks jõudmist 10000 parema liiga hulka,seega liitujad-pidage need 38 nädalat vastu ja mängige,mitte lülitudes autopiloodile.ühinemiskood 313971-124703
edu

CHEERS!!!!

alx
05.08.11, 06:51
Unustasin oma parooli ära ja sisse ei saa enam. Mingi 20 korda olen uut parooli tellinud, aga midagi ei tule. Kirjutasin sinna supporti ka juba üle nädala tagasi, aga sealt ka ei vastata midagi. On kelelgi veel selline asi olnud?

Andres.
05.08.11, 10:09
Unustasin oma parooli ära ja sisse ei saa enam. Mingi 20 korda olen uut parooli tellinud, aga midagi ei tule. Kirjutasin sinna supporti ka juba üle nädala tagasi, aga sealt ka ei vastata midagi. On kelelgi veel selline asi olnud?

Junkmaili oled vaadanud?

alx
06.08.11, 07:01
Junkmaili oled vaadanud?

Ei ole seal ka midagi :(

mardikaz
08.08.11, 16:37
Pole just õige koht küsimuseks, aga kas premier liigal mingi selline värk on, et maksad näiteks hooaja maksu ära, siis saad kõiki mänge läbi striimi laivis HDna vaadata? Nagu NBAl näiteks jne

2pac
08.08.11, 16:58
Manchester PJ :

---Given---
---Cahill---Luiz---Assou-Ekotto---Hangeland
---Nani(C)---Anderson---N`Zogbia---Taarabt
---Rooney---Balotelli---
Subs: Turnbull, Agbonlahor, Elmohamady, De Laet.

salajane33
11.08.11, 15:32
Uus hooaeg alanud.
Soccernet liiga kood: 124952-54860

Keegi pole teinud, siis H2H: 224412-332501

luisfigo7
14.08.11, 22:30
mis see loeb ,et kelle ma oma tiimis kapteniks valin ? ja asendus kapteniks ka

Shrek
14.08.11, 23:19
mis see loeb ,et kelle ma oma tiimis kapteniks valin ? ja asendus kapteniks ka

Kapten toob teenitud punktid topelt. Juhul, kui ta ei mängi, toob topeltpunktid sinu teine kapten.

Mõnuagent 007
16.08.11, 06:01
Pean esimese vooru järel ütlema, et ma ei saa ausalt aru, et miks peab juba hästi töötavat süsteemi ilusamaks ja läikivamaks pidevalt muutma. Varasemalt sai punktiseisu vaadata ju jooksvalt mängu ajal, aga praegu oota umbes järgmist päeva ja näiteks Suareze eest sain ma ka vist boonuse kaks päeva hiljem. Ilus ja läikiv, aga krdi sitaks mõttetu.

Andres.
16.08.11, 12:58
Pean esimese vooru järel ütlema, et ma ei saa ausalt aru, et miks peab juba hästi töötavat süsteemi ilusamaks ja läikivamaks pidevalt muutma. Varasemalt sai punktiseisu vaadata ju jooksvalt mängu ajal, aga praegu oota umbes järgmist päeva ja näiteks Suareze eest sain ma ka vist boonuse kaks päeva hiljem. Ilus ja läikiv, aga krdi sitaks mõttetu.

No neil selle sistemiga üldse häda praegu, ehk asi paraneb. Esimesel päeval tulid jah punktid hiljem, aga eile ja üleeile ilmusid kiiremini, eks esimeste voorude ajal on server rohkem koormatud või mis iganes. Kuigi mu esialgne reaktsioon oli ka, et no nahhui on vaja ratast leiutada.
Fantasy Premier League - An Apology (http://www.premierleague.com/page/Headlines/0,,12306~2421213,00.html)

Shaq
17.08.11, 15:44
Liitusin ka, küll nädal hiljem,aga siiski:)

Mataza
29.08.11, 00:45
See oli mu esimene gameweek. Sain 33 punni, aga totalis näitab 15. Miks siis nii?

futbolidipaul
19.07.12, 21:05
Uus hooaeg algas!!!

jürks
20.07.12, 19:12
18 august algab, seega aega on.

larts
21.07.12, 17:45
siinse foorumi league võiks ka keegi teha või mis

karausser
30.07.12, 20:21
kas Soccernet teeb üldse see aasta oma liiga? sooviksin ka liituda! Minu liigaga saab liituda kasutades koodi: 455614-119323

manalamees
04.08.12, 20:47
tõmban õllesõprade liiga ka siis käima.noor liiga alles,3s hooaeg.aga osalege julgesti,kood on 575080-153212

petteri
04.08.12, 23:39
tõmban õllesõprade liiga ka siis käima.noor liiga alles,3s hooaeg.aga osalege julgesti,kood on 575080-153212

regatud

kas Soccernet teeb üldse see aasta oma liiga? sooviksin ka liituda! Minu liigaga saab liituda kasutades koodi: 455614-119323

regatud

karausser
07.08.12, 19:31
regatud

regatud

tere tulemast

karausser
07.08.12, 19:32

tehtud

karausser
07.08.12, 19:33

Kas siis Soccernetil on see aasta oma liiga seal? Sooviksin liituda!

futbolidipaul
07.08.12, 23:56
Ei ole ju väga raske teha, aga okei. Soccerneti liiga Code to join this league: 696361-175872

karausser
11.08.12, 15:08
Ei ole ju väga raske teha, aga okei. Soccerneti liiga Code to join this league: 696361-175872

no suured suured tänud Sulle!

neymarwQw
13.08.12, 17:22
regatud

karausser
13.08.12, 23:32
5 päeva pärast start, minu nö. private liigaga saab liituda kasutades koodi: 455614-119323

Andres.
17.08.12, 11:03
Liitusin Õllesõprade ja Soccerneti omaga.

Ning küsimus Manalamehele, et kas kunagi on plaanis õllesõprade omas õlled ka vahele lükata?

Iceman
17.08.12, 11:30
Tegin Soccerneti Head-to-Head liiga ka.

1561581-348386

karausser
20.08.12, 11:14
Tegin Soccerneti Head-to-Head liiga ka.

1561581-348386

Miks Sa H2H liiga sulgesid?

Iceman
20.08.12, 12:13
Mina pole midagi sulgenud.

Linnuke oli küll ees, et uued tulijad peale esimest vooru ei saaks tulla..nüüd on see eemaldatud ja peaks saama liituma.

Katk
20.08.12, 18:08
No nii peetis ennustus oli ikka esimeses voorus...

manalamees
22.08.12, 18:03
Liitusin Õllesõprade ja Soccerneti omaga.

Ning küsimus Manalamehele, et kas kunagi on plaanis õllesõprade omas õlled ka vahele lükata?

on plaanis küll.juba paar aastat on olnud plaanis,aga alati olen jõudnud surnud punkti,kuidas toimeda võitja kätte ütleme kast beeruvett.ma elan nimelt shotimaal ja sealt mingi asja kohaletoimetamine on ilge jeebel.asja võib muidugi arutada tuleviku suhes.kui kellelgi on geniaalseid ideid,andku julgesti teada.minu pärast võib teha kasvõi tasulise ennustuse,ehk siis osavõtumaksust kujuneks viisakam auhind.siuksed lood

karausser
23.08.12, 10:39
Mina pole midagi sulgenud.

Linnuke oli küll ees, et uued tulijad peale esimest vooru ei saaks tulla..nüüd on see eemaldatud ja peaks saama liituma.

This Head to Head league is closed as it has already started, seega kui juba 1. voor algas, siis pandi automaatselt lukku. Nii et magasin ise maha, no pole hullu :-)

karausser
17.10.12, 22:17
Official app for Fantasy Premier League 2012/13 now available to download on your smartphone!

Herr
08.03.13, 01:08
esiteks maksab see app
teiseks pidavat paras pask olema

kes telefonis tahab oma fantasy asjadel silm peal hoida siis androidile on üks hea app täitsa olemas. leiab siit (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andromo.dev22397.app21851&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hb mRyb21vLmRldjIyMzk3LmFwcDIxODUxIl0.)

Scotty
16.07.13, 16:32
Kes veel kuulnud ei ole, siis fantaasiavutt on tagasi. Ilmselt teeb Soccernet ka sel aastal oma, aga hetkel üks esimesi :

RandevuuÜmberPuu
Kood: 76338-23272

nismo44
29.07.13, 16:01
Sel aastal ka miski uus variant, Ultimate Fantasy Premier League. Kas keegi seda ka mängida plaanib?

Long John
30.07.13, 09:47
See on rahaga seotud.

nismo44
30.07.13, 11:58
Jah, ma tean, sellepärast küsisingi. Kuigi ega keegi vist midagi kindlat öelda ei oska, kui selle kohta veel infot ei ole.
Igatahes tavaline tiim on juba tehtud ja põnev oleks Soccerneti liigas mängida sel aastal.

Katk
30.07.13, 13:18
Mul plaan päev paar enne esimesi mänge tiim kokku panna. Minu jaoks tundub veel veidi vara, et tiim kokku vorpida. Selle 2 ja poole nädala jooksul võib veel tulla eelkõige uusi vigastusi ning ehk ka üleminekuid mis muudavad valitud mehe nt pingimeheks.

moya
30.07.13, 14:40
Enne esimest vooru võib ju piiramatul hulgal tasuta üleminekuid teha, vigastatud mängijad jooksvalt välja vahetada.

Katk
30.07.13, 15:14
Enne esimest vooru võib ju piiramatul hulgal tasuta üleminekuid teha, vigastatud mängijad jooksvalt välja vahetada.

For real? Kuidas ma enne sellist asja ei teadnud...:doh:
Siis võib vast esialgse valiku ära teha tõesti.

vandersell
30.07.13, 16:31
Või siis autocomplete.

Meintz
30.07.13, 22:58
Mänku fännide jaoks ka liiga: 173005-74508

nismo44
31.07.13, 14:20
For real? Kuidas ma enne sellist asja ei teadnud...:doh:

Ma õnneks teadsin. selle suhtumisega ma tegingi, et äkki millegi pärast viimasel hetkel ei jõua või läheb meelest, et siis esimest ringi päris maha ei maga. Aga sellise meeskonnaga, mis ma kiirelt valmis vorpisin, hooajale vastu minna poleks ilmselt parim idee :D
Ma ikka loodan mõne ägeda venna lisandumist liigasse veel sel suvel. loodetavasti arsenali.

karausser
01.08.13, 19:22
mul ka tiim tehtud, jään ootama Soccerneti tavaliiga kui ka H2H liitumiskoodi ;)
minu liigaga saab liituda kasutades koodi: 287681-76032
eelmine aasta mängis 40 meest ja käis tihe rebimine :-)

Herr
02.08.13, 19:02
FIFA EESTI
liitusmiskood: 628868-152862

karausser
07.08.13, 17:45
Liituge minu liigaga, kood: 287681-76032

Herr
08.08.13, 00:12
FIFA EESTI liiga ootab jätkuvalt kõiki ühinema. (hetkel juba koos 135 tiimi.)

Kood : 628868-152862

KingK
12.08.13, 18:01
Kas keegi soccerneti liiga ka valmis teeb?
Kell hakkab kukkuma.

futbolidipaul
13.08.13, 01:25
Aega on selle kiire asjaga!

Raitsu
14.08.13, 00:45
Ajaviiteks tegin soccerneti H2H, ärge siis näkku lööge. KOsid ei pannud.

Code to join this league: 1669951-368963

Katk
14.08.13, 13:44
Soccerneti tavaliiga: 755978-377364

Kuna keegi ette ei võtnud siis tegin ise ära enne kui hilja. Ärge siis mind ka tooliga pekske palun.

karausser
14.08.13, 18:06
Liitusin mõlema Soccerneti liigaga, tänud Teile, hakkame ragistama :-)

marv3llous
15.08.13, 14:27
Liitusin. Tänud Katk.

piido
17.08.13, 04:21
liitusin juba kõigega mis jagatud, tuleb kõva madistamine!

cpidr.
21.08.13, 12:02
hei foorumirahvas. teiste eeskujul tegin ka mõnda aega tagasi endale konto, liitusin isegi selle soccerneti liigaga. inglise keelt ma väga hästi ei valda, kas keegi saaks üldse mulle mängu pointi lühidalt ära seletada? kas ma olen õigesti aru saanud, et iga nädal valid sa endale uue koosseisu ja vastavalt nende mängijate päris esitusele saad ka punkte? igatahes koosseis on mul juba olemas aga tõesti tahaks nagu rohkem teada. aitäh ette.

Raitsu
21.08.13, 12:46
ei , koosseisu saad küll muuta, aga mitte kõike. 1 tasuta üleminek on lubatud per nädal, iga lisa ülemineku eest maksad karistuspunkte mis lähevad tulemilt maha.Muus osas on õigus, et kui mängija paneb premmis hästi ja on sul tiimis ja väljakul siis on sul käsi kullas.

hassan74
21.08.13, 13:54
Kuna sul on koosseis suurem, kui 11 meest platsil, siis saad igaks nädalaks oma meestest uue 11 väljakule panna vastavalt vastastele. Ja ka kaptenit vahetada, kelle punktid lähevad kahekordselt arvesse.

Game0ver
21.08.13, 17:43
Ma küsiks, et kas ma vahetuste põhimõttest sain õigesti aru - nt: Mul on 3 kaitseliin ja sealt David Luiz ei mängi. Pingil oli Whittaker. Kas tema vahetatakse automaatselt sisse peale mängunädala (ehk täna) lõppu? Okore on ka pingil, aga kuna tema ei mänginud, siis ma eeldan, et Whittaker?

idikas
21.08.13, 17:52
Ma küsiks, et kas ma vahetuste põhimõttest sain õigesti aru - nt: Mul on 3 kaitseliin ja sealt David Luiz ei mängi. Pingil oli Whittaker. Kas tema vahetatakse automaatselt sisse peale mängunädala (ehk täna) lõppu? Okore on ka pingil, aga kuna tema ei mänginud, siis ma eeldan, et Whittaker?
Vist on nii, et tuleb sisse see kes sul esimesena pingile märgitud on.

Raitsu
21.08.13, 19:33
Vist on nii, et tuleb sisse see kes sul esimesena pingile märgitud on.

Jap, aga kui sul on muidu kolmene kaitseliin , siis tuleb ikkagi see kaitsja sisse,kes on vahetustes ees pool. Kahest kaitseliini ei lasta.

Game0ver
21.08.13, 21:19
Jap, aga kui sul on muidu kolmene kaitseliin , siis tuleb ikkagi see kaitsja sisse,kes on vahetustes ees pool. Kahest kaitseliini ei lasta.

Väga hea, saangi dreamteami mehe algkoosseisu. :)

Tänud vastamast ka!

cpidr.
21.08.13, 23:24
Benteke paneb hullu jälle õnneks mul samuti olemas ta. aga küsimus võhikult kui palju saite teie punkte esimeselt gameweekilt. ise skoorisin 76

N4pster
22.08.13, 11:18
Ise sain 78. Tekib küsimus, kuidas kurat need liidrid nii hästi panevad, osadel juba 134p koos 146st võimalikust ja panevad dreamteam 11st täppi mingi 7-8 meest. Ebareaalne.

Devil
22.08.13, 11:27
101... algaja õnn. Eks need tipud teevad kõva tööd ja teavad, mis vormis mingi tiim on ja kes platsile pääsevad.

vincent
22.08.13, 12:04
Suht suur osa on siiski ka joppamisel, kui vaadata näiteks avavooru võitja meeskonda. Okei, see on selge, et kolm Chelsea ja kaks Villa meest koosseisus toodavad eeldatavasti hästi, kuna neil on kaks mängu. Aga et nii Lamps kui ka Oscar teevad värav+sööt, et Coleman ja eriti Whittaker samaga hakkama saavad, et Mignolet penalti tõrjub... neid asju ei ole ju võimalik kuidagi loogiliselt ette aimata. Ma ise näiteks lükkasin eelmisel hooajal Walcotti koosseisu enne seda njuuka mängu, kus ta puuri täis tagus, ja täitsa ausalt, mingit süvaanalüüsi seal taga küll ei olnud karvavõrdki. Õnne peab ka vahel olema.

PS - siin peagi on tulemas ka voor, kus jällegi Chelsea ja Villa ei mängi ning palju edu siis selle koosseisu ümber maletamisel.

Katk
22.08.13, 12:04
Ma vana geenius võtsin enne vooru algust Benteke meeskonnast välja, et Mata sinna ära mahutada. 16 punkti läks nagu naksti. Aga noh, mis sa teed.
PS Miks kurja Azpilicueta mängida ei saanud? 2 mängu voorus ja kummaski ei saanud platsile.

futbolidipaul
22.08.13, 12:56
Ma naiivselt pani mata kapteniks. See oli küll hea otsus

budu
22.08.13, 14:25
Via-Sat Sport Baltic panen ka oma mängu käima.

budu
22.08.13, 14:30
Kas see koosseis mis alguses valin, sellega peab hooaja lõpuni opereerima?

Game0ver
22.08.13, 14:33
Kas see koosseis mis alguses valin, sellega peab hooaja lõpuni opereerima?

Saad iga nädal ühe tasuta transferi teha. Ülejäänude eest saad miinuspunkte.

Raitsu
22.08.13, 15:49
1 Wildcard on ka hetkel, teine peaks tulema jaanuaris. Wildcardiga saad pmts terve tiimi välja vahetada, aga saab kasutada 2 korda hooaja jooksul siis.

budu
22.08.13, 16:19
Tegin omale meeskonna ära, aga kuidas saan liigat valida?

Raitsu
22.08.13, 16:20
Leagues -> Join a league -> Join private league ja siis paned liiga koodi.

Bart
22.08.13, 17:00
aga küsimus võhikult kui palju saite teie punkte esimeselt gameweekilt. ise skoorisin 76

40 millegagi

Katk
07.10.13, 10:15
Lõppenud gameweek oli parim läbi ajaloo: 24 sanga!
Just nimelt. Nii imelise skooriga suutsid minu superstaarid kokku hakkama saada.

Ja kurat see RvP. Punkte ei too, aga samas ma tean mis kohe juhtub kui ma ta meeskonnast ära võtan - 2-3 väravat ja/või paar väravasöötu ühes mängus.

petteri
27.10.13, 23:13
1/4 hooajast läbi ja hetkel on mul au viibida Eestis 2. kohal. Lahe on ka see, et 1. kohal paikneb mu endine kolleeg.

Devil
02.11.13, 21:10
mingu perse see premleague. ei salvestanud ära, et täna peab kapten olema agüero...

kuuraa
18.11.13, 19:57
hmm, ramsey, RVP ja lambert näitab premierleague.com et veidi vigastatud, keegi teab kui tõsised vigastused neil on? kas nvks on fit or no?

petteri
18.11.13, 22:53
hmm, ramsey, RVP ja lambert näitab premierleague.com et veidi vigastatud, keegi teab kui tõsised vigastused neil on? kas nvks on fit or no?

Nende kolme puhul on need vigastused vaid piisavalt tõsised selleks, et jätta vahele ülimõttetud koondiste sõprusmängud, kus ainsaks eesmärgiks on see, et need saaks läbitud kuidagi nii, et keegi endale liiga ei tee (Realil nt Khedira pooleks aastaks väljas selle jama tõttu). Teisisõnu, liigamängudeks on kõik kenasti mänguvalmis.

Devil
24.11.13, 13:06
Ilged munnid on seal ikka.

Ross Barkley wasn't given an assist for the first Everton goal as Leighton Baines free kick was deflected by a defender not Barkley. There was no assist for Baines as the deflection changed the intended destination of his pass.
Last updated: 23 Nov 20:21

Mulle tundub, et nad eksivad.

vincent
24.11.13, 15:17
Eile oli selleks mängijaks seejuures keegi "Ross Barclay".

Devil
24.11.13, 16:42
Eile oli selleks mängijaks seejuures keegi "Ross Barclay".
Jep, seda nalja nägin kah :).

kuuraa
09.01.14, 03:46
mis yaya tourel häda?

petteri
09.01.14, 15:46
mis yaya tourel häda?

Knock, aga midagi väga hullu ei tohiks olla.

City are hopeful that Toure will be fit to face Newcastle at St James' Park on Sunday.

kuuraa
09.01.14, 22:03
sama lugu ross barkleyga?

moya
09.01.14, 22:27
Martinez: “Ross had a knock on the toe in his right foot. It’s a bit swollen but we are hoping that he is going to be fine for the weekend."

Ma jätan ta sisse, kuid mul on see hooaeg nii sitalt läinud, et eriti enam ei põe kui see järjekordseks valeotsuseks osutub. (Pealegi mul peab ilmtingimata iga nädal kolm Evertoni meest algkoosseisu kuuluma). Muide, kel odavat kaitsjat (ajutiselt) vaja, siis soovitan Alcarazi või Stonesi - mõlemad peaksid Norwichi vastu alustama.

kuuraa
20.03.14, 18:25
double GW tulemas, praegune squad mul

mannone, lloris

coleman, williamson, shaw, azpillicueta, ivanovic

sterling, januzaj, hazard, sidwell, lallana

sturridge, suarez, lukaku

1 tegemata FT veel alles, pean vist 3-4 transferit tegema enne seda gameweeki, mis oleks kõige mõttekamad?

ilmselt hazard, lallana ja shaw oleks kindlad

januzajd pole ka väga mõtet mängitada vist kuna kindlasti ei alusta ta mõlemat mängu

any thoughts?

Game0ver
20.03.14, 18:56
double GW tulemas, praegune squad mul

mannone, lloris

coleman, williamson, shaw, azpillicueta, ivanovic

sterling, januzaj, hazard, sidwell, lallana

sturridge, suarez, lukaku

1 tegemata FT veel alles, pean vist 3-4 transferit tegema enne seda gameweeki, mis oleks kõige mõttekamad?

ilmselt hazard, lallana ja shaw oleks kindlad

januzajd pole ka väga mõtet mängitada vist kuna kindlasti ei alusta ta mõlemat mängu

any thoughts?

Mul endal Adrian: Evra, Coleman, Cahill: Nolan, Silva, Sissoko, Snodgrass: Suarez, Sturridge, Rooney

Herr
12.05.14, 03:15
Premier league läbi
Kuidas kellegil läks ka fantasy's ?

Converse
12.05.14, 10:53
algne mõõn asendus hooaja keskel kõva tõusuga overall top 100k hulka ja siis uuesti mõõn, ehk lõppkokkuvõttes 473,602 koht. punkte ligilähedaselt sama palju kui oli 2 hooaega tagasi, mil overall 80k hulgas lõpetasin :D

soccernetis 30. piiril

fitti
12.05.14, 11:12
http://johnny.planet.ee/tillidpremjeer_tabel_2013-14.png

Hooaja lõpp oli nii ilus, et peab ka pisut eputama,
Enne viimast vooru oli vahe liidriga -29p. Pärast... nagu ise näete. Tillide meister ja kast õlut, häppideis!

petteri
12.05.14, 13:34
Üllatavalt hea hooaeg tuli välja, kokku 2439 punkti ja üldarvestuses 3164. koht. Soccernetis tavaliigas 2. ja head2headis 4. Eestis 7. Peab rahul olema, kuigi viimased 6 vooru umbes olid väga rasked, järjest langes mehi vigastuste tõttu välja, ühest wildcardist tundsin puudust.

Mariotti
12.05.14, 13:44
Hooaeg oli huvitav - 10.mänguvooru järel olin kogu üldarvestuses 11.kohal. Veel 18.mänguvooru järel olin 37.positsioonil, ent pärast seda algas pidurdamatu langus. Lõpuks siis 27.830 koht.

LeeRomeno
13.05.14, 11:34
Asi läheb iga hooaeg paremaks. Üldkohad siis hooaegade lõpus:
10/11 - 1400693 (vist tegin kuskilt keskelt)
11/12 - 591325 (märtsis lõpetasin tiimi muutmise)
12/13 - 399004 (täishooaeg)
13/14 - 231527
Mida aeg edasi seda paremaks läks, hooaja algus oli täiesti masendav, sest panustasin liigselt eelmise hooaja staaridele ja Tottenhamile. Hooaja lõpuks õnnestus täiesti hea koosseis saada ja lõpuks norm tulemus. Soccernetis olin vist 15, Eesti arvestuses 194.

antx
25.07.14, 20:49
tuleb uuel hooajal ka soccerneti liiga?

Katk
26.07.14, 13:37
Iga aasta tulnud, ei jää ta sel aastalgi tulemata

Herr
28.07.14, 16:19
kaks hooaega selja taga.. millest viimane oli üllatavalt edukas .
Punkte kokku 2288
kohad :
Eestis 87
Üldkoht 97 564
Soccerneti liigas 6
Soccerneti H2H liigas 1
ja suurimas Eesti liigas Fifa Eesti 15

Kes veel liitunud pole siis Kood: 479588-123111 // autojoin link: http://bit.ly/fifaeestiautojoin

mis muud kui oodata uut ja veelgi edukamat hooaega

j6u1uv4n4
29.07.14, 03:16
Järjepidevalt average? Uue hooaja eesmärk on top 200k :cool:
http://i.gyazo.com/cac4718263ca95d0a67d0631b55d437d.png

Sonderfern
02.08.14, 00:31
Kas keegi oskaks La Ligas mingit sarnast fantasy mängu soovitada? Küsime siis parem juba nii: kindlasti on sarnaseid fantasy mänge ka La Ligas, kas keegi on kursis, milline neist on populaarseim? :)

moya
07.08.14, 16:12
See hooaeg pakutakse lisaks tavaversioonile £5 eest ka veits põhjalikumat ja rohkem nokitsemist nõudvat Ultimate Fantasy Premier League'i. Täpsemat infot: http://www.fantasyfootballscout.co.uk/2014/08/02/ultimate-fantasy-premier-league-the-guide/. Kel huvi, siis tegin sinna Soccerneti tava- ja H2H liiga, liitumiskoodid vastavalt 4385-1263 ja 4385-1264.

Kas keegi oskaks La Ligas mingit sarnast fantasy mängu soovitada? Küsime siis parem juba nii: kindlasti on sarnaseid fantasy mänge ka La Ligas, kas keegi on kursis, milline neist on populaarseim? :)

Päris sellist ametlikku fantasyt nagu PLil La Liga'l vist ei ole, aga pealtnäha paistab, et http://www.fantasy-liga.com/en korraldab midagi sarnast. Ma ise proovin see hooaeg üle mitme aasta jälle Yahoo La Liga Fantasy (https://es.eurosport.yahoo.com/fantasy/soccer/la-liga), millel on teatavasti detailsem skoorimissüsteem ja iga nädal piiramatul hulgal tasuta transfere.

moya
07.08.14, 16:29
Võtsin endale vabaduse avada ka tasuta FPLis Soccerneti tava- ja H2H liiga, ainult veidi üle nädala ongi veel ju jäänud.
Koodid:
476023-286802
476023-286827

Herr
07.08.14, 17:07
See hooaeg pakutakse lisaks tavaversioonile £5 eest ka veits põhjalikumat ja rohkem nokitsemist nõudvat Ultimate Fantasy Premier League'i.

too oli ka juba eelmine hooaeg

moya
07.08.14, 18:32
too oli ka juba eelmine hooaeg

Kuulutati küll välja, aga lükati siis aasta võrra edasi.

kuuraa
10.08.14, 01:29
Kutsun kõiki jalkasõpru osalema fantasy premier league mänguga veebilehel fantasy.premierleague.com

Osalustasu 10 euri, läheb otse auhinnafondi

Liiga alguseni on veel veidi aega, aga juba saab koostada meeskonda ja liituda.

Liiga liitumise kood on 66198-21647 ja täpsem info Leagues - SeasonTwo - Forum

Kutsuge sõpru ja tuttavaid, et ajada liiga suureks.

Edu!

karausser
12.08.14, 20:41
Tubli Moya! Liitusin ka. Kui kellegil huvi liituda minu liigaga, siis kood on 1628668-406010
Minu liiga alustab oma 7ndat hooaega ja eelmine aasta oli 50 aktiivliiget :-)

Meintz
13.08.14, 00:37
Reklaamin ka oma liigat.
1676478-381773
Tehtud rohkem Manku fännidele, kuid on ka teised mängijatepuuduse tõttu teretulnud. Erinevalt kuuraast rahalist auhinda ei saa, kui siis ainult "Premieri ennustuskunni" tiitel. Aga noh raskel ajal abiks seegi :)

2mSööt3mMööda
14.08.14, 12:45
Panen niisama huvi mõttes ülesse intervjuu eelmise aasta võitjaga.
http://www.fantasyfootballscout.co.uk/2014/05/16/interview-tom-fenley-fantasy-premier-league-winner/

Jose
14.08.14, 22:50
Ise pole seda mänginud eriti - tundub igav. Saaksite mulle ehk öelda, mis selle fantasy fenomeen on vms? Võiksite veel mulle lühidalt öelda mis selle kogu point on ? :)

Nurmekas
15.08.14, 00:38
No sul peab sõpru olema, nagu elus ikka.
Ja kui ka nemad on jalgpallist huvitet, siis on väga mõnus neile öelda, et nad on ikka igavesed hädapätakad, et miks nad paremini ei tea neid asju, et nende kõige kallim ründaja sai lihtsalt kollase ning vahetati poolajal välja, mis tähendab neile väga vähe punkte.

moya
15.08.14, 00:55
Ise pole seda mänginud eriti - tundub igav. Saaksite mulle ehk öelda, mis selle fantasy fenomeen on vms? Võiksite veel mulle lühidalt öelda mis selle kogu point on ? :)

Mispärast see igav siis tundub? Igav millega võrreldes? Liiga vähe/liiga palju jändamist?

Kui sinus leidub võistlushimu ja teatud määral obsessiivsust-kompulsiivsust, siis ei tohiks fantasy küll külmaks jätta, ma arvan.

Jose
15.08.14, 10:18
Mispärast see igav siis tundub? Igav millega võrreldes? Liiga vähe/liiga palju jändamist?

Kui sinus leidub võistlushimu ja teatud määral obsessiivsust-kompulsiivsust, siis ei tohiks fantasy küll külmaks jätta, ma arvan.

:D Ma proovin, siis seekord ära.

Herr
16.08.14, 12:48
https://www.youtube.com/watch?v=P_MJjD5xIt8
päeva lugu!

krissucool
18.08.14, 15:47
Kui mul on platsil mees kes on vigane ja seetõttu ei mängi keskväljal. Samas on pingil esimesel kohal kaitsja ja teisel kohal keskväljamees, kumba punkte siis arvestatakse kaitsja, kes oli pingil eespool või poolkaitsja omi?

Nurmekas
18.08.14, 15:58
Edited: väga segaselt sai.

Pingil eespool olev mees (ehk siis sul kaitsja).

Tegelikult reeglid ütlevad nii: Your team must have 1 goalkeeper, at least 3 defenders and at least 1 forward selected at all times.

Amos
19.08.14, 22:03
Ma olen paar eelmist hooaega endale tiimi ära ostnud, kuid pole viitsinud tegeleda. See hooaeg plaanin tõsisemalt võtta.
Kas keegi oskab seletada kuidas sa seal mängus raha saad? Ei saagi? Ainult mängijate ostu-müügiga?

karausser
23.08.14, 13:07
Minule tundub küll see mäng väga paeluv: hooaeg, punnid ja koht maailmas.

2008/09 1609 805096
2009/10 2039 333626
2010/11 1952 163754
2011/12 1893 454072
2012/13 2016 189034
2013/14 2075 743830

FoxHunter789
26.08.14, 13:16
Ma olen paar eelmist hooaega endale tiimi ära ostnud, kuid pole viitsinud tegeleda. See hooaeg plaanin tõsisemalt võtta.
Kas keegi oskab seletada kuidas sa seal mängus raha saad? Ei saagi? Ainult mängijate ostu-müügiga?

Ainult ostu-müügiga. Seejuures mängijate hinnad pidevalt muutuvad. Näiteks Fabregas oli alguses 9.0, aga head esitused on hinna nüüdseks 9.1 peale kergitanud. Peaks vist nii olema, et kui sa näiteks ostsid Fabregase 9.0 ja nüüd maha müüd, kui hind 9.1, siis saad ikka 9.0 mitte 9.1.

Amos
26.08.14, 16:16
Suured tänud! ;)
See tegi selle mängu kuidagi kõvasti atraktiivsemaks. Jalka stock-exchange :D

kuuraa
10.09.14, 18:03
ramsey ja jovetic on nädalavahetuseks mänguhoos?

kurat physio room ütleb et no return date ja mul juhe koos.

Katk
10.09.14, 19:02
Ära muretse, sa pole ainuke :D
Ma veel ootan homse ära siis teen muudatusi.

j6u1uv4n4
10.09.14, 19:33
Kõik Arsenali mehed välja ja City mängijad sisse, free tippo of ze weekend

j6u1uv4n4
20.09.14, 13:21
Ettenutmine:

Võtsin Mata ja Lovreni oma satsist välja ning vahetasin nad Sancheze ja 4.1 maksva Burnley kaitsja vastu..

Mata lööb värava ja Liverpool võidab nulliga, Sanchez feilib ja Burnleyle lüüakse puur täis! You heard it here first! :cool:

j6u1uv4n4
20.09.14, 16:28
Alexis Sanchez injured in the warm-up at Villa Park and is replaced by Oxlade-Chamberlain.

:mad:

Katk
20.09.14, 22:02
Alexis Sanchez injured in the warm-up at Villa Park and is replaced by Oxlade-Chamberlain.

:mad:

Not true. Lihtsalt anti puhkust. Küll aga kahjuks oli ta ka enda satsis

kardo
26.10.14, 22:22
Kas keegi oskab mõjuva põhjenduse välja tuua, miks Ivanovic clean sheeti ei saanud?

j6u1uv4n4
26.10.14, 23:04
http://i.gyazo.com/1b9b37ab7554706196895e132361f8c5.png

kardo
26.10.14, 23:45
http://i.gyazo.com/1b9b37ab7554706196895e132361f8c5.png

Aitäh!

j6u1uv4n4
02.03.15, 10:15
Kas Januzaj suutis Di Maria lõpuks pingile mängida? Kas Cazorlale ei anta üldse puhkust? Mis Alexisega juhtunud on? Kas City kaitsjaid on mõtet osta? Zabaleta ja Sagna mängivad kordamööda?
Kellel teist Liverpooli mängijaid on? Coutinho ja Henderson on hea hinnaga.

Millised 3 Spursi mängijat DGW ajaks fäntasisse osta? Kas QPR-i mängijaid on mõtet osta?

Katk
02.03.15, 18:59
Ei, ei, kõik pole enam vigased, ei, ei, enamustel vähemalt 1, Eriksen-Kane-Rose, ei.

Iceman
21.03.15, 18:05
Vahetasin Tsiruu välja ja ei pannud Kane'i kapteniks. Gutted!

Hea töö. Ma võtsin Beranhinolt kapteni ära ja panin lausa pingile ja enda arust panin kapteniks Silva, aga nüüd näen, et hoopis Kane on kapten!

j6u1uv4n4
24.05.15, 23:24
Järjepidevalt average? Uue hooaja eesmärk on top 200k :cool:
http://i.gyazo.com/cac4718263ca95d0a67d0631b55d437d.png

Top 10k, hehe

LeeRomeno
27.05.15, 14:36
Norm, asi on ikka väga positiivses suunas läinud
4115

j6u1uv4n4
27.05.15, 15:06
13/14 hooajal said kõik päris palju punne. Suarez pani hullu ja 3 meeskonda olid lõpuni tiitliheitluses. Enne seda oli Ronaldo see, kes Suareziga võrdväärselt punkte tõi. Lampardil oli ka üks päris kõva hooaeg.

Millal premmi järgmine Suarez või Ronaldo tuleb?