320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu Tammeka meistriliigasse!

    Alustame siis!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    Seda oleme juba mitu aastat oodanud. Noh , kaks tegelikult ainult. Aga siiski, eelmine aasta oli kyll m6nev6rra pettumus. Eriti kui arvestada hooaja eelsete mängude tulemustega. Loodetavasti see aasta sama ei kordu.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      Igal juhul Tammeka meistriliigasse!!! Shanss on igati olemas, eelkõige tänu uuele reeglile, mille kohaselt meistriliiga klubide duubelesindused esiliigast kõrgemale ei pääse. Seega võistleb Tammeka reaalselt vaid 4 teise klubiga edasipääsu nimel.

      Muidugi Eelmäe on äärmiselt optimistlik antud artiklis, kohati hindab minu arvates Tammeka noori üle. Hooaeg on siiski pikk ees ning jaksu ei pruugi noortel lõpuni jätkuda.

      Mis kõige tähtsam: rahvas peab tulema kaasa elama, hoolimata sellest, kui õnnetu see staadion ka seal Tammelinnas pole. Ja väga julgustav lause neile, kes ei tunne mingit sidet: \"Üks on aga selge: praegu koosneb meie võistkond 80-90-protsendiliselt Tartu mängijatest ja nii peakski jääma,» ütles Eelmäe. Seega täiesti oma linna sats!

      P.S. Martin, kas olete TPM-is teinud tööjaotust: Rajalo teeb Tammeka uudiseid ja sina Merkuuri?

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        Originally posted by Jux
        P.S. Martin, kas olete TPM-is teinud tööjaotust: Rajalo teeb Tammeka uudiseid ja sina Merkuuri?
        Mitte, et see nii väga siia puutuks, kuid viimase nädala olen suht niisama veritsenud, sest teisipäeval oli ninas adenoidide ja veel millegi lõikus. Täna esimest päeva tööl taas.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Ma siiski kaldun arvama et natukene vara võitu aga pigem Tammeka kui Merkuur kes on suva Narvakatest ja kohtla- järvekatest kokku kloppsitud sats
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Aga mina usun Tammekasse ,nad on tõsist tööd teinud ja see vaev saab tasutud.
            Merkuur ei ole siiski tartlaste klubi,tee või tina. Mehed mängivad platsil ja iga teine sõna on bljad või nahui. Ega ikka sellist satsi koos perega vaatama ei lähe.
            Kui Tammeka tuleb siis ka jääb Meistriliigasse see on surmkindel,sest järelkasv on neil üks Eesti parimaid.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Olen Tartust ja oma linna patrioodina fännan mõlemat võrdselt nii Tammekat kui Merkuuri. Julgen väita et Merkuur on 100 protsenti Tartu klubi . Vahet pole , mis rahvusest need mängijad on seal . Ja neid nahhuisid mina küll väga palju märganud ei ole , kuigi seisan ikka platsi ääres .

              Vahva oleks küll kui lisaks Merkuurile ka Tammeka Meistriliigasse tuleks. Kaks Tartu klubi tipptasemel oleks igati tore .

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Selle peale kui keegi väidab, et Merkuuris pole piisavalt tartlasi, küsiks kui palju on Floras tallinlasi, Tulevikus mulke või Valgas lõuna-eestlasi.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Just täiesti õige väide Jaan . Ja Kunnile teadmiseks,e t suur osa Merkuuri mängijaid on sünnilt tartlased , kes on pikkadelt rännakutelt mööda eesti teisi klubisid lõpuks koju tagasi jõudnud . Meil on Merkuuris ilmselt rohkem sünnipäraseid Tartlasi kui Floras tallinlasi , aga olgem ausad sellised asjad pole olulised ju .

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    jah ega need kodakondsus ja sissekirjutus ei ole nii olulised, aga selge on see et erinevalt Merkuurist on Tammekal eesti yks paremaid noorte systeeme. Merkuur on vist nyyd hakanud koostööd tegema ka olympia-2000 -ga . see ehk t6stab ka nende järjepidevust noorte pealekasvu osas. Ei maksa unustada et Tartust on tulemas veel kolmaski klubi oma noortega SK-10 Premium alustab ju kah liiga mänge. Ja on neilgi ju noorte systeem mis eestikatel konkurentsis

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Originally posted by malagar


                      Just täiesti õige väide Jaan . Ja Kunnile teadmiseks,e t suur osa Merkuuri mängijaid on sünnilt tartlased , kes on pikkadelt rännakutelt mööda eesti teisi klubisid lõpuks koju tagasi jõudnud . Meil on Merkuuris ilmselt rohkem sünnipäraseid Tartlasi kui Floras tallinlasi , aga olgem ausad sellised asjad pole olulised ju .
                      Üldiselt olen päris piisavalt kursis sellega ,kui palju on Merkuuris Tartust pärit mängijaid.
                      Tegelikult mõtlesin ma väljendi ,,tartlaste meeskond,, all seda ,et Tartu jalgpallisõpradele ei saa selline klubi ,kus mängivad ainult venelased,mitte kunagi omaks. Tartu on ikka eestlaste pealinn ja meelsus on seal liialt tugev . No ma ei tea ,võibolla siis ,kui meeskond omavahel riigikeeles räägiks aga seda ei juhtu veel niipea.
                      Kui see jutt tõele vastab ,et Merkuur ,SK-10 Premiumiga koostööd teeb siis on muidugi neil 3-4 aasta pärast võibolla juba teine koosseis. SK-10 -s on väga häid noori ,kes juba ka U-17 koondises mänginud
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Hmm ma ei tea Tartu on liberaalne koht - enamikke siinseid jalkafänne üldse ei huvita mis keeles see Merkuur seal platsil räägib . Pangu kasvõi suahiilit , peaasi et nad liigasse püsima jäävad. Meit eomad poisid ikkagi . Ja maru lahe on platsi ääres vaadata kuidas Sereda palliga äärel tormab ja mansakaaslased talle röögivad davai Anton Davai!!
                        Ja küll neid eestlasi kah rohkem tuleb klubisse -see pidavat kah üks lähituleviku eesmärke olema , et Tartu trennidest rohkem poisse sisse tuua. Sorry tegelt nende off- topicusse kalduvate postide eest siin . Kuid lihtssalt Merkuur on Tartu meeskond ja seda näitab ka fännide kogus staadionil - käivad nii allameetrised poisid kui ka mitmed pensionieas papid .

                        Ühesõnaga Merkuur püsima meistriliigas ja Tammeka kohe järgi

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Kuule see on juba vana uudis , et Tammeka tahab meistriliigasse ja ma ei hakka ennustama kas saab või mitte. Kuigi , et jääda ja viies koht peaks Tammeka 3 korda kõvemini mängima kui eelmine aasta. Ma ei tahaks uskuda, et nende tase nii kiiresti tõuseb ja konkurendid ei arene.
                          On solvav, et mind ja teisi eesti rahvusest ropkalastest Merkuuri fänne tembeldatakse kaudselt Tartu jalgpalli ketseriteks tammeka toetajate poolt, sest mina ja mu sõbrad on Merkuurile lojaalsed ning ei kavatsegi Tammekat iial toetada. Ja see on Vale fakt et Et Merkuuri toetavad vene rahavusest , sest natuke imelik on minul ja teistel eestlastest Merkuuri fännidel seda kuulda. Ühes asjas on Merkuur alati olnud tammekast parem ja see on fännindusest , sest Tammekal pole iial olnud fänne kes mööda Eestit on valjusti oma meeskonda toetanud, Seda Merkuuri fännid aastal 2001 olid. Ja 2002 enamus Merka ja Tammeka mängudel karjusid Merkuuri fännid tammeka toetajatest üle mäekõrguselt kuna Tammekal ei olnud kedagi ainult mõni tegelane karjus Narva ja muud ei midagi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            ROOTSi KUNNille , Mis sa valetad 1300 inimest nätas et Tartlastel on ikka huvi Merkuuri ja see huvi on tunduvalt suurem kui Tallinlaste huvi flora vastu . Vastu vaielda ei maksaks sest kui oleks suurem huvi tallinlastel siis ei oleks A le CoQ arenal mingid 100 - 200 pealtvaataja mängus

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Esimene samm meistriliiga poole Tammeka poolt on kaotus Tallinna Levadia 2 skooriga 0-4 Paistab et Sõprukate võidud tugevate meeskondade üle ei näita midagi vaid puhuvad meeskonna ülesse nagu õhupalli , mis juba esimese liigamängu tulemusena läks lõhki.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X