PDA

View Full Version : Tartu Tammeka meistriliigasse!

Leheküljed : [1] 2 3 4 5

Martin
02.04.04, 10:34
Alustame siis! (http://www.postimees.ee/020404/tartu_postimees/sport/130620.php)

Amadeus
02.04.04, 12:16
Seda oleme juba mitu aastat oodanud. Noh , kaks tegelikult ainult. Aga siiski, eelmine aasta oli kyll m6nev6rra pettumus. Eriti kui arvestada hooaja eelsete mängude tulemustega. Loodetavasti see aasta sama ei kordu.

Jux
02.04.04, 15:57
Igal juhul Tammeka meistriliigasse!!! Shanss on igati olemas, eelkõige tänu uuele reeglile, mille kohaselt meistriliiga klubide duubelesindused esiliigast kõrgemale ei pääse. Seega võistleb Tammeka reaalselt vaid 4 teise klubiga edasipääsu nimel.

Muidugi Eelmäe on äärmiselt optimistlik antud artiklis, kohati hindab minu arvates Tammeka noori üle. Hooaeg on siiski pikk ees ning jaksu ei pruugi noortel lõpuni jätkuda.

Mis kõige tähtsam: rahvas peab tulema kaasa elama, hoolimata sellest, kui õnnetu see staadion ka seal Tammelinnas pole. Ja väga julgustav lause neile, kes ei tunne mingit sidet: \"Üks on aga selge: praegu koosneb meie võistkond 80-90-protsendiliselt Tartu mängijatest ja nii peakski jääma,» ütles Eelmäe. Seega täiesti oma linna sats!

P.S. Martin, kas olete TPM-is teinud tööjaotust: Rajalo teeb Tammeka uudiseid ja sina Merkuuri? :)

Martin
02.04.04, 17:25
Originally posted by Jux
P.S. Martin, kas olete TPM-is teinud tööjaotust: Rajalo teeb Tammeka uudiseid ja sina Merkuuri? :)

Mitte, et see nii väga siia puutuks, kuid viimase nädala olen suht niisama veritsenud, sest teisipäeval oli ninas adenoidide ja veel millegi lõikus. Täna esimest päeva tööl taas. :)

kaitz
02.04.04, 18:40
Ma siiski kaldun arvama et natukene vara võitu aga pigem Tammeka kui Merkuur kes on suva Narvakatest ja kohtla- järvekatest kokku kloppsitud sats:viha:

ROOTSI KUNN
02.04.04, 23:14
Aga mina usun Tammekasse ,nad on tõsist tööd teinud ja see vaev saab tasutud.
Merkuur ei ole siiski tartlaste klubi,tee või tina. Mehed mängivad platsil ja iga teine sõna on bljad või nahui. Ega ikka sellist satsi koos perega vaatama ei lähe.
Kui Tammeka tuleb siis ka jääb Meistriliigasse see on surmkindel,sest järelkasv on neil üks Eesti parimaid.:lahe:

malagar
02.04.04, 23:53
Olen Tartust ja oma linna patrioodina fännan mõlemat võrdselt nii Tammekat kui Merkuuri. Julgen väita et Merkuur on 100 protsenti Tartu klubi . Vahet pole , mis rahvusest need mängijad on seal . Ja neid nahhuisid mina küll väga palju märganud ei ole , kuigi seisan ikka platsi ääres :).

Vahva oleks küll kui lisaks Merkuurile ka Tammeka Meistriliigasse tuleks. Kaks Tartu klubi tipptasemel oleks igati tore :).

Jaan
03.04.04, 09:05
Selle peale kui keegi väidab, et Merkuuris pole piisavalt tartlasi, küsiks kui palju on Floras tallinlasi, Tulevikus mulke või Valgas lõuna-eestlasi.

malagar
03.04.04, 11:15
Just täiesti õige väide Jaan . Ja Kunnile teadmiseks,e t suur osa Merkuuri mängijaid on sünnilt tartlased , kes on pikkadelt rännakutelt mööda eesti teisi klubisid lõpuks koju tagasi jõudnud . Meil on Merkuuris ilmselt rohkem sünnipäraseid Tartlasi kui Floras tallinlasi , aga olgem ausad sellised asjad pole olulised ju .

Amadeus
03.04.04, 12:02
jah ega need kodakondsus ja sissekirjutus ei ole nii olulised, aga selge on see et erinevalt Merkuurist on Tammekal eesti yks paremaid noorte systeeme. Merkuur on vist nyyd hakanud koostööd tegema ka olympia-2000 -ga . see ehk t6stab ka nende järjepidevust noorte pealekasvu osas. Ei maksa unustada et Tartust on tulemas veel kolmaski klubi oma noortega SK-10 Premium alustab ju kah liiga mänge. Ja on neilgi ju noorte systeem mis eestikatel konkurentsis :)

ROOTSI KUNN
03.04.04, 15:28
Originally posted by malagar

Just täiesti õige väide Jaan . Ja Kunnile teadmiseks,e t suur osa Merkuuri mängijaid on sünnilt tartlased , kes on pikkadelt rännakutelt mööda eesti teisi klubisid lõpuks koju tagasi jõudnud . Meil on Merkuuris ilmselt rohkem sünnipäraseid Tartlasi kui Floras tallinlasi , aga olgem ausad sellised asjad pole olulised ju .

Üldiselt olen päris piisavalt kursis sellega ,kui palju on Merkuuris Tartust pärit mängijaid.
Tegelikult mõtlesin ma väljendi ,,tartlaste meeskond,, all seda ,et Tartu jalgpallisõpradele ei saa selline klubi ,kus mängivad ainult venelased,mitte kunagi omaks. Tartu on ikka eestlaste pealinn :) ja meelsus on seal liialt tugev . No ma ei tea ,võibolla siis ,kui meeskond omavahel riigikeeles räägiks aga seda ei juhtu veel niipea.
Kui see jutt tõele vastab ,et Merkuur ,SK-10 Premiumiga koostööd teeb siis on muidugi neil 3-4 aasta pärast võibolla juba teine koosseis. SK-10 -s on väga häid noori ,kes juba ka U-17 koondises mänginud

malagar
03.04.04, 16:00
Hmm ma ei tea Tartu on liberaalne koht - enamikke siinseid jalkafänne üldse ei huvita mis keeles see Merkuur seal platsil räägib . Pangu kasvõi suahiilit , peaasi et nad liigasse püsima jäävad. Meit eomad poisid ikkagi . Ja maru lahe on platsi ääres vaadata kuidas Sereda palliga äärel tormab ja mansakaaslased talle röögivad davai Anton Davai!!:D
Ja küll neid eestlasi kah rohkem tuleb klubisse -see pidavat kah üks lähituleviku eesmärke olema , et Tartu trennidest rohkem poisse sisse tuua. Sorry tegelt nende off- topicusse kalduvate postide eest siin . Kuid lihtssalt Merkuur on Tartu meeskond ja seda näitab ka fännide kogus staadionil - käivad nii allameetrised poisid kui ka mitmed pensionieas papid .

Ühesõnaga Merkuur püsima meistriliigas ja Tammeka kohe järgi :):D

bomb
03.04.04, 17:08
Kuule see on juba vana uudis , et Tammeka tahab meistriliigasse ja ma ei hakka ennustama kas saab või mitte. Kuigi , et jääda ja viies koht peaks Tammeka 3 korda kõvemini mängima kui eelmine aasta. Ma ei tahaks uskuda, et nende tase nii kiiresti tõuseb ja konkurendid ei arene.
On solvav, et mind ja teisi eesti rahvusest ropkalastest Merkuuri fänne tembeldatakse kaudselt Tartu jalgpalli ketseriteks tammeka toetajate poolt, sest mina ja mu sõbrad on Merkuurile lojaalsed ning ei kavatsegi Tammekat iial toetada. Ja see on Vale fakt et Et Merkuuri toetavad vene rahavusest , sest natuke imelik on minul ja teistel eestlastest Merkuuri fännidel seda kuulda. Ühes asjas on Merkuur alati olnud tammekast parem ja see on fännindusest , sest Tammekal pole iial olnud fänne kes mööda Eestit on valjusti oma meeskonda toetanud, Seda Merkuuri fännid aastal 2001 olid. Ja 2002 enamus Merka ja Tammeka mängudel karjusid Merkuuri fännid tammeka toetajatest üle mäekõrguselt kuna Tammekal ei olnud kedagi ainult mõni tegelane karjus Narva ja muud ei midagi.

bomb
03.04.04, 17:15
ROOTSi KUNNille , Mis sa valetad 1300 inimest nätas et Tartlastel on ikka huvi Merkuuri ja see huvi on tunduvalt suurem kui Tallinlaste huvi flora vastu . Vastu vaielda ei maksaks sest kui oleks suurem huvi tallinlastel siis ei oleks A le CoQ arenal mingid 100 - 200 pealtvaataja mängus

bomb
05.04.04, 21:05
Esimene samm meistriliiga poole Tammeka poolt on kaotus Tallinna Levadia 2 skooriga 0-4 :kaval: Paistab et Sõprukate võidud tugevate meeskondade üle ei näita midagi vaid puhuvad meeskonna ülesse nagu õhupalli , mis juba esimese liigamängu tulemusena läks lõhki.

kaigas
06.04.04, 19:55
seda et Kunn t6mba oma juttu v2he koomale sest sina ei ei ela tartus ja 2ra r22gi asjadest mida sa ei tia ex:viha: pane ottoga tinunni parem:kaval:

sicmic
06.04.04, 20:14
Originally posted by kaigas

seda et Kunn t6mba oma juttu v2he koomale sest sina ei ei ela tartus ja 2ra r22gi asjadest mida sa ei tia ex:viha: pane ottoga tinunni parem:kaval:

Kui sul midagi tarka öelda pole ning kahju on, et pealinlased ka Tartu vuti vastu aktiivset huvi tunnevad, siis ei tasu klaviatuuri kulutada. Ja kui Kunn (või kes iganes teine, näiteks mina) ei tea, siis ehk valgustaksid meid? :)

kaigas
06.04.04, 21:27
lihtsalt kunn m2ngib et ta teab k6ike jne......mul licalt viskas yle et seletab et ta teab k6ike merkuurist ja tammekast ja palusin et ta veic koomale end t6mbaks..:õnnelik: ega ma midagi halvaga...:kaval:

Amadeus
07.04.04, 17:23
See et inimene ei ela pysivalt Tartus ei tähenda veel et ta Tartu jalgpallist midagi ei tea. Ma olen veendunud et enamus Tartu oma fänne ei hoia ennast ka statistikaga sedavõrd kursis kui mõned eemalviibivad huvilised. Ma ei ole isiklikult enam 6 aastat Tartus elanud, aga julgen väita et olen nüüd klubide tegevusega märksa enam kursis kui siis kui veel ise koha peal olin.

kevin keegan
07.04.04, 18:24
tammeka anna valu ja tule eesti meistriks ja kui kellegil oli öelda et merkuur pole tartu klubi siis eksib.palju londanlasi mängib arsenalis.kes teab vastust.:kaval:

Davids
08.04.04, 17:32
Originally posted by kaitz

Ma siiski kaldun arvama et natukene vara võitu aga pigem Tammeka kui Merkuur kes on suva Narvakatest ja kohtla- järvekatest kokku kloppsitud sats:viha:

Lol ........ Narvakad ja Kohtla-J2rvekad:sega9: ........imelik oled we?!!!??!
Tammeka ei v22ri seda kuidagi kohe vaata kuidas nad m2ngivad:sega1:
Merkuur#1 ja ei mingid vingumist !!!!!!!!!!!:r66m7:
Flora sai h2davaevu neist jagu Pijpers ytles p2rast et ei uskunud et Merkuur on nii tugev!!!!:r66m9: MERKUUR MERKUUR MERKUUR MERKUUR MERKUUR:r66m7: :r66m7: :r66m9: :r66m9:

Davids
08.04.04, 17:36
Originally posted by Amadeus

See et inimene ei ela pysivalt Tartus ei tähenda veel et ta Tartu jalgpallist midagi ei tea. Ma olen veendunud et enamus Tartu oma fänne ei hoia ennast ka statistikaga sedavõrd kursis kui mõned eemalviibivad huvilised. Ma ei ole isiklikult enam 6 aastat Tartus elanud, aga julgen väita et olen nüüd klubide tegevusega märksa enam kursis kui siis kui veel ise koha peal olin.

V2ga vale arvamus:lahe: ...........need kes k2ivad m2nge waatamas ja elavad MERKUURILE:jump1: :r66m7: kaasa ........teavad ka m2ngiatest ja nende p2ritolust!!!!!!!!ROHKEM kui mitte Tartlased!!!!Ja statistikast sama:r66m16: :silm4:

malagar
12.04.04, 10:07
Poisid miks nii passiivsed. Punktiarve sai avatud ikkagi eile:õnnelik: .
Olgugi et tulemus pold päris see mis ootasime :(
Samas esimene punkt olemas ja küll teised kah tulevad. Iga mänguga saab ainult paremaks minna. Las noored saavad praktikat.

Igastahes on klubis uued tuuled ja metsikult parem suhtumine kui varasematel aastatel. Distsipliini kallal on kõvasti vaeva nähtud ja pudelilembust ei taluta silmaotsastki. Ühesõnaga ollakse õigel teel ja ega see meistriliigasse tõus lähiaastatel võimatu ole.
Anna aga minna Tammeka!!!

jazzjansa
13.04.04, 00:13
pudelilembust ei taluta silmaotsastki

Koomik :D

malagar
13.04.04, 00:18
Pole ma mingi koomik . Juhatus on asja tõsiselt käsile võtnud . Praegune kord pidavat olema et kui lakud on saabas tagumikus.

jazzjansa
13.04.04, 00:26

Pole ma mingi koomik . Juhatus on asja tõsiselt käsile võtnud . Praegune kord pidavat olema et kui lakud on saabas tagumikus.

Seda vast vaid juhul, kui ilmud trenni või mängule segi peaga...Aga sedagi ei tahaks eriti uskuda...:sega1: ....On vaid trahvid ja muud ei midagi

malagar
13.04.04, 01:01
tegelt kui meeskonna kooseisu vaadata on hooaegade vahel korralik verevahetus tehtud. Need kes ei prandand said kinga . Kes parandasid , neile anti uus võimalus . Aga kui mõni enesekontrolli minetab , siis ei ole enam armu . Seega ollakse õigel teel . Ja noortetöö lokkab . Nii et varsti tõesti Tammeka meistriliigasse.

Amadeus
13.04.04, 10:49
Minu arust on kah just suhtumine olnud p6hjuseks miks Tammeka kyll noorteklassis Flora satse v6idab aga täiskasvanutes vaevu esi-teise liiga vahel vaagub, samas kui Flora meister on. Flora lihtsalt pöörab juba maaast madalast tähelepanu professionaalsele suhtumisele. Ole sa kui andekas tahes, kui distsipliiniga probleemid on siis ei ole sul meeskonnas kohta. Nagu teada on hea mängija aluseks 90% töö ja 10% andekus. Flora r6hub rohkem 90%-le Tammeka 10%-le. Vähemalt seni on see nii olnud. Ehk hakkab see ka Tammekas muutuma.

Ono
15.04.04, 00:12

Minu arust on kah just suhtumine olnud p6hjuseks miks Tammeka kyll noorteklassis Flora satse v6idab aga täiskasvanutes vaevu esi-teise liiga vahel vaagub, samas kui Flora meister on. Flora lihtsalt pöörab juba maaast madalast tähelepanu professionaalsele suhtumisele. Ole sa kui andekas tahes, kui distsipliiniga probleemid on siis ei ole sul meeskonnas kohta. Nagu teada on hea mängija aluseks 90% töö ja 10% andekus. Flora r6hub rohkem 90%-le Tammeka 10%-le. Vähemalt seni on see nii olnud. Ehk hakkab see ka Tammekas muutuma.

omg, täiesti elvasse jutt.

Amadeus
15.04.04, 00:18
Originally posted by Ono

Mida iganes. Sul on oma arvamus ja mul oma. Ja annaks jumal et Tammeka suudab t6estada vastupidist. Ma olen neilt seda juba kolm aastat oodanud. Seni märkimisväärse eduta.

Ono
15.04.04, 09:14

Originally posted by Ono

Mida iganes. Sul on oma arvamus ja mul oma. Ja annaks jumal et Tammeka suudab t6estada vastupidist. Ma olen neilt seda juba kolm aastat oodanud. Seni märkimisväärse eduta.

Kah õige.
Eks need igasugu Reinumäed ja asjad ongi sellised mehed, oskavad ainult oma kasti mängida ja sellega asi piirdub, masendav igatpidi, aga kui 10 mehega kaitsmine ja nr. 9-le pallide ette tagumine on jalgpall siis...

malagar
25.04.04, 17:42
Niih täna läks Tervis 5-0 ahju Hurraaaa:D :D :D :D
Joosti üle ja mängiti üle ja Tammeka oli üldse tubli!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

ROOTSI KUNN
26.04.04, 09:35

Niih täna läks Tervis 5-0 ahju Hurraaaa:D :D :D :D
Joosti üle ja mängiti üle ja Tammeka oli üldse tubli!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Kas toetajatel olid ikka uued sallid korralikult kaelas?:P

malagar
26.04.04, 11:04
Areng toimub selles suunas Kunn - pean tunnistama , et omal tänu hetkel pingelisele eelarvele veel salli pole , aga saab kindlasti olema :)

PapaSmurf
02.05.04, 14:38
Originally posted by jazzjansa

pudelilembust ei taluta silmaotsastki

Koomik :D

yep Malagar, täitsa õige jutt.
Tammeka ja Dünamo mängu vaadates tegime sõbraga valjult nalja Otto ja teiste tammeka asjameeste viinalembuse kohta;) Seda kuuldes astus meile ligi üx uus juhatuse liige ning kinnitas, et alates sellest aastast on uued sponsorid ja uus kord, selline kord et kui jooma hakkad on kohe minek. Seda kuuldes tekkis minul küll väga väga ajast mahajäämuse tunne. Niiet häbene jazz, häbene! :D

Martin
05.05.04, 18:16
Tammeka sai EJList õiguse jätkata mänge Tamme staadioni põhiväljakul ehk muruväljakul.

Vabandan ristpostituse pärast Merkuuri teemas.

Martin
06.05.04, 09:53
Jalgpalliklubi Tammeka sihib ootamatult kohta meistriliigas (http://www.postimees.ee/060504/tartu_postimees/sport/133440.php)

Kuna lehte läinud lugu on tunduvalt lühem, kui algselt valmis tehtud versioon (juurde tuli staadioni lugu), siis panen siia täisversiooni.

Jalgpalliklubi Tammeka sihib kohta meistrliigas
Pärast viit kohtumist esiliigas on Tartu Tammeka esimene klubi, kes võib saada õiguse tõusta Eesti meistriliigasse, kuigi klubi arengukava näeb tõusmist ette alles kahe aasta pärast.
Martin Šmutov
martin.shmutov@postimees.ee
Praegu on JK Tartu Tammeka esiliigas kümne punktiga kolmandal kohal. Liidrid FC Levadia II Tallinn ja JK Tervis Pärnu on kogunud 12 punkti, kuid Pärnul on üks kohtumine rohkem mängitud.

Esimesena meistriliigasse
Eesti Jalgpalli Liidu uue määruse kohaselt ei saa Tervis ega Levadia II meistriliiga duubelmeeskondadena aga kõrgliigasse tõusta, seetõttu on Tammekal võimalus pääseda otse tippseltskonda. Tammeka lähim ohustaja on ühe punkti vähem kogunud FC Kuressaare. F.C.A. Estel Tallinn on kogunud kuus ja JK Dünamo Tallinn vaid neli punkti.
Meeskonna arengukava järgi soovib Tammeka kõrgliigasse pääseda kahe aasta pärast. Kui aga õnnestub meistriliiga koht juba sel aastal enda valdusse saada, siis oldaks valmis sinna ka minema, kuigi koosseisu tuleks mõne mängijaga tugevdada.
«Esmalt tuleb vaadata, et kuidas meie enda poisid arenevad. Loodetavasti ei pea me võimaluse tekkides kohast loobuma,» ütles Tammeka tegevdirektor ja klubi esiväravavaht Janno Hermanson. «Meistriliigas jätkaksid kõik mängijad suurema motivatsiooniga. Esimene aasta oleks seal küll raske, kuid me muutume iga aastaga tugevamaks.»
Senise hooaja kõige paremaks kohtumiseks peab Tammeka 5:0 võidumängu Pärnu Tervise üle, mis oleks nende hinnagul võinud lõppeda ka tulemusega 8:0 või veelgi suurema eduga. Mängupingest on Tammeka noored tavaliselt üle saanud kaheväravalises eduseisus, siis hakkavad noored pallurid ladusamalt kombineerima.
«Kui teine värav tuleb, siis on alati kergem mängida ja meeskond muutub kindlamaks,» selgitas Hermanson. «Isegi üheväravalises eduseisus on lihtsam, 0:0 seisus on aga kõik krampis, sest juba üksainus eksimus võib kaotuse tuua.»
Küll aga ei tähenda kaheväravaline või isegi suurem edu alati võitu. Tammeka viimases kohtumises F.C.A. Estel vastu oli Tartu klubi 4:1 eduseisus, kuid laskis mängu lõpus enda võrku lüüa kaks palli ja viigiväravgi oli lähedal.
«Mängude tulemused on nii paljudes faktorites kinni,» sõnas Hermanson. «Üks väike eksimus ja ongi värav, siis aga tekib meeskonnas paanika.»

Noortest said mehed
Eelmisel hooajal jäi Tammeka esiliigas viimasele kohale ning saavutas terve hooaja peale kolm võitu. Kokku koguti 14 punkti ja vastastele löödi 44 väravat, Tammeka enda puur sahises aga lausa 99 korral. Kuidas on klubi suutnud nüüd sellise arenguhüppe teha?
«Eelkõige on tõus tingitud heast treenerist, ka noored poisid on vanemaks saanud,» nentis Hermanson. «Kogu meeskond on arenenud ja eks võidunälgki ole pärast eelmist hooaega palju suurem.»
Peale Levadiast tulnud Hermansoni liitusid Tammekaga veel ka FC Valga pallur Ott Meerits ning Mark Orav Viljandi Tulevikust. Hermansoni arvates on meistriliiga kogemustega mängijate lisandumine noortele palluritele rohkem enesekindlust andnud.
Samuti on mitmed Tammeka noormängijad erinevates Eesti koondistes, kus nad saavad tugevate vastaste vastu oma oskusi proovida. Näiteks viis Tammeka pallurit mängib kuni 18-aastaste ja neli mängijat kuni 19-aastaste koondises.
«Niisugused mängud annavad poistele väga palju juurde, tänu sellistele jõuproovidele ei värise varsti enam ühegi poisi jalg,» kinnitas Hermanson.
Tammeka järgmine kohtumine on pühapäeval kell 14 esiliigas neljandal kohal oleva FC TVMK II vastu. Hermansoni sõnul läheb Tammeka võidu järele, kuid palju oleneb sellest, mitu meistriliiga mängijat TVMK väljakule saadab.
«Kaotame ei lähe me kindlasti, kuid selle kohtumise võidab see, kes saab mängu paremini käima,» lisas ta.

Martin
06.05.04, 09:54
Ja panen siis ka lisaloo...

Tamme muruväljakul algavad jalgpalliliiga kohtumised
Eile käis Tamme staadioni põhiväljaku murukatet uurimas Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) peasekretär Tõnu Sirel, kes andis hiljem Tartu klubidele Merkuur ja Tammeka teada, et nad võivad põhiväljakul oma kohtumisi mängida.
Tartu MerkuurI presidendi Tõnu Rüütli sõnul tuli EJLi otsus klubidele kergendusena, sest muidu pidanuks meeskonnad mängudega Ülenurme staadionile kolima. Nüüd võivad Tammeka ja Merkuur oma kohtumised hooaja lõpuni pidada kodusel staadionil, ehkki treeningud tuleb läbi viia mujal.
«See on Tamme staadioni tööka kollektiivi võit, sest nad on staadioni olukorra parandamisega palju vaeva näinud,» nentis Rüütel, kes nägi teise olulise põhjusena ka Tartu suurt publikuhuvi.
Tammeka tegevdirektor ja klubi esiväravavaht Janno Hermanson toonitas samuti publiku rolli koduste mängude ajal.
«Mängisin Tallinnas kolm aastat ja meistriliiga mänge vaatas mõnikord kümmekond inimest,» nentis Hermanson. «Siin vaatab esiliigat ilma erilise reklaamitagi 150 inimest, meistriliigat isegi üle tuhande – see on Eestis midagi enneolematut.»
Tartu linna spordibaaside direktor Raido Mägi sõnas, et EJLi komisjon tuleb uuesti kokku pärast kevadringi ja siis tehakse Tamme staadionile täpsemad ettekirjutised. Uhe tööna näeb Mägi ette murukatte osalist korrastamist juunikuus.

Amadeus
06.05.04, 11:18
See on kyll yks tore uudis , et Tammeka ikka litsentsi sai. Kes kurat sinna Ylenurmele oleks viitsind ennast vedada. Kui nad nyyd veel siirdmuruga need kummalised augud ja ribad ära täidavad siis on see ju täitsa mängitav plats.

Martin
07.05.04, 09:21
Oi, meil on jalgpall?! (http://www.postimees.ee/070504/tartu_postimees/arvamus/133544.php)

Vabandan taas ristpostituse pärast.

Martin
12.05.04, 20:31
Neljapäevase Tartu Postimehe esikülg (pdf formaat) (http://www.hot.ee/treix/tammeka.pdf)

Klavan who?

Infot on muidugi kõriauguni veel, kõik allikad ei mahtunud isegi rääkima. Kahju, et lehemaht piiratud on.

Ristpostituse eest vabandused.

ethan
12.05.04, 20:52
Originally posted by Martin

Neljapäevase Tartu Postimehe esikülg (pdf formaat) (http://www.hot.ee/treix/tammeka.pdf)

Klavan who?

Infot on muidugi kõriauguni veel, kõik allikad ei mahtunud isegi rääkima. Kahju, et lehemaht piiratud on.

Ristpostituse eest vabandused.

Foorumimaht pole nii piiratud, Martin. Kui vähegi viitsid kirjuta siia.

Martin
12.05.04, 20:56
Originally posted by ethan
Foorumimaht pole nii piiratud, Martin. Kui vähegi viitsid kirjuta siia.

Kerge öelda, raske teha. Küsi midagi spetsiifiliselt, seletan kõik lahti vastavalt inimestele, kellega ma rääkisin (ja neid on päris palju). Võid vabalt mingi 10 küssat visata, hiljem siis vastan järjest. Nii põhjalikult, kui võimalik.

Praegu pean korra uttu tõmbama, kuid hiljem proovin siia uuesti piiluda ja siis ehk juba on midagi vastata.

asdf
12.05.04, 23:00

Oleksid pidanud paariskülje tegema, siis oleks vast ära mahtunud :P Aga muidu parim Tartu Postimehe esileht, mida näinud oled :)

Soccerneti lugu kah (http://www.soccernet.ee/news.php?id=6532) ;)

Martin
15.05.04, 14:33
Panen igaks juhuks tekstina kah. PDF on küll ilusam, kuid kui PDFi vaadata ei saa, siis Tammeka leheküljel on pilt: Siin (http://www.jktammeka.ee/web/failid/tp_suur.jpg)

Jalgpalliklubi Tartu Tammeka kaks noort võivad suve lõpuks kodumaa tolmu jalgadelt pühkida. Ehkki kumbki poistest pole isegi esiliigas palliva Tammeka põhikoosseisu jõudnud, tuntakse Eesti noorte vastu välismaal elavat huvi. Ühe esimese eestlasena suundus 1999. aastal täiesti võõrasse keskkonda tollal 21-aastane ründaja Andres Oper. Toonast sõitu meenutades nendib Oper, et kõige raskem oli Eestist lahkuda. Samas rõhutab Oper, et välismaal kohanemine sõltub siiski pallurite enda sisemisest tugevusest ja sihikindlusest.

MARTIN ŠMUTOV
martin.shmutov@postimees.ee

Noor pallur ei pelga üksinda võõrale maale õppima minna

Kennet Jädal jäi agentidele silma turniiril Tallinnas. Seal sai ta esimese kutse Hispaaniasse Palenciasse, kus Kennet aprillis ühel turniiril osales. Uuesti siirdub noormees Hispaaniasse juuli alguses, pärast seda on tal võimalik ametlikult siirduda Hispaania tippjalgpallikooli. «Eks ma muidugi kardan teda üksinda nii kaugele saata, aga ta tahab ju jalgpalluriks saada,» räägib Kenneti isa Arnold Jädal poja tuleviku üle mõtiskledes. Kennet ise on väga tagasihoidlik, kuid jalgpallist rääkides lähevad noormehe silmad põlema ja ta kinnitab mitmel korral, et tema eesmärk on saada väga heaks jalgpalluriks. Seetõttu ei karda ta ka üksinda välismaale minna. «Ma tahan tagasi minna, sest mul on seal arenemiseks väga head võimalused,» sõnab alles eelmisel laupäeval oma 14. sünnipäeva pidanud Kennet mõtlikult. «Nii saan ma palju kogemusi ja õpin võõras seltskonnas elama.» Kas koduigatsust ei tule? Noormees vaatab korra põrandale, kuid ei mõtle kaua, sest on endale sihi paika pannud. «Natuke kindlasti tekib, aga ma saan sellest üle,» sõnab Kennet veendunult.

Kennet Jädali üks suurimaid imetlejaid on FIFA agent ja endine Venemaa koondise ründaja Dmitri Tšerõšev, kelle poeg Deniss mängib Hispaania superklubi Real Madridi noorteklassis. Tšerõševi sõnul küsiti Jädali kohta arvamust kõigepealt kolmelt inimeselt: Palencia jalgpallikooli noortetreenerilt, temalt ning skaudilt, kes näeb mängijate arengut umbes neli-viis aastat ette. «Meile meeldis ta väga,» sõnas Tšerõšev Postimehele. «Jalgpallurina edestab ta kõiki teisi oma vanuseklassi mängijaid. Ta mõtleb väljakul nagu proff ja tal on suurepärane tehniline pagas.»

Hispaanias hakkaks Kennet õppima paarikümne kilomeetri kaugusel Valladolidist asuvas
Palencia jalgpallikoolis, mille nimi on La Amistad – Sõprus. Kooli taset näitab fakt, et eelmisel aastal siirdusid sealt kolm noormängijat Hispaania kõrgliiga klubidesse nagu Valencia, Deportivo ja Valladolid. Tšerõšev rõhutab, et Palencias pole oluline mitte ainult jalgpall, vaid ka haridus. «Siin pannakse õpingutele väga suurt rõhku ja halvasti õppijad visatakse mõnikord koolist välja,» lisab ta.

Kennet Jädal
• Sündinud 8. mail 1990
• Kasv/kaal 158/48
• Hispaanias toimunud turniiril pidas
FIFA agent Dmitri Tšerõšev Kennetit väljakul olnud mängijatest parimaks. Kennet mängis turniiri võitnud meeskonnas Palencia 1. Kõnekas on fakt, et võistkond Palencia 2 oli 12:0 parem Läti meistrist Riia Daugavast.
• Koolis enamasti viitele õppiva Kennet Jädali eeskujudeks on Cristiano Ronaldo Manchester Unitedist ja Zinedine Zidane Real Madridist. Kui Jädal peaks Hispaania klubide Reali ja Valencia vahel valima, siis eelistaks ta Reali. Põhjus on lihtne: Valencia mängib vahepeal veidi toorelt, see pole aga eestlasele meelepärane.

Mängukogemus välismaal annab kindlust tulevikuks

Taavi Vellemaa tee Saksamaa kõrgliigameeskonna VfL Bochumi juurde avanes juhusliku vestluse käigus. Ehitusdirektorist isa Jaan Vellemaa tegi juttu ühe tuttavaga Saksamaal ning mainis jutu sees, et tema poeg mängib Eestis jalgpalli ja oleks huvitav näha, kuidas poiss võõrsil hakkama saaks. Saksamaa klubide treeningutelt tuli Taavi tagasi eelmisel nädalal. Kuigi poisil jäi seetõttu käimata Eesti noortekoondise laagris, peab Taavi välisriigis käiku väga oluliseks. «Raske oli, sest tase on seal parem kui siin,» sõnas noor jalgpallur. «Aga nüüd ma tean, mis tasemel ma teistega võrreldes olen ja millele tuleks treeningutel rohkem rõhku panna.»

Saksamaal veetis Taavi kõigepealt nädala Bochumi trennides. Kuigi ealt kuulub poiss veel B-vanuseklassi, pidi ta võõrsil pallima kaks aastat vanemate vastu, sest välismängijatele seatakse alati rangemad nõudmised. Teise päeva lõpul nentisid treenerid, et poiss pole sellel tasemel, mida välismängijatelt oodatakse, kuid siiski ei tahetud teda treeningutelt ära lasta. Kõnekas on fakt, et koos Taaviga alustas treeninguid kuus uut noort, teisel päeval oli Taavi ainus, kes veel alles oli. «Viimase trenni lõpus öeldi, et ta on tehniliselt suurepärane mängija, kes tajub väga hästi väljakut,» nentis isa Jaan Vellemaa. «Puudu jäi ainult füüsilisest jõust, kuid ta oli ka teistest kasvult väiksem.»

Teise nädala veetis Taavi Hamburgi treeningutel. Kahte klubi võrreldes saab noormehe kindla eelistuse Bochum, mis on Taavi vanuseklassi meeskonnaga Saksamaal esikohal. «Bochumisse tahaks küll, sest seal oli sisekliima väga sõbralik,» sõnas Taavi klubide üle mõtiskledes. Samas nendib nii isa kui ka poeg, et tulevikuplaane tehes ei tohi päris egoistlikult mõelda. Arvestada tuleb ka Tammeka huve ja koondiselaagreid. Saksamaale plaanitakse tagasi siirduda suvel. Kuigi esimene variant oleks Bochum, vihjavad Vellemaad ka mõne teise klubi huvile, täpsemalt aga rääkida ei soovi.

Taavi Vellemaa
• Sündinud 5. septembril 1987
• Kasv/kaal 170/58
• Taavi Vellemaa soovib tulevikus esimese valikuna siirduda Saksamaale, sest Forseliuse gümnaasiumis on ta saanud korraliku keeleõppe. Randme ümber kannab ta Itaalia klubi Roma Lazio käepaela, aga sõnab endale veidike tuhka pähe raputades, et sellisele tasemele ta võibolla ei küüni.
• Kool pole spordi pärast unustusse vajunud, tunnistuselt vaatavad vastu peaaegu ainult viied. «Reaalained meeldivad mulle kõige enam, selline mõtlemise värk,» sõnab Taavi. Ta tunnustab ka õpetajaid selle eest, et nood üldse ei vingu ja aitavad tal spordile pühenduda.

Amadeus
15.05.04, 15:29
Tore oleks kyll kui Tartus ka jalgpall professionaalseks muutuks. Seni ei ole nad eriti t6siselt seda v6tnud. Ikka rohkem hobi korras. On ju paarile Tammeka kutile ka Florast pakkumine tehtud, aga nad ei v6tnud seda vastu. Mis ilmselgelt näitab, et jalgpalluri kärjäär ei köida neid. Tegemist ikka asja-armastaja suhtumisega ... parem olla madalamal tasemel staar kui k6rgemal tasemel 6pipoiss. Need noored kes pyrivad systeemist välja näitavad suhtumist mida rohkem tahaks näha. Saada paremaks iga hinna eest.

lume
15.05.04, 16:20

Tore oleks kyll kui Tartus ka jalgpall professionaalseks muutuks. Seni ei ole nad eriti t6siselt seda v6tnud. Ikka rohkem hobi korras. On ju paarile Tammeka kutile ka Florast pakkumine tehtud, aga nad ei v6tnud seda vastu. Mis ilmselgelt näitab, et jalgpalluri kärjäär ei köida neid. Tegemist ikka asja-armastaja suhtumisega ... parem olla madalamal tasemel staar kui k6rgemal tasemel 6pipoiss. Need noored kes pyrivad systeemist välja näitavad suhtumist mida rohkem tahaks näha. Saada paremaks iga hinna eest.

Kellele see Tammekast pakkumine on tehtud Flora poolt?
Mis krt jama sa ajad?

Amadeus
15.05.04, 16:22
Originally posted by lume

Mis krt jama sa ajad?

Eelmisel hooajal tehti paarile noorele. Ma ei mäleta peast kes need olid. Roops oli vist yks, aga kes seal veel olid seda ei mäleta. Aga pakkumine oli päris kindlasti.

asdf
15.05.04, 16:40

Mis krt jama sa ajad?

Amadeus mõtles ilmselt seda:

Flora peatreeneri sõnul leidub Tartus mitmeid andekaid ning perspektiivikaid mängijad. \"Kutsusin kahte pallurit ka Florasse treenima, aga kahjuks ei saanud nad tulla.\" Kuigi Pijpers kõnealuste mängijate nimesid avalikustada ei soovinud, oli Tammeka jalgpalliklubi kinnitusel Flora huvitatud Oliver Konsast ja Siim Roopsist. Katki jäi asi noorte tartlaste koolikohustuste tõttu.

See siis Arno kommentaar pärast karikamängu Tammeka ja Flora vahel. Lugu ise siin. (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5189)

Amadeus
15.05.04, 16:58
Originally posted by asdf

Mis krt jama sa ajad?

Amadeus mõtles ilmselt seda:

Flora peatreeneri sõnul leidub Tartus mitmeid andekaid ning perspektiivikaid mängijad. \"Kutsusin kahte pallurit ka Florasse treenima, aga kahjuks ei saanud nad tulla.\" Kuigi Pijpers kõnealuste mängijate nimesid avalikustada ei soovinud, oli Tammeka jalgpalliklubi kinnitusel Flora huvitatud Oliver Konsast ja Siim Roopsist. Katki jäi asi noorte tartlaste koolikohustuste tõttu.

See siis Arno kommentaar pärast karikamängu Tammeka ja Flora vahel. Lugu ise siin. (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5189)

just just, tänud asdf. Ise ei oleks viitsind seda tagantjärele kyll otsida.

Martin
15.05.04, 17:28
Eelmisel hooajal tehti paarile noorele. Ma ei mäleta peast kes need olid. Roops oli vist yks, aga kes seal veel olid seda ei mäleta. Aga pakkumine oli päris kindlasti.

Viljandis oleks neil jah päris mõnus mädaneda.

Pigem Tammekaga kõrgliigasse, eks edasi näeb. Konsa sai Palenciast (sama, mis nüüd Jädalist huvitatud) vist kunagi isegi 14-aastasena kutse, samas aasta oli siis päris selline, et poisse ei saanud kaugele maailma jätta. Kuid see selleks.

ROOTSI KUNN
15.05.04, 18:01
Tartu jalgpallitase ei ole kahjuks veel nii kõrge ,et sealt isegi Eesti mõistes tippklassi mängijaks võiks kasvada. Noortega töö on küll stabiilne ja üsna hea aga sealt edasi jääb kõik seisma. Konsal ,keda pean väga andekaks nooreks ,oleks viimane aeg Tartust pealinna kolida .Teine variant oleks see ,kui Tammeka tõesti võitleks ennast Meistriliigasse ,kuid ka siis on neil tunduvalt paremat treenerit vaja. Mitte ,et Eelmäe kehva on aga ta on ise veel noor ja tal puuduvad ka vastavad kogemused ja võibolla ka piisav autoriteet. Igatahes on selge ,et kui need Tartu andekad (Roops,Konsa,Naaber jne.) lähiajal Meistriliigas mängida ei saa siis jäävad nad igavesti noorteks ja andekateks nagu persekukkunud Kalevi korvpallurid.
Natuke võiks ikka oma mätta otsast kaugemale ka vaadata. Viljandi Tulevik oleks eelmainitud sellidele tunduvalt kasulikum paik .

lume
15.05.04, 18:01

Mis krt jama sa ajad?

Huvitav ,kust sa neid pakkumisi tead, Amadeus?
Teades isiklikult nii Roopsi kui Konsat ja olles ka mänginud paar aastat Tammekas, siis võin väita, et mingit pakkumist pole tehtud.

Amadeus
15.05.04, 18:08

Huvitav ,kust sa neid pakkumisi tead, Amadeus?
Teades isiklikult nii Roopsi kui Konsat ja olles ka mänginud paar aastat Tammekas, siis võin väita, et mingit pakkumist pole tehtud.

Loe eestpoolt asdf\'i kommentaari. Seal on ka allikas juurde lisatud. Siis v6id ise lugeda , kes mida ytles ja kuskohast info tekkis. See ei ole minu väljam6eldis vaid meedias avaldatud kirjutis.

lume
15.05.04, 18:12
Ok, mõttetu vaielda.
Ju siis teate paremini.

Martin
15.05.04, 18:17
Originally posted by ROOTSI KUNN
Natuke võiks ikka oma mätta otsast kaugemale ka vaadata. Viljandi Tulevik oleks eelmainitud sellidele tunduvalt kasulikum paik .

Tõesti, et sealt Norra tugevuselt kolmandasse liigasse minna. Fantastiline! Sealt on eriti tore pärast tagasi tulla ja ilma hariduseta pudeleid korjama minna.

Ono
15.05.04, 18:20
Ja siis te väidate, et see ei vasta tõele, et ilma florata koondisse ei saa.
Kõik käib ikkagi käbi selle debiilse flora süsteemi.

thierry
15.05.04, 21:34
Ma ütleks, et viljandi tulevikku ei saa küll endale eesmärgiks seada ning hüppelauana päris tippu pole antud juhul tammeka sugugi viljandist kehvem variant. Kui tammekast eestis mõnda teise klubisse minna, siis juba florasse või levadiasse. Mõttekam on muul juhul juba rahulikult tammekaga treeneida ja mängida ning kui hea pakkumine tuleb, siis see ka ära kasutada... ja see klubi ei pea ju sugugi eestist olema;)

Martin
18.05.04, 11:20
Tammeka purustas suurrivaali (http://www.postimees.ee/180504/tartu_postimees/sport/134540.php)

Martin
04.06.04, 01:27
Vutipoisid said tugeval turniiril esikoha (http://www.postimees.ee/040604/tartu_postimees/sport/136116.php)

Martin
02.07.04, 10:24
Tammeka ja Merkuur asuvad rünnakule (http://www.postimees.ee/020704/tartu_postimees/sport/138339.php)

Nagu pealkirjast näha, siis loomulikult risti. Vabandan.

ROOTSI KUNN
02.07.04, 13:13

Tammeka ja Merkuur asuvad rünnakule (http://www.postimees.ee/020704/tartu_postimees/sport/138339.php)

Nagu pealkirjast näha, siis loomulikult risti. Vabandan.

On näha ,et Tartus võetakse asja päris tõsiselt. Aga ,kui Tammeka tahab Meistriliigas ,kas või mõnegi punkti saada siis on vaja ikka paar korralikku ja kogenud meest juurde osta ja treener tuleks minu meelest vanem ja kogrnum tuua.
Kui Narva sellist sitta mängu jätkab siis pole võimatu ,et Merkuur nad ahju paneb.

thierry
03.07.04, 19:21
Äkki soovib rootsi kunn rääkida oma tammeka treeneri vastu suunatud sümpaatia puudumisest ...:)

ROOTSI KUNN
03.07.04, 21:50
Originally posted by thierry

Äkki soovib rootsi kunn rääkida oma tammeka treeneri vastu suunatud sümpaatia puudumisest ...:)

Midagi isiklikku küll ei ole :) aga nagu ma juba mainisin on Eelmäel liiga vähe kogemusi ja autoriteeti .See on minu isiklik arvamus

lume
03.07.04, 23:46
Minu arust on Meelis siiani väga hästi hakkama saanud.
Ei viitsi praegu pikemalt jahuda,igaljuhul edu talle.

Amadeus
05.07.04, 14:40
Ega Meelis väga kehvasti ei ole tegutsenud kyll. Eelmise aasta esiliiga välja kukkujast on tehtud esiliiga yks liidreid. Eriti arvestadest, et Tammekat ymbritsevad tabelis vaid k6rgliiga klubide duublid.

ROOTSI KUNN
05.07.04, 14:50
Esmasp. 12 .juulil olen tööasjus Tartus ja juhuse tõttu on sel päeval vist ka Tammeka ja Levadi 2 mäng :) . Loodetavasti tuleb rohkesti ka publikut ja Levadia saab oma teise kaotuse.

norsk
06.07.04, 20:17
JK Dünamo - JK Tammeka 2:0.
Pealtnägijate sõnul oli esimesel poolajal ründavamaks pooleks Tammeka, kuid tartlaste rünnakud takerdusid enamasti Dünni \"kreekalikku\":D kaitsesse, eriti olevat silma paistnud nende libero. Peale vaheaega alustas aktiivsemalt Dünamo, tulemuseks ilus värav ristnurka 51. minutil. Järgnesid 20 minti mängu esimese poolaja stsenaariumi järgi, aga värava lõi taaskord Dünn. Peale seda oli mõlemal poolel veel võimalusi, ent võimalusteks need jäidki. Tammeka probleemiks tundus olevat just liberoga kaitse vastu mängimine. Samas jäi Dünni rünnak päris mitu korda tartlaste suluseisulõksu.

Eelnevat juttu ei tasu ülima tõe pähe võtta, aga enam-vähem sellise ülevaate sain ma telefonitsi staadionilt natuke aega tagasi.:)

ROOTSI KUNN
07.07.04, 13:04
No ,mis krt. siis nüüd lahti on ?

Amadeus
07.07.04, 15:04
Tundub, et Tammeka poisid on puhkust ikka tõsiselt võtnud ja puhanud nii , et maa must. Nüüd ei taha enam mäng meelde tulla. Nüüd pole muud kui et olgu Levadia võidetud või ma lähen Merkuuri leeri üle :D

Jux
07.07.04, 15:12
Äkki peaks Martin kirjutama vihase arvamuse Tartu Postimehesse Tammeka nõrkade esituste kohta :P Martin Pau kommentaar TÜ Rocki kohta läks korvpalluritele küll korda. ;)

bomb
07.07.04, 16:10
noh kuna 10 meeskonda on meistriliigas ja TVMK ja Levadia 2 pole sinna asja, siis peab tõdema, et sellel mõõna perioodil pole erilist tähtsust.

Amadeus
07.07.04, 16:17
Meeskonna sisu ja suhtumist näitavad just need mängud mis erilist tähtsust ei oma.

Aff
07.07.04, 16:23
Käisin seda Dünamoga mängu Sõle Staadionil ka vaatamas. Tammeka ründas ja kombineeris ilusasti terve mängu, pall oli vist üks 2/3 ajast nende käes. Paraku ei suutnud nad aga mingeid ohtlikke olukordi tekitada. Dünamo kaitse tegutses laitmatult, eriti tooks esile väravavahi mängu, kes oma julgete väljajooksudega Tammeka võimalustealged rahulikult likvideeris. Dünamo kontsentreerus kontratele, neil oli veel vast 3-4 superhead võimalust, kuid realiseerimisega oli raskusi, võiks öelda, et Tammekal oli lausa õnne, et niigi vähe said tappa. Ei aidanud neid ka kohtuniku poolehoid.
Erilist märkimist vajaks muidugi Sõle Gümnaasiumi väljaku olukord, no lühikest söötu seal täpselt mängida on küll võimatu.
Puhkus on vist Tammeka jah päris ära väsitanud, mängus hakkas kohe silma, et enamus mehi olid loiud ning uimased, teravus tartlaste mängus oli puudulik. Aga ikkagi oleks pidanud nad sellise satsi nagu Dünamo raskusteta ahju panema. See oli ikka täielik pullimeeste sats, enamus meestest on küll üsna tasemel, aga 2-3 meest olid suures ülekaalus ning vaikselt lonkisid oma koha peal. Ei tea kuda sellised küll esiliigas pallivad:sega3: Aga oma ruutmeetrise ala sees olid nad kunnid ;)

Egas midagi, küll Tammeka ka väravalöömise uuesti meelde tuletab. See mäng näitas, et palli nad hoida suudavad.

Vot! nii arvan siis mina.
:õlu:

Martin
12.07.04, 18:43
Kui Levadia mehed mängule saabusid, siis oli Tammeka juba palli lahti löönud ja mehed dushiruumi tagasi suundunud.

Kevad on ilus :P

Martin
12.07.04, 19:35
Megairw, väidetavalt on Pohlak kohtunikud Tammeka mängule tagasi käsutanud. Mäng toimub uuesti, täna. Kell 19, kui Tammeka sai kell 17.15 loobumisvõidu.

Klounid.

Amadeus
12.07.04, 19:42
täiesti nõus klounidega.

kas siis kui tee peal kiirust ületad ja sind peatatakse saaks äkki ka lihtsalt tagasi minna ja sama tee-jupi õige kiirusega läbida?

kes mul aja kulu kinni plekib? mitu korda peab ühte ja sama mängu vaatama????

Hellik
12.07.04, 19:46
Tammeka kodukat (http://www.jktammeka.ee/web/?id=850) uurides jäi silma järgmine lause: \"Jalgpalliklubi Tammeka eesmärgiks on läbi laiaulatuskliku noortetöö, noormängijate ja professionaalsete jalgpallurite arendamise ning jalgpallisõprade toetuse viia Tartu jalgpall Eesti paremikku\"

Hmm, see tuli kuidagi tuttav ette. Vaatasin siis Flora lehele ja seal on FCF missioonina kirjas: \"Läbi laiaulatusliku noortetöö, noormängijate ja professionaalsete jalgpallurite
sihikindla arendamise ning jalgpallisõprade toetuse viia Eesti jalgpall
maailma paremikku”.

Igatahes teeb mulle heameelt, et Tammeka on Flora näol leidnud endale väärika eeskuju :)
Edu neile! (ja seda 100 prossa irooniavabalt )

greenday
12.07.04, 21:18

Megairw, väidetavalt on Pohlak kohtunikud Tammeka mängule tagasi käsutanud. Mäng toimub uuesti, täna. Kell 19, kui Tammeka sai kell 17.15 loobumisvõidu.

Klounid.Persse küll, vaatan flora lehte ja tammeka mäng käimas. Ometi nägin oma silmaga kuidas tammeka poisid koju läksid. No täitsa kamm. Kurat ja põrgü, ma tahtsin seda mängu näha.

lume
12.07.04, 21:57
Vaatamata jamadele võitis Tammeka 1-0!!!!!!
Mis seal Tartus siis toimus?

Martin
12.07.04, 22:05

Vaatamata jamadele võitis Tammeka 1-0!!!!!!
Mis seal Tartus siis toimus?

Päris vahva mäng oli mõlemapoolsete võimalustega. Oma debüüdi tegi Tammeka eest ka Taavi Vellemaa, kes Tartu Postimehe esiküljelgi olnud.

Kahju, greenday, et sa ei näinud, heast mängust jäid ilma :)

Amadeus
12.07.04, 22:14
Päris kena mäng oli jah, kuigi Tammeka kaitses tekkis kohati täiesti arusaamatuid situatsioone, eriti viimase 10 minuti sees.
Vellemaa tegi küll päris eduka debüüdi. tekitas mitu huvitavat olukorda ja ei lasknud ühtegi palli niisama ilma võitluseta välja.
Tempo oli mängul siiski jupp maaad madalam kui kõrgliigas, nii et arenguruumi peaks jaguma.

greenday
12.07.04, 22:24
Tõe huvides Vellemaa ei teinud esiliiga debüüti, ta sai eelmine hooaeg ka mängu minu mäletamist mööda.

Ono
12.07.04, 22:33
Originally posted by greenday

Tõe huvides Vellemaa ei teinud esiliiga debüüti, ta sai eelmine hooaeg ka mängu minu mäletamist mööda.

Minu mäletamist mööda sai ta mõni minut väljakul oldud Esteli vastu eelmine aasta, võin ka eksida.

Martin
12.07.04, 22:46
Nojah, siis minu kala, ma sellest hooajast ei mäletanud. Arvasin seega, et varem ka ehk polnud.

Martin
12.07.04, 22:49
Ahjaa!

Et te kõik ikka teaksite. Tammeka mängu filmis täna Alo-TV täiesti korraliku kaameraga tõstuki pealt ja kommenteerija oli meie enda Mihkel ehk asdf :)

WORD!

Tartu - Eesti jalgpalli pealinn. Ainuke koht, kus publik natukenegi käib ja vutt teles kah :)

greenday
12.07.04, 22:58

Ahjaa!

Et te kõik ikka teaksite. Tammeka mängu filmis täna Alo-TV täiesti korraliku kaameraga tõstuki pealt ja kommenteerija oli meie enda Mihkel ehk asdf :)

WORD!

Tartu - Eesti jalgpalli pealinn. Ainuke koht, kus publik natukenegi käib ja vutt teles kah :)Oo jess, nii et on lootust et ma seda mängu näen veel?!

sicmic
12.07.04, 23:07

Ahjaa!

WORD!

Tartu - Eesti jalgpalli pealinn. Ainuke koht, kus publik natukenegi käib ja vutt teles kah :)

Jaa, au ja hiilgus Suurele Mihklile! Ja muidugi eeskujulikule Tartule ka!;)

marekfänn
13.07.04, 00:34
Leidsin selle hooaja võistlusmäärustikust sellise punkti.

Juhul kui Meistriliiga võistkonna duubelvõistkond osaleb Esiliigas sama klubi nime all (s.o niinimetatud II võistkonnana), siis litsentseeritakse see võistkond ainult koos Meistriliiga klubiga ja sellele esitatavate nõuete alusel ning see võistkond ei saa tõusta Meistriliigasse. Meistriliigasse tõusmise aluseks saab sellisel juhul esiliiga lõpptabel, kus Meistriliiga klubi II võistkonna kohta ei arvestata. Kui Meistriliigasse litsentseeritud klubi I võistkond langeb Esiliigasse ning mängib järgmisel hooajal Esiliigas ja II võistkond jääb Esiliigasse püsima, siis langeb II võistkond Esiliigast välja sõltumata saavutatud kohast.

Kuidas sellest aru saada? Kas praeguse tabeliseisu juures pääseks Tammeka otse meistriliigasse (eeldades muidugi, et litsentseerimistingimused suudetakse täita), või tuleks minna üleminekumängudele peale Pärnu Tervist? Ilmselt sõltub see sellest, kas Tervis litsentseeriti koos Floraga ja vaid Florale esitatavate nõuete alusel. Küsikski, et kas keegi teab, kas Tervis litsenseeriti koos Floraga või eraldi? Võimalik muidugi, et ma olen ka terminist \"sama klubi nime all\" täiesti valesti aru saanud, aga ka selle kohta võite siis parandavaid märkusi teha.

Martin
13.07.04, 00:46
Tervisel on väidetavalt eraldi. Seega peab võitlema ise ja praegu otse ei saa.

marabella666
13.07.04, 11:28
Täpselt, ka mina olen niimoodi asjast arusaanud. Kui Tervise nimi oleks Flora 2, siis ei saaks ta ainult meistriliigasse tõusta.

Amadeus
13.07.04, 11:36
Noh kui järgmisest aastast on 10 meeskonda nii kõrg kui esiliigas, siis ei ole Tammekal ka vaja ylemineku mänge mängida. Ilmselt on seda vaja hoopis Kuressaarel teha. Muidugi kui need jutud 10sest liigast ikka teoks saavad. Sel juhul saavad ülemineku mängud üleüldse mõnevõrra teistsugused olema. Ilmselt ei tohiks siis ühegi liiga viimane otse välja kukkuda, vaid peaks ka ülemineku mänge.

Ono
15.07.04, 04:06
Järgmine aasta tulevad toredad saunad. :r66m2:

Martin
17.07.04, 12:00
Tammeka vutipoisid tõid Hispaaniast esikoha (http://www.postimees.ee/170704/tartu_postimees/139416.php)

Lisaks pressikas:
1.-4. juulini osalesid JK Tammeka 1990. ja 1993. aastal sündinud noored turniiril Põhja-Rootsis Piteös, kus erinevates vanuseklassides osales kokku 729 võistkonda. 1990. aastal sündinud noormehed, keda treenib Arnold Jädal, jäid pidama veerandfinaalis. Aare Laasi juhendatav 1993.
aastal sündinud poiste võistkond jõudis aga finaali, olles raskes poolfinaalmängus 1:0 parem Venemaa klubist Smena. Finaaliks tartlastel jõudu ei jätkunud ja nii tuli alla vanduda Sipsile 1:2.

\"Osalesime Piteös turniiril viiendat aastat. Eelmisel korral saime 1993. aastal sündinute seas 1. koha, seekord ei jätkunud finaaliks jõudu, sest see oli meil sel päeval kolmas mäng,\" sõnas treener Aare Laas.

6.-10. juulini osalesid 1990. ja 1993. aastal sündinud poiste võistkonnad turniiril Östersundis, kuhu oli erinevates vanuseklassides kohale sõitnud 233 esindust. 1990. aastal sündinud poisid jõudsid
finaali, kus kaotasid penaltitega kohalikule võistkonnale. 1993. aastal sündinud poisid, kes mängisid Östersundis aasta vanemate vastu, kaotasid kaheksandikfinaalis lisaajal kuldse väravaga.

PLUSS!
Tammeka noored pääsesid Nike Cup Baltikumi lõputurniirile.

Tartu noortetöö elab küll kenasti.

bomb
17.07.04, 13:18
Tammeka on vaatan, et ahvinud meie ideed, ning kohe ka üritab üle trumbata ning vaatan, et Alo tv pidi olema suvepuhkusel ning meie jalgpallisspektrit see tõttu enne septmbrit ei näe aga tammeka üritab nüüd üle trumbata kasutades veel tõstukit.

Jux
17.07.04, 13:41
Originally posted by bomb

Tammeka on vaatan, et ahvinud meie ideed, ning kohe ka üritab üle trumbata ning vaatan, et Alo tv pidi olema suvepuhkusel ning meie jalgpallisspektrit see tõttu enne septmbrit ei näe aga tammeka üritab nüüd üle trumbata kasutades veel tõstukit.

Minu arust on see väga super, et kaks Tartu klubi üritavad võimaluste piires enda populaarsust kasvatada ning oma esitusi ka teleekraanile paisata. Konkurents on edasiviiv jõud ning mul kui aktiivse vutisõbrana on hea meel, et Tammeka üritab veelgi paremat kvaliteeti vaatajaile pakkuda.

Sa, Bomb, aga ära põe, võta oma kamraadid kaasa, mine Rüütli jutule ning lennake kasvõi kahe tõstukiga järgmisele mängule kohale! ;)

bomb
17.07.04, 13:59
noh tõstuk ja pluss kvaliteetsem kaamera tähendab, et mingisugused resurid lähevad sinna saate tegemiseks.

Ono
17.07.04, 14:30

noh tõstuk ja pluss kvaliteetsem kaamera tähendab, et mingisugused resurid lähevad sinna saate tegemiseks.

Hakkad rahastajast selle enda nalja jaoks otsima siis. :)

bomb
17.07.04, 16:23
Ei aga on näha, et Tammeka ei suutnud kadedust varjata ja tegid ka oma saate ja loomulikult nii võimsate vahenditega kui võimalik ja see nali oli tammeka ülekandele eeskujuks, sest ma ei usu, et see tammeka idee on hakata saadet tegema ma tegelt arvasin juba ammu, et Tammeka reageerib sellele ( kindlasti mõjus Postimehe Smovi artikkel) ning seda laususin isegi mõnedele jalgpallisõpradele aga üht asja võin julgelt öelda kui hea saate Tammeka ka ei teeks, kui võimsaid vahendeid ta selle jaoks ei kasuta (prohvikaamerad näiteks) On Merkuur Tartus (sest Eestis Maardu Levadia näitas Maardu TV juba ammu taolisi saateid: Uno Tutk nii rääkis talvel sellest, kui küsisin jalgpalli Liidu reaktsioon saatele) ESIMENE jalgpalli meeskond, KES LÄKS TELEVISOONI, aga esimese spordiklubi ja spordiala au kuulub ikka Tartus korvpalliklubi Ülenurmele, kes murdis kohalikku televisooni juba aastaid enne jalgpalli aga siit müts maha Tartu korvpalli tegelaste eest.

asdf
17.07.04, 16:31

Ei aga on näha, et Tammeka ei suutnud kadedust varjata ja tegid ka oma saate ja loomulikult nii võimsate vahenditega kui võimalik ja see nali oli tammeka ülekandele eeskujuks, sest ma ei usu, et see tammeka idee on hakata saadet tegema ma tegelt arvasin juba ammu, et Tammeka reageerib sellele ( kindlasti mõjus Postimehe Smovi artikkel) ning seda laususin isegi mõnedele jalgpallisõpradele aga üht asja võin julgelt öelda kui hea saate Tammeka ka ei teeks, kui võimsaid vahendeid ta selle jaoks ei kasuta (prohvikaamerad näiteks) On Merkuur Tartus (sest Eestis Maardu Levadia näitas Maardu TV juba ammu taolisi saateid: Uno Tutk nii rääkis talvel sellest, kui küsisin jalgpalli Liidu reaktsioon saatele) ESIMENE jalgpalli meeskond, KES LÄKS TELEVISOONI, aga esimese spordiklubi ja spordiala au kuulub ikka Tartus korvpalliklubi Ülenurmele, kes murdis kohalikku televisooni juba aastaid enne jalgpalli aga siit müts maha Tartu korvpalli tegelaste eest.

Bomb, mulle tundub praegu, et hoopis sina ei suuda kadedust varjata, sest Tammekal oli parem kaamera ja tõstuk.

Miks sa üldse neid kahte asja võrdlusesse sead? Miks sa arvad, et Tammeka tahab või tahtis sinu Merkuuri saadetega konkureerida? Ma saan aru, kui nemad oleks selle küsimuse tõstatanud või hakanud hooplema, et neil oli parem saade, aga selle teemaga tulid välja hoopis sina. Ja nagu eelpool mainitud: konkurents on ainult positiivne nähtus.

Ei ole vaja otsida vastasseisu asjas, kus seda ei ole.

Minu meelest on tore, et kohalik telekanal kohalikke jalgpallivõistlusi üle kannab. Nii see peabki olema! :)

P.S Bomb, Postimehes töötab Martin Šmutov, mitte Smov.

bomb
17.07.04, 16:49
Vabandan Martini ees, et kogemata tema nime kiiruga valesti kirjutasin. Sest eksimine on inimlik aga seda oli juba arvata, et Tammeka plaanib ka midagi televisiooni saadet teha. See et neil on paremad võimalused ei kurvasta mind loomulikult ma ei varja seda, et sooviks ka selliseid võimalusi aga mis tuleb leppida olukorraga ja meelde tuletama Ilmar Raagi loengut (kus käisin) kuidas väheste ressursidega teha televisiooni.:kaval:

v6hiv66ras
17.07.04, 22:47
Mõni mõis kes, esimesena tegi. Kuna seda mängu teles näha saab?

asdf
17.07.04, 23:47
Originally posted by v6hiv66ras

Mõni mõis kes, esimesena tegi. Kuna seda mängu teles näha saab?

Laupäeval kell 10 oli, pühapäeval ja esmaspäeval on kell 18.

ROOTSI KUNN
23.07.04, 23:45
Tundub ,et Tammeka on jälle oma mängu leidnud ja Konsalt ilus kübararatrikk. Huvitav ,kas praeguse vormi juures saadakse Meistriliiga viimasele ehk siis Lootusele vastu. Praeguse seisuga on enam ,kui selge ,et järgmisel hooajal mängvad Meistriliigas kaks Tartu klubi. Kui klubide arv suureneb siis võib eeldada ,et tabeli teises pooles läheb päris kõvaks rebimiseks. Hea oleks näiteks Tartu ja Pärnu vastasseisu näha. Kindlasti tooksid sellised kohtumised mõlemas linnas ka rohkesti publikut tribüünidele.
Igatahes loodame ,et ükskord nii ka juhtub. :)

bomb
24.07.04, 10:05
Noh vaatame, suure tõenäosusega tammeka hakkab mujalt mängijaid hankima. Kuskil kuulsin Gruznovi siirdumist nende ridadesse jne. Usun seda, et Tammekaga juhtub see mis Pärnu levadiaga meistriliigas.

skint
24.07.04, 23:31

Usun seda, et Tammekaga juhtub see mis Pärnu levadiaga meistriliigas.

Hmmm, mis siis selle Pärnu Levadiaga seal juhtuski??

Karla
24.07.04, 23:34
juhtus see etlPärnu Levadia kogus hooaja peale ainult 8 punkti.

thierry
25.07.04, 14:55
Kuskil kuulsin Gruznovi siirdumist nende ridadesse jne.

Einoh ma arvan ka, et Gruznov tahab meeskonda kus töö toimub eesti keeles, mitte merkuuri kus on ainult 2 eestlast ja enamus punti on sisse toodud narvast:)

Bombi eelnevate postituste peale ütleks veel seda ka, et see mees on kohe kindlasti üks paremaid, kui mitte parim, eesti jalgpallimaastiku tundja :D :D

Tihane
25.07.04, 18:41
Originally posted by saar

juhtus see etlPärnu Levadia kogus hooaja peale ainult 8 punkti.

no lootusest oleks siis ju 3 punkti võrra parem :D

Amadeus
26.07.04, 16:25
Gruznov on küll viimane mees keda Tammeka endale tahaks. Tammeka ei ole üldse eriti silma paistnud mängijate sisseostmisega. Pigem just tugeva noortetööga. Usun ja loodan et nad jäävad sellele teela ka edaspidi. Vaadates Transis toimuvat mõtleks ma klubijuhina kindlasti kaks korda enne kui sealt üldse kedagi värbama asuks. Ja p\'äris kindlasti ei juhtu Tammekaga seda mis juhtus Pärnuga. Pärnuga juhtus nimelt see, et nad liitusid Levadia süsteemiga. Ja ma ei usu et Tammeka kellegi duubliks tahaks hakata. Nad on selleks liiga ambitsioonikad. Pealegi nopiti Pärnu meeskonnast võtme mängijad välja ja sellest oli tingitud ka nende mängutaseme langus. Tammeka jällegi ilmselt kõrgliigasse saades vaataks pigem ringi täienduste järgi kui kedagi meeskonnast välja laseks. Aga ilmselt pole neil sellekski enam vajadust. Noortetöö on vilja kandnud ja igas liinis on neil olemas kindlad tegijad ja korralikud varumehed. Lisaks on nad kõik alles noored kel parimad mängija aastad alles ees

skint
26.07.04, 16:35

Gruznov on küll viimane mees keda Tammeka endale tahaks. Tammeka ei ole üldse eriti silma paistnud mängijate sisseostmisega. Pigem just tugeva noortetööga. Usun ja loodan et nad jäävad sellele teela ka edaspidi. Vaadates Transis toimuvat mõtleks ma klubijuhina kindlasti kaks korda enne kui sealt üldse kedagi värbama asuks. Ja p\'äris kindlasti ei juhtu Tammekaga seda mis juhtus Pärnuga. Pärnuga juhtus nimelt see, et nad liitusid Levadia süsteemiga. Ja ma ei usu et Tammeka kellegi duubliks tahaks hakata. Nad on selleks liiga ambitsioonikad. Pealegi nopiti Pärnu meeskonnast võtme mängijad välja ja sellest oli tingitud ka nende mängutaseme langus. Tammeka jällegi ilmselt kõrgliigasse saades vaataks pigem ringi täienduste järgi kui kedagi meeskonnast välja laseks. Aga ilmselt pole neil sellekski enam vajadust. Noortetöö on vilja kandnud ja igas liinis on neil olemas kindlad tegijad ja korralikud varumehed. Lisaks on nad kõik alles noored kel parimad mängija aastad alles ees

Sellega võiks enam-vähem kokku võtta minu eelneva küsimuse mõtte...

ROOTSI KUNN
26.07.04, 17:36

Sul on õigus ,et Transist ja muudest venelaste klubidest vaevalt kedagi ostetakse ,kuid tugevdama peaksid nad end kindlasti. Ainult oma kasvandikega on võimatu tippu tõusta. Ma ei usu ,et Tammekat rahuldab Meistriliigas viimane või eelviimane koht ,kuigi esimesel aastal jääb eesmärgiks ilmselt ikkaga liigasse jäämine.
Pärnu probleem on see ,et seal ei ole kedagi ,kes asja kätte võtaks ja raha leiaks . Klubidel puudub üksmeel. Mängijad leiab küll ,ma arvan. Levadia leidis võimaluse ,kuid samas ka võttis ,mis talle meeldis ja klubi ütles lõpuks töösuhte üles.

Martin
28.07.04, 01:24
Et siis paarislehekülg Tammeka Cupist.

Panen kolmapäeva hommikul kunagi .pdf versioonis ka lehe üles, sest osad elemendid on nii puudu - näiteks suur arvamusrubriik, kus räägivad Piiroja, Kasimir, Kannik, Meerits, Tiidus ja Konsa Tammeka Cupist ja Eesti noortetööst. Tiiduse osad arvamused on ka esimeses lingitud loos, kuid mitte täielikult.

Kuid seniks:
Vutipoiste armee lööb palli veerema (http://www.postimees.ee/280704/tartu_postimees/140350_1.php)
Korralike muruväljakute puudus piirab Tammeka Cupi arengut (http://www.postimees.ee/280704/tartu_postimees/uudised/140349.php)

Martin
28.07.04, 11:15
Lubatud paariskülg Tammeka Cupist (http://www.hot.ee/treix/tammeka2.pdf)

Kommentaarid kah teretulnud. Tammeka karika ülevaade/kokkuvõte peaks olema esmaspäeval tervel küljel. Vot selline idee siis.

Jyrka
28.07.04, 20:41
Huuhuu, keda huvitab laste jalgpall?

Amadeus
28.07.04, 21:56
Originally posted by Jyrka

Ilmselt inimesi keda huvitab eesti jalgpalli tulevik

lennu
29.07.04, 02:18
Originally posted by Jyrka

Eeskätt mängijaid ehk lapsi edid, nende vanemaid, sõpru-tuttavaid jne, nende treenereid, jalgpalliklubisid, talendiotsijaid, sponsoreid jne jne jne

Martin
02.08.04, 14:41
Vutipoisid panid kaasaelajate närvirakud ja hääle proovile (http://www.postimees.ee/020804/tartu_postimees/sport/140727.php)

Artikli juures olevad arvamused, mida lingi läbi lugeda ei saa, küll aga lehest oleks võimalik. PDFi ei haknud üles saatma sellel korral:
Rauno Kiisk, Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi haldusjuht
Tartu Ülikool on poistega küll rahul, sest nad on meie staadionil väga kenasti toimetanud ja isegi prahti pole maha jäetud. Seega on meie ja Tammeka koostöö on väga hästi sujunud.
Kui ma ise mänge jälgisin, siis oli tõeliselt vahva vaadata, kuidas noored nii agaralt palli taga ajasid ja isegi pärast suuri kaotusi jäi neil veel sära silma.
Kergejõustiklased pole seni pretensioone esitanud, kuid näiteks Aleksander Tammert ei saanud Tammeka Cupi ajal muidugi suurel väljakul harjutada ja harjutusväljak jääb tema jaoks kitsaks.

Romet Pastak, FC Elva 5-aastane vasakäär
Hästi tore turniir on ja ma olen väga rahul, sest lõin kaks väravat ja meeskonnaga saime kolmanda koha. Suuremate poistega on natuke raske mängida, sest ma olen nendest väiksemat kasvu ja nad on minust tugevamad. Tavaliselt saan aga nendega hakkama küll.

Anne Tamm, lapsevanem
Turniir meeldib küll väga, sest siin õpivad poisid küll rohkem kui trennis. Kui poisid omaenda trennikaaslaste vastu mängisid, siis oli ehk võitlus veidi väiksem, kuid võõrastele armu ei anta.

Ginta Pece, lätlannast kohtunik
Põhimõtteliselt mulle sellised turniirid meeldivad, sest siin on hea korraldus ja nii kohtunikud kui ka mängijad saavad häid kogemusi. Just enne Tartusse tulekut vilistasin Soomes ja tundub, et Tartus on mängijate tase kõrgem. Soomes on vist rohkem selliseid tavalisi tänavalt võetud poisse ja tundub, et Tartus rõhutakse rohkem tulemusele.

Martin
06.08.04, 23:12
Tammeka pani täna siis Eesti koondisele liikmetele (2 meest algrivistusest pole koondises olnud) ära 2:1. Päris lahe mäng oli auslt öeldes. Post sai mölisemise eest kaks kollast (Flora sündroom?) ja Tammeka võttis teenitult võidu.

Üldiselt oli ka põnev mäng. Olen rahul.

mikc
06.08.04, 23:20

Tammeka pani täna siis Eesti koondisele liikmetele (2 meest algrivistusest pole koondises olnud) ära 2:1. Päris lahe mäng oli auslt öeldes. Post sai mölisemise eest kaks kollast (Flora sündroom?) ja Tammeka võttis teenitult võidu.

Üldiselt oli ka põnev mäng. Olen rahul.

Post lihtsalt tunnetab staariseisust( missugust?)

Ono
07.08.04, 11:06
Mängus paistis enim silma suurepärane koondislane Ott Reinumäe, kes oli väga silmapaistev oma 1987 sünniaastaste meeskonnakaaslaste seas.

siim s
07.08.04, 14:41
tõesti! Ott Reinumäe, no comments. mulle tõesti pähe ei mahu kuidas see tüüp koondises mängida sai. tammeka keskvälja tegijad olid oti-poisist ikka kõvasti üle, sellised \"koondislased\" nagu Mark Orav ja Ott Meerits. krt ma ütlen, Meerits, kellel tõesti vägilase kasvu ei ole, mängib umbes 10x paremini kui reinukas.

ei saa üldse aru mis seal eesti koondises toimub. ma ei usu elu sees, et kogu eesti liiga peale ei olnud reinukast paremat meest leida. reinukas on tõesti üks selliseid mängijaid keda lihtsalt ei saa jalgpalluriks nimetada, toob ainult häbi mängule.

Eikki
09.08.04, 14:48
Originally posted by siim s

tõesti! Ott Reinumäe, no comments. mulle tõesti pähe ei mahu kuidas see tüüp koondises mängida sai. tammeka keskvälja tegijad olid oti-poisist ikka kõvasti üle, sellised \"koondislased\" nagu Mark Orav ja Ott Meerits. krt ma ütlen, Meerits, kellel tõesti vägilase kasvu ei ole, mängib umbes 10x paremini kui reinukas.

ei saa üldse aru mis seal eesti koondises toimub. ma ei usu elu sees, et kogu eesti liiga peale ei olnud reinukast paremat meest leida. reinukas on tõesti üks selliseid mängijaid keda lihtsalt ei saa jalgpalluriks nimetada, toob ainult häbi mängule.

Traktorist nagu tal hüüdnimi on ;)

ethan
09.08.04, 15:04

Siim Sarv oled või? Eriti spetsialistid meil siin ikka.

ROOTSI KUNN
09.08.04, 21:00

Mis see Reinumäe sind segab? Mees mängib nagu oskab ja pole ta nii vilets midagi. Ja sinu haukumine siin on pigem häbiplekk Tammeka fännidele ,kui sa sedagi oled.

ROOTSI KUNN
13.08.04, 17:05
Tänast Tammeka mängu vilistab Maaren Olander!!!!! Kas ta enne ka esiliigat on vilistanud? Lähen igatahes Ajaxi staadionile vaatama. Mitte Maareni pärast muidugi.:P

Karla
13.08.04, 20:09
Tammeka sai ajax esteli käest 3-2 kotti.

lume
13.08.04, 21:57
Originally posted by ROOTSI KUNN

Tänast Tammeka mängu vilistab Maaren Olander!!!!! Kas ta enne ka esiliigat on vilistanud? Lähen igatahes Ajaxi staadionile vaatama. Mitte Maareni pärast muidugi.:P

Vilistanud ta vist pole ,kuigi mine sa tea.
Küll on ta olnud äärel.Ei tahaks kommenteerida tema kohtunikuoskusi,aga arvan et köögis või teatud elutoas on ta tunduvalt osavam.

ROOTSI KUNN
14.08.04, 08:19
Oligi Olanderil Esiliiga debüüt. Esimesel poolajal vilistas hästi aga teisel ,kui õige mäng käima läks siis hakkas pabistama ja kergelt tuli just Ajaxi pennal. Üldiselt võis rahule jääda. Eelmäe ajas see pennal muidugi närvi ja veel oli üks moment ,kus pall kukkus Ajaxi väravasse aga Olander ei lugenud ,sest vilistas vv ründamise. Väga kaheldav otsus ,pigem oli värav. Ei tea ,minu meelest võiks Eelmäe vähe soliidsemalt käituda ajas ise ka omi mängijaid närvi seal platsi ääres karjumisega. Ma saan aru ,et elad kaasa aga treeneri asi pole seal oma emotsioone näidata vaid mängu jälgida ja pärast rahulikult analüüsida.
Tammeka oli muidugi kõvasti üle aga ,kui ei õnnestu siis pole midagi teha. Ajax mängis targalt . Järgmises mängus võib Tammeka neid vabalt 5-0 võita.

Neo
14.08.04, 16:08
Oi ma siis ostan kohe hooaja kaardi ära ja siis ostan veel fännisalli ja mütsi ... Tammeka hakkab kindlasti seal jubedalt lammutama neil on ju Eesti parimad noored, kes on õppinud niivõrd heatasemeliste treenierite all ....järgime hooaeg peaks Eelmäe peale ajaxi vastu peksa saamist ta lahti laskma ja Avo Sarapi asemele võtma. Viimane onh ju mega tark TYYP no vaadake millised geniaalseid kommentaare ta jagas TV-s :хnnelik:

greenday
14.08.04, 22:12
Algselt postitas Neo

Oi ma siis ostan kohe hooaja kaardi ära ja siis ostan veel fännisalli ja mütsi ... Tammeka hakkab kindlasti seal jubedalt lammutama neil on ju Eesti parimad noored, kes on õppinud niivõrd heatasemeliste treenierite all ....järgime hooaeg peaks Eelmäe peale ajaxi vastu peksa saamist ta lahti laskma ja Avo Sarapi asemele võtma. Viimane onh ju mega tark TYYP no vaadake millised geniaalseid kommentaare ta jagas TV-s :хnnelik: Esimene postitus ei tulnud kõige paremini välja või mis?

siim s
17.08.04, 00:57
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Mis see Reinumäe sind segab? Mees mängib nagu oskab ja pole ta nii vilets midagi. Ja sinu haukumine siin on pigem häbiplekk Tammeka fännidele ,kui sa sedagi oled.

kas sul lugemisoskusega probleeme? ei, reinumäe mind liigas mängides ei sega aga kui ta eesti eest mängides ikka eriti haledalt margi täis teeb - no sellisel juhul ikka segab küll. idee-kohaselt peax rahvusmeeskond koosnema parimatest mängijatest keda leidub. siis sinu arust reinukas on nende parima 11 seas?? või oli?

ja tundub, et isiklikud solvangud sinu suult on väga kerged tulema kui keegi florat ja/või floorakatest koosnevat koondist ning selle korraldust kritiseerib. muidugi saan aru, et oled oma suures flora/pohlaku armastuses täielikult reaalsus taju kaotanud. siiski võiks nagu ükskord aru saada, nagu pohlak juba sai, et seda sorti jalgpalli monopol ei vii kuhugi.

ning kriitikat tasuks ka võtta nagu mees, mitte nagu mingi seksuaalselt frustreeritud teismeline.

PS! ma ei pea ennast tammeka fänniks. kui oleks siin avatar \"Tartu Jalgpall\" valiksin selle

Arx07
17.08.04, 13:05
reinumäe on vähemalt noor ja võiks areneda veel aga see tase mis praegu tal on ...0

simmo
04.09.04, 03:24
Tammeka - Kuressaare väravad:
http://www.jktammeka.ee/video/2608_Tammeka_Kuressaare.avi

malagar
04.09.04, 14:44
Algselt postitas Arx07

reinumäe on vähemalt noor ja võiks areneda veel aga see tase mis praegu tal on ...0

Võib areneda teoorias aga praktikas olen nõus kihla vedama et ei arene see raibe kuhugi :)
Kui muidugi just taandarengut ei tule

simmo
09.09.04, 19:36
Vasta õigesti viiele küsimusele ja võida endale Tammeka fännisall!

http://www.jktammeka.ee/web/?id=4342

Martin
13.09.04, 17:15
Need 2 lugu (Tartu Postimehe paariskülg 2. septembrist, kui ma juba Portugalis peesitasin) pole vist siit veel läbi käinud.

Tammeka valmistub Tartusse jalgpallikompleksi ehitama (http://www.postimees.ee/020904/tartu_postimees/143356_1.php)
Arstid peavad oluliseks mitmekesist treeningut (http://www.postimees.ee/020904/tartu_postimees/sport/143357.php)

Ja paarislehekülje PDF, kus kõik koos ja lisaelemendid samuti juures. (http://www.hot.ee/treix/tammeka3.pdf) Nagu ikka.

ROOTSI KUNN
13.09.04, 18:29
Algselt postitas Martin

Need 2 lugu (Tartu Postimehe paariskülg 2. septembrist, kui ma juba Portugalis peesitasin) pole vist siit veel läbi käinud.

Tammeka valmistub Tartusse jalgpallikompleksi ehitama (http://www.postimees.ee/020904/tartu_postimees/143356_1.php)
Arstid peavad oluliseks mitmekesist treeningut (http://www.postimees.ee/020904/tartu_postimees/sport/143357.php)

Ja paarislehekülje PDF, kus kõik koos ja lisaelemendid samuti juures. (http://www.hot.ee/treix/tammeka3.pdf) Nagu ikka.

Lugesime ,lugesime. Tammeka ilusad plaanid tevad rõõmu. Klubil on ambitsioone ja eesmärk kuhu poole liikuda. Lodame ,et ka tegemistest asja saab.:lahe: Palju jõudu ja raha!!

ROOTSI KUNN
17.09.04, 10:00
Üle pika aja saab täna õhtul Tallinnas Tammeka mängu näha ,kui Mini Arenal kell 20.00 kohtutakse Fanera duubliga. Ennustusest juba ammu enam osa ei võta ,kuid selle mängu tulemuseks pakun 2-1 Tammekale.:)

Jaak
17.09.04, 10:04

Üle pika aja saab täna õhtul Tallinnas Tammeka mängu näha ,kui Mini Arenal kell 20.00 kohtutakse Fanera duubliga. Ennustusest juba ammu enam osa ei võta ,kuid selle mängu tulemuseks pakun 2-1 Tammekale.:)

Kusjuurse tänane võit kindlustaks 101% ka meistriliigasse pääsu. Kuigi, jah, seellest ilma jäämine on niigi pea võimatu juba!

U2
17.09.04, 22:38
Keegi äkki teab kuidas mäng läks?

Karla
17.09.04, 23:15
FC TVMK II TALLINN – JK TAMMEKA TARTU 1:1 (1:1)

Amadeus
19.09.04, 20:08
ei tuld välja see kindlustamine neil. nüüd peab ikka veel mõned punktid noppima enne kui saab ennast täiesti lõdvaks lasta.

budu
27.09.04, 18:47
tammekal siis koht meistriliigas käes.vahepeal ei teadnud keegi midagi tartu jalgpallist aga nüüd juba siis 2 meeskonda kõige kõrgemas.

Amadeus
27.09.04, 18:52
Noh nüüd siis lõpuks on selle teema pealkiri ka asjakohaseks saanud :D
Edu kõrgemas seltskonnas.

ROOTSI KUNN
27.09.04, 21:46
No ,kui nüüd Tartusse veel korraliku(d) staadioni(d) saaks ja mõlemad klubid vähemalt medaleid nooliks siis võiks juba siseriiklikult fännireise organiseerida:D Ja Tartu saab kindlasti päris ohtlik pirkond olema .Võrdleks Belgradiga ,kus linnas on kaks võimu . Üks on Partizani ja teine Red Stari fännide käes.
Mina Flora särgis ei julge varsti üldse Tartusse tulla. :D

kaigas
28.09.04, 00:19
usun et j2rgmine publiku rekord tuleb just siis kui tammeka ja merkuur m2ngivad:kaval: ei j6ua 2ra oodata:kaval: kuigi natukene pooldan merkuuri ei ole ka midagi hullu kui tammeka v6idab sest peaasi et tartu v6idab:D

malagar
28.09.04, 03:06

No ,kui nüüd Tartusse veel korraliku(d) staadioni(d) saaks ja mõlemad klubid vähemalt medaleid nooliks siis võiks juba siseriiklikult fännireise organiseerida:D Ja Tartu saab kindlasti päris ohtlik pirkond olema .Võrdleks Belgradiga ,kus linnas on kaks võimu . Üks on Partizani ja teine Red Stari fännide käes.
Mina Flora särgis ei julge varsti üldse Tartusse tulla. :D

Noh Pole meil siin tartus Florakatel miskit karta kui ehk mõned fruktid välja arvata . Tegelikult võiks üldse vaadata milliseid Florakaid Tartusse lasta - viimase Merkuuri _flora mängu ajal jäid valusalt silma grupp Flora toetajaid , kes loopisid valimatut roppu sõimu igas suunas kuhu aga sülg pritsis . Kaasa elamine on üks asi aga valimatu ropendamine ja haige teksti suust välja ajamine ei sobi . Asja kurb iroonia on see et Merkuuri venelastest fännid olid väga rahulikult ja mingeid Bljääte ei lennand aga oma klubile tegid nõmedate ja rahvuslikule vaenule rõhuvate kommentaaridega häbi just joomased Flora kraaded , kes pahatihti on kanged teistele etteheiteid tegema .

ROOTSI KUNN
28.09.04, 11:16
Tean hästi ,kes need jauramid olid :) ja olen üldiselt Malagariga nõus ,igal asjal on piir ,muidu võib kaasaelamine vastupidise efekti saavutada.:oih:

Amadeus
28.09.04, 11:47
Tammekal nüüd jälle üks sparringu partner vähem. ega siis koduse konkurendiga ei saa enne hooaega kontrollida ju vormi. tuleb ilmselt kah hakata läti, leedu ja soome poole rohkem vaatama.

gaskoff
24.10.04, 17:57
Täna siis supertulemused Tallinnast Tammeka fännidele!
Nimelt Levadia II kaotas Kurgedele 1:2 ja Tammeka võitis samas Dünamot 6:1. Seega Kahe esimese vahe 2 punkti ja viimases voorus omavaheline mäng. Kui hooaja keskel tundus, et Levadia on kindel võitja ja rabelemine käib teise koha pärast, siis nüüd on Tammekal väga hea võimalus liiga kinni panna.
Igatahes järgmine nädal saab näha, mäng teatavasti Tartus ja loodetavasti koguneb lõpplahendust vaatama ka vääriline hulk publikut.
Samas on Tammekal võimalus ka kolmandaks langeda nii et motivatsiooni peaks kindlasti jätkuma.

Amadeus
25.10.04, 11:58
Samas võib Levadia saata mängima pool oma põhikoosseisus mängivatest meestest, sest mäng Floraga enam midagi ei paku, aga mõlemad liigad võita oleks ju ikka tore. Seega kolm põhikoosseisu meest pluss Pari, Ratnikov, Purje, Mitt kes kõik viimasel üleminekute ajal duublisse registreeriti. Arvan et Levadia võtab seda viimast mängu ehk tõsisemalt kui arvatakse.

Jaak
25.10.04, 12:18
Algselt postitas Amadeus

Samas võib Levadia saata mängima pool oma põhikoosseisus mängivatest meestest, sest mäng Floraga enam midagi ei paku, aga mõlemad liigad võita oleks ju ikka tore. Seega kolm põhikoosseisu meest pluss Pari, Ratnikov, Purje, Mitt kes kõik viimasel üleminekute ajal duublisse registreeriti. Arvan et Levadia võtab seda viimast mängu ehk tõsisemalt kui arvatakse.

Ei usu, et neile esiliiga võit tähtsam on,kui võimalus hooaja lõpus, meistrina, veelkord Florale koht kätte näidata.

Amadeus
25.10.04, 12:24
Algselt postitas Jaak

Ei usu, et neile esiliiga võit tähtsam on,kui võimalus hooaja lõpus, meistrina, veelkord Florale koht kätte näidata.

Noh ei tea. Kumba kauem mäletatakse, kas seda et viimane tähtsuse kaotanud mäng kaotati , või siis et nii esi- kui kõrgliiga samal hooajal võideti.

Martin
25.10.04, 12:35
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Jaak

Noh ei tea. Kumba kauem mäletatakse, kas seda et viimane tähtsuse kaotanud mäng kaotati , või siis et nii esi- kui kõrgliiga samal hooajal võideti.
See on ju ammu teada, et Floraga mängud on kõigile põhimõttelised. Kui nad tahaks esiliigat võita, võinuks Kuressare vastu mõned muhvid appi saata. Poleks eriti keeruline olnud.

sosku
25.10.04, 14:22
Algselt postitas Amadeus

Seega kolm põhikoosseisu meest pluss Pari, Ratnikov, Purje, Mitt
Mitt ei kuulu enam ammu Levadiasse.

Amadeus
25.10.04, 14:57
Algselt postitas sosku

Algselt postitas Amadeus

Seega kolm põhikoosseisu meest pluss Pari, Ratnikov, Purje, Mitt
Mitt ei kuulu enam ammu Levadiasse.

Kui ammu siis, keset hooaega saadeti ta duublisse, aga kuhu ta sealt siis läks?

ROOTSI KUNN
29.10.04, 18:55
Kas on homme keegi autoga Tartusse sõitmas ,tahaks hirmsasti Tammeka mängule jõuda? Andke märku!:lahe:

Jaak
30.10.04, 17:02
Tammeka võit 3:2!
Õnnitlused liigavõidu puhul!

Silver
30.10.04, 17:05
Positiivselt lõppes, Tammekale edu tuleval hooajal Meistriliigas ning õnnitlused esiliiga võidu puhul! ;) Ja, et Kala võiduvärava 86. min skooris, no läheb joomaks! :D

Bobik
30.10.04, 17:40
Levadia esimene värav sündis suht koht kergelt. Pealelöök oli aeglane, kuid täpne. Väravavaht oleks pidanud siiski näpud taha saama. Tammeka kolmas värav oli suht lahe. Kuidagi rikošetist veeres nurka. Õnne oli ja peabki olema:)
Levadia minu arust ei püüdnudki võidelda kohati. Tammeka tahtis rohkem. Nool Levadia poolt elavnes peale väravat korraks, kuid muidu oli rünnaku ülesehitus kaunis kaootiline. Isetsemine maksis samuti mitu head võimalust.
Igatahes hea meel oli publikut näha külma ilma ja tuulega platsi ääres jalgu trampimas :)

ROOTSI KUNN
30.10.04, 18:03
Jah tore ja õnnnitlused Tammekale aga järgmisel hooajal tulevad ikka palju raskemad mängud. Esiliiga ja Meistriliiga taseme vahe on selgelt olemas. Kui ikka kolme suure vastu tulevad rasked pakid siis paneb nii mõnegi mehe mõtlema ,et mida ma siiani trennis olen teinud ;) Aga usun ,et Tammeka on nüüd küll pidurdamatus hoos ja tagasi enam ei vaadata. Tartu vutt on juba sellest hooajast jäädavalt ennast Eesti Meistriliigasse kinnitanud ja kolme -nelja aasta pärast võidakse asjaolude soodsal kulgemisel juba medaleid nõuda. See oleks küll fantastiline. Edu neile raskel teel.:lahe:

lume
31.10.04, 00:00
Õnnitlused Tammekale!!!!!!!!!!!!!!
Kuigi,Rootsi Kunn,sina ei uskunud ju Eelmäe võimetesse kohe üldse...

clever
31.10.04, 00:55
Ei ole Tammeka fänn, üldse koht mitte :oih: , aga ML muutub kindlasti värvikamaks tänu neile ja mis peamine, arendab vutikultuuri Tallinn versus Tartu.

ROOTSI KUNN
31.10.04, 03:01
Algselt postitas lume

Sul on õigus . Tammeka edusse uskusin aga Eelmäe suhtes olin pessimist ja olen pisut veelgi aga võibolla järgmisel hooajal enam mitte.:kaval:

kaitz
12.11.04, 19:55

Algselt postitas lume

Sul on õigus . Tammeka edusse uskusin aga Eelmäe suhtes olin pessimist ja olen pisut veelgi aga võibolla järgmisel hooajal enam mitte.:kaval:

Igatahes soovime Tammekale kõige paremat Meistriliigas ja et ta Merkuurile koha kätte näitab:kaval:

kaigas
13.11.04, 00:05
kle kaitz t6mba puzi ex:viha:

greenday
13.11.04, 02:46
Algselt postitas kaigas

kle kaitz t6mba puzi ex:viha: Palun ära risusta maailma oma rõvedustega.

kaaLer
13.11.04, 04:00
Algselt postitas greenday

Algselt postitas kaigas

kle kaitz t6mba puzi ex:viha: Palun ära risusta maailma oma rõvedustega.

jah tglt nii see on...olen tähelepannud, et kaigas teeb oma suu lahti siis kui kaitz siia midagi \"vapustavat\" kirjutanud on ja kaigas nagu ei saa kuidagi oma sõnavaraga hakkama :kaval:

kaigas
13.11.04, 11:41
ei p2ris nii see ka ple;) licalt kui ple olnud k6ige parem p2es ja n2ed vel kaitzi LAHEDAID kommentaare sis licalt viskab yle:doh: aga jah ma tean et see on vale koht ropendamisex ning ex ma yrita ennast tagasi hoida:kaval:

Jaak
07.12.04, 13:19
Viljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka vahel sõlmitud lepingu kohaselt siirdub Tuleviku mängija Jaanus Sirel (sünd. 29.07.1975) mängima Tartu klubisse. Sireli ülemineku eest makstav summa on 10 000 krooni.

Jaanus Sirel mängis Tulevikus alates 1998. aastast ning on klubi eest pidanud 146 liigakohtumist ja löönud 14 väravat. Lisaks on Sirel pidanud ühe mängu Eesti koondise särgis ja saanud kirja ühe tabamuse.

Amadeus
07.12.04, 13:20
Tammeka ostis Tulevikult 10K eest Jaanus Sireli.

Oops, jõudsid täpselt kirjutamise aja jagu ette.

Huvitav miks Tammeka keskkaitset tugevdab. See on justkui just üks liin kus neil on päris mitu korralikku tegijat.

folex
07.12.04, 13:44
miks sa arvad et keskkaitset..on ju võimalik vangredusi teha

Martin
07.12.04, 14:51
Sirel on jah midagi Eesti Rory Delapi sarnast. Tasemevahe ainult.

siim089
07.12.04, 15:04
Tammeka on hea meeskond :) aga Sirel oleks Viljandi v6ind j22da :)

bomb
07.12.04, 15:24
Sirel on päris osavalt saadud. 10 000 ???

Ramm
07.12.04, 15:46
Algselt postitas bomb

Sirel on päris osavalt saadud. 10 000 ???
Ega eestis ei saagi rohkem küsida,meeskond muidu kohe finantsraskustes;)

ROOTSI KUNN
07.12.04, 16:16
Väga hea ja õige ost. Sirelit saab päris mitme koha peal kasutada ja kogemusigi piisavalt noortele kaaslastele jagamiseks. Sellega ilmselt veel ei piirduta aga mine sa tea.

greenday
07.12.04, 18:55
Pakun lambist välja varjandi - Sirel ja Roops keskkaitses, Tiideberg Tiiriku asemele paremkaitseks, Tiirik tagasi ette paremaks ääreründajaks.

Jaan
07.12.04, 20:23
Algselt postitas Martin

Või siis Gary Doherty :P

Martin
07.12.04, 20:25
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas Martin

Või siis Gary Doherty :P

Dion Dublin? :D

Amadeus
16.12.04, 14:07
Tammeka alustas siis hooajaks valmistumist. Igavene hulk on neil seal nimekirjas noori. Huvitav et tekstis öeldakse et hooajaks valmistub 26 meest, nimekirjas on aga ainult 25. Üllatusena võib ehk võtta niisuguste tegelaste nagu Unt ja Zvarõtsh lahkumist-kõrvale jätmist. Olid ju mõlemad eelmisel hooajal siiski stabiilselt platsil. Samas Lõnsu, Kade, Mamontovi ... lahkumine ilmselt ei tulnud ootamatult.

Martin
16.12.04, 14:39
Algselt postitas Amadeus
Huvitav et tekstis öeldakse et hooajaks valmistub 26 meest, nimekirjas on aga ainult 25.

Ehk on vastus selles: \"Eelmäe sõnul on eesmärgid hooajaks 2005 antud momendil väga tagasihoidlikud, kuid plaanid võivad muutuda juhul, kui klubiga liitub veel mõni mängija.\"

Kuigi loogilisem oleks lihtsalt kellegi unustamine või siis arvutusviga. Kuigi treeningul keegi küll on.

Jux
16.12.04, 15:07
Algselt postitas Amadeus

Üllatusena võib ehk võtta niisuguste tegelaste nagu Unt ja Zvarõtsh lahkumist-kõrvale jätmist. Olid ju mõlemad eelmisel hooajal siiski stabiilselt platsil.

Tõenäoliselt negatiivne mõju teiste meeskonnaliikmete vaba aja sisustamise suhtes võis saatuslikuks saada ;)

gaskoff
18.12.04, 14:51
Algselt postitas Amadeus
Üllatusena võib ehk võtta niisuguste tegelaste nagu Unt ja Zvarõtsh lahkumist-kõrvale jätmist.

Unt vahetati ka stabiilselt välja ja üldjuhul suhteliselt vara.

folex
19.12.04, 14:30
ja kui anniste ka veel 100% temmekaga liitub on ju väga normal. ta ju koonidstki esindanud

Amadeus
19.12.04, 14:47
Algselt postitas folex

ja kui anniste ka veel 100% temmekaga liitub on ju väga normal. ta ju koonidstki esindanud

Kust selline inf tulnud on?

See oleks kindlasti väga vajalik tugevdus. Anniste on siiski suhteliselt kogenud ja tugev tegija. Ja kogemusi oleks Tammekal kindlasti vaja. Kaitseliinis on nüüd Sirel oma kogemustega. Kui keskliinis näiteks Orava asemel veel Anniste oleks oleks keskväli kindlasti märksa võimsam. Mul pole midagi Orava vastu ja esiliigas oli ta kindlasti vajalik mängija, aga Anniste taset ta küll välja ei venita.

Martin
19.12.04, 14:58
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas folex

Treenib Tammekaga (see, kes polnud ehk nimekirjas kirjas ;)), kuid otsib klubi välismaale. Pigem siiski lahkub, kui jääb.

marcello
19.12.04, 15:03
bööö,ma olen miskit maha maganud vist.
Kas ta karjäär Ullensaker/Kisa IL on läbi?

skint
19.12.04, 15:05
Nagu jahhhh!

PraS
19.12.04, 15:58
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas folex

Treenib Tammekaga (see, kes polnud ehk nimekirjas kirjas ;)), kuid otsib klubi välismaale. Pigem siiski lahkub, kui jääb.

Mingil hetkel osales ka Flora treeningutel ja oli päris kenasti trennis \"koti pähe tõmmand\" meie koondislastel.

folex
19.12.04, 20:24
ma loodan, et ta välismaale klubi ei leia ja jääb tammekasse, sest siis oleks ikka supper...ja ma ei usu et flora teda kah noolib- ta on ju järjekordne kurb pohlaku süsteemist väljaheidetu

Silver
19.12.04, 20:55
Anniste ja Sirel on üksteist taas leidnud nagu näha. Viljandi polegi Tartust nii kaugel. Mida sa ikka välismaal rassid, kui saad mängida heade mõtete linna meeskonnas. :lahe:

kaaLer
22.12.04, 02:07
hehe jap...eks saatus viis kokku jälle :D
eg ajah uvitav kas mõnel meeskonnal pahad mõtted ka peas on...
:kaval:

Drogba
25.12.04, 21:30
Tammeka külastas Murru vanglat

JK Tammeka esindusmeeskond pidas kolmapäeval, 22. detsembril sõprusmängu Murru vangla kinnipeetavate vastu. Poolaeg võideti tulemusega 6:2, kogu mäng 13:7.

JK Tammeka koosseisus osalesid: Janno Hermanson, Siim Roops, Ott Meerits, Aivar Anniste, Kristjan Tiirik, Kait-Kaarel Vaino, Timo Teniste, Jaanus Sirel, Taivo Unt, Martin Maks.

Murru vangla kinnipeetavatega on varasemalt kohtunud ka teised võistkonnad - FC Flora, FC Lootus ning 2 nädalat tagasi ka MC Tallinn, kes kaotas kinnipeetavatele 6:16.

JK Tammeka poolkaitsja Ott Meeritsa sõnul on kurb tõdeda, et nii heatasemeliste jalgpalluritega tuleb kohtuda suletud seinte vahel ning mitte Eesti meistrivõistlustel, vahendab Tammeka kodulehekülg.

Darren
26.12.04, 12:51
Ma hetkeks kujutasin ette, kuidas väike Ott mööda jalgpalliplatsi jookseb, 10 tätoveeritud retsdivisti teda taga ajamas. Karistuslöögiks pikalt palli paika panna pole vist eriti tervislik :)

greenday
26.12.04, 14:36
Algselt postitas Darren

Ma hetkeks kujutasin ette, kuidas väike Ott mööda jalgpalliplatsi jookseb, 10 tätoveeritud retsdivisti teda taga ajamas. Karistuslöögiks pikalt palli paika panna pole vist eriti tervislik :):D

jansa
26.12.04, 15:22
7 jaanuaril 2005 a. kohtub Murru vangla meeskond revanshi matshis FC Floraga. Saab siis näha mis \"tsoonis\" vahepeal muutunud on...eelmises mängus 15.01. 2003a. võitis mängu FC Flora (5:3 kui mälu ei peta) aga penaltide löömises jäid peale kinnipeetud.:lahe: Tolkorral sealt kivimüüride vahelt lahkudes sai küll mõeldud et siia tagasi tulla küll ei tahaks - paras shokiturism oli...

mg
26.12.04, 17:46
Algselt postitas jansa

7 jaanuaril 2005 a. kohtub Murru vangla meeskond revanshi matshis FC Floraga. Saab siis näha mis \"tsoonis\" vahepeal muutunud on...eelmises mängus 15.01. 2003a. võitis mängu FC Flora (5:3 kui mälu ei peta) aga penaltide löömises jäid peale kinnipeetud.:lahe: Tolkorral sealt kivimüüride vahelt lahkudes sai küll mõeldud et siia tagasi tulla küll ei tahaks - paras shokiturism oli...

mis sa olid seal vangis või?
fänne nagu tavaliselt ei lasta ju \"tsooni\"..., või siiski?

marcello
26.12.04, 18:02
Kuda Tammeka Anniste siis aastavahetuse turniiriks Põltsamaa Sporti lubas?Ise ei tahtnudki kasutada või?
Või on reglementi muudetud?Oli ju nii,et kui ühte klubi esindad siis teist ei saa enam esindada

jansa
26.12.04, 19:55
Algselt postitas mg

Algselt postitas jansa

mis sa olid seal vangis või?
fänne nagu tavaliselt ei lasta ju \"tsooni\"..., või siiski?

.. ma olin nö. korralduskommitees nagu seegikord... eelmine kord oli tore vahejuhtum et Arno Pijpersit ei tahetud \"tsooni\" sisse lasta ja Kristal ja mõni florakas veel kes olid passid koju unustanud ei saanudki mängule kuna kontroll oli karmja istusid terve see aeg bussis. Arno saime lõpuks ikkagi sisse sebitud olles otse vangla direktorile helistanud.

sosku
27.12.04, 12:52
Algselt postitas marcello

Kuda Tammeka Anniste siis aastavahetuse turniiriks Põltsamaa Sporti lubas?Ise ei tahtnudki kasutada või?
Või on reglementi muudetud?Oli ju nii,et kui ühte klubi esindad siis teist ei saa enam esindada

Mina olen aru saanud, et praegu seob teda Tammekaga ainult ühine treening. Põltsamaa on aga tema sünnilinn. Kuna mehel hetkel klubi pole aga soov mängida oli, tõmbaski sellel turniiril kodulinna särgi selga. Tammeka eest seega ei mängi.

Siit ka küsimus. Kas ja kui, siis millises mansas näeme Zelinskit?

Jaak
08.01.05, 17:56
Tammkea kodukal on inf,et täna kell 11:00 oli mäng FK Auda Riga - JK Tammeka.
Tulemus?

simmo
08.01.05, 22:28
5:1 tammekale
http://www.jktammeka.ee/web/?id=5158

Amadeus
09.01.05, 12:09
Kas nüüd on juba mingid väljavaated tekkinud Anniste jäämiseks Tammekasse. Ta kuidagi väga tihti siin figureerib juba esindus koosseisus.

Peku
15.01.05, 19:27
Viljandi Tulevik - JK Tammeka 2:0

Tammeka pidas laupäeval, 15. jaanuaril A. Le Coq MiniArenal treeningmängu Viljandi Tulevikuga, kellele kaotati 0:2 (esimene poolaeg 0:1). Hoolimata Tuleviku võidunumbritest, kontrollis mängu siiski Tammeka, kui mõlemapoolsete võimalustega mängus suutsid mulgid omad võimalused ära kasutada, siis Tammeka lasi oma võimalused tuulde.

Anniste taas mängus.

http://www.jktammeka.ee/web/?id=5196

ethan
15.01.05, 20:02
Algselt postitas Peku
Hoolimata Tuleviku võidunumbritest, kontrollis mängu siiski Tammeka, kui mõlemapoolsete võimalustega mängus suutsid mulgid omad võimalused ära kasutada, siis Tammeka lasi oma võimalused tuulde.

Oleks huvitav teada, kuidas Tammeka mängu kontrollides omale kaks väravat lasi lüüa? Tartlaste omapära vms vist.

vrz
15.01.05, 20:11
Ega ta nüüd nii väga ei kontrollinud ka seda mängu. Esimese poolaja esimene pool oli küll väga selge Tammeka surve, aga siis lõi Tulevik nurgalöögi järel 1:0 - väravavaht ei saanud pealelööki kätte ja pall veeres ründajale ette kuskil meeter-paar väravast. Pärast seda oli mäng suht võrdne ka, pall oli vast vähe rohkem Tammeka käes, aga Tulevik mängiski rohkem pikkadele söötudele ette. Teine poolaeg oli samasugune mäng, ja lõpus domineeris juba Tulevik rohkem. 2. värav tuli kuskil teise poolaja keskel ka kiirest rünnakust.

Millegipärast on mulle jäänud mulje, et Tammeka mängudel on alati kuradi külm ilm (või noh, mõlemal mida ma näinud olen, on olnud :)), peaks vist suvel kah nende mängudele igaks-juhuks mingeid talveriideid kaasa vedama.

Martin
17.01.05, 10:24
Vutiklubide eelarved täituvad raskustega (http://www.postimees.ee/170105/tartu_postimees/sport/155271.php)

Vabandan ristamise pärast.

jorss
21.01.05, 00:56
Jaa, kergelt ei tule siin midagi. PK-35 vs Tammeka 5:0! PK-35 oli eelmisel aastal II liiga lõunatsooni 2. Homme mängitakse sama tsooni võitjaga.

ROOTSI KUNN
21.01.05, 01:26
Algselt postitas jorss

Jaa, kergelt ei tule siin midagi. PK-35 vs Tammeka 5:0! PK-35 oli eelmisel aastal II liiga lõunatsooni 2. Homme mängitakse sama tsooni võitjaga.
Oi sa kurat! Loodame ,et homme läheb paremini aga ikkagi Soome teise liiga satsilt selline saun saada. Ei tahaks küll hästi uskuda ,et taseme vahe nii suur on.
Soomlased saavad juba aastaid soojades täismõõtmetega sisehallides harjutada ,samal ajal ,kui meie lumes ja jääl kobame.:viha: Ah ! Ega see hädaldamine asja paremaks ei tee.:(

jorss
21.01.05, 02:00
Võrdlesin PK lehelt (http://www.pk-35.fi/) koosseisu tänasega ja tundub, et klubi on kõvasti uusi mehi hankinud (mitte et neil eelmiselgi aastal klubi veterane liiga palju oleks olnud );)

Tundub, et Värsked mehed jooksid tammeka vahetusmehed lihtsalt pikali. Vaatasin juba Tammeka viimasel Tallinnas peetud treeningmängul, et vahetusest tuli neil (Tammekal) ikka paar päris \"huvitavat\" venda väljakule.

Liigataset arvestades teeb see asja veelgi kurvemaks, sest isegi selliste vahetustega suutis tammeka Tuleviku vastu initsiatiivi lõpuni hoida.

etsajo
21.01.05, 11:22
Tulemus jäi küll 5:0 , aga tahaks rohkem infi saada selle mängu kohta. Tammeka kodukal on põhimõttelislt ainult mängu tulemus:(

dreyd
21.01.05, 11:47
Algselt postitas etsajo

Tulemus jäi küll 5:0 , aga tahaks rohkem infi saada selle mängu kohta. Tammeka kodukal on põhimõttelislt ainult mängu tulemus:(

soomlaste kodukalt lugedes, siis esimene poolaeg oli Tartu veel hea, isegi tiba parem, kuid teisel poolajal ilmselt siis vajus mäng ära, vahetusest tulnud Kaijasilta tagus koguni kõik 4 kolli. PK-st veel, MyPa-ga näikse olevat neil tihedam koostöö.

Amadeus
21.01.05, 13:18
Sommid ütlevad jah et esimene pool eol suht võrdne ja koll löödi alles poolaja lõpuminutitel. Teisel poolajal oli vahetussats lihtsalt Tammeka vahetusmehed üle jooksnud.

Aga huvitavalt kulgevad need Tammeka kontroll mängud - kas 5:0 võit või 0:5 kaotus. Nagu vahepealseid skoore ei eksisteerikski. Tundub, et kaitsest lähtuvalt Tammeka küll ei mängi. Ikka igas mängus agressiivselt.

etsajo
21.01.05, 18:34
Eks nad alles katsetavad ja otsivad ennast...;)

ROOTSI KUNN
21.01.05, 19:57
Praegu peaks Tammeka teine mäng põdras lõppema ,kas keegi oskab tulemust öelda?

Silver
21.01.05, 20:59
Palun Kunn, tegin uudise kah: http://www.soccernet.ee/news.php?id=8066 ;)

Tuli teine kaotus.. tulemusega 0:2.

ROOTSI KUNN
21.01.05, 21:09
Algselt postitas Silver

Palun Kunn, tegin uudise kah: http://www.soccernet.ee/news.php?id=8066 ;)

Tuli teine kaotus.. tulemusega 0:2.
Ole tänatud!:)

jorss
22.01.05, 00:10
ja Atlantise leht räägib mängust nii:
www.atlantisfc.fi

050121 - Atlantis aloitti voitolla
Antti avasi nollapelillä. Atlantiksen edustusmiehistö avasi voitokkaasti harjoituspelit, kun tartolaisjoukkue JK Tammeka kaatui Talin hallissa 2-0 (1-0). Ottelu sinänsä ei suuria hienouksia tarjonnut. Virolaiset olivat liikenteessä hiukan varamiehisinä, ja isännät kokeilivat useita uusia yrittäjiä.

Avausjakso oli hienokseltaan Atlantiksen hallinnassa, mutta todelliset maalipaikat olivat molemmilla vähissä. Jakson ainokaisen viimeisteli Matias Juvonen Axel Orrströmin ja Vitali Suetovin esityöstä. Toisella puolikkaalla vieraat alkoivat väsyä, ja tilanteita syntyi enemmän Tammekan maalille. Verkkoon pallon pisti kuitenkin ainoastaan Feras Abid, jolle avopaikan tarjoili Mikko Järvinen. Isäntien maalilla Antti Ristimäki poimi varmasti vieraiden harvat tilanteet.

Ainult ühest asjast ei saa ma aru, mis jutte see on, et Tammeka varumeestega mängis? Mina nüüd mingeid sisulisi erinevusi seni peetud treeningmängudega võrreldes küll ei näe. Peale selle muidugi, et seekord pidi Anniste kogu mängu platsil sebima. :lahe:

ROOTSI KUNN
22.01.05, 01:22
Oli kuda oli aga sellised treeningmängud näitavad Eelmäele nõrgad kohad kätte ,millele tulevikus vaja rohkem rõhuda. Tammeka on iga aastaga korralikult arenenud ja ega see samm ka sel aastal tegemata jää. Meistriliigasse jäämine on miinimum ja kes teab ,kuda teisedki mängivad! Meistriliiga klubide vanuseline koosseis on vist kõigi aegade noorim!!! Huvitav kas keegi on ka sellist statsi teinu?:oih:

Amadeus
23.01.05, 18:44
Mina loen Tammeka algkoosseisus ainult 10 meest. Atlantisel suisa 15 meest väljakul, aga ilma vahetusteta :D
Mis puhul selline händikäpp soomlastele anti.

Karla
29.01.05, 11:51
tammeka-fk jurmala 3-3

kaks väravat siim roopsilt ühe värava lisas jaak naaber

koosseis oli selline:

Hermanson (75. Kull), Roops, Tiideberg, Tiirik (47. Orav), Vaino, Meerits, Anniste, Vellemaa (55. Jürgenson), Tamm (60. Teniste, 80. Hausenberg) Naaber, Konsa (65. Sirel).

ROOTSI KUNN
29.01.05, 12:11
Kas Jurmala mängis põhimeestega ? Ja ,miks kõik kolm väravat lasti esimese kümne minutiga endale lüüa? Ootaks vähe pikemat kommentaari!!:)

nimh
29.01.05, 18:16
Juba teist korda jääb eesti klubi lätlastele 0:3 taha.

Amadeus
30.01.05, 15:59
Algselt postitas nimh

Juba teist korda jääb eesti klubi lätlastele 0:3 taha.

ja juba teist korda tulevad nad kaotusseisust välja.

folex
02.02.05, 00:11
kurjad keeled räägivad, et Sireliga lepingut Tammeka siiski ei sõlmi

Amadeus
02.02.05, 10:56
Algselt postitas folex

kurjad keeled räägivad, et Sireliga lepingut Tammeka siiski ei sõlmi

Kas nad mitte ei maksnud juba ülemineku summat ära ?

folex
02.02.05, 13:09
maksid

Amadeus
02.02.05, 13:23
siis ei ole ju suurt mõtet teda minema saata. vaevalt küll et tema palk nüüd nii kõrge on et seda maksta ei suudaks. või tahavad nad annistet suure palgaga kindlustada ja ohverdavad selle heaks Sireli? ei näe nagu tõsiseltvõetavat motiivi siiski. kuskohast sa seda kuulsid/lugesid?

folex
02.02.05, 15:07
põhimõtteliselt on asi nii, et Sirel ei pääseks põhikooseisu ja poel mõtet maksta hiigelpalka mehele , kes pingil on, kui Tammekal on mitu lootusandvat noorttpingipealt võtta
omaallikast

raido
02.02.05, 17:57
Mis mõttega Tammeka Sireli üldse ostis siis?

ROOTSI KUNN
02.02.05, 18:34
Algselt postitas raido

Algajate asi !Seda võiks nimetada koolirahaks või õppemaksuks ,kuidas keegi soovib. ;)

Amadeus
03.02.05, 11:18
kas meil on ka üleminekud juba kinni või saab märtsini välja kohta valida? see oleks eriti totter kui ta lahti lastakse. leping on neil ju olemas nii , et palka peavad nad talle nii või teisiti maksma. või maksid nad üleminekusumma ilma lepingut tegemata?

tkkt
03.02.05, 12:46
Algselt postitas Amadeus
või maksid nad üleminekusumma ilma lepingut tegemata?

Andekas poiss oled pole midagi öelda
Äkki mõtled veits ka!
Või teien võimalus, et see oli nali. Aga see vähe usutav sinu puhul.

Amadeus
03.02.05, 13:24
Algselt postitas Roosaelevant

Algselt postitas Amadeus
või maksid nad üleminekusumma ilma lepingut tegemata?

Andekas poiss oled pole midagi öelda
Äkki mõtled veits ka!
Või teien võimalus, et see oli nali. Aga see vähe usutav sinu puhul.

Mis sa sisised valge hiir! Mida tead sina sitaratas kunstist!!! :D

muhv33
03.02.05, 15:03

Algselt postitas raido

Algajate asi !Seda võiks nimetada koolirahaks või õppemaksuks ,kuidas keegi soovib. ;)

Vist pääsevad sellest \"õppemaksust\",sest leping Floraga katkestati ja asja võtab üle Merkuur!Lisaks Sirel`ile on ka Dubõkin sinna teel,aga hind \"tiba soolasem\",kui Sirel`i puhul...

Amadeus
03.02.05, 16:56
Dubõkin oli juba tegelikult hulk aega Merkuuri juures treeninud ning ka kõikides kontrollkohtumistes osalenud.

Peku
03.02.05, 19:36
FC Flora ja JK Merkuur sõlmisid lepingu, mille kohaselt siirduvad Aleksandr Dubõkin (sünd. 06.05.1983) ja Jaanus Sirel (sünd. 29.07.1975) mängima nimetatud Tartu klubisse. Üleminekusummadena tasub JK Merkuur FC Florale Aleksandr Dubõkini eest 25 000 krooni ning Jaanus Sireli eest 10 000 krooni.

Vastu tulles JK Tammeka palvele katkestas FC Flora JK Tammekaga detsembrikuus sõlmitud lepingu Jaanus Sireli ülemineku suhtes.

Nii Dubõkin kui Sirel mängisid möödunud hooajal JK Viljandi Tuleviku ridades.

allikas: www.fcflora.ee

Amadeus
04.02.05, 14:17
Huvitav, huvitav. Tammeka kodukas ütleb , et Tammeka on Soomes ja mängib täna HJK-ga ja homme nende duubliga. Flora kodukas väidab, et Tammeka mängib homme juba Kuressaarega. Kas Kure-ga mängib siis mingi teine koosseis? Kuressaare saab ilmselt tõmmata sel juhul. Vaevalt küll, et nad ihaldasid pidada kontrollkohtumist 4 liiga meeskonnaga.

folex
04.02.05, 14:38
omme on kuressares turniir, milest võtab osa tammeka II ehk duubel

jorss
04.02.05, 15:39
Tammeka tegi lihtsa 1+1.
Peale seda, kui selgus, et MLs mängib ka FCK vaadati, et püsimajäämiseks pole vaja väljast kedagi kalli raha eest juurde palgata. Nii lihtne see ongi.:D

Karla
04.02.05, 16:46
HJK-Tammeka 3-1

JK Tammeka: Janno Hermanson, Kait-Kaarel Vaino, Ragnar Tiideberg, Aivar Anniste, Kristjan Tiirik (Taavi Vellemaa), Siim Roops, Ott Meerits, Eduard Skunov, Oliver Konsa (Heiko Tamm), Jaak Naaber, Rasmus Tomson (Markus Jürgenson)

Amadeus
04.02.05, 16:50
Päris korralik tulemus Tammekalt. HJK vastu ainult 1:3 kaotada ei ole häbiasi. HJK on raudselt sama tugev või tugevamgi kui meie parimad klubid. Eks siis kui Tammeka on pikema mängukommentaari väljastanud saab ka parema ettekujutuse.

jorss
04.02.05, 16:59
hjk eelvaade mängule
http://www.hjk.fi/uutiset.php?hae=1343&ottelu=29

ROOTSI KUNN
04.02.05, 20:13
Põtrade kodukal on ka mängu ülevaade ,kust selgub et Tammeka värav tuli karistuslöögist 20. meetrilt ja kolmas värav tuli meie kaitsja rängast eksimusest. Huvitav ,´palju Soome liigas välismaalasi mängib? Ka HJK -s on neid päris mitu. Tammeka mäng paistab paranevat kogu aeg ja seda võis ka loota teades ,kuidas nad eelmist hooaega alustasid. Tammeka värava autori nime igatahes ei mainita.
Homme võiks juba võitu oodata!!!;)

dreyd
04.02.05, 23:43

Huvitav ,´palju Soome liigas välismaalasi mängib? Ka HJK -s on neid päris mitu.

millest selline küsimus? vastuseks pakun, et normaalne arv, põhimõtteliselt tippudest kui rääkida on FC Inter(Turu) see kus neid va L-A poisse on tiba rohkem, samas HAKA-s ei mängi mitte ühtegi välismaalast, kui teha VAllu näol kerge mööndus, HJK-l on ka tegelt ainult kaks tooniandvat välismaalast, vanem Zeneli ja Jensen, no tegelt eelmine aasta tuli ka uus-meremaalane di Grigorio. Üks huvitav seik on see, et päris mitmel puhul on välismaalased nö \"ära kodustatud\", parim näide -Eremenkod. Tegelt üldse tänavune HJK on kõva noorenduskuuri läbi teinud, nii et saab näha, kuidas noored vastu peavad. Ja viimane seik välismaalastega seoses, väljastpoolt tulevad Veikkausliigasse mängumehed reeglina kas keskväljale mängima või ründesse.

ROOTSI KUNN
05.02.05, 00:10
Ega ma midagi halba ei mõelnudki,lihtsalt HJK väravates oli üks välismaalane osaline. Aga küsimus tekkis iseenesest,lihtsalt huvist. Tundub ,et mängijaid on päris erinevatest riikidest mitte nagu näiteks siinses kossus ,kus on täielik leedlaste uputus ,sekka ka mõned neegrid.

Karla
05.02.05, 00:17
Tammeka värava lõi Aivar Anniste.

Karla
05.02.05, 17:46
FC KURESSAARE - JK TAMMEKA TARTU II 2:2

Väravad: Kaljuste, Margus Rajaver - Unt, Maks