PDA

View Full Version : Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!

Strike11
02.04.04, 14:32
Reis Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile
04.-07. juuni 2004 Praha ja Teplice

Reede 4. juuni
06:00 Väljasõit Estonia teatri ees asuvast parklast nr 2 trolli lõpp-peatusest.
07:45 – 08:30 võtame Pärnust (Tarapita kohvikust) sealse rahva peale (võimalus juua kohvi, kasutada tualetti ja osta tee peale näksi kaasa).
15 km peale Läti-Leedu piiri sööme lõunat (u 14.30).
Öö veedame bussis.

Laupäev 5. juuni
Peale Varssavit on varajastel ärkajatel võimalus juua kohvi.
Peale lõunat jõuame Prahasse.
Majutume hotelli Twin (kahesed toad).
Tutvumine Praha ehk Ida-Euroopa Pariisiga, vaba aeg.
Ööbime Prahas.

Pühapäev 6. juuni
Peale hommikusööki sõidame Teplicesse.
Vaba aeg.
Õhtul TŠEHHI-EESTI MAAVÕISTLUS
Peale mängu algab kojusõit.
Öö veedame bussis.

Esmaspäev 7. juuni
Hommikul jätkub sõit, vastavalt reisijate soovile on võimalus juua hommikukohvi ja lõunastada.
Õhtul hilja jõuame Tallinnasse.

HIND: 1600 krooni (hind kuni 1.05.2004)
Hind Jalgpallihaigla liikmetele 1500.- (hind kuni 1.05.2004)

Peale 1. maid tasunutele hind 1700.-
Peale 1. maid tasunud Jalgpallihaigla liikmetele hind 1600.- Viimane maksetähtaeg: 15. mai 2004!

Hinnas:
· mugavustega reisibuss, kassettmagnetofon, 2 televiisorit ja video (NB!
Bussis videokassetid Eesti koondise mängude tipphetkedega!) · reisisaatja-giidi teenused · ööbimine kahetoalistes tubades · reisi ajal bussis kuum vesi lisatasu eest: reisikindlustus

NB! Reisi hind ei sisalda piletit jalgpallimatšile (piletiinfo niipea, kui meil hind teada on).

Reis toimub, kui on vähemalt 40 reisijat.
NB! Pass peab olema kehtiv kolm kuud peale reisi lõppu.

Lisanfo:
Bona Reisid
Estonia pst 1/3
Tallinn 10143
Estonia

Tel. +372 6 3066 70
GSM +372 56 662 360
e-mail: info@bonareisid.ee
www.bonareisid.ee

reg.nr. 1053940
KMKR: EE1005294910143
a/a 221011638499 Hansapank

-----------------

Jalgpallihaigla
jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee
www.jalgpallihaigla.ee

sicmic
02.04.04, 19:49
Kas ma olen õigesti aru saanud, et koha kindlustamiseks/broneerimiseks/väljaostmiseks tuleb Bonaga ühendust võtta või hakkab keegi mingit nimekirja koostama? Kui variant number üks, siis palun kinnitust, kui variant number kaks, siis mind võib juba kirja panna ;)

d-fox
06.04.04, 00:18
no on vaja Geograafia eksamit 7- juuni :viha:

U2
06.04.04, 12:00
no on vaja Geograafia eksamit 7- juuni

fakk raisk :viha:

stiff
06.04.04, 15:30
Originally posted by m1kk

Kas ma olen õigesti aru saanud, et koha kindlustamiseks/broneerimiseks/väljaostmiseks tuleb Bonaga ühendust võtta või hakkab keegi mingit nimekirja koostama? Kui variant number üks, siis palun kinnitust, kui variant number kaks, siis mind võib juba kirja panna ;)

bonaga tuleb ühendust võtta

Raimo
06.04.04, 18:23
Kas keegi on ühenduses olnud ka kohalike fännidega ja ehk uurinud, ega tšehhid pole huvitatud fännide sõprusmatšist?

13
06.04.04, 20:43
Originally posted by Strike11

Reis Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile
04.-07. juuni 2004 Praha ja Teplice

Äkki siiski reis Tšehhi - Eesti matšile!!

Stinger
07.04.04, 22:50
Selline inf:

CSA superhinnad: Praha 1500 EEK

Nüüd pakume Sulle uskumatuid lennuhindu Euroopasse CSA Czech Airlines\'i lendudega. Superhinnad väljalendudele Tallinnast teisipäeviti, kolmapäeviti ja pühapäeviti kehtivad müügiks kuni 31. maini ning esimene väljalend peab langema ajavahemikku 21.04-15.06.2004.

Aasta tagasi avatud CSA lennuliin Tallinn-Praha on muutunud sedavõrd populaarseks, et suvises sõiduplaanis opereeritakse juba 10 otselendu nädalas. Hommikune väljalend Tallinnast kell 08:05 teisipäeviti ja pühapäeviti (kallima hinnaga ka reedeti ja laupäeviti) võimaldab Prahast mugavat jätkulendu paljudesse sihtkohtadesse.

Soodushinnad edasi-tagasi lennuks Tallinnast

Praha 1500 EEK

:õnnelik: :õnnelik:

winki
08.04.04, 09:52
omik :)
olen siin ka juba mituaega seda reisivärki uurinud, ja just konkreetselt lennukiga.
1500 on küll jah vägahea hind, aaga TÄHELEPANU TÄHELEPANU, see on mingi noortepilet, st kuni 25a , ainult üks ots ja ei sisalda lennujaamamakse.
:doh: :doh:
nüüd siis asjast, prahasse edasi tagasi kõige soodsam pakkumine mille olen saanud on 2114.- koos maksudega siis juba:õnnelik: :õnnelik:
paremat, ma arvan on raske tahta, mõeldes sellele, et ca 500odavama raha eest saab uhkelt bussis loksuda;) ;)
ise olen kindel lendaja, niiet toredad inimesed (vä lapsed) on oodatud ühinema :õnnelik: :lahe: :õnnelik:
*juba ärev*:õlu:

silverman
08.04.04, 10:28
Originally posted by winki

1500 on küll jah vägahea hind, aaga TÄHELEPANU TÄHELEPANU, see on mingi noortepilet, st kuni 25a , ainult üks ots ja ei sisalda lennujaamamakse.

??????????
hea hind tõesti, aga ikkagi edasi-tagasi ja kõigile. makse tõesti ei sisalda, nii et see sinu ~2100 ongi kindlasti sama pakkumine :D

Pealik
08.04.04, 10:36
Originally posted by Stinger

Selline inf:

CSA superhinnad: Praha 1500 EEK

Nüüd pakume Sulle uskumatuid lennuhindu Euroopasse CSA Czech Airlines\'i lendudega. Superhinnad väljalendudele Tallinnast teisipäeviti, kolmapäeviti ja pühapäeviti kehtivad müügiks kuni 31. maini ning esimene väljalend peab langema ajavahemikku 21.04-15.06.2004.

Aasta tagasi avatud CSA lennuliin Tallinn-Praha on muutunud sedavõrd populaarseks, et suvises sõiduplaanis opereeritakse juba 10 otselendu nädalas. Hommikune väljalend Tallinnast kell 08:05 teisipäeviti ja pühapäeviti (kallima hinnaga ka reedeti ja laupäeviti) võimaldab Prahast mugavat jätkulendu paljudesse sihtkohtadesse.

Soodushinnad edasi-tagasi lennuks Tallinnast

Praha 1500 EEK

:õnnelik: :õnnelik:

Märkused ja tingimused:

- Hindadele lisanduvad lennujaamamaksud!
- Hind kehtib broneerimiseks kuni 31. maini
- Lennuaeg 21. aprillist kuni 15. juunini (kaasa arvatud).
- Väljalend Tallinnast teisipäeviti, kolmapäeviti ja pühapäeviti!
- Minimaalne kohaloleku aeg: laupäeva öö vastu pühapäeva
- Maksimaalne kohaloleku aeg: 14 päeva - Pilet tuleb välja osta vähemalt 14 päeva enne väljalendu ja kolm päeva peale broneerimist.
-Lastele allahindlust ei ole, imikutele 90%.
- Väljaostetud piletit pole lubatud tagastada ega muuta.

-Antz-
08.04.04, 11:36
Originally posted by Raimo

Kas keegi on ühenduses olnud ka kohalike fännidega ja ehk uurinud, ega tšehhid pole huvitatud fännide sõprusmatšist?

Loodad jälle kobistama pääseda? :P

jansa
08.04.04, 12:57
... hind 1500.- on edasitagasi, niiet koos lennujaamamaksudega tuli hinnaks täpselt 2114.- .... hetkel tegelen Praha hotellidest soodsaima otsimisega.
Aga kahjuks oli tänahommikuse seisuga saadaval meile sobival ajal minekuks (s.o. kolmap.03.06. õhtul Tallinnast ja esmaspäeva07.06. õhtuks Tallinnas tagasi) 6 kohta ja need ma juba bronnisin ära. Lisaks panin ootelehele 6 kohta mis tõenäoliselt saavad ka meite omaks üsna pea ja millistele mul hetkel VEEL konkreetseid tahtjaid pole (ei kahtle et need leiame) ... Pilet tuleb välja osta 3 päeva jooksul peale bronni...
Kasutage tutvusi ja sebige soodne lennupilet ja 4,5 päeva päikeselises Prahas..;)
Järgmine nädal panen ülesse ka soodsama bussireisi variandi Prahhasse/Teplicesse.
PEACE!

jansa
08.04.04, 15:18
... nüüd ruttu härrased ja prouased...hetkel on saada mingi 20 vaba kohta kolmapäevasele s.o. 03.06. väljalennule hinnaga 1500.- + lennujaama maksud = 2114.- aga seda pole võibolla enam kauaks...
Minu poolt on bronnitud ja koha välja lunastanud hetkel 11 inimest.... - mida rohkem meid on seda uhkem muidugi...:)
Kiirustage kodanikud unetud, sest lennusõit on ajavõit...
Kel pole aega või ei oska võib ka mulle helistada , aitan nõu ja jõuga ...5099366.

Alo
08.04.04, 18:36
Endal on plaan (esialgu veel suht ähmane plaan) minna väikebussiga ning viljeleda enne mängu veidi õlleturismi. Külastada legendaarseid paiku nagu Ceske Budejovice, Plzen, muidugi Praha jne. Olemas on 3 juhiloaga õllelembi, kui kedagi veel selline üritus huvitaks, siis andke teada. Bussi veel pole, äkki keegi soovitab soodsat rendivarianti?

winki
12.04.04, 13:46
abbikene!!
uvitav kas nüüd panen mina puuussse vai oopis jansa ?
minu andmetel on 03.06 neljapäev mitte kolmapäev:segadus:
Palun parandage mind kui ma eksin:õnnelik: :õnnelik:

jansa
12.04.04, 14:10
03 ja on neljapäev... väljalend siis ikkagi 02.06.2004a. Tallinnast. Sry minu bläkk..:oih:

Tihane
15.04.04, 17:07
bona reiside bussis on veel vaid 10 kohta .. helistati.

jansa
15.04.04, 19:44
... minu kaudu on kolmapäevasele 02.06. väljalennule Prahasse 100% tulemas hetkeseisuga:

1. Mati Kesaväli
2. Antti \"antti-antti\" Pukk
3. Kait \"pätsu\" Talve
4. Ragnar Selberg
5. Toomas \"rootsi knn\" Kalmet
6. Rootsi kunni sõber
7. Rootsi kunni sõber II
8. Rootsi kunni sõber III
9. Rootsi kunni veel üks sõber IV
10. Rootsi kunni sõber V
11. Rootsikunni viimane e. VI sõber
12. Antti-antti sõber
13. Allan \"tuljak\" Ventsel
14.Tuljaku naine Tiina
15. Toomas \"väike Tom\" Rumma
16. Marek \"senaator\" Ventshikov (? kui raha reedel ära maksab ?)

Lisaks tean et Winki koos oma sõbrannaga on samas lennukis iseseisvalt pileti lunastanud:) Nii et vähemalt 18 peaks olema meid. Loodan et keegi veel on iseseisvalt juba samas lennukis/reisil ees ootamas..kui keegi on...andke märku....

Lisaks on sellele odavale kolmapäeval minna ja esmaspäeval tulla reisile saadaval veel mõned üksikud kohad mis sai ära bronnida sest esmaspäeval pean need ära ütlema, peale seda aga on piletite saamine paras loterii, kui keegi ära ütleb siis saab kui ei siis on kõik...kiirustage härrased unetud...:oih:

P.S. Winki - helista mulle või jäta oma nr. selle ööbimise asjus...

sicmic
15.04.04, 20:18
Originally posted by jansa

... minu kaudu on kolmapäevasele 03.06. väljalennule Prahasse 100% tulemas hetkeseisuga:

See on siis endiselt 02.06 :kaval:

Ja Bona bussis on kindlasti mitte rohkem kui 8 kohta vaba praegu:lahe:

fitti
15.04.04, 20:41
vähem isegi, kui ma nyt õigesti aru saan.;)

rauno
15.04.04, 22:25
winki sõbranna reisist loobumise tagajärjel olen \"sunnitud\" ise winki sõbrannaks hakkama:D

winki
16.04.04, 15:01
Originally posted by rauno

winki sõbranna reisist loobumise tagajärjel olen \"sunnitud\" ise winki sõbrannaks hakkama:D

.....ooo jaaaa:õnnelik:
tore sõbranna küll, karvane ja isane;) :) ;)
sellise info avaldamisega sa kahandad muidugi mingisuguse osa meesterahvaste huvi selle reisi vastu. Pean silmas sõbranna kojujäämist:D :D
aga noh, ma loodan, et annad endast parima minu sõbrannana siis:arm3:
ise üritan ka ikka tõeline mees olla :õlu: :õlu:

jansa
16.04.04, 19:42
...hotellides millised hetkel Winkiga kahasse oleme kohad kinnipannud (Aura ja teise nime teab W.) maksab öö/päev koos hommikusöögiga 20 EUROt, nii et ööbimiste ja h/s peale lisandub igaühel 5X20.-=100.-EURi st. 1500.-EEKI...lisandub rongisõit Prahast-Teplicesse ca. 50.-EEKi. ja tagasi...
5 päevase jalgpallireisu eelarve lennupiletitega kokku seega ca. 3700.-EEKu.:lahe:

Tihane
17.04.04, 15:31
Originally posted by jansa

...hotellides millised hetkel Winkiga kahasse oleme kohad kinnipannud (Aura ja teise nime teab W.) maksab öö/päev koos hommikusöögiga 20 EUROt, nii et ööbimiste ja h/s peale lisandub igaühel 5X20.-=100.-EURi st. 1500.-EEKI...lisandub rongisõit Prahast-Teplicesse ca. 50.-EEKi. ja tagasi...
5 päevase jalgpallireisu eelarve lennupiletitega kokku seega ca. 3700.-EEKu.:lahe:

Sul jäid need liitrid õlle arvestamata ..

mjkk
21.04.04, 00:44
kas keegi teab, palju bussis veel vabu kohti on? algselt oli kuulsa nimekaimuga mõte koos minna, aga seoses sellega, et oli vaja teha väike muusikukarjääri-tuur rootsimaal, ütlesin ära. va svenssonitepere otsustas aga, et ehk ei tulegi reisi. mingu m*nni ma ütlen, igatahes nädala lõpuks peaks selguma, kas saan tulla või ei.

aga kui kohtasid pole, millest ma siis üldse räägin. teab keegi täpsemalt või tuleb siiski helistada? ;)

fitti
21.04.04, 00:53
mina hoian viimast kolme kohta bronnis hetkel, ülejäänud on läinud.
aga kuna tundub, et ülejäänud kaks inimest eelistavad pigem lennukit, lasen ma need kohad homme hommikul minna. ilmselt. kui ma öö jooksul ümber ei mõtle.
ja siis on kes ees, see mees.

mjkk
21.04.04, 14:51
niih. helistasin.

öeldi, et koostatakse juba teise bussi nimekirja, mis pidi küllaltki kiiresti pikemaks venima. pöidlad pihku igas mõttes (et svenssonid mu lauljakarjääri katki lõikaksid ja et bussi peale saaks)...

päris korralikult eestlasi tšehhimaal suve algust nautima. :lahe:

jansa
23.04.04, 13:35
... lennukis on meie pundiga 100%(tasunud) tulemas hetkeseisuga 21 fänni/fännitari; kindlasti on mõned ka iseseisvalt koha lunastanud.
Kui liita Bona buss + veel omal käel tulijad (tean 2 mikrobussi täit) siis võib oletada et meid sinna pühapäeva õhtusele mängule Teplices koguneb ca 100...130 - mida polegi eriti vähe arvestades seda, et mäng toimub alles 1,5 kuu ja enamgi aja pärast...ja eks koondise head mängud Albaania, Shoti ja Taani vasta toovad unest ärkajaid ja huvilisi juurdegi:lahe:
P.S. Lennukisse ja meie hotelli on veel võimalik mõned kohad saadaval...

mjkk
03.05.04, 17:29
kas on see tõsi, et bona saadab lausa kaks bussi? vähemalt mina olen tänase päeva unesegasena läbi elanuna aru saanud, et pean raha üle kandma + et olen 2. bussis. homne päev ja õhtused kõned peaksid selgust tooma, aga kas keegi siinsetest teab paremini?

kympa10
03.05.04, 17:53
kummaline, et bona mängupileti raha eurodes tahab:segadus:

kaaLer
23.05.04, 20:12
kas siis fännide vaheline match toimub ka?
Ja kuidas saaks seal mängida st kuidas sinna meeskonda pääseb?
:segadus:

jansa
24.05.04, 10:35
... kuni kolmapäevani s.o. 26.05. võimalik välja osta 2 viimast piletit lennukile hinnaga 2140.- EEKi ...peale seda on nimekiri kinni...

ROOTSI KUNN
24.05.04, 11:49
Originally posted by Magpie

kas on see tõsi, et bona saadab lausa kaks bussi? vähemalt mina olen tänase päeva unesegasena läbi elanuna aru saanud, et pean raha üle kandma + et olen 2. bussis. homne päev ja õhtused kõned peaksid selgust tooma, aga kas keegi siinsetest teab paremini?

See on ainult tervitatav ,et Tsehhi nii palju toetajaid kaasa sõidab. Kahe suure bussi ,lennuki ja kahe väikse bussi reisijate koguarv peaks juba üle kahesaja inimese kokku olema.:õnnelik: Peale selle lähevad mõned sõbrad ka sõiduautodega.

rauno
24.05.04, 12:30
veel 9 päeva ja siis vaata ette Praha:)
ootustärevust aitavad vähendada õnneks neljap ja pühap:)

*ärev*

kympa10
24.05.04, 14:02
http://www.fkteplice.cz/images/std_info.jpg

klubi: FOTBALOVY KLUB Teplice
staadion: Na Stinadlech
kohti: 18 221 (neist 17 255 katuse all)
väljaku suurus: 105 x 68 m
valgustus: 1.600 lux

see peaks siis eeldatavalt olema reisi sihtpunkt
mida arvate? tundub üsna korralik staadion

mjkk
24.05.04, 16:00
Originally posted by ROOTSI KUNN
See on ainult tervitatav ,et Tsehhi nii palju toetajaid kaasa sõidab. Kahe suure bussi ,lennuki ja kahe väikse bussi reisijate koguarv peaks juba üle kahesaja inimese kokku olema.:õnnelik: Peale selle lähevad mõned sõbrad ka sõiduautodega.

Siiski, minu konn oli see unesegasena ja mõistmatuna. Läheb ikkagi üks suur buss, seda vähemalt Bona poolt korraldatuna...;)

tšehhi, siit me tuleme! :lahe:

Poborsky
24.05.04, 16:25
Teplice on tore väikelinn. 1998. aasta lõpus käisime seal Tshehhi-Eesti EM-valikmängu vaatamas, nagu ikka. Trallitasime baarist baari ja vabas õhus ning mõtlesime mingisse pisikesse kõrtsu siseneda, aga sealt paistev lillakas valgus viis meid mõttele, et ilmselt on tegu geikohaga. Ei teagi, kuidas oli, aga hetke pärast väljusid mainitud kohast Smicer ja Nedved ning me ei väisanudki lõbustusasutust, vaid rääkisime pisut rahvusvahelist jalgpallijuttu. Nedved polnud siis veel selline staar ja Smicer oli paremas hoos kui praegu.

Muuseas, staadioni kõrval on jäähall ning tshehhi fännid ei pidanud paljuks meid vihaselt soojal oktoobrikuul jäiste lumepallidega loopida. Mäletan seda väga hästi sellepärast, et ma sain kukla tagant piki pead. Nii et ettevaatust!

Veel: keegi eestlastest riputas tribüünile üles Amsterdami Ajaxi lipu ning tshehhi fännid võtsid ette pika vallutusretke rahvast täis staadioni teisest otsast, et lipp maha võtta/hävitada (nende mõjuvaks põhjuseks ikka see, kes Ajaxi klubi asutanud on).

Samas on staadioni all fännipood ja kõrts üheskoos ning üldiselt on inimesed sõbralikud. Kui meie viisakad oleme.

PS. Soovitan rahvuslikku rooga juustushnitslit kneedlitega/kartulipallikestega. Õllest pole mõtet rääkida, liiga vähe sõnu on:)

sicmic
24.05.04, 17:23
Tervist.

Küsin seoses Bona bussiga, et kas keegi saaks avaldada reisijate nimekirja, et tuttavate äratundmisrõõm juba enne reisi algust kätte saada. Samuti tahaks teada, kas keegi on uurinud piletite kohta (taaskord eelkõige Bona bussiseltskonnaga seoses...), et millal, kellele, kuhu maksma peab ja mida täpselt selle eest saab.

Aitäh!

mjkk
24.05.04, 17:29
Originally posted by m1kk
Küsin seoses Bona bussiga, et kas keegi saaks avaldada reisijate nimekirja, et tuttavate äratundmisrõõm juba enne reisi algust kätte saada. Samuti tahaks teada, kas keegi on uurinud piletite kohta (taaskord eelkõige Bona bussiseltskonnaga seoses...), et millal, kellele, kuhu maksma peab ja mida täpselt selle eest saab.

Piletiks on vaja kaasa võtta 10 eurot, mis bussis vist Poborsky kätte tuleb anda, vähemalt nii sain mina Bonas töötava tädi käest teada. Ja selle eest peaks mängule saama ;)

Poborsky
24.05.04, 19:19
Kuna Kojamees ei saanud reisile tulla, siis võtsin piletiraha kogumise ülesande enda õlule. Maksame bussis. Eurodes sellepärast, et Tshehhi jalgpalliliit nii paremaks peab.

M1kk, piletitega on nagu ikka - raha eest saab pileti, millega pääseb staadionile, kus saab mängu vaadata ja laulda jms:)

Ma eriti usin Soccerneti foorumis käija ega kommenteerija ei ole (kui just viimased päevad välja arvata), mulle tasub meil saata.

Küsin Bonast nimekirja.

Tanua
24.05.04, 20:11
Läheks kah,aga krdi kaugel see tsehhi ju...mingi päev otsa sõitu ja siis veel pool päeva statal passida,perse ei pea vastu :D , ja siis praamiga tagasi...Jääb vict ära :kurb4:

priitf
24.05.04, 21:22
siit saate tõmmata eesti-tsehhi mängumärgi!!!:õnnelik: märk (www.jalgpallihaigla.ee/docs/czevsest.pdf)

kaaLer
25.05.04, 00:54
Tõstataksin jällegist ülesse selle Eesti ja tšehhi fännide vahelise sõprusmängu.
Kas see ikka toimub? Kuidas saaks seal mängida st. kuidas meeskonda pääseb ja kas pääseb???

jansa
25.05.04, 12:05
... lennukiga lendajatele avaneb võimalus vaadata ka kolmap. õhtul Prahas toimuvat TCH-BUL koondiste mängu mis 17:30 hakkab...lennuk maandub meil 16:20...kiireks läheb aga küll me jõuame. Hetkel tegeleme piletite hankimisega.... Veelkord teadvustan - saada 2 viimast odava hinnaga kohta...(oi küll ma pärast vaikselt pihku itsitan kui peale Eesti võidukaid mänge SCO ja DAN vastu äkitse ärkanute üle kes nüüd tahaks Tsehhi tulla ära pean ütlema - sest eestalsed juba on kord sellise pikaldase mõtlemise ja hilise ärkamisega, aga nagut ütleb vanasõna - kes hooletu jääb ilma... ):D

sicmic
29.05.04, 00:09
Tere jälle!
Reisini on jäänud veidi alla nädala, hing kibeleb hirmsasti seda reisinimekirja nägema :õnnelik:. Oleks päris tore, kui sinna hüüdnimed saaks ka juurde poogitud. Aga peaasi, et nimekiri, oleks väga armas. :)

Jorgan
29.05.04, 01:28
Selline küsimus siis, et endal on võibolla plaanis häälega minna mängu vaatama, et kust siis oleks võimalik pilet enne Eestist lahkumist ära osta (või vähemalt broneerida)?
Suht nutune oleks, kui läheks mingi Tsehhi ja seal selguks, et mängule ei pääsegi :P

mjkk
29.05.04, 01:44
Originally posted by Jorgan
Selline küsimus siis, et endal on võibolla plaanis häälega minna mängu vaatama, et kust siis oleks võimalik pilet enne Eestist lahkumist ära osta (või vähemalt broneerida)?
Suht nutune oleks, kui läheks mingi Tsehhi ja seal selguks, et mängule ei pääsegi :P
Vist on mõtekas ühendust võtta Poborskyga. Kui tema ei tea, siis Jalgpalliliit ikka teab. ;)

Ja nimekirjaga võib algust teha nii, et igaüks kes tuleb, paneb siia kasvõi muheda näokese (koolon-põnn-koolon). Alustagem:

:põnn:

kympa10
30.05.04, 01:07
:põnn: koht Bona bussis kinni pandud

Poborsky
31.05.04, 15:12
Jalgpallihaigla bussis on ka veel kaks viimast vaba kohta.

Teemaväline: keegi ütles eile, et ETV ei näita Tšehhi-Eesti mängu. Kas see on tõesti tõsi?

mjkk
31.05.04, 15:15
Originally posted by Poborsky
Teemaväline: keegi ütles eile, et ETV ei näita Tšehhi-Eesti mängu. Kas see on tõesti tõsi?
Kahjuks jah: Pühapäevane saatekava (http://www.etv.ee/index.php?03252&kuu=2004-06-06).

ugla
31.05.04, 19:20
Aiaiai , see on küll nüüd kehv lugu. Ükski taevakanal ka ei näita ? Kuidas saab ETV ignoreerida mängu nii kuulsa vastasega.... Täielik üllatus , halvas mõttes.

kympa10
02.06.04, 22:21
Kui kellelgi bona bussiga tšehhi sõitjatest on olemas video värske Eesti-Taani sõpruskohtumisega, siis võiks selle kaasa võtta.
Olen kindel, et kõik staadionil käinud, tahaksid seda mängu uuesti näha:)

kaaLer
03.06.04, 01:45
Originally posted by users

Kui kellelgi bona bussiga tšehhi sõitjatest on olemas video värske Eesti-Taani sõpruskohtumisega, siis võiks selle kaasa võtta.
Olen kindel, et kõik staadionil käinud, tahaksid seda mängu uuesti näha:)

jap (Y) seda mängu vaataks küll uuesti :õnnelik:
See on hea mõte ;)

mjkk
03.06.04, 18:00
Ilmaennustus (http://weather.yahoo.com/forecast/EZXX0012_c.html?force_units=1) näib kaunis kahtlane. :sega6:

Aga sest pole midagi! :keel5:

jansa
03.06.04, 18:14
...eile ja täna (s.o. kolamp ja neljap.) on seal sadanud pidevalt...
Loodame - nagu ka ilmaennustus - et pühapäevaks on ilm vihmatu sest isegi minu kui paadunud optimisti sisetunne ennustab seekord meile suurt dushi väljakul - oleks siis ilmgi vihmatu :oih: Ma loodan et te saite aru mis ma öelda tahtsin...:oih:

jansa
03.06.04, 18:52
... kuna ma ei saanudki ise kolmap. koos teistega töö tõttu kaasa lennata aga minna siisiki sooviks aga üksi jälle kah nagu igav siis põhimõtteliselt kui keegi tänasel õhtusel tunnil veel homme lennukiga kaasa lennata soovib siis:

reedel e. HOMME - kell 15:20 lendab lennuk Tlnst ja on 16:30 kohaliku aja järgi Prahas.
3X ööbimised + h/s hotellis Stepp is (5 metroo peatust
vanalinnast,OK hotell olevat kohapeal olijate väitel.)
esmasp. 07.06. - kell 19:30 kohaliku aja järgi alustab Prahast lennuktagasilendu
ja on 22:40 Tallinnas.

HIND: 4340.- EEKi (s.h. lend TLN-PRG-TLN; hotellis ööbimised +3 X h/s; bussitransfeer
PRG lennujaama äraminnes)

lisandub: õhtusöök kuskil pubis või samas hotellis(kohapeal odav elu),
mängu pilet 3 EUROT (!!!!!!!!!!!),
Teplicisse minek rongiga , pilet ca 60.-EEKI
õlu ostmine (erinevates pubides al. 6 EEKist .... !!!!!! R.Kunn kinnitas kohapealt...

Nii et kes huvitet helistagu hästi ruttu, täna õhtuks peab teatama, krt muidu ei viici ma üksi ka minna........ minu nr endine 50 99366 Jansa
KIIRE!!!KIIRE!!KIIRE!

mjkk
04.06.04, 05:34
aeg asuda teele. ;)

sicmic
08.06.04, 17:08
Ja ongi läbi. Väga tore oli. Kuna veel magamata, siis pikalt ei viitsi kirjutada, kuid igaüks võib uudistada pilte (http://www.zone.ee/sicmic), mis reisil tegin. Osa neist on varsti ka portaalis üleval.

Siin ka üleskutse teistele, kel digiaparaat kaasas oli, seda reisil kasutasid ja pildid internetti riputasid - postitage selle teema alla koht, kus neid uudistada võib. :lahe:

Ka nendest paneksin paremad portaali üles, selleks on vaja teie nõusolekut ja nime :).

rauno
08.06.04, 23:53
jah need pildid,kuna parasjagu tegelen(st üritan tegeleda) nende läbivaatamsiega mis võib võtta palju aega siis natuke kannatust ja saab ka need ülesse,esmajärjekorras võtab mängupäeva pildid ette ja kui ei eksi on olemas ka selline pilt mille sarnane paljudes tsehhi ajalehtedes üleval(kahjuks sellel kehv taust st baros näoli maas ja koller tema kohal)

ahjaa enampakkumisele võib panna mängu kava,mis sisaldab kahte mängu tšehhi-bulgaaria ja tšehhi-eesti ,kahjuks ainult tšehhikeelne

klassivanem
09.06.04, 00:25
Tere

Tänud korraldajatele.

Minu pildid (http://photofile.ru/default/do?sp=115982&sn=&id=2074426&np=y) ka siis!

kui on huvi mõnda pilti endale ka albumisse, siis võib ühendust võtta.

Päikest!

rauno
09.06.04, 01:09
siin (http://www.zone.ee/futbohoolic/T%9aehhi%20vs%20Eesti%20Teplice%2006.06.04/)

nii esimese korrag läks siis mööda lingitamine:(
a seda soovitan et copyge pildid arvutisse kuna piltide resolutsioon on amatööride(siis minu) kätte antud aparaadiga muutmata aegajalt (või koguaeg)

kympa10
09.06.04, 01:19
omaltpoolt soovitan RAUNO piltide vaatamiseks avada esimene pilt ilma selle ZONE\'i jurakata copydes selle aadressi: http://www.zone.ee/futbohoolic/T%9aehhi%20vs%20Eesti%20Teplice%2006.06.04/162.jpg (mitte vajutades selle peale)
ning järgnevate piltide vaatamiseks tasub lihtsalt muuta pildi numbrit aadressiribalt
browser peaks siis pildi tegema automaatselt väiksemaks, et oleks mugavam vaadata;)

Martin
09.06.04, 09:25
Päris nii see ka ei käi, sest pildid pole numbriliselt järjest. Küll aga valige http://www.zone.ee/futbohoolic ja sealt saab juba ilusti edasi.

rauno
09.06.04, 11:32
seda jah et numbrilises järjekorras pole,üritan teemade kaupa pildid sorteerida siis kergemini soovitav leida sel kes vaatab pilte:)

Hunt
09.06.04, 13:00
Pasitab et raffal oli tsehhis väga lõbus ja reis läx korda. Kahju et ise ei saanud osa võtta:kaval:

skint
09.06.04, 13:12
Sellel pildil (http://www.zone.ee/sicmic/10.jpg?2) peaks Magpiele ikkagi meelde tuletama, et Mart Poom on tubli mees, Bobby Z-st rääkimata ;).

mjkk
09.06.04, 14:47
Originally posted by efafan
Sellel pildil (http://www.zone.ee/sicmic/10.jpg?2) peaks Magpiele ikkagi meelde tuletama, et Mart Poom on tubli mees, Bobby Z-st rääkimata ;).
:)

MEGAHEAD pildid, Rauno!!! Samad sõnad klassivanema fotografeerimise kohta...võrratu.:r66m9: Avalikkuse ees on tänamata jäänud ka kodanik Vainik. Hea töö, nimekaim, head pildid!!!

rauno
09.06.04, 15:02
hm et mitte endale pilditegemise au võtta siis tegelikult tegi need winki,mina polnud selleks võimeline,nagu selgub kohe avalikkuse ette tulevatel piltidelt;)

ma rohkem Velveti äriga tegelesin;)

rauno
09.06.04, 15:11
ja siis nüüd ka sellest mis toimus 6juunil 2004 enne mängu ja pärast mängu ehk siis EFF Teplices 06.06.04 (http://www.zone.ee/futbohoolic/EFF%20Teplices%2006.06.04/)

jaksu vaadata,ja kõik mis piltidel ei pruugi olla reaalsus;):baibai: :õlu:

jyriöö
09.06.04, 16:24
Ehk saab pildid pakitult üles panna. Kuidagi nüri ja aeganõudev on praegune variant.

Ette tänades...

sicmic
09.06.04, 17:49
Originally posted by jyriöö

Ehk saab pildid pakitult üles panna. Kuidagi nüri ja aeganõudev on praegune variant.

Ette tänades...

Aga palun (http://www.zone.ee/sicmic/pildid.zip). (Peaks töötama ;))

Teistele pildiriputajatele pean tunnistama, et salvestan oma arvutisse need pildid, kuhu ise olen peale sattunud, raunoga on veel võimsam diil ;)

norsk
10.06.04, 00:03
Originally posted by rauno

ahjaa enampakkumisele võib panna mängu kava,mis sisaldab kahte mängu tšehhi-bulgaaria ja tšehhi-eesti ,kahjuks ainult tšehhikeelne

Palju alghinnaks paned?:kaval:

rauno
10.06.04, 00:06
pole mõelnud:doh: ee 100.-?:õnnelik:

norsk
10.06.04, 00:10
Nati palju ei ole, vä? :kaval:

rauno
10.06.04, 00:25
ma ei tea,sa küsisid ma vastasin,pole viicind mõelda selle peale,kui keegi tahab teeb pakkumise a see vist teise teema koht,st ost-müük.panen sinna kirja.

rauno
10.06.04, 23:18
Originally posted by jyriöö

Ette tänades...

panin pildid sellisesse kohta nagu pilt.ee (http://www.pilt.ee/raunoleesment)

need siis mis ennem üleval olid ja osaliselt on ka üleval sellises kohas nagu pilt.ee (http://www.pilt.ee/winki),et siis pildid mis tehtud mängule eelnevatel ja järgneval.kõik pole veel üleval nagu näha ,esialgu alles 2 ja 3 juuni;) a eks pikapeale viitsib kõik üles riputada:)

makedoonia ahju:õlu:

rauno
18.06.04, 19:36
nüüd siis winki (http://www.pilt.ee/winki) sai kõik pildid üles mis meie tegime,niisama infoks;)