PDA

View Full Version : Fc Tiigrid

fdss
05.04.04, 01:17
Keegi oskab öelda mis kell hakkab mäng 8.04 Internatsionaliga wismaris?:oih:

sven
06.04.04, 17:25
internationaliga mäng 8.04 20.00 wismari st.

fdss
10.04.04, 13:08
Tiigrite ja Internatsionali mäng lõppes tulemusega 1:7 oli tore ja sõbralikmäng:õnnelik:

U2
12.04.04, 02:43
Tahaks kohe väga korra Tiigritega pelada ennem liigahooaja algust...
aga platsi pole praegu veel..
äkki teil...?

raunoten
12.04.04, 21:33
Kunagi käisin kuu aega tiigrites:õnnelik:

Silver
13.04.04, 09:14
Originally posted by raunoten

Kunagi käisin kuu aega tiigrites:õnnelik: good for you.

fdss
15.04.04, 15:33
Originally posted by Rui Costa

Tahaks kohe väga korra Tiigritega pelada ennem liigahooaja algust...
aga platsi pole praegu veel..
äkki teil...?

Kuule olex ise küll huvitatud kuid seda pead rääkima Sveniga ja temaga kokkuleppima midagi :kop: :kop: :kop:

sven
20.04.04, 01:08
Pühapäeval, 25. aprillil kell 17:00 kohtuvad Õismäe Humanitaargümnaasiumi kunstmuruväljakul Eurouniv FC ja FC Tiigrid.
Tuleb arvatavasti suht põnev mäng...seoses eurouniviga tuleb alati meelde eelmise aasta liigamäng jyris kus me lõime terve mängu jooksul ca 5 ohtlikku situatsiooni eurounivi 30-40ne võimaluse vastu...mäng lõppes tookord 1:1:P

fdss
22.04.04, 20:38
Originally posted by sven

Pühapäeval, 25. aprillil kell 17:00 kohtuvad Õismäe Humanitaargümnaasiumi kunstmuruväljakul Eurouniv FC ja FC Tiigrid.
Tuleb arvatavasti suht põnev mäng...seoses eurouniviga tuleb alati meelde eelmise aasta liigamäng jyris kus me lõime terve mängu jooksul ca 5 ohtlikku situatsiooni eurounivi 30-40ne võimaluse vastu...mäng lõppes tookord 1:1:P

Loodame parimat nagu alati :P :P :P

U2
24.04.04, 02:02
Pakuks teile Teisipäev kell 20.00 sõprusmängu võgi platsil fc kakumäe vastu

sven
24.04.04, 21:24
arutan asja meestega läbi, annan vastuse pyhapäeva õhtul...

fdss
25.04.04, 21:16
Eurokatega lõpes sõbralik mäng 8:1 nende kasux oli lahe ja sõbralik mäng aitäh teile veel kord mäng eest :õnnelik:

Refieus
26.04.04, 00:23
Nuuu.... 4.liiga?

Sven pidi ju vennad üles vuntsima ja sisse tooma paar head täkku, et 4.liigas hambaid näidata. Mis sellest on saanud?

Lihtsalt kahju hakkab teist...:)

U2
26.04.04, 00:28
Originally posted by fdss

Eurokatega lõpes sõbralik mäng 8:1 nende kasux oli lahe ja sõbralik mäng aitäh teile veel kord mäng eest :õnnelik:

Käisin täna nende mängu vaatamas ja pean tõdema,et ma erilisi täiendusi neil ei näinud kui need interstandi vanad.Igatahes edu teile 4 liigas kuigi usun,et järgmine hooaeg olete kolinaga tagasi.

Hunt
26.04.04, 11:13
Las meeskond olla! Mis see teie asi on kas tulevad tagasi või jäävad püsima! Igaljuhul edu Tiigritele:kaval:

U2
26.04.04, 11:15
Originally posted by Hunt

Las meeskond olla! Mis see teie asi on kas tulevad tagasi või jäävad püsima! Igaljuhul edu Tiigritele:kaval:

Igalühel õigus oma arvamust avaldada

fdss
26.04.04, 17:39

Käisin täna nende mängu vaatamas ja pean tõdema,et ma erilisi täiendusi neil ei näinud kui need interstandi vanad.Igatahes edu teile 4 liigas kuigi usun,et järgmine hooaeg olete kolinaga tagasi.

Ei nuh tore et sa vaatamas käisid kuid ma ei tõesti tea kuidas su silma nägemisega on siis tõest oli meil paar uut ja noort ka kohal :kaval:

fdss
26.04.04, 17:41
27.04 mäng Fc Kakumäega õismäe humanitaar staadionil kell kaheksa oli vict
Nii et parim tuju kaasa ja mängima:P :P :P

duff_K
26.04.04, 17:43
paar uut ja noort ka kohal ?....siis läks ju eriti õnnetult kui te nii suurelt ka oma uute täiendustega hambavahele saite

fdss
26.04.04, 17:46
Originally posted by duff_K

paar uut ja noort ka kohal ?....siis läks ju eriti õnnetult kui te nii suurelt ka oma uute täiendustega hambavahele saite

Vot sa sellega on nii et me ei ole eriti veel uued ja vanad koos mänginud nii et selle kooskõla saavutamisega läheb meil aega , kuid ärge muretsega küll me ka selle saavutame ;)

sven
28.04.04, 12:11

Originally posted by duff_K

Vot sa sellega on nii et me ei ole eriti veel uued ja vanad koos mänginud nii et selle kooskõla saavutamisega läheb meil aega , kuid ärge muretsega küll me ka selle saavutame ;)

FC Tiigrid -FC Kakumagi 7 0

Peab todema et esimest korda saime suht normaalse koosseisu kokku, mis erines eurohuntide vastu m\'nginud koossseisust nagu oo ja paev, sellest ka positiivsem mangutulemus meile...
endal hea meel et sain ka jala valgeks hoolimata 2 kuusest treeningpausist vigastuste tottu...
FC Kakumae poolt paistsid enam silma nende varavavaht, paremryndaja ja ekstiiger silver uudelt kaitses..
Suured tanud FC Kakumaele mangu eest !:хnnelik:

fdss
28.04.04, 19:23
Pole midagi öelda mäng läx paremini kui eelnevalt on läind :õnnelik:

fdss
02.05.04, 19:10
Kahjux hakkas liigahooaeg pihta kaotusega 7:0 Keskerakonna noortele :oih: :oih: :oih:

Refieus
04.05.04, 00:19
Kordan:

\"Olgu Jumal teile armuline\"

sprinter
04.05.04, 00:58
tõesti te peate lootma et jumal teiega see aasta on, sest eelmine aasta jumalat teiega(siis koos minuga ka ) ei olnud nagu

fdss
09.05.04, 22:41
Kahjux lõpes tiigrite teine liigamäng ka kaotusega 2:10 kuid mis teha ikke juhtub. :oih: :oih: :oih:

valta
10.05.04, 10:20
Miks te tulite neljandasse liigasse, oleks võinud veel paar aastat viiendas kogemusi hankida . Selliste suurte laksude järgi kaob tervel meeskonnal mänguisu ära ja hooaja lõpus saate vaevu liigamänguks mehed kokku.
Sellegi poolest edu teie ettevõtmistes.

Devil
10.05.04, 10:40
Originally posted by valta

Miks te tulite neljandasse liigasse, oleks võinud veel paar aastat viiendas kogemusi hankida . Selliste suurte laksude järgi kaob tervel meeskonnal mänguisu ära ja hooaja lõpus saate vaevu liigamänguks mehed kokku.
Sellegi poolest edu teie ettevõtmistes.

Nad said viiendas samamoodi sisse :D

U2
10.05.04, 10:44
2 mänguga 17 väravat sisse saada :D :D :D :D :D

Hunt
10.05.04, 13:08

Ära naera siin midagi kuna sinu enda klubi on 2 mänguga lasknud sisse juba 7 värvat:kaval:

sprinter
10.05.04, 16:56
Originally posted by valta
Selliste suurte laksude järgi kaob tervel meeskonnal mänguisu ära ja hooaja lõpus saate vaevu liigamänguks mehed kokku.

tiigrid ee saand juba eelmine aasta mehi kokku, peale paari esimest mängu mis nii väga hullut kõik ee olnud, aga eks näeb mis see aasta kaasa toob :)
edu teile siis vanad tiimi kaaslased

U2
10.05.04, 17:02

Ära naera siin midagi kuna sinu enda klubi on 2 mänguga lasknud sisse juba 7 värvat:kaval:

7 ja 17 väraval on ikka väike vahe ka härra võsavillem

beastie
10.05.04, 19:40
samuti ka 4ndal ja 5ndal liigal;)

Refieus
11.05.04, 03:02

7 ja 17 väraval on ikka väike vahe ka härra võsavillem

Tiigrid on 1 värava rohkem löönud ja seda 4 liigas olles:) Seega võib võrdusjoone tõmmata? 4 ja 5 liiga:D

PraS
11.05.04, 03:37

Ma eeldan, et see oli juhus:

FC Tiigrid -FC Kakumagi 7:0

oi neid uute klubide loojaid....on vast täkud siin foorumis, aga palliplatsil ei tundu hakkama saavat :D

U2
11.05.04, 08:07
Originally posted by PraS

oi neid uute klubide loojaid....on vast täkud siin foorumis, aga palliplatsil ei tundu hakkama saavat :D

tegemist oli tõesti juhusega sest mängisime varumeestega

Hunt
11.05.04, 15:01
MIs kuradi vabandamine siin on! Oli kaotus ja siis millex seda sitta üxteisele kaela ajada! Kuradima lasteaed.

Ramm
11.05.04, 15:09

MIs kuradi vabandamine siin on! Oli kaotus ja siis millex seda sitta üxteisele kaela ajada! Kuradima lasteaed.

Welcome to Kuradite lasteaed:myts2: :prill5:

Refieus
11.05.04, 16:35
OT:

SC Tallinna Kuradite ja FC Kakumäe kokkuleppel hakkab järgmisest hooajast FC Kakumäe olema SC Tallinna Kuradite duubelmeeskond. Seoses sellega muudab FC Kakumäe oma meeskonna nime ümbes SC Tallinna Kuradite Lasteaiaks. BNS.

U2
11.05.04, 16:40
Originally posted by amority

OT:

SC Tallinna Kuradite ja FC Kakumäe kokkuleppel hakkab järgmisest hooajast FC Kakumäe olema SC Tallinna Kuradite duubelmeeskond. Seoses sellega muudab FC Kakumäe oma meeskonna nime ümbes SC Tallinna Kuradite Lasteaiaks. BNS.

irwwwwwwwwww

amoritylt päeva nali :D :D

Silver
11.05.04, 18:03
Kallis Rui Costa, enne kui tuled teisi sõimama, pane enda meeskond mängima. Algus pole just eriti lilleline. Häbi oleks, kui tuleks taas hooaja sitem meeskond nagu seda oli eelmisel hooajal enam vähem samast seltskonnast koosnev Futu. ;) Ma arvan, et kui te oleks ise Tiigrite koha neljandas võtnud, siis oleks seis sama hull, kui mitte hullem.

Arukust natukene. Aitäh.

BTW positiivne oleks see, et saaksite taas sinna EJL ajakirja. Väike viktoriin flora või mõne teisega ei teeks paha. Nii need päevad mööduvad.

fdss
14.05.04, 23:35
Originally posted by promootor

Jah Varumeestega mix siis umbes 90% põhikoosseisu mehed olid ???????

Hunt
15.05.04, 07:57
Kle tola mida sa näpid teemat mis on juba ununenud! Muidugi 90% põhi! Ma ju põhiväravavaht ka! Kuradi härjamuna!:kaval:

Neth
15.05.04, 10:29

Originally posted by promootor

Jah Varumeestega mix siis umbes 90% põhikoosseisu mehed olid ???????

hmm....sulle teadmiseks siis seda mängu võtsime me tõesti !SÕPRUSMÄNGUNA!, kus meil põhimeihi oli 3-4, siis 2 varumeest ja ülejäänud 5 meest olid sellised, kes esimest korda meiega üldse mängisid, kas see rahuldab sinu fantaasiat?

Ramm
15.05.04, 11:14
Klge jätke see vaidlus juba,see oli kõigest sõprusmäng millel polnud mingit tähtsust.Anuh mõned mängivad võidu peale nagu lollid ja liigas on kotikud nagu statistika näitab.:kaval:

fdss
21.05.04, 15:49
Sven millal meil järgmine mäng on ???:doh: :doh: :doh:

marcello
21.05.04, 16:41
promootor sa oled ikka eriline lammas,minge ise neljandasse ja vadake palju te sisse saate.Kakumäe sats on paras pasakari kui meenutada seda,et me oma trenni ajast teiega mängu tegime aga siis selgus,et te ei saa isegi satsi kokku ja meie omad mängisid teil.

Ramm
21.05.04, 17:21
Originally posted by marcello

promootor sa oled ikka eriline lammas,minge ise neljandasse ja vadake palju te sisse saate.Kakumäe sats on paras pasakari kui meenutada seda,et me oma trenni ajast teiega mängu tegime aga siis selgus,et te ei saa isegi satsi kokku ja meie omad mängisid teil.

See selleks aga peaks mainima ega teil trennis ka just paljud kohal käi ja mõnes mängu pole meeskonda kokku saanud:doh:

Hunt
22.05.04, 10:54
Marcello milles meeskond süüdi on?? Kui minul sinu vastu viha siis ma ei sõima olümpicut pasapeadex! Tegelt see 4 ja 5 liiga on ikka ühed toredad kohad.

Soovix kõigile päikest ja armastust:kaval:

fdss
22.05.04, 17:21
Ei ma saan aru et mingi sex poks ja murumängud käivad teie vahel kuid mix neid peab ajama Fc Tiigrite teema all, kas see ei peax käima teie oma võistkondade teema all, no offence päiksest kõigle :oih:

marcello
22.05.04, 18:19
tegu oli ühe mänguga kus seoses vigastustega ja samal ajal toimunud noorte turniiriga (olympicu mängijad olid töös kohtunike ja treeneritena) ei saanud me tiimi kokku.Tervet meeskonda ei saa sõimata jah aga kahjuks ei tea kes see organisaator neil oli kes hirmsasti mängida tahtis meiega.Ja minu meelest on promootor ikkagi eriline lammas kui tuleb irvitama selle üle kui palju keegi sisse on lasknud.Nende satside käest saaks kakumägi hullemaidki pakke,olen täitsa kindel.
Minu poolt respect Tiigritele,et sellisest seisust nagu nad 5 liigas olid,julgesid 4-ndat proovida!

beastie
22.05.04, 20:17

Kakumäe sats on paras pasakari....

kle mine tagasi oma muna sisse ja arene natuke. nii nõmedat juttu on ka ju veits nõme ajada:)

marcello
22.05.04, 21:07
igalühel oma arvamus

fdss
22.05.04, 21:49
Ok thx selgituse eest. Kõike paremat teile:r66m15:

marcello
23.05.04, 18:41
Originally posted by Ramm

See selleks aga peaks mainima ega teil trennis ka just paljud kohal käi ja mõnes mängu pole meeskonda kokku saanud:doh:

Neid asju ei saa ikka võrrelda.Kui meie tiim saab nädal aega enne teada,et trenni ajal toimub sõpruskohtumine siis on tiim koos ka.Ja kui me liigamängudeks ei saa erinevatel põhjustel 11 meest kokku siis on see meile kahjulik kuna loobumismäng toob sisse kahe miinimumpalga suuruse trahvi ja kaks loobumist diskvalifitseerimise.
Ja veel mainiks et tegu oli saalis peetud mänguga kus oleks piisanud 6-st mehest et sõpruskohtumine läbi viia:viha:

12
29.05.04, 18:24
kas tiigrid võiks avaldada selle hooaja väravalööjad?

fdss
10.06.04, 00:51
Originally posted by 12

ausalt öeldes peast statistikat ei tia kuid võin uurida ja vaatan mis saan teha :õnnelik:

Refieus
10.06.04, 11:17

Originally posted by Ramm

Neid asju ei saa ikka võrrelda.Kui meie tiim saab nädal aega enne teada,et trenni ajal toimub sõpruskohtumine siis on tiim koos ka.Ja kui me liigamängudeks ei saa erinevatel põhjustel 11 meest kokku siis on see meile kahjulik kuna loobumismäng toob sisse kahe miinimumpalga suuruse trahvi ja kaks loobumist diskvalifitseerimise.
Ja veel mainiks et tegu oli saalis peetud mänguga kus oleks piisanud 6-st mehest et sõpruskohtumine läbi viia:viha:

Ma arvan, et Ramm pidas silmas treeninguid Hummis.

12
10.06.04, 18:26

Originally posted by 12

ausalt öeldes peast statistikat ei tia kuid võin uurida ja vaatan mis saan teha :õnnelik:

oleks tore:P

Raivo19
11.06.04, 15:13
Tublid,kurat,tiigrid,ära sa märgi,hea mäng tõi 3punkti.Kui omavahelist mängu arvestada,peaks te punase laterna gollile olema laenanud.Teil vist paar uut mängumeest kah juures,ESS-Kalevist tunnen-tean üht.Veel tõhusamalt kaitses ja need ei ole viimased punktid...liiga alles noor,edu

Hunt
11.06.04, 15:16
Usun et Tiigrid on sellemänguga tõestanud et neid ei tasu ka alahinnata! Igaljuhul edu ja head hooaega teile:kaval:

fdss
21.06.04, 01:10
Fc Tiigrite ja Fc Nimeta vaheline mäng lõpes 4-7 Nimeta kasux kuigi kohtunik teigi Tiigritele liiga ja andis põhiliselt Nimetale värava kuigi pall polnud üle joone vaid põrkas latis kohe tagasi ( kallis kohtunik kus su silmad olid) :viha: :deemon: :viha: kuid muidu oli täiesti mängitav mäng kui välja jätta paar üle olevaid märkusi Nimeta pool kas siis tõesti ei sa või ei taha end tagasi hoida:oih: :doh: :oih: :doh: :oih:

fdss
21.06.04, 01:11
AAA muidu Fc Tiigrid trennid on meil ikka esmaspäeval kolmapäeval ja reedel kell 19:00 ikka vanal armsal Rannavärava muruväljakul :D ;) :õnnelik: :lahe: :)

U2
21.06.04, 02:52

Fc Tiigrite ja Fc Nimeta vaheline mäng lõpes 4-7 Nimeta kasux kuigi kohtunik teigi Tiigritele liiga ja andis põhiliselt Nimetale värava kuigi pall polnud üle joone vaid põrkas latis kohe tagasi ( kallis kohtunik kus su silmad olid) :viha: :deemon: :viha: kuid muidu oli täiesti mängitav mäng kui välja jätta paar üle olevaid märkusi Nimeta pool kas siis tõesti ei sa või ei taha end tagasi hoida:oih: :doh: :oih: :doh: :oih:

fdss kes teie mängu vilistas?

fdss
21.06.04, 13:25
mina nägin teda esimest korda vilistamas kuid see võib ka minu viga olla kuna ma alles teist aastat liigas mingi heleda peaga mingi kolmekümnedate algus või keskpaigas olev tüüp oli ei tia mina nägin teda esimest korda:oih:

smardi
22.06.04, 13:45
Treeningute algusaeg on 19.30 mitte 19.00.

GT1
25.06.04, 15:25
Täna trenn 19.30
Pühapäeval liiga mäng Jk Sauega kell 12.00 Rannaväravas

fdss
27.06.04, 09:48
Mäng Sauekatega on edasi lükkatud, kuna omanik ei luba selliste ilmastikku tingimustega mängida :doh:

rau`l
04.07.04, 14:13
tiigrid????njahh...olgem ausad,et eks ta ole ikka üks lasteaed...sauekate mänguks ilmus endisest tiigrist ainult üks vend kohale..no jah eks vihma sadas ja ei saanud ju välja tulla....üldiselt on paar meest kes mängivad..vaadates nende mängu siis ikkagi kaitse töö on see mis on täielik jama... ma pole mina...olen pitsu ja kirjutan vale nime all kuid tiigrites olen ise ja kriitika on õige mis tuleb siiani...olgem ausad see meeskond ei kõlba kuhugi..järgmine aasta lihtsalt uus tiim ja viiendast pihta saab vähemalt mängida..SVEN.........njahh.....

sven
06.07.04, 14:23
mnjah....mis puudutab saue mangu siis ara jai ta pohjusel, et staadioni ebakompetentne omanik ei lasknud staadionile, kuna hommikul sadas....ei ole midagi kahjuks teha, kui staadioni tootaja on krooniline alkohoolik ja staadioni omanik seniilne vanamees...sel samal pohjusel sai ka tiigrite noortevoistkond +/- , mistottu noortemeistrivoistluste liidrid langesid teisele kohale, aga see selleks, see ei puuduta otseselt teemat....
Miks ei tulnud mangule piisavalt mehi ? Aga selleparast et ma helistasin meestele kes kaugemalt tulevad ja ytlesin et mangu ei toimu... , muidu pole olnud see aasta yhtegi liigamangu, kus ei oleks varumehi...
Ma ei taha oelda et su kriitika oleks taiesti vale, kindlasti on asju mida muuta, lihtsalt teine kord voiks uurida teemat enne kui kriitikanooli pillud....
ok ma tahan asju muuta, aga muutused ei tule kohe yleöö..arvestades veel seda et meil suht uue koosseisuga meeskond
peace !
:хnnelik:

tegelinzky
06.07.04, 23:06
soovitan teil teine kodustaadion hankida, vastasel juhul on arvata, et sellise sita ilmaga suvel saate veel mitu +:- mängu

Raivo19
07.07.04, 04:47
mitut ei saa vist saada,peale teist korda minu mäletamist mööda kõrvaldatakse turniirilt

fdss
29.07.04, 09:45
Originally posted by rau`l

tiigrid????njahh...olgem ausad,et eks ta ole ikka üks lasteaed...sauekate mänguks ilmus endisest tiigrist ainult üks vend kohale..no jah eks vihma sadas ja ei saanud ju välja tulla....üldiselt on paar meest kes mängivad..vaadates nende mängu siis ikkagi kaitse töö on see mis on täielik jama... ma pole mina...olen pitsu ja kirjutan vale nime all kuid tiigrites olen ise ja kriitika on õige mis tuleb siiani...olgem ausad see meeskond ei kõlba kuhugi..järgmine aasta lihtsalt uus tiim ja viiendast pihta saab vähemalt mängida..SVEN.........njahh.....

Krt ma ei saa üldse aru mida sa virised siin teiste silme all kui probleeme on sis tule ja räägi n*h*i on tarvis viriseda kui asjast ei tia eelmine mäng kui tiigrid said pluss miinus seal sven helistas meile ja ütles mäng jääb ära sellepärast ei pia ju viis meest kes kaugelt tulevad sinu rõõmux sinna ilmuma. :viha: :viha: :viha:

ek
29.07.04, 10:36
kuu aega mõtlesid seda vastust välja??

fdss
19.09.04, 18:28
Algselt postitas ek

mis see üldse sinusse puutub nii et suu

Hunt
19.09.04, 18:55
EK ple hullu järgmist vastust mõeldi juba 2 kuud!:kaval:

Raivo19
19.09.04, 19:27
Algselt postitas fdss

Algselt postitas ek

mis see üldse sinusse puutub nii et suu Tiiger on ikka kuri kaslane,aga pajatage parem,kuidas lõpulejõudev hooaeg on edenenud ja mis plaanid järgmiseks või midagi sellist või teeb punane latern haiget:D pole hullu,mängite ju küll,kui mehed kohal