PDA

View Full Version : Teema postituste arvu suurendamiseks

Leheküljed : [1] 2

rohelineKonn
05.04.04, 17:46
Tervist kallid sõbrad!

See on üle aastate esimene minu loodud teema. Pean tunnistama, et sain mõtte UnesKõndijalt, kes väitis vasak- ja parempoolsuse teema all, et kogume niisama postitusi, sest tahame enne Martinit 3000 posti täis saada.
Vaatasin, et minu keskmise tempoga 0,39 postitust päevas läheb sinnani terve igavik. Täpsemalt u 18 aastat. Et seda protsessi pisut kiirendada, tuleks teha (sisu)tühje postitusi. Säärane tegevus aga kipub ärritama moderaatoreid. Seega tegingi siia sellise teema, kus saab süüdimatult postituste arvu suurendada, tundamata seejuures vajadust olla sisukas.

Ehk õnnestub veel leida/modida mingit skripti, mis postitusi genereeriks. Seda tehes poleks ehk ka mcnamara püüdmatu. Siiski oletan, et viimatimainitud tegevust võidakse taunida isegi selle imelise teema all.

Niisiis postitame esialgu traditsioonilisel moel ja sigatseme hiljem, kui numbrid juba niigi astronoomilised on.

Ja nüüd kõik kibekähku postitama!

rohelineKonn
05.04.04, 17:47

rohelineKonn
05.04.04, 17:47

mazz
05.04.04, 17:53
kas postituste arv siin ka mingeid eeliseid annab või tahad lihtsalt Martinile ära teha?

mjkk
05.04.04, 17:54
:silm5:

rohelineKonn
05.04.04, 17:55
aitab vähendada suguelundi tagasihoidlikest mõõtmetest tulenevaid komplekse

mazz
05.04.04, 17:56
Originally posted by rohelineKonn

aitab vähendada suguelundi tagasihoidlikest mõõtmetest tulenevaid komplekse
selge,pole ime siis et sul sellega siuke tuli takus:silm4:

vandersell
05.04.04, 17:57
5x328
Ja ongi 3000 postitust täis.
Palun administraatoritel parandused ära teha.

mjkk
05.04.04, 17:57
http://www.softlab.ntua.gr/~siochos/smilies/snail.gif

vabandust, aga mul on väike *khm*. :sega3:

Pealik
05.04.04, 18:03
et nagu mida rohkem postitusi seda kõvem teegija ve....kas sa käidki siin foorumis ainult selle pärast, et saaks võimalikult palju mõttetuid postitusi teha või milles probleem...igatahes see õnnestub sul peris hästi juba üle 300 mõttetu postituse:P misiganes

SleepWalking
05.04.04, 18:14
selliseid teemasid ma armastan. samas nagu ka kõiki teisi teemasid. sest üks postitus siin = üks postitus mujal. samas magpie, sa võid selle teema ära kustutada küll. ära ainult meid ära kustuta. kuidas me muidu Martinist mööda saame? :P

mjkk
05.04.04, 18:16
Originally posted by SleepWalking
selliseid teemasid ma armastan. samas nagu ka kõiki teisi teemasid. sest üks postitus siin = üks postitus mujal. samas magpie, sa võid selle teema ära kustutada küll. ära ainult meid ära kustuta. kuidas me muidu Martinist mööda saame? :P

statistika huvides, statistikutele...

seisuga 5. aprill 2004, kell 17:07 on meie suurimad risustajad (nagu eston ütles) järgmised:

1. mcnamara 3082
2. eston#21 2403
3. Devil 2351
4. Jaan 2304
5. Epic 2118
6. Martin 2100
7. ROOTSI KUNN 1716
8. treze 1592
9. Magpie 1520
10. greenday 1503
11. SleepWalking 1459
12. Pätu 1412
13. Jeeg 1369
14. vandersell 1361
15. INCE 1338
16. m1kk 1320
17. Raix 1300
18. Maarek 1262
19. Kaarel 1249
20. fittibaldi 1247
21. Aramis 1190
22. moochie 1177
23. vaikiv mees 1084
24. jyriöö 1075
25. -Antz- 1054
26. Mõm17 1026
dreyd 986
Roberto Carlos 983
Undi 980
yheksa 915
kojamees 885
Jyrka 879
madman666 848
Jaak 838
kyps 827

----------
tuhande postituse piiri on ületanud 26 seltsimeest, auväärse kahe tuhande piiri vaid kuus. mina olen spämmer number üheksa.

seega, rohelineKonn, tuleb sul veel kõvasti vaeva näha ja oodata, sest top 35 hulka saamine pole naljaasi.

:myts1:

eks bossid ütlevad, kas teema läheb kinni või ei. :)

17
05.04.04, 18:19
1000-eni on ainult 16 postitust veel:)

SleepWalking
05.04.04, 18:25
Originally posted by Roberto Carlos

see, ehk 2,63 on enamuse jaoks ülejõukäiv tempo, seega võiks ennustada, et mingi paari aasta pärast on väike saaremaa poiss mixer (või ei olnudki sina mixer :sega10:) juba esikolmikus. nii uskumatu, kui see ka pole.

rohelineKonn
05.04.04, 18:31
Originally posted by Pealik
et nagu mida rohkem postitusi seda kõvem teegija ve....kas sa käidki siin foorumis ainult selle pärast, et saaks võimalikult palju mõttetuid postitusi teha või milles probleem...igatahes see õnnestub sul peris hästi juba üle 300 mõttetu postituse:P misiganes

ega sa ju seda kõike tõsiselt...?
oh,ma ei julge küsidagi.

misiganes, vähemalt on taas üks postitus juures.

ps. mulle meeldis su koduleht

17
05.04.04, 18:38

see, ehk 2,63 on enamuse jaoks ülejõukäiv tempo, seega võiks ennustada, et mingi paari aasta pärast on väike saaremaa poiss mixer (või ei olnudki sina mixer :sega10:) juba esikolmikus. nii uskumatu, kui see ka pole.

Täitsa mixer olen jah;)Aga egas ma nii väike ka enam pole, aga tegelt võrreldes teiste junnjukudega olen täitsa titt:kaval:

resorte
05.04.04, 19:11

Vean kihla (tegelt mitte) et kui ta sama või isegi kiirema tempoga postitab on tal juba suve lõpuks oma 3000 postitust täis. :hacker: ;)

dimaggio
05.04.04, 19:14
omapärane teema

fitti
05.04.04, 19:15

oh,ma ei julge küsidagi.

http://www.click-smilies.de/sammlung0304/grinser/grinning-smiley-043.gif

sicmic
05.04.04, 19:18
Mitteametlikult võin öelda, et teatud summa eest on vägagi võimalik oma postituste arvu hüppeliselt muuta :D. Huvilistel palun ühendust võtta privaatsõnumi teel.

(See oli nali.)

Tihane
05.04.04, 19:30
Originally posted by m1kk

Mitteametlikult võin öelda, et teatud summa eest on vägagi võimalik oma postituste arvu hüppeliselt muuta :D. Huvilistel palun ühendust võtta privaatsõnumi teel.

(See oli nali.)

mis seal andmebaasis siis ühe numbri muutmises nii naljakat on :)

Martin
05.04.04, 20:12

oh,ma ei julge küsidagi.

see alumine ps oleks pidanud olema eraldi postitus. sa ikka ei õpi ka midagi. kuid nüüd saad vähemalt vastata ja siis vabandada. :P

Tanel
05.04.04, 20:15
Ok esimene asi mis ma homme siin ütlen on ....homme näeme:P :õnnelik:

Mikusiku
05.04.04, 20:35

oh,ma ei julge küsidagi.

mulle meeldis ainult see pamela anderson sealt:D

Mõnuagent 007
05.04.04, 20:50
Originally posted by zidane_5

oh,ma ei julge küsidagi.

kas sulle meeldis Pamela Anderson või tema tissid?? Või mõlemad?

mjkk
05.04.04, 20:52
1525. postitus minu poolt. :prill5:

Kõigest 3475 postitust minu unistusteni.... ;)

Mikusiku
05.04.04, 20:54
Originally posted by dannar

oh,ma ei julge küsidagi.

mõlemad:D

fitti
05.04.04, 20:58
miskipärast mulle tundub, et sellest saab läbi aegade 1 popimaid teemasid..isegi moded saavad oma seni rahuldamata mõtetute-postide-tegemise-vajaduse välja elada, ilma et ilma ees vastust andma peaks.:)

mjkk
05.04.04, 21:00
jep.
seda ma mõtlengi.

http://www.softlab.ntua.gr/~siochos/smilies/spam2.gif

dreyd
05.04.04, 21:00
eheh, ten pointsi teema autorile, kuid nagu näha on teemaarendus tasahilju taas tissideni viinud, härrased taltustagem end:prill1:, meil on siin tüdrukuid ka.

dreyd
05.04.04, 21:02
ma ei näinudki, et mul ka ju tonn kohe-kohe kukub, aga jutt sai nüüd otsa:oih:

Mõnuagent 007
05.04.04, 21:07

huvitav valik. näiteks Natalie Portman on mõlemal rindel üle.

Mõnuagent 007
05.04.04, 21:07
Minu arvates :D

Markko
05.04.04, 21:15
http://forum.metalstorm.ee/YaBBImages/smilies/nogood.gif

Neth
05.04.04, 21:17
Kuradi koomikud:D:P, aga siin teemas võiks veel asjalikku juttu ajama hakata, kui meil jutt juba naistele on liikunud, siis võiks siin näiteks eesti kenamat neidu nimetama hakata :r66m17:

PS! Ise panustaksin Lea Teemetsa(või Liitma, kuda kellegile) peale, paar soosikut oli veel, aga need on juba ununenud

zaz
05.04.04, 21:31
Jess lõpuks ometi on ka minu lemmik teema tehtud :d

Tanel
05.04.04, 21:33
Ok kõige ilusam on minu vastas majas olev chick ,kes paljalt akna eest läbi käis :D :doh: .

SleepWalking
05.04.04, 21:37
Originally posted by Henryfan

Ok kõige ilusam on minu vastas majas olev chick ,kes paljalt akna eest läbi käis :D :doh: .

minu tagasihoidlik prognoos - varsti tuleb siia teemasse üks kurikuulus ühe kuulsa meeskonna fänn ja ütleb et te kõik eksite. maailmas on ainult üks kõige ilusam.

loomulikult RONALDO!

ethan
05.04.04, 21:38

kes siis teiste aknast sisse piilub? :)

Undi
05.04.04, 21:39

zaz
05.04.04, 21:39
tglt nüüd tulin hääle mõttele kuidas postituste arvu natuke lõbusamalt suurendada:P
Ehk siis:

Lendur & autojuht patsivad, et kumb lööb enne kõrval istudes araks. No lendavad siis enne lennukiga. Lendur stardib, siis tirib juhtpuldi järsku endapoole öeldes: \"võtan sada\", lennuk kolaki 100m kõrgemal, vaatab siis autojuhi poole, see muigab. Ok, lendur tirib veel järsemini 100m, autojuht muigab ikka. Lendab siis pilvedesse, lendur ülteb: \"nähtavus null, sõidan näitude järgi\", vaatab autojuhi poole, see naudib. Lendur: \"nüüd tuleb surmasõlm\". Maanduvad siis lõpuks ja lendur küsib siis, kuidas oli, autojuht umbes nii, et võiks teisele ringile minna.
Nüüd siis sõidab autojuht autoga ja lendur kõrval, no sõidavad juba natuke aega, siis võtab autojuht istme alt viinapudeli ja ütleb: \"võtan sada\" ning vaatab lenduri poole, see muutub närviliseks, natukese ajapärast võtab veel 100 ja lendur muutub juba näost valgeks. Noh nüüd tõmbab autojuht kapotikaane ette lahti ja ütleb: \"nähtavus null, sõidan näitude järgi\", lendur hüppab autost välja. Autojuht jääb seisma, keerab ringi ja küsib: \"miks sa maha hüppasid, surmasõlm jäi veel tegemata!?!\"

ethan
05.04.04, 21:43
ma juba varem tahtsin zazile öelda, et ta signature on päris asjalik. Nüüd siis vastav teema kah :)

Tanel
05.04.04, 21:47
ok kas on mõni teema mis ühepäevaga rohkem poste kogunud

ethan
05.04.04, 21:48

ära põikle. Miks sa piilud teiste akendest sisse?

Tanel
05.04.04, 21:50
Originally posted by ethan

ära põikle. Miks sa piilud teiste akendest sisse?Oi kurat see sama kõnnib ,aga enam ple paljas :(

ethan
05.04.04, 21:50
Ma tegelikult arvasin ikka, et postituste arvu suurendamiseks oli alateema \"Ennustusvõistlused\" mõeldud.

zaz
05.04.04, 21:52

kes siis teiste aknast sisse piilub? :)

jaa, mõjutused on tulnud ilmselt Terminaatori laulust \"Vastasmaja aknad\" :D :D :D

Wingback
05.04.04, 21:54
:mupet: ila tilgub...

Tanel
05.04.04, 21:55
Oi kurat nad piiluvad ming ka :punastama

realmadridfan
05.04.04, 21:59
Ütleks ka midagi, aga ei ole midagi öelda. Või siiski...lahe teema.:silm4:

Wingback
05.04.04, 22:05

On tõeliselt meeldiv, et Henryfan on lõpuks tee koju leidnud.

SleepWalking
05.04.04, 22:08
Oleks minu teha - bänniks kõik sellesse teemasse kirjutanud vennad mingiks kuuks-kaheks. Käesolevaga palun siis selliseid õigusi :p

Devil
05.04.04, 22:12

Ma tegelikult arvasin ikka, et postituste arvu suurendamiseks oli alateema \"Ennustusvõistlused\" mõeldud. Right you are, sealt tuleb mulle nädalas ca 7(kui mänge on) postitust juurde. pakuks, et 1/4 mu postitustest on sealt. Siiski jätab see, suurema osa katmata.
Kust tulevad ylejäänud?, eks ikka sisutühjadest postitustest nagu ikka.
Aga nooh, enda kaitseks ytleks niipalju, et ma ei kasuta kõiki alateemasi, teie õnneks.
Postitusi päevas peaks mul tulema ca 3 keskmiselt vist vms. Selles ma vist top3 ei ole ja tundub, et varsti pole ka yldises TOP3s. Noor veri peale tulemas. Aga ma luban, vait ma ei jää.

Hea teema.

Tanel
05.04.04, 22:19

Oleks minu teha - bänniks kõik sellesse teemasse kirjutanud vennad mingiks kuuks-kaheks. Käesolevaga palun siis selliseid õigusi :pJa kaasaarvartud sa ise ka ju

mazz
05.04.04, 22:28

Ma tegelikult arvasin ikka, et postituste arvu suurendamiseks oli alateema \"Ennustusvõistlused\" mõeldud.
kahjuks olen siin uus ja magasin enamuse ennustusvõistlusi maha,a see-eest tuleb mul nüüd siia teemasse täiega laksida:D

mazz
05.04.04, 22:29
kui mõne mehe unelmate piir on siin 5000,siis ma oleksin esialgu sajaga ka rahul;)

fitti
05.04.04, 22:29
hahaaaa, peale paari kalastaja eripruuli (just citymarketist avastasin sellise margi) saab eriti kobeda suutäie naerda...:P

Cerny Petr
05.04.04, 22:34
Jõle popp teema, peab vist ikka ka kaasa lööma :

1. Alustaksin kohustusliku osaga : selline teema oli juba ükskord, tšjordid !(soovi korral võite mind sõimata ja noomida, ma luban)

2. Dimaggiole : ka teie, kristlased, olete taskus granaate lõhanud.

3. Õnnelikkusest : enne laupäeva olin mingi 3 nädalat järjest rämedalt õnnelik olnud, nüüd on iga päevaga meeleolu tohutult langenud. Paregu lausa keen vihast :viha: .

4. Mulle on meelde jäänud ainult kõige-kõige nõmedamad naljad. Ja neid on ikka omajagu.

5. Üks küsimus oleks ka : kas mõnel foorumlasel on kooliajal ka suusatunde olnud või naudib mõni neid ehk praegugi(no talvel ikka) ?

Olekski kõik :õnnelik:

dreyd
05.04.04, 22:35
mis siis järgmisena, lükkame käima foorumi MMi ning selgitame välja, kes suudab kõige kauem siin foorumis viibida, ilma ära käimata?:) või proovime, kes esimesena naerma hakkab:naer4:

Mõnuagent 007
05.04.04, 22:36
Originally posted by Cerny Petr

5. Üks küsimus oleks ka : kas mõnel foorumlasel on kooliajal ka suusatunde olnud või naudib mõni neid ehk praegugi(no talvel ikka) ?

kle oli küll. tamula järvel vändati ikka 7. klassis palju ringi :(

mazz
05.04.04, 22:39
Originally posted by Cerny Petr

Jõle popp teema, peab vist ikka ka kaasa lööma :

1. Alustaksin kohustusliku osaga : selline teema oli juba ükskord, tšjordid !(soovi korral võite mind sõimata ja noomida, ma luban)

2. Dimaggiole : ka teie, kristlased, olete taskus granaate lõhanud.

3. Õnnelikkusest : enne laupäeva olin mingi 3 nädalat järjest rämedalt õnnelik olnud, nüüd on iga päevaga meeleolu tohutult langenud. Paregu lausa keen vihast :viha: .

4. Mulle on meelde jäänud ainult kõige-kõige nõmedamad naljad. Ja neid on ikka omajagu.

millest selline ihnus,ruumi on:P,
sa panid teemast mööda,pannes 5 postitust üheks kokku;).

fitti
05.04.04, 22:40
Originally posted by dreyd

mis siis järgmisena, lükkame käima foorumi MMi ning selgitame välja, kes suudab kõige kauem siin foorumis viibida, ilma ära käimata?:) või proovime, kes esimesena naerma hakkab:naer4:

ma jätan arvuti ööseks sisse ja ei logig välja..nii kaval olen..ja naeran unes

Mikusiku
05.04.04, 22:41
rohelinekonn, sa oled teinud vist kõige populaarsema teema.:D

17
05.04.04, 22:45
Ma ütleks ka sõna sekka;) abuhh:õnnelik:

Mikusiku
05.04.04, 22:47

mis siis järgmisena, lükkame käima foorumi MMi ning selgitame välja, kes suudab kõige kauem siin foorumis viibida, ilma ära käimata?:) või proovime, kes esimesena naerma hakkab:naer4: :naer3: :naer4: :naer5:

dreyd
05.04.04, 22:49
Originally posted by fittibaldi

ma jätan arvuti ööseks sisse ja ei logig välja..nii kaval olen..ja naeran unes

tõepoolest tundus omalegi mage see üritus, aga noh post ka kirjas, 10 veel

17
05.04.04, 22:54
ABUUUUUUHHHH oleks te näind millise omavärava Yakubu praegu põrutas rasik:viha:

tapu013
05.04.04, 23:05
:kaval: noh kui läheb rekordite löömiseks siis votan ka mina osa:D :õnnelik: ;) :reiv:

mudu kah lahe teema saab koigest reekida, millest tahad.

kuigi ei satu siia eriti tihti sain ka mina siia oma vastuse anda:silm4:

resorte
05.04.04, 23:06
HATSIHHHHHHHH!! Mul on homme saksa keeles tasemetöö! :õnnelik: :D

tapu013
05.04.04, 23:06
eks teeme siis kohe mitu vastust :silm3: :naer5:

SleepWalking
05.04.04, 23:12
tõepoolest tundus omalegi mage see üritus, aga noh post ka kirjas, 10 veel

ootame ära, ma hoian igaljuhul pöialt. ennustan, et saad need enne keskööd teed ära :)

aga minu iidol ja vaimne isa rohelinekonn on tõepoolest tabanud foorumlaste õrna kohta (ei, mitte sinna kuhu te mõtlete) ja loonud erakordselt kiiresti kasvava monstrumi, mida suudavad pidurdada vaid need kõige suuremad ja ilusamad.

Mikusiku
05.04.04, 23:12

mina nii ei arva:
natalie portman (http://images.google.com/images?q=Natalie+Portman&hl=et&lr=&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi)
pamela anderson (http://images.google.com/images?q=pamela+anderson&hl=et&lr=&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi)

:r66m9:

Jyrka
05.04.04, 23:13
Ärapanija on ikka hullult naljakas. Kes veel ei vaata siis minge ruttu teleka ette!

dreyd
05.04.04, 23:21
ilmselt jah kribaks need 10 posti ära, aga kuna naikal on täna sünna, siis täna ma siin rohkem ei kobise, head ööd;)

nüüd siis 9 posti

17
05.04.04, 23:22
Originally posted by Jyrka

Ärapanija on ikka hullult naljakas. Kes veel ei vaata siis minge ruttu teleka ette!

Juba läbi :kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4:: kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::k urb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::ku rb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kur b4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb 4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4 ::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4::kurb4:

Mikusiku
05.04.04, 23:23
ka mina lähen täna varem magama.head ööd:r66m16: :baibai: :uni:

17
05.04.04, 23:23
Nähhääähhäähh mul on aint 5

Mikusiku
05.04.04, 23:24

Nähhääähhäähh mul on aint 3
mida 3?kui sa mõtled postituste arvu 1000-ni, siis on sul neid 6;)
edit=jõudsid ära parandada:D

U2
05.04.04, 23:26
Täna on Esmaspäev

17
05.04.04, 23:26

Nähhääähhäähh mul on aint 3
mida 3?kui sa mõtled postituste arvu 1000-ni, siis on sul neid 6;)
edit=jõudsid ära parandada:D

ma tean;)õhtuti mate aju on kärssand vist

17
05.04.04, 23:27
nüüd on kolm veel;)

17
ja nüüd kaks

17
ja nüüd üks veel

17
05.04.04, 23:28
JA SUUR SUUR TÄNU KÕIKIDELE ÕNNITLEJATELE MINU 1000 POSTITUSE PUHUL:)TÄNUD VEELKORD:)

EDIT:Tikke ja bensiini ei tasu mulle koju saata, sest postkasti ei mahu ära;)

resorte
05.04.04, 23:28
ja mine nüüd persse. ;)

17
05.04.04, 23:29
Originally posted by Totti

ja mine nüüd persse. ;)

aint et kaarti oleks vaja, ma ise ei oska;)

skint
05.04.04, 23:33

mina nii ei arva:
natalie portman (http://images.google.com/images?q=Natalie+Portman&hl=et&lr=&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi)
pamela anderson (http://images.google.com/images?q=pamela+anderson&hl=et&lr=&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi)

Igatahes Portman, igatahes!

Tanel
05.04.04, 23:36
OK minu jalad nüüd istumisest valusad ,head ööd!!!

taku*
05.04.04, 23:36

hahaaaa, peale paari kalastaja eripruuli (just citymarketist avastasin sellise margi) saab eriti kobeda suutäie naerda...:P

:D :D Heh...see kalastaja õlu on ju väga kehva minuarvates. Sai ka seda eelmisel nädalal pärast kooli ostetud:õnnelik: mingi 5.90.- maksis Sääse keskuses, aga ainus probleem oli selles, et kuramuse sindrinahad olid selle sooja pannud ja tagatipuks oli mingi setteid ka täis, maitse poolest ka just hea ei olnud:D Samas ei soovita ka juua Tehumardi lahinguõlut, mis täiesti tavaline \"parmukas\" ning maitse poolest paha paha paha:D

Tanel
05.04.04, 23:39
De Rossi ruulib CMis kaks koll oma poolelt ja üks super koll Juve vastu karistus alast väljas muidugi Robinho maksab mu mängus 49,500,000 naela ja varsti veel rohkemgi

mikc
05.04.04, 23:40
jess RC sai tonni täis wtf ml julm pohui....:õnnelik:

SleepWalking
05.04.04, 23:41

De Rossi ruulib CMis kaks koll oma poolelt ja üks super koll Juve vastu karistus alast väljas muidugi Robinho maksab mu mängus 49,500,000 naela ja varsti veel rohkemgi

Sa ju lubasid ometigi?

keda ma nüüd siin maailmas siis uskuma pean :kurb10: :kurb6:

mikc
05.04.04, 23:42
teex terve öö postitusi kuni tonn käes....ah ei,õigus,mul mõistus olemas...:)

Tanel
05.04.04, 23:44

Sa ju lubasid ometigi?

keda ma nüüd siin maailmas siis uskuma pean :kurb10: :kurb6: Milles asi ,see ju aint üks keim ,aga muidu Henry ruulib veelkord Ruulib ja veel ruulib ja jääbki ruulima ...Ma ei viitsi seda korrutada ma jään vahepääl oma kips jalaga magama (ta on nii seksikas :P)

asdf
05.04.04, 23:48
Meeldiv näha, et foorumlaste elav fantaasia on üllitanud taas ühe humoorika-koomilise teema. Aga nagu te teate - igal naljal on piir ;) Nii et katsume asja mõistuse piirides hoida, muidu peab lihtsalt teema sulgema.

fitti
05.04.04, 23:54
Originally posted by efafan

mina nii ei arva:

Igatahes Portman, igatahes!

nagu esimesest pildist näha, on portman celticu fänn. nii et fuck the boobs, go nat!

realmadridfan
05.04.04, 23:55

ka mina lähen täna varem magama.head ööd:r66m16: :baibai: :uni:

Selle jaoks on ju eraldi teema.;)

Mõnuagent 007
06.04.04, 00:00
nagu esimesest pildist näha, on portman celticu fänn. nii et fuck the boobs, go nat!

kelle vänn Anderson olla võiks 8-) tema punase baywatchi rüü järgi vast Pool või ManUtd või ka Bayern.

U2
06.04.04, 00:09
shallallaaa:D

Devil
06.04.04, 00:27
Võtke kunagisest noorest Pätust eeskuju ja hakake oma poste kustutama hoopis.

Markko
06.04.04, 01:01
Karta on, et minult 100. post siin teemas :)

eston maravilha
06.04.04, 01:02

EDIT:Tikke ja bensiini ei tasu mulle koju saata, sest postkasti ei mahu ära;)

ma panen su postkasti põlema..

U2
06.04.04, 01:21
Chelsea võidab täna

Cerny Petr
06.04.04, 01:23
RohelineKonn - dr Frankenstein või dr Florey ?

eston maravilha
06.04.04, 01:24

Sa ju lubasid ometigi?

keda ma nüüd siin maailmas siis uskuma pean :kurb10: :kurb6: Milles asi ,see ju aint üks keim ,aga muidu Henry ruulib veelkord Ruulib ja veel ruulib ja jääbki ruulima ...Ma ei viitsi seda korrutada ma jään vahepääl oma kips jalaga magama (ta on nii seksikas :P)

oinas... osta aju endale, 49,500,000 naela eest

eston maravilha
06.04.04, 01:26
Originally posted by Markko

Karta on, et minult 100. post siin teemas :)

kusjuures 101ne. 100. vastus aga siiski

Jaan
06.04.04, 01:41
Mõnus teema.

Jaan
06.04.04, 01:42
Kusjuures, kui palju nendest kõvematest postitajatest ennustustest osa ei võta?

Jaan
06.04.04, 01:42
Mina mitte, näiteks. Seega olen vist eriline põhulõug.

Martin
06.04.04, 01:45
Mina ka enam ei võta. Kunagi muistsel aal võtsin isegi. Kuid seda ka aint Inglismaa osas.

eston maravilha
06.04.04, 01:50
mina ka mitte.. kunagi võtsin.. ennustused on suutmatutele

Devil
06.04.04, 01:52
kuss!

eston maravilha
06.04.04, 01:55
:)

indie
06.04.04, 01:56
Originally posted by Rui Costa
Chelsea võidab tänaKas sa mõtled seda isiklikust või universaal-astronoomilisest vaatepunktist? sest et:

astronoomiliselt oleks päeva algus justkui pärast kella 0:00 ennelõunal, kuid, tuleb mängu isiklik vaatepunkt:
küsimus kerkib järgmine - kas lähed sa vahepeal magama või mitte?
-kui lähed, siis on inimpsüühilisest aspektist selgemast selgem, et sinu päev algab hetkest, mil sa ärkad astronoomilise päeva vahetuse ületanud unest (kas hommikul kell 7, 8, 9, 10 või mida iganes). seega on sinu antud väide väär, sest mäng toimub homme: 6. aprillil.
-kui ei lähe, siis tekiks sinu mõistuses teistlaadi probleem - sa oled olnud ärkvel üle astronoomilise päeva vahetumise; miski kella 3-4 paiku hiljemalt sinu ajutegevus pidurdab sind (nö. karjub sulle: \"Mine magama, krdi jobu!!\"); seni ülevaloldud aeg kuulub vaimusilmas ju kahtlemata veel antud korral viiendasse aprilli, kuid küsimus seisneb siis selles, millal lõppeb vana ning algab uus päev? kus on see piir?

Võib-olla oleks selleks kell 12:00, keskpäeval. kuid ülimalt ebatõenäoline. Too muutus toimub su mõtteis siiski varem. Millised on inimmõistuse põhjatud rüpped?:)

dreyd
06.04.04, 06:48
KOMPANII ÄRATUS, aeg nüüd tõusta ja lõug läikima lüüa, järjekordne tööpäev koorub öise unemaski tagant.:õnnelik:

Jaan
06.04.04, 07:09
dreyd läheneb jõudsalt millenniumile!

U2
06.04.04, 08:30
lähme nüüd kõik kooli:D

K1ly
06.04.04, 08:36
ja nüüd lähen kikusi pesema :)

U2
06.04.04, 08:58
asjad kotti:P

Mikusiku
06.04.04, 09:02
hommikut kõigile:baibai:

U2
06.04.04, 09:16
miks te nii kaua üldse magasite?:oih:

Mikusiku
06.04.04, 09:18

miks te nii kaua üldse magasite?:oih:
mul on koolimaja 100 meetrti kaugusel mu majast.lähen nüüd kooli.:P

U2
06.04.04, 09:40
Aga mina veel ei lähe:õnnelik:

Red Devil
06.04.04, 09:42
Aga mina jõudsin juba koolist koju ja lähen kohe uuesti kooli :D

Marduk
06.04.04, 09:45
Ok mehed minek!

eston maravilha
06.04.04, 10:00
kas see hakkab nii iga hommik nüüd olema?? et kõigepealt istute oma räpaste hammaste ja näoga arvuti taha et nõmetseda väheke ja siis vaatate kas üldse viitsite kooli minna. võiks siis vähemalt midagi normaalsemat rääkida... uups sorri te ei oska ju.. kretiinid

Devil
06.04.04, 10:07
Originally posted by Red Devil

Oot, mis sa jooksid koolist koju, et foorumit lugeda ja see postitus teha?

XAXAXA

U2
06.04.04, 10:13
Eston sa oled ikka korralik tont :D :D :D :D

rohelineKonn
06.04.04, 10:42
I\'VE CREATED A MONSTER!!

rohelineKonn
06.04.04, 10:42
hea, et teema oma lemmikute hulgast maha võtsin

Tanel
06.04.04, 11:26
Hommik!!!

U2
06.04.04, 11:30
Varsti lõuna käes juba

SleepWalking
06.04.04, 11:30
Hommik!!!

aitab ehk sellest ...

Axel
06.04.04, 12:13
Henryfan ON TÜRAPEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Axel
06.04.04, 12:26
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tanel
06.04.04, 12:36
ära mõlise persesügaja juut

U2
06.04.04, 12:41
liiga kahtlane tunne on ikkagi et Henryfan on Larry261 sugulane

rohelineKonn
06.04.04, 13:50
ära mõlise persesügaja juut

rassivaenu õhutamise ilming ei kvalifitseeru mölana. rahu, poisid, rahu

U2
06.04.04, 14:04
Täna trennipäev :P

eston maravilha
06.04.04, 14:12

Eston sa oled ikka korralik tont :D :D :D :D

ill break your legs..

realmadridfan
06.04.04, 14:22
Aga minul on praegu ajaloo tund.

eston maravilha
06.04.04, 14:26
rohelineK sind tuleks ahju ajada selle teema alustamise eest...:)

U2
06.04.04, 14:38
ill break your legs..

sul tuleb see võimalus
:D

rohelineKonn
06.04.04, 14:51
Originally posted by eston#21
rohelineK sind tuleks ahju ajada selle teema alustamise eest...:)

keegi juba võrdles mind Dr. Frankensteiniga, kes enam oma koletist ohjata ei suuda. olen umbes sama jõuetu.

SW juhtis ka täiesti õieti tähelepanu, et on tekkinud \"I love you\" kirjaga sarnane efekt. no kellele siis ei meeldi olla armastatud. suure numbriga kaasnev tunnustus on ju peaaegu seesama.

U2
06.04.04, 14:57
4 posti veel 500-ni 1*

U2
06.04.04, 14:58
2*

U2
3*

U2
ja viimane 4*
500 täis

vandersell
06.04.04, 15:02
Mnjahh, mina süüdistaksin nende huvitavate ja vähemhuvitavate teemade teket eile saabunud täiskuuga ;)

Tanel
06.04.04, 15:34
Oi kyll läx kehvalt ,aga lõpuks läks paremaks nimelt CM läx p***i ja siis ma pidin uuesti istallima ,aga näe krt hakkas tööle (suht segane vms) ja sain uue patsi ka peale

mazz
06.04.04, 15:39
tere hommikust suur igasusgusemõttetamölaajajatepere:),vastupidiselt mõnele,kes siin täna juba mitu korda koolis jõudis käia,magasin mina absoluutselt kõik tunnid maha.:P
ärkasin kl.14.00 ja ka kõige parema tahtmise korral poleks viimasesse tundi jõudnud.
üks mõttetu post jälle juures.:õnnelik:

mazz
06.04.04, 15:42
muide,kuidas eri eesti paigus ka ilm täna on?
siin haapsalu kandis on pilves.:viha:
päikest kõigile.
:prill6:

Tanel
06.04.04, 15:53
Originally posted by mazz

muide,kuidas eri eesti paigus ka ilm täna on?
siin haapsalu kandis on pilves.:viha:
päikest kõigile.
:prill6: Meil õhukesed pilved ,kuid rohkem ika päikse paisteline ja hommikul ka kaua magada ei saanud päike paistis silma :ham9: :keel5: :prill6:

eston maravilha
06.04.04, 15:57
selle asemel, et siin oma düsgraafiat demonstreerida mine parem kooli ja ehk õpid mõne õigekirjareegli selgeks...

mazz
06.04.04, 16:12

selle asemel, et siin oma düsgraafiat demonstreerida mine parem kooli ja ehk õpid mõne õigekirjareegli selgeks...
ma ütlesin ju,et ka kõige parema tahtmise korral ei oleks ma sinna enam jõudnud ja mu õigekirjal pole viga midagi.
kas selle düsgraafia mõtlesid sa ise välja?õs-is seda igal juhul pole.
päikest sullegi!

Tanel
06.04.04, 16:14

ma ütlesin ju,et ka kõige parema tahtmise korral ei oleks ma sinna enam jõudnud ja mu õigekirjal pole viga midagi.
kas selle düsgraafia mõtlesid sa ise välja?õs-is seda igal juhul pole.
päikest sullegi!
Ta mõtles vist mind ;) Vähemalt ma arvan

eston maravilha
06.04.04, 16:14
kas keegi mainis sinu nime??

taku*
06.04.04, 16:16
vilets õs sul siis mr. mazz
Düsgraafia - kõne häire, mille põhiprobleemiks on vältetaju nõrkus, mis väljendub kirjutamisel nn. vältevigades. Sageli lisanduvad ka muud tajuprobleemid, mille tulemusena on raske sõna struktuuri koostamine (tähtede õige järjekord ja olemasolu), silbitamine jmt.
:ingel:

Devil
06.04.04, 16:23
Aeglaseks olete jäänud, ma jõudsin vahepeal ühe võileiva isegi teha, ilma et oleks uusi postitusi.

Tanel
06.04.04, 16:28
Küsimus kas teil on laseriga hiir või rulliga?
Endal ikka laseriga

eston maravilha
06.04.04, 16:29
sa oled ise laseriga lihtsalt optiline..

dreyd
06.04.04, 16:29

Endal ikka laseriga

milline see hiir on :doh:

PS hamstrid raisk tegid jälle sugu, 10 tk ära anda:D

SleepWalking
06.04.04, 16:31

rullikuga? :D
või laseriga?

Mõnuagent 007
06.04.04, 16:36

Endal ikka laseriga

kus sel hiirel siis laser on? ilmast. Tartus paistab päike

dreyd
06.04.04, 16:38

rullikuga? :D
või laseriga?

hüperboloidiga jah, emane on kuskilt laborist ilmselt vehkat pannud ja nüüd levitab X-kromosoomi nii mis hirmus

K1ly
06.04.04, 16:45
Alekas SUCKS!:lahe:

17
06.04.04, 16:48
Originally posted by K1ly

Alekas SUCKS!:lahe:
;)õiget juttu räägid mees;)

Red Devil
06.04.04, 16:55
Originally posted by Devil

Originally posted by Red Devil

Oot, mis sa jooksid koolist koju, et foorumit lugeda ja see postitus teha?

XAXAXA

Ei, ei nii see nüüd küll polnud. Lihtsalt oli koolis esimene tund kehaline, kus mitte kedagi ei olnud. Siis otsustasin koju minna. Ja siis uuesti kooli teiseks tunniks :lahe:

Ja nõustun Carlose ja Kiluga - Alekas tõesti SUCKS!!!

dimaggio
06.04.04, 18:06
pagan, tahtsin midagi öelda, kuid unustasin selle ära...:D

SleepWalking
06.04.04, 18:10
Originally posted by dimaggio

ja mina tulin siia uusi postitusi lugema :doh: tapke see monster, teie - kellel on selleks jõudu!

mcnamara
06.04.04, 18:11
Kas ma ei mäleta õigesti, et sellise lolli pläma ajamiseks on ju Soccernetil olemas jutukas? Ammu-ammu korra-paar käisin seal ja jutt oli enam-vähem samal tasemel, mis praegu siin. Poleks ehk vaja dubleerida?
Minu ainus postitus selles teemas.

dimaggio
06.04.04, 18:20

Originally posted by dimaggio

ja mina tulin siia uusi postitusi lugema :doh: tapke see monster, teie - kellel on selleks jõudu!

kiip kuul, sleep...siin võime me kõik samastuda lärride ja maldiinidega...isegi sina:D

eston maravilha
06.04.04, 18:21
sina ei pea selleks midagi tegema...

mjkk
06.04.04, 18:26
Sõna võtab moderaator. Kuulake, pätid! :prill1:

Isiklikust seisukohast peab ära mainima, et ma sain šoki, kui vaatasin, et Rui Costa on 18 aastat siin ilmas elanud. Ma ei teadnudki, et selliseid tonte praegusel ajal olemas ongi...

Igatahes, võtke tempo maha. Põhimõtteliselt on see teema siinsetele aktiivsetele postitajatele, kes kirjutavad palju ja asjalikku ka muidu ja mujal. Kellelgi pole keelatud oma sõna sekka öelda - aga erinevalt mõnest kodanikust on teatud isikud vist paugugi lahti saanud viimase ööpäeva jooksul vaadates seda teemat. Praegu said kodanikud Costa, Carlos, Henryfan ja teatud reali paariteistkümne aasta vanused fännid ju sellise hoo sisse, et tohohh - saab mõttetuid postitusi teha ja keegi ei mölisegi! LAHE!!! Ja edasist teate isegi...

Minu arust on see üks parimaid teemasid, mis siin avatud. Aga igal naljal on piir. Eks? Seega võtke tempot maha. Olen kindel, et kõikidel nimetatud topsidel on praegune teema kodulehekülg ja muid teemasid ei loetagi.

Rahunege.

Muidu kurjad punase nimega onud otsustavad teemad maha võtta. :)

Teie kallis ja hoolitsev ISSI.

(ja võtke mcnamara soovitusi kuulda)

Jaan
06.04.04, 18:26
Eile oli see teema naljakas. Täna enam pole ja vaevalt, et tulevikuski...

mg
06.04.04, 18:33
nii kuna ma polegi siin sõna saand öelda, nii ma ütlesin siis ära.

mazz
06.04.04, 19:50
eston#21,kui Sa kellelegi midagi öelda tahad,siis võiksid tsiteerida teinekord.
päikest!

kaala
06.04.04, 22:39
päikest jah. ma üldiselt tahtsin seda küsida e kas teised ei saa ka msni või on viga minus?

a see on ikka nii naljakas kuidas carlos on 400 postitust on saanud:) viimati vaatasin oli midagi 800-ga, ja see oli ka tõesti suht hiljuti.kui samas tempos jätkab siis varsti mcmanamast ees:D

kaala
06.04.04, 22:40

taku*
06.04.04, 22:43
kule ei saand jah..aga nüüd läks korda:õnnelik:

17
06.04.04, 22:48
Originally posted by kaala

päikest jah. ma üldiselt tahtsin seda küsida e kas teised ei saa ka msni või on viga minus?

a see on ikka nii naljakas kuidas carlos on 400 postitust on saanud:) viimati vaatasin oli midagi 800-ga, ja see oli ka tõesti suht hiljuti.kui samas tempos jätkab siis varsti mcmanamast ees:D

arvan et mcmanamast olen ma juba ammu ees, aga mcnamara on veel kaugel

K1ly
06.04.04, 22:49
pöidlad pihku ! Loodame Monaco võitu ;)

kaala
06.04.04, 22:54

Originally posted by kaala

arvan et mcmanamast olen ma juba ammu ees, aga mcnamara on veel kaugeljajah:)

U2
06.04.04, 22:59
tere õhtust

mazz
06.04.04, 23:46
a mul on msn\'iga siuke jama,et lingid ei tööta ja smiley\'sid ei näita.:(
ka kõvakettalt kustutamine ja uuesti tõmbamine ei aita,kas keegi oskab aidata?

Mikusiku
06.04.04, 23:47

tee format c, see aitab:D

mazz
06.04.04, 23:50

tee format c, see aitab:D
ei aitäh.:D

17
07.04.04, 00:39

JA TULIGI ÄRA 3-1 REAL SAI PÄHEEEEEEEEE.aint jama see et tselsi võitis aga igatahes madridile:LEFFA LEFFA CL-i VÕIT:baibai::baibai::baibai:

-Antz-
07.04.04, 00:40
Kuna siia võib mõnuga postitada, siis www.football365.com Latest Poll on selline põnev asi nagu:

Who would you rather ****?
Victoria Beckham 21%
Rebecca Loos 79%

Becca on see chick siis, keda Becks väidetavalt hiljuti põrutanud oli. Sekretär, nagu sellisel puhul ikka. ;)

K1ly
07.04.04, 00:41
Ja nüüd saan rahulikult magama minna :) :) :) :) :)
Kuna Reali `´´affid´´ oskasid kaodata Monacole :D

Mikusiku
07.04.04, 00:49

JA TULIGI ÄRA 3-1 REAL SAI PÄHEEEEEEEEE.aint jama see et tselsi võitis aga igatahes madridile:LEFFA LEFFA CL-i VÕIT:baibai::baibai::baibai:
miks sa seda igasse teemasse kirjutad?

Neth

MAGNIFICO!!!! Ei ole midagi öelda, lihtsalt super õhtu täna:õnnelik:

realmadridfan

Kaotada.

Ok, ma nüüd magama.

17

SEST REAL SUCKIB:)

Mikusiku
07.04.04, 00:53

SEST REAL SUCKIB:)
ma soovitan sulle midagi:
pakk tikke ja bensiin

mjkk
07.04.04, 00:54
ma soovitan teile kõigile, troppidele, tikke ja bensiini.

igatahes, ma hoiatasin teid, imbetsillid. et võtke hoogu maha. panen teema kinni, vähemalt praeguseks. homme onud punased vaatavad, mis nad teiega peale hakkavad....

muhahahahaaa.

mjkk
07.04.04, 21:57
olen hea moderatoorionu ja annan teile, dildodele, veel ühe võimaluse.

aga kui teatud tiblad siin peaksid taas võimust võtma, saavad kohe molli. ma pole küll füüsiliselt teab mis tugev mees, aga mul on võimu rohkem kui teil.

sellegipoolest. teema autori tungival soovil:

jätkakem! :)

Mikusiku
08.04.04, 09:15
äkki ma saan 300 posti täis nüüd:D

Red Devil
08.04.04, 09:58
Originally posted by Magpie

olen hea moderatoorionu ja annan teile, dildodele, veel ühe võimaluse.

aga kui teatud tiblad siin peaksid taas võimust võtma, saavad kohe molli. ma pole küll füüsiliselt teab mis tugev mees, aga mul on võimu rohkem kui teil.

sellegipoolest. teema autori tungival soovil:

jätkakem! :)

Hea näha, et siin foorumis ikka toredad moderaatorionud on

mjkk
08.04.04, 14:16
http://www.softlab.ntua.gr/~siochos/smilies/banana_green.gif

Pealik
08.04.04, 14:40

einoh nali naljaks aga ma olen nüüd segaduses...kas see on toores banaan, kurk või mingi kolmas elukas:P

Devil
08.04.04, 14:46
tähendab, minu arust istuvad soccerneti jututoas, vaid perverdid, kahju kahju :S

mukiii
08.04.04, 15:04
I have the distinct feeling that one young lad has a huge brain problem...

U2
08.04.04, 15:11
:myts6:

rohelineKonn
08.04.04, 18:13

einoh nali naljaks aga ma olen nüüd segaduses...kas see on toores banaan, kurk või mingi kolmas elukas:P

see ei ole sugugi mitte nali, vaid terroriohu banaan. ta on seda värvi, mis on terroriohu reiting mingis piirkonnas. kahtlustan, et magpie kasutab aga tavalist pilti, kuna eestis peaks terroribanaan hetkel kollane olema. pikemalt on sellest u kuu aega tagasi kirjutanud www.minut.ee

ps. kes siiani aru ei saanud, siis on tegemist ühendriikide jõustruktuuride mõnitamisega. terroriohtu mingis piirkonnas iseloomustavad nad aga tõepoolest värviga. oma kollase teenisime välja iraagis okupantidena opereerides.

mjkk
08.04.04, 18:22
täpselt seda ma mõtlesingi.

http://toontastic.linuxdriven.net/images/avatars/134298181940631cdf6035b.gif

Mikusiku
08.04.04, 19:32

see ei ole sugugi mitte nali, vaid terroriohu banaan. ta on seda värvi, mis on terroriohu reiting mingis piirkonnas. kahtlustan, et magpie kasutab aga tavalist pilti, kuna eestis peaks terroribanaan hetkel kollane olema. pikemalt on sellest u kuu aega tagasi kirjutanud www.minut.ee

ps. kes siiani aru ei saanud, siis on tegemist ühendriikide jõustruktuuride mõnitamisega. terroriohtu mingis piirkonnas iseloomustavad nad aga tõepoolest värviga. oma kollase teenisime välja iraagis okupantidena opereerides.
rohelineKonn, kas sa vahetasid avatari sellepärast, et depor pääses poolfinaali?:P

Mõnuagent 007
08.04.04, 21:28
aga mina käisin pärast poolt aastat juuksuris :)

Tanel
08.04.04, 22:49
Mina ootan viis või juba isegi kümme minutit ja ikka pole uusi postitus foorumis ,mida see peaks tähendama noh nüüd on nagu uus post olemas.Aga kurat ei saanud täna uut pudelit ega uut shokolaadi ja krõpsu pakki sees polnud ka midagi no on ikka kehv pääv kyll:( .Aga CMis minu mõistus võttis lõpuks midagi ette ja aitas koos minu endaga luua taktika muidu tuli mängida selle \"tõmmatud\" taktikaga milleta ma sain hakkama aint esimene hooaeg.

17
08.04.04, 23:45

aga mina käisin pärast poolt aastat juuksuris :)

Ma käisin ka täna pässilas:)Aint et vahe eelmise käiguga ei olnud nii suur;)

Markko
09.04.04, 01:30
Mina jõudsin just Nimetast koju, nähes kuidas NUFC mängis PSV\'ga viiki ja ma pean mainima, et ma olen meeldivalt švipsis. :õnnelik:

EgoTrip
09.04.04, 23:05
meri on meri jääb meri olema peab ......

U2
10.04.04, 18:12
Aga Pirita võidab pronksi :D

EgoTrip
10.04.04, 22:02
Kuule !!!!

mg
11.04.04, 00:28
fakk, ma tahtsin midagi tarka öelda...
a ilmselt minu intelligentsustase ei võimalda seda

Davids
11.04.04, 03:21
On weel 5 kaaslast kes minuga sellel kellaajal sees on:sega1:

eston maravilha
11.04.04, 05:01
mai ole eston, aga mul on hullult vaja rääkida:mupet: :mupet: :mupet: igatahes, ma armastan maailma ja kõike mis siin on :love:

tervitan kõiki, kes mind ära tunnevad :ham12: :jump1:
ehk siis võibolla ainult yhte inimest :r66m15: :kiisu:

vamos a bailar :silm2:

ps!! ema ja isa, ma armastan teid sydamest ja loomalikult oma lemmikut kaugel ookeani ääres :silm1: :veryhappy :arm3:

eston maravilha
11.04.04, 05:12
ehk siis nagu trubetsky on kirjutanud: veinist võib ennast lolliks juua, kui ainult eeldusi on ja veini jätkub:silm2: :myts9:

njah, mina olen ammu juba segane ja eston on täiesti kutu ja kraanikausi all:D :D :D :D
kui ta praegu seda näeks, siis ta kindlasti lööks mu maha, aga noh, ma loodan siiski, et tal mingi kartus mu vastu on:baibai: :prill3:

õnneks on siin selline teema, mida keegi ei pea lugema:naer1: :naer1:
aga mul on tõesti praegu suht igav ja väga väga jututuju ja noh mai saa aru, miks ei ole kedagi online:sega6:

ja ma tervitaksin veelkord seda ainukest (okei, okei, v6ibolla on teine veel, aga rohkem kindlasti mitte) :prill3: :r66m16: :jäätis:

Tihane
11.04.04, 14:05
Viie päevaga 9 lehekülge mõttetust .. näitab taset.

Prooviks siis nyyd sellest topicust eeskuju võttes ennast parandada ja mõelda, enne kui me postitame.

varix
11.04.04, 15:36
lahe:reiv:

EgoTrip
11.04.04, 17:03
Kuule !!!!!

kaala
11.04.04, 18:34
kuulen

resorte
11.04.04, 19:13
näen, aga mitte ei kuule

Udupasun
11.04.04, 20:19
Kui juba läbustamiseks läinud on, siis...

Udupasun
11.04.04, 20:20
Marsile!!!

Markko
11.04.04, 21:27
Jees

17
11.04.04, 22:32
teate tädid ja onud mul maksab cmis giampaolo pazzini(vist kirjutatakse nii) 41.5 milli

Tanel
11.04.04, 23:35
No mida sa kargad siin mul on kalleim ründeliin ja veel samas mängus mis sul Kass Ono ja Rob Inho on kahekesi väärt miljoneid naelu umbes 90 milli ja varupingi ründajad kah veel peaaegu 30 milli vot mis on ja liigas ma kah potensiaalselt esikolmikus ,aga lihtsalt üks mäng vähem peetud ja vahe teiegga kolm punni (kambas veel Milan kah) ja kui ma oma kaitse kah tööle saan siis ma tuigerdan teist mööda ,sest mul hooaja alguses tulid rasked vastased.

Edit: Ok väärtused kah Rob Inho 49,500,000 ja Cassano 41,000,000 ja tshaka mul maailma kalleim DM kah veel De Rossi 29,000,000 milli.Ja mu kõige vanem mängija põhis on 26:lahe: .

Mõnuagent 007
11.04.04, 23:47
möh

Davids
12.04.04, 00:46

teate tädid ja onud mul maksab cmis giampaolo pazzini(vist kirjutatakse nii) 41.5 milli

Aga mul maksab Treze 48,5 mil ja Bayern oli n6us ostma 75 miljoniga:)
Tevez makasab 38 miljonit aga ta weel 21 aastane:õnnelik:

Vot nii .............(ma ei uhkusta):oih:

U2
12.04.04, 01:22
Originally posted by Udupasun

Marsile!!!\'

parem soome!!

zaz
12.04.04, 01:23
teema hakkab ära vajuma:sega1:
Et aga teemat natukenegi lõbusmana hoida lisaksin ma siia mõned naljad:

Naaseb nahkhiir koopasse, üleni verine, riputab ennast lakke ja sätib ennast magama. Teised tunnevad vere lõhna, lendavad ligi ja pärima:
\"Kust veri? Räägi meile ka!\"
\"Ah jätke rahule, ma tahan magada!\"
Teised ei jäta, tahavad ju ka ennast täis kaanida.
\"Hea küll! Lendame, ma näitan kust!\"
Lendavad siis. Kõik on elevil, kohe saame verd! Lendavad metsa. Meie tuttav nahkhiir ütleb:
\"Seda puud seal näete?\"
\"Näeme, näeme!\"
\"No vot, mina ei näinud!\"

:naer3:

Hullud viidi lennukiga Saksamaale. Hullud otsustasid keset lendu jalgpalli lennukis mängima hakata. Lennuk hakkas rappuma ja kaldus kursilt kõrvale. Stjuardessid ei suutnud hulle vaigistada. Siis läks kapten ja kui ta tagasi tuli, oli kõik vaikne. Stjuardessid küsisid kaptenilt, et kuidas tal see õnnestus. Kapten:
\"Ma ütlesin hulludele, et mis te siin sees mängite, kui väljas ilus ilm...\"

U2
12.04.04, 02:19
no nii meid veel 6 järgi jäänud :doh:

U2
12.04.04, 08:11
tere hommikust ja jõudu kõigile algavaks töönädalaks;)

resorte
12.04.04, 16:21

oi blätt mul maksab Francisco Govinho Lima täige palju ........... 2k :õnnelik: :õnnelik: Mees on mul 34 aastat vana ainult! :)

17
12.04.04, 17:40
Originally posted by zaz

\"Ma ütlesin hulludele, et mis te siin sees mängite, kui väljas ilus ilm...\"

täna täitsa ilus ilm küll jah:)

raunoten
12.04.04, 21:42
1

raunoten
12.04.04, 21:43
2

raunoten