320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!

    finaalis olin ise argentiina poolt aga maradona ei viitsinud näppu persest välja võtta ja nii ta läks.. kõige rohkem aga meeldis kameruni südikas mäng eesotsas roger millaga

    #2
    Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

    Finaali ei mäleta ma üldse, aga mulle ei meeldinud see, et poolfinaalis Pearce ja Waddle pendlaid realiseerida ei suutnud.

    Nüüd lõpuks sain selle hinge pealt ära öelda.... uuuh! Hea tunne on!!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

      ja väga popp oli see, et \'Sädeme\' esikaanel ilmus värsketest maailmameistritest mustvalge udune pilt, mille pihta oli hea õhupüssist märki lasta.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

        ...ja imeilus oli sellel turniiril Iirimaa ja Rumeenia mäng, kus hoolimata kümnetest ja kümnetest väravavõimalusest jõuti ikkagi lõpuks penaltideseeriani.
        Olgu veel lisatud, et ei nimetatud mängus ega ka alagrupimatshis Inglismaa ning Iirimaa vahel ei söödetud palli KORDAGI tagasi väravavahile, kes seda siis mitte kunagi sülle ei võtnud ja pika põrgatamise jälle samale kaitsjale tagasi ei visanud.
        Elagu Bonneri Pat ja Shiltoni Peeter! :P
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

          täpsemalt olin siis 13-ne vanune ja lisaks igavale finaalile meenub rohe-punane väravapostidest maskott, ka meenub juba eelpool nimetatud Kameruni südikas mäng nagu meenub ka Kolumbia, aga see oli vist seoses goaliega?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

            Originally posted by dreyd


            täpsemalt olin siis 13-ne vanune ja lisaks igavale finaalile meenub rohe-punane väravapostidest maskott, ka meenub juba eelpool nimetatud Kameruni südikas mäng nagu meenub ka Kolumbia, aga see oli vist seoses goaliega?
            ma ei taha kedagi korrata aga ka mina olin 13 ja mälestused on ka täpselt samasugused

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

              meenutusena veel niipalju et enamuse turniiri ajast viibisin moskvas silmaravil ja küll tuli vaeva näha et tollasest eesti esindus leida telekas mis pilti näitaks. kusjuures päris mitu korda vahetati meie toas telekas välja ja igakord läks see kuramus peale paari päevast vaatamist nässu.. isa ostis meile vennaga veel toreda läbipaistvast plastikust nokatsi millel italia 90 peal ja kriipsujuku ka. ja küll oli uhke sellise asjandusega mööda maskvat ringi käia.

              veel tuleb meelde et ostankino kanalilt algas ülekanne teataega: adidas predsdavljajut - italia devenosto. ja meie vennaga muidugi korrustasime seda olin siis 9..

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

                Originally posted by SleepWalking


                Originally posted by dreyd


                täpsemalt olin siis 13-ne vanune ja lisaks igavale finaalile meenub rohe-punane väravapostidest maskott, ka meenub juba eelpool nimetatud Kameruni südikas mäng nagu meenub ka Kolumbia, aga see oli vist seoses goaliega?
                ma ei taha kedagi korrata aga ka mina olin 13 ja mälestused on ka täpselt samasugused
                Erinevalt eelkõnelejatest olin mina kohe-kohe 13 saamas ja lisaks Iirimaa heale mängule jäi meelde Kameruni 2:3 kaotus veerandfinaalis Inglismaale, mis ikka jubedalt tuska tegi...
                Et igava-jalgpalli-Itaalia finaali ei jõudnud, oli muidugi meeldiv tulemus!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

                  Originally posted by SleepWalking


                  Originally posted by dreyd


                  täpsemalt olin siis 13-ne vanune ja lisaks igavale finaalile meenub rohe-punane väravapostidest maskott, ka meenub juba eelpool nimetatud Kameruni südikas mäng nagu meenub ka Kolumbia, aga see oli vist seoses goaliega?
                  ma ei taha kedagi korrata aga ka mina olin 13 ja mälestused on ka täpselt samasugused
                  Ei tahaks korrata,aga minagi olin siis veel 13. Avamängus pistis Kamerun Argentiina kotti 1-0. Üllatused võisidki alata. parim väravakütt oli alguses vahetusmees olnud Salvadore Scillaci...või kuidas ka seda nime ei kirjutata. Emotsioonid samad, mis 86nda aasta MMi aegu. Tuim.

                  Aa, mind ei koti Saksa ja Argentiina siiamaani..nii et minu jaoks oli igav finaal.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

                    Ma olin 3 ja ei mäleta kottigi(ülla ülla). Aga jälle alates 1994-st mäletan kõike.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

                      Lisaks olid need reklaamid veel... adidas torsion!

                      Mul on jälle eredalt meeles Saksa-Tshehhi veerandfinaal, kus üks tshehhidest lõpus ikka väga närvi läks ja lõpus oma putsasid loopis. Siis... muidugi Kamerun 1 Argentiina 0, Rumeenia 2 NSVL 0, ee... Kamerun 2 Kolumbia 1, NSVL 4 Kamerun 0, Brasiilia 0 Argentiina 1, Itaalia 1 Austria 0 (Vialli penalt posti, või oli see USA vastu?), Itaalia 1 Iirimaa 0, Argentiina 0 Jugoslaavia 0 (pendlad, Maradona eksis, Goycoechea tõrjed) Itaalia 2 Inglismaa 1 ja loomulikutl finaal. Raudselt polnud penalt! 10-aastase tatina olin Argentiina poolt (Maradona pärast), hiljem olen jõudnud väärtushinnangutes selgusele ja enam selllist viga ei teeks.

                      Mis veel... Ahjaa... Goycochea imetõrjed. Mees alustas turniiri varus, ent Pumpido vigastus tõi ta esile. Itaalia polnudki nii väga antijalgpalli esindaja, lihtsalt ei suutnud kolle ära lüüa. Toto Schillachi oli muidugi turniiri suurim leid neil üleüldse ja pärast kadus ta vist üsna kiiresti pildilt...

                      Saksamaa käekäigust turniiril on väikeseid episoode muuseas filmis Head aega, Lenin!
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

                        jajah adidas torsion. mäletan et mõned aastad hiljem kui tallinnas juba adi kauplus oli sai ka endale adidase ketsid soetatud.. torsion ja puha. väga uhke oli

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

                          Originally posted by Jaan

                          NSVL 4 Kamerun 0,
                          oi see oli minu jaoks keeruline mäng - koolis oli ju ometi õppisime siis veel leninit kui laste sõpra tundma ja tugev nõuka propaganda käis, aga vanaisa ei lubanud mul salenko kollide üle rõõmustada mitte. midagi ei saanud aru. siis ma vist hakkasingi inglastele pöialt hoidma, sest seda vanaisa ei keelanud.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

                            Originally posted by fittibaldi

                            oi see oli minu jaoks keeruline mäng - koolis oli ju ometi õppisime siis veel leninit kui laste sõpra tundma ja tugev nõuka propaganda käis, aga vanaisa ei lubanud mul salenko kollide üle rõõmustada mitte. midagi ei saanud aru. siis ma vist hakkasingi inglastele pöialt hoidma, sest seda vanaisa ei keelanud.

                            Aiaiai. Salenko ei mänginud siis. Vana kooli mehed Dassajev, Protassov ja kompanii olid tegijad. Viimane värav on igatahes meeles - pall tuli latist tagasi ja siis vuntsidega Aleinikov lõi ära.

                            to eston - adi pood, see ametlik, tehti Tallinna alles mingi 96.a. paiku.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Saksamaa on MAAILMAMEISTER 1990!!!\'

                              aisanuga, nüüd läks 94 MM ja 6-1 võit kameruni üle eelnevaga sassi.. loll boiz
                              aga peale salenko oli kõik õige
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X