320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

maailmarekord?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    maailmarekord?

    kas keegi teab,mis on maailmarekord kõksimises(kes sooritas selle samuti),ja kui palju te ise suudate kõksida enne kui pall maha tuleb,endal rekordiks 6007,see suvi üritan 10 000 ära teha,aga see saab raske olema,mitte võimatu,aga nu ikkagi.Ja mis võiks olla eesti parim tulemus jalgpalliga kõksimises?
    tänud

    #2
    Replying to Topic \'maailmarekord?\'

    MIS ASJA ??? sa teed 6007???? seda ma nagu ei usu. a eesti rekord on vist reimi käes.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'maailmarekord?\'

      Originally posted by Evu


      MIS ASJA ??? sa teed 6007???? seda ma nagu ei usu. a eesti rekord on vist reimi käes.
      mul on umbes 10 tunnistajat,kõik vaatasid,aga huvitav palju sis reimi rekord on?,kui uuesti seda rekordit üle üritan teha,võtan linti ka,muidu jah keegi ei taha eriti uskuda

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'maailmarekord?\'

        üks vant kõndis maratoni läbi ja terve selle aja kõksis
        edit=see vant oli Jan Skorkovsky ja aasta 1990.kokku oli 7 tundi, 18 minutit ja 55 sekundit.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'maailmarekord?\'

          mingi idioodistunud korealane paar aastat tagasi hoidis palli õhus 17 tundi

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'maailmarekord?\'

            jah,aga see mingi ronaldo naine vms hoidis palli üleval mingi 25 tundi ja 12 minutit vms

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'maailmarekord?\'

              see võis olla ka 37 tundi vahet pole.. minu arust suht mõttetu tegevus..

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'maailmarekord?\'

                Originally posted by eston#21


                see võis olla ka 37 tundi vahet pole.. minu arust suht mõttetu tegevus..
                jah,aga kui ikkagi teed 37 tundi,siis see ikkagi väga palju,ja väga vähesed teevad seda,ja igatahes vägev oleks kui ise sellise asjaga hakkama saaksid,imo

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'maailmarekord?\'

                  ma lisan siis enda rekordi ka-
                  46:P
                  edit=korda mitte tundi

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'maailmarekord?\'

                    hmm, huvi pärast küsin, et kaua sa umbes seda 6007 korda kõksisid siis ka? Enda rekord mingi üle kolmesaja-teeks rohkemgi aga ei viitsi jamada sellega eriti.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'maailmarekord?\'

                      Originally posted by daywalker


                      hmm, huvi pärast küsin, et kaua sa umbes seda 6007 korda kõksisid siis ka? Enda rekord mingi üle kolmesaja-teeks rohkemgi aga ei viitsi jamada sellega eriti.
                      kui tegin 3147 vms<<< see oli rekord enne seda 6000 et,seda tegin kuskil 55 minutit,aga 6007 juures aega ei võtnud,aga umbes 1h ja 40 minutit vms,aga päris täpne see ei ole,kuna algul tegema hakates ei olnudki tegelikult kavas seda teha,lihtsalt tuli ja tuli ja tuli..

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'maailmarekord?\'

                        kõksimist läheb igaljuhul vaja! See pole lihtsalt trikitamine, kõksimisega saab väga hea palli tunnetuse. Kahjuks keegi seda ei usu ja räägivad, et see on ainult üks show asi. Olen kuulnud, et Reim lubas isegi maksta sellele, kes ta rekodi meistriringides üle teeb:P ( 1000kr )

                        ja seda ka veel, et kõksida ei ole mõttet lihtsalt koha peal ja kahe jalaga vaheldumisi. Muidu muutuks see tõesti mõttetuks
                        Victory grows out of harmony...

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'maailmarekord?\'

                          Originally posted by -gunner-


                          kõksimist läheb igaljuhul vaja! See pole lihtsalt trikitamine, kõksimisega saab väga hea palli tunnetuse. Kahjuks keegi seda ei usu ja räägivad, et see on ainult üks show asi. Olen kuulnud, et Reim lubas isegi maksta sellele, kes ta rekodi meistriringides üle teeb:P ( 1000kr )

                          ja seda ka veel, et kõksida ei ole mõttet lihtsalt koha peal ja kahe jalaga vaheldumisi. Muidu muutuks see tõesti mõttetuks
                          jah,ma olen ka seda kuulnud,aga huvitav kui palju tal see rekord on siis?päris mõnus oleks talle pähe teha,aga seda et minuarust lubas anda ta 2000 ,ütles seda veel martin reimi jalgpallikoolis,aga minuarust hõlmas see rekord,kui õieti mäletan seda,et peab 2000 korda tegema nagu jalg põlv pea pea põlv jalg,aga ei tea kas see üles alla loetakse üheks,või üles on üks ja alla kaks jne,mui üles alla üks sis see suhteliselt raske,aga mitte võimatu,ja raha tahaks küll

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'maailmarekord?\'

                            lihtsalt nagu huvi pärast.... palju sul kah vanust on h3nri??

                            enda rekord jääb aastate taha ja see oli mingi 2oo-3oo....

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'maailmarekord?\'

                              Originally posted by eika


                              lihtsalt nagu huvi pärast.... palju sul kah vanust on h3nri??

                              enda rekord jääb aastate taha ja see oli mingi 2oo-3oo....
                              16,agas kas sis keegi ei tea kui palju ligilähedalegi võiks olla maailmarekord ja huvitav mis piirimaile võiks reimi rekord jääda?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X