PDA

View Full Version : maailmarekord?

h3nr1
06.04.04, 21:24
kas keegi teab,mis on maailmarekord kõksimises(kes sooritas selle samuti),ja kui palju te ise suudate kõksida enne kui pall maha tuleb,endal rekordiks 6007,see suvi üritan 10 000 ära teha,aga see saab raske olema,mitte võimatu,aga nu ikkagi.Ja mis võiks olla eesti parim tulemus jalgpalliga kõksimises?
tänud

Even
06.04.04, 21:35
MIS ASJA ??? sa teed 6007???? seda ma nagu ei usu. a eesti rekord on vist reimi käes.

h3nr1
06.04.04, 21:37
Originally posted by Evu

MIS ASJA ??? sa teed 6007???? seda ma nagu ei usu. a eesti rekord on vist reimi käes.
mul on umbes 10 tunnistajat,kõik vaatasid,aga huvitav palju sis reimi rekord on?,kui uuesti seda rekordit üle üritan teha,võtan linti ka,muidu jah keegi ei taha eriti uskuda

Mikusiku
06.04.04, 22:06
üks vant kõndis maratoni läbi ja terve selle aja kõksis;)
edit=see vant oli Jan Skorkovsky ja aasta 1990.kokku oli 7 tundi, 18 minutit ja 55 sekundit.

eston maravilha
06.04.04, 22:40
mingi idioodistunud korealane paar aastat tagasi hoidis palli õhus 17 tundi

h3nr1
06.04.04, 22:44
jah,aga see mingi ronaldo naine vms hoidis palli üleval mingi 25 tundi ja 12 minutit vms

eston maravilha
06.04.04, 22:46
see võis olla ka 37 tundi vahet pole.. minu arust suht mõttetu tegevus..

h3nr1
06.04.04, 23:02
Originally posted by eston#21

see võis olla ka 37 tundi vahet pole.. minu arust suht mõttetu tegevus..
jah,aga kui ikkagi teed 37 tundi,siis see ikkagi väga palju,ja väga vähesed teevad seda,ja igatahes vägev oleks kui ise sellise asjaga hakkama saaksid,imo

Mikusiku
06.04.04, 23:08
ma lisan siis enda rekordi ka-
46:P
edit=korda mitte tundi:D

2mSööt3mMööda
07.04.04, 00:42
hmm, huvi pärast küsin, et kaua sa umbes seda 6007 korda kõksisid siis ka? Enda rekord mingi üle kolmesaja-teeks rohkemgi aga ei viitsi jamada sellega eriti.

h3nr1
07.04.04, 14:37
Originally posted by daywalker

hmm, huvi pärast küsin, et kaua sa umbes seda 6007 korda kõksisid siis ka? Enda rekord mingi üle kolmesaja-teeks rohkemgi aga ei viitsi jamada sellega eriti.
kui tegin 3147 vms<<< see oli rekord enne seda 6000 et,seda tegin kuskil 55 minutit,aga 6007 juures aega ei võtnud,aga umbes 1h ja 40 minutit vms,aga päris täpne see ei ole,kuna algul tegema hakates ei olnudki tegelikult kavas seda teha,lihtsalt tuli ja tuli ja tuli..

Olavinho
07.04.04, 15:32
kõksimist läheb igaljuhul vaja! See pole lihtsalt trikitamine, kõksimisega saab väga hea palli tunnetuse. Kahjuks keegi seda ei usu ja räägivad, et see on ainult üks show asi. Olen kuulnud, et Reim lubas isegi maksta sellele, kes ta rekodi meistriringides üle teeb:P ( 1000kr )

ja seda ka veel, et kõksida ei ole mõttet lihtsalt koha peal ja kahe jalaga vaheldumisi. Muidu muutuks see tõesti mõttetuks

h3nr1
07.04.04, 20:10
Originally posted by -gunner-

kõksimist läheb igaljuhul vaja! See pole lihtsalt trikitamine, kõksimisega saab väga hea palli tunnetuse. Kahjuks keegi seda ei usu ja räägivad, et see on ainult üks show asi. Olen kuulnud, et Reim lubas isegi maksta sellele, kes ta rekodi meistriringides üle teeb:P ( 1000kr )

ja seda ka veel, et kõksida ei ole mõttet lihtsalt koha peal ja kahe jalaga vaheldumisi. Muidu muutuks see tõesti mõttetuks
jah,ma olen ka seda kuulnud,aga huvitav kui palju tal see rekord on siis?päris mõnus oleks talle pähe teha:D,aga seda et minuarust lubas anda ta 2000 ,ütles seda veel martin reimi jalgpallikoolis,aga minuarust hõlmas see rekord,kui õieti mäletan seda,et peab 2000 korda tegema nagu jalg põlv pea pea põlv jalg,aga ei tea kas see üles alla loetakse üheks,või üles on üks ja alla kaks jne,mui üles alla üks sis see suhteliselt raske,aga mitte võimatu,ja raha tahaks küll:D

eika
07.04.04, 20:20
lihtsalt nagu huvi pärast.... palju sul kah vanust on h3nri??

enda rekord jääb aastate taha ja see oli mingi 2oo-3oo....

h3nr1
07.04.04, 22:19
Originally posted by eika

16,agas kas sis keegi ei tea kui palju ligilähedalegi võiks olla maailmarekord ja huvitav mis piirimaile võiks reimi rekord jääda?

zaz
08.04.04, 00:56
Originally posted by h3nr1

Originally posted by eika

16,agas kas sis keegi ei tea kui palju ligilähedalegi võiks olla maailmarekord ja huvitav mis piirimaile võiks reimi rekord jääda?

Kle rekordist jääb sul kohe kindlasti VÄGA palju puudu ilmselt ka Reimi rekordist, niiet ära ohi siin ja otsi ise need üles...

Ono
08.04.04, 01:02
Eks need zongleerijad parajad tolad ole, ise kõksin vabalt üle 10 000, tavaliselt on suviti hobiks ümber staadioniraja kahe jalaga vaheldumisi zongleerimine, rekordiks on 4 ringi.
Loomulikult näitab see su tehnikat, aga kui seda mängus realiseerida ei oska, oled sa tavaline külajalgpallur edasi, nagu mina.

eston maravilha
08.04.04, 01:07
Originally posted by zaz

Kle rekordist jääb sul kohe kindlasti VÄGA palju puudu ilmselt ka Reimi rekordist, niiet ära ohi siin ja otsi ise need üles...

ära ise ohi rsk.. on ta pretendeerinud rekordile?? minu arust mitte, tahab lihtsalt teada palju on..

h3nr1
08.04.04, 14:21
Originally posted by eston#21

Originally posted by zaz

ära ise ohi rsk.. on ta pretendeerinud rekordile?? minu arust mitte, tahab lihtsalt teada palju on..
jah ma niisama huvipärast mõtlen,tahan lihtsalt sihti silme ette:P aga nu jahm

Amadeus
08.04.04, 14:48
Mis selle meistri ringi 6ige järjekord oli, ma arvan et ma ajasin sassi. Proovisin ka yle pika aja ja ei olnudki nii hull aga nagu öeldud vist läks järjekord sassi. Ma tegin parem-vasak : pealne-sisekylg-väliskylg-p6lv-6lg - pea-rind ja siis otsast peale.

greenday
08.04.04, 17:07
Originally posted by Amadeus

Mis selle meistri ringi 6ige järjekord oli, ma arvan et ma ajasin sassi. Proovisin ka yle pika aja ja ei olnudki nii hull aga nagu öeldud vist läks järjekord sassi. Ma tegin parem-vasak : pealne-sisekylg-väliskylg-p6lv-6lg - pea-rind ja siis otsast peale.Jep, nii see oli. Mu rekord on 2 meistriringi, palju see Reimil oli? 400? Niisama kõksisin ükskord ilusa numbri 666.

h3nr1
08.04.04, 19:22
Originally posted by greenday

Mis selle meistri ringi 6ige järjekord oli, ma arvan et ma ajasin sassi. Proovisin ka yle pika aja ja ei olnudki nii hull aga nagu öeldud vist läks järjekord sassi. Ma tegin parem-vasak : pealne-sisekylg-väliskylg-p6lv-6lg - pea-rind ja siis otsast peale.Jep, nii see oli. Mu rekord on 2 meistriringi, palju see Reimil oli? 400? Niisama kõksisin ükskord ilusa numbri 666.
mis asja?et kas see meistri ring on nagu selles järjekorras mingi kõksimine või?ei ole varem sellisest asjast kuulnud,aga muarust reim tegi mingi 2000 vms,aga ei ole kindel,ja et küsimus,et kas võib näiteks nii ka et vahepeal näiteks päästad jalaga,või et koguaeg peab järjest tegema,või läeb nulli kui lööd 2 korda näietks vasaku jalaga ja sis paremaga?

greenday
12.04.04, 12:25

Originally posted by greenday

mis asja?et kas see meistri ring on nagu selles järjekorras mingi kõksimine või?ei ole varem sellisest asjast kuulnud,aga muarust reim tegi mingi 2000 vms,aga ei ole kindel,ja et küsimus,et kas võib näiteks nii ka et vahepeal näiteks päästad jalaga,või et koguaeg peab järjest tegema,või läeb nulli kui lööd 2 korda näietks vasaku jalaga ja sis paremaga?Jep kui vale kohaga lööd, siis läheb nulli. Seetõttu ainult \"meistrid\" seda suudavadki. Nii et harjuta parem seda, selle asemel, et niisama tundide viisi kõksida - arendad ennast hoopis mitmekülgsemalt. Kui tahad täpsemalt asjast teada, loe \"Lõvide lugu\".

Neth
12.04.04, 15:58
Ei ole kindel, aga kunagi aastaid tagasi oli see vist Viikmäe, kes mingil üritusel kusagil 17000 juures kõksis ja kui rekord on Reimi käes, (mis tähendab seda, et see on üle 17000) siis sul veel arenguruumi on h3nr1 ;)

Kaspy
03.05.04, 11:17
reim tegi mingi 400 v 600 erinevaid kohti kasutades..nagu eelnevalt märgiti pealne-sisekülg-väliskülg v kuda see oli :P
aga jah ilma sassi ajamata ja samapalju on seda ikka väga raske teha..

p3p3
08.05.04, 22:03
täiega ea mu vanaema kõxib kah 346 ta tahab kah suvel 10000 teha ;) see saab raske oleme aga mitte võimatu :D

mikc
09.05.04, 00:18
Mul vanaema pallimängu ei valda, a ise teen vasaku jala kannaga 3001 praegu.

mg
09.05.04, 12:49
a, reim on siukest juttu ajand, et ta võib palli niikaua kõksida kuni viitsib, ja ma millegipärast usun seda

a minu rekord on näiteks midagi 20ne ringis:õnnelik:

a seda et see on tehtud jalga õhus hoides koguaeg, sest ma teistmoodi eriti ei oska

realmadridfan
09.05.04, 13:10
Originally posted by mg

a minu rekord on näiteks midagi 20ne ringis:õnnelik:

a seda et see on tehtud jalga õhus hoides koguaeg, sest ma teistmoodi eriti ei oska

Sa tegid selle siis ikka ühe jalaga, onju, sest kahega läheks vist raskeks jalga õhus hoida.:D

taku*
09.05.04, 13:20
Oi loogika kuningas...on ju öeldud, et JALGA õhus hoides, mitte jalgu...mõista mõista mitme jalaga ta siis kõksis??

realmadridfan
09.05.04, 13:31
Originally posted by sarvik

Oi loogika kuningas...on ju öeldud, et JALGA õhus hoides, mitte jalgu...mõista mõista mitme jalaga ta siis kõksis??

Jajah, ma niisama, nalja pärast, küsisin.:doh:

NikeFreestyle
14.05.04, 18:28
mu enda rekord on v2he 500 alles aga harjutamine teeb meistriks .:P aga nioh ma noor ka alles

kohe l2hen 6ue ja harjutan seda meistriringi

Mikusiku
14.05.04, 20:17
ma proovisin ka ükspäev seda meistriringi.sain peani välja ja siis kukkus pall maha:P

greenday
16.05.04, 13:47
Niisiis kas keegi minu meistriringide rekordit (tervelt 2) ületada ei suuda? :)

raunoten
31.07.04, 04:08
minu rekord umbes 10 :D, ma ei suuda palli õige kohaga tabada.

marabella666
31.07.04, 11:35

kas keegi teab,mis on maailmarekord kõksimises(kes sooritas selle samuti),ja kui palju te ise suudate kõksida enne kui pall maha tuleb,endal rekordiks 6007,see suvi üritan 10 000 ära teha,aga see saab raske olema,mitte võimatu,aga nu ikkagi.Ja mis võiks olla eesti parim tulemus jalgpalliga kõksimises?
tänud

tegin eelmine aasta paljajalu toas 3001, ei viitsinud rohkme teha - arvasin, et kellelgi niikuinii rohkem pole. Hea, et seda foorumit juhtusin lugema.;)

valma
23.10.05, 12:46
mul rekord 3099, see suvi tegin aga järgmine aasta proovin 5000 ära teha.

Saarlane
23.10.05, 16:22
Algselt postitas raunoten

minu rekord umbes 10 :D, ma ei suuda palli õige kohaga tabada.

Heh, mul 8

greenday
27.10.05, 15:00
Noorsandid soovitan proovida tõsiseid meistriteoseid, millest ka mängus võib kasu olla. Jutt siis millestki milles Maradonna olla üsna osav olnd. Räägitakse ju, et mida Zidane oskab palliga, oskas Maradona apelsiniga. Nimelt proovige seista penalti joonel visake pall oma ette ja lööge see vastu latti, siis laske pallil teha üks põrge ja uuesti latti ja nii edasi nagu tennisepalli vastu seina. Vot see asi juba on hasartne! Mul vist 2-3 korda järjest on tulnud. Või teine varjant proovige karistusala joonelt mitu korda saate järjest latti palli. Nii olevat Becks oma löögi täpsuse saanud. Vot see võtab juba inimestel karbi lahti, kui ütled vaata latt! ja löödki latti. Edu harjutamisel!

Kebab
27.10.05, 15:05
Sellepärast siis mõni mees mängu jooksul viis korda latti lööbki, kuid väravat ei tule ega tule. :P

Valts
27.10.05, 17:43
Nikefootballi mingis videos peksab Ronaldinho mingi 4 korda latti, ilma, et pall maad puudutaks.

Jasper
28.10.05, 12:29
Algselt postitas Valts

Nikefootballi mingis videos peksab Ronaldinho mingi 4 korda latti, ilma, et pall maad puudutaks.
niipalju kui mina aru sain on tegu montaaziga nagu lebroni videos

greenday
29.10.05, 01:24
Algselt postitas Valts

Nikefootballi mingis videos peksab Ronaldinho mingi 4 korda latti, ilma, et pall maad puudutaks.Teeme ikka reaalsusel ja fantaasial vahet eks.

marcello
29.10.05, 01:30
Algselt postitas greenday

Noorsandid soovitan proovida tõsiseid meistriteoseid, millest ka mängus võib kasu olla. Jutt siis millestki milles Maradonna olla üsna osav olnd. Räägitakse ju, et mida Zidane oskab palliga, oskas Maradona apelsiniga. Nimelt proovige seista penalti joonel visake pall oma ette ja lööge see vastu latti, siis laske pallil teha üks põrge ja uuesti latti ja nii edasi nagu tennisepalli vastu seina. Vot see asi juba on hasartne! Mul vist 2-3 korda järjest on tulnud. Või teine varjant proovige karistusala joonelt mitu korda saate järjest latti palli. Nii olevat Becks oma löögi täpsuse saanud. Vot see võtab juba inimestel karbi lahti, kui ütled vaata latt! ja löödki latti. Edu harjutamisel!

Vanasti sai sellist toredat mängu mängitud nagu 300,latt andis 100 punkti,post 50,puhtalt sisse 25,tõrjest 10 või 15,ristnurk 300 ja nurgalöögi järgsest mängus 45.Väga palju meeskondade ja mängijate pilte sai võidetud ja maha mängitud.
Latti löögid olid väga väga jala sees siis;)

Saarlane
29.10.05, 10:39
Ega selle nimi ikka tonn pole?ehk 1000

Karla
29.10.05, 11:18
Algselt postitas saarlane1234

Tonn peaks ikka olema. Suvel sai päris tihti seda möängu mängitud.:)

vandersell
29.10.05, 11:23
300. Aga eks neil noorematel ole tänapäeval rohkem jaksu. Oehh.

Sir Tamme
29.10.05, 11:26
Algselt postitas Karla

Algselt postitas saarlane1234

Tonn peaks ikka olema. Suvel sai päris tihti seda möängu mängitud.:)
Igas kandis on mängudel erinevad nimetused ja reeglid. Õige nime leidmiseks võitegi vaidlema jääma;)

Tauri.T
29.10.05, 11:54
Mäng oli algselt 300. Ja lihtsalt kui keegi tahtis seda kauem mängida, kuna liiga ruttu läbi sai, siis tehti rohkemate punktide peale. Ühesõnaga vandersellil oli õigus.

kaala
29.10.05, 18:10
mõne meelest on selle nimi üldse ameerika, ning punktid jagunevad ka teistmoodi.

taku*
29.10.05, 21:03
1000 ja 300 on põhimõtteliselt samad... aga punkte arvestatakse teisiti

tonnis: ristnurk - 500
latt - 300
post - 150
puhtalt - 50
tõrjest - 25

kolmsotti: ristakas - 300
latt 150
post 50
puhas - 25
tõrjest - 15

minumeelest oli nii...
a ma ei tea kuidas teised on mänginud.. aga meie mängisime kunagi nii, et kõik võisid väravas olla.. kohati oli joonel kuskil 7-8 meest, kes kõik võisid kätte võtta jne... siis ainus viis sisse saada oli täiest jõust lati alla lammutada.... sellised mängud kestsid pahatihti päris kaua.

gamer
29.10.05, 21:07
Minu meelest ei olnud ristnurk kohe 300, vähem oli nagu ja lõhki minemisega oli eriti tore mängida

waluswend
29.10.05, 21:17
Ristnurgaga on mõtetu mängida. See on nii vaieldav asi, kas on või ei ole.

marcello
29.10.05, 21:19
Siin juba öeldud,et igalpool mängiti erinevalt ja on ise ka tuhandeni mängitud kui suurem sats koos oli,tavaliselt oli 2-2 mängud ja 300-ni.Ja noored noored,mina mängisin seda mängu 85 aastal ja meie õppisime seda kui mängu mille nimi oli 300.
Aga tore kui palju kära selle mängu meenutamine tõi.
off topicut veel. siis sai ka penalteid löödud plakatite ja ajakirjade peale,ise olen kaotanud Maradona plakati aga lohutuseks võitsin paar mängu hiljem Kepeš Sporti eriväljaande kõikide tiimide ja staadionite piltidega Mexico 86

taku*
30.10.05, 11:11
jätkame OT\'ga.

seda pennalde ja värkide löömis raha/õllede peale olen ma juba mitu suve mängid.. realifänn teab ka, sest koos mängime;) meil on selle mängu nimi champion. Mäng käib nii, et teeme kuskil 3-4 erineva kaugusega löögikohta. Näiteks pennal, 16 pealt ja 20 pealt. Kõik käivad korra väravas ja lõpuks on nii, et kes kõige rohkem lööke sisse löönud võidab näiteks pilsneri, kaotab see, kes kõige vähem lõi. Vahest teeme väravavahi peale kaa.. see käib nii, et see väravavaht, kes kõige vähem sisse laseb, saab sellelt õlle, kes kõige enam sisse lasi jne.. Üldiselt päris pull mäng.

IndrekL
30.10.05, 13:35
Nojah, sõpradega teeme sama, aga siiski jätside peale :D

taku*
30.10.05, 14:16
me tegime ka vanasti jätade ja kokade peale.. aga nüüd on posid suuremad ja õlu maitseb paremini..

realmadridfan
30.10.05, 18:54
No tsemp on jah asjalik mäng, muidugi mitte siis kui kaotada...aga selle jaoks on meil tavaliselt keegi teine.:)

taku*
30.10.05, 19:25
jah.. kui mäng on siis kas kiin või alvar kaotavad alati:õnnelik:

Hughes
30.10.05, 19:40
Algselt postitas taku*
kolmsotti: ristakas - 300
latt 150
post 50
puhas - 25
tõrjest - 15

aasta tagasi sai kah seda mängitud ja on meeles et meil oli teistsugune punktijaotus: latt 100, post 75, penalt 45, mängust puhas 30, tõrjest 15 ja peaga 300.

taku*
30.10.05, 22:29
kui küsida tohib, siis kudias peaga 300....? kas lööd pennu peaga sisse:D

tegelt sain vist aru.... et kui põrkab postist/latist/tõrjest tagasi, sisi mängulises olukorras peaga koll 300?