PDA

View Full Version : www.spordiennustus.ee

Refieus
07.04.04, 17:36
Leiate selle aadressilt www.spordiennustus.ee (http://www.spordiennustus.ee). Suht lihtne ning atraktiivne ülesehitus. Kontole saab lihtsalt raha lisada, krediitkaarti ei ole vaja, ning koefitsendid on enamvähem normaalsed. Pead olema vähemalt 21.aastane, et seal osaleda, kuid kel tahtmist saab sealt ka mööda vaadata.

Kes Eestis olevatest betting võimalustest midagi rohkemat ei tea on see ideaalne võimalus õnne proovida...

Kuid siiski, olemasolevatest on teistel tiba paremad koefid:)

fitti
07.04.04, 18:04
oo, see on siis nyyd lõpuks see EOK lubatud asendus megapanusele!
super. kohe hakkan raha kaotama..:P

fitti
07.04.04, 23:46
kurat. porto võidu koefitsient oli 3.55 ja kuradi elber rikkus kõik ilusa lisaminutitel ära. can you believe it..

Refieus
08.04.04, 00:09
Krt jah, sidusin Porto, Depo ja Newcastle mängu kenasti ära, nüüd Elber sai omale ühe vihase fänni juurde:õnnelik: :D

fitti
11.04.04, 18:17
soome hoki (ehk ennustus kärpät-tps x) tõi vahvad 190 kruunu kontole. närvirakkude kadu paraku selle summaga võrrelda ei saa:P

Pealik
11.04.04, 18:42
Originally posted by fittibaldi

soome hoki (ehk ennustus kärpät-tps x) tõi vahvad 190 kruunu kontole. närvirakkude kadu paraku selle summaga võrrelda ei saa:P

sama võib öelda a minu närvirakkude kohta. Ennustasin Perugia - Inter mängus Interi võitu ning kui 5 minza enne mängu lõppu oli veel inter kaotuseisus oli asi juba päris lootusetu. Kuid võit tõi mulle sisse 37,5 krooni:D .Panuseks oli 50

taku*
11.04.04, 21:02
:kurb10: raibe. Pean veel kasvama kuni 21 olen.

SoccerWorld
11.04.04, 21:10
jama jah:P 18 võiks vähemalt piir olla :D

taku*
11.04.04, 21:16
Originally posted by SoccerWorld

Justament. Passi järgi olen ju täiskasvanu:kop:

Aramis
12.04.04, 00:41
Originally posted by vanapagan

Originally posted by SoccerWorld

Justament. Passi järgi olen ju täiskasvanu:kop:

Ja teenid sa endale ise elatist ka? Ehk siis, kas raha jääb üle?

lume
13.04.04, 13:48
Mängude valik on ikka väga niru, peale selle ei saa kõiki mänge ka ühekaupa ennustada.
Omanike ringis on Ahvenamaal paiknev PAF, mis sommidele pakub paremaid koeffe kui eestlastele.
Nt. tänane mäng:
Manchester United - Leicester 1,15 5,30 8,50 ( Spordiennustus )
Manchester United Leicester 1.25 5.70 9.50 ( PAF )

Ja max panus 2000?
Komöödia.

vandersell
13.04.04, 14:17
Panustasin eile Chelsea peale 20 eeku, minu esimene panus.
Panen teinegi kord oma panused Chelsea ja ManU peale :kaval:

fitti
13.04.04, 15:31
tjah, proovisin eile ka seotud mängu ehk kolme tulemust pihtapanemist.
Norwich suutiski kohtuniku abiga võita, Eintracht saksa II liigas (?) samuti, aga täna hommikul leidsin, et Dallas Stars saavutas võidu alles lisaajal. Ja lisaaeg bettingus ei loe, nii et koefiga 7,midagi nii lähedal olnud võit jäigi tulemata. hemmetti

fitti
18.04.04, 23:40
täielik kass on peal
kui mista poleks võtnud viimasel minutil viigiväravat lüüa, oleksin papi 12-kordselt tagasi saanud..
mina niimoodi ei mängi enam
/me viskab mytsi maha ja trambib jalgu http://www.click-smilies.de/sammlung0304/sprachlos/speechless-smiley-039.gif

dreyd
19.04.04, 08:56
Liverpooli ja Charltoni viigvid kodus tõid kaukasse taas pappi tsipa tagasi, kuid kokkuvõtte olen vaid mingi 60-ga plussis.

Carramba
06.06.04, 11:30
Huvitav, kui suured on suurimad võidud, mis Spodiennustusest välja võetud on?? Enda suurim 90 eeki, mis ei ole just mingi märkimisväärne summa! :)

fitti
06.06.04, 11:53
mingise murphy seaduse tõttu kipub olema nii, et kui paned mängu väikse summa, kuid ennustad viite-kuute mängu ja kasvatad seeläbi koefitsienti, paned kõik täkkesse, kuid ei võida kuigi suurt summat; samas kui \'kindla peale\' minnes ehk favoriitidele näiteks 100 panustades jääd rahast ilma..
seni suurim võit on 14 kroonist peaaegu 300 tegemine

Martin
06.06.04, 13:07
Euroopa arvatavasti kõige madalamate koefitsentidega kohas ei saagi midagi võita...mõttetu koht.

Aramis
06.06.04, 19:11
Tõesti on arusaamatu., miks need tegelased koefid nii alla löövad. Varsti on maine kaotust enam võimatu tagasi teha....Tõesti mõttetu koht.

martin007
30.06.04, 15:16
Tõesti on arusaamatu., miks need tegelased koefid nii alla löövad. Varsti on maine kaotust enam võimatu tagasi teha....Tõesti mõttetu koht.

Tänases Postimehes Spordiennustuse reklaamist tsitaat:
Raha keerles olulisemates mängudes umbes 50 100 000, mõnes enamgi.:D

Nad on vist seal kõik laksu all juba pikemat aega.

vaikiv mees
16.08.04, 10:49
Algselt postitas Martin

Euroopa arvatavasti kõige madalamate koefitsentidega kohas ei saagi midagi võita...mõttetu koht.

Martin on tänases PMis (http://www.postimees.ee/160804/esileht/meedia/141834.php) oma pettumuse siis avalikult välja valanud

Martin
16.08.04, 10:59
Algselt postitas vaikiv mees

Algselt postitas Martin
Martin on tänases PMis (http://www.postimees.ee/160804/esileht/meedia/141834.php) oma pettumuse siis avalikult välja valanud

Väga väljapeetud virin ju.:)

Undi
16.08.04, 11:15
Nii pakkus Spordiennustus Inglismaa meistriliiga mängule Boltoni ja Charltoni vahel koefitsientide reaks 2,00–2,95–2,95. Esimene arv tähistab tagasimakset Boltoni võidult (nt 100-kroonise panusega saad 200 krooni), teine viigi ja kolmas šotlaste võidu puhul.
Charlton = šotlased ? :)

Maarek
16.08.04, 11:53
Vaatan, et negatiivses mõttes võtavad sõna vist tõsised totosõltlased:doh: :doh:

Refieus
16.08.04, 12:28
Koefid on tõesti nigelad. Isegi GAMBLER (http://www.gambler.ee) ei soosi seda.
Sealt kuulsin ka, et Spordiennustusest küsiti, et miks nii madalad koefid on ning vastati, et alguse asi, seepärast pakuvadki inimeste nii soodsaid konfe:) Tundub, et nad ei saa aru mis on neile ja mis on kasutajatele hea:doh:

nwa
20.08.04, 13:57
Pakkutakse ka selliseid imelikke koefiksente nagu USA - Hispaania 1,00 10,00 naiste korvpallis:D :D :D

1,00 mis asi see on??????????
panen soti ja saan soti, kus on loogika

Martin
20.08.04, 13:59
Algselt postitas nwa

Pakkutakse ka selliseid imelikke koefiksente nagu USA - Hispaania 1,00 10,00 naiste korvpallis:D :D :D

1,00 mis asi see on??????????
panen soti ja saan soti, kus on loogika

Suht veab ju! Mõtle - saad KOGU raha tagasi! Hea, et 0,9 pole :)

Aramis
20.08.04, 20:49
No jah, aga selline asi on ennekuulmatu. Mina kirjeldaks sõnaga \"haige\".

fitti
13.09.04, 10:44
eilses sampdoria-lazio mängus oli külaliste võidu koef 3.55, tundus liiga hea, et proovimata jätta..;)

Ramm
16.09.04, 19:26
Nüüd midagi uut ka juures ja kui liitud saad 250.-(muidugi vaja ise ülekanda 250 siis saad 250 boonust juurde.. (http://www.bet24.com/)

On ka eestikeelne!

SleepWalking
16.09.04, 19:53
Algselt postitas Ramm

Nüüd midagi uut ka juures ja kui liitud saad 250.-(muidugi vaja ise ülekanda 250 siis saad 250 boonust juurde.. (http://www.bet24.com/)

On ka eestikeelne!

Khmm ... minuteada rahandusministeerium esitas konkurentsiametile palve uurida, kas selle firma tegevus mitte ebaseaduslik pole eesti hasartmänguseaduse raamistikus ... näikse.

Martin
16.09.04, 20:02
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Ramm

On ka eestikeelne!

Khmm ... minuteada rahandusministeerium esitas konkurentsiametile palve uurida, kas selle firma tegevus mitte ebaseaduslik pole eesti hasartmänguseaduse raamistikus ... näikse.

See pole Eesti firma, seega keda kotib. Vähemalt pole Spordiennustus.

SleepWalking
16.09.04, 20:05
Algselt postitas Martin

toimib eesti territooriumil ... kuigi jah, möönan, et interneti puhul on väga raske konkreetset asukohta määrata.

Martin
16.09.04, 20:08

Algselt postitas Martin

toimib eesti territooriumil ... kuigi jah, möönan, et interneti puhul on väga raske konkreetset asukohta määrata.

Hahaha, mismõttes toimub Eesti territooriumil? Kuna mina kasutan nt. NordicBeti, kas see on ka siis Eesti territooriumil? Klounid on need valitsuse inimesed ja ametnikud ikka. No offence :)

SleepWalking
16.09.04, 20:11
copy-paste:

Asi uurimiseks tarbijakaitsele

•• Rahandusministeerium leiab, et uue spordiennustusfirma tulek Eesti turule on illegaalne.
•• Seetõttu edastas ministeerium materjalid politseile ja tarbijakaitseametile edasiseks uurimiseks.
•• \"Hasartmänguseadus sätestab ühe hasartmängu liigina kihlveo. Seaduse järgi peab Eestis hasartmängu korraldamiseks taotlema tegevusloa ning korraldusloa. Eestis ei ole sellele ettevõtjale hasartmängude korraldamise tegevusluba väljastatud,\" märkis ministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juht Riina Vändre.
•• AS-i Spordiennustus juhi Sven Kolga sõnul pole Bet24 Soomes, Rootsis ja Norras suureks tegijaks saanud.

Martin
16.09.04, 20:13
copy-paste:
Asi uurimiseks tarbijakaitsele
•• Rahandusministeerium leiab, et uue spordiennustusfirma tulek Eesti turule on illegaalne.
•• Seetõttu edastas ministeerium materjalid politseile ja tarbijakaitseametile edasiseks uurimiseks.
•• \"Hasartmänguseadus sätestab ühe hasartmängu liigina kihlveo. Seaduse järgi peab Eestis hasartmängu korraldamiseks taotlema tegevusloa ning korraldusloa. Eestis ei ole sellele ettevõtjale hasartmängude korraldamise tegevusluba väljastatud,\" märkis ministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juht Riina Vändre.
•• AS-i Spordiennustus juhi Sven Kolga sõnul pole Bet24 Soomes, Rootsis ja Norras suureks tegijaks saanud.

Issand kui õudne! Siis on vist kõik maailma kohad illegaalsed. Millega ma küll tegelen! Millega küll nemad tegelevad! Ma olen kuulnud, et Expektis ja mujal on ka eestlastest kasutajad. Ära palun ära kaeba.

Totaalsed idioodid.

SleepWalking
16.09.04, 20:17
nõus. ära mu ülemustele räägi :)

lume
16.09.04, 21:02
Koefid on muideks päris normaalsed bet24.com-is,mida muidugi ei saa öelda SE kohta.
Netis on loomulikult selliseid kontoreid sadu,aga vist oli nii et kui sul pole Eestis korraldus- ja tegutsemisluba,ei tohi sa ennast ka reklaamida.
Bet24.com on registreeritud Maltal,aga paistab et ta on mujal maailmas olematu tegija, ma ei leidnud nende kohta mingit inffi.

Martin
17.09.04, 18:01
nõus. ära mu ülemustele räägi :)

Hoia meid siis kursis, kuidas su rumalatel ülemustel selles küsimuses edeneb. Ja ära muretse, ma pole kitukas :)

Martin
29.09.04, 10:57
HAHAHAHHAHAHAHA, näitab taas millised idioodid ministeeriumites töötavad. Vabandust SW. Kuid see küsimus oli niigi iga lolli (v.a. ministeerium) jaoks selge. Kurb küll, et survegrupp midagi ei saavutanud...

Riigiprokurör Heili Sepp ei alustanud internetiportaal Bet24.com <http://www.bet24.com/> suhtes kriminaalmenetlust . Septembri keskel esitas Rahandusministeerium Põhja Politseiprefektuurile teate, et internetiportaalil Bet24.com <http://www.bet24.com/> puudub tegevusluba hasartmängude korraldamiseks. Nimetatud internetiportaal on kihlveokeskkond, mis on registreeritud Maltal ja omab tegevusluba nii Maltal kui Inglismaal.

Riigiprokurör leidis, et puuduvad andmed nagu toimuks hasartmängu korraldamine Eesti Vabariigi territooriumil.

\"Kuigi Bet24.com <http://www.bet24.com/> tegutseb teiste keelte hulgas ka eesti keeles, on ta samavõrra kättesaadav kui arvukad inglisekeelsed väljaspoolt Eestit opereeritavad hasartmänguportaalid ja online-kasiinod, mille puhul ei ole
tekkinud põhjendatult küsimust, et neil peaks olema Eestis tegevusluba,\" ütles Heili Sepp.

SleepWalking
29.09.04, 10:58
Tõepoolest, meeldiv on näha, et kaine mõistus ka vahetevahel võidab.

SDK
29.09.04, 11:37
Isegi Fazzi püüti siin ju mingi aeg tagasi kiusata tema tagasihoidliku www.fantasysport.ee projektiga...

lume
12.10.04, 10:39
Spordiennustus pakub jälle suurepärast rahateenimise võimalust,
Iiri võidu korral saad oma raha lihtsalt tagasi.
Varsti algavad koefid vist 0-ga.
21.25 Iirimaa - Fääri saared 1,00 7,75 28,00 :doh:

SDK
12.10.04, 10:50
Algselt postitas lume

Spordiennustus pakub jälle suurepärast rahateenimise võimalust,
Iiri võidu korral saad oma raha lihtsalt tagasi.
Varsti algavad koefid vist 0-ga.
21.25 Iirimaa - Fääri saared 1,00 7,75 28,00 :doh:

see on liiga hea võimalus, et seda mitte kasutada!!!

Refieus
20.10.04, 13:57
Ma võitsingi 10 tonni, panustasin kõik Iirimaa peale ja vedas!

zempion
31.10.04, 19:22
Ma oleks tahtnud kah seal spordiennustuses registreeruda, aga ma olen 12 aastane ning seal alla 21 ei saa! Valetada kah ei saa:õnnelik: , sest isikukoodi küsitakse.

Refieus
01.11.04, 14:08
http://sport.etv.ee/index.php?045032 Vaata ja imesta:)

greenday
02.11.04, 17:48
Algselt postitas zempion

Ma oleks tahtnud kah seal spordiennustuses registreeruda, aga ma olen 12 aastane ning seal alla 21 ei saa! Valetada kah ei saa:õnnelik: , sest isikukoodi küsitakse.Jumal tänatud.

Micropop
12.11.04, 10:47
Taani - SAS Liiga
13.11.2004
15.55 AaB - Midtjylland 2,20 3,00 2,60
17.55 Viborg - Silkeborg 5,50 3,60 1,40
14.11.2004
15.55 AGF - OB Odense 5,50 3,60 1,40
15.55 Herfolge - FC Copenhagen 5,50 3,60 1,40
15.55 Esbjerg - Randers Freja 5,50 3,60 1,40
18.25 FC Nordsjaelland - Bröndby 5,50 3,60 1,40

Ei te kuidas neid kodumeeskondi nüüd nii alahinnatakse. päris hea võimalus midagi teenida.

Refieus
12.11.04, 13:19
Viborg - Silkeborg 5,50 3,60 1,40
Esbjerg - Randers Freja 5,50 3,60 1,40
FC Nordsjaelland - Bröndby 5,50 3,60 1,40

Gamebookers\'is sellised koefid.

Viborg v Silkeborg 1.80 3.35 3.90
Esbjerg v Randers FC 1.45 3.90 6.00
FC Nordsjalland v Brøndby 5.00 3.75 1.55

Kui panna 1,1,2 tuleb koef 42,35 ning 500 eeki puhul on sissetulek 20675 eeqi:) Et kes tahab 2 kuu palga korraga saada siis.. ;)

Asi, mis teeb kogu selle asja veelgi huvitavamaks on reeglite kasulikkus:

SPORDIENNUSTUSE MÄNGUREEGLID

4. Võidukoefitsient
Võidukoefitsiendi all mõeldakse koefitsienti, millega korrutatakse teatava mängutulemuse realiseerumise korral mängija poolt tehtud panus. SE ennustusmängude puhul rakendatakse püsivat võidukoefitsienti, mida väljendatakse kahe kümnendkoha täpsusega. Püsiva võidukoefitsiendi all mõistetakse seda, et ennustus saab ja säilitab selle võidukoefitsiendi, mis on jõus vastava ennustuse sõlmimise hetkel. on ka erandeid (vt. alajaotuse Kehtetuks tunnistatud mäng alt).

12. Ennustuse muutmine või tühistamine
SE järgib põhimõtet “tehtut olematuks muuta ei saa”, mille kohaselt peale SE poolset ennustuse kinnitamist ei saa seda muuta või tühistada mängija ega SE.

Ühesõnaga, kui antud satsid suudavad/tahavad võita võib tuld anda:kaval:

Refieus
12.11.04, 15:12
Niih, asi koristati ära, kes jõudis reageerida?:)

Rookie
12.11.04, 15:30
mingi vist eelmine nädal oli mul Expektis selline situatsioon, et õhtul panin oma panused ära ja siis hakkasin ka neti vahendusel mängude käike jälgima......ühesõnaga NBA-s Detroit mängis kellegagi. Kui mäng läbi sai siis chekkasin Expekti leheküljele veel korra ja avastasin, et saab veel ennustada sellist asja et kumb viskab selles samas mängus rohkem punkte kas siis Hamilton või Billups. Vaatasin siis boxscore-st järgi et Billups 20, Hamilton 17......Billupsi koefitsent ka soliidne 2.30 ja panin siis lihtsalt huvi pärast keskmiselt tagasihoidliku panuse et näha kas asi aksepteeritakse ära või mitte.....ja no kõik läks ilusti. \"Ennustus\" võeti ilusti vastu ja hiljem maksti ka võit välja.....et oleks teadnud et asi nii lihtsalt läheb siis oleks kogu money sinna peale ladunud ja oleks hetkega oma saldo kahe ja poole kordistanud:D

Aramis
12.11.04, 17:47
Algselt postitas Rookie

mingi vist eelmine nädal oli mul Expektis selline situatsioon, et õhtul panin oma panused ära ja siis hakkasin ka neti vahendusel mängude käike jälgima......ühesõnaga NBA-s Detroit mängis kellegagi. Kui mäng läbi sai siis chekkasin Expekti leheküljele veel korra ja avastasin, et saab veel ennustada sellist asja et kumb viskab selles samas mängus rohkem punkte kas siis Hamilton või Billups. Vaatasin siis boxscore-st järgi et Billups 20, Hamilton 17......Billupsi koefitsent ka soliidne 2.30 ja panin siis lihtsalt huvi pärast keskmiselt tagasihoidliku panuse et näha kas asi aksepteeritakse ära või mitte.....ja no kõik läks ilusti. \"Ennustus\" võeti ilusti vastu ja hiljem maksti ka võit välja.....et oleks teadnud et asi nii lihtsalt läheb siis oleks kogu money sinna peale ladunud ja oleks hetkega oma saldo kahe ja poole kordistanud:D

Wow..päris hea...Omal ajal Worldbetis annuleeriti sellised asjad...Aga paistab, et üritatakse oma kalade eest vastutada.

Juveman
13.11.04, 19:13
http://www.northstandchat.biz/images/smilies/bowdown.gifhttp://www.northstandchat.biz/images/smilies/bowdown.gif Brighton tõi täna teist korda juba raharulli koju, eelmine kord siis Leedsi vastu ja seekord võõrsil West Hami vastu ( koef 6.0 ). Pole paha ütleks, pole paha, eriti kui korrutada see Villa 3,15 koefiga ;) Tervitused seega herr estonile ja herr skintile ! http://www.northstandchat.biz/images/smilies/bowdown.gif

Epic
13.11.04, 19:20
Tänan Milan Barost, kes viimasel minutil oskas värava lüüa ja kena kopika röövida! :deemon:

fitti
13.11.04, 19:40
hmm, epic, sa nagu kuidagi ei kvalifitseeru vanuse poolest nende kodanike hulka, kes võiks hasartmänge mängida?

weyx
13.11.04, 19:54
Otsustasin ka proovida, minu esimese pa\'eva tulemus:+479,9 kr. Abiks inglaste jalgpall. PS! Mul on sydamest hea meel, et seekord la\'ks seal paremini, kui siinses ennustuses.

SleepWalking
13.11.04, 22:15
Algselt postitas fittibaldi

hmm, epic, sa nagu kuidagi ei kvalifitseeru vanuse poolest nende kodanike hulka, kes võiks hasartmänge mängida?

epic kujutles siin ennast mõni aasta eest elama ameerikas ja muud sellist, nii et ei tasu väga imestada.

Epic
13.11.04, 22:58

kui väga tahta siis kvalifitseerun :ham10:

Martin
15.11.04, 10:36
Algselt postitas amority

Niih, asi koristati ära, kes jõudis reageerida?:)

Otsustavad täna-homme, mis nad teevad, telefonis ütles näitsik, et sisestamisviga. Seega ei tohiks mingit probleemi olla. Lisaks tundub, et ma polnud ainuke kuri helistaja :)

Ramm
30.11.04, 07:16
http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=30.11.04&r=1&id=166181 :viha: :viha:

Tundub et kui võidad suure summa siis kohe hakkavad süüdistama konfi viga vms...

SleepWalking
30.11.04, 09:26
... reeglid näevad ette, et kui viga on selgelt märgatav, võib mängukorraldaja ennustuse tulemused tühistada.

... ehk iga kord, kui keegi võidab mängukorraldaja hinnangul liiga suure summa - on tegemist koefitsendi määramisel toimunud tehnilise veaga ning võidusumma võib välja maksmata? geniaalne äriidee :doh:

2mSööt3mMööda
30.11.04, 14:03
krt palgaku siis mingid normaalsed inimesed neid koenfitsente paika panema või tehku mingi topelt kontroll, et teine inimene kontrollib asja pärast üle. Tõenäosus, et kaks inimest lasevad mingi praagi läbi on suht väike, a no spordiennustuse geeniuste puhul ei tea kah

Juveman
30.11.04, 14:37
Korras !!! (http://sport.etv.ee/index.php?046597)

Mina nüüd üks neist õnnelikest :) Siuke tunne oli eile juba, et kaeba või kohtusse :P

3rk1
30.11.04, 22:05
Palju said siis?

Juveman
30.11.04, 23:00
Algselt postitas 3rk1

Palju said siis?

Noo....hetkel pole veel midagi üle kantud :deemon: aga põhimõttelislt on tulemas 2200 :)
Mis siin ikka salatseda.

greenday
02.12.04, 11:45
Algselt postitas Juveman

Algselt postitas 3rk1

Palju said siis?

Noo....hetkel pole veel midagi üle kantud :deemon: aga põhimõttelislt on tulemas 2200 :)
Mis siin ikka salatseda.Kongradulatsioonid! :D

tkkt
02.12.04, 15:31
et yhesõnaga mind huvitab see teema veits, et kas Kuusmaa on tõesti hasartmängusõltlane? oskab keegi kommenteerida?
lugesin kusagilt seda...
SL lugesin veel, et kuusmaa olex peaaegu kaotanud mingi suure summa raha(täpselt arvu ei mäleta ja ei viitsi praegu vaadata)! see valas veits õli veel tulle ning tõstis mu kahtlusi!

Aramis
02.12.04, 15:49
Ah..comaan! Kes meist poleks hasartmängusõltlane. Kui sa vähegi tunned huvi spordi vastu ja juba jagad natuke matsu, siis tahtmatult tekib tahe oma headust tõestada. Kuusmaa pole loll mees ja seega ma ei imesta. Kui raha on, siis pole ju küss panna korralikke panuseid. Kas ta sellepärast nüüd mingi \"hasartmängusõltlane\" on? Ma isegi arvan nii, et isegi Kuusmaa hasartmängusõltlasena ei paneks mängus kolmeseid seitsemst viis kotti. Rääkimata teistest...Kokkuvõttes selgelt liialdatud teema.
Võrreldes kasiionoteemaga on siin natuke või tegelt isegi tunduvalt parem taust, mis ei lase inimest tõiesti põhja langeda.

tkkt
02.12.04, 18:24
ex mul endalgi on seda raske uskuda aga eks paari aasta pärast saab teada:D

Tanua
02.12.04, 21:18
Algselt postitas Roosaelevant

SL lugesin veel, et kuusmaa olex peaaegu kaotanud mingi suure summa raha(täpselt arvu ei mäleta ja ei viitsi praegu vaadata)!

45 000 na;)

Refieus
03.12.04, 12:57

ex mul endalgi on seda raske uskuda aga eks paari aasta pärast saab teada:D

Sa ei kujuta ette kui huvitav võib olla jälgides mängu kus sa ühe satsi peale panustanud oled ;)

fitti
03.12.04, 13:03
Algselt postitas amority
Sa ei kujuta ette kui huvitav võib olla jälgides mängu kus sa ühe satsi peale panustanud oled ;)

no just, kes oleks võind arvata, et ma näiteks soome hokit vaatan, omal pulss 200..

Tembu
03.12.04, 14:44

Algselt postitas amority

no just, kes oleks võind arvata, et ma näiteks soome hokit vaatan, omal pulss 200..

Kusjuures on soome hokit ka niisama huvitav jälgida...Aga raha mängu panek lisab vaid vürsti....

Rookie
16.12.04, 09:18
Täna hommik siis järjekordne \"suurepärane\" kogemus spordiennustusega. Neil nüüd see uus neti põhine Spordiloto või mis selle nimi nüüd oligi.....mõtlesin siis et proovin järgi mida see endast kujutab.....ühesõnaga ostsin pileti ja no sellega minu lotomängimine ka piirdus.....money võeti kontolt nagu kord ja kohus maha aga mida vastu ei antud oli pilet. Ootasin mingi veerand tundi kuni nad seda mu arvutiekraanile laadisid aga kohale ei jõudnudki. Enne tuli kiri \"The page cannot be displayed\"....Täitsa huviga ootan mis sellest värgist nüüd saab.

Epic
16.12.04, 12:41
Algselt postitas Rookie

Täna hommik siis järjekordne \"suurepärane\" kogemus spordiennustusega. Neil nüüd see uus neti põhine Spordiloto või mis selle nimi nüüd oligi.....mõtlesin siis et proovin järgi mida see endast kujutab.....ühesõnaga ostsin pileti ja no sellega minu lotomängimine ka piirdus.....money võeti kontolt nagu kord ja kohus maha aga mida vastu ei antud oli pilet. Ootasin mingi veerand tundi kuni nad seda mu arvutiekraanile laadisid aga kohale ei jõudnudki. Enne tuli kiri \"The page cannot be displayed\"....Täitsa huviga ootan mis sellest värgist nüüd saab.

Mulle lubati igatahes tänase päeva jooksul tagasi anda :) Muidu võitsin 25 kroonu esimese korraga :lahe:

vaikiv mees
16.12.04, 12:52
Algselt postitas Tanua

SL lugesin veel, et kuusmaa olex peaaegu kaotanud mingi suure summa raha(täpselt arvu ei mäleta ja ei viitsi praegu vaadata)!

45 000 na;)

R-elevant e. ex-zuma! tolle 45000 puhul pole ju küsimus antud juhul mahamängitud summas, vaid võidus, mida talle (ja teistele) välja maksta ei tahetud, panus oli mõnevõrra väiksem,
nagu Aramis ütles, kasiinos on palju lihtsam end laostada,

tuleb meelde, et Ehlvest ja kadunud Oll olla kirglikud hasartmängijad,
mitu käiku ettenägevate inimestena suutsid nad vist ka kasiinos kasumisse jääda

SleepWalking
16.12.04, 13:02
Algselt postitas Epic
Mulle lubati igatahes tänase päeva jooksul tagasi anda :) Muidu võitsin 25 kroonu esimese korraga :lahe:

kantonaaa, sa pole endiselt piisavalt vana, et hasartmänge mängida.

Martin
16.12.04, 13:28

Algselt postitas Epic

kantonaaa, sa pole endiselt piisavalt vana, et hasartmänge mängida.

Lotot võib beebi ka mängida.

SleepWalking
16.12.04, 13:33
Algselt postitas Martin
Lotot võib beebi ka mängida.

Mis on loto?

Hasartmänguseadus:

§ 3. Hasartmängu mõiste
Hasartmäng käesoleva seaduse mõttes on mäng, milles osalemine võimaldab omandada raha, muud vara või varalisi õigusi ning mille tulemus määratakse täielikult või osaliselt juhuslikkusel põhineva tegevusega, kusjuures hasartmängus osaleja (edaspidi mängija) riskib kaotada mängus osalemise õiguse eest tehtud panuse.

§ 4. Hasartmängude liigid
(1) Hasartmängud jagunevad:
1) õnnemängud - hasartmängud, mille tulemus määratakse täielikult juhuslikkusel põhineva tegevusega, kusjuures ühtlaselt jaotuvaid juhuslikke arve, millest mängu tulemus sõltub, saadakse kaardipaki, ruletiketta, täringu, elektroonilise või mehhaanilise mänguautomaadiga või muul viisil;
2) osavusmängud - hasartmängud, mille tulemus sõltub osaliselt mängija füüsilisest osavusest;
3) totalisaatorid - hasartmängud, mille tulemus määratakse osaliselt juhuslikkusel põhineva tegevusega, kus mängija teeb panuse spordivõistluse tulemusele ning mängukorraldaja on kohustatud võitjale või võitjatele maksma võidusumma, mille suurus sõltub sissemakstud panuste kogusummast;
4) kihlveod - hasartmängud, mille tulemus määratakse osaliselt juhuslikkusel põhineva tegevusega, kus mängija teeb panuse mingi sündmuse toimumisele või toimumata jäämisele ning mängukorraldaja kohustub võitjale või võitjatele maksma võidusumma, mille suurus sõltub mängija tehtud panusest ja enne sündmuse toimumist kindlaksmääratud võidusumma arvutamisel kasutatavast suhtarvust.

§ 5. Piirangud hasartmängu läbiviimisele, selles osalemisele ja selle reklaamimisele
(1) Õnnemängu mängida ning kihlveos ja totalisaatoril osaleda võib vähemalt 21-aastane isik.

Martin
16.12.04, 13:45
Kui nüüd ministeeriumile teataks, siis saaksid kohe palgakõrgendust. Ja ju hakatakse kohe uurima nagu toda teise kihlveokontori reklaami. JUBE SKANDAAL!

SleepWalking
16.12.04, 13:54
Algselt postitas Martin
Kui nüüd ministeeriumile teataks, siis saaksid kohe palgakõrgendust.

arvad? palgakõrgendus kuluks ära küll ...

Hellik
18.12.04, 13:44
Spordiennustust olen kasutanud vaid Eesti korvi puhul, kus päris tihti on favoriitide
koefid olnud isegi paremad kui näiteks Nordicus. Näiteks Audentese ja Rapla kaotuste
äratabamine pole ju väga raske ;) ja ps. maksimaalne kogupanus mingile mängule pole SE-s kunagi olnud 2000, nagu alguses avalikult välja hõigati. Ainus piir on 60k netovõidule :)

guru
05.01.05, 18:07
William Hill-i reaktsioon (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=321035&cc=5739) Pedro Mendes-i äravõetud väravale unitedi ja spursi mängus. Kui nüüd meenutada võrkpalli juhtumit spordiennustuses. Mnjah. Suhtumine klienti ei ole just võrreldav.

Aramis
05.01.05, 21:56
Päris hea...Usutavasti nad ei kaotanud palju...Sest maksti kinni ikkagi ainult Mendeze kui esimese värava või selle, et Mendez värava mängus lööb. Need kaks asja oleks kohtuniku õige otsuse puhul igal juhul raudkindlad olnud. Tottenhami võit aga mitte, sest mäng polnud sel hetkel veel läbi.

Maarek
05.01.05, 22:34
Algselt postitas guru

William Hill-i reaktsioon (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=321035&cc=5739) Pedro Mendes-i äravõetud väravale unitedi ja spursi mängus. Kui nüüd meenutada võrkpalli juhtumit spordiennustuses. Mnjah. Suhtumine klienti ei ole just võrreldav.

Njah, eks kohalikud on William Hilli kõrval ikka kirbus..t ka. Seal on Hillil ikka vähe rohkem ebapopulaarste otsuste puhul kaotada;)

13
10.01.05, 12:32
Selline uudis siis - http://www.sportnet.ee/spordiennustus.php3?id=44

Tehke järgi :D

Ramm
10.01.05, 15:27
Algselt postitas 13

Selline uudis siis - http://www.sportnet.ee/spordiennustus.php3?id=44

Tehke järgi :D

Nüüd saab paar aastat süstida;)

vello99
10.01.05, 16:28
Kas ma saan õieti aru, et vastavalt mängureeglitele:

Nikolai panustas 25 krooni sai ~50 000 EEK;

kui Vello oleks panustanud 1000 krooni saanuks 60 000 EEK.

Refieus
10.01.05, 16:32
Jeesh, aga kes tuu narr paneks niimoodi :P

Aga mis ajast ma üldse narvas elan :ham9:

Lasnaman
17.01.05, 23:22
Räägiks ühe juhtumi, mis mul spordiennustusega oli. Panin üks õhtu NBA boston-orlando mängus Orlando peale 100 eek. tagasi oleks saand 200 ringis. Järgmine hommik läksin siis spordiennustuse lk. ja näe imet, mul kontol 200 eek. ja märgitud on, et Orlando võitis. Otsustasin selle 200 eek. välja võtta. Päeval vaadand tagasi SE-se ja mul kontol -200 eek. ja võitjaks märgitud Boston. Saatsin siis kirja neile, et selline juhus oli ja, et kuna neil on reegltes kirjas, et tehtut ei saa muuta ei mängija ega ka SE, siis miks mul kontol -200 eek. on? Mulle vastati, et jah nende viga oli see, et ma ei oleks pidand 200 eek. üldse võitma ja sellepärast mu kontojääk seal selline on. Ma proovisin seletada, et sellist asja nende vea tõttu ei tohiks muuta ja kust ma üldse kindel saan olla, et kui ma midagi võidan, ma selle võidu kätte saan ja et lihtsalt enam ei mängi SE. Nad ei ole mulle suvatsenud siiamaani vastu kirjutada. Sellest on möödas üle nädala. Kõige kurvem asi on, et see 200 eek. mille ma oma panga kontole üle kandsin sealt ei ole mu kontole jõudnudki. Vot nii on lood. Eks ma nüüd pea telefoni kätte võtma ja arveid edasi õiendama.:oih:

Juveman
17.01.05, 23:27
Ära alla igatahes anna !!! Nad sead riisuvad jubedalt seal. Nendepoolsed käkid on viimasel ajal väga tihedad külalised. Kui vea avastavad, teevad siuh-säuh nagu miskit poleks olnd, nii ikka ei saa...

Lasnaman
18.01.05, 17:33
Peale nädalat siis tuli täna üllatuslikult mu ebaausal moel saadud 200 eek. üle minu panga kontole. Aga jah SE konto on ikka -200 ja kas ma seda tagasi maksan.... ei teagi.

greenday
02.02.05, 01:04
Algselt postitas Lasnaman

Peale nädalat siis tuli täna üllatuslikult mu ebaausal moel saadud 200 eek. üle minu panga kontole. Aga jah SE konto on ikka -200 ja kas ma seda tagasi maksan.... ei teagi.Kurat valusad paugud on nood SE vennad ikka. Et kui Kuusmaale teevad tünga siis on vaja kohe kinni mätsida ja vabandama hakata. Aga tavakodanikele võib edasi sittuda. Lasnaman, sa pead Spordifookusesse minema!

Juveman
18.03.05, 10:23
Mulle meeldib see ka tegelt, et homme peab Stoke ühel ajal 2 mängu, päris hea...

16.55 Wolverhampton - Stoke
16.55 Gillingham - Stoke

Oleks äärepealt juba raha pand mõlema peale :õnnelik: