320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Yahoo Fantasy! NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yahoo Fantasy! NBA

    Nonii!

    Täna see siis algas. Küll mitte veel Fantasy, kuid eelhooaeg. Esimene mäng ka peetud - Minnesota pühkis Torontoga põrandat.

    ega midagi öelda pole - KG oli lihtsalt hoos, kuid kahju, et statistilist matejali täpsemalt näha pole. Tore oli muidugi Billupsi tegutsemine, kuid eks aeg näitab mis saab.

    NBA liiga teeme ikka kah või mis?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Ikka teeme!
    C’mon Man United!!!

    Kommentaar


      #3
      Statistika on olemas küll, vaata http://sports.yahoo.com/nba/scores/20011005/tormin.html

      Liiga teeme ikka. seekord pakuks välja live drafti.

      Kommentaar


        #4
        Mina pooldan täielikult live drafti,sest NHL draftis läksin täiega metsa!
        C’mon Man United!!!

        Kommentaar


          #5
          Live'i aeg

          Küsimus oleks selles, millal seda live'i korraldada. Selle peaks varakult kokku leppima, sest kõigil on ju kiire. Niimoodi saab planeerida ilusti selle teatud aja vabaks.

          Küsimus on ka selles, mis nädalapäev ja kell. Mõnele sobib tööl-koolis (päevane aeg), mõnel õhtuti kodus (õhtune aeg) ja mõnel hoopis öösel (odav dial-upiga tüüpidele).

          Ise pakuksin välja mõne argipäeva õhtu - ütleme kuskil kell 10. Siis peaks suurel osal olema vaba aeg. Pahasti on sel juhul muidugi nendel, kel kodus arvutit pole.

          Nii et...mis ise arvate?

          Kommentaar


            #6
            Tännud Capital, et suuna kätte näitasid, ise uurisin muidu teisi saite. Billups tegi ikka tõesti korraliku esituse ning Brandon samuti, Grnett nii hea polnud kui arvasin, kuigi Minnesota tundub päris kobe esimese mängu põhjal (kuigi jah). Torontol Clark ruulis - see ka tore uudis.

            Mis puutub Live Drafti, siis pooldan seda kahe käega ning olen iga kell valmis. Leian, et Live variant on iga mängija suhtes ausam ning parem, sest siis saab ikka ISE meeskonda koostada, mitte ei pea lootma heale õnnele. Samas see nädalapäeval kell 22.00 variant on täitsa kobe kohe. Peab lihtsalt paar-kolm päeva varem kokku leppima, siis peaks kõik suutma kohale jõuda.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Aga miks mitte nädalavahetus?

              By Martin: ütleks nii, et nädalavahetusel võiks varem teha - nii kell 12 või 13.

              By Maarek: Nädalavahetusel umbes sellel ajal on täiesti OK.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #8
                Kui vähegi võimalik, pooldaksin nädalavahetust, sest siis võib ennast yxkõik mis kell yles ajada. Kuna aga ajavahe on +7 tubdi Eesti kasuks, siis nädalapäev kell 10 on minul kell 3, ja siis olen ma koolis. Ainult neljapäev oleks selline, mis lubaks kell 3 päeval asjaga tegeleda.
                s**t happens

                Kommentaar


                  #9
                  Kui vähegi võimalik, pooldaksin nädalavahetust, sest siis võib ennast yxkõik mis kell yles ajada. Kuna aga ajavahe on +7 tubdi Eesti kasuks, siis nädalapäev kell 10 on minul kell 3, ja siis olen ma koolis. Ainult neljapäev oleks selline, mis lubaks kell 3 päeval asjaga tegeleda.
                  s**t happens

                  Kommentaar


                    #10
                    ma leian iga aja ...kell 22.00 olen alati olemas .JA minu arust ona rgipäev kindlam kui nädalavahetus

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma pooldan nädalavahetust!Aga tegelt võib ka nädala sees kuid mitte päeval!
                      C’mon Man United!!!

                      Kommentaar


                        #12
                        NBA põhihooaeg algab teisipäeval 30 oktoobril. Et igaüks jõuaks oma tiimi sättida, tuleks draft teha paar päeva enne. Seega jääks see nädalavahetusele. Reede õhtu ei sobi, sest minu teada on siis soccernetlastel trenn. Seega kas N,L,P või E.
                        Arvestada tuleb aga sellega, et live draft võtab üksjagu aega. Nagu ma olen aru saanud on huvi päris suur. Seega võib arvestada u 14 tiimiga. Igasse tiimi tuleb valida vähemalt 10 mängijat (oleneb liiga seadistustest). Igaks valikukorraks on jäetud kas 60 või 90 sekundit. Seega võiks draft venida 3,5 tunni pikkuseks.
                        Samas, kui enamus manageridest on kohal kestab draft u 1,5 tundi.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mina arvan nii!

                          Drafti teeme laupäeval kell 12.00 või 13.00.

                          Põhjused:
                          1) Ei ole tööpäev
                          2) Kui kodus ei ole arvutit, siis selleks kellaajaks saab end ikka kooli, tööle, sõbra juurde vedada.
                          3) Õhtul on niikuinii jooming ning kui ka eelmine päev oli, siis saab ikka natuke välja magada.
                          4) Kellaaeg annab aega ning ei pea loengusse või kuhugi mujale kiirustama.

                          Draftist endast:
                          Ei tea küll väga palju nendest süsteemidest jälle, kuid arvan nii, et peaks tegema maksimaalse valimise ajaga ning maksimaalse meeskondade arvuga. Miks? Põhjus lihtne - esiteks annab pikem ajaperiood aega mõelda ning vaadata, kas tasub ikka ühte või teist mängijat lisada, sest kõigil on niigi omad lemmikud ju olemas ning enne seda saab ju drafti listi ja kõike muud niigi puurida. Olen kindel, et ise mõtlen küll välja need, keda ma tahaks ning prindin ka nimekirja välja, et siis kriipsutama kukkuda.

                          Meeskondade arv maksimaalseks selleks, et lihtsalt pingelisem oleks ning võrdsemad meeskonnad tuleks - ja maksimaalne meeste arv kah, sesy siis peate ikka ka viletsamaid mehi tundma õppima ning Kobest ning Shagist lihtsalt ei piisa.

                          Vot nii.

                          Seega mingi paar tundi raisata ning endale võitev meeskond kokku panna oleks täitsa vastuvõetav.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Teen teise postituse veel - mitte, et ma postitusi endale juurde tahaks, kuid teema on natuke teine.

                            Nimelt: millist punktisüsteeme me kasutama hakkama ning kas seda üldse valida saab või midagi. Nagu ma võibolla juba ütlesin, siis olen proovinud vaid seda NBA enda oma ning Yahoo omasid mitte.

                            Seega võiks keegi vanem tegijatest rääkid,a mis võimaluste vahel valida on, et siis tulevikus saame palju kiiremini kõik ära otsustada - kokku leppida.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              ?

                              Kuidas see kogu värk kaib? Tahaks ka muidu fantasy NBA\'d mangida, kuid arvatavasti jaab mul praegusel hetkel teadmistest vajaka.Kunagi kui ma korvpallikaarte kogusin(tasapisi kogun praegugi edasi) ,teadsin ma sellest päris palju...praegu pole juba 2 aastat NBA\'d jalginud.
                              Kaks aastat tagasi sai www.nba.com\'is Virtu al GM\'i mangitud, aga ma saan aru ,et see oli vist mingil teistsugusel põhimõttel seisnev mäng, midagi CYKI taolist.

                              Igaljuhul ,äkki keegi targem seletaks ära kuidas see drafti värk käib.Ja kelle vahel see draft toimub, ja kuidas see järjekord paika pannakse.


                              Artur

                              Kommentaar

                              Working...
                              X