PDA

View Full Version : Yahoo Fantasy! NBA

Martin
06.10.01, 14:56
Nonii!

Täna see siis algas. Küll mitte veel Fantasy, kuid eelhooaeg. Esimene mäng ka peetud - Minnesota pühkis Torontoga põrandat.

ega midagi öelda pole - KG oli lihtsalt hoos, kuid kahju, et statistilist matejali täpsemalt näha pole. Tore oli muidugi Billupsi tegutsemine, kuid eks aeg näitab mis saab.

NBA liiga teeme ikka kah või mis?

guitz
06.10.01, 15:15
Ikka teeme!

CapitalLooser
06.10.01, 15:31
Statistika on olemas küll, vaata http://sports.yahoo.com/nba/scores/20011005/tormin.html

Liiga teeme ikka. seekord pakuks välja live drafti.

guitz
06.10.01, 15:41
Mina pooldan täielikult live drafti,sest NHL draftis läksin täiega metsa!

Siim
06.10.01, 16:25
Küsimus oleks selles, millal seda live'i korraldada. Selle peaks varakult kokku leppima, sest kõigil on ju kiire. Niimoodi saab planeerida ilusti selle teatud aja vabaks.

Küsimus on ka selles, mis nädalapäev ja kell. Mõnele sobib tööl-koolis (päevane aeg), mõnel õhtuti kodus (õhtune aeg) ja mõnel hoopis öösel:uni: (odav dial-upiga tüüpidele).

Ise pakuksin välja mõne argipäeva õhtu - ütleme kuskil kell 10. Siis peaks suurel osal olema vaba aeg. Pahasti on sel juhul muidugi nendel, kel kodus arvutit pole.

Nii et...mis ise arvate?:segadus:

Martin
06.10.01, 17:35
Tännud Capital, et suuna kätte näitasid, ise uurisin muidu teisi saite. Billups tegi ikka tõesti korraliku esituse ning Brandon samuti, Grnett nii hea polnud kui arvasin, kuigi Minnesota tundub päris kobe esimese mängu põhjal (kuigi jah). Torontol Clark ruulis - see ka tore uudis.

Mis puutub Live Drafti, siis pooldan seda kahe käega ning olen iga kell valmis. Leian, et Live variant on iga mängija suhtes ausam ning parem, sest siis saab ikka ISE meeskonda koostada, mitte ei pea lootma heale õnnele. Samas see nädalapäeval kell 22.00 variant on täitsa kobe kohe. Peab lihtsalt paar-kolm päeva varem kokku leppima, siis peaks kõik suutma kohale jõuda.

Maarek
06.10.01, 17:52
Aga miks mitte nädalavahetus?

By Martin: ütleks nii, et nädalavahetusel võiks varem teha - nii kell 12 või 13.

By Maarek: Nädalavahetusel umbes sellel ajal on täiesti OK.

Lauri
06.10.01, 21:07
Kui vähegi võimalik, pooldaksin nädalavahetust, sest siis võib ennast yxkõik mis kell yles ajada. Kuna aga ajavahe on +7 tubdi Eesti kasuks, siis nädalapäev kell 10 on minul kell 3, ja siis olen ma koolis. Ainult neljapäev oleks selline, mis lubaks kell 3 päeval asjaga tegeleda.

Lauri
06.10.01, 21:12
Kui vähegi võimalik, pooldaksin nädalavahetust, sest siis võib ennast yxkõik mis kell yles ajada. Kuna aga ajavahe on +7 tubdi Eesti kasuks, siis nädalapäev kell 10 on minul kell 3, ja siis olen ma koolis. Ainult neljapäev oleks selline, mis lubaks kell 3 päeval asjaga tegeleda.

Aramis
06.10.01, 22:05
ma leian iga aja ...kell 22.00 olen alati olemas .JA minu arust ona rgipäev kindlam kui nädalavahetus

guitz
06.10.01, 22:05
Ma pooldan nädalavahetust!Aga tegelt võib ka nädala sees kuid mitte päeval!

CapitalLooser
07.10.01, 02:36
NBA põhihooaeg algab teisipäeval 30 oktoobril. Et igaüks jõuaks oma tiimi sättida, tuleks draft teha paar päeva enne. Seega jääks see nädalavahetusele. Reede õhtu ei sobi, sest minu teada on siis soccernetlastel trenn. Seega kas N,L,P või E.
Arvestada tuleb aga sellega, et live draft võtab üksjagu aega. Nagu ma olen aru saanud on huvi päris suur. Seega võib arvestada u 14 tiimiga. Igasse tiimi tuleb valida vähemalt 10 mängijat (oleneb liiga seadistustest). Igaks valikukorraks on jäetud kas 60 või 90 sekundit. Seega võiks draft venida 3,5 tunni pikkuseks.
Samas, kui enamus manageridest on kohal kestab draft u 1,5 tundi.

Martin
07.10.01, 03:47
Mina arvan nii!

Drafti teeme laupäeval kell 12.00 või 13.00.

Põhjused:
1) Ei ole tööpäev
2) Kui kodus ei ole arvutit, siis selleks kellaajaks saab end ikka kooli, tööle, sõbra juurde vedada.
3) Õhtul on niikuinii jooming ning kui ka eelmine päev oli, siis saab ikka natuke välja magada.
4) Kellaaeg annab aega ning ei pea loengusse või kuhugi mujale kiirustama.

Draftist endast:
Ei tea küll väga palju nendest süsteemidest jälle, kuid arvan nii, et peaks tegema maksimaalse valimise ajaga ning maksimaalse meeskondade arvuga. Miks? Põhjus lihtne - esiteks annab pikem ajaperiood aega mõelda ning vaadata, kas tasub ikka ühte või teist mängijat lisada, sest kõigil on niigi omad lemmikud ju olemas ning enne seda saab ju drafti listi ja kõike muud niigi puurida. Olen kindel, et ise mõtlen küll välja need, keda ma tahaks ning prindin ka nimekirja välja, et siis kriipsutama kukkuda.

Meeskondade arv maksimaalseks selleks, et lihtsalt pingelisem oleks ning võrdsemad meeskonnad tuleks - ja maksimaalne meeste arv kah, sesy siis peate ikka ka viletsamaid mehi tundma õppima ning Kobest ning Shagist lihtsalt ei piisa.

Vot nii.

Seega mingi paar tundi raisata ning endale võitev meeskond kokku panna oleks täitsa vastuvõetav.

Martin
07.10.01, 03:49
Teen teise postituse veel - mitte, et ma postitusi endale juurde tahaks, kuid teema on natuke teine.

Nimelt: millist punktisüsteeme me kasutama hakkama ning kas seda üldse valida saab või midagi. Nagu ma võibolla juba ütlesin, siis olen proovinud vaid seda NBA enda oma ning Yahoo omasid mitte.

Seega võiks keegi vanem tegijatest rääkid,a mis võimaluste vahel valida on, et siis tulevikus saame palju kiiremini kõik ära otsustada - kokku leppida.

Artur
07.10.01, 10:45
Kuidas see kogu värk kaib? Tahaks ka muidu fantasy NBA\'d mangida, kuid arvatavasti jaab mul praegusel hetkel teadmistest vajaka.Kunagi kui ma korvpallikaarte kogusin(tasapisi kogun praegugi edasi) ,teadsin ma sellest päris palju...praegu pole juba 2 aastat NBA\'d jalginud.
Kaks aastat tagasi sai www.nba.com\'is Virtu:) al GM\'i mangitud, aga ma saan aru ,et see oli vist mingil teistsugusel põhimõttel seisnev mäng, midagi CYKI taolist.

Igaljuhul ,äkki keegi targem seletaks ära kuidas see drafti värk käib.Ja kelle vahel see draft toimub, ja kuidas see järjekord paika pannakse.

Artur

Aramis
07.10.01, 13:21
Kui sa Martin mõtled laupäeva päeva ,siis mitte mingil juhul!!!!! Nimelt mängib laupäeviti meie armas IV.Liiga ja minul konkreetselt on väga-väga otsustav mäng Aseris kell 15.00.Seega ei jõua mina.Äkki on siin teisigi liiga mängijaid.Mina pakun kas kõik õhtuid alates 22.00-st või siis pühapäeva päeva.
Tegelt laupäeva hommikul polex viga ,kui ta nt 11.00 hakkax.

Martin
07.10.01, 14:12
Mõtlesin jah laupäeva, sest meil siin ju ka välismaa mängijad (Ühendriikidest vist), kuid ka varem võib Drafti teha või siis pühapäeval - põhjused kõik samad, mis ma enne tõin.

Aramis
07.10.01, 19:30
teex ,siis pühapäeval - nt kell 12.00 või 13.00.Ysna kindel aeg e,t ennast normi magada või mis?

kyps
15.10.01, 14:02
Selline küsimus, et kui toimub live draft, kas siis on kindlasti enda kohal viibimine vajalik?

Või piisab ka kui oled oma paigutused ette ää teinud ja saad siis vastavalt sellele oma mängijad koju?

CapitalLooser
15.10.01, 17:38
Kohalolek ei ole vajalik. Siis toimub draft sinu jaoks nagu autodraft, s.t sa ei saa ise valida mängijaid, sinu eest valib arvuti.

Aramis
16.10.01, 02:55
Võibolla olex CapLoo nii kena ja teex siis ka siia yhe Fight Clubi.Siis saax joinima hakata.

priity
16.10.01, 11:49
CapLoo võiks seda teha jah :)
14 päeva on veel hooaja alguseni nii et siis saaks kõikvõimalikud seaded selleks ajaks paika panna.

p.s. haa, eelmise hooaja tulemuste põhjal õnnestub sel aastal osaleda Public liigade Winners Leagues arvestuses. nii, et hoidke alt :P

Fazz
16.10.01, 13:30
Praegu on kokku lepitud siis üksnes see, et toimub live draft. Võiks ka teised põhiasjad paika panna: liiga tüüp ja suurus (võiks olla sama, mis NHLi fantasys ehk Head-to-Head ja kuni 20 tiimi), vahetuste tähtajad jne. Mängijate arv rosteris (10 põhis ja 3 pingil), statistikakategooriad (9 tükki) jm settingud võiks jääda samaks nagu default liiga konfiguratsioonis. Arvan, et NBA puhul võiks võimaldada rosterisiseseid muutusi teha igapäevaselt. Need, kes pooldavad nädalast vahetusteperioodi, võiksid teha eraldi liiga. Usun, et kummagi liiga täissaamisega ei tohiks probleeme tekkida, sest NBA on siinmail märksa populaarsem kui NHL. Lisaks võib ka Delfis veidi reklaami teha, NHLi fantasy puhul läks see meelest.

guitz
16.10.01, 15:10
See liiga tuleks kindlalt päevane teha ja see head-to-head süsteem võiks olla,see on üpris hea süsteem.

Siim
16.10.01, 16:23
Minu poolt: nädalane süsteem ja head-to-head.

Jyrka
16.10.01, 17:06
minupoolt: olete te haiged va?????
miasja te sellest korvpallist tahate???

Fazz
16.10.01, 18:11
Orginally posted by Jyrka

minupoolt: olete te haiged va?????
miasja te sellest korvpallist tahate???

Jyrka, vaeseke, mis sa siia ära kaotasid??? Kui sul nii tõsine tõrge selle kossu vastu on, mis sa siis üldse ronid sellele teemale??? Vaadates siiski, kui populaarne see teema on, peab küll üsna väiklane mõtlemine olema, et kõiki siin sõnavõtjaid haigeks pidada. Tegelt paistab asi olevat vist selles, et Jyrka end kuidagi tõrjutuna tunneb, kuna ei oska oma piiratuse tõttu antud asjas midagi kaasa rääkida. Ent vaeseke ei suuda oma frustratsiooni ka kuidagi vaos hoida ja peab selle ikkagi siia välja paiskama. Aga ole rahulik, igal pool polegi vaja oma geniaalseid mõtteavaldusi demonstreerida. Muidu tõelise 'keenjuse' mulje oled suutnud küll jätta, nagu oma signatuuriga kangesti tõestada üritad.

Jyrka
16.10.01, 18:31
mida?
ma olen 100% kindel et ma tean teist kogist igakell korvpallist rohkem isegi pool kaks
lihtsalt mulle ei meedi see haige mang

guitz
16.10.01, 18:32
Ära ole selles nii kindel!

Fazz
16.10.01, 21:54
Orginally posted by Jyrka

mida?
ma olen 100% kindel et ma tean teist kogist igakell korvpallist rohkem isegi pool kaks
lihtsalt mulle ei meedi see haige mang

Mis sa tühja praalid, kõige lihtsam moodus oma sädelevaid korvpalliteadmisi demonstreerida ongi osaleda kas Yahoo! NBA Fantasys või siis Virtual GMis. Nii et las käia, sellise kossuguru vastu oleks suur au konkureerida :kaval:.

priity
16.10.01, 22:26
asjast ka. muudatused võiks olla igapäevased. korvpallis võivad mõne venna näitajad üsna oluliselt kõikuda olenevalt sellest, mis tiim vastaseks on.
edetabeli pidamisel eelistaks korvpalli puhul 'rotisserie'd, kuid kahevõitluse vastu pole ka midagi. nii et mul ükskõik.
meeskondade arvuks võiks olla kusagil 15 ringis, sest muidu lihtsalt ei jätku asjalike mängijaid. või siis alternatiivne variant oleks tiimi vähem mängijaid panna. Nt. Yahoo 2 Utility mängijat ära kaotada.
muud hetkel lisada ei oska.

CapitalLooser
16.10.01, 23:50
:( Asjalood on nüüd sellised, et live drafti kohad olid kõik täis. (Liigat tahtsin teha 16.10 kell 2230). Võis ola, et neil olid mingid muud probleemid, ei tea.
Seepärast praegu liigat veel ei teinud.
Jätkan olukorra jälgimist, kui midagi muutub annan teada.

CapitalLooser
17.10.01, 00:13
Uurisin asja natuke ning üks võimalus on teha offline draft.
Mida see tähendab?
Offline drafti saab teha muus kohas, kui Yahoo-s, nt kasvõi Soccerneti foorumis, jutukas, e-kirja teel või suisa kõrtsus. Drafti tulemused sisestab Commissioner.
Iseenesest ei ole see mitte paha võimalus (saame valida endale sobiva aja näiteks) ning seda võiks proovida. Kui rahvas on sellega nõus, siis tuleb kokku leppida drafti tegemise kord (aeg, koht jms).
Ootan vastuseid.

Igaks juhuks tegin liiga ära:
Liiga ID: 13653
password: koss

Lauri
17.10.01, 03:27
Proovisin huvi parast alustada liigat, ja selgus, et on v6imalik teha online draft. soovitax t6siselt seda asja kaaluda ja proovida. 2 pyhapaeva paeva olid ka olemas ajaliselt.
offline drafti suhtes olex kysimus, et kuidas seda tehakse, sest k6rtsi mina naiteks siitpoolt ooekeani ei j6ua.

CapitalLooser
17.10.01, 11:56
Nüüd sai online draftiga liigat teha küll. Ainult, et vabad ajad olid peale hooaja algust.

Seda kõrtsi asja mõtlesin rohkem nalja pärast. Kui me aga teeksime selle siin foorumis või jutukas, siis oleks tegemist samahästi kui online draftiga. Samuti ei pea me seda suruma paari tunni siisse, vaid võime teha paar päeva.

Fazz
17.10.01, 12:29
Live draftiga liigasid lisandub seal pidevalt, nii et drafti tüüpi peaks saama veel muuta küll. Poleks ka probleemi, kui draft toimub kuni nädal pärast hooaja algust. Kui aga hiljem, siis toetaks juba autodrafti varianti. Ei usu eriti, et offline draftist midagi välja tuleb, ise selle läbiviimine muutuks liiga tülikaks ja komplitseerituks, vaevalt ka kõiki ühel ajal kokku saaks. Kui huvi leidub, siis üritada muidugi võib. Praegu oli liigas tosinast kohast vaid üks veel vakantne!

priity
17.10.01, 13:00
liiga kohtade arv on ära muudetud, nii et nüüd on kuni 20 kohta. hetkel on tiime 13. 7 veel vabad. selle palju tiimides mängijaid oleks, etc. otsustaks siis ära kui ühinejate arv on selge.
Live drafti saaks praegu teha veel peale 30 okt-t, mis on ka hooaja alguse päevaks.. Kuna enamus soovis live drafti toimumisajaks pühapäeva, siis on hooaeg selleks ajaks juba mitu päeva käinud kui drafti lõuks toimub.
Offline draft ei oleks ka mitte nõnda halb idee, kuna tegelikult saaks seda teha online, kuid mitte Yahoo-s. Nt saab kasvõi siinsamas foorumis või siis mõnes jutukas asja läbi viia. Sellega ei tekiks ka tulemüüri probleeme. Aluseks võiks võtta siis Yahoo Rankingu või igaühe enda Rankingu (juhuks kui keegi kohal ei viibi). Hiljem saaks Commissioner valitud mehed tiimidesse paika panna. Nii et tegelikult oleks ainuke vahe selles, et draft ei toimuks Yahoo egiidi all vaid igaüks peaks endale mängijate nimekirja välja printima ja seal näpuga järge ajama, et kes juba ära on võetud.
vaadake selgitust ka:
http://help.yahoo.com/help/us/hoops/hoops-16.html

Jyrka
17.10.01, 17:42
kuidas seda lolli mangu mangides oma teadmisi saab naidata?:segadus:

Martin
17.10.01, 18:57
ETTEPANEK!

Hooaeg algab 30. oktoobril.

1) Seetõttu teeks ettepaneku luua siia alla uus teema - NBA Online Draft. Algust teeme sellega 22. oktoobril ja meil on nädal aega, et meeskonnad paika panna.

2) Kohtume mingil päeval Soccernet.ee jutukas ja teeme seal live drafti.

3) Teeme Yahoo live drafti, kuid enne 30. oktoobrit.

Otsustage.

Aramis
18.10.01, 00:45
Lauri pakkus välja järgmise variandi:veel draftist
by: Bling-Bling (lmaldre) Wednesday, October 17 2:33 PM PT

You have chosen for your league to take part in a live
online draft on Sunday, October 28 at 6:10 AM PT. Until that time, you
(and only you)
can change the type of draft by using the Change Draft Type
option found among your Commissioner Tools, which can be
reached from your League Overview page.

If you choose to remain in a live draft, please arrive at
the draft 10 minutes ahead of the scheduled time. The draft
will start promptly and may conclude rapidly if only a few
managers are logged in.

We also suggest that all league members pre-rank their
players in case a coach can't make it to the draft. Managers
can do this at any time by simply going to the Fantasy NBA
home page and clicking on their team name.

Fazz
18.10.01, 01:05
See on siis pühapäeval kell 15.10 siinse aja järgi. See aeg peaks enamusele sobima küll, nii et kolime kõik sinna liigasse ümber? Või tahetakse selle offline draftiga siin foorumis mässama hakata? Ise eelistaks ikka online varianti.

Lauri
18.10.01, 01:50
Aramise info 6ige, lisamata jai ainult liiga id, mis on 26076 ja pass, milleks on korv

Lauri
18.10.01, 02:08
on veel ka v6imalus draft teha see pyhap samalaadsel ajal, kuid ma arvasin, et see olex liiga short notice, ja samas jaab veel 2 paeva hooaja alguseni, kui seda teha 28. oktoobril. kuid kui on suur soov seda teha see pyhap, siis palun teada anda.

priity
18.10.01, 11:39
kolisin ka üle, tundub, et USA IP-aadressiga on paremad võimalused draft mingiks asjalikuks ajaks saada... peaks vist Yahoo vastu eurooplaste diskrimineerimise pärast kohtuasja algatama... :)

CapitalLooser
18.10.01, 17:33
Kolimine tehtud.
Kummaline, nüüd oli võimalik ka varasemaid drafti aegu saada. Huvitav millest seeoleneb?
Esialgse liiga võib teha tõesti autodrafti ja rotisserie põhimõttel või panna tiimidesse samad mehed ning vaadata kuidas asi rotis välja kukub.

Martin
18.10.01, 20:28
Minu idee

1) Keegi kobises siin midag nädalase ja päevase kohta - kuid nüüd on meil ju kaks liigat! Ehk - ühes nädalane, teises päevane. Päevane soovitavalt Live Drafti liigas.

2) Kui tegin proovi, kas saan Draftist osa võtta (akna avamiuse proov), siis see failis, ega keegi pole ise proovinud veel? Ja milles võib asi olla?

guitz
18.10.01, 22:19
No mul igatahes õnnestus see akna avamise proov.
Võib-olla on sul mingi kala java scriptiga!On sul java lubatud?

Selles teises liigas võiks teha auto drafti siis,et saaks ikka esimestest mängudest peale hakata.Minu pärast võib see liiga olla nädalane(no suht pohui)

Lauri
18.10.01, 22:50
<proovis ka alguses, endal firewall proged jooxmas ja puha, ja imestas, et miks ei saa>
kuna ma ie-ga olin, siis enable'isin kõik javaga seotud asjad ja väike restart ja firewall proged kinni, ja saingi. nii et proovige ja katsetage. kui keegi muidugi täpselt teab, mis teha tuleb, siis andke teistele teada.

Fazz
19.10.01, 02:48
1) Keegi kobises siin midag nädalase ja päevase kohta - kuid nüüd on meil ju kaks liigat! Ehk - ühes nädalane, teises päevane. Päevane soovitavalt Live Drafti liigas.

Nii võikski siis jääda, algses liigas võiks ka väljapakutud muutused ära teha, siis näeb, kas kellelgi üldse on mingeid vastuväiteid.

Mul läbis ka draftitesti edukalt.

priity
19.10.01, 13:08
eelmine aasta oli selline lugu, et live draftitesti tegi arvuti edukalt läbi, kuid kui draftiks endaks läks oli üks suur tüng. tundub, et asi sõltub ikkagi kõige enam firewallist. yahoos endas on ka üleval hoiatus, et firewalli taga võib livedraft ebaõnnestuda

Martin
19.10.01, 15:35
Seeläbi ka küsimus - kasutan IE-d ja ADSL Lighti.

Kuidas firewalli maha saaks? Arvutiinimesed - seletage palun mulle, nii täpselt kui võimalik, arvan, et huvilisi on teisigi!

Martin
24.10.01, 12:24
Sain endal ka tööle - ise ka ei tea kuidas, lihtsalt proovisin korra ja paar uuesti ja nendel kordadel õnnestus

mis aga VEEL tähtsam - siis on lähenemas kaks väga tähtsalt päeva :) Reedel teeb valiku tohutult suur liiga ning pühapäeval siis LIVE Draftimine.

Tahaks siis kuulda ka arvamusi, mis mängijad ka esimeses ringis lähevad? Kes on kelle lemmikud ja mida nad üldse Draftist ootavad? Jordanit tahab keegi?

Fazz
24.10.01, 15:11
Orginally posted by Martin

Tahaks siis kuulda ka arvamusi, mis mängijad ka esimeses ringis lähevad? Kes on kelle lemmikud ja mida nad üldse Draftist ootavad? Jordanit tahab keegi?

Vaevalt küll enne drafti keegi oma soosikuid siin avaldama hakkab. Eks need lemmikud drafti käigus selgu.

Kas keegi teab siin täpselt, kas pallikaotused lähevad kirja positiivse või negatiivse kategooriana? Küsimus tekkis seoses NHLi fantasyga, kus võidupunkti saab tiim, kes kogub rohkem trahviminuteid. Sellest sõltub Jason Kiddi asetus draftis, praegu on ta Yahoo! rankingus teenimatult taga.

Ise tegin sel pühapäeval proovi mõttes ühe live drafti juba läbi. Seal läks Jordan näiteks neljandana. Hiljem selgus aga, et selle liiga komissar tahab kõigilt 5 taala saada auhinnafondi, mis hiljem jaguneks esikolmiku vahel (vastavalt 50%, 30% ja 20%). Äkki peaks me ka oma liigas midagi taolist tekitama? Yahoo! Inglise liiga mängus oli ka sellest vahepeal juttu, aga midagi siiski kokku ei suudetud leppida.

Martin
24.10.01, 17:11
Arvan, et peaks olema küll mingi fond. Ütleks näiteks 25 krooni. Siis see korrutada 25*14=350 krooni, see tundub kuidagi pisike summa. 50 krooni = 50*14=700, mis on juba parem ning 100 krooniga oleka 1400.

Võitja saaks viimasel juhul 700 krooni, teine koht siis umbes 450 ja kolmas 250. 50krooni puhul poole vähem.

Seega, keeruline ja kas kõik maksaksid ja kuhu ja kellele raha üle kanname?

Tuleb mõelda.

Jyrka
24.10.01, 17:57
elusees ei hakka ma teile maksma
akki tahad martin foorumit kaa tasuliseks teha??
voi soccernet.ee-d????

Martin
24.10.01, 19:03
LIVE Draft liigaga on liitunud vaid 14(!) isikut! Sooviks näha natuke rohkem ikka - paneks 20 ikka täis või nii, oleks ikka võimsam võitlus!

Kus Te olete kullaksesed? Liitugem ikka!

Liiga ID#: 26076
Parool: korv

Artur
24.10.01, 21:04
Martin, kus ja kuidas selle mänguga liituda saaks, ja selle teie organiseeritatava life draftiga?

Martin
25.10.01, 22:08
Artur!

Aadress: http://basketball.fantasysports.yahoo. com/nba

Liiga ID#: 26076
Parool: korv

Registreeri end siis ikka äää.

Martin
27.10.01, 09:11
Nonii!

Jäänud on siis veel ÜKS päev...olete Live Draftiks valmis juba?:kaval:

Muide - kuna teise liiga Auto Draft ka valmis saab? Pidi nagu reedeks olemas olema!

Jyrka
27.10.01, 13:21
homme?
mis kell?

Fazz
27.10.01, 18:20
Kell 15.10 siinse aja järgi peaks drafti algus olema, kui USAs täna öösel kelli ei keerata. Aga seal tehakse seda vist kunagi hiljem.

Martin, mis su Delfi liigast sai? Tegite kahekesi drafti ära või :D? Mis mõttega sa tegid selle üldse, ma nagunii korra seda meie live draftiga liigat reklaamisin seal juba. Igal juhul mingit suurt huvi seal ei ilmutatud, paistab, et Delfis suhtlevad rohkem Virtual GMi mehed.

Lauri
27.10.01, 19:46
viimased luureandmed ytlevad, et täna öösel siinmail kella keeratakse tagasi!! tunnike (kell 2am siis). palun seda arvestada, kuid ma ei oska öelda, kas eestis yldse keeratakse (ei olegi lõplikult aru saanud, mis systeemi peal me lõpuks oleme). nii et palun kontrollige asja

Martin
28.10.01, 13:04
Soovitan soojalt minu varianti: alates 14.00 iga kümne minti tagant otsida seda lingi nuppu, mis LIVE Drafti peaks viima!

Muud võimalust ei näe...

Fazz
28.10.01, 16:18
Paistab jah, et USAs on ka ikka kella krutitud. Kui eile oli PTga (lääneranniku aeg) 9 tundi vahet, siis täna on erinevus 10 tundi. Nii et draft algab 16.10 siinse aja järgi. Mingi 10 minti enne seda peaks ilmuma link, kust saab live drafti siseneda.

Aramis
28.10.01, 16:23
Fazzi järeldused on absoluutselt õiged.Sama saab järeldada ka sellest ,et kõik Serie A 15.00 algama pidavad mängud on 16.00 peal.Ainuke mure on see ,et mul isiklikult (Adsl Light) kadus viis minti tagasi ära võimalus minna välismaiste lehtede peale.Tundub nagu proxi ei töötax.

Martin
28.10.01, 16:25
ADSL Lighti parandamisega läheb väidetavalt 2-3 tundi.

Ise hakkan nüüd kodust liikuma TÜ Ajakirjanike arvutiklassi, kus on korralik ühendus olemas.

Edu teile ja loodame, et teil tuleb ühendus tagasi, mina selle peale lootma ei jää, lähen kindla peale välja.

Edu!

guitz
28.10.01, 16:26
Kurat!Helistasin ET ja öeldi et välisühenduse server on maas,ei tea kaua läheb parandamiseks aega.No kui 16.00 parandatud ei saa siis on küll jama.No loodame,et saavad!

Fazz
28.10.01, 16:39
Mina sain juba praegu oma draftilehele siseneda.
Ipswich - West Ham on ka draftiga ühel ajal. Draft peaks meil ligi poolteist tundi kestma.

Aramis
18.04.02, 15:08
Täna sai hooaeg läbi ja ma teatan, et meie kontsern võib rahule jääda.Kahes eesti liigas sai osaletud ja Any Given Days sai põhihooaeg kinni pandud, ent playoffides poolfinaal kaotatud ja siis kolmas saavutatud.Most Harmless liigas aga vastupidi põhihooaeg kolmas ja playoffi võitja.
Loodetavasti uuel aastal uue hooga...peaks tegema ehk ka mingi kõrg ja esiliiga teemad, sest ühte liigasse võiks saada vennad ,kes kindlasti asja kallal oleks ja matsu jagaks.Maksimaalselt võrdne võiks olla.

guitz
18.04.02, 15:38
Krt Any Given Day liigas jäi pool punkti kuuendast kohtast puudu,kuid nõrgemate play-offi panin kinni,mis näitab et oleks pidanud kuuluma tugevamate play-offi.
The League of Mostly Harmless lõpetasin 9. kohaga,kuid play-offis mängisin ennast seitsmendaks.Selles ligas olin alguses viimane ja siis hakkasin tõusma,iga mänguga läks mäng paremaks.
Kokkuvõtteks võib selle hooajaga rahule jääda,sest esimene aasta mängida seda.Järgmine aasta tahaks kidlasti jätkata.

Lauri
19.04.02, 11:53
No pole midagi öelda, maksimumprogramm - Any Givenis esimene ja Harmlessis kolmas. Vigastusega seotud riskid tasusid end ära (Wells, Kittles, O'Neal), mis ilmselt edu tõigi. Järgmine aasta loomulikult uuesti, ja siis kui saab olema 2 liigat (Aramise idee kõrgemast ja madalamast liigast pole paha - eriti kui arvestada, et mõlemas liigas oli mehi, kes poole hooaja pealt pillid kotti panid), siis peaks ikka mõtlema mõlemas live draftile.

Jõudu kõigile jalgpallihooajaks.