320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Legendid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Legendid!

    Vaatasin,et sellist teemat polegi.....
    Niisiis,kes on Teie arvates suurim jalgpalli geenius läbi aegade?
    Jalgpalluri etaloniks on kahtlemata Pele,kes arendas jalgpalli ka platsivälises elus.
    Parimaks mängijaks ja suurimaks geeniuseks pean siiski Diego.A.Maradonat,kes tegi,mis iganes tahtis.Kahjuks küll jah sattus narkootikumide küüsi,aga see selleks.
    Paremat ja andekamat mängijat kui tema,ei ole mina näinud.Ei ole muidugi vaja meelde tuletada tema vägitegusid,enamus teab nendest ise.
    Tahaks teada,keda peate Teie siis selleks Nr.1-ks,ja soovitatavalt põjendusega...

    #2
    Replying to Topic \'Legendid!\'

    Lugesin siis Schwede kunagist kirjatükki ja nõustun temaga....
    ehk siis G. Best
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Legendid!\'

      Elan olevikus ja kindlasti on vastu vaidlejaid aga minu jaoks on selleks Th
      ierry Henry.
      Samas Kõige täiuslikum ja parem jalgpallur läbi aegade on ilmselt olnud
      Marco van Basten .

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Legendid!\'

        No,
        maitse üle ep vaielda.
        Ning tegelikult on väga häid mängijad, legendaarseid mehi ju terve posu. Lõpuks taandub asi lihtsalt sellele, kes kelle lemmikklubis mängis.

        Me ei saa ju kindlalt väita, et D.Bergkamp on oskustelt kehvem kui van Basten. Või, et Saviola pole samaosav kui Maradona. Sellised paralleele saab päris palju tuua kui mõtlema hakata. Niiet, tegelikult see \"kõige legendaarsem\" on pelgalt kõige popim mängija. Samas Beckham on väga popp ent oskuste poolest ta minu meelest sinna maailma tippu ei roni.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Legendid!\'

          Originally posted by Sull


          No,
          maitse üle ep vaielda.
          Ning tegelikult on väga häid mängijad, legendaarseid mehi ju terve posu. Lõpuks taandub asi lihtsalt sellele, kes kelle lemmikklubis mängis.

          Me ei saa ju kindlalt väita, et D.Bergkamp on oskustelt kehvem kui van Basten. Või, et Saviola pole samaosav kui Maradona. Sellised paralleele saab päris palju tuua kui mõtlema hakata. Niiet, tegelikult see \"kõige legendaarsem\" on pelgalt kõige popim mängija. Samas Beckham on väga popp ent oskuste poolest ta minu meelest sinna maailma tippu ei roni.
          Kas maailma kõige täpsem pikk sööt ja üsna kobe karistuslöök pole piisav?
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Legendid!\'

            Legend tähendab minu jaoks midagi muud kui Henry või Beckham.
            Legend on Garrincha. Legend on Puskas. Legend on Tipner.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Legendid!\'

              Eks ta rohkem maitse asi ole... Mina mainiks ära Franco Baresi ja Jean-Pierre Papin`i. Aga tegevmängijatest on mu meelest parimad shansud legendiks saada Zidane`il.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Legendid!\'

                noh ... valiks Zidane ... aga jah ... Best pole ka paha olnud:хnnelik:

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Legendid!\'

                  Originally posted by mcnamara


                  Legend tähendab minu jaoks midagi muud kui Henry või Beckham.
                  Legend on Garrincha. Legend on Puskas. Legend on Tipner.
                  Beckham ja Henry saavad legendiks. See on juba praegu kindlamast kindlam.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Legendid!\'

                    Originally posted by greenday


                    Originally posted by Sull


                    No,
                    maitse üle ep vaielda.
                    Ning tegelikult on väga häid mängijad, legendaarseid mehi ju terve posu. Lõpuks taandub asi lihtsalt sellele, kes kelle lemmikklubis mängis.

                    Me ei saa ju kindlalt väita, et D.Bergkamp on oskustelt kehvem kui van Basten. Või, et Saviola pole samaosav kui Maradona. Sellised paralleele saab päris palju tuua kui mõtlema hakata. Niiet, tegelikult see \"kõige legendaarsem\" on pelgalt kõige popim mängija. Samas Beckham on väga popp ent oskuste poolest ta minu meelest sinna maailma tippu ei roni.
                    Kas maailma kõige täpsem pikk sööt ja üsna kobe karistuslöök pole piisav?

                    sa ei saa öelda et tal on maailma parim pikk sööt.
                    Selles seisnebki selle legendide temaatika totrus, et sa tegelikult ei saa ju väita kindlalt et Raul on parem kui Saviola. Sa võid öelda, et Saviolal ehk parem tehnika aga Raul on ka õhus tugev jne. Ent mingit kindlalt käega katsutavat tõendit pole, et Rauli Saviolast paremaks tõsta.

                    ja et lihtsameelne segadusse ei satuks siis ma praegu tõin lihtsalt näite.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Legendid!\'

                      zizou

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Legendid!\'

                        Originally posted by Jaan
                        Beckham ja Henry saavad legendiks. See on juba praegu kindlamast kindlam.
                        Võib-olla küll. Aga meie põlvkond ei pea neid legendideks kuulutama ega neid jumalikule tasandile tõstma. Tehku seda need, kes tulevad hiljem.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Legendid!\'

                          Ma imestan, et jalgpalli teadlik seltskond pole veel ära märkinud Ronaldot, kuigi on kirjutatud Beckhamist ja Saviolast. Imelik.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Legendid!\'

                            läbiaegade parimad on pele,maradona,marco van basten,ruud gullit,papin,roberto baggio ja zidane jt.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Legendid!\'

                              Originally posted by Robinho
                              Ma imestan, et jalgpalli teadlik seltskond pole veel ära märkinud Ronaldot, kuigi on kirjutatud Beckhamist ja Saviolast. Imelik.
                              loomulikult sellepärast, et siin teemas käsitletakse legende või mängijaid, kellel on potentsiaali legendiks saamiseks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X