320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ärapanija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärapanija

    nagu ma olen aru saand, on siin palju ärapanija vaatajaid. aga teemat pole veel tehtud. minu arust ülilahe saade pole ühtegi osa vahele jätnud. mis te arvate?

    #2
    Replying to Topic \'Ärapanija\'

    parim saade kanal 2-es

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Ärapanija\'

      Esimesed saated tundusid paremad. Võib-olla oli asi selles, et saade uudne ja kõik tundus nii-öelda huvitav. viimasel ajal on hakanud nad välja tooma mõttetuid asju. A no eile valimisnimekirjade esitamise lugu oli ikka üle kõige . Peeter Oja oma näitlemisoskusega tõstab selle saate taset aga meeletult. Loodame, et see saade jääb ika mitmeks hooajaks.
      hea saade võib kokkuvõtteks öelda
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Ärapanija\'

        Originally posted by daywalker


        Esimesed saated tundusid paremad. Võib-olla oli asi selles, et saade uudne ja kõik tundus nii-öelda huvitav. viimasel ajal on hakanud nad välja tooma mõttetuid asju. A no eile valimisnimekirjade esitamise lugu oli ikka üle kõige . Peeter Oja oma näitlemisoskusega tõstab selle saate taset aga meeletult. Loodame, et see saade jääb ika mitmeks hooajaks.
        hea saade võib kokkuvõtteks öelda
        Selle valimisnimekirjade asja tegid naljakaks juba nad ise:

        EPL:
        Korrakaitsjad tuvastasid, et ühel inimesel tuli kähmluses pintsakunööp ära, teisel kukkus maha diplomaadikohver ja üks naine kukkus pikali.

        Aga Oja oli vägev Isegi Juur hakkas juba küsimusi esitades muigama...

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Ärapanija\'

          ma loodan, et ärapanija ei vaju ära, nagu juhtus lõpuks richard tondi showga. aga jah nad (juur/oja) sobivad saadet tegema ideaalselt, kuna nad täiendavad teineteist. juur teeb sellist intelektuaalsemat huumorit, samas oja säärast jalaga perse huumorit. oja muudab tõesti oma näitlemisoskustega saate taset, samas kaks näitlejat oleks arvatavasti teinud saate võltsiks... igatahes eesti telekanalite parim ja naljakaim omasaade. tegelikult on ärapanija ainuke saade, mida ma vaatan kaks korda nädalas (esmaspääval ja kolmapääval). igatahes jõudu saate tegijatele....

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Ärapanija\'

            Originally posted by eika
            juur teeb sellist intelektuaalsemat huumorit, samas oja säärast jalaga perse huumorit.
            are You serious, man!?

            aga saade on tihtipeale etteaimatav, seda tänu eesti väiksusele ja sündmuste vähesusele. samas on formaat hea ning vahetevahel tuleb ärapanemine täiesti talutavalt välja

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Ärapanija\'

              einoleino. rahva oma kaitse raadio kahes kell 9, igal teispäeval. Juur ja kivirähk. oluliselt paremini kokkutöötanud paar, oluliselt naljakam. nuff said.
              aga nagu mcnamara allkirigi ytleb, \'raadio oli hea aga teevee parem\'. või mine sa tea.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Ärapanija\'

                Originally posted by fittibaldi


                einoleino. rahva oma kaitse raadio kahes kell 9, igal teispäeval. Juur ja kivirähk. oluliselt paremini kokkutöötanud paar, oluliselt naljakam. nuff said.
                aga nagu mcnamara allkirigi ytleb, \'raadio oli hea aga teevee parem\'. või mine sa tea.
                Kui ma nüüd seda saatega Olukorrast Riigis segamini ei aja, siis Rahva Omakaitse Juure ja Kivirähkiga on mõeldud, erinevalt Ärapanijast, konstruktiivsena. Ärapanija on suunatud mustale huumorile ning igapäevastele avaliku sektori töötajate totruste näitamisele. Head saated mõlemad.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Ärapanija\'

                  siis sa ajad kyll segamini.
                  kui rahva oma kaitse on konstruktiivne olen mina emane isakaru.
                  aga jah, head saated mlemad.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Ärapanija\'

                    Originally posted by fittibaldi


                    siis sa ajad kyll segamini.
                    kui rahva oma kaitse on konstruktiivne olen mina emane isakaru.
                    aga jah, head saated mlemad.
                    hehe kuidas sa saad olla EMANE ISAKARU!?!??!!?!?!?!?!??1?!!?!?!?!?!?!?

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Ärapanija\'

                      selles point ongi, et ei saagi olla..
                      \"R.oma kaitses\" irvitatakse mõne Savisaare üle veel palju küünilisemalt&otse,
                      \"Ärapanija\" on ses mõttes stiilne, et ta on just vormilt \'kontruktiivne\' (jäljendades tõsist analüüsi diagrammide jm), sisult aga.. hirnu herneks ühesõnaga,
                      tegelikult natuke sarnased, suuresti ka seetõttu, et pool saatejuhtidest (Juure näol) kattuvad

                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Ärapanija\'

                        ei hakka keerutama, saade on super
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Ärapanija\'

                          kõige parem saade,mida ma tean.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Ärapanija\'

                            Ülikõvad saated mõlemad, nii Ärapanija kui Rahva Oma Kaitse!
                            Aga raadios kukub asi vahest tunduvalt teravam välja. Ehk sellepärast,et raadio pilti ei näita.
                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Ärapanija\'

                              nüüd peab vist isegi kogu euroopa vaatama, et nad \"ärapanijasse\" ei satuks algus juba tehtud...8, 7, 6, 5, 3, 2, 1, 0

                              Kommentaar

                              Working...
                              X