320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EURO 2004

    Mäng tulekul(15päeva veel) tirige DEmo ja öelge arvamus. Ja veel kysimus, et kas kleegi teab kas Eesti ka on seal.

    #2
    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    demo on kõva....tehnikat seal mitte vähe...saan ka mängu kuigi see ei tule eesti...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Originally posted by käbi


      Mäng tulekul(15päeva veel) tirige DEmo ja öelge arvamus. Ja veel kysimus, et kas kleegi teab kas Eesti ka on seal.
      [glow tcolor=red, fcolor=black, size=2, strength=3]on küll eesti koondis...kõik 51 meeskonda on et kvalikvatsióon läbi teha...lissalt ülikõva mäng[/glow]

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Originally posted by käbi


        Mäng tulekul(15päeva veel) tirige DEmo ja öelge arvamus. Ja veel kysimus, et kas kleegi teab kas Eesti ka on seal.
        Kas eesti tuleb 15 päeva (nüüd juba 14) päeva pärast?
        demo on olemas ja päris vinge paistis olevat..ja kui veel full version-i kuskilt saax siis FIFA 2004--Recycle Bin.
        And The Scorer is ...Wanchope

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          Pelasin seda natuke ja peab ütlema, et ei meeldinud. Tegelikult pole mulle fifa-d kunagi meelt mööda olnud. Fifa-s ei meeldi mulle näiteks see kuidas mängijad on kujutatud- krt nhl-is, nba-s ja golfis on kõik palju paremal tasemel(EA sports mängudel siis). Pinda käib ka see, et Beckham anna kornerit varbaga ja täiesti ilma mingi palli keerutamiseta, mis talle tegelikult omane on. Proovige järgi selline mäng nagu \"pro evolution soccer 3\" ja te saate aru milline saast see FIFA tegelikult on. Peace!
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Kui kellegil huvi on siis EURO 2004 täisversioon on torus üleval.Tegelikult toru.tt.ee serveris, mida saavad kasutada vaid teetormaja kliendid



            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Originally posted by Roberto Carlos


              Kui kellegil huvi on siis EURO 2004 täisversioon on torus üleval.Tegelikult toru.tt.ee serveris, mida saavad kasutada vaid teetormaja kliendid
              mis kuradi nett see veel on...varsti endal ka see mäng käes...kui muidugi midagi valesti ei lähe..
              And The Scorer is ...Wanchope

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                ehh.. suht vahva mäng oli eest hümigi sai isegi korra kuuldud sõprusmängus prantsusmaa vastu mille võitsin 1-0, viikmäe ilusast pealöögist nurgalöögist seda ka aint amatööriga :P aga muidu suht korralik pilt ja asjad on ikkagi
                miks ei saa - alati saab kui vaja

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Eesti tuli Euroopa meistriks!!!!!! vähemalt minu EURO 2004 mängus seegi alustuseks hea. Parim mängija minu Eesti koondises oli Kristal, ja Meelis Rooba pani ka ikka häste

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Suunaks natuke siinseid noori huvilisi EA Sports\'i maffia juurest eemale. Nimelt - World Soccer Winning Eleven 7 International.
                    Võib-olla väärib see asjake lausa eraldi teemat, kuid kuna ma pole selle temaatika asjamees, siis ei hakanud tegema.
                    Ühesõnaga EA Sports gameplay vs Konami gameplay, siis EA saab korralikult kolki. Difficulty = hard, mis peaks hardcore klõbistajatele motivatsiooni pakkuma. Graafika just EA lihvile ära ei tee, aga mis ajast see ilu kõige olulisem on ?
                    Eniveisš...uurige/proovige.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      julgen soovitada, tõsiselt hea mäng, mis on juba samm tegelikur eaalsuse poole

                      EDIT: WE7\'t mõtlesin

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Mängu demot saab tõmmata aadressil http://www.euro2004game.ea.com/uk/DynPage.aspx?id=2517&news=589

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          demot saab sealt kyll jah aga täisversioon juba väljas

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            ma ten küll et see pole teemale kohane aga kust saab selle - World Soccer Winning Eleven 7 International- screenshote .. ?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Originally posted by freestyle11


                              ma ten küll et see pole teemale kohane aga kust saab selle - World Soccer Winning Eleven 7 International- screenshote .. ?http://www.gamerankings.com/htmlpagesscreens/917621.asp
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar

                              Working...
                              X