PDA

View Full Version : EURO 2004

käbi
21.04.04, 20:32
Mäng tulekul(15päeva veel) tirige DEmo ja öelge arvamus. Ja veel kysimus, et kas kleegi teab kas Eesti ka on seal.

korpo
22.04.04, 16:02
demo on kõva....tehnikat seal mitte vähe...saan ka mängu kuigi see ei tule eesti...:õnnelik:

korpo
22.04.04, 16:03
Originally posted by käbi

Mäng tulekul(15päeva veel) tirige DEmo ja öelge arvamus. Ja veel kysimus, et kas kleegi teab kas Eesti ka on seal. on küll eesti koondis...kõik 51 meeskonda on et kvalikvatsiķon läbi teha...lissalt ülikõva mäng:kaval:

costarica
22.04.04, 17:10
Originally posted by käbi

Mäng tulekul(15päeva veel) tirige DEmo ja öelge arvamus. Ja veel kysimus, et kas kleegi teab kas Eesti ka on seal.

Kas eesti tuleb 15 päeva (nüüd juba 14) päeva pärast?
demo on olemas ja päris vinge paistis olevat..ja kui veel full version-i kuskilt saax siis FIFA 2004--Recycle Bin.

2mSööt3mMööda
24.04.04, 09:00
Pelasin seda natuke ja peab ütlema, et ei meeldinud. Tegelikult pole mulle fifa-d kunagi meelt mööda olnud. Fifa-s ei meeldi mulle näiteks see kuidas mängijad on kujutatud- krt nhl-is, nba-s ja golfis on kõik palju paremal tasemel(EA sports mängudel siis). Pinda käib ka see, et Beckham anna kornerit varbaga ja täiesti ilma mingi palli keerutamiseta, mis talle tegelikult omane on. Proovige järgi selline mäng nagu \"pro evolution soccer 3\" ja te saate aru milline saast see FIFA tegelikult on. Peace!

17
08.05.04, 19:02
Kui kellegil huvi on siis EURO 2004 täisversioon on torus üleval.Tegelikult toru.tt.ee serveris, mida saavad kasutada vaid teetormaja kliendid:)

:lahe:

costarica
14.05.04, 17:06
Originally posted by Roberto Carlos

Kui kellegil huvi on siis EURO 2004 täisversioon on torus üleval.Tegelikult toru.tt.ee serveris, mida saavad kasutada vaid teetormaja kliendid:)

mis kuradi nett see veel on...varsti endal ka see mäng käes...kui muidugi midagi valesti ei lähe..:(

limp
17.05.04, 22:40
ehh.. suht vahva mäng oli :) eest hümigi sai isegi korra kuuldud sõprusmängus prantsusmaa vastu mille võitsin 1-0, viikmäe ilusast pealöögist nurgalöögist:) seda ka aint amatööriga :P aga muidu suht korralik pilt ja asjad on ikkagi :)

käbi
18.05.04, 18:41
Eesti tuli Euroopa meistriks!!!!!! vähemalt minu EURO 2004 mängus:D seegi alustuseks hea. Parim mängija minu Eesti koondises oli Kristal, ja Meelis Rooba pani ka ikka häste

Wingback
18.05.04, 19:31
Suunaks natuke siinseid noori huvilisi EA Sports\'i maffia juurest eemale. Nimelt - World Soccer Winning Eleven 7 International (http://www.gamespot.com/pc/sports/worldsoccerwinningeleven7/review.html).
Võib-olla väärib see asjake lausa eraldi teemat, kuid kuna ma pole selle temaatika asjamees, siis ei hakanud tegema.
Ühesõnaga EA Sports gameplay vs Konami gameplay, siis EA saab korralikult kolki. Difficulty = hard, mis peaks hardcore klõbistajatele motivatsiooni pakkuma. Graafika just EA lihvile ära ei tee, aga mis ajast see ilu kõige olulisem on ? ;)
Eniveisš...uurige/proovige.

gamer
18.05.04, 21:16
julgen soovitada, tõsiselt hea mäng, mis on juba samm tegelikur eaalsuse poole

EDIT: WE7\'t mõtlesin

Shrek
21.05.04, 21:45
Mängu demot saab tõmmata aadressil http://www.euro2004game.ea.com/uk/DynPage.aspx?id=2517&news=589

käbi
22.05.04, 17:14
:D demot saab sealt kyll jah aga täisversioon juba väljas

freestyle11
29.05.04, 11:30
ma ten küll et see pole teemale kohane aga kust saab selle - World Soccer Winning Eleven 7 International- screenshote .. ?

kaala
29.05.04, 22:15
Originally posted by freestyle11

ma ten küll et see pole teemale kohane aga kust saab selle - World Soccer Winning Eleven 7 International- screenshote .. ?http://www.gamerankings.com/htmlpagesscreens/917621.asp

kaala
29.05.04, 22:17
Originally posted by kaala

Originally posted by freestyle11

ma ten küll et see pole teemale kohane aga kust saab selle - World Soccer Winning Eleven 7 International- screenshote .. ?
http://www.gamerankings.com/htmlpagesscreens/917621.asp

Noonik
13.06.04, 17:15
Miks peale mängu lõppu katkeb mäng?
Kas kellegil on veel selline jama olnud?

17
13.06.04, 18:43
Originally posted by Noonik

Miks peale mängu lõppu katkeb mäng?
Kas kellegil on veel selline jama olnud?

Sul on vaja crack v.2.

Van Nistelrooy
12.06.05, 23:54
Praegustest mängudest kõige kõvem.. Need FIFA-d pange põlema.

Eesti koondisega ikka ülikõva mängida. Selles mängumaailmas on isegi see võimalik, et San Marino vs. EESTI mängu vilistab Collina

Van Nistelrooy
14.06.05, 00:12
Algselt postitas Aramis

Nistelroji, sina oled ikka ajuidioot! Aaasta vanusesse teemasse oli vaja eriti sisukas lause panna. Miks sa seda teed? Täis oled või?
:( :(

Pilt
16.06.05, 22:20
väga hea mäng.hea et eesti on aga võiks natukene reaalsem olla(nagu näiteks fifa2005):lahe:

Nurmekas
15.07.05, 17:53
FIFA 2005-te pole küll mänguinud, kuid mäng väga meeldib.
Eriti see, et pall pole jalge külge kleebitud, vaid et peale kontakti toimub ikka põrge ka.
Kahjuks pole veel selgeks saanud nurgalöökide andmist:(

Pilt
16.07.05, 16:42
see pole küll õige teema aga mis mängus on fc flora sees kui üldse on?

gamer
16.07.05, 18:14
Algselt postitas pillureinger

ainult manager tüüpi mängudest olen mina florat leidnud, tuleb tunnistada, et flora ja eesti üldse pole piisavalt atraktiivsed mänguloojatele.

Pilt
16.07.05, 18:59
Algselt postitas gamer

Algselt postitas pillureinger

ainult manager tüüpi mängudest olen mina florat leidnud, tuleb tunnistada, et flora ja eesti üldse pole piisavalt atraktiivsed mänguloojatele.
jah..see on kahju võiks ikkagi mingi klubi olla fifas või kuskil mujal:kaval:

eston maravilha
17.07.05, 00:57
ei tea küll mida annaks eesti klubi olemasolu mängule juurde?

Pilt
17.07.05, 12:57
Algselt postitas eston maravilha

ei tea küll mida annaks eesti klubi olemasolu mängule juurde?
ei oska vastata..ilmselt eestlaste rahulolu aga keda see kotib,
kui mingi inglise div.3 meeskonnad on siis ju võiks mingi eesti klubi ka olla;)

Pilt
30.07.05, 20:55
selline küsimus et kas naiste jalgpallimäng on ka olemas?nagu naiste selles mõttes et naised mängivad;)

gamer
30.07.05, 21:05
Otsi internetist, pole kindel kas on ja erilist mõtet müügihitina ei näeks kah.