320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused

    Arutame siis Tulevik Viljandi järelkasvu :P
    Olen see kes olen

    #2
    Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

    Täna algasid siis A2 meistrivõistlused
    Tulevik mängis oma ava mängu Vismaris TVMK vastu mäng lõppes 2-2 viigiga poolag 2-2 kuigi tulevik läks juba 1 min mägu juhtima värava autoriks Jorma Kiigemägi edasi teise värava Tuleviku kasuks lõi 16min Ants Stern,pärast seda lasi Tulevik mängu käest 24min määras kohtunik TVMK kasuks penalti mis ka realiseeriti ja 36min eksis Tuleviku kaitsja jaTVMK ründaja pääses 1-1 le mis ka vormistati.
    Teine poolaeg algas tugeva Tuleviku survega end väravaid siiski rohkem ei löödud
    Üldiselt oli mäng üsna korektne kohtunik näitas vaid korra kollast kaarti ja selle teenis Tuleviku mängia Martin Orav
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

      irwww...luide, minu sa vist mõtled et see oli minu eksimus seal kaitses aga tegelikult polnd see tielikult minu pask , ma võtan endale umbes 40% süüst aga mitte rohkem :P

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

        irwww...luide, minu sa vist mõtled et see oli minu eksimus seal kaitses aga tegelikult polnd see tielikult minu pask , ma võtan endale umbes 40% süüst aga mitte rohkem :P

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

          Ok aga ikkagi eksisid nii või naa
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

            oleks jah pidand lahti tõmbama aga prna oleks kah pidanud selle mehe juurde tulema ja mai tea kus kuradi perseaugus see karka üldse oli:d

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

              njaa....Riwo mina arvan et kaitzil on õigus sest...40% on iki päris suur ja kui seda poleks olnud oleks meie võitnud...nii et jahh...mina isegi paneks 65% selle värava Sinu peale Riwo...ikka eestpool oli väga kole vaade mis Sa seal tegid...


              aga muidu oli enam-vähem kartsime ju ullemat
              Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                tegelt see teema on suht mõtetu...seda võib omavahel ka reekida exju... :P :P
                mõtlesin et ikka see sterni värav oli sitax ilus :P

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                  Vahepeal võib ka c klassi tulemuse
                  TULEVIK - SPARTAK 3-0
                  b klassi mäng TULEVIK - KIVIÕLI LOOTOS 8-2:P
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                    jaa...väiksed on tublid... ja Sterni värav oli isegi väga ilus... aga siiski oleks võinud veel löögis jõudu olla, kena oli isegi vaadata...meenutas vanu aegu jap Stren on tubli...
                    kas ka selle hooaja parim väravakütt?
                    Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                      irw....

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                        leitsin soccernetis nädala beibe rubriiki yhe lause : seda on õelnud yx mees : Njah pakun Rosenberg A. või isegi ENNAST .....parimast treeneris käis jutt :P

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                          Originally posted by stern


                          leitsin soccernetis nädala beibe rubriiki yhe lause : seda on õelnud yx mees : Njah pakun Rosenberg A. või isegi ENNAST .....parimast treeneris käis jutt :P
                          Oh sa püha p**k!See vend on vist küll \"tõsine tegija\"!!!
                          Ja veel,eelpool mainisid sa päris tabavalt,et oma asju arutada foorumis on suht mõttetu,need jutud saaks ju omavahel ära rääkida peale mängu või siis järgmise trenni eel!
                          Igal juhul edu Teile,ehk tuleb tänavu medal ka lõpuks ära,eelmisel aastal jäi vist väga vähe puudu!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                            jäi jah....lõpp vajus ära tiimil....aga see aasta peax ja medali ikka ära võtma... :P

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Tulevik Viljandi A2 meistrivõistlused\'

                              OK siis 2 voorumäng TULEVIK - NARVA TORSIIDA 9-1

                              Väravad 8´16´38´44´55´90´ANTS STERN
                              59´KAAREL KÜMMNIK
                              80´MARTIN ORAV
                              85´MARTIN SAAR
                              Narva lõi oma au värava 86´

                              Tulevik oli selles mängus ikka peajagu üle sisuliselt oli Narval 2 võimalust esimese poolaja26´kuid siis mängis hiilgavalt Tuleviku väravavaht Taavi Järvesoo
                              Tuleviku poolepealt tahaks eriti kiita väiksekasvulist Martin Saart kes lõi ka peaga efekse värava muidugi Sterni kes suuremalt jaolt võimalused ära kasutas,kuigi palju jäi ka löömata.
                              Tuleviku kaitsjatel suurt tegevust ei olnud kuigi jah 1 korral magati mees maha
                              Lõppuks oli see mäng suht mõttetu,sest Narva sisuliselt ei mänginud vaid lollitasid väljakul aga noh võit on võit .









                              Olen see kes olen

                              Kommentaar

                              Working...
                              X