320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meie Mees

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meie Mees

    Kahjuks, nagu te ka kõik ehk teate, on ansambel Meie Mees saavutanud juba kultusliku taseme siin väiksel Eestimaal. Meie eelkäijad on rõkanud Ruja ning Singer Vingeri saatel. Nüüd on siis Meie Mees.
    Lihtsalt väike intelligentsi mõõt foorumlastele.
    Kas Meie Mees on vaimukas ning lahe pänd või on ta piiratud ajudega vanameeste lälin?
    Kes vähegi ise mõelda suudab, saab kindlasti aru, et õige vastus oleks see viimane ent on ka igasuguseid....
    Üks korralik eestlane ei tohiks leida midagi naljakat karjas ropendavates joodikuist vanuritest, kes lihtsalt puhast jama suust välja ajavad. Nende meelest on see traktori-peldiku huumor võibolla naljakas ent nagu selgub arvavad nii ka liiga paljud eestlased ning mis veelgi kurvem - noored.
    Olge normaalsed korraks.
    http://www.kanal2.ee/?perform=esilehepilt&esilehepilt_id=11
    lugege sealt esimesi kommentaare.....mingid kirjaoskamatud tobukesed

    Samas, mõeldes optimistlikult, siis pööblile on vaja tsirkust ja leiba ja Meie Mehe ning vene sõslakki näol neil seda ka suvistel Maie&Valduri tuuridel on. Rahvas õnnelik, väga tore. Aga ikkagi, meie mees............
    8
    lahedad kutid
    50,00%
    4
    piiratud mõistusega vanurid
    50,00%
    4

    #2
    Replying to Topic \'Meie Mees\'

    Sina oled siis vaikne sell, kes traktorinalju ei viskagi?
    Istud kodus arvuti taga ja vahest jõuad ka kooli?
    Arvamust avaldad, vaid foorumis?
    Teatan sulle rõõmuga olen intelligentsitu foorumlane ja kuulan ka Meie Meest hea meelega. Telekat kyll ei viitsi nende pärast vaadata, kui õllesena ja ka kainena meeldib nende järgi laulda. Õllesena laulan tihedamini.

    Edu sulle su huvitava eluga.

    PS! Laulda ma ei oska siiski.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Meie Mees\'

      Minu meelest on tegemist suhteliselt lameda asjaga. Sellest hoolimata on mul teatud põhjustel Riisalu vastu väga suur respekt. Õige Eesti mees, ilma igasuguse iroonia või sarkasmita.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Meie Mees\'

        devil läks marukurjaks kohe.

        Esimene lammas kotis.....

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Meie Mees\'

          Originally posted by Sull


          devil läks marukurjaks kohe.

          Esimene lammas kotis.....
          eksid taaskord, ma ju chatis ytlesin sulle ilusti.
          [00:22] <Devil> Sull vabandust aga minu arust oled sa loll
          [00:27] <mazz> devil,sul tuli niisama lambist tahtmine seda öelda?
          [00:27] <Sull> devil on pööbel noh
          [00:29] <Devil> mazz, mitte päris
          [00:30] <Devil> lihtsalt tema kenjaalsused foorumis jätsid siukse mulje

          lollid ei aja mind kurjaks

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Meie Mees\'

            Meie Mees - mõnus. selline lahe kuulamine, eriti koos sauna ja õllega
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Meie Mees\'

              Mina ei saa kunagi aru selliste ansamblite populaarsusest. Muusika peab olema kunst, mitte halenaljakalt nõmetsemine. See on minu arvamus ja täiesti ausalt ütlen, et rohkem ma oma näpuenergiat selle asja peale ei raiskaks.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Meie Mees\'

                Originally posted by Magpie


                Mina ei saa kunagi aru selliste ansamblite populaarsusest. Muusika peab olema kunst, mitte halenaljakalt nõmetsemine. See on minu arvamus ja täiesti ausalt ütlen, et rohkem ma oma näpuenergiat selle asja peale ei raiskaks.
                Sa ei saa paljudest asjadest aru, kahju sust.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Meie Mees\'

                  Originally posted by Devil
                  Sa ei saa paljudest asjadest aru, kahju sust.
                  Mis siin aru saada, maitse üle ei vaielda. Üks asi on muusika kui kunst, teine asi muusika kui meelelahutus. Mingisugune osa esimesest peaks ka teise alles jääma, kuid Meie Mehe puhul on seda õige vähe tunda.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Meie Mees\'

                    Siim Nestor on päris tabavalt Meie Mehe repertuaari kohta öelnud - muusika, mis ajab jooma. Ja tõepoolest nii see on, muusika läheb ikka ennekõike peale neile, kes ei otsi muusikast intellektuaalset meelelahutust, vaid abimeest, mis aitaks vägijookidel mõnusamalt kõrist alla veereda.

                    Ma ei väidaks, et mulle Meie Mees üldse ei meeldi, kuid turunduslikus plaanis on tegemist on liiga äärmusliku alkoholipropagandaga.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Meie Mees\'

                      Originally posted by Magpie


                      Originally posted by Devil
                      Sa ei saa paljudest asjadest aru, kahju sust.
                      Mis siin aru saada, maitse üle ei vaielda. Üks asi on muusika kui kunst, teine asi muusika kui meelelahutus. Mingisugune osa esimesest peaks ka teise alles jääma, kuid Meie Mehe puhul on seda õige vähe tunda.
                      Kunst on teha muusikat, mis ikka ja jälle MEILE PÖÖBLILE meeldib.
                      Lisaks võin mainida, et sauna ei lähe Vivaldit või Björki kuulama, aga meie eestlased oleme ju teada tuntud saunalembe rahvas. Samas mina ei leia Björki muusikas kunsti, kuid N.E.R.D ja The Streets on minu jaoks kunst. Kuid neid ma kah saunas ei kuulaks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Meie Mees\'

                        eesti rahvas väärib meie meest. sest keskmine eestlane tegeleb ju regulaarselt õllejoomisega, saunas käimisega ja muusikalise kuulmisega on ka nii nagu on. Eestlasi on peetud alati matsirahvaks, kuigi meil endile see ei meeldi, kuid vaadates teatud üritusi ja seal lällavat rahvahulka (õllesummer siis näiteks), siis ei jää muud üle kui nõustuda sellega. Kurb, kuid üle oma varju ei hüppa. Ise meie meest ei kuula. ei joonuna ega kainena. Minu arust ei pea Riisalu ja Co millegi pärast häbi tundma, sest ta kasutab ära nö. rahva tellimust lorilauludele, sest juues ikka jorisetakse laulda.
                        p.s. mina isiklikult kipun joonuna Justin Timberlake\'t järgi tegema

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Meie Mees\'

                          Matsirahvas me mingil määral ka oleme. Samas oleme me ka suur laulurahvas. Kas siis peale Meie Mehe te ei teagi häid Eesti rahvamuusika punte?
                          Untsakad, Väikeste Lõõtspillide Ühing, miks mitte ka Dagö, Folkmill, Oort, Apelsin, kasvõi Jaan Tätte.
                          Ning see, et me suured joodikud oleme ei tähenda veel, et me peaks meie meest kuulama. Kui õllesummeril esineks terminaator ja VLÜ, lauldaks jommis peaga hoopis nende laule.

                          Paraku tundub aga, et see foorum on liiga vaenulik koht sellele teemale............Mida oligi vaja tõestada

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Meie Mees\'

                            Termikas esinebki õllesummeril.
                            Kas sa nyyd ise kah tead, mida sa siia tõestama tulid?
                            Kas see, et meil on Dagö, VLÜ, Apelsin tähendab, et meil pole Meie Meest vaja ja nad on paremad? Ega 2 viimast Meie Mehest palju ei erine.
                            Kirtsarinnalisus 4ever!


                            edit: õllekal esineb ka VLÜ ja ka nende laule lauldakse nagu ka termika jommis peaga
                            Muideks VLÜ meeldib mu isale väga ntx. Aga samas toob ka Meie Mees tema suule mõnusa muige. Mis siis nyyd järeldada siit?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Meie Mees\'

                              Muidugi on tegemist süldibändiga, kuid inimene on kord selliseks loodud, et ka sellist meelelahutust vajab. Vähemalt suur osa inimestest. Meie Mees ei taotlegi erilist intelligentsust või kunstilisust, tegemist on muusikaga, milleta oleks inimese kui alkoholilembese olevuse elu isegi imelik...

                              Ja keegi ei käsi ju nende muusikat kuulata. Mina, näiteks, ei kuula. Pigem kuulan Oorti , mida pean Meie Mehest tunduvalt erinevaks, sest Oorti muusika on tõepoolest seotud meie rahvaga. MM on rohkem seotud joomarlusega ja õllelaulud on niikuinii kõigil rahvastel sarnased.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X