320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Petturid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Petturid

    ........................

    #2
    Replying to Topic \'Petturid\'

    Tähendab, ma arvan, et teie klubi musta pesu pesemis koht pole siin. Olgem ausad loll olid, et yldse selle diili tegid.
    Systeem on kah loll. Raha läks tõenäoliselt klubi regamiseks vms. Pmst peab herr Haavik maksma siis sulle 800, selle eest, et sinu vennad suvatsesid mujale minna. Nac unfair.
    Kui Haavik seda lubas, siis on see tema enda auasi. Jõudke mingile diilile, ntx, et sina hakkad trennis käima ja mingi aeg kuumaksu maksma ei pea.

    Aga edu teile, mul suht pohhui .

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Petturid\'

      ei tea nüüd kas oli see pärast mõtet teemat soccerneti teha.....oleks võinud ise asjad omavahel ära lahendada........aga jah selge on see et said ta käest perselohku....... tunnen sulle kaasa olen ise samamoodi saanud
      fc pohmell

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Petturid\'

        devil, ma ei arva sammuti et klubi musta pesu v6i mida iganes tulex siin pesta, kuid lihtsalt teistele hoiatusex v6i millex iganes, et nii k2ivad asjad kakum2e klubis. tema tegeles sellel ajal rahaga ja tema esindas ka klubi samas.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Petturid\'

          Njaah, no milleks maksta mängijate eest, keda sa isegi niipalju usaldada ei saa.
          Kahju sust lausa, kahelt poolt said vasta pükse.
          Loodame, et jõuate diilini. IMHO on see klubimaksust vabastamise systeem, kõige kergem viis nii klubile kui teile endile.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Petturid\'

            Originally posted by Chobram


            et nii k2ivad asjad kakum2e klubis.
            Aga enam ei tegele Herr karmo Haavik sellega ja nii need asjad enam ei ole.
            njha sellest raha värgist.mhmm.
            Ma ei sa aru miks sa enda eest maksid ja veel nende 2mehe eest???kui sa ise pole pool aastat trenni nägu näidanud ja ei näita kah.
            Äkki hakkaks trennis käima??ja kui hakkaksid siis saaksid lihtsalt selle aja tasuta noh?
            ja mis sa siia foorumisse selle teema pańid?tahtsid et rahvas sulle appi tõttaks w.
            Seda saaks oma vahel kah ära rääkida kudagi ju.....

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Petturid\'

              kurb! Tahax kohe nutta kohe nõnda kurb! Kuid Karmo proovis herr Chobramile öelda et ta trennituleks kus saab asju arutada silmast silma. samas mix mitte ka klubimaxuta treenida! Millegi pärast oled sa ainuke kellel on meiega probleemid. teised sinu lagune kaaslased käivad korralikult trennis ja neil ei paista olevat mingeid muresid.

              Loodetavasti saate Karmoga kunagi kokku ja joote sõbralikult 800 krooni eest!
              Vaikne.....

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Petturid\'

                Maario, kui sul võimalik, siis katsu trenni tulla (trenniajad on: Teisipäev 17.00-18.30 ja Laupäev-Pühapäev 13.00-15.00 VÕG\'s), oleks hea asjad näost-näkku ära rääkida, kui sul võimalust pole siis tuleb mingid muud ajad leida, aga edaspidi oleks tore kui saaks asjad ikka omavahel ilusti ära rääkida.

                Ma ei tea küll kuidas see lugu täpselt oli, aga kui Karmo oli sinuga sellise diili teinud, nagu sa ütlesid, siis tuleb see raha sulle tagasi ka!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Petturid\'

                  Mnjaa nüüd Kakumäe maine langes minu silmis

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Petturid\'

                    Chob, ma ütlesin, jaanuaris, et ära paiguta oma raha Kakumäe alla, et las maksavad enda jõududega raha ära, sest teades varasemaid asju, ei saa seda raha reeglina sealt kätte. Veebruaris kordasin ennast peale raha maksmist, kus see läks liiga alla..

                    Sa oleksid võinud need summad kasulikumalt investeerida

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Petturid\'

                      No jahh.... mian arvan,et õigus on hetkel kakumäelaste pool....need Laguune vennad on mulle jätnud tühikargajate mulje
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Petturid\'

                        kargajad või mitte..aga nagu ma aru sain lubadus oli antud...lubadusi ikka peab pidama!või siis mitte lubama...

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Petturid\'

                          Originally posted by blju


                          kargajad või mitte..aga nagu ma aru sain lubadus oli antud...lubadusi ikka peab pidama!või siis mitte lubama...
                          Kumbi, ei täitnud lubadusi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Petturid\'

                            to devil...antud juhul ma rääkisin herr karmost...ja tema antud lubadusest..

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Petturid\'

                              Originally posted by blju


                              to devil...antud juhul ma rääkisin herr karmost...ja tema antud lubadusest..
                              sain sust kenasti aru, mõlemad on süüdi, enivei herr moderaatorid, ehk saaks teema lukku? pole ju nagu vastav koht

                              Kommentaar

                              Working...
                              X